چگونه مکان خود را در Pokemon Go تغییر دهید – VPN GPS جعل تقلب!

گوگل برو اندیشه

Pokemon Go اکنون در سرتاسر جهان است ، اما این بدان معنا نیست که همه به Pokemon دسترسی یکسان دارند. کسانی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند ، Pokemon ، Pokestops و سالن های ورزشی در منطقه خود بسیار بیشتر از کسانی که در حومه شهرها و مناطق روستایی زندگی می کنند ، خواهند یافت. ساکنان شهری بیش از هر کس دیگری که این بازی را انجام می دهند ، مزیت بزرگی دارند ، در حالی که افرادی که در خارج از کشور زندگی می کنند در اراضی متروک و دارای چشم Pidgey گیر کرده اند ، چسبیده اند..

بیایید حتی کمی زمین بازی کنیم ،?

با استفاده از برنامه های موقعیت مکانی مسخره ، می توانید برنامه را فریب دهید تا فکر کنید جایی نیستید. این هک GPS برای Pokemon Go به این معنی است که می توانید به عنوان مثال در هرجای دنیا در مرکز مرکزی شهر نیویورک شکار و نبرد کنید..

تقلب Pokemon Go VPN با استفاده از GPS Hack

اگر بازی Pokemon Go را شروع کرده اید اما در یک منطقه بی ثمر زندگی می کنید ، به سه چیز نیاز خواهید داشت: یک برنامه جعل GPS ، یک ماژول پوشش مکان های مسخره و یک VPN. این ابزارها به شما امکان می دهند موقعیت مکانی خود را روی نقشه در Pokemon به هر مکانی که دوست دارید تغییر دهید. توصیه می کنیم خود را در یک شهر بزرگ مانند نیویورک یا شیکاگو قرار دهید ، جایی که Pokemon بیشترین شیوع را دارد.

  تور چیست؟ نحوه استفاده از آن با خیال راحت و قانونی (به علاوه 5 گزینه جایگزین Tor)

GPS spoofer android
جعل GPS در Android با برنامه ای مثل این یکی از برنامه ها بسیار آسان است به تنظیمات بروید > درباره دستگاه و برای فعال کردن حالت برنامه نویس ، هفت بار روی Build Number ضربه بزنید. به تنظیمات برگردید ، اکنون یک برگه جدید با نام گزینه های توسعه دهنده دارید. روی آن کلیک کنید و کادر را انتخاب کنید که می گوید “برنامه موقعیت مکانی مسخره را انتخاب کنید” (در نسخه های قدیمی تر ، “مجاز بودن مکان های مسخره” خواهد بود).

Pokemon Go عادت کرد که برنامه های مکان را زودتر مسخره کند ، بنابراین شما قادر به بازی نخواهید بود و حتی اگر با استفاده از یکی از آنها گرفتار شوید ممنوع می شوید. به همین دلیل ، شما باید یک ماژول نیز نصب کنید به نام “مکان های مسخره”. این افزودنی ساده برنامه ها را از تشخیص اینکه مکان های مسخره را در تنظیمات خود فعال کرده اید جلوگیری می کند. می توانید ماژول APK را از repo Xposed در اینجا بارگیری کنید. درست مانند یک برنامه شخص ثالث نصب می شود.

اکنون برای VPN. Pokemon Go می تواند تشخیص دهد که آیا آدرس IP دستگاه شما با محل GPS شما مطابقت ندارد. اینجاست که VPN وارد می شود. یک VPN تمام ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور در محلی که می توانید انتخاب کنید ، مسیریابی می کند و آدرس IP خود را در این مرحله نقاب می زند. ما با موفقیت این هک را با استفاده از IPVanish یا ExpressVPN کار کردیم. نکته: با برنامه 12 ماهه ExpressVPN می توانید سه ماهه فوق العاده دریافت کنید.

  انسداد VPN توضیح داد

پس از ورود به VPN ، سروری را در نزدیکی جایی که می خواهید شکار کنید و به آن وصل شوید ، انتخاب کنید.اندرویدی ipvanishIPVanish و ExpressVPN هر دو سرور در سرتاسر جهان دارند ، از جمله ده ها تن در ایالات متحده.

پس از آماده شدن ، برنامه جعل را باز کنید و مکانی را تنظیم کنید. با روشن شدن VPN ، Pokemon Go را باز کنید و باید تعدادی Pokemon را در اطراف ببینید!

جعل GPS در iOS کمی سخت تر است ، و باید iPhone یا iPad خود را فرار از زندان کنید. Protect My Privacy را از Cydia ، مدیر بسته موبایل برای آیفون های فرار از زندان ، پیدا ، بارگیری و نصب کنید. در برنامه ، به موقعیت مکانی بروید و Protect را انتخاب کنید. در اینجا می توانید از نقشه استفاده کنید تا یک پین را در محل تقلبی مورد نظر خود رها کنید. پس از اتمام کار ، به VPN وصل شوید و Pokemon Go را برای شروع باز کنید.

نکته منفی این است که شما واقعاً نمی توانید قدم بزنید زیرا برنامه ناسزا گویی شما را در جای خود قرار داده است ، بنابراین برای تغییر مکان خود و نزدیکی Pokemon باید مجبور شوید دوباره به برنامه GPS برگردید. مکانی را با فریب زیاد انتخاب کنید تا Pokemon بدون نیاز به حرکت در بالای شما تخم ریزی کند.

برای بارگیری Pokemon Go برای Android در Google Play از VPN استفاده کنید

اطلاعات Google پاک را پخش کنید

اگر در کشوری زندگی می کنید که Pokemon Go هنوز منتشر نشده است ، این مراحل را دنبال کنید تا Pokemon Go را از نسخه آمریکایی Google Play دریافت کنید:

  انجام دکترینگ (با مثال) و چگونه از آن جلوگیری می کنید

 • با استفاده از یک برنامه VPN مورد نظر خود ، به یک سرور در ایالات متحده وصل شوید
 • به تنظیمات تلفن خود بروید ، برنامه ها را انتخاب کنید > فروشگاه Google Play > ذخیره سازی
 • روی CLEAR DATA ضربه بزنید و تأیید کنید
 • Google Play را باز کنید و شرایط خدمات را بپذیرید
 • جستجو برای Pokemon Go را بارگیری ، نصب و لذت ببرید!

Google Play اکنون برای فروشگاه ایالات متحده پیکربندی شده است. حتی اگر VPN را خاموش کنید ، حداقل باید تا زمانی که تلفن خود را خاموش نکردید و دوباره آن را دوباره روشن کنید ، به نسخه آمریکایی دسترسی پیدا کنید..

برای به دست آوردن Pokemon Go در iOS از فروشگاه اپل اپل ، از یک VPN استفاده کنید

ios itunes apple id

اگر در کشوری زندگی می کنید که Pokemon Go هنوز منتشر نشده است ، برای گرفتن Pokemon Go از فروشگاه برنامه ایالات متحده ، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 • با استفاده از یک برنامه VPN مورد نظر خود ، به یک سرور در ایالات متحده وصل شوید
 • به تنظیمات بروید > iTunes & فروشگاه برنامه
 • روی پیوند “مشاهده Apple ID” ضربه بزنید
 • روی “کشور / منطقه” کلیک کنید > تغییر کشور یا منطقه “
 • روی ایالات متحده ضربه بزنید و روی Agree کلیک کنید
 • در صورت درخواست یک آدرس ، به سادگی از یک آدرس تصادفی ایالات متحده ، مانند هتل یا خوابگاه استفاده کنید
 • هنگامی که از شما خواسته شد اطلاعات پرداخت جدید را وارد کنید ، روی “هیچ” ضربه بزنید یا کد کارت هدیه iTunes را وارد کنید
 • فروشگاه App را باز کنید ، جستجو برای Pokemon Go را جستجو کنید
 • بارگیری ، نصب و لذت بردن!

منطقه کشور ios itunes

About the author

Comments

 1. on Go را با استفاده از VPN برای Android بارگیری کنید. ابتدا یک VPN رایگان را از Google Play بارگیری کنید و آن را نصب کنید. سپس به تنظیمات دستگاه خود بروید و بخش امنیتی را باز کنید. در اینجا گزینه “نصب برنامه های ناشناس” را فعال کنید. حالا به فروشگاه Google Play بروید و Pokemon Go را بارگیری کنید. پس از نصب ، VPN را روشن کنید و Pokemon Go را باز کنید. اکنون شما می توانید به Pokemon Go دسترسی داشته باشید و بازی را با VPN خود انجام دهید. اما به یاد داشته باشید که استفاده از VPN برای دسترسی به Pokemon Go در برخی کشورها غیرقانونی است ، بنابراین از این روش با احتیاط استفاده کنید.

 2. Go را با استفاده از VPN دریافت کنید. ابتدا یک VPN رایگان یا پولی را از فروشگاه Google Play دریافت کنید. سپس VPN را باز کنید و یک سرور در کشوری که Pokemon Go در آن منتشر شده است ، انتخاب کنید. سپس به فروشگاه Google Play بروید و Pokemon Go را جستجو کنید. برنامه را دانلود کنید و باز کنید. اکنون شما می توانید Pokemon Go را با VPN در کشور خودتان بازی کنید. اما به یاد داشته باشید که این روش ممکن است باعث ممنوعیت شما در بازی شود. بنابراین از این روش با احتیاط استفاده کنید.

Comments are closed.