دسترسی به اینترنت خصوصی در مقابل PureVPN

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) و PureVPN: هر دو VPN مشهور و معتبر؛ اما کدام یک برای کاربر متوسط ​​بهتر است؟ برای فهمیدن این موضوع ، بررسی کردیم که هر یک از این سرویس ها چه عملکردی دارند ، نه تنها از نظر امنیتی بلکه در کل تجربه کاربر. با انجام این کار ، ما یک مقایسه جانبی عادلانه و جامع از PIA در مقابل PureVPN ایجاد کرده ایم که می توانید در زیر بیابید.

نکته: اگر این دو VPN را در نظر دارید ، باید CyberGhost و NordVPN در لیست کوتاه شما قرار بگیرند. قیمت ها قابل مقایسه هستند و ما هر دو را بسیار بالاتر از PIA و PureVPN ارزیابی می کنیم.

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) در مقابل PureVPN

نکات برجسته

دسترسی به اینترنت خصوصی

  • محافظت جامع با قیمت پایین
  • خط مشی عدم ورود به سیستم
  • برنامه هایی برای Windows ، MacOS ، Android ، iOS

PureVPN

  • رابط کاربری تازه کار
  • قابلیت انسداد سیستم عاملهای جریان اصلی را دارد
  • برنامه هایی برای Windows ، MacOS ، Android ، Amazon Fire و iOS *

* IPVanish – برنامه iOS به طور موقت و بدون تاریخ بازگشت تخمین زده می شود

قیمت گذاری و تخفیف

PIA PureVPN
دوره های اشتراک یک ماه یک ماه
یک سال سه ماه
دو سال یک سال
پیشنهاد ویژه 58٪ تخفیف در برنامه های دو ساله در اشتراک های دو ساله 70٪ صرفه جویی کنید
بالاترین قیمت در هر ماه 6.95 دلار 10.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 2.91 دلار $ 2.99
قیمت یک ساله 39.95 دلار 35.88 دلار
تضمین بازگشت پول 7 روز 31 روز

PIA و PureVPN هر دو دوره اشتراک مشترک را ارائه می دهند و پیشنهادات ویژه مشابهی دارند. با این حال ، برنامه دو ساله PureVPN شامل 68٪ تخفیف در مقابل 59٪ PIA است. در نگاه اول ، به نظر می رسد این معامله بهتر باشد ، اما PureVPN گرانترین سرویس است و حتی با این تخفیف ، نمی تواند با قیمت های یک ساله PIA مطابقت داشته باشد.

گفتنی است ، PureVPN ضمانت برگشت پول بسیار طولانی تری را ارائه می دهد: 31 روز به جای هفت روز. این کار به زمان بسیار بیشتری برای تست نرم افزار ، نصب آن بر روی دستگاه های مختلف و در نهایت ، تصمیم گیری در مورد مناسب بودن آنها می دهد. هر دو سرویس به شما امکان می دهند در طول دوره ضمانت لغو کنید تا بازپرداخت کامل را دریافت کنید بدون اینکه سؤالی پرسیده شود.

معاملات دسترسی به اینترنت خصوصی: با انتخاب قرارداد دو ساله PIA ، 58٪ صرفه جویی کنید.

معاملات PUREVPN: با برنامه دو ساله PureVPN ، 70٪ صرفه جویی کنید.

امکانات

PIA PureVPN
اتصالات همزمان 5 5
برنامه های سیستم عامل Windows ، MacOS ، Android ، iOS Windows، MacOS، Android، iOS، Amazon Fire
دستگاه های نصب دستی لینوکس ، روتر ، جعبه تنظیم بالا لینوکس ، روتر ، جعبه تنظیم بالا
تقسیم تونل زدن نه آره
موارد اضافی رایگان مسدود کردن آگهی ، اسکن بدافزار ، پسوند مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera مسدود کردن تبلیغات و بدافزارها ، افزونه رسمی Kodi ، برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox

هر دوی این VPN ها اجازه می دهند پنج دستگاه به طور همزمان وصل شوند. PureVPN مزیتی ناچیز دارد زیرا برنامه ای را برای آمازون آمازون TV و Firestick ارائه می دهد و همچنین افزونه رسمی Kodi ، در حالی که PIA فقط نصب کننده های محبوب ترین سیستم عامل ها را دارد. روترها به عنوان یک اتصال واحد با هر سرویس حساب می شوند و به طور خودکار از هر دستگاهی که به آن متصل هستند محافظت می کنند. هر دو سرویس برای نصب نرم افزار روی روتر خود به شما نیاز دارند.

هر سرویس شامل پسوندهایی برای مرورگرهای وب محبوب است. این قابلیت ها برای محافظت از ترافیک مرورگر شما و انسداد وب سایتهای با مشخصات بالا است. با این حال ، توجه به تمایز بین یک برنامه VPN و یک برنامه افزودنی مرورگر مهم است: سابق همه ترافیک وب را از دستگاه شما رمزگذاری می کند ، در حالی که دوم معمولاً فقط به عنوان یک پروکسی برای ترافیک مرورگر شما عمل می کند. به همین ترتیب ، برنامه های افزودنی مرورگر به شما اجازه نمی دهد از برنامه های اشتراک فایل به صورت ناشناس استفاده کنید یا از محافظت ذاتی VPN ضد DDoS استفاده کنید.

قابلیت های رفع انسداد

PIA PureVPN
سرویس جریان
نتفلیکس انگلستان ، ایالات متحده ، کانادا ایالات متحده ، آلمان
هولو ایالات متحده ، ژاپن ایالات متحده ، ژاپن
آسمان برو آره آره
آمازون نخست فیلم نه آره
iPlayer بی بی سی نه نه
ABC نه نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

هر دو دسترسی به اینترنت خصوصی و PureVPN قادر به انسداد برخی از محبوب ترین سرویس های جریان هستند. اگرچه PIA می تواند به یک کتابخانه Netflix اضافی دسترسی پیدا کند ، PureVPN قادر به مسدود کردن جغرافیایی در چند سیستم عامل است که PIA نمی تواند ، یعنی iPlayer BBC و Amazon Prime Video.

PureVPN در اینجا مزیت قابل توجهی دارد. برنامه آن به کاربران این امکان را می دهد تا مکان مورد نظر خود را مستقیماً انتخاب کنند ، یا شخصی را به شما اختصاص دهند که قادر به رفع انسداد سرویس مورد نظر خود باشد.. اگرچه این ضد احمق نیست این منو گزینه ای برای انسداد قفل ABC دارد ، اما این کار نمی کند. این به احتمال زیاد به دلیل بروزرسانی ABC اقدامات جغرافیایی مسدود کننده آنها یا مسدود کردن این سرور خاص به طور کامل است ، اما به هر صورت ، در زمان نوشتن این گزینه منسوخ شده است.

  بهترین VPN برای Chrome در سال 2023 (برنامه های افزودنی مرورگر گنجانده شده است)

چین

با وجود داشتن صفحه ای که بطور مشخص “امن ترین و امن ترین VPN در چین” است ، پشتیبانی مشتری PureVPN تأیید کرده است که سرویس در آنجا کار نمی کند. آنها به جزئیات نمی پردازند و هیچ راه حلی ارائه نمی دهند ، و از آنجا که وب سایت PureVPN در حال حاضر توسط فایروال بزرگ مسدود شده است (بدون هیچ سایت رسمی آینه در دسترس نیست) ، ثبت نام در هنگام چین امکان پذیر نیست..

دسترسی به اینترنت خصوصی مشکلات مشابهی دارد و دسترسی چین موضوعی است که این شرکت آن را “بسیار دشوار” توصیف کرده است. با این حال ، PIA هر چند به طور متناوب در چین کار می کند. با وجود وب سایت اصلی که در حال حاضر مسدود شده است ، هیچ سایت آینه ای و عدم اتصال تضمین شده است ، توصیه نمی کنیم هنگام ورود به چین به PIA اعتماد کنید.

رابط و رابط

PIA PureVPN
جادوگر راه اندازی خودکار Windows ، MacOS ، Android ، iOS Windows، MacOS، Android، iOS، Amazon Fire
انتخاب مکان اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
موبایل دوستانه آره آره

PureVPN و PIA هر دو برنامه عالی برای موبایل دارند. ویژگی های PureVPN دارای صفحه اصلی چهار پنل است که به کاربران امکان می دهد بین سرورهای بهینه سازی شده برای پخش ، رفع انسداد ، امنیت یا اشتراک فایل بهینه شوند. پس از انتخاب یک حالت ، می توانید سریعاً به یک سرور مناسب وصل شوید یا فقط با چند ضربه شیک ، یک مورد خاص را انتخاب کنید.

برنامه تلفن همراه PureVPN

دسترسی به اینترنت خصوصی ، زمان لازم برای اتصال را به حداقل می رساند. برنامه تلفن همراه آن دارای یک نوار لغزنده اتصال سریع در صفحه اصلی و همچنین یک دکمه انتخاب منطقه و خواندن آدرس IP عمومی است. منوی تنظیمات نیز کاملاً عمیق است ، از جمله گزینه هایی برای اتصال خودکار ، سوئیچ kill ، انتخاب پروتکل و مسدود کردن ترافیک LAN..برنامه تلفن همراه پیا 1

از طرف دیگر ، برنامه دسک تاپ PureVPN می تواند کمی گیج کننده باشد. به طور پیش فرض در داخل شروع می شود جریان حالت ، اما می توانید با انتخاب آن را تغییر دهید تغییر حالت در سمت چپ صفحه نمایش. سپس برنامه شما را به یک اولویت ها منو با لیستی از حالت های دیگر. در صفحه اصلی یک منوی انتخاب کشور وجود دارد که به شما امکان می دهد سرورها را بر اساس کشور یا شهر ترتیب دهید. همچنین می توانید با جابجایی به آنها ، سرورهای خاصی را برای انسداد سیستم عاملهای جریان محبوب پیدا کنید هدف.

تصویر PureVPN

تفاوت عمده برنامه های دسک تاپ این دو سرویس در این است که شما فقط برای تغییر تنظیمات یا ورود به سیستم باید PIA را باز کنید. در غیر این صورت ، اتصال به سادگی با کلیک راست روی نماد نوار وظیفه و انتخاب مکان دلخواه خود ، ساده است. در حالی که گزینه های پیکربندی پیشرفته ای که برخی از خدمات ارائه می دهند وجود ندارد ، هنوز هم کاربران کنترل خوبی در مورد نحوه و زمان اتصال به VPN دارند.

منوی تنظیمات PIA

سرورها و عملکرد

PIA PureVPN
کشورهای سرور 33 141
تعداد کل سرورها 3،152 2،134

جدول فوق تضاد کاملی بین PIA و PureVPN نشان می دهد. با وجود داشتن سرورهای کمتری ، PureVPN بیش از چهار برابر بیشتر کشورها را پوشش می دهد. البته شایان ذکر است که بسیاری از این سرویس دهنده های مجازی هستند. اینها در واقع در جایی غیر از کشور انتخابی شما قرار دارند. PureVPN این سرورها را با نماد “V” مشخص کرده است. تقریباً نامرئی است ، اما در آنجاست.

دسترسی خصوصی به اینترنت به جای اینکه سرعت کمتری را برای کاربران کشورهای کوچک فراهم کند ، روی تأمین خوشه های بزرگ سرور در مناطق پر ترافیک مانند آمریکای شمالی و اروپا متمرکز است.. این بدان معناست که بیشتر کاربران قادر خواهند بود با سرعت کمی آهسته و با سرعت کمی آهسته در آفریقا و خاورمیانه یک اتصال پر سرعت با سرعت کم پیدا کنند..

هر دو سرویس گزینه انتخاب سرور در یک شهر خاص را ارائه می دهند, اگرچه باید قبل از نمایش شهرها در فهرست ارتباط ، به برنامه دسک تاپ PIA بگویید تا بر اساس منطقه متصل شود. این ویژگی به طور خودکار در برنامه تلفن همراه فعال می شود. در صورتی که طرفدار ورزش هستید یا سعی دارید جریان محلی تلویزیون محلی را از خارج از کشور مشاهده کنید ، امکان انتخاب به کدام شهر برای اتصال به ویژه مفید است ، زیرا سیستم عامل هایی مانند NHL.TV و NBC برخی از پخش های خود را به شهرهای یا ایالات منفرد محدود می کنند..

در زیر می توانید ببینید که کدام کشورها PIA و PureVPN دارای سرورهایی در:

PIAPureVPN
افغانستان
آلبانی
آنگولا
الجزایر
آرژانتین
ارمنستان
آروبا
استرالیا
اتریش
آذربایجان
بنگلادش
باهاما
بحرین
باربادوس
بلژیک
بلیز
برمودا
بولیوی
بوسنی و هرزگوین
برزیل
برونئی
بلغارستان
کامبوج
کانادا
کیپ ورد
جزایر کیمن
شیلی
چین
کلمبیا
کاستاریکا
کرواسی
کوبا
قبرس
جمهوری چک
دانمارک
دومینیکا
جمهوری دومینیکن
اکوادور
مصر
السالوادور
استونی
اتیوپی
فنلاند
فرانسه
جورجیا
آلمان
غنا
یونان
گرنادا
گواتمالا
گویان
هائیتی
هندوراس
هنگ کنگ
مجارستان
ایسلند
هند
اندونزی
ایتالیا
ایرلند
جزیره من
اسرائيل
جامائیکا
ژاپن
اردن
قزاقستان
کنیا
قرقیزستان
کویت
لائوس
لتونی
لبنان
لیختن اشتاین
لیتوانی
لوکزامبورگ
ماکائو
ماداگاسکار
مالت
موریتانی
موریس
مالزی
مکزیک
مولداوی
موناکو
مغولستان
مونته نگرو
مونتسرات
مراکش
هلند
نیوزلند
نیکاراگوئه
نیجر
نیجریه
نروژ
عمان
پاناما
پاپوا گینه نو
پاکستان
پاراگوئه
پرو
فیلیپین
لهستان
کشور پرتغال
پورتوریکو
قطر
رومانی
روسیه
عربستان سعودی
سنگال
صربستان
سیشل
سنگاپور
اسلواکی
اسلوونی
آفریقای جنوبی
کره جنوبی
اسپانیا
سری لانکا
سورینام
سنت لوسیا
سوئد
سوئیس
سوریه
تاجیکستان
تایوان
تانزانیا
تایلند
ترینیداد و توباگو
تونس
بوقلمون
ترکمنستان
جزایر تورکس و کایکوس
امارات متحده عربی
انگلستان
ایالات متحده
اوکراین
ونزوئلا
ویتنام
جزایر ویرجین
یمن
  بهترین VPN برای روسیه در سال 2023

امنیت

PIA PureVPN
پروتکل های VPN OpenVPN ، L2TP ، PPTP OpenVPN، L2TP، PPTP، SSTP، IKEv2
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-2048
فناوری پنهانکاری هیچ یک هیچ یک
امنیت برنامه کلید کشتار کلید کشتار
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

هر یک از این سرویس ها از پروتکل های OpenVPN ، L2TP و PPTP پشتیبانی می کنند ، اما PureVPN همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا از طریق SSTP یا IKEv2 به منظور بهبود سرعت مرور خود متصل شوند.. با این حال ، در هر دو دسک تاپ PIA و برنامه های تلفن همراه ، OpenVPN تنها گزینه موجود است. شما باید با استفاده از یک پروتکل متفاوت ، اتصالات را به صورت دستی تنظیم کنید. این بسیار غیر معمول است ، با بسیاری از VPN های محبوب از جمله گزینه جابجایی آزادانه بین پروتکل ها از درون برنامه.

هر دو از رمزگذاری شما با رمزگذاری AES 256 بیتی محافظت می کنند. این کار به صورت کاملاً غیرقابل بازشدگی است ، بنابراین شکایتی در آنجا نیست. آنها از نظر احراز هویت کمی متفاوت هستند ، در حالی که PIA از کلیدهای RSA 4096 بیتی و PureVPN با استفاده از RSA-2048 استفاده می کند. هر دو از امنیت خوبی برخوردار هستند ، اما کلیدهای RSA-4096 دو برابر طول دارند و به همین ترتیب ، شکستن آن دشوارتر است.

هیچکدام از VPN ها هیچ نوع ویژگی عباسی را ارائه نمی دهند ، اما هرکدام شامل سوئیچ kill در برنامه های موبایل و موبایل هستند. معمولاً مشاهده می شود که این عملکرد در نسخه های موبایل کاهش یافته است ، بنابراین ما خوشحالیم که آن را گنجانده ایم ، به ویژه که شبکه های Wi-Fi عمومی اغلب غیرقابل اعتماد هستند.

حریم خصوصی

PIA PureVPN
پایه HQ ایالات متحده هنگ کنگ
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
گزارش فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات کاربر برای ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
گزینه های پرداخت ناشناس Mint ، BitPay ، 32 ارز رمزنگاری شامل بیت کوین ، Litecoin و Ethereum انواع ارزهای رمزپایه و کارتهای هدیه

دسترسی به اینترنت خصوصی در ایالات متحده مستقر است که یکی از کشورهای پنج چشم است. این امر به کانادا ، انگلیس ، استرالیا و نیوزلند اجازه می دهد تا از شهروندان ایالات متحده جاسوسی کرده و هرگونه اطلاعات جمع آوری شده را در اختیار ایالات متحده قرار دهند, با این وجود PIA هیچ مشکلی را حفظ نمی کند. بهتر است این ادعا دو بار در دادگاه مورد آزمایش قرار گرفته باشد ، بنابراین نیازی نیست که کلمه شرکت را برای آن در نظر بگیرید. PIA فقط آدرس ایمیلی را که با آنها ثبت نام کرده اید ضبط می کند ، به این معنی که با ثبت نام با آدرس ایمیل پرتاب و پرداخت در cryptocurrency ، تقریباً تقریباً ناشناس به طور کامل امکان پذیر است..

از طرف دیگر ، PureVPN دارای سابقه ای سنگین و با حفظ حریم خصوصی مشتری است. علیرغم ادعای کاربران ناشناس ، گزارش های ارتباطی را در اختیار FBI قرار داد که منجر به دستگیری در سال 2023 شد. این سرویس از آن زمان سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به روز کرده است و دوباره ادعا می کند که هیچگونه سیاهه ای ندارد. حداقل ، شما می توانید تا حد امکان به طور ناشناس ثبت نام کنید ، زیرا این VPN چندین روش پرداخت غیرقابل ردیابی را می پذیرد.

  6 بهترین VPN برای بنگلادش در سال 2023 برای دسترسی به فیس بوک ، WhatsApp و موارد دیگر

پیکربندی

PIA PureVPN
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده اختصاصی
آدرس IP استاتیک امکان پذیر است نه آره
محافظت DDoS نه نه
فایروال NAT آره آره

PIA و PureVPN از سیستم های اختصاصی آدرس مختلف استفاده می کنند. با تخصیص مشترک PIA ، هر کاربر که به طور همزمان به یک سرور خاص متصل می شود یک آدرس IP اختصاصی به اشتراک می گذارد. این امر تمایز فعالیت یک کاربر از کاربر دیگر را بسیار دشوار می کند. در همین حال ، PureVPN به هر کاربر یک آدرس IP استاتیک اختصاص می دهد (اگرچه سرورهای اشتراکی در دسترس هستند). در حالی که این امر باعث می شود فعالیت های شما آسان تر شود ، کمتر می توان اقدامات پیشگیری از کلاهبرداری را انجام داد ، به عنوان مثال ، اگر از یک کشور خارجی وارد سیستم بانکی آنلاین شوید.

هیچکدام از سرویس ها سرورهای اختصاصی ضد DDoS را ارائه نمی دهند ، اگرچه فقط با اتصال به VPN ، مقداری از محافظت دریافت می کنید.. یک مهاجم فقط آدرس IP سرور VPN را مشاهده می کند ، بنابراین در واقع آنها می توانند به جای یک رایانه واحد ، یک شبکه بزرگ و چند ملیتی را هدف قرار دهند. اکثر VPN های اصلی می توانند بدون هیچ مشکلی این نوع حملات را کاهش دهند.

خدمات مشتری

PIA PureVPN
چت زنده نه آره
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 11 ساعت ، 35 دقیقه 1 ساعت ، 46 دقیقه
پشتیبانی تلفن نه نه
پایگاه دانش قابل جستجو آره آره
راهنماهای ویدیویی آره آره

این سرویس ها گزینه های مشابه پشتیبانی مشتری را ارائه می دهند ، اگرچه PureVPN مزیت بزرگی برای ارائه چت زنده در حالی که PIA ندارد. این معمولاً سریعترین روش برای پاسخ به سؤالات متداول است ، بنابراین عدم حضور آن به ویژه قابل توجه است. علاوه بر این ، کاربران قبل از استفاده از سیستم بلیط PIA باید برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنند و در هر زمان فقط می توانند یک بلیط فعال داشته باشند. تلاش های بعدی برای باز کردن بلیط دیگر به سادگی اولین بار دوباره از سر گرفته می شود و منجر به پاسخ های چندگانه مشابه از طرف پشتیبانی مشتری می شود.   

PIA و PureVPN هر دو پایگاه های دانش قابل جستجو و راهنماهای مرحله به مرحله نصب یا عیب یابی نرم افزار را ارائه می دهند. این راهنماها فرآیند را با تصاویر ثبت می کنند و پیگیری در دستگاه شخصی خود را آسان تر می کنند. همچنین می توانید راهنماهای فیلم کوتاه را در کانالهای YouTube PIA و PureVPN پیدا کنید.

برای اینکه ببینیم تیم پشتیبانی مشتری چقدر جوابگو است ، از هر سه سؤال پرسیدیم. دو مورد نسبتاً ساده هستند ، در حالی که سوم به یک پاسخ عمیق تر نیاز دارد. ما پشتیبانی PureVPN را مستقیماً ارسال کردیم اما چون PIA به ایمیلهای ناخواسته پاسخ نمی دهد ، ما تمام سوالات را از طریق سیستم بلیط آن ارسال کردیم.

PIA
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
چگونه می توانم PIA را در روتر خانگی خود نصب کنم? 8 ساعت ، 26 دقیقه 1 آره
آیا PIA سرعت شبکه من را کاهش می دهد؟? 49 دقیقه 1 آره
آیا امکان استفاده از PIA به صورت ناشناس وجود دارد؟ لازم نیست برای ثبت نام اطلاعات شخصی ارائه دهم? 25 ساعت ، 25 دقیقه 1 آره
PureVPN
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
چگونه می توانم PureVPN را روی روتر منزل خود نصب کنم? 1 ساعت ، 34 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN سرعت شبکه من را کاهش می دهد? 1 ساعت ، 43 دقیقه 1 آره
آیا امکان استفاده از PureVPN به صورت ناشناس وجود دارد؟ لازم نیست برای ثبت نام اطلاعات شخصی ارائه دهم? 2 ساعت ، 3 دقیقه 1 آره

PureVPN فوراً به سؤالات ما پاسخ داد ، اما PIA زمان پاسخ بسیار متنوع تری داشت ، در یک مورد ما را بیش از یک روز بدون جواب می گذاشت. هیچکدام از سرویس ها به ویژه پاسخ های مفصلی ارائه ندادند ، اما اغلب شامل پیوندهایی بودند که می توانستیم در مورد مشکلات مربوطه بیشتر بدانیم.

نتیجه: قرعه کشی

پس از در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف این دو سرویس ، نتوانستیم برنده نهایی را انتخاب کنیم. به عنوان مثال ، دسترسی به اینترنت خصوصی دارای خصوصیات دیگری در زمینه های خاص در محافظت از حریم شخصی کاربران است ، در حالی که PureVPN یک شبکه سرور گسترده تر دارد و می تواند سکوهای جریان بیشتری را از حالت انسداد خارج کند..

هر یک از این خدمات گزینه های امنیتی ، پیکربندی و پشتیبانی مشتری را دارند. هر دو شما را قادر می سازند تا به صورت ناشناس ثبت نام کنید ، سرعت بالایی را ارائه دهید و به پنجر اتصال اجازه دهید. به این ترتیب ، هر دو گزینه قوی خواهد بود ، اما اگر می خواهید ناشناس بودن بیشتری را تضمین کنید ، دسترسی به اینترنت خصوصی امن تر است. از طرف دیگر ، اگر ترجیح می دهید به سرویسهای پخش معمول خود از خارج از کشور دسترسی پیدا کنید ، PureVPN قابل اطمینان تر است.

از آنجا که هر دو این VPN ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، هنوز نیازی به تصمیم گیری نیست. تو می توانی PureVPN را امتحان کنید و PIA به ترتیب به مدت 31 روز و 7 روز ، و در صورت عدم رضایت ، درخواست بازپرداخت کامل می کنید. هر كدام را انتخاب كنید ، ما یقین داریم از این خدمات راضی هستید.

همچنین مشاهده کنید: ExpressVPN در مقابل NordVPN

About the author

Comments

  1. /A

    دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) و PureVPN هر دو VPN معتبر و مشهور هستند. اما برای کاربر متوسط کدام یک بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال، باید عملکرد هر یک از این سرویس ها را بررسی کنیم. در این مقاله، ما یک مقایسه جامع از PIA در مقابل PureVPN ارائه داده ایم. همچنین، اگر این دو VPN را در نظر دارید، باید CyberGhost و NordVPN را نیز در لیست خود قرار دهید. قیمت ها قابل مقایسه هستند و هر دو سرویس را بسیار بالاتر از PIA و PureVPN ارزیابی می کنیم. در نهایت، باید تصمیم گیری کنید که کدام یک از این سرویس ها برای شما مناسب تر است.

Comments are closed.