بهترین VPN های رایگان برای تورنت (و خطرات استفاده از آنها)

بهترین VPN های رایگان برای تورنت


اگر می خواهید یک VPN رایگان برای تورنت ، با چندین مشکل روبرو شوید. دریافت سرعت بالا و رمزگذاری قوی در یک سرویس VPN هزینه زیادی را در اختیار شرکت ارائه دهنده قرار می دهد. بنابراین ، آن یافتن یک VPN تورنت رایگان با تمام خصوصیات مورد نیاز برای محافظت تقریبا غیرممکن است.

هنگام جستجوی VPN رایگان برای تورنت ، می توانید یکی از استراتژی های زیر را اتخاذ کنید:

 • از دوره های رایگان یا بازپرداخت خدمات VPN پرداخت شده استفاده کنید
 • برای بارگیری P2P با سرعت بالا و رمزگذاری قوی ، یک VPN رایگان پیدا کنید
 • به دنبال نسخه های رایگان VPN های معتبر باشید که محدودیت سرویس ندارند

نحوه دریافت یک VPN به صورت رایگان

بعداً در این راهنمای کشف خواهید کرد VPN رایگان از کاستی هایی برخوردار هستند که به یک دلیل یا دلیل دیگر آنها را برای اشتراک فایل BitTorrent مناسب نمی دانند. بنابراین ، ما بررسی خواهیم کرد ساده ترین استراتژی برای به دست آوردن محافظت از تورنت به صورت رایگان: برای استفاده از دوره های بازپرداخت از بهترین VPN های موجود در بازار.

ExpressVPN

ExpressVPN تورنت

با وجود صدر قرار دادن لیست ما به عنوان بهترین VPN برای تورنت در بازار, ExpressVPN به مشتریان این امکان را می دهد تا از خدمات خود به صورت رایگان استفاده کنند. با این وجود یکی از مشکلات این است که شما باید برای خدمات پرداخت شده مشترک شوید و بعداً آن را فسخ کنید. شما تمام پول خود را پس می گیرید ، بنابراین به طور موثری بدون هیچ هزینه ای از این سرویس استفاده کرده اید. به این فکر کنید مثل واریز خود را پس بگیرید.

VPN عمل می کند ضمانت برگشت پول بدون quibble. این مدت بازپرداخت به مدت 30 روز ادامه دارد. این بدان معناست که می توانید برای این سرویس ثبت نام کنید ، 30 روز از آن استفاده کنید ، آن را لغو کنید و سپس کل پول خود را پس بگیرید. آنها وقتی اشتراک خود را لغو می کنید ، دعوا نمی کنند. فقط کافی است برای دریافت بازپرداخت ، به میز کمک اطلاع دهید.

ExpressVPN تمام کادرهای تورنت را علامت می زند. سرعت بسیار خوبی دارد ، تمام ترافیک را از شناسایی محافظت می کند ، و به عنوان موجود است یک برنامه گسترده سیستم که مشتری تورنت شما را پوشش می دهد.

می توانید برای پسوند مرورگر دریافت کنید کروم, فایرفاکس, و سافاری. با این حال ، این برنامه های افزودنی کنترلر برای برنامه دسکتاپ هستند ، بنابراین مشتری تورنت شما را نیز پوشش می دهد. ویژگی به نام "تونل زدن شکاف"به شما امکان می دهد مشخص کنید که چه برنامه هایی ترافیک اینترنت خود را از طریق تونل VPN مسیریابی می کنند. در صورت تنظیم گزینه کارکردن تقسیم شامل سیاست, می توانید مشتریان تورنت خود را برای پوشش نامزد کنید و کلیه ترافیک اینترنت دیگر خود را در خارج از تونل بگذارید.

گزینه تونل سازی اسپلیت فقط برای این موجود است Mac OS X / Mac OS نسخه برنامه برنامه هایی برای وجود دارد پنجره ها, اندروید, iOS, و لینوکس همچنین. می توانید سیستم عامل سفارشی ExpressVPN را روی یک روتر وای فای سازگار نصب کنید ، تمام دستگاه های خانه شما را پوشش می دهد.

شرکت اجازه می دهد تا به هر مشتری به طور همزمان سه بار به سرویس وصل شوید. این بدان معناست که سه دستگاه می توانند اتصالات VPN فعال را همزمان اجرا کنند. اگر VPN را بر روی روتر خود نصب کنید ، که یک حساب محسوب می شود ، به عنوان یک اتصال ، حتی اگر تمام دستگاه های خانه شما را هم تحت پوشش خود قرار دهد.

مکانهای ExpressVPN بدون محدودیت داده در سرویس آن ، بنابراین شما می توانید به اندازه خواسته خود بدون اینکه به یک کلاه ضربه بزنید بارگیری کنید.

لازم نیست همه دستگاه های خود را به همان سرور وصل کنید. ExpressVPN عمل می کند سرورها در 94 کشور در سراسر جهان. این شرکت مستقر در جزایر ویرجین انگلیس است, که هیچ قانونی برای نگهداری داده ها ندارد.

این شرکت ثبت فعالیت نمی کند و بنابراین نمی توان مجبور شد پرونده ها را به دادگاه ها تحویل دهد. سیستم رمزگذاری ExpressVPN بسیار قوی است. وقتی از طریق پیش فرض متصل شد OpenVPN پروتکل ، با استفاده از کلید RSA 4096 بیتی رمزگذار برای تأسیس جلسه این بالاترین سطح موجود در صنعت است. قدرت مرحله اول رمزگذاری مهم است زیرا از توزیع کلید رمز برای جلسه اصلی محافظت می کند. داده ها توسط a محافظت می شود AES کلید 256 بیتی رمزگذاری.

میز کمک ExpressVPN بسیار مناسب است و هر روز از سال به صورت شبانه روزی کار می کند. از طریق دسترسی به یک تکنسین پشتیبانی می توانید دسترسی داشته باشید یک پنجره گفتگوی زنده در وب سایت ExpressVPN اگر در هماهنگی VPN با مشتری تورنت خود مشکلی دارید ، نیازی نیست که در مورد صحبت کردن با پشتیبانی ، دلخوش شوید. این شرکت با مشتریانی که از VPN خود برای تورنت استفاده می کنند ، خوب است.

بهترین VPN برای TORRENTING: ExpressVPN بهترین انتخاب ما و لذت برای استفاده در تورنت است. این شبکه سرور گسترده ای دارد که برای اتصالات پر سرعت بهینه شده است. برنامه های کاربر پسند برای همه سیستم عامل ها. ضرب و شتم حریم خصوصی و امنیت. 30 روز ضمانت برگشت پول بدون نیاز به كوبه وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را بدون ریسك امتحان كنید.

بررسی کامل ما در مورد ExpressVPN را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه - 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

نسخه های رایگان از VPN های خوب

بسیاری از خدمات VPN پولی که نسخه های رایگان ارائه می دهند وجود دارد. اینها عالی هستند ، اما آنها دقیقاً مشابه نسخه اصلی نیستند. ارائه دهنده مجبور است نسخه رایگان را پایین بیاورد تا مردم هزینه نسخه برتر را بپردازند.

نسخه های رایگان VPN های خوب را توصیه می کنید

خوشبختانه ، ما موفق شده ایم چند VPN خوب پیدا کنیم که نسخه های رایگان بسیار خوبی ارائه می دهند. در هر حالت ، نسخه رایگان به اندازه نسخه پرداخت شده خوب نیست. این شرکت ها محدودیت های خدمات یا ناراحتی هایی را در VPN های رایگان خود قرار می دهند برای ترغیب کاربران به روز رسانی به نسخه پرداخت شده. با این حال ، در موارد زیر ، این محدودیتها ناخوشایند نیست.

نصب هر یک از این VPN ها محافظت کامل VPN را برای همه بارگیری های تورنت شما فراهم می کند.

بهترین VPN های رایگان برای تورنت

1. خدمات رایگان CyberGhost

اپتونهای CyberGhost رایگان

بروزرسانی: از سال 2018, CyberGhost دیگر نسخه رایگان برنامه دسک تاپ خود را ارائه نمی دهد ، بنابراین تورنت ها باید برای اشتراک پولی انتخاب کنند. CyberGhost هنوز یک مرورگر رایگان برای Chrome و Firefox ایجاد می کند ، اما از بارگیری یا آپلود تورنت شما محافظت نمی کند.

CyberGhost یکی از خدمات پرداختی پیشنهادی است که در این راهنمای ذکر شده در بالا ذکر شده است. با این حال ، نسخه رایگان آن نیز بسیار خوب و مناسب است احتمالاً بهترین گزینه برای جستجوی یک VPN کاملاً رایگان است.

همانطور که انتظار دارید این سرویس رایگان به اندازه VPN پرداخت شده خوب نیست. برای مبتدیان ، وقتی به یک سرور وصل می شوید, این برنامه آگهی مربوط به VPN پرداخت شده را هنگام صف نشان می دهد. صف اغلب در هزاران نفر شروع می شود, بنابراین قبل از اتصال باید مدتی صبر کنید. اگر به طور تصادفی سرور اشتباه را انتخاب کنید ، می تواند به خصوص آزار دهنده باشد.

سرعت در نسخه رایگان کاهش می یابد, اما این VPN به حدی سریع است که حتی سرعت مختل شده VPN رایگان سریعتر از بسیاری از VPN های پرداخت شده در بازار است. هیچ محدودیتی وجود ندارد, اما گزینه های بهینه سازی جریان تورنت و فیلمبرداری در نسخه رایگان خاموش است.

نسخه پرداخت شده CyberGhost به شما امکان دسترسی می دهد سرورها در 60 کشور جهان, ولی با استفاده از CyberGhost رایگان ، شما در 11 کشور سرور انتخاب می کنید.

برای بارگیری و استفاده از این برنامه نیازی به شناسایی اصلاً خود ندارید. مانند نسخه پرداخت شده ، از سیاست عدم ورود به سیستم CyberGhost محافظت می کنید. شما می توانید VPN رایگان را فقط در یک دستگاه اجرا کنید. با این حال ، برای اینکه نیازی به شناسایی خود برای دریافت برنامه ندارید ، این محدودیت قابل اجرا نیست. ویژگی های مسدود کردن آگهی و ردیاب CyberGhost در نسخه رایگان گنجانده نشده است و همچنین ویژگی فشرده سازی داده ها نیست.

2. ضد باد

صفحه اصلی windscrib

Windscrib در کانادا مستقر است, که در آن نسبت تورنترها به جمعیت عمومی بالاتر از هر جای دنیا است. Windscrib با استفاده از VPN برای محافظت از تورنت بسیار مناسب است. این شرکت تمام سوابق اتصال را سه دقیقه پس از پایان جلسه حذف می کند. با این حال ، این مقدار داده مصرف شده توسط هر حساب رایگان را ضبط می کند.

این یک VPN با پرداخت عالی است و نسخه رایگان آن تقریباً مناسب است. با اشتراک پرداخت شده می توانید در 52 کشور به سرور دسترسی داشته باشید. نسخه رایگان فقط به شما امکان دسترسی به سرورهای 11 کشور را می دهد:

 •         ایالات متحده
 •         کانادا
 •         انگلستان
 •         هنگ کنگ
 •         فرانسه
 •         آلمان
 •         لوکزامبورگ
 •         هلند
 •         سوئیس
 •         رومانی
 •         نروژ

Windscrib محدودیت های سرعت را در سرویس رایگان قرار نمی دهد, اما یک کلاه داده وجود دارد 10 گیگابایت, که بسیار زیاد برای VPN رایگان است. کمک هزینه در همان روز ماه که ثبت نام کرده اید بازنشانی می شود.

Windscrib هم برنامه و هم یک پسوند مرورگر در دسترس است. برنامه افزودنی مرورگر برای آن موجود است Chrome ، Firefox و Opera - سرویس گیرنده تورنت شما را پوشش نمی دهد. برنامه در دسترس است پنجره ها, Mac OS X, سیستم عامل مک, و اندروید. شما از طریق VPN وصل می شوید یک برنامه شخص ثالث در iOS و می توانید VPN را به صورت دستی نصب کنید لینوکس و روترها.

رمزگذاری ارائه شده توسط برنامه Windscrib بسیار قوی است. استفاده می کند RSA با کلید 4096 بیتی برای ایجاد جلسه و رمزگذاری اصلی رمزگذاری داده ها است AES با یک کلید 256 بیتی.

3. مخفی کردن

من را مخفی کنید ss وب سایت

مرا پنهان کن مستقر در مالزی است, موقعیت مکانی مناسبی برای VPN است و منظره قانونی در آنجا به این شرکت VPN اجازه می دهد تا زیر آن فعالیت کند خط مشی بدون گزارش. شما با این VPN رایگان سرعت حداقل 3 مگابیت بر ثانیه می گیرید و شرکت کمک هزینه داده ای 2 گیگابایت در ماه به کاربران رایگان می دهد.

برنامه VPN را می توان روی آن نصب کرد پنجره ها, Mac OS X, سیستم عامل مک, iOS, و اندروید. می توانید VPN را به صورت دستی نصب کنید لینوکس کامپیوترها و روترها. شرکت از ورود به سیستم فعالیت کاربر جلوگیری می کند در برابر هر گونه اطلاعات شخصی شناسایی شده - از جمله آدرس IP.

نسخه پرداخت شده می تواند از آن استفاده کند OpenVPN, SoftEther, IKEv2, SSTP, و پروتکل های PPTP. با نسخه رایگان ، نمی توانید به OpenVPN یا SoftEther دسترسی پیدا کنید ، بنابراین IKEv2 را توصیه می کنیم ، که شامل رمزگذاری AES با یک کلید 256 بیتی.

نسخه رایگان اجازه می دهد تا P2P فعالیت و به شما امکان دسترسی به سرورها در سه کشور را می دهد:

 •         هلند
 •         کانادا
 •         سنگاپور

اگر برای نسخه پرداخت شده ثبت نام کنید ، می توانید ظرف 14 روز پس انداز کنید و پول خود را پس بگیرید.

4. SurfEasy

تصویر SurfEasy

SurfEasy است متعلق به Symantec, که به آن شهرت بسیار خوبی می بخشد این VPN است مستقر در کانادا, این بدان معناست که تابع همان صلاحیت لیبرالی است که ویندز رکورد دارد. دو طرح پولی برای این VPN وجود دارد: بسته های Total و Ultra. پک Ultra شامل محافظت اضافی برای تورنت است. با این حال, فعالیت های P2P به طور خاص با برنامه های Total یا Free Basic ممنوع نیست.

هر دو برنامه اصلی و کل در 16 کشور به سرور دسترسی پیدا می کنند. اینها هستند:

 •         استرالیا
 •         برزیل
 •         کانادا
 •         فرانسه
 •         آلمان
 •         ایتالیا
 •         ژاپن
 •         هلند
 •         نروژ
 •         لهستان
 •         رومانی
 •         سنگاپور
 •         اسپانیا
 •         اوکراین
 •         انگلستان
 •         ایالات متحده

بسته Ultra امکان دسترسی به سرورها را در 15 کشور دیگر فراهم می کند.

این شرکت 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد ، بنابراین این VPN احتمالاً انتخاب خوبی برای استراتژی "ثبت نام و لغو" نخواهد بود.

برنامه های SurfEasy در دسترس هستند پنجره ها, Mac OS X, سیستم عامل مک, اندروید, و iOS, به علاوه افزونه مرورگر برای Chrome و Opera. هر حساب می شود کمک هزینه ای از پنج اتصال همزمان - حتی برنامه رایگان.

محدودیت های سطح Surfasy توان ماهانه داده ها. این در ابتدا تنظیم شده است 600 مگابایت, که زیاد نیست با این حال ، با انجام برخی کارها از قبیل نصب هر دو برنامه و افزونه مرورگر ، ثبت نام ایمیل خود یا دنبال کردن سرویس در توییتر ، می توانید به راحتی کمک هزینه را بیش از 1 گیگابایت در ماه دریافت کنید.

نسخه های رایگان VPN که به اندازه کافی خوب نیستند

اگرچه نسخه های رایگان بسیار خوبی از VPN های عالی برای امتحان کردن وجود دارد ، اما در اکثر موارد ، اختلالات وارد شده به آنها باعث می شود آنها برای تورنت بی فایده باشند. در اینجا چند نمونه هستند:

TunnelBear

تصویر TunnelBear

TunnelBear یک VPN عالی با طراحی زیبا و ساده است. با کمال تعجب ، این VPN خارق العاده است نسخه رایگان. فکر می کنید این مورد برای استفاده در هنگام تورنت مناسب است. با این حال:

 •         نسخه رایگان فقط توان 500 مگابایت در ماه را می دهد
 •         این شرکت اجازه نمی دهد تا از VPN خود برای تورنت استفاده شود

بنابراین ، TunnelBear برای مرور حجم داده پایین بسیار عالی است ، اما این یک انتخاب ممکن برای تورنت نیست.

ProtonVPN

تصویر ProtonVPN

پروتون یک شرکت سوئیسی است که تولید می کند یک سیستم ایمیلی ایمیلی فوق العاده. این شرکت از تخصص خود برای تولید استفاده کرده است یک سرویس VPN واقعاً خوب. ساختار صورتحساب ProtonVPN کمی عجیب است. این شرکت هم VPN پرداخت شده و هم تولید می کند. پروتون ادعا می کند که هر دو نسخه دقیقاً یکسان هستند.  مشترکین نسخه پرداخت شده نسخه رایگان را تأمین می کنند. ممکن است فکر کنید این VPN کامل است ، اما:

 •         تورنت مجاز نیست

SaferVPN

بهترین VPN های رایگان برای تورنت (و خطرات استفاده از آنها)

SaferVPN یک سرویس عالی است که ما اغلب در Comparitech توصیه می کنیم. می توانید این سرویس را امتحان کنید محاکمه رایگان 24 ساعته و شما نیز دریافت خواهید کرد ضمانت برگشت 14 روزه پول. بنابراین ، می توانید برای یک روز به صورت رایگان از این VPN استفاده کنید ، ثبت نام کنید و بعد از دو هفته کنسل کنید و پول خود را پس بگیرید.

در صورت عدم عضویت در نسخه رایگان SaferVPN ، نسخه آزمایشی رایگان موجود است. با این حال:

 •         شما فقط یک کمک هزینه داده ماهانه 500 مگابایت دریافت می کنید
 •         فقط به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر در دسترس است و مشتری تورنت شما را پوشش نمی دهد

SecurityKISS

تصویر SecurityKISS

SecurityKISS یک سرویس VPN با قیمت پایین نیز هست به صورت رایگان موجود است. شرکت است مستقر در جمهوری ایرلند. این سرویس VPN اعلام می کند که "حداقل گزارش ها" را حفظ می کند. برای استفاده از VPN رایگان نیازی به ارائه اطلاعاتی در مورد خود ندارید. شما حتی نیازی به تنظیم نام کاربری و رمز عبور ندارید.

برنامه استفاده می کند OpenVPN در آن پنجره ها و Mac OS X / macOS نسخه ها این بهترین پروتکل VPN موجود است. L2TP در دسترس است پنجره ها, Mac OS X, سیستم عامل مک, اندروید, iOS, و لینوکس. نسخه رایگان VPN کمترین از پنج ردیف است. گران ترین برنامه دسترسی به آن را می دهد سرورها در 16 کشور و VPN رایگان در چهار کشور به سرورها دسترسی دارد.

با این حال ، شما نمی خواهید از نسخه پرداخت شده این VPN برای تورنت استفاده کنید زیرا این حداقل ها است گزارش ها شامل آدرس IP شما هستند و نشان های زمانی جلسات شما دلایل دیگری که SecurityKiss برای تورنت مناسب نیست شامل موارد زیر است:

 •         رمزگذاری RSA 1024 بیتی قابل تنظیم برای ایجاد جلسه
 •         حد توان داده 300 مگابایت در روز
 •         شرایط خدمات ممنوعیت تورنت

ProXPN

عکس ProXPN

ProXPN اجازه تورنت را می دهد و از OpenVPN محافظت می کند. VPN در ایالات متحده مستقر است ، که مکانی ایده آل برای یک سرویس حفظ حریم خصوصی نیست ، زیرا باعث می شود این امر در برابر فشار دولت و چالش های قانونی آسیب پذیر باشد. نسخه پرداخت شده VPN سرورهایی را در ایالات متحده ، انگلیس ، هلند و سنگاپور ارائه می دهد. با این حال, نسخه رایگان فقط به سرورهای ایالات متحده دسترسی می دهد.

می توانید برای خدمات Premium (پولی) ثبت نام کرده و دریافت کنید دوره بازپرداخت 30 روزه. این بهتر از استفاده از نسخه رایگان است زیرا:

 •         تورنت مجاز نیست
 •         سرعت انتقال داده ها به 300 Kbps محدود است

برای جلوگیری از VPN های رایگان

برخی وجود دارد VPN های بسیار بد رایگان که باید از هر قیمتی اجتناب شود ، و نه فقط برای torrenting. این VPN ها لیست سیاه را یا توسط این لیست ایجاد می کنند ارائه خدمات وحشتناک, به خطر انداختن امنیت کاربر, یا فقط با ساده بودن ، سر راست بودن و بی شرمانه بی شرمانه. بنابراین ، مهم نیست که تبلیغات آنها چقدر ممکن است شما را وسوسه کند, تحت هر شرایطی VPN های زیر را نصب نکنید.

هولا!

هلا! یک سرویس رایگان است که می گوید VPN باشد ، اما اینگونه نیست. سیستم شبکه Tor را تقلید می کند به این ترتیب از اتصالات اعضا برای عبور از اتصالات سایر کاربران استفاده می کند. این بسیار شبیه یک مجموعه متقابل مفید در خدمت یک جامعه است. با این حال, سازمانی که هلا را اداره می کند! همچنین صاحب مشاغلی است که دسترسی به شبکه را به فروش می رساند. بنابراین ، کاربران رایگان به دیگران اجازه می دهند در ازای همان سرویس ، در ازای همان سرویس ، اتصالات خود را از طریق سیستم خود عبور دهند. با این حال ، کاربران پرداخت شده مجبور نیستند ترافیک دیگران را بپذیرند.

اساسا, هلا! پهنای باند اعضای ساده لوح را به فروش می رساند. بدتر میشود. هلا! هنوز به عنوان یک سرویس حفظ حریم خصوصی تبلیغ می شود نسخه رایگان آن به هیچ وجه شامل رمزگذاری نمی باشد. روش کار Hola! ترافیک شما را از طریق اتصالات اینترنتی افراد دیگر ارسال می کند. اگر اتفاق می افتد یک نقطه خروج است - یک نامگذاری که به طور تصادفی اتفاق می افتد - بسیاری از ترافیک اینترنت افراد دیگر آدرس IP شما را در آن قرار داده است.

شرکت خواهری که دسترسی به شبکه را به فروش می رساند ، لومیناتی نام دارد. شرکت هیچ تلاشی برای غربالگری مشتریان نمی کند. بنابراین, این عناصر جنایتکار و هکرهایی که برای فعالیت های غیرقانونی در اینترنت نیاز به پوشش دارند بسیار جذاب است. به عنوان یک کاربر رایگان, شما هیچ کنترلی ندارید که چه کسی ترافیک خود را از طریق اتصال اینترنتی شما عبور می دهد. اگر کسی یک عمل جنایی را انجام دهد ، قابل ردیابی در آدرس IP شما است ، شما می تواند دچار دردسرهای زیادی شود.

مسیریابی تور مانند Hola! نقص عملکرد را معرفی می کند. هاله! شبکه ترافیک شما را تا رسیدن به مقصد خود حمل نمی کند. درعوض ، ترافیک شما از طریق چندین گره مختلف در سراسر جهان پرتاب می شود و محل خروج می تواند در هر نقطه باشد. ترافیک شما باید از طریق اینترنت بدون محافظت ادامه یابد. این سفر نهایی به خوبی می تواند از یک طرف کره زمین به طرف دیگر باشد. بنابراین, هلا! منجر به سرعت انتقال بسیار آهسته می شود و برای بارگیری بی فایده است.

هات اسپات شیلد

Hotspot Shield ستار of یک مطالعه CSIRO در مورد VPN های بد (PDF) بود و به طور برجسته در هشدارهای گروه تحقیقاتی قرار داشت. محققان دریافتند که دسترسی مجدد VPN به دسترسی اعضای سایت به برخی سایتها از طریق یک برنامه وابسته انجام شده است, بنابراین شرکت مادر VPN است, AnchorFree ، مبلغی را برای همه آنچه کاربران خریداری می کنند کسب می کند در آن سایتها بنابراین ، VPN ممکن است شما را به سمت مسیر هدایت کند Overstock.com, جایی که AnchorFree درصدی از همه آنچه را در آن سایت پرداخت می کنید کسب می کند. این کار همچنین اتفاق می افتد اگر VPN را اجرا کرده و در آن اقدام به خرید کنید علی بابا, ای بی, NewEgg, میسی, بهترین خرید, یا هدف.

بازوی بازاریابی AnchorFree بنا بر گزارش ها ، وب سایتهایی را که بازدید می کنید ، فضای تبلیغاتی را به فروش می رساند. ممکن است فکر کنید که تبلیغاتی که می بینید جزئی از وب سایتهای اصلی هستند. با این حال, Hotspot تبلیغات را به صفحات وب تزریق می کند. بنابراین ، در حالی که سایر VPN ها سرویس مسدود کردن آگهی اضافی را ارائه می دهند, Hotspot Shield می تواند تبلیغات اضافی را در آن اضافه کند یا جایگزین موارد موجود.

اگر اشتراک Netflix دارید, Hotspot Shield دسترسی شما به سایت Netflix را مسدود می کند و به جای آن یک صفحه اخطار تنظیم کنید ، که به شما می گوید نسخه پرداخت شده VPN ، Hotspot Shield Elite را خریداری کنید.

سرعت بارگیری از طریق سرورهای Hotspot Shield در ایالات متحده 1.4 مگابیت بر ثانیه است و به همین ترتیب اتصال خود را کم کنید.

همچنین مشاهده کنید: بررسی Hotspot Shield

Betternet

Betternet VPN دیگری است متعلق به AnchorFree. محققان CSIRO این موضوع را یافتند VPN رایگان شامل کدهای مخرب ، نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم و ردیابی است. در واقع ، این شامل می شود 14 کد رهگیری مختلف, که راهی بیشتر از بیشتر VPN های بد بو است. CSIRO همچنین کشف کرد 13 نمونه بدافزار در برنامه Betternet.

شرایط خدمات Betternet به VPN حق دهید که به شرکت های شخص ثالث اجازه دسترسی به رایانه شما دهد. در همان سند, این سرویس خود را از هرگونه مسئولیت در مورد اقدامات آن دسته از شخص ثالث خلاص می کند.

نسخه رایگان VPN فقط به شما امکان دسترسی به سرور در ایالات متحده را می دهد, بنابراین کاربران در برابر ترافیک حق چاپ و مجازات های ISP آسیب پذیر هستند.

VPN Betternet سرعت انتقال شما را پایین می آورد. در تجربه نویسنده, یک اتصال فراتر از اقیانوس اطلس به سرور نیویورک میزان بارگیری را به حدود 20 درصد از سرعت محافظت نشده آن کاهش داد.

VPN های ارزان قیمت مناسب برای تورنت

بازار VPN مملو از معاملات بسیار خوبی در مورد VPN های خوب است. برای کمتر از 3 دلار در هر ماه می توانید در یک سرویس VPN به مراتب برتر از یک VPN رایگان عضو شوید که به شما امکان می دهد به صورت خصوصی و بدون مشکلات سرعت تورنت کنید. در اینجا سه ​​VPN عالی با قیمت کمتر از 3 دلار در ماه وجود دارد.

CyberGhost

Cyberghost تورنت

CyberGhost سرعتهای بسیار خوبی را ارائه می دهد این یک سرویس عالی است که در ادامه می توانید در بخش بعدی این راهنما اطلاعات بیشتری کسب کنید. این شرکت در رومانی مستقر است, جایی که دادگاه عالی به طور مداوم قوانینی را وضع می کند که الزامات نگهداری داده را تحمیل می کند در ارائه دهندگان خدمات بنابراین ، هویت شما به خوبی توسط CyberGhost محافظت می شود.

این شرکت هیچ اطلاعات قابل شناسایی را برای مشتریان خود نگه نمی دارد. تمام آنچه در شماست ، شماره حساب است. یک شرکت جداگانه مستقر در یک کشور دیگر ، وجهی را جمع آوری می کند و سپس به CyberGhost اطلاع می دهد که حساب XYZ تا تاریخ خاصی اعتبار دارد. CyberGhost هیچ سابقه فعالیتی را حفظ نمی کند, بنابراین ردیابی غیر ممکن خواهد بود.

این شرکت فعالیت می کند سرورها در 60 کشور جهان, گزینه های زیادی را برای شما فراهم می کند تا یک مکان نزدیک به شما پیدا کنید. صفحه اصلی به شما امکان می دهد مشخص کنید که قصد استفاده از VPN را برای چه چیزی دارید. تورنت یکی از این گزینه ها است. وقتی آن گزینه را انتخاب می کنید, برنامه تمام تنظیمات خود را برای بهینه سازی بارگیری تنظیم می کند و سرور را انتخاب می کند برای تسهیل اشتراک فایل P2P بطور ویژه پیکربندی شده است.

CyberGhost می تواند مسدود کردن تبلیغات و ردیابی کوکی ها و فشرده سازی داده اضافه شده است فوق العاده است برای سرعت بخشیدن به بارگیری ها.

وجود دارد محدودیت داده ای وجود ندارد در نسخه پرداخت شده CyberGhost. شما می توانید به طور همزمان به هفت دستگاه وصل شوید. برنامه CyberGhost نرم و صاف در دسترس است پنجره ها, Mac OS X, سیستم عامل مک, اندروید, و iOS دستگاه ها این سرویس را می توان به صورت دستی روی آن نصب کرد لینوکس و روترهای وای فای. نصب روتر تمام دستگاههای موجود در خانه شما را در بر می گیرد ، اما تنها یکی از هفت اتصال همزمان شما به حساب می آید.

برنامه CyberGhost شامل دو گزینه تونل زنی اسپلیت. اولین مورد از این طریق به شما امکان می دهد تا آدرس اینترنتی را انتخاب کنید که تونل VPN در آن قرار دارد نه اعمال می شود. این گزینه برای شما به عنوان تورنت مورد علاقه شما نخواهد بود. دومین, می توانید VPN را تنظیم کنید تا فقط از برنامه های مشخص شده محافظت کند, بنابراین فقط می تواند از مشتری تورنت شما محافظت کند بدون اینکه برنامه های دیگری را تحت تأثیر قرار دهد.

CyberGhost با امنیت بالای ExpressVPN مطابقت دارد. از یک کلید RSA 4096 بیتی رمزگذار برای ایجاد جلسه و محافظت از کلید مبادله. کانال داده توسط محافظت می شود AES کلید 256 بیتی رمزگذاری.

CyberGhost ارائه می دهد پشتیبانی زنده در ساعات کاری اروپا. همچنین می توانید از طریق آنها با آنها تماس بگیرید یک فرم وب, یا از طریق یک صفحه در برنامه. همچنین می توانید از طریق ایمیل آنها را نگه دارید. توجه داشته باشید که تماس میز کمک نیاز دارد که آدرس ایمیل خود را ارائه دهید جایی که با شما تماس گرفته می شود ، و آن همه ویژگی های ناشناس بودن عالی را می شکند که CyberGhost جای خود را داده است. درعوض ، می توانید با جستجوی راه حل ، مشکل خود را پیدا کنید پایگاه دانش در وب سایت, که بسیار جامع است.

CyberGhost به شما می دهد ضمانت برگشت پول 45 روزه و وقتی می خواهید سرویس را لغو کنید ، دعوا نمی کنند.

GOOD BUDGET VPN: CyberGhost یک انتخاب با ارزش است. محرمانه بودن در حفظ حریم خصوصی ، سرعت سریع و قابل اعتماد برای تورنت. فهمیدیم که تنظیم و استفاده آسان است. با اکثر سایتهای پخش کننده خوب کار می کند اما نه Amazon Prime. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

بررسی کامل Cyberghost ما را بخوانید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

خصوصی VPN

معامله privatevpn

خصوصی VPN توسط torrenters راه اندازی شد بنیانگذاران هنوز هم برای حق آزادی اینترنت تلاش می کنند. بنابراین ، کارمندان پشتیبانی شما را به دلیل تورنت قضاوت نمی کنند. تکنسین های پشتیبانی از طریق یک چت زنده در وب سایت در دسترس هستند آنها می توانند با اجازه شما از نرم افزار کنترل از راه دور استفاده کنند. این به آنها امکان می دهد مشکلات را کشف کرده و آنها را برای شما رفع کنند. اگر مشکل مربوط به مشتری تورنت شما باشد ، آنها شما را به پولیس فروشگاه نمی کنند.

از آنجا که این VPN برای بارگیری تنظیم شده است ، دارد محدودیت داده ای وجود ندارد و پیشنهادات سرعت بسیار عالی. تعداد سرورهای این VPN در مقایسه با سایر VPN های پیشرو بسیار کم است. با این حال ، این شرکت سرورهای خود را در سرتاسر جهان گسترش می دهد ، به این معنی که ارائه می دهد مکان در 56 کشور.

شرکت است مستقر در سوئد و محتاط است که به هیچ وجه ثبت نمی شود. وضعیت نگهداری داده ها در سوئد در چند سال گذشته یک میدان نبرد بوده است. این امر به دلیل عضویت این کشور در اتحادیه اروپا است ، که همواره سعی در تحمیل نگه داشتن سابقه برای ارائه دهندگان خدمات دیجیتال در کشورهای عضو خود دارد. چند شرکت VPN سوئدی دیگر فقط برای حضور در منطقه امن به موریس نقل مکان کرده اند. با این حال ، رهبران PrivateVPN ترجیح می دهند که بایستند و بجنگند. این سیاست در پایان سال 2016 پرداخت شد فعالان حفظ حریم خصوصی سوئد موفق شدند دادگاه های اروپایی را متقاعد کنند که کلیه قوانین نگهداری داده در اروپا را باطل کنند.

رمزگذاری تأسیس جلسه این سرویس به اندازه CyberGhost و ExpressVPN قوی نیست زیرا اجرای RSA از یک کلید 2048 بیتی استفاده می کند, اما هنوز هم غیرقابل ترک بودن به حساب می آید AES کلید 256 بیتی رمزگذاری همان استاندارد بالا با دو VPN بالا است. از طرف دیگر ، Blowfish 128 بیتی است یک سیستم رمزگذاری جایگزین موجود در داخل برنامه.

PrivateVPN همان سیاستهای حفظ حریم خصوصی حساب CyberGhost را به کار می برد. در حقیقت ، از همان شرکت جمع آوری پرداخت استفاده می کند - Cleverbridge - برای محافظت از هویت مشتریان. شما فقط با یک شماره حساب در سیستم PrivateVPN مشخص می شوید.

PrivateVPN اجازه می دهد شش اتصال همزمان و تو می توانی آن را روی روتر خود نصب کنید برای تحت پوشش قرار دادن تمام دستگاه های خانه شما. برنامه PrivateVPN را می توان روی آن نصب کرد پنجره ها, Mac OS X, سیستم عامل مک, اندروید, و iOS. همچنین می توانید سرویس را به صورت دستی بر روی رایانه های لینوکس نصب کنید.

PrivateVPN ارائه می دهد پنج ماه استفاده به صورت رایگان, به منظور دستیابی به این امر ، شما باید هزینه اشتراک یک ساله را بپردازید و در صورت لغو خدمات ، ماههای رایگان را از دست می دهید. ضمانت برگشت مالی PrivateVPN 30 روز ادامه دارد. بنابراین ، می توانید برای یک ماه از آن استفاده کنید ، آن را لغو کنید و همه پول خود را پس بگیرید. روند لغو سریع و سریع است.

بزرگ برای سرعت: PrivateVPN به طور مداوم قابل اعتماد است. مناسب برای استفاده عمومی و تورنت. سرعت در این انتهای بازار بسیار شگفت آور بود. می تواند با داشتن سرورهای بیشتر و فاقد پشتیبانی 24/7 انجام شود. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل ما در مورد PrivateVPN را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه - صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

NordVPN

تورنت NordVPN

NordVPN یکی دیگر از بهترین VPN های ارائه شده است 30 روز ضمانت بازپرداخت. می توانید ثبت نام کنید ، از یک سرویس برای یک ماه استفاده کنید ، آن را لغو کنید و بعد همه پول خود را پس بگیرید. شرکت در هنگام مواجهه با بازپرداخت هیچ مشکلی را ارائه نمی دهد - ما این روند را به صورت ناشناس آزمایش کرده ایم.

این شرکت در پاناما مستقر است. NordVPN هیچ سرویس دهنده ای در پاناما و آن ندارد هیچ سیاهه ای را نگه نمی دارد در مورد فعالیت مشتریان خود ، بنابراین تورنت به اندازه کافی توسط این سرویس محافظت می شود.

رمزگذاری داده های ارائه شده توسط NordVPN استفاده می کند AES کلید 256 بیتی رمزگذاری توزیع کلید AES توسط a محافظت می شود کلید RSA 2048 بیتی رمزگذاری سایر اقدامات امنیتی جالب ارائه شده توسط NordVPN هستند double-hop VPN, کدام مکانها دو لایه رمزگذاری در اتصالات و مسیرها از طریق دو سرور در کشورهای مختلف. همچنین ، شما هم دارید گزینه اتصال از طریق VPN به شبکه Tor. اگرچه این دو سرویس در حین تورنت از هویت شما کاملاً محافظت می کنند ، مسیریابی اضافی اتصال شما را کند می کند. برای سرعت بخشیدن به بارگیری ، ممکن است ترجیح دهید از آن سیستم های فوق العاده قدرت عبور دهید.

تیم پشتیبانی مشتری از طریق آن قابل دسترسی است فرم ارسال بلیط در وب سایت NordVPN یا از طریق پست الکترونیک. اگرچه این کانال ها به اندازه چت زنده فوری نیستند ، اما تیم میز راهنما خیلی سریع به سؤالات پاسخ می دهد. این شرکت در مورد مشتریانی که از سیستم تورنت استفاده می کنند ، خوب است, بنابراین در صورت نیاز به تماس با پشتیبانی مشتری با یک مشکل مربوط به تورنت می توانید آزادانه صحبت کنید.

می توانید برنامه NordVPN را روی آن نصب کنید پنجره ها, Mac OS X, سیستم عامل مک, اندروید, و iOS. همچنین می توانید VPN را به صورت دستی تنظیم کنید لینوکس کامپیوترها و روترهای وای فای. شما دریافت می کنید کمک هزینه شش اتصال همزمان نصب روتر فقط یکی از این دستگاه هاست حتی اگر تمام دستگاه های خانه شما را در بر بگیرد.

استخر سرور NordVPN بسیار بزرگ است. اجرا می شود 3،657 سرور در 62 کشور پخش شده است از زمان نوشتن این شانس بهتری به شما می دهد تا سرور نزدیک خود پیدا کنید. لیست انتخاب سرور شامل می شود زمان بازگشت پینگ از موقعیت مکانی شما و بار هر سرور برای کمک به شما در انتخاب یک مسیر سریع برای بارگیری تورنت.

انتخاب مناسب: NordVPN همه جانبه خوبی است. یک گزینه با ارزش عالی که قابل اعتماد با torrenting است. به حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان وصل می شود. برنامه گزینه تغییر سرور را ارائه نمی دهد. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل ما در مورد NordVPN را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

چرا برای تورنت به یک VPN احتیاج دارید

پروتکل های Peer-to-Peer ، به ویژه BitTorrent ، روش های ابتکاری ذخیره سازی فایل ها و انتقال هستند ، اما بیشترین کاربردهای این فناوری شگفت انگیز روی بارگیری غیرقانونی پرونده های دارای حق چاپ.

اگرچه سیستم های پرداخت شده می توانند از تورنت برای توزیع پرونده استفاده کنند ، اما به اندازه سایت ها و گروه هایی که به شما رایگان می دهند محبوب نیستند. Comparitech به دلیل نقض حق نسخه برداری تأیید نمی کند ، بنابراین این مقاله بر آن تمرکز دارد سیستم های توزیع رسانه های اشتراکی که از پروتکل BitTorrent استفاده می کنند تا به شما اجازه تفریحی قانونی بدهند.

با توجه به اینکه BitTorrent غالباً برای بارگیری غیرقانونی مورد استفاده قرار می گیرد ، ISP ها به دنبال ترافیک تورنت هستند. حتی اگر از سیستم تورنت برای اهداف قانونی استفاده کنید, ارائه دهنده خدمات اینترنت شما هنوز ممکن است شما را پرچم کند. در این حالت ، شما می توانید برای بارگیری مجازات شوید و در یک گرفتاری حقوقی گرفتار شوید ، حتی اگر کار اشتباهی انجام نداده باشید. ISP ها اغلب استفاده می کنند ساندویچ یا سیستمی مشابه که ترافیک torrenting را مشخص می کند و دستورات RESET را به همسالان ارسال می کند. این نتیجه باعث می شود که اتصالات شما به طور مداوم در حال افت باشد, دانلود هر چیزی غیرممکن است.

برای جلوگیری از مشکلی که در ISP در شناسایی فعالیت های تورنت شما ایجاد می شود ، بهتر است ترافیک اینترنت خود را نقاب کنید. این خدماتی است که VPN ها به خوبی انجام می دهند. با این وجود ، در هنگام انتخاب VPN برای تورنت ، مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. شما باید خدمتی را پیدا کنید که دارای تمام خصوصیات زیر باشد:

 •         سرعتهای سریع برای بارگیری سریع
 •         پهنای باند نامحدود
 •         شبکه سرور بزرگ
 •         هیچ سیاهه ای نیست
 •         رمزگذاری قوی برای جلوگیری از بازرسی بسته های عمیق
 •         پوشش جامع آدرس
 •         حمل و نقل بندر برای کمک به تورنت
 •         داده نامحدود
 •         پوشش گسترده ای از سیستم (نه تنها مرورگر)

لیست الزامات یک VPN تورنت سرویس مناسب را برای پیدا کردن بسیار دشوار می کند.

جایگزینی آدرس VPN و حریم خصوصی

چند موضوع مطرح شده در توضیحات VPN های فوق باید بیشتر توضیح داده شود. هنگامی که به دنبال یک VPN رایگان برای تورنت هستید, شما باید مطمئن شوید که آدرس IP شما را جایگزین می کند. این امر به این دلیل است که هر کس در یک تورنت تورنت می تواند آدرس IP همسالان خود را مشاهده کند. این اطلاعات توسط شرکتهای حقوقی حق چاپ برای ردیابی بارگیری کنندگان و ضرب و شتم آنها با نامه های تسویه حساب به جبران خسارت استفاده شده است. در موارد دیگر ، سرویس های تورنت مجبور شده اند سوابق کلیه آدرس هایی را که از سایت بازدید کرده اند تحویل دهند.

بنابراین, شما باید مطمئن باشید که آدرس IP واقعی شما در اینترنت قابل مشاهده نیست. به این دلیل, شما باید یک VPN رایگان را بررسی کرده و قبل از اتصال به یک تورنت ، آن را تست کنید. همه VPN ها به اندازه کافی آدرس شما را مخفی نمی کنند ، بنابراین می توانند شما را در معرض بازیگران بد قرار دهند.

مسئله نگهداری داده هنگام انتخاب یک VPN از اهمیت حیاتی برخوردار است. اگر یک VPN آدرس IP شما را جایگزین کند ، اگر به وکلای حق نسخه برداری یا اجرای قانون بگویید ، از آن استفاده نمی کند کدام کاربر توسط یک آدرس IP در یک زمان مشخص معرفی شده است. مسئله این که آیا یک سرویس VPN به طور هدفمند این اطلاعات را ارائه می دهد ، غیرمستقیم است. هنگامی که با حکم دادگاه ارائه می شود ، کارکنان و صاحبان یک شرکت VPN سه انتخاب دارند: کلیه سوابق خود را تحویل دهید. به زندان بروید و درب شرکت آنها را بزنید و تمام مدارکشان در حالی که دور هستند توقیف شود. یا به زندان بروید ، از فعالیت شغلی منع شوید و تمام سوابق آنها توقیف شده است. بنابراین, تنها دفاعی که می توانند ارائه دهند این است که هیچ سابقه ای نداشته باشید. اگر هیچ فعالیتی از کاربر یا اطلاعات قابل شناسایی وجود نداشته باشد ، اشخاص ثالث نمی توانند چنین اطلاعاتی را از ارائه دهنده VPN درخواست ، سرقت یا اجبار کنند..

صنعت VPN بسیار شلوغ است و رقابت شدید است. همه شرکت های VPN از اهمیت حفظ حریم خصوصی برای کاربران اطلاع دارند. بسیاری از افراد سیاهههای مربوط را نگه می دارند که علی رغم ادعای خلاف آن ، کاربران را مشخص می کند. برخی از شرکت ها در تعریف این که چه اطلاعاتی هستند ، رقص می کنند و خواهد شد تعریف اطلاعات شخصی را مشخص کنید. بعضی از آنها دروغ می گویند و وقتی می گویند که در واقع این کار را انجام نمی دهند.

مکان دفتر مرکزی ارائه دهنده VPN نیز مهم است. برخی کشورها از نظر حق چاپ بسیار قوی هستند. اگر یک شرکت VPN در کشوری مستقر شده باشد که قوانین حق چاپ را در اختیار شما قرار دهد ، در صورت عدم همکاری با سازمان های اجرای قانون ، می توانند صاحبان آن شرکت را به زندان یا جریمه تهدید کنند. این تهدید می تواند کافی باشد ناشناس بودن خود را فدای شما می کند.

انتخاب سرور VPN برای تورنت

به عنوان یک قاعده کلی انگشت شست, بهتر است تا آنجا که ممکن است به یک سرور VPN به منبع اطلاعاتی که به آنها دسترسی دارید متصل شوید. دلیل این امر VPN است ترافیک اینترنت خود را منحرف کنید از طریق سرور VPN به عنوان مثال اگر در ترکیه هستید و به یک سرور وب در آلمان وصل می شوید ، منحرف کردن تمام ترافیک خود از طریق VPN واقع در هنگ کنگ ، مسافت اضافی را برای سفر به هر قطعه داده ایجاد می کند و بارگیری را کند می کند..

هنگام تورنت ، شما به احتمال زیاد با همسالان در سراسر جهان به طور همزمان وصل می شوید ، بنابراین اتصال به یک سرور VPN نزدیک به منبع امکان پذیر نیست. یک استراتژی انتخاب سرور VPN جایگزین است به یک سرور نزدیک به شما متصل شوید. به منظور پیچیده تر کردن روند قانونی که ممکن است رخ دهد اگر کسی سعی کند فعالیت های شما را ردیابی کند ، شما نیز باشید بهتر است به خارج از کشور خود به یک مکان سرور وصل شوید. بنابراین ، اگر در انگلیس هستید ، از طریق هلند یا فرانسه وصل شوید.

VPN های برتر سرور در بسیاری از کشورها دارند. اگر در اروپا هستید ، احتمالاً از هر سرویس VPN انتخاب زیادی خواهید کرد. با این حال, بسیاری از خدمات رایگان VPN فقط یک مکان VPN ارائه می دهند, که اغلب است در ایالات متحده امریکا.

اگر باید از VPN های "رایگان" اجتناب کنید?

شما هیچ VPN رایگان واقعاً خوبی پیدا نمی کنید که به تورنت اجازه دهد ، سرعت بالایی داشته باشد و رمزنگاری قوی را ارائه دهد. هزینه هایی که برای اجرای یک سرویس با کیفیت در نظر گرفته می شود ، ارائه خدمات رایگان با سودآوری را غیرممکن می کند.

اگرچه وجود دارد صدها VPN در بازار, با کمال تعجب تعداد کمی از آنها محافظت از حریم خصوصی کافی را ارائه می دهند. سازمان تحقیقات علمی و صنعتی مشترک المنافع کشف کرد که 18 درصد از VPN های موجود در بازار به هیچ وجه رمزگذاری ندارند (PDF). این مطالعه در پایان سال 2016 انجام گرفت و تعداد کل آن ها را مورد بررسی قرار داد خدمات 283 VPN. بدون رمزگذاری ، جزئیات پروتکل اتصالات شما برای ISP شما قابل مشاهده است. سپس با خطرات روبرو می شوید فعالیت ورود به سیستم و مداخله ماسه سنگی.

مقاله CSIRO این نکته را برجسته می کند فقط انتخاب یک سرویس از صفحه نتایج موتور جستجو یک استراتژی خطرناک است. ممکن است وقت خود را در نصب یک VPN که شامل رمزگذاری نیست ، تلف کنید بدون رمزگذاری ، VPN هیچ گونه محافظتی از ISP شما ندارد

خدمات رایگان اغلب به عنوان رهبر ضرر فعالیت می کنند. شرکت ها VPN های رایگان تولید می کنند تا مشتریان را به مراکز دیگر سود برساند. به عنوان مثال ، CSIRO چنین چیزی را یافت 75 درصد از VPN ها در مطالعه شامل كتابخانه هاي رديابي بودند. برنامه نویسی این ویژگی ها در نرم افزار VPN هزینه ای دارد ، و این سرویس را برای مشتری افزایش نمی دهد. بنابراین ، چرا آنها این کار را می کنند؟ اینها خدمات رایگان VPN با ردیابی فعالیت های مشتریان و فروش آن اطلاعات به تبلیغ کنندگان ، درآمد کسب می کنند. بنابراین ، در حالی که مردم VPN ها را برای پنهان کردن عادت های آنلاین خود نصب می کنند ، VPN رایگان که انتخاب کرده اند به جای مخفی نگه داشتن اطلاعات ، ضبط و به اشتراک می گذارد..

سایر VPN های رایگان با نمایش تبلیغات به کاربران درآمد کسب می کنید, چه در برنامه یا به صفحات وب تزریق شوند زیرا در مرورگرها بارگیری می شوند.

شبکه Tor گزینه جالب برای کسانی که به دنبال محافظت از حریم خصوصی هستند. این یک سرویس رایگان است که توسط داوطلبان اجرا می شود با استفاده از مسیریابی تصادفی از طریق چند رله یا گره ، مانند VPN عمل می کند. متأسفانه, تور برای تورنت مناسب نیست. نقل و انتقالات در تمام دنیا گزاف گویی می شود و مجبور می شوند به محض خروج از شبکه ، مجدداً از اینترنت عبور کنند. این امر باعث می شود که پرونده های بزرگ بسیار کند شود و یک فشار کامل در شبکه Tor ایجاد شود.

نتیجه

همانطور که از تحقیقات ما مشخص است, انتخاب یک VPN رایگان به طور تصادفی یک استراتژی توصیه شده نیست وقتی به دنبال محافظت در برابر تورنت هستید. شما قبلاً خطرات زیادی را با استفاده از شبکه های P2P در معرض خطر قرار داده اید, بنابراین شما باید بسیار مطمئن باشید که VPN شما از چدن محافظت می کند.

متأسفانه ، کیفیت VPN های رایگان از "بد" به "جنایی.بنابراین ، شما واقعاً باید از رویای گرفتن محافظت مناسب به طور رایگان چشم پوشی کنید. چند سرویس رایگان در لیست ما ، ثبات VPN های معتبر و عالی هستند اگر واقعاً مصمم هستید که به هیچ وجه چیزی پرداخت نکنید ، باید روی آن لیست تمرکز کنید.

همچنین مشاهده کنید:
بررسیهای VPN
6 بهترین VPN برای تورنت & P2P برای سال 2018

تصویر: من عاشق P2P توسط مانوئل گونزالز نوریگا از طریق فلیکر هستم. دارای مجوز تحت CC BY 2.0

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − 80 =