TVAddons در میان نبرد شدید و حقوقی برمی گردد. آنچه در آینده آمده است (INTERVIEW)

tvaddons.co

خاموش کردن TVAddons که محبوبترین مخزن Kodi در جهان برای افزودنیهای شخص ثالث با بیش از 40 میلیون کاربر فعال منحصر به فرد بود ، باعث تغییر بزرگی در جامعه Kodi شد. بسیاری از افزودنیها و انبارها فروشگاه را بستند. دیگران برخاستند تا جای خود را بگیرند. تنها در دو ماه از زمان اولین بار آفلاین TVAddons ، کاربران Kodi مجبورند نحوه پخش محتوای خود را تعمیر کنند.

اکنون TVAddons برگشته است ، این بار با نگاهی به محتوای قانونی و دارای مجوز. اما به دلیل درگیری مداوم در دادگاه بین بنیانگذار سایت و کسی که از غول های مخابراتی در کانادا است ، TVAddons مجبور شد از ابتدا شروع کند. در فرایند تجدید نظر متوقف شد ، همه دامنه های وب اصلی و حساب های رسانه های اجتماعی TVAddon توسط یک موسسه حقوقی توقیف شد. این بدان معناست که باید راه خود را برای به دست آوردن رتبه بندی جستجو بکشد و سعی در مهاجرت پیروان به حساب های جدید فیس بوک و توییتر کند.

نماینده TVAddons که درخواست نام بردن از آن را نکرده است ، می گوید: "با توجه به اینکه ما به طور موقت نام دامنه اصلی خود را از دست داده ایم ، اکنون دوباره در حال بازگرداندن رتبه بندی موتورهای جستجو هستیم." "ما همچنین هیچ راهی برای تماس با اکثر کاربران خود نداریم تا به آنها بگوییم که چه اتفاقی می افتد ، زیرا ما هرگز برای نصب افزونه نیازی به ثبت نام نداریم."

اگرچه شانس آدام لکمن در دادگاه امیدوارکننده به نظر می رسد ، اما او در حال حاضر بیش از 100،000 دلار هزینه های حقوقی به دست آورده است ، و انتظار می رود این رقم فقط در حال رشد باشد. این تیم برای حمایت از پرونده خود درخواست کمک مالی می کند ، که می تواند یک سابقه گسترده برای پخش آنلاین در کانادا و فراتر از آن ایجاد کند..

"بالاتر و فراتر از شرایط قانونی ما"

در قلب اصلی بحث اصلی در دادگاه این است که آیا دسترسی غیرقانونی به سرویس هایی که به مواد دزدی دریایی و دارای حق چاپ مرتبط هستند ، غیرقانونی است یا خیر. TVAddons می گوید که هرگز به طور مستقیم با هیچ ماده ای مرتبط نبوده و به آن پیوند ندارد ، اما مخزن فیوژن میزبان افزودنی هایی بود که حاوی چنین پیوندهایی بود. علیرغم دو درجه جدایی بین TVAddons و مواد دزدان دریایی - و این واقعیت که کمتر از یک درصد از افزودنیهای موجود در مخزن "نقض" تلقی می شدند - یک قاضی حکم تهاجمی آنتون پیلر صادر کرد که منجر به توقیف جسمی و لکمن شد. خاصیت دیجیتال ، از جمله نام دامنه و حساب های رسانه های اجتماعی. قاضی دیگری حكم آنتون پیلر را غیرقانونی صادر كرد ، اما این حكم تجدید نظر شد. تا زمانی که این تجدید نظر به دادگاه برود ، قانونی بودن مخازن مانند فیوژن در امان مانده است ، و دامنه ها و حساب های TVAddons هنوز توسط شخص ثالث به نمایندگی از دادگاه نگه داشته می شود..

"محتوای نامشروع همیشه در YouTube بارگذاری می شود ، اما آنها شکایت نمی شوند. آنها از تخلف توسط صاحب حق مطلع مطلع شده و آن را حذف می کنند. "TVAddons می گوید. "ما همیشه به طور کامل از اعلان های بازپس گیری پیروی کرده ایم ، و در مورد شاکیان کانادایی هیچ چیزی دریافت نکردیم."

انتظار می رود این تجدید نظر در 8 تا 14 ماه آینده آغاز شود. TVAddons می گوید تا زمان رسیدگی به درخواست تجدیدنظر ، "فراتر از شرایط قانونی ما" خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که مجوزهای محتوا را می توان به راحتی برای همه افزودنیهای موجود در مخزن آن تأیید کرد..

"اساساً اگر در نگاه اول نتوانیم مجوز را تأیید کنیم ، فعلاً اجازه نخواهیم داد. این قطعاً محدودیت هایی را برای توسعه و خلاقیت مشروع ، که بهم می خورد ، ایجاد می کند. " "بسیاری از افزونه های قانونی ممکن است به طور اشتباه ممنوع شوند ، در نتیجه ، یک پایگاه داده اصلی برای کپی رایت وجود ندارد که بتوانیم مشورت کنیم ، بنابراین نوعی مشکل است."

بسیاری از افراد جامعه Kodi نسبت به اینکه یک مخزن که فقط شامل افزونه های قانونی باشد ، حتی برای اکثریت قریب به اتفاق کاربران جذاب خواهد بود ، تردید دارند. این نگرانی ها توسط مخازن و نصب کننده های رقیب مانند Ares Wizard وجود دارد که هنوز حاوی افزودنی های "نقض کننده" هستند و تلاش می کنند تا از سقوط Fusion و Indigo استفاده کنند. با وجود این ، به نظر می رسد TVAddons اطمینان دارد که تاج و تخت خود را پس خواهد گرفت.

نماینده TVAddons توضیح می دهد: "مردم همیشه به عنوان معتبرترین منبع برای اطلاعات دوستانه با Kodi و افزونه های غیر رسمی به ما نگاه می کنند." "ما نیازی به رقابت با کسی نداریم. ما نوآوری خواهیم کرد. "

TVAddons در مورد آنچه ممکن است این نوآوری ها باشد محکم ماند و گفت: "ما در مخازن جامعه خود تعداد زیادی از لوازم اضافی قانونی را در اختیار داریم و چیزهای بسیار خلاقانه و انقلابی در دست داریم."

Comparitech از او پرسید که آیا فکر می کند که آرس نیز با مشکلات قانونی روبرو خواهد شد.

وی می گوید: "چیزهای مختلف ، اما با توجه به محتوای سایت آنها و این واقعیت که آنها از Google Adsense استفاده می کنند ، من فرض می کنم که آنها احتمالاً در آینده با مشکل روبرو خواهند شد." "افزودنیهای تلویزیون همیشه با قانون مطابقت داشتند و اقدامات احتیاطی زیادی را برای اطمینان از حفظ حریم شخصی و امنیت انجام می دهند ، نمی توانم برای سایتهای دیگر این را بگویم."

سخنگوی این سخنگو می گوید TVAddons هیچگاه در مورد "موارد نقض" موارد اضافی "بلکه به طور کلی در مورد افزونه های Kodi" نیست. هنگامی که در مورد اینکه آیا اعضای تیم TVAddons در Exodus ، یکی از محبوب ترین افزودنی های نقض کننده ، کار کرده اند ، تحت فشار قرار گرفتند ، وی از اظهار نظر "به دلیل اقدامات قانونی فعلی" خودداری کرد.

"بیشتر افراد نادرست هستند"

نگرانی دیگری که در کنار رستاخیز TVAddons بوجود آمده این است که آیا سایت و خدمات آن ایمن هستند یا خیر. کاربران در reddit و رسانه های اجتماعی ابراز نگرانی از اینکه تلویزیون TVAddons جدید می تواند نوعی مهریه است یا خیر. برخی گمان می کنند که کاربران می توانند قربانی سرقت اطلاعات توسط شرکت حقوقی کانادایی منصوب دادگاه که دارای دامنه اصلی است ، شوند.

TVAddons کاملاً این شایعات را تکذیب می کند و می گوید: «بیشتر این افراد نادرست هستند. دامنه های افزودنی های تلویزیون متعلق به کسی نیست جز برنامه های افزودنی تلویزیون. آنها توسط شخص ثالث به نمایندگی از دادگاه برگزار می شوند تا زمان رسیدگی به درخواست تجدیدنظر شاکیان. برنده شدن در تجدید نظر بسیار دشوار است ، اما حتی اگر از دست بدهیم ، به معنای این نیست که آن شرکت ها هرگز به دامنه های ما دسترسی پیدا کنند. از دست دادن دادخواست به این معنی نیست که یک وب سایت باید به طور دائم تعطیل شود ، تعداد زیادی از وب سایت ها روزانه از آن شکایت می شوند ، جریمه می شوند و این همان است. "

TVAddons به این ادعا ادعا می کند که در حال همکاری با مخالفان خود در دادگاه برای ایجاد نوعی از عسل است که توسط رقبا تحریک می شود.

"شایعات در حال پخش بیشتر توسط اشخاصی مطرح می شود که همیشه علاقه ای به شکست تلویزیون افزودن های تلویزیون داشته اند ، به طوری که می توانند با کسب درآمد برای کاربران ناشایست که به دنبال رفع سریع تلویزیون بودند از مرگ ما سود ببرند."

"فقط به این دلیل که شما یک مرد را با یک قایق می بینید به این معنی نیست که او آن را دارد"

TVAddons از اعضای جامعه خود می خواهد کمک مالی برای پرداخت هزینه های حقوقی لاکمن کمک مالی کنند. درخواست بودجه در همان زمان به وجود آمد که عکسی از لاکمن در یک قایق در چندین وبلاگ گرد شد. با توجه به نوری همه چیز وجود دارد ، برخی از این سؤال که آیا لاکمن واقعاً به پول احتیاج دارد یا خیر ، آیا مبارزه حقوقی کوشش ارزشمندی است؟.

adam_lackman

"فقط به این دلیل که شما یک مرد را در یک قایق می بینید ، به این معنی نیست که او مالک آن است. آیا مردم ترجیح می دهند که او اولین اینترنت خود را شبیه یک بی خانمان کند؟ هیچ کس برای پول کسی التماس نمی کند ، در واقع حتی اگر هدف اهدا ما به مبلغ 250 هزار دلار برآورده شود ، هنوز تمام هزینه های قانونی ما را پوشش نمی دهد. " هیچ کس برای پول گدایی نمی کند. اگر مردم بخواهند ما را ببینند غالب هستند ، می توانند اهدا کنند. اگر مردم سالهای خدمتی را که ما به طور رایگان ارائه داده ایم قدردانی کنند ، آنها می توانند اهدا کنند. اگر مردم بخواهند شرکتهای بزرگی را بخاطر نقض قانون و حقوق بنیانگذار ما پاسخگو باشند ، می توانند اهدا کنند. "

در گذشته ، TVAddons از لینک های وابسته مستقر در دو پست وبلاگ که به طور مکرر و برجسته با سایر صفحات مرتبط بودند ، درآمد کسب می کرد: لیستی از VPN های پیشنهادی و لیستی از دستگاه های دارای Kodi. این پست ها در سایت جدید منتشر شده اند ، اما TVAddons توضیح می دهد که "هرگز به عنوان یک مشاغل اداره نمی شد ، سود مالی هرگز از تجربه کاربری پیش نمی آمد ، و کاربران هرگز تحت فشار قرار نمی گرفتند تا چیزی را بپردازند."

سایت موجود در دامنه قبلی نیز دارای دکمه های اهدای عضو در نوار کناری بود.

طبق اسناد دادگاه ، TVAddons منبع اصلی درآمد لاكمن بود ، و قطع او از این راه كاری نامفهوم برای جلوگیری از نصب كافی دفاع وی بود..

آیا لاکمن اسم گذاشت?

گزارشگران بازپرس ایالتی لیكمن را با لیستی از 30 نام افرادی كه ممكن است سرویس یا سایتهای مشابه TVAddons باشند ، ارائه كردند. از وی خواسته شد تا در مورد آن افراد اطلاعاتی ارائه دهد. بسیاری از افراد جامعه Kodi ابراز نگرانی کرده اند که ممکن است لاکمن "در نتیجه" نام های خود را "گرفته باشد". اما مخاطب ما در TVAddons می گوید که این مسئله به سادگی درست نیست.

"من دیروز می خندیدم که چگونه افرادی که نمی توانند بخوانند اطلاعات غلط را منتشر می کنند. هیچ جا نمی گوید که آقای لاکمن هیچ اسمی را رها نکرده است. " وی بزرگترین حامی حریم خصوصی جامعه ما بود. او هرگز به خود اجازه نمی داد هویت افراد دیگری در جامعه ، از جمله اعضای تیم خودمان را بداند. بدون اطلاع از هویت کسی ، چگونه می تواند کسی را رها کند؟ "

تأثیر گسترده تری

سرنوشت Lackman و TVAddons می تواند زمینه ای برای خدمات پخش غیر رسمی هم از طریق خاموش و هم از طریق Kodi برای سال های آینده فراهم کند. اما TVAddons شک داشت که این دادگاه به طور کلی تأثیر زیادی بر جریان دارد.

نماینده گفت: "من فکر نمی کنم که این موضوع در بحث جریان آنلاین تاثیری داشته باشد ، با این حال فکر می کنم که توجه عموم مردم را به این واقعیت باز کرده است که شرکت های بزرگ وقتی به نفع آنهاست از قانون چشم پوشی می کنند." "آنها موفق شدند سیستم قانونی را برای دستیابی به هدف خود از بین بردن وب سایت ما دستکاری کنند ، حتی اگر دادگاه قبلاً دستور داده است که باید تمام حوزه های ما به ما بازگردانده شود و آنها حقوق بنیانگذار ما را نقض کردند."

وی با افتخار اعلام کرد ، "TVADDONS جامعه افزونه Kodi را از هیچ چیز ساخت ، هنگامی که ما شروع کردیم که هیچ نتیجه جستجو در Google برای هر افزونه XBMC وجود ندارد."

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 + = 86

Adblock
detector