خطای پراکسی Unlocator Netflix؟ Unlocator با Netflix کار نمی کند ، این گزینه را امتحان کنید

uncocator netflix مسدود شده است
ما تأیید کرده ایم که سرویس پروکسی هوشمند DNS Unlocator از زمان مطبوعات با Netflix کار نمی کند. Unlocator جدیدترین نسخه از سرویس های پروکسی DNS در Netflix است که تبعید می شود. در عوض ، کاربران Unlocator که سعی در تماشای Netflix دارند ، با یک خطای پروکسی استقبال می شوند.

با این حال ، ممنوعیت Unlocator Netflix برای کاربران Netflix که در خارج از کشور زندگی می کنند ، لزوماً پایان اوقات را هدر نمی دهد. ارائه دهندگان چند DNS هوشمند و VPN هوشمند هنوز در کار هستند ، اگرچه ما دومی را بیش از گذشته توصیه می کنیم. دلیل این امر این است که سرورهای DNS برای Netflix بسیار آسان است ، در حالی که VPN ها می توانند اقدامات پیچیده تری برای جلوگیری از خطای پروکسی انجام دهند.

علاوه بر این ، VPN اتصالات را رمزگذاری می کنند در حالی که پراکسی های DNS ترافیک را بدون رمزگذاری می گذارند. این امر باعث می شود VPN ها بسیار خصوصی تر شوند و فعالیت وب کاربر را از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ، هکرها و اجرای قانون پنهان کنند. VPN در اکثر کشورها 100 درصد قانونی است.

گزینه های Unlocator Netflix

توصیه برتر VPN ما برای تماشای Netflix است ExpressVPN همانطور که به طور مداوم در طول آزمایش ما کار کرده است. پس از ثبت نام و راه اندازی ، فقط گپ پشتیبانی مشتری را در وب سایت ExpressVPN پیمایش کنید و بپرسید که کدام سرورها در حال حاضر با Netflix کار می کنند. همه سرورها سازگار با Netflix نیستند ، اما ExpressVPN به طور قابل اطمینان حداقل حداقل یک زن و شوهر دارد..

ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

  • کامپیوتر
  • مک
  • IOS
  • اندروید
  • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

شما می توانید لیست کاملی از ارائه دهندگان VPN و DNS که با Netflix کار می کنند را در اینجا بخوانید.

بهترین بهترین VPN جذاب برای ناشناس: ExpressVPN انتخاب شماره 1 ماست. یک انتخاب سریع و قابل اعتماد ، که همه خدمات اصلی پخش از جمله Netflix ، Hulu و Amazon Prime را مسدود می کند. ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی بسیار خوبی است و هیچ مشکلی را حفظ نمی کند. با 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

اگر از برنامه Netflix در کنسول بازی ، دستگاه همراه یا جعبه تنظیم بالا استفاده می کنید (به عنوان مثال Roku ، Apple TV) برخلاف تماشای Netflix در یک مرورگر اینترنتی ، ممکن است نیاز به تنظیم VPN روی روتر وای فای خود داشته باشید. برنامه Netflix دستگاه شما را مجبور به استفاده از سرورهای DNS از ISP شما می کند ، در حالی که نسخه مرورگر اینطور نیست. با این کار ، Netflix می تواند کاربرانی را که مکان DNS با محل آدرس IP آنها مطابقت ندارند ، فیلتر کند.

اکثر روترهای وای فای یا از سیستم عامل DD-WRT یا Tomato استفاده می کنند. ExpressVPN دستورالعمل هایی را برای تنظیم OpenVPN در روترهای DD-WRT در اینجا و روترهای Tomato در اینجا ، به همراه چند تنظیمات دیگر.

اجازه ندهید خطای پراکسی Unlocator Netflix شما را از تماشای نمایش های مورد علاقه خود باز دارد. اکنون به یک VPN قابل اعتماد بپردازید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 5

Adblock
detector