Unblock-Us با Netflix US دوباره با استفاده از DNS هوشمند همکاری می کند

ما را به خانه باز کنید

بروزرسانی سال 2019: Unblock-Us دیگر گزینه ای پایدار برای دسترسی به Netflix نیست. برای جزئیات بیشتر در مورد مطمئن ترین جایگزین برای Unblock-Us بخوانید.

بهترین VPN برای NETFLIX: Express VPN انتخاب شماره 1 ما برای Netflix است. ما بیش از 5000 تست را انجام داده ایم تا ببینیم کدام VPN با Netflix کار می کنند. ExpressVPN مطمئن ترین گزینه است. در صورت ارائه سرعت سریع و 30 روز ضمانت پس انداز پول ، بنابراین می توانید بدون خطر ریسک کنید.

ارائه دهنده هوشمند DNS Unblock-Us راهی برای دور زدن ممنوعیت پروکسی Netflix ارائه کرده است. ما از جلسه آزمایشی 7 روزه آنها استفاده کردیم تا خودمان را ببینیم.

کاربران Netflix در خارج از ایالات متحده همان یا بیشتر از آن را در آمریکا پرداخت می کنند ، اما با انتخاب نسبتا محدودی از نمایش ها و فیلم ها همراه هستند. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران برای جعل موقعیت مکانی خود و دستیابی به فهرست نمایشهای آمریکایی به VPN ها و پروکسی هوشمند DNS متوسل شدند.

اندکی پس از پیمایش Netflix در سطح جهانی ، در ابتدای سال جاری ، Netflix شروع به مسدود کردن این سرویس های پراکسی با استفاده از فایروال کرد. کاربرانی که با استفاده از پروکسی DNS یا VPN متصل شدند با یک پیام خطا مورد استقبال قرار گرفتند:

خطای پروکسی netflix

"خوب ، چیزی پیش آمد. خطای جریان به نظر می رسد شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید. لطفاً هرکدام از این خدمات را خاموش کنید و دوباره امتحان کنید. "

در حالی که تعداد انگشت شماری از VPN ها هنوز می توانند از ممنوعیت جلوگیری کنند ، ارائه دهندگان پروکسی هوشمند DNS به سخت ترین ضربه رسیدند. پس از مسدود شدن ، تغییر آدرس های IP به چیزی که Netflix هنوز مسدود نکرده است ، یک شرکت زمان بر و پرهزینه است - کاری که برای بیشتر ارائه دهندگان DNS هوشمند ارزش آن را ندارد. این فقط پرداخت هزینه پرداختن به دعوا ، به ویژه با تهدید بلوک دیگری که همیشه در حال جنگ است ، نیست.

Unblock-Us یکی از ارائه دهندگان تحت تأثیر قرار گرفت ، خوشبختانه مشتریان این شرکت هم اکنون می توانند از سرویس خود برای دور زدن پیام خطای پروکسی Netflix استفاده کنند. این شرکت جزئیات دقیقاً در مورد چگونگی برنامه ریزی برای حفظ خدمات را به اشتراک نگذاشته است ، اما به نظر می رسد اطمینان دارد که اقدامات جدید آن غالب خواهد شد.

فقط مرورگرهای وب

Comparitech این سرویس را آزمایش کرد و همانطور که قول داده شد ، ما قادر به تماشای فهرست نمایش های ایالات متحده در Netflix گویا در ایالات متحده زندگی می کردیم (نویسنده در حال حاضر در اروپا زندگی می کند). خطای پروکسی یا سایر موارد وجود ندارد!

متأسفانه ، این بروزرسانی فعلاً فقط با مرورگرهای وب مانند Chrome ، Internet Explorer ، Safari ، Microsoft Edge و Firefox کار می کند. اگر می خواهید از طریق یک برنامه بومی مانند کنسول بازی ، برنامه تلفن همراه ، تلویزیون هوشمند یا دستگاه های جریان مانند Roku ، Chromecast و Apple TV به Netflix دسترسی پیدا کنید - پس شانس ندارید و باید VPN را انتخاب کنید. دلیل این امر این است که برنامه های بومی Netflix نادیده گرفتن تنظیمات DNS یک دستگاه هستند و آنها را مجبور می کنند از سرورهای DNS استفاده کنند که مکان واقعی کاربر را نشان می دهد.

ما در هفته های آینده تست Unblock-Us را با Netflix ایالات متحده امتحان خواهیم کرد تا ببینیم که آیا این وضعیت از سر گرفته است یا خیر.

نحوه استفاده از Unblock-Us برای تماشای Netflix US

ما را برای رفتن باز کنید
راه اندازی Unblock Us کاملاً ساده است و نیازی به نصب هیچ نرم افزاری اضافی ندارد. اولین قدم ثبت نام در حساب کاربری است. آزمایش رایگان 7 روزه بدون نیاز به کارت اعتباری در دسترس است. پس از اتمام این کار ، می توانید دستورالعمل های تنظیم برای Windows PC و Mac OSX را پیدا کنید.

برای سیستم عاملهای اصلی دسک تاپ ، "برنامه تنظیم آسان" برای بارگیری از سایت Unblock-Us در دسترس است. این عملکرد به عنوان یک نماد سینی سیستم است که هنگام کار سبز می شود. بهترین بخش این است که برنامه بر این اساس آدرس IP شما را برای تغییرات و به روزرسانی های سیستم های رفع انسداد- نظارت کند. تغییر آدرس های DNS در هر بار اتصال مجدد به شبکه wifi یک درد است ، بنابراین این بسیار مفید است.

اگر برنامه Easy Setup برای دستگاه شما موجود نیست ، باید آدرس های DNS را به صورت دستی وارد کنید. این روند در سیستم عامل شما متفاوت است ، بنابراین با آموزش در وب سایت Unblock-Us مشورت کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 94

Adblock
detector