نحوه نصب دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) در Firestick

نحوه نصب دسترسی به اینترنت خصوصی در Firestick


VPN ترافیک شبکه شما را رمزگذاری می کند ، و آن را از نگاه کنجکاو ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) ، دولت و کارفرمای خود ایمن می کند. این نه تنها باعث افزایش حریم خصوصی شما می شود ، بلکه باعث می شود ISP سرعت شما را پرتاب کند ، که بسیار مفید است در صورت استفاده منظم از Kodi در Firestick..

VPN ها یکی دیگر از مزایای مهم دیگر هستند: توانایی فریب دادن موقعیت مکانی شما و دسترسی به خدمات مسدود شده جغرافیایی از خارج. این بدان معنی است که با VPN مناسب ، می توانید از سیستم عامل هایی مانند Netflix US ، ITV Hub و Hulu از هر جای دنیا استفاده کنید.

بسیاری از VPN اکنون برنامه های اختصاصی Firestick را ارائه می دهند ، اما PIA یکی از آنها نیست. با وجود این ، نصب PIA در آمازون Firestick یا TV Fire نسبتاً ساده است و فقط چند دقیقه طول می کشد. ما همچنین اگر ترجیح می دهید از VPN با برنامه رسمی Firestick استفاده کنید ، چند گزینه با کیفیت بالا را در زیر ذکر کرده ایم..

VPN های جایگزین با برنامه های اختصاصی Firestick

استفاده از سرویس با برنامه آمازون Fire Fire خود دارای چندین مزیت است. ابتدا ، آنها تضمین می کنند بی عیب و نقص با کنترل از راه دور Amazon Firestick کار کنند. دوم ، این برنامه ها بصورت خودکار بروزرسانی می شوند ، به این معنی که برنامه شما همیشه در صورت نیاز ، آماده استفاده خواهد بود.

ExpressVPN بهترین VPN ما برای Amazon Firestick است. این یک VPN سریع ، ایمن با سرعت استثنایی و قابلیت انسداد محتوا است و می توانید در کمتر از یک دقیقه آن را مستقیماً از فروشگاه برنامه آمازون نصب کنید. ExpressVPN ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول بنابراین می توانید سرویس بدون ریسک را امتحان کنید. اگر ناراضی هستید ، برای دریافت بازپرداخت کامل ، فقط سؤال را لغو کنید.

IPVanish همچنین یک انتخاب عالی است. این VPN با هزینه کم سرعت ، ویژگی های امنیتی قوی و خط مشی بدون گزارش را ارائه می دهد. این نرم افزار با سرویس های جریان کمتر نسبت به ExpressVPN کار می کند اما برنامه های سبک وزن و اعتبار قوی برای حفظ حریم خصوصی آن را در بین کاربران Kodi محبوب کرده است. IPVanish 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

هرگز پرونده های APK را از سایت های شخص ثالث بارگیری نکنید

در آموزش زیر ، ما PIA را با استفاده از پرونده APK آن نصب می کنیم. این معادل Android با یک فایل EXE در ویندوز یا یک پرونده APP در Mac است. PIA به کاربران اجازه می دهد تا پرونده رسمی APK خود را مستقیماً از وب سایت خود بارگیری کنند ما اکیداً توصیه می کنیم که آن را از هر جای دیگر دریافت کنید. این پرونده ها اغلب با بدافزار بارگیری می شوند و با هدف فریب کاربران غیرمجاز برای آلوده کردن سیستم های خودشان بارگذاری می شوند..

به دلیل عدم وجود بررسی ، APK های مخرب حتی ممکن است در وب سایت هایی به ظاهر معتبر میزبانی شوند. به این ترتیب ، تنها راه تضمین امنیت پرونده شما ، تهیه مستقیم آن از ارائه دهنده VPN است.

نحوه نصب PIA در آمازون Firestick یا TV TV

قبل از شروع ، چند مورد نیاز دارید: نسل دوم یا سوم Firestick یا Fire TV (اگرچه برای دستگاه های قدیمی تر راه حل دیگری فراهم می کنیم) و اشتراک در PIA. دسترسی به اینترنت خصوصی ضمانت 7 روزه پس انداز پول را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید قبل از ارتکاب این موضوع را ببینید که آیا این برای شما مناسب است یا خیر ،.

مرحله 1: نصب برنامه ها از منابع ناشناس را مجاز کنید

منابع ناشناخته vpn firestick

به طور پیش فرض ، Amazon Firestick فقط به شما امکان می دهد برنامه هایی را از فروشگاه برنامه نصب کنید. از آنجا که PIA برنامه ای در فروشگاه ندارد ، ما باید این را تغییر دهیم. برای این کار ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. از صفحه اصلی ، به صفحه بروید تنظیمات گزینه در نوار بالا.
 2. بعد ، انتخاب کنید تلویزیون آتش من.
 3. کلیک کنید برنامه ها از منابع ناشناس. اکنون باید بگوید "روشن".
 4. برای بازگشت به صفحه اصلی ، دکمه خانه را بر روی کنترل از راه دور فشار دهید.

مرحله 2: برنامه Downloader را نصب کنید

بارگیری کننده vpn firestick

ساده ترین راه برای نصب فایل های APK در Firestick استفاده از برنامه ای به نام Downloader است. برای نصب این برنامه ، دکمه میکروفون را بر روی ریموت خود نگه دارید و بگویید "Downloader" یا با استفاده از نوار جستجو در بالای صفحه اصلی ، آن را به صورت دستی پیدا کنید. وقتی برنامه را پیدا کردید ، کلیک کنید دانلود برای نصب آن.

مرحله 3: دسترسی به اینترنت خصوصی را نصب کنید

برنامه Downloader را باز کنید. یک کادر وارد کردن متن را در سمت راست مشاهده خواهید کرد ، بنابراین به آن بروید و دکمه مرکزی را بر روی کنترل از راه دور فشار دهید. اینجاست که آدرس APK را که می خواهیم نصب کنیم وارد می کنیم ، بنابراین موارد زیر را دقیقاً مطابق شکل نشان داده اما بدون علامت نقل قول ها وارد کنید:

"https://www.privateinternetaccess.com/installer/download_installer_android"

PIA در مورد Firestick - آدرس بارگیری کننده

بعد ، روی کلیک کنید برو دکمه در پایین صفحه. پرونده شما باید شروع به بارگیری کند و پس از اتمام ، از شما خواسته می شود مجوزهای برنامه را تأیید کنید. کلیک نصب در اینجا ، و باز کن در صفحه بعدی که ظاهر می شود.

خبر خوب این است که برنامه Android PIA با کنترل از راه دور Amazon Firestick کاملاً کار می کند. این بدان معنی است که شما می توانید بلافاصله بدون نیاز به هیچ نرم افزاری اضافی ، کار را شروع کنید. با استفاده از نام کاربری و رمز ورود PIA خود وارد شوید. برنامه دسترسی به تنظیمات VPN شما را درخواست می کند ، بنابراین کلیک کنید خوب, و خوب دوباره در صفحه زیر.

PIA در firestick - صفحه اصلی

اکنون در واقع می توانید به برنامه PIA دسترسی پیدا کنید. قبل از اتصال ، توصیه می کنیم گزینه های سوئیچ kill و adblocker را در سمت راست صفحه فعال کنید. شما همچنین باید کلیک کنید تنظیمات, پایین لیست بروید ، و فعال کنید روی بوت متصل شوید به طوری که VPN هر زمان که Firestick خود را روشن کنید بطور خودکار وصل می شود.

پس از آماده شدن ، به سمت چپ برگردید ، از کدام سرور که مایل به استفاده هستید انتخاب کنید ، روی ریموت فشار دهید و روی دکمه کلیک کنید تا به VPN وصل شوید.

نحوه دسترسی به سرویسهای مسدود شده جغرافیایی در خارج از کشور با VPN

اکنون که برنامه شما به درستی تنظیم شده است ، آسان کردن سیستم عامل های محدود جغرافیایی در خارج از کشور بسیار آسان است.

 1. تصمیم بگیرید کدام سرویس پخش را می خواهید استفاده کنید.
 2. وارد برنامه VPN شوید.
 3. در یک مکان مناسب به یک سرور وصل شوید. به عنوان مثال ، شما از یک سرور انگلیسی استفاده می کنید تا انسداد ITV Hub یا یک آمریکایی را برای رفع انسداد Netflix US استفاده کنید..
 4. جریان محتوای را در بستر انتخابی خود امتحان کنید. این باید بدون هیچ مشکلی بارگیری شود اما اگر اینگونه نباشد ، با تیم پشتیبانی VPN خود تماس بگیرید تا ببینید آیا سرورهای خاصی وجود دارند که باید از آنها استفاده کنید.

چگونه می توان PIA را به صورت دستی به روز کرد

دستگاه های آمازون آماز فقط به روزرسانی های خودکار را برای برنامه هایی که در فروشگاه برنامه در دسترس هستند ارائه می دهند. به این ترتیب ، باید برنامه PIA خود را به صورت دستی به روز کنید. خوشبختانه ، این یک روند سریع و آسان است.

برای به روزرسانی PIA در Firestick ، ​​کافی است پیوند مربوط به پرونده APK را در برنامه Downloader وارد کنید تا گویی قصد دارید دوباره آن را نصب کنید. تنها تفاوت این است که این بار ، یک مورد را مشاهده خواهید کرد به روز رسانی دکمه به جای آن نصب یکی برای نصب جدیدترین نسخه دسترسی به اینترنت خصوصی ، روی این کلیک کنید. توصیه می کنیم وب سایت را به صورت مرتب چک کنید تا ببینید که آیا به روزرسانی های جدیدی وجود دارد یا خیر.

آیا می توانم از VPN در Firestick نسل اول خود استفاده کنم?

نسل اول Firesticks از تونل زنی VPN پشتیبانی نمی کند و به همین ترتیب ، شما نمی توانید یک برنامه VPN را مستقیماً روی آنها نصب کنید. بنابراین چگونه می دانید که از دستگاه نسل اول استفاده می کنید یا نه؟ در پشت به دنبال شناسه FCC باشید: اگر این 2ABDU-0509 باشد ، Firestick نسل اول را دارید.

در بعضی موارد ، با نصب VPN روی روتر خود ، همچنان می توانید با خیال راحت جریانی کنید. این کمی پیچیده تر است اما به طور خودکار رمزگذاری و محافظت از ترافیک موجود به و هر دستگاه موجود در شبکه را محافظت می کند. دسترسی به اینترنت خصوصی حتی دارای راهنمای گام به گام برای نصب خدمات خود در روترهای Tomato و DD-WRT.

چرا VPN من درست کار نمی کند?

با برنامه VPN خود مشکل دارید؟ اگر اتصال برقرار نشده است و یا در رفع انسداد سرویس ویژه جریان ، مشکل دارید ، می توانید با پاک کردن حافظه نهان Firestick مشکل را حل کنید. این بسیار ساده است و فقط یک دقیقه طول می کشد:

 1. انتخاب کنید تنظیمات از نوار پیمایش در صفحه اصلی.
 2. کلیک کنید برنامه های کاربردی, سپس برنامه های نصب شده را مدیریت کنید.
 3. برای مثال برنامه VPN خود را (PIA) در لیست برنامه های نصب شده پیدا کنید.
 4. کلیک کنید بر روی Force Stop و پاک کردن حافظه پنهان دکمه ها.
 5. برنامه VPN خود را مجدداً راه اندازی کنید و ببینید مشکل شما برطرف شده است.
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − = 43