Uflix توسط Netflix مسدود شده است و کار نمی کند – این راه حل را امتحان کنید

آرم UFlix بزرگUFlix ، یک سرویس DNS هوشمند که برای انسداد جریان وب سایت های ویدیویی و محتوای محدود جغرافیایی آنها ایجاد شده است ، هفته گذشته اعلام کرد که از تلاش برای رفع انسداد Netflix ایالات متحده دست برداشته است. UFlix یک سرویس پراکسی محبوب DNS در استرالیا بود ، جایی که مشترکین Netflix غالباً از آن برای دستیابی به مجموعه بزرگتر نمایش های موجود در ایالات متحده استفاده می کردند. این شرکت دیگر در یک پست وبلاگ اعلام کرد که دیگر Netflix را به عنوان یک کانال بدون قفل پشتیبانی نمی کند.

"متأسفانه هر بار که ما شبکه جدیدی را راه اندازی می کنیم یا راه حلی را پیدا می کنیم ، طی چند ساعت مسدود می شود. در طی 7 ماه گذشته ، وقت و هزینه و انرژی زیادی برای جلوگیری از انسداد Netflix صرف کرده ایم. ما معمولاً طی هر دو ساعت از ممنوعیت ، چند ساعته استراحت کرده ایم. با این حال ، این منابع و زمان ما را به شدت هدر داده است. "

UFlix توسط Netflix به طور نامحدود مسدود شده است. در حالی که پرچم سفید تسلیم را تکان می داد - مانند بسیاری از خدمات مشابه دیگر - نتفلیکس ایالات متحده هنوز هم می تواند از خارج خارج شود..

UFlix با Netflix کار نمی کند؟ به جای آن یک VPN را امتحان کنید

UFlix یک ارائه دهنده پروکسی هوشمند DNS است ، نه یک ارائه دهنده VPN همانطور که برخی از رسانه های خبری دیگر به اشتباه اظهار داشته اند. مشکلی که در مورد این نوع خدمات وجود دارد این است که آنها برای شرکتی مانند Netflix بسیار آسان و قابل مشاهده و متعاقباً مسدود می شوند. ماهیت بارز پروکسی DNS هوشمند چیزی است که UFlix ممنوع اعلام کرد.

در مقابل ، چندین ارائه دهنده VPN هنوز قادر به دور زدن دیوار آتش Netflix هستند. بسیاری از آنها مسدود شده اند ، البته. اما تعداد معدودی از دانشمندان فن آوری های مخصوص انسداد را به کار گرفته اند که مانع از بسته شدن Netflix نمی شوند. توصیه اصلی ما ExpressVPN است که به طور مداوم دو یا سه سرور آمریکایی را در شبکه خود نگه می دارد که به مشتریان امکان می دهد Netflix را از خارج از ایالات متحده تماشا کنند..

ما نخواهیم گفت از کدام سرورهای VPN استفاده کنیم تا توجه بی رویه آنها را جلب نکند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با خدمات مشتری زنده ExpressVPN در وب سایت خود تماس بگیرید و بپرسید که کدام سرورها با Netflix US کار می کنند. آنها از شما ایمیل و برخی اطلاعات غیر شناسایی دیگر را می خواهند تا تأیید کنند که شما مشتری هستید و برای شرکت Netflix شیل نیستید ، و سپس به شما می گویند که به کدام سرورها وصل شوید.

expressvpn چت زنده 1
expressvpn چت زنده 2

با استفاده از یک مکان VPN در دست ، آن را در برنامه انتخاب کرده و روی Connect ضربه بزنید. هنگامی که برنامه می گوید "متصل" است ، Netflix را تازه کرده و تماشا کنید که انگار در ایالات متحده هستید.

این همه چیز وجود دارد! سرویس های معتبر VPN هنگام مسدود کردن Netflix ، مقاومت بیشتری نسبت به خدمات DNS هوشمند نشان داده اند. نه تنها آنها در انسداد انسداد محتوا بهتر هستند بلکه از امنیت بیشتری نیز برخوردار هستند ، زیرا همه ترافیک اینترنت یک دستگاه متصل رمزگذاری شده است.

ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

  • کامپیوتر
  • مک
  • IOS
  • اندروید
  • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

بهترین جذاب UFLIX: ExpressVPN انتخاب شماره 1 ماست. انتخابی سریع و قابل اطمینان که همه خدمات اصلی پخش از جمله Netflix ، Hulu ، HBO و Amazon Prime را مسدود می کند. ویژگی های عالی برای حفظ حریم خصوصی است و هیچ سیاهه ای را در آن حفظ نمی کند با 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 + = 50

Adblock
detector