آیا PureVPN Netflix را مسدود می کند؟ ما آن را به آزمایش گذاشته ایم

PureVPN Netflix.

گزارشات متناقضی در مورد اینکه آیا PureVPN قادر به دسترسی به Netflix از طریق سرویس خود است وجود دارد. ما آن را برای آزمایش حقیقت قرار داده ایم.

برای بریدن به تعقیب, PureVPN در واقع از انسداد Netflix استفاده می کند, به طور خاص کتابخانه Netflix ایالات متحده. در واقع ، ارائه دهنده PureVPN بطور مرتب دسترسی Netflix را آزمایش می کند و صفحه اختصاصی خود را بر این اساس به روز می کند. در ادامه بخوانید تا در مورد آزمایش ما و آنچه انتظار دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مبلغ خواندن: خوانندگان Comparitech می توانند 50٪ در برنامه یک ساله PureVPN در اینجا صرفه جویی کنند. ضمانت هفت روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک می کند.

دسترسی به کتابخانه های مختلف Netflix اغلب یکی از دلایل اصلی استفاده از شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. گذشته از ارائه امنیت با رمزگذاری ترافیک اینترنت شما ، یک VPN می تواند موقعیت مکانی شما را فریب دهد تا به نظر برسد که جایی نیستید. این بدان معناست که با ارائه دهنده مناسب می توانید از دسترسی به کتابخانه های مختلف Netflix و همچنین محتوای محدود جغرافیایی از سایتهای دیگر لذت ببرید.

ما به طور مرتب طیف وسیعی از ارائه دهندگان VPN را آزمایش می کنیم تا ببینیم کدام یک با سایتهای پخش محبوب کار می کنند. گزارش شده است که PureVPN ادعاهای خود را مبنی بر اینکه قادر به رفع انسداد Netflix است ، ندارد. ما آن را امتحان کرده ایم تا ببینیم صحت آن گزارش ها صحیح است یا نه.

قبل از تشریح تست ها ، برای کسانی که می خواهند یک مرجع سریع داشته باشند ، در اینجا یک جدول آورده شده است که برخی از نتایج اصلی را نشان می دهد.

AppServer ChoiceUnblocked Netflix US
پنجره ها لیست کشور (ایالات متحده) - سالت لیک سیتی آره
پنجره ها لیست شهر - شیکاگو آره
پنجره ها لیست شهر - رستون آره
پنجره ها لیست هدف - کانالهای سرگرمی آره
iOS حالت آزادی اینترنت (سرور ایالات متحده) نه
iOS حالت جریان - سرور ایالات متحده نه
iOS حالت جریان - Netflix US (سریعتر جریان) آره

آیا مشتریان دسک تاپ PureVPN با Netflix US کار می کنند?

ما در گذشته چندین بار PureVPN را با Netflix US آزمایش کرده ایم و معمولاً موفقیت داشته ایم. با این حال ، با استفاده از Netflix در استفاده از VPN برای دسترسی به محتوای آن ، برخی از ارائه دهندگان که قبلاً کار می کردند دیگر نخواهند بود. بنابراین برای آزمایش ادعاها مجموعه جدیدی از آزمایشات را اجرا کرده ایم.

در ابتدا ، خواهیم دید که چگونه PureVPN با استفاده از سرویس گیرنده دسک تاپ ویندوز کرایه می کند. وقتی برای اولین بار مشتری را راه اندازی می کنید ، از شما خواسته می شود یک حالت را انتخاب کنید. وجود دارد جریان حالت ، اما ما آن را با ساده سعی کردیم آزادی اینترنت حالت برای شروع.

صفحه حالت انتخاب PureVPN.

هنگامی که در حالت انتخاب شده هستید ، به داشبورد می روید که می توانید یک سرور را انتخاب کنید. انتخاب سرور مبتنی بر شهر امکان پذیر است اما ما فقط از گزینه عمومی ایالات متحده استفاده کردیم. نسبتاً سریع ، ما به یک سرور Salt Lake City وصل شدیم.

صفحه اتصال سرور PureVPN.

بنابراین ، آیا Netflix کار کرد؟ آره؛ موفقیت!

در حالی که این یک نسیم بود ، در صورتی که برای برخی از کاربران کار نکند ، ما چند گزینه دیگر را آزمایش کردیم.

در حالی که در همان آزادی اینترنت حالت ، ما به طور تصادفی چند مورد از سرورهای ایالات متحده را با تغییر دادن به آن ، آزمایش کردیم شهرها لیست سرور عجیب ، انتخاب آلاسکا ما را به یک سرور شیکاگو متصل کرد. با این وجود ، Netflix را امتحان کردیم و کار کرد. هنگام انتخاب ویرجینیا ، یک سرور Reston ، ویرجینیا داشتیم که با Netflix نیز کار می کرد.

گزینه بعدی که ما سعی کردیم این بود که به آن تغییر کنیم جریان را انتخاب کنید و یک سرور ایالات متحده را انتخاب کنید. این دوباره ما را به یک سرور Salt Lake City وصل کرد که برای رفع انسداد Netflix کار می کرد.

اگر همه اینها از کار بیفتد ، می توانید از آن استفاده کنید هدف لیست سرور را انتخاب کرده و انتخاب کنید کانال های سرگرمی (پخش سریعتر). این برای ما هم کار کرد.

سرانجام ، اگر هیچ یک از این کارها نباشد ، همیشه می توانید با یک نماینده خدمات مشتری برای آدرس سرور تماس بگیرید. شما به سادگی از سروری می خواهید که با Netflix US کار کند و سپس وارد آن شوید آی پی اختصاصی آدرس و سرور آدرس را وصل کنید. هنگامی که ما در گذشته PureVPN را آزمایش کرده ایم ، گاهی مجبور می شویم این مسیر را طی کنیم و موفقیت آمیز بوده است.

از آنجا که Netflix در حال کاهش مصرف VPN است ، مسدود کردن آدرسهای IP که از سرورهای VPN شناخته می شوند ، خیلی سریع است. بنابراین بسیار عادی است که مجبور باشید با یک نماینده خدمات مشتری برای یک آدرس سرور تماس بگیرید ، حتی با ارائه دهندگان برتر.

با توجه به این نکته ، اینها در واقع نتایج بسیار بهتری هستند که از بسیاری از VPN های دیگر مشاهده می کنیم.

آیا برنامه های تلفن همراه PureVPN با Netflix US کار می کنند?

ما برنامه iOS PureVPN را آزمایش کردیم تا ببینیم آیا نتایج مشابهی را کسب می کنیم یا خیر. اول ، در آزادی اینترنت با استفاده از یک سرور ایالات متحده ، ما با یک خطا مواجه شدیم.

خطای شبکه PureVPN Netflix.

بعد سعی کردیم جریان با یک سرور آمریکایی حالت پیدا کرده و دوباره همان خطا را داشت.

در آخر ، ما سعی کردیم با استفاده از Netflix US (جریان سریعتر) گزینه موجود در هدف لیست سرور. این کار کرد!

باز هم ، اگر شانس ندارید ، می توانید از طریق چت زنده با یک نماینده پشتیبانی مشتری تماس بگیرید و یک آدرس سرور مناسب بخواهید.

آیا می توانید PureVPN به کتابخانه های دیگر Netflix دسترسی پیدا کنید?

Netflix در اکثر کشورها موجود است ، اما به دلیل محدودیت صدور مجوز ، کاتالوگ نمایش ها و فیلم ها از منطقه به منطقه دیگر متفاوت است. در حالی که کتابخانه Netflix ایالات متحده یکی از بزرگترین و محبوب ترین ارائه جهانی آن است ، ممکن است بخواهید به محتوایی دسترسی داشته باشید که فقط در مناطق دیگر موجود است.

ما PureVPN را با سرورهای چندین کشور (انگلستان ، کانادا ، فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا ، ژاپن و برزیل) آزمایش کردیم ، اما نتوانستیم به هیچ یک از این کتابخانه ها دسترسی پیدا کنیم و در عوض با یک خطای پروکسی مواجه شدیم: "اوه ، چیزی پیش آمد. … خطای جریان به نظر می رسد شما در حال استفاده از انسداد یا پروکسی هستید. لطفاً هرکدام از این خدمات را خاموش کنید و دوباره امتحان کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به netflix.com/proxy مراجعه کنید. "

خطای پروکسی PureVPN Netflix.

با انصاف بودن این ارائه دهنده ، این فقط توانایی خود را برای انسداد از Netflix ایالات متحده تبلیغ می کند و ادعا نمی کند که قادر به دسترسی به سایر کتابخانه های منطقه ای باشد.

در واقع ، یک نماینده چت زنده تأیید کرد که PureVPN فقط می تواند کتابخانه Netflix ایالات متحده را در این زمان مسدود کند. به این معنی است که آنها در زمینه دسترسی به سایر کتابخانه ها تلاش می کنند ، اما به نظر می رسد که Netflix ایالات متحده در حال حاضر اولویت اصلی است.

برای دسترسی به Netflix در مناطق دیگر ، ممکن است بخواهید پست های اختصاصی ما را برای دسترسی به Netflix UK ، Netflix Japan ، Netflix Spain ، Netflix برزیل ، Netflix فرانسه و Netflix ایتالیا بررسی کنید..

آیا فقط می توانم از برنامه افزودنی مرورگر PureVPN برای تماشای Netflix ایالات متحده استفاده کنم?

علاوه بر برنامه های دسک تاپ و موبایل ، اشتراک PureVPN شامل پسوند مرورگر برای Chrome و Firefox است. در ادبیات خود ، ارائه دهنده اغلب توصیه می كند كه به سادگی از یكی از این افزونه ها برای رفع انسداد Netflix استفاده كنید.

دستورالعمل های دسترسی PureVPN Netflix.

در حالی که یک برنامه افزودنی مرورگر می تواند آدرس IP شما را پوشانده و موقعیت مکانی شما را فریب دهد ، شایان ذکر است که این برنامه با یک برنامه VPN واقعی متفاوت است. برنامه های افزودنی به طور معمول پروکسی هستند ، که معمولاً نشت DNS را متوقف نمی کنند و فقط باعث ترافیک مرورگر می شوند. بنابراین ، اگر فقط از برنامه افزودنی مرورگر استفاده می کنید ، نمی توانید همانند VPN از آن محافظت کنید.

اگر نگران امنیت نیستید ، پسوند مرورگر می تواند این کار را انجام دهد.

مبلغ خواندن: هنگام ثبت نام برنامه 2 ساله با PureVPN ، بیش از 70٪ صرفه جویی کنید.

آیا PureVPN با سایر سایتهای جریان کار می کند?

آخرین آزمایش ما نشان می دهد که PureVPN می تواند برای انسداد سایر سایتهای جریان استفاده شود. توجه داشته باشید که این یک لیست جامع نیست ، فقط آنچه اخیراً آزمایش کرده ایم.

  • آمازون نخست فیلم
  • مرکز ITV
  • همه 4
  • iPlayer BBC (نیاز به درخواست سرور)

از طرف دیگر ، سایتی که اخیراً با PureVPN به آن دسترسی پیدا نکرده ایم ، Hulu است.

حکم در مورد کار یا عدم کار PureVPN با Netflix

خلاصه, ما توانستیم به راحتی با برنامه دسک تاپ به Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنیم. برنامه تلفن همراه چند بار تلاش کرد ، اما ما هنوز نیازی به توسل به پشتیبانی مشتری نداریم. حتی اگر مجبور باشید چت زنده را امتحان کنید ، یک نماینده باید بتواند شما را به سرعت به سمت سرور مناسب هدایت کند.

در حالی که PureVPN با Netflix US کار کرده است ، اگر می خواهید به کتابخانه های مناطق دیگر دسترسی پیدا کنید ، ممکن است لازم باشد که به دنبال این باشید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − = 41

Adblock
detector