TVAddons.ag down: این بهترین گزینه های افزودنی Fusion و Indigo هستند

tvaddons_logo
اگرچه اکنون TVAddons از وب سایت جدیدی نسخه پشتیبان تهیه کرده است ، اما خدمات اضافی آن کمی متزلزل است. این امر باعث شده تا بسیاری از کاربران افزودنی دوباره در جستجوی جایگزینی مناسب باشند.

چندین مخزن دیگر وجود دارد که به همان میزان بسیاری از کاربران افزودنی را برای محتوا در نظر گرفته اند. این منابع جایگزین موارد بسیاری را شامل می شود که ترکیبی از جریان آزاد و قانونی را با ترکیب معمولی از افزودنی های کم اعتبار تر در دسترس داشته باشند..

برای کاربران Kodi مهم است که سعی کنند از افزودنیهای که میزبان جریانهای غیررسمی هستند ، پاک کنند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

علاوه بر این ، در پی تکان دادن اخیر مخازن افزودنی و مخزن ، ما اکنون لیستی از حالات و مخازن Kodi و همچنین وضعیت های کاری یا غیر کار آنها را نگه می داریم. اینجا را کلیک کنید تا لیست کاملی از افزودنیها و مخازن کار Kodi را بررسی کنید.

در زیر ، بهترین مخزن های افزودنی Kodi را مشاهده می کنید که بیشترین افزونه های قانونی و رایگان را که به دنبال آن هستید ، پیدا کرده است..

نحوه استفاده ایمنی از افزودنیهای Kodi

ما همچنین می خواهیم هر زمان که از Kodi استفاده می کنید ، بر اهمیت استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) تأکید کنیم. سه دلیل خوب وجود دارد که بخواهید برای جریان Kodi به یکی مراجعه کنید: حریم خصوصی ، نظارت ISP و مسدود کردن محتوای جغرافیایی.

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی دوست ندارند کاربرانشان ویدئو را پخش کنند - یک VPN مانع از شناسایی این و محدود کردن سرعت شبکه شما می شود. همانطور که در مورد بسیاری از ISP ها وجود دارد ، هیچ شخصی وجود ندارد که ترافیک داده شما را نشسته و مشاهده کند - همه رایانه ای است. این کد نمی تواند تعیین کند اگر ترافیک داده شما در صورت ناشناس ماندن از طریق VPN مشخص شود ، باعث می شود سرعت اینترنت شما به دلیل پخش ویدئو سرعت اینترنت شما را دشوار کند.

علاوه بر این ، بسیاری از ارائه دهندگان محتوا سعی می کنند کاربران را در خارج از مناطق خاص مسدود کنند. می توانید محتوای فوق العاده ای را از طریق افزونه های Kodi پخش کنید ، اما برخی از افزودنی ها ممکن است به محتویات جغرافیایی قفل شده دسترسی پیدا کنند. یک VPN به شما امکان می دهد تا به آن سرور در آن کشور که در آن محتوا پخش می شود ، متصل شوید و دسترسی سریع و آسان به شما ارائه می دهد.

سرانجام ، افزودنیهای Kodi فوق العاده اما بعضا ناامن هستند. حتی افزودنیهای رسمی منابع رسمی را می توان ربوده و از آنها برای جاسوسی کاربران Kodi از طریق حملات میان وسط استفاده کرد. سپس هکرها می توانند آنچه شما انجام می دهید را مشاهده کنند ، داده های شما را سرقت کنند و حتی گاهی به دیسک سخت شما دسترسی پیدا کنند. رمزگذاری اتصال شما از طریق VPN به جلوگیری از مشاهده اطلاعات شما در هنگام عبور از Kodi کمک می کند.

برای کمک به امنیت همه این مناطق ، بسیاری از کاربران Kodi به IPVanish روی می آورند. این سرویس به دلیل پنهان کردن کاربران از شیوه های ISP ناعادلانه ، بدست آوردن بلوک های محتوای گذشته و محافظت از داده های کاربر هنگام پخش از طریق Kodi ، دارای اعتبار و اعتبار خاصی در بین جامعه است..

تخفیف منحصر به فرد خواننده:
 در برنامه سالانه IPVanish 60٪ یا در قرارداد ماهانه 25٪ صرفه جویی کنید.

مخزن رسمی افزودنی کد

TVAddons.ag down: این بهترین گزینه های افزودنی Fusion و Indigo هستند

افرادی که به دنبال یافتن محتوای رایگان و حقوقی هستند ، نباید بیشتر از مخزن رسمی افزودنی کدی به نظر برسند. Repo افزودنی رسمی تنها موردی است که با نصب جدید Kodi همراه است ، اگرچه هیچ یک از افزودنیهای موجود در آن به طور خودکار نصب نمی شوند. کاربران هنوز هم می توانند از طریق نصب و آزمایش موارد اضافی را پیدا کنند.

با این وجود ، آنچه ممکن است بسیاری از کاربران متوجه نشوند اینست که تعداد زیادی از افزودنیهای شخص اول با کیفیت بالا فقط از طریق مخزن رسمی موجود است. این شامل افزودنیهای به خوبی توسعه یافته برای Funimation و Crunchyroll ، و همچنین افزودنیهایی است که محتوای قانونی را از منابع دیگر بیرون می کشند. گزینه های عالی در اینجا همچنین شامل افزودنیهای مربوط به Fox Sports Go ، iPlayer BBC (ساکنان انگلستان با مجوز تلویزیون) ، MLB.tv ، PBS Kids و موارد دیگر است. بیش از 350 افزونه برای امتحان کردن در مخزن رسمی وجود دارد.

SuperRepo

superrepo_screencap

SuperRepo یکی از بزرگترین مخازن موجود در آنجا است. این برنامه صدها مورد افزودنی ویدیویی ، انتخاب خوبی از موسیقی و حتی پوستی را برای خود Kodi در اختیار شما قرار می دهد. با کمال کمک ، مجموعه ای از افزودنیهای شخص ثالث خود را از موارد رسمی SuperRepo جدا می کند ، بنابراین می توانید به راحتی بگویید که پشتیبانی مداوم دارند. اگر دوست دارید همیشه می توانید هر افزودنی از نوع خاصی را مشاهده کنید ، اما موارد بسیاری وجود دارد که می توان گفت سخت است که ارزش گرفتن را داشته باشید.

کاربران برخی گزینه های محبوب ، رایگان و قانونی را در SuperRepo پیدا می کنند ، از جمله FilmOn ، که گزینه های جریان قانونی را ارائه می دهد ، و همچنین افزودنی USTVNow و چندین افزودنی YouTube. در اینجا تعدادی از افزودنیهای مربوط به دزدی دریایی در اینجا وجود دارد ، بنابراین کاربرانی که می خواهند افزودنیهای مختلفی را جستجو کنند که به دنبال محتوای رایگان و قانونی هستند ، باید در هنگام آزمایش گزینه های بالقوه جریان ، احتیاط کنند..

ما استفاده از SuperRepo را برای دسترسی به افزودنیهای غیررسمی توصیه نمی کنیم. می توانید بسیاری از افزودنیهای حقوقی اول و قانونی مفید موجود در SuperRepo را پیدا کنید.

می توانید مخزن SuperRepo را از اینجا بارگیری کنید http://srp.nu

آرس جادوگر

ares_screencap

Ares پیشنهاد بسیار محدودتری نسبت به SuperRepo دارد اما هنوز مقدار خوبی از آن وجود دارد. محتوای ویدیو در ژانرهای مختلف به چندین افزودنی مختلف تقسیم می شود و برای جستجوی یک عنوان خاص ، باید افزونه Ares Indexer را نصب کنید - برای مواقعی دیگر مطمئن نیستید که چه چیزی را می خواهید تماشا کنید. . از طرف دیگر ، همه چیز از کونگ فو گرفته تا آشپزی است ، بنابراین باید بتوانید چیزی را که دوست دارید پیدا کنید.

Ares دارای افزودنیهای تجاری زیادی است ، اما همچنین گزینه های حقوقی جالبی را نیز در بر می گیرد ، مانند افزونه ای که مخصوص پخش کننده های YouTube YouTube و یک افزونه برای کمک و پشتیبانی Autism طراحی شده است..

برخی از افزودنیهای رسمی و قانونی در Ares موجود است. با این حال, ما اکثر آنها را توصیه نمی کنیم شخص ثالث افزودنیهای موجود در Ares Wizard. کاربران قبل از بارگیری باید از احتیاط استفاده کرده و تحقیق کنند.

مخزن Ares Wizard را می توانید از اینجا بارگیری کنید http://repo.ares-project.com/magic

Noobs و Nerds

nan_screencap

این مخزن عمدتاً روی فیلم ها و کارتون ها متمرکز است که در صورت نیاز به راهی برای نگه داشتن بچه ها ، این گزینه به یک انتخاب خارق العاده تبدیل می شود. این تنها تعداد معدودی از افزودنیهای صوتی و برنامه ای دارد ، بنابراین اگر این همان کاری باشد که بعد از آن هستید ، توسط SuperRepo بهتر به شما ارائه می شود ، اما افزودنیهای موجود در آن ، دارای طیفهای نسبتاً گسترده ای از ژانرهای فیلم و دورههای زمانی هستند.

این repo شامل افزودنی محبوب Metalliq است که به کاربران Kodi کمک می کند تا محتوای و لیست های تماشای خود را بهتر سازماندهی کنند ، همچنین یک افزونه ای که مستقیماً محتوای موجود را از وب سایت Buzz Funny Videos پخش می کند..

مخزن Noobs و Nerds را می توانید از اینجا بارگیری کنید http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/

خاموشی فعلی TvAddons.ag پایان جهان نیست. هنوز مخازن زیادی وجود دارد که می توانند به شما در خارش جریان خود کمک کنند ، فقط پیدا کردن آنها کمی شکار طول می کشد. امیدوارم TvAddons فقط به روزرسانی و یا تعمیر را انجام دهند ، اما حتی اگر آنها برنگردند ، بازپرداختهای فوق باید شما را برای مدتی اشغال کند. اگر از مخزن گوهر پنهان می دانید ، نظر خود را در زیر بگذارید و به جهانیان اطلاع دهید!

همچنین ببینید: بهترین افزودنیهای کد برای فیلم ها.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 71

Adblock
detector