گزینه های Torrent Bay و نحوه استفاده ایمن از آنها

لوگوی Pirate Bay

اگرچه Pirate Bay (TPB) بیشترین تلاش های دولت های مختلف و ISP ها را در پیش گرفت ، اما به طور فزاینده ای برای میزبانی مطالب دزدان دریایی مورد بررسی قرار می گیرد. در حالی که اکثر تلاش های دولت تمرکز دارد به افرادی که سایت های تورنت مانند The Pirate Bay (بنیانگذاران آن همه در زندان به سر می برند) تمرکز می کنند ، ISP ها حتی کاربران تورنت معمولی را که از انواع مختلف تورنت استفاده می کنند ، هدف قرار می دهند..

از آنجا که TPB یک سایت تورنت بسیار محبوب است ، افرادی که از آن استفاده می کنند نیز مورد بررسی دقیق قرار می گیرند. در حقیقت ، در انگلستان ، بزرگترین ISP ها بزودی "ایمیلهای آموزشی" را برای کاربرانی ارسال می کنند که آدرس IP آنها به اشتراک گذاری و بارگیری محتوای دزدان دریایی در شبکه های همسالان مانند The Pirate Bay می رسد. اگرچه این امر بلافاصله منجر به از دست رفتن امتیاز اینترنت با آن شرکت ها نمی شود ، اما برخی از نشانه ها حاکی است که ISP هایی مانند Sky و Virgin Media قطع دسترسی به اینترنت را برای کسانی که حتی پس از ارسال ایمیل به تورنت ادامه می دهند ، آغاز می کنند..

اگر به دلیل محبوبیت خود نسبت به The Pirate Bay احساس کمی احتیاط دارید ، گزینه های قانونی تر و مطمئن تری وجود دارند که ممکن است بتوانید از آنها لذت ببرید. و اگر اکنون و پس از آن تورنت را پیدا می کنید ، می خواهید مطمئن شوید که در حین انجام این کار ، خود را حفظ می کنید.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN ها برای تورنت

تورنت یک فعالیت کاملاً قانونی است و از طریق وب سایتهای قانونی قابل انجام است. در حالی که می توانید دامنه های عمومی ، منبع آزاد ، رایگان و قانونی را در سایت های در درجه اول دزدان دریایی مانند The Pirate Bay بیابید ، تفکیک خوب از بد ممکن است دشوار باشد. ما اکیداً توصیه می کنیم کاربران در هر زمان ممکن با سایتهای تورنت قانونی چسبیده باشند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را محکوم یا تشویق نمی کند. تورنت یک فرایند بارگیری و به اشتراک گذاری کاملاً قانونی است که در صورت استفاده صحیح و از طریق سایت ها و خدمات قانونی و رسمی استفاده می شود. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

چگونه با خیال راحت از سایت های تورنت استفاده کنیم

انگلستان تنها کشوری نیست که ممکن است برخی از آنها "ایمیل آموزشی" را در صندوق ورودی خود بیابید. در ایالات متحده ، کانادا و استرالیا ، ISP ها بطور معمول اعلانات مربوط به نقض حق چاپ را به کاربرانی ارسال می کنند که آدرس IP آنها از دارندگان حق چاپ توسط آنها ارسال می شود..

بسیاری از افراد جدید در تورنت ممکن است متوجه نشوند که این اتفاق می افتد. با این حال ، دارندگان حق چاپ و سازمان های تجاری مانند MPAA به طور فعال سایت های بزرگ تورنت را نظارت می کنند و آدرس های IP را که در حال اشتراک گذاری محتوای دزدگیر هستند جمع می کنند. در حقیقت ، برخی حتی خود محتوا را به عنوان راهی برای آسانتر دانستن اینکه چه کسی محتوای خود را به اشتراک گذاشته و بارگیری می کند ، قرار می دهند.

ISP ها همیشه درست نیستند و گاهی اوقات اعلان های نقض حق چاپ را به اشتباه می فرستند. در پایان ، ممکن است در بعضی مواقع دشوار باشد که بدانید محتوائی که تورنت می کنید یا از آن سرقت نمی شود. بهترین روش های شما برای جلوگیری از سردردهای احتمالی مرتبط با تورنت ، استفاده از سایت های تورنت قانونی و استفاده از شبکه خصوصی مجازی یا VPN است..

یک سرویس VPN ترافیک اینترنت شما را از طریق یک سرور خارجی هدایت می کند. در این فرآیند به شما یک آدرس IP جدید اختصاص می یابد. هرکسی که فعالیت شما را از خارج نظارت کند ، فقط آدرس IP اختصاص داده شده را مشاهده می کند ، نه شما. آنها نمی توانند این مسئله را به شما ردیابی کنند ، زیرا هویت و آدرس IP واقعی شما در پشت سرور پروکسی پوشانده می شوند.

تعداد زیادی گزینه VPN در آنجا وجود دارد. با این حال ، در حالی که برخی مجاز نیستند torrenting کنند ، برخی دیگر ناامیدکننده هستند. سایر سرویس های VPN سطح حفاظت از حریم خصوصی را ارائه نمی دهند حتی torrenters محتوای قانونی به دنبال آن هستند. VPN های رایگان معمولاً دارای محدودیت داده ، سطح امنیتی کافی نیستند و حتی در فروش داده های مشتری و حاوی نرم افزارهای مخرب نیز یافت شده اند. در حالی که VPN های رایگان جایگاه خود را دارند و همه آنها بد نیستند ، اما معمولاً برای تورنت کافی نیستند.

یک VPN بسیار محبوب برای torrenting IPVanish است که هیچ سابقه ای از فعالیت شما در آن باقی نمی ماند ، خیلی سریع است ، حریم خصوصی شما را با ویژگی هایی از جمله حفاظت از نشت DNS جدی می گیرد و اجازه می دهد تا torrenting در شبکه آن انجام شود..

بهترین VPN برای TORRENTING: IPVanish دارای شبکه بزرگی از سرورهای بدون احتراق است که با سرعت بسیار خوبی روبرو می شوند که برای تورنت و به اشتراک گذاری فایل P2P بسیار عالی است. ویژگی های امنیتی و امنیتی شدید. همچنین مورد علاقه Kodi و Amazon Fire Stick برای برنامه ها و قابلیت های پخش جریان است. دوستانه خانوادگی است زیرا می تواند حداکثر 10 دستگاه متصل به طور همزمان را کنترل کند. با ضمانت 7 روزه برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

هنگامی که یک VPN در محل خود دارید ، توصیه می شود قبل از تورنت ، نشت آن را بررسی کنید. برای اینکه دریابید که چگونه VPN خود را قبل از تورنت آزمایش کنید ، این راهنما را بررسی کنید.

چه چیزی باعث ایجاد VPN خوب برای تورنت می شود?

هر VPN در آنجا برای تورنت خوب نخواهد بود. اگرچه بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN ویژگیهای بسیار مشابهی ارائه می دهند ، اما همه آنها برای تورنت مساعد یا دوستانه نیستند. اگر قصد استفاده از VPN در هنگام تورنت را دارید ، می خواهید مطمئن شوید که ارائه دهنده خدمات تمام مزایای زیر را ارائه می دهد:

  • در یک کشور دوستدار حریم خصوصی میزبانی شده است. همه کشورها دوستانه نیستند. در حقیقت ، برخی از کشورها قوانینی خواهند داشت که تضمین کننده ناشناس بودن شما برای ارائه دهنده VPN نیست. از ارائه دهندگان VPN که شرکت آنها در کشورهای "دوست" ثبت شده است ، مانند سوئیس ، مالزی یا جزایر ویرجین انگلیس استفاده کنید.
  • یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود دارد. معنی این برای شما این است که ارائه دهنده سوابق شناسایی شخصی از اطلاعات مربوط به فعالیتهای شما را حفظ نمی کند. در حالی که آنها را نگه می دارند و ضبط می کنند ابرداده, هیچ نوع اطلاعاتی در ارتباط با هویت شما نیست.
  • از سرورهای سریع استفاده می کند. هنگامی که اتصال خود را از طریق VPN مسیریابی می کنید ، دقیقاً به عنوان نتیجه عملکرد VPN ها با سرعت اتصال کندتر روبرو خواهید شد. با این حال ، خدمات عالی با کیفیت سرعت بارگیری و بارگذاری بسیار سریع را فراهم می کنند ، حتی اگر به یکی از سرورهای VPN آنها متصل باشید. فاصله بین شما و محل سرور مورد نظر شما تأثیر خواهد گذاشت ، اما برخی از سرویس ها سرورهای سریع ارائه می دهند که حتی با کاهش سرعت به دلیل زمان سفر خنثی می شوند..
  • پهنای باند و داده نامحدود ارائه می دهد. بسته به میزان تورنت در برنامه ریزی شما ، ممکن است بخواهید از سرویس VPN که باعث محدودیت داده ها و محدوده پهنای باند می شود ، خودداری کنید. این درپوش ها به سرعت روی شما می خندند. سرویس های VPN که از کلاه های داده استفاده می کنند ، به دلایل بسیاری ، از جمله منع کردن کاربران تورنت سنگین ، این کار را انجام می دهند.
  • از نشت DNS و IP محافظت می کند. وقتی به یک VPN وصل هستید ، مواقعی وجود دارد که پروکسی ممکن است از کار بیفتد و آدرس IP واقعی شما به بیرون درز کند. اگر این اتفاق بیفتد ، هویت واقعی شما ممکن است در معرض دید باشد. بسیاری از خدمات از روشهای مختلفی برای محافظت در برابر چنین نشتی ها استفاده می کنند ، از جمله سوئیچ های kill که دسترسی اینترنت را به طور کامل خاموش می کند یا برنامه های فردی که در آن رخ می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب VPN ، به مقاله ما در مورد بهترین VPN برای تورنت و نکاتی درباره برخی از سرویس هایی که باید از آنها جلوگیری کنید مراجعه کنید..

بهترین گزینه های رسمی خلیج دزدان دریایی

Pirate Bay تنها سایت torrenting در دسترس نیست. اگر به دنبال یک گزینه عالی ، رایگان و قانونی هستید ، سایتهای زیر میلیون ها پرونده را ارائه می دهند.

بایگانی اینترنت

archive.org خلیج دزدان دریایی

به عنوان یک کاربر تورنت ، اگر خود را در بایگانی اینترنت پیدا نکردید ، مجذوب می شوید. شاید بزرگترین و بهترین سایت در نوع خود ، بایگانی اینترنت یک وب سایت عمومی ، رایگان و کاملاً قانونی باشد که میلیون ها فیلم ، نمایش تلویزیونی ، بازی های ویدئویی ، وب سایت ها ، تصاویر ، برنامه های نرم افزاری و موارد دیگر را فهرست و ذخیره می کند..

در حالی که می توان پرونده ها را از طریق روش های معمولی FTP بارگیری کرد ، می توانید از گزینه torrent ارائه شده توسط بایگانی اینترنت نیز استفاده کنید تا نه تنها سریعتر بارگیری کنید بلکه با کمک به کاشت آن تورنت ها در کمک به دیگران شرکت کنید. بیش از 2 میلیون پرونده ، سایت ، فیلم و ... وجود دارد که آماده تورنت در این سایت هستند. هر مشتری تورنتی کار خواهد کرد ، اگرچه Archive.org شخصا آزمایش کرده است ، انتقال ، μTorrent و Vuze را توصیه می کند.

تورنت های دامنه عمومی

دامنه عمومی گزینه های تورنت خلیج دزدان دریایی را تورنت می کند

Public Domain Torrents بسیار کوچکتر از بایگانی اینترنت است ، اما گزینه ای مناسب برای کسانی که در جستجوی فیلم های حوزه عمومی هستند. این سایت نزدیک به هزار فیلم دارد که در حوزه عمومی قرار دارند و به صورت رایگان قابل دانلود هستند.

متأسفانه ، این سایت کمی قدیمی است و در مدتی بروزرسانی نشده است. در حالی که تورنتها هنوز هم کار می کنند ، به احتمال زیاد خواهید فهمید که بیشتر آنچه سایت برای فراتر از تورنت ارائه می دهد در حال حاضر در دسترس نیست یا به سادگی دیگر از آن استفاده نمی کند. با این وجود صدها فیلم که ژانرهایی مانند علمی تخیلی ، کمدی ، اکشن ، درام و موارد دیگر را پوشش می دهند در دسترس هستند.

برای کار کردن با Public Domain Torrents ، به هر مشتری BitTorrent که آزادانه در دسترس باشد ، نیاز خواهید داشت.

Legit Torrents

گزینه های جایگزین تورنت خلیج دزدان دریایی است

Legit Torrents ، مانند Public Domain Torrents ، با وجود قدیمی بودن قدیمی ، کارهایی را که می کنید به خوبی انجام می دهد. Legit Torrents مطابق نام خود زندگی می کند ، زیرا کلیه محتوای موجود در این سایت قانونی است. می توانید انواع زیادی از نرم افزارها ، بازی ها و فیلم ها را پیدا کنید که به صورت قانونی رایگان و در دسترس باشند. با این حال ، آخرین باری که محتوا اضافه شد در سال 2014 بود. این بدان معنی است که شما اخیراً از طریق این سرویس چیزی پیدا نمی کنید.

هر مشتری BitTorrent مانند سایر خدمات تورنت قانونی در اینجا کار خواهد کرد.

ووزه

خلیج دزدان دریایی

ممکن است Vuze را به عنوان یک مشتری تورنت بشناسید. با این حال ، Vuze همچنین سرویس میزبانی تورنت خود را با نام Vuze StudioHD Network اجرا می کند. در اینجا مقدار زیادی محتوای عالی وجود دارد ، از جمله مقدار قابل توجهی فیلم TED Talk ، کمدی ، فیلم های خبری و برخی برنامه های تلویزیونی محبوب مانند Weeds و Dexter.

به دنبال گزینه های بیشتر هستید؟ در صفحه ویکی خود ، Vuze لیستی طولانی از سایت های تورنت کلی و طاقچه ها ارائه می دهد ، از جمله:

  • URLHash - سایتی که به شما امکان می دهد URL های HTTP را به یک فایل .torrent تبدیل کنید
  • Jamendo - یک سایت تورنت برای پخش و اشتراک گذاری موسیقی
  • Academic Torrents - یک سایت تورنت مخصوص اسناد دانشگاهی ، پرونده ها و سایر مطالب با بیش از 22 ترابایت محتوای رایگان.

گزینه های Torrent Bay برای جلوگیری از این مسئله است

اگر به دنبال گزینه های تورنت The Pirate Bay هستید ، پیشنهاد می کنیم گزینه های قانونی فوق را امتحان کنید. گزینه های تورنت زیر توصیه نمی شود ، زیرا این موارد در سطح مشابه دزدی دریایی مانند The Pirate Bay دخیل هستند. در حالی که محتوای قانونی از طریق همه این گزینه ها در دسترس است ، سایت های تورنت در زیر همه تمرکز زیادی بر نقض حق نسخه برداری دارند. 

ExtraTorrent
استخراج کننده

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا و فایلهای تورنت

ExtraTorrent احتمالاً اگر سرعت خود را به سرعت رشد کند ، در همان قایق Kickass Torrents و The Pirate Bay پیدا می شود. با این وجود ، بسیار محبوب است و به راحتی در دسترس است. متوجه می شوید که لوایح ExtraTorrent خود به عنوان "بزرگترین سیستم BitTorrent" در جهان است. "ما با توجه به اینکه این سایت دومین سایت محبوب تورنت است ، دقیقاً زیر The Pirate Bay ، ما تصمیم می گیریم آنها را به قول آنها بیاوریم. ExtraTorrent باعث می شود محتوای دزدان دریایی به آسانی برای torrenters در دسترس باشد ، یک دلیل اصلی که چرا ما آن را برای اکثر اهداف توصیه نمی کنیم.

RARBG
رارب

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا و فایلهای تورنت

Rarbg یک نمایه ساز تورنت و ارائه دهنده لینک های آهنربا است. بسیار محبوب است با سطح بالای ترافیک اینترنت. Rarbg یک سایت تا حدودی بسته است که تعداد محدودی از ثبت نام را برای کسانی که محتوای بذر را در اختیار دارند ، امکان پذیر می کند. هر کس می تواند از Rarbg برای بارگیری تورنت استفاده کند ، گرچه بیشتر آنچه شما در اینجا پیدا خواهید کرد فیلم های سرقت شده و نمایش های تلویزیونی هستند. محبوبیت و تمرکز دزدی دریایی آن به این معنی است که در چند مکان مانند انگلیس و عربستان سعودی مسدود شده است. اگر در استرالیا هستید ، می توانید پیدا کنید که سرخ به زودی به Pirate Bay متصل خواهد شد تا توسط ISP ها مسدود شود. تا آن زمان ، لذت ببرید.

YTS.AG
YTS

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا و فایلهای تورنت

محتوای دزدی دریایی کنار ، حتی تورنت های معمولی اغلب با شک و تردید به YTS.AG نگاه می کنند. YTS.AG متهم به ربودن نام و حتی نماد از سرویس تورنت فعلی YTS (YIFY) شده است. این اتهام درست است این مانع از این نمی شود که YTS.AG یک منبع تورنت محبوب برای تلویزیون و فیلم باشد ، اگرچه سرقت از نام یک سرویس محبوب به خوبی با جامعه گسترده ای روبرو نیست. سایر سایتها از همکاری با YTS امتناع ورزیده اند ، بنابراین می بینید که به اندازه برخی از سایتهای تورنت دیگر به محتوا دسترسی ندارد. 

اگرچه خواهید دید YTS کاربر پسند است ، اما از نظر قانونی نیست. ما به دلیل اتکا به جریان های دزدان دریایی ، این سایت را توصیه نمی کنیم. می توانید محتوای قانونی را در اینجا بیابید ، اما مجبور خواهید بود که باهوش باشید و حتی پس از آن ، هنوز از VPN استفاده کنید تا از هشدارهای ISP جلوگیری کنید.

تورنتز2
تورنتز2

نوع پرونده P2P: پرونده های تورنت

Torrentz2 با فرض اسم سایت تورنت تعطیل شده ، رویکرد متفاوتی گرفت. در حالی که YTS.AG به دنبال ربودن بود ، تورنتز 2 برای ادای احترام به یاد پیشینی خود رفت. Torrentz2 پس از تعطیل شدن فروشگاه محبوب سایت تورنتز ، موقعیت خود را به دست آورد. Torrentz2 همچنین در سایت Torrentz سابق به دنبال پیشرفت بود که انجام شده است. این به آن اجازه می دهد تا محبوبیت خود را ادامه دهد. این محبوبیت ، البته ، به قیمت مشروعیت حاصل می شود ، همانطور که تورنتز 2 با خریدن در درجه اول در محتوای دارای حق چاپ ، در مسیر سلف خود قرار می گیرد.. 

Torrentz2 کمی متفاوت عمل می کند و به شما امکان می دهد بیش از 60 سایت تورنت دیگر را برای لینک ها و ردیاب های خصوصی خصوصی جستجو کنید. با استفاده از این روش ، پیدا کردن محتوای حقوقی از طریق Torrentz2 بسیار آسان است. با این حال ، بسیاری از سایتهایی که می توانید از طریق آنها جستجو کنید سایتهای دزدان دریایی هستند.

1337X
آرم 1337x

نوع پرونده P2P: پیوندهای آهنربا و فایلهای تورنت

1337X (leetx یا "elite x" برای کسانی که به زبان هکر صحبت نمی کنند) یک نمایه ساز تورنت و ارائه دهنده لینک مغناطیس است که مقدار خوبی مشترک با The Pirate Bay از جمله تمرکز روی محتوای دزدان دریایی دارد. برخی از آنها 1337X را به عنوان یکی از بهترین گزینه های Pirate Bay ذکر کرده اند که در آینده نزدیک TPB باید خوب شود. این سایت مدتی پیش نگرانی های امنیتی را در پی داشته است ، اما از آن زمان تاکنون موضوعات مربوط به آن را اصلاح کرده است. هنوز هم برای این سایت مشکل ساز است. در کنار تمرکز دزدی دریایی ، سابقه گذشته خود با نقض امنیت باعث می شود تا کاربران را در برابر این سایت توصیه کنیم.

خطرات تورنت

در حالی که torrent می تواند برای بسیاری از اهداف قانونی استفاده شود ، مقدار خوبی از torrent در اطراف دزدان دریایی مواد دارای حق چاپ طراحی شده است. به همین دلیل است که احتمالاً چیزهای بدی درباره تورنت شنیده اید. به طور کلی ، شبکه های همسالان ، اغلب توسط ISP ها و دارندگان کپی رایت مورد هدف قرار می گیرند. با توجه به اینکه دزدی دریایی مواد دارای حق چاپ در همه جا غیرقانونی است ، حتی کاربران تورنت متوسط ​​باید از مشکلات قانونی آگاه باشند. با این حال ، موضوعات دیگری در رابطه با تورنت وجود دارد که غالباً به اندازه قانونی به آن توجه نمی کنند. مهمترین آنها نگرانی های مربوط به حریم خصوصی به دلیل نحوه کار تورنت و مشکلات امنیتی است که می تواند هنگام بارگیری پرونده های قابل اعتماد ایجاد شود.

در جبهه حقوقی:

تورنت با داشتن افراد مختلف قسمتهای مختلف یک فایل را به اشتراک می گذارد. با بارگیری و بارگذاری بسته های کوچک ، در تعداد بیشتری از کاربران پخش می شود ، torrenting به کاربران امکان می دهد سریعتر فایلها را بارگیری کنند. از نظر تکنولوژیکی ، torrenting روشی عالی برای کاهش بارگیری است ، حتی اگر اندازه پرونده به خصوص بزرگ باشد. با این حال ، ماهیت کارکرد آن باعث می شود تا برای همه کاربران دردسرساز شود.

در حالی که بارگیری مطالب دارای حق چاپ ، مطمئناً غیرقانونی است ، اکثر سازمان های اجرای قانون کسانی را که چنین فایل هایی را بارگیری می کنند ، هدف قرار نمی دهند. اهداف اصلی آنها افرادی هستند که آن پرونده ها را به اشتراک می گذارند یا آنها را بذر می رسانند. با این حال ، با torrent کردن همه افراد درگیر در این پروسه ، به سهامداران پرونده تبدیل می شوند. این حتی کاربر تورنت گاه به گاه را مستقیماً در صندلی های دارندگان حق چاپ می گذارد.

به طور خاص ، کاربران تمایل دارند که برای جلوگیری از درگیری های قانونی به VPN تکیه کنند. این امر به آنها اجازه می دهد تا بدون شناسایی ISP در محل شروع ترافیک اینترنت ، torrent کنند. در حالی که ممکن است آنها بتوانند مشاهده کنند که یک کاربر خاص داده های زیادی را بارگذاری و بارگیری می کند ، اما قادر به تعیین این اطلاعات نیستند. برخی از ISP ها کلاه های داده پنهان را برای جلوگیری از تورنت های سنگین تحمیل می کنند ، اما هیچگونه اقدام قانونی را نمی توان انجام داد ، زیرا محتویات آن داده ها در پشت VPN پوشانده می شود..

با این وجود ، کاربران تورنت گاه به گاه و حتی کسانی که محتوای حقوقی torrenting دارند ممکن است از نتایج آن آگاه نباشند و غافل باشند که برخی از پرونده هایی که آنها بارگیری می کنند می توانند ماده دزدی دریایی باشند. بسیاری از افراد ناخواسته اعلان های نقض حق چاپ را از ISP های خود دریافت کرده اند.

درباره حریم خصوصی و امنیت:

تورنت بدون VPN یا روش دیگری برای پروکسی IP می تواند کاربران را در معرض دید شدید قرار دهد. وقتی تورنت می کنید ، آدرس IP شما به دیگران نمایش داده می شود که همان پرونده را با عنوان "swarm" بارگذاری یا بارگذاری می کنند. بخش های تورنت تا حدودی با اجازه دادن به گروهی از افراد امکان پیوستن و به اشتراک گذاری بیت ها و قطعات کامل از پرونده ها با کار در سراسر آپلودکننده ها پخش شده است. این به شما امکان می دهد سریعتر بارگیری کنید ، اما بخشی از توافق در اکثر شبکه های تورنت این است که شما همچنین محتوا را بارگذاری می کنید. آدرس IP شما توسط دیگران در شبکه ، از جمله دارندگان حق چاپ قابل دسترسی است.

علاوه بر این ، اجازه نمایش آدرس IP واقعی شما در شبکه torrent می تواند شما را برای انواع مختلفی از حملات قرار دهد. آدرس IP شما به راحتی می تواند به آدرس فیزیکی و نام واقعی شما متصل شود. هنگامی که این اتفاق می افتد ، هویت واقعی شما می تواند در معرض دید قرار بگیرد و هرکسی که در اختیار داشته باشد می تواند به شما ، رایانه شما آسیب بزرگی وارد کند و به حریم شخصی شما حمله کند.

همچنین نکته نگران کننده این واقعیت است که برخی از تورنت ها می توانند ویروس یا بدافزار داشته باشند. اگرچه بیشتر تورنت ها بی خطر هستند ، اما برخی از سایت های تورنت محدود نمی کنند که چه کسی می تواند محتوای بارگذاری یا بذر را بارگذاری کند. برخی از کاربران تورنت بدافزارهایی را طراحی می کنند که به گونه ای طراحی شده است که مانند یک فایل محبوب یا در یک فایل مشترک است. این نتیجه باعث می شود برخی از کاربران تورنت ناخواسته بدافزار را بارگیری کنند. متأسفانه ، این چیزی نیست که یک برنامه VPN از آن جلوگیری کند ، و چیزی نیست که به راحتی در یک نام پرونده مشاهده شود. در چنین شرایطی داشتن نرم افزار محافظت از ویروس و اجرای اسکنر بدافزار به طور مرتب حائز اهمیت است. جمع بندی بهترین نرم افزارهای ضد ویروس را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1

Adblock
detector