چگونه خود را از SWATTING محافظت کنیم

جابجایی

SWATTING یک شوخی خطرناک است که از بین بردن آن بسیار آسان است ، و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر است. یک مورد اخیر منجر به کشته شدن یک مرد بی گناه در کانزاس شد که درگیر آن نشده بود اما به همین دلیل اتفاق افتاد که در نزدیکی خانه هدف موردنظر شوخی زندگی کند. مرگ ناگوار او با قوی ترین شرایط نشان دهنده لزوم محافظت از خود در برابر SWATTING است ، زیرا این نشان می دهد که چگونه می تواند برای همه اتفاق بیفتد.

جزئیات آن پرونده را می توانید در اینجا بیابید. در این مقاله ، ما چگونگی عملکرد SWATTING و چگونگی محافظت از خود را توضیح خواهیم داد.

SWATTING چیست?

SWATTING هنگامی اتفاق می افتد که شخصی با پلیس تماس گرفته تا تیم SWAT یا یک پلیس مسلح مشابه را به محل قربانی ارسال کند. "شوخی" معمولاً بعد از آنکه پلیس متوجه شد هیچ تهدید واقعی وجود ندارد ، پایان می یابد ، اما حادثه کانزاس سیتی نشان می دهد که شوخی چقدر خطرناک است. با توجه به ماهیت گزارش های دروغین که به اوضاع گروگان گفته می شود ، در این حالت اوضاع تنش زا است و پلیس اغلب آماده انجام اقدامات کشنده است.

SWATTING به صورت آنلاین شروع می شود. بیایید بگوییم که با کسی در اینترنت مشاجره می کنید. شوخی در پرونده فوق الذکر در مورد بازی Call of Duty مشاجره کرد ، اما این به راحتی می تواند در توئیتر یا Reddit استدلال کند. حتی می تواند کاملاً تصادفی و بدون کاتالیزور باشد.

شخص در انتهای دیگر استدلال می تواند از هر تعداد تکنیک برای تعیین محل زندگی شما استفاده کند. اگر مشخصات عمومی دارید که نکات مربوط به موقعیت مکانی شما را نشان می دهد ، می توانند این را با شماره تلفن های ذکر شده در ارتباط باشند. برخی از دوربین ها داده های جغرافیایی را ضبط و ارسال می کنند ، که یک نگرانی رایج برای پخش کننده های Twitch است. آنها همچنین می توانند از آدرس IP شما استفاده کنند. هر دستگاه متصل به اینترنت دارای آدرس IP است. آنها رشته های منحصر به فرد از اعداد و اعشار هستند که به کامپیوترها امکان برقراری ارتباط با یکدیگر را می دهند. آنها همچنین به مکان تقریبی دستگاه اشاره می کنند.

روشهای مختلفی برای تعیین آدرس IP یا مکان شخص دیگری وجود دارد. آدرس های IP عمومی هستند و هر بار که به یک سرویس آنلاین یا وب سایت ، از جمله بازی های آنلاین وصل می شوید ، ارسال می شوند.

حالا که آنها یک ایده از کجا زندگی می کنید ، شوخی می تواند پلیس را صدا کند و فریب خود را ارائه کند. برای مخفی کردن موقعیت مکانی خود ، SWATTER ها می توانند از VoIP (تماس صوتی از طریق اینترنت) ثبت نام شده از سرویس های جعل شناسه تماس گیرنده برای برقراری تماس ، با استفاده از آدرس IP خود در پشت پروکسی مخفی شوند تا از ردیابی جلوگیری کنند. با این حال ، در حادثه کانزاس سیتی ، شوخی شوخی آدرس را اشتباه گرفت ، که منجر به تیراندازی پلیس از مردی غیر درگیر شد. این ممکن است به این دلیل باشد که آدرسهای IP مکانهای دقیقی مانند GPS را مشخص نمی کنند ، بلکه فقط یک مکان تقریبی هستند.

وقتی پلیس وارد می شود ، آنها معتقدند که به یک موقعیت با احتمال زیاد خشونت پاسخ می دهند ، بنابراین تنش ها زیاد است. در همین حال ، شوخ طبعی ثمره بازی کار ناشایست خود را در اخبار مشاهده می کند.

SWATTING یک شوخی خطرناک است که غالباً توسط افراد خردسال انجام می شود و اندکی توجه به موارد خاص اعمال آنها وجود دارد.

چگونه خود را از SWATTING محافظت کنیم

اول از همه ، هیچ اطلاعاتی را که می تواند به کسی امکان دهد مکان شما را در هر مکان عمومی تعیین کند ، ارسال نکنید. برخی از کاربران که در گذشته SWATTED شده اند آدرس خود را در پروفایل های Steam قرار داده اند. عکس های دارای برچسب جغرافیایی در رسانه های اجتماعی بردار حمله دیگری را باز می کنند. در آخر ، آدرس IP خود را با استفاده از یک پروکسی مخفی کنید.

آسان ترین ، مطمئن ترین و مطمئن ترین نوع پروکسی به عنوان یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN نامیده می شود. یک VPN تمام ترافیک اینترنت را که از طریق دستگاه به داخل و از آن وارد می شوید رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور واسطه در محلی که می خواهید انتخاب کنید. آدرس IP واقعی شما توسط آن سرور پوشیده شده است ، که معمولاً در یک مرکز داده در جایی قرار دارد.

اگر شخصی با استفاده از یک آدرس IP سعی در تعویض SWAT شما کند ، شوخی نمی تواند موقعیت واقعی شما را تعیین کند و فقط می تواند موقعیت مکانی مرکز داده را مشاهده کند.

VPN های خوب فقط باعث کاهش سرعت اینترنت شما می شوند و بیشماری از مزایای دیگر امنیت و حفظ حریم خصوصی را به همراه دارند. آنها به طور معمول چند دلار در هر ماه هزینه می کنند.

با توجه به یادداشت های گسترده تر ، پلیس باید برای شناسایی سیل های SWATTING و شاید تماس های پرچم که از خدمات VoIP به عنوان تلاش های SWATTING استفاده می شوند ، آموزش بیشتری ببخشد..

"اداره پلیس متروپولیتن لاس وگاس SWAT" توسط Tomás Del Coro تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 + = 40

Adblock
detector