آیا تلویزیون Terrarium ایمن و قانونی است؟ گزینه های مختلف چیست؟

تصاویر تلویزیون Terrarium منبع: تلویزیون Terrarium


تلویزیون زنده و بر اساس تقاضا این روزها همه عصبانیت است ، به خصوص وقتی که مجبور نیستید پول دریافتی سخت خود را برای اشتراک های کابلی گران قیمت تسویه حساب کنید. برخی خدمات آنلاین تلویزیون رایگان را تبلیغ می کنند ، از جمله تلویزیون Terrarium که به طور فزاینده ای محبوب است. این سرویس پخش مبتنی بر Android به شما وعده می دهد هر آنچه را می خواهید در پخش آنلاین قرار دهید: انتخاب ، انعطاف پذیری و کیفیت بالا ، همه با قیمت پایین و پایین هیچ چی.

اما آیا تلویزیون Terrarium یک سرویس حقوقی است؟ آیا باید تلویزیون Terrarium را بر روی دستگاه Android خود بارگیری کرده و از آنجا دور شوید؟ ما هم در تست سرویس و هم در تعیین اینكه آیا شما باید تلویزیون Terrarium را به برنامه پخش بعدی خود تبدیل كنید ، وارد تلویزیون Terrarium شدیم..

بروزرسانی 9/17/2018: مهم. در سپتامبر 2018 ، توسعه دهنده تلویزیون Terrarium اعلام کرد که این سرویس به خوبی بسته می شود. با این حال ، در تاریخ 17 سپتامبر ، آموخته شد که او ممکن است داده های کاربر را رها کند. اطلاعات بیشتری درباره ایمنی کلی Terrarium TV در زیر داریم ، اما مهم است که کاربران فعلی هر چه سریعتر این APK را حذف کنند.

نحوه جابجایی آنلاین با خیال راحت و خصوصی

سرویس های پخش غیررسمی مانند Terrarium TV با شمار فزاینده ای از برش سیم بندها محبوب هستند. با وجود این ، محافظت از جعبه کابل برای پخش آنلاین می تواند بسیاری از مسائل را با خود به همراه آورد ، نه تنها در هنگام محافظت از داده های خود به صورت آنلاین بلکه با نگه داشتن ISP شما در حالت خنثی. به همین دلیل ، اکنون بسیاری از پخش کنندگان آنلاین به شبکه های خصوصی مجازی (VPN) روی می آورند.

هنگامی که از طریق Terrarium TV و سایر سرویس های مانند آن به صورت آنلاین جریان می دهید ، تمایل دارید از داده های زیادی استفاده کنید. با توجه به این که جریان HD به طور فزاینده ای متداول است ، این می تواند باعث ایجاد بار سنگین در پهنای باند موجود ISP شما شود. به جای سرمایه گذاری در زیرساخت های بیشتر ، بسیاری از ISP ها به سرعت زیاد مشتریانی که ویدئو زیادی پخش می کنند روی آورده اند.

با وجود آنچه ممکن است شنیده باشید ، استفاده از VPN نه تنها قانونی بلکه به طور فزاینده ای ضروری است. حتی کسانی که محتوای حقوقی را پخش می کنند می توانند از دور زدن محتوای جغرافیایی ناعادلانه و جلوگیری از پرتاب سرعت ISP ، سود ببرند. در بین بسیاری از VPN ها که می تواند به شما در حفاظت از داده های خود و اطمینان از سرعت داده های شما کمک کند ، ما IPVanish را به عنوان بهترین یافتیم.

IPVanish سرورهای خود را که در سراسر جهان پخش شده اند ، حفظ می کند. هنگامی که از IPVanish استفاده می کنید ، پهنای باند نامحدود پیدا خواهید کرد ، تأثیر حداقل بر سرعت بارگیری و بارگذاری و رمزگذاری درجه نظامی برای محافظت از شما و داده های خود.

سریع و قابل اعتماد: IPVanish دارای شبکه بزرگی از سرورهای بدون احتراق است که سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید. مورد علاقه Kodi و Amazon Fire Stick برای برنامه ها و قابلیت های پخش جریانی آنها. دوستانه خانوادگی است زیرا می تواند حداکثر 10 دستگاه متصل به طور همزمان را کنترل کند. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

تلویزیون Terrarium چیست؟?

تلویزیون Terrarium منبع: تلویزیون Terrarium

Terrarium TV یک برنامه پخش آنلاین فیلم برای اندروید است. این برنامه در وب سایت اختصاصی خود بسیار جذاب است:

دریافت میلیون ها apk رایگان و فیلم ها. نمایش برنامه های اندروید 1080p HD

این جمله جذاب برای جلب توجه کاربران زیادی به خوبی انجام شده است. تلویزیون Terrarium در حال حاضر بیش از 140،000 لایک در فیس بوک و یک صفحه فعال Reddit با بیش از 9000 مشترک دارد.

به گفته توسعه دهنده برنامه ، "تلویزیون Terrarium فقط پیوندهایی به سایت های دیگر در اینترنت دارد. این فیلم ، فیلم یا پرونده رسانه ای را میزبانی یا بارگذاری نمی کند. هیچ پیوند جریان رسانه ای روی هر سرور خود ذخیره نمی شود. تلویزیون Terrarium پیوندها را در یک رابط کاربری راحت و کاربر پسند جمع می کند. "

اگر با افزونه‌های Kodi و Kodi آشنا هستید ، این جمله باید آشنا به نظر برسد. در واقع ، این تقریباً همان استدلالی است که توسط شخص محبوب شخص ثالث Kodi مانند میثاق ، Gurzil ، Exodus ، SportsDevil و دیگران استفاده می شود. در حالی که روش هایی برای پخش کردن تلویزیون Terrarium از طریق Kodi وجود دارد ، این در درجه اول یک افزونه مبتنی بر Android است ، تا حدودی مشابه برنامه کاربردی Android Mobdro که به خوبی استفاده شده است.

آیا تلویزیون Terrarium ایمن و قانونی است?

اینها در واقع دو سوال جداگانه در مورد تلویزیون Terrarium است. ما با موضوع ایمنی شروع خواهیم کرد.

نگرانی های ایمنی تلویزیون Terrarium

آیا تلویزیون Terrarium برای استفاده امن است؟ بله و خیر. برای مبتدیان ، هیچ گزارشی درمورد هک کردن یا کدهای مخرب موجود در برنامه معمولی تلویزیون Terrarium گزارش نشده است. با این حال ، برخی از مشکلات مربوط به روند بارگیری وجود دارد که می تواند چند پرچم قرمز را به وجود آورد.

اولین واقعیت واقعیت تلویزیون Terrarium است نه موجود در فروشگاه رسمی Google Play. این ذاتاً به معنای این نیست که برنامه تلویزیون Terrarium خبر بدی است. در حالی که شما نیاز به تغییر تنظیمات Android خود دارید تا بتوانید منابع ناشناس را از اشخاص ثالث خارج از فروشگاه Google Play استفاده کنید ، همه بارگیری های این ماهیت بد نیستند.

در واقع ، وب سایت APK Mirror مخزن عظیمی از برنامه های اندرویدی را در خود جای داده است که می توانید از خارج از فروشگاه Play بارگیری کنید. بسیاری از این برنامه ها کاملاً قانونی هستند که به یک دلیل یا دلیل دیگر هرگز آن را به اندروید یا نسخه های قدیمی تر برنامه های محبوب اندرویدی تبدیل نکرده اند که بعضی از کاربران بهتر دوست دارند.

با این حال ، برنامه های Google Play Store بسیار امن تر هستند. روند بررسی برنامه ها دقیق تر است (هرچند که به سختی با فروشگاه اپل اپل سختگیرانه نیست) ، بنابراین بارگیری یک برنامه از خارج از فروشگاه Play با خطرات قابل توجهی همراه است. در صورت بارگیری برنامه از منبع اشتباه ، امکان بارگیری و نصب ویروس بر روی دستگاه Android شما وجود دارد.

علاوه بر این ، از آنجا که تلویزیون Terrarium غیر رسمی است ، فریب دادن آن بسیار آسان است. در واقع ، قبلاً نسخه های جعلی از آن در فروشگاه Google Play وجود داشته است. این نسخه جعلی می تواند دروازه ای برای داده کاوی و ویروس ها باشد.

سرانجام ، در تاریخ 17 سپتامبر 2018 ، TorrentFreak گزارش داد که توسعه دهنده تلویزیون Terrarium ، NitroXenon ، می گوید در صورت درخواست ، از هرگونه اطلاعات کاربر منصرف خواهد شد. NitroXenon به TorrentFreak اطلاع داد که ، "من فقط حقیقت را می گویم ... تقریباً در هر برنامه IP [آدرس های] کاربر را ردیابی می کند. و اگر من باید اطلاعات را به مقامات تحویل دهم ، آن را انجام خواهم داد. "

لازم به گفتن نیست ، تلویزیون Terrarium یکی از مواردی نیست که ما برای پخش IPTV در Android توصیه می کنیم.

آیا تلویزیون Terrarium قانونی است?

برنامه هایی مانند Terrarium TV همیشه کمی قمار قانونی هستند. در حالی که تلویزیون Terrarium از برخی منابع آنلاین که به صورت قانونی محتوای ارائه می دهند ، خراشیده می شود ، اکثر مطالب آن قوانین کپی رایت را نقض می کنند.

Terrarium TV تلاش می کند با عدم میزبانی از هیچ یک از مطالب ، از خود محافظت کند. با این حال ، همانطور که اخیراً از برخی نمونه های قابل توجه افزودن Kodi یاد گرفته ایم ، این روش دقیقاً یک روش احمق نیست. پسوندهای یک بار محبوب مانند ZemTV و ققنوس (که از آن زمان به بعد بنو بازگشت) پس از طرح دادخواست ضد دزدی دریایی آفلاین شدند. و وب سایت Kodi TVAddons پس از برخورد با مالک با یک دادخواست نسبتاً آزار دهنده و جستجوی خانه و توقیف در بسیاری از سایت های مهم خبری قرار گرفت..

به عبارت ساده تر ، تلویزیون Terrarium در یک منطقه "خاکستری" قانونی وجود دارد ، اما حتی پس از آن ، بسیاری از آنچه انجام می دهد به طور فزاینده ای به عنوان نقض حق نسخه برداری شناخته می شوند. اگرچه بعید نیست هیچ عاملی با عواقب قانونی برخورد کند ، این ممکن است همیشه اینگونه نباشد. بدون یک VPN یا یک روش پراکسی دیگر برای پنهان کردن فعالیت های جریان خود ، ISP و هر سازمان دولتی می توانید ببینید که از وب سایت های دزدان دریایی متصل به Terrarium TV جریان دارید..

آیا باید از تلویزیون Terrarium استفاده کنم?

Comparitech یک سیاست سختگیرانه برای عدم پشتیبانی از استفاده از هر تلویزیون زنده یا خدمات جریانی درخواستی که از وب سایت های دزدان دریایی یا حق چاپ استفاده می کنند ، حفظ می کند..

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi را تأیید یا تشویق نمی کند. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

ما می دانیم که این مانع از نصب برخی از کاربران تلویزیون Terrarium بر روی دستگاه های خود نمی شود. با این حال ، ما این سرویس را توصیه نمی کنیم و معتقدیم که بسیاری از گزینه های قانونی دیگر در دسترس شما هستند.

گزینه های تلویزیون Terrarium

آیا تلویزیون Terrarium ایمن و قانونی است؟ گزینه های مختلف چیست؟ کد افزودنی برای یوتیوب

اگر قصد استفاده از تلویزیون Terrarium را دارید یا به دنبال نصب و استفاده از برنامه مشابه Android هستید ، توصیه می کنیم به جای استفاده از Kodi را در نظر بگیرید.

Kodi یک پخش کننده رسانه رایگان است که برای دستگاه های Android بهینه شده است ، از جمله Amazon Fire Stick و Fire TV ، و همچنین دستگاه های دیگر. Kodi برای پخش رسانه ای که از قبل در اختیار دارید ، مانند پرونده های موسیقی MP3 یا فیلم های MP4 ، طراحی شده است ، اما می تواند برای پخش مستقیم محتوا از وب با استفاده از یک کتابخانه بزرگ از افزونه ها نیز استفاده شود..

آنچه که در مورد Kodi به عنوان یک گزینه جایگزین برای تلویزیون Terrarium جالب است این است که تعداد زیادی از گزینه های جریان را ارائه می دهد. افزونه های Kodi می توانند بیش از مطالبی را که با استفاده از Terrarium پیدا کرده اید ، جبران کنند. علاوه بر این ، بر خلاف Terrarium TV ، Kodi را در فروشگاه Google Play پیدا خواهید کرد. نیازی به بارگیری یک پرونده تا حدودی مشکوک از شخص ثالث نیست!

صدها برنامه پخش جریانی مستقیم و درخواستی وجود دارد که در هر نقطه از انیمه گرفته تا فیلم های ضبط شده و موارد دیگر ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Kodi ، راهنمای بزرگ Kodi ما را بررسی کنید. ما همچنین راهنماهای خود را توصیه می کنیم که بهترین افزونه های زنده TV Kodi ، بهترین افزونه ها برای تلویزیون و فیلم و بهترین افزونه های انیمه برای Kodi را پوشش دهند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 45 = 49