حمل و نقل پورت چیست و چرا از VPN استفاده می کنید؟

حمل و نقل پورت چیست و چرا از VPN استفاده می کنید

بیشتر افراد به طور معمول از حمل و نقل پورت در یکی از دو مکان استفاده می کنند:

 • روی روتر وای فای خود
 • در VPN شما

حمل و نقل پورت می تواند سرعت تورنت را بهبود بخشد یا امکان دسترسی از راه دور به یک دستگاه را فراهم کند. با این حال ، حمل و نقل بندر همچنین می تواند خطرات امنیتی را وارد کند. در این مقاله بحث خواهد شد:

 • حمل و نقل پورت چیست?
 • مزایای ارسال بندر
 • خطرات ارسال بندر
 • نحوه انتقال روتر به روتر
 • نحوه ارسال به جلو در VPN

همچنین ببینید: بهترین VPN ها برای تورنت

بهترین VPN برای ارسال بندر

خصوصی VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN توصیه برتر ما برای کاربرانی که به حمل و نقل بندر نیاز دارند. پس از اتصال به یک سرور ، یک شماره درگاه تصادفی در زیر برنامه بر روی دکمه قطع اتصال ظاهر می شود. می توانید آن شماره پورت را در برنامه ای که می خواهید از قبل به آن انتقال دهید ، مانند یک سرویس گیرنده تورنت ، وارد کنید.

اس ام اس های ارسال بندر privatevpn

PrivateVPN همچنین دارای سوئیچ kill و نگهبان اتصال. در صورت قطع شدن اتصال VPN به هر دلیلی ، این دسترسی ها به اینترنت قطع می شود و به ترتیب برنامه های منتخب را خاتمه می دهد. آنها از بیرون آمدن هر گونه اطلاعات در خارج از تونل رمزگذاری شده جلوگیری می کنند.

این محصول با محافظت در برابر نشت IPv6 و DNS همراه بوده و از حملات خرابی درگاه جلوگیری می کند. اگرچه دارای شبکه سرور کمتری است ، اما سرعت آنها بالاتر از حد متوسط ​​است. این برنامه همچنین طیف گسترده ای از سرویس های استریم را مسدود می کند و حتی در چین نیز کار می کند.

بهترین VPN برای حمل و نقل پورت: PrivateVPN وسیله ای ساده و ایمن را برای انتقال به جلو با VPN ارائه می دهد. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود.

همچنین مشاهده کنید: بررسی عمیق ما PrivateVPN

حمل و نقل پورت چیست?

حمل و نقل پورت اجازه می دهد تا اتصالات ورودی از طریق اینترنت از طریق شبکه های خصوصی به دستگاه ها و برنامه های خاص برسند. شبکه خصوصی را می توان از کلیه دستگاههای متصل به روتر وای فای یا تمام کاربرانی که به یک VPN وصل شده اند تشکیل داد..

هنگامی که یک فایروال NAT در کار است و رایانه دیگری در اینترنت سعی در ایجاد ارتباط با دستگاه شما دارد ، آن اتصال مسدود شده و کنار گذاشته می شود. حمل و نقل پورت اجازه می دهد تا اتصالات ناخواسته از طریق فایروال NAT در پورت های خاص ایجاد شود و این امکان را برای دستگاه های موجود در اینترنت فراهم می کند تا اتصالات و خدمات دسترسی به یک دستگاه محلی را آغاز کنند. به عنوان مثال ، تورنت های دیگر می توانند یک فایل مشترک را از دستگاه شما بارگیری کنند.

  بهترین VPN برای اینستاگرام برای دسترسی به جایی که سانسور شده است

Network_Address_Translation_ (پرونده 1)

برای درک اینکه حمل و نقل پورت چیست و چگونه کار می کند ، ابتدا باید درک اساسی از فایروال های NAT داشته باشید. هر دو روتر وای فای و VPN معمولاً دارای دیواره های داخلی فایروال هستند. هر دستگاه متصل به روتر وای فای یا سرور VPN یک آدرس IP عمومی را به اشتراک می گذارد اما دارای یک آدرس IP اختصاصی است.

طبیعت ، یا نکار آدیود تیranslation ، همان چیزی است که بسیاری از دستگاهها امکان اشتراک یک آدرس IP عمومی را ممکن می کند. اتصالات ورودی ابتدا از طریق آدرس IP عمومی به روتر یا سرور VPN خود بروید. سپس این اتصالات با توجه به شماره پورت و آدرس IP محلی به دستگاههای جداگانه منتقل می شوند.

درخواست های خروجی یک شماره پورت به آنها متصل است. هنگامی که آنها پاسخی دریافت می کنند ، شماره پورت درج می شود و دستگاهی را که باید برای آن ارسال شود نشان می دهد.

اگر یک درخواست اتصال ناخواسته دریافت کنید ، با این وجود شماره پورت وصل نخواهد شد ، بنابراین درخواست حذف می شود. در این روش ، NAT از درخواست های مخرب جلوگیری می کند و یک فایروال ساده اما مؤثر ایجاد می کند.

با این حال ، در برخی شرایط ، شما باید به اتصالات ناخواسته اجازه دهید. حمل و نقل پورت به شما امکان می دهد سوراخ هایی را از طریق فایروال NAT به وجود آورید تا اتصالات ورودی با درگاه مشخص شده برچسب گذاری شود. این اتصالات به دستگاه مشخص شده در راه اندازی شما ارسال می شوند.

مزایای ارسال بندر

حمل و نقل پورت روی روتر برای:

 • اجازه دسترسی از راه دور به رایانه شخصی ، Macbook یا کنسول بازی شما
 • میزبانی بازی های آنلاین
 • از راه دور دسترسی به سرور رسانه خانگی ، دوربین یا DVR

حمل و نقل پورت در VPN مفید است:

 • بهبود سرعت بارگیری تورنت
 • کاشت تورنت
 • میزبانی بازی های آنلاین (با آدرس IP اختصاصی)

BitTorrent به شما امکان می دهد تا دستگاه خود را به “ازدحام” سایر کاربران که در حال بارگیری و بارگذاری همان پرونده هستند متصل کنید. با این حال ، بسیاری از این اتصالات را می توان با فایروال های NAT مسدود کرد ، سرعت بارگیری را پایین آورد و احتمالاً مانع از آپلود کلی شما نمی شود..

آداب و رسوم خوب filesharing ، شما را بذر (بارگذاری) می کند به همان اندازه که زالو می کنید (بارگیری) ، و یک فایروال NAT می تواند در این امر اختلال ایجاد کند. حمل و نقل پورت به شما امکان می دهد استثنائاتی ایجاد کنید و از این محدودیت ها دور شوید.

  بهترین VPN برای روترهای Netgear (و نحوه نصب آنها)

البته باید توجه داشت که حمل و نقل پورت به طور معمول برای بارگیری از طریق BitTorrent لازم نیست. در حقیقت ، خطرات ممکن است از مزایا بالاتر باشد.

خطرات ارسال بندر

از آنجا که حمل و نقل پورت شامل دسترسی به اتصالات ناخواسته برای دسترسی به دستگاه های شما می شود ، خطرات را نیز به همراه دارد. اساساً ، هکرها اکنون ابزاری برای دسترسی از راه دور به دستگاه شما دارند. به همین دلیل ، بسیاری از VPN ها حمل و نقل پورت را به طور کامل ممنوع می کنند.

سطح ریسک بسته به هدف حمل و نقل پورت و برنامه هایی که به آن درگاه های باز گوش می دهند متفاوت است.

اگر برای روتر خود امکان هدایت پورت را تنظیم کرده اید تا امکان دسترسی و کنترل از راه دور یک رایانه شخصی را فراهم کند ، به عنوان مثال ، باز کردن این درگاه ها طولانی تر از حد ضروری یک ایده بسیار بد است. هکرها می توانستند دستگاه را به طور کامل در دست بگیرند.

اگر فقط مشتری تورنت شما در آن درگاه گوش می دهد ، هکر نمی تواند آسیب زیادی وارد کند ، اگرچه هنوز می خواهید دیوار آتش سیستم عامل خود را فعال کنید و برای ورود به سیستم رمزعبور نیاز دارید..

VPN هایی که امکان ارسال بندر را دارند ، در معرض آسیب قرار می گیرند بندر شکست خورد حملات این به یک مهاجم اجازه می دهد تا آدرس های IP واقعی کاربران دیگر را افشا کند. برای این حمله لازم نیست قربانیان مجبور شوند حمل و نقل پورت را فعال کنند – فقط مهاجمی نیاز به انتقال به جلو دارد. ارائه دهندگان VPN می توانند با تنظیم آدرس های مختلف IP ورودی و خروجی روی سرورهای خود از این حمله جلوگیری کنند ، اما بسیاری از آنها نتوانند.

اگر VPN را انتخاب می کنید که به شما امکان ارسال پورت را می دهد ، وب سایت و اسناد آنها را بررسی کنید تا از محافظت در برابر حملات خرابی درگاه جلوگیری کنید.

نحوه ارسال به جلو در VPN

حمل و نقل بندر qbittorrent

اگر VPN شما فایروال داخلی داخلی ندارد ، دیگر نیازی به انتقال به جلو نیست. اتصال های ورودی به سیستم مسدود نخواهند شد. علاوه بر این ، یک تونل رمزگذاری شده VPN باید از هر نوع دیوار آتش موجود موجود در روتر شما دور بزند ، بنابراین دیگر نیازی به تغییر اضافی در تنظیمات روتر وای فای خود ندارید..

اگر یک فایروال NAT وجود داشته باشد ، پس ارسال پورت به VPN نیاز دارد که حمل و نقل پورت را به عنوان یک ویژگی در نظر بگیرد. همه VPN ها حمل و نقل پورت را ارائه نمی دهند ، اما در صورت وجود ، معمولاً می توانید آن را در برنامه VPN یا تنظیمات حساب خود در وب سایت VPN تنظیم کنید. در نظر داشته باشید که ارسال پورت فقط در سرورهای خاص قابل ارائه است.

  چگونه می توان یک آدرس IP بلژیکی را از هر نقطه با VPN دریافت کرد

فرآیند دقیق بسته به ارائه دهنده VPN شما متفاوت است ، اما در اینجا کلیه نحوه انتقال به جلو با VPN وجود دارد:

 1. حمل و نقل پورت را در برنامه VPN یا داشبورد حساب VPN فعال کنید.
 2. مشخص کنید که کدام درگاه را می خواهید در VPN باز کنید.
 3. در برنامه ای که از پورت حمل و نقل استفاده می کند ، مانند یک سرویس گیرنده تورنت ، پورت گوش دادن را به همان شماره قبلی تغییر دهید.
 4. UPnP و NAT-PMP را در تنظیمات برنامه غیرفعال کنید.

و همین برای آزمایش اینکه کار می کند ، به CanYouSeeMe.org بروید و شماره پورت ارسال شده را وارد کنید. کلیک بندر را بررسی کنید, و شما باید یک موفقیت پیام.

چگونه در روتر وای فای به جلو منتقل شویم

پورت حمل و نقل

فرایند تنظیم ارسال پورت بسته به مدل روتر و سیستم عامل متفاوت است. گفته می شود ، مراحل کلی باید مشابه باشد:

 1. در حالی که به روتر متصل هستید ، به پنل مدیریت روتر خود بروید. معمولاً می توانید با باز کردن یک مرورگر وب و وارد کردن 192.168.0.1 یا 192.168.1.1 در نوار URL این کار را انجام دهید..
 2. نام کاربری و رمز عبور را برای پنل مدیریت وارد کنید. اگر قبلاً این موارد را خودتان تنظیم نکرده اید ، می توانید نام کاربری و رمزعبور پیش فرض مدل روتر خود را بصورت آنلاین جستجو کنید.
 3. بخش انتقال بندر از تنظیمات را پیدا کنید. این مکان بسته به مدل روتر و سیستم عامل متفاوت است.
 4. برای دستگاهی که می خواهید به جلو منتقل شود ، یک قانون ارسال پورت اضافه کنید. برای انجام این کار ، به آدرس IP محلی و شماره پورت مورد نظر برای استفاده نیاز خواهید داشت.
 5. تنظیمات خود را ذخیره کنید.

اگر مطمئن نیستید که آدرس IP محلی دستگاه شما چیست ، باید بتوانید آن را در پانل سرور روتر در زیر لیست دستگاههای متصل ، احتمالاً در تنظیمات DHCP پیدا کنید..

حمل و نقل بندر استاتیک در مقابل دینامیک

به طور خلاصه ، درگاه های استاتیک یکسان باقی می مانند و هر بار که اتصال جدیدی ایجاد می شود ، پورت های پویا تغییر می کنند.

اگر حمل و نقل را بر روی روتر قرار دهید ، احتمالاً پورت های استاتیک راحت تر هستند. با این کار دردسر تغییر تنظیمات پورت در برنامه ها در هر اتصال جدید را به شما می بخشد.

برخی از VPN به شما امکان می دهند یک درگاه استاتیک را باز کنید که تغییر نمی کند.

با این حال ، حمل و نقل پویا پورت نیز معمول است زیرا اجرای آن ساده تر است. اختصاص پویا درگاه ها به ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا درگاه های بلااستفاده را بازیافت کرده و مجدداً مجدداً تنظیم کنند. اما برای موارد کاربردی که در بالا ذکر شد مانند torrenting و دسترسی از راه دور کاربرد ندارد.

همچنین مشاهده کنید: امن است?

About the author

Comments

 1. این مقاله در مورد حمل و نقل پورت و مزایا و خطرات آن صحبت می کند. حمل و نقل پورت می تواند سرعت تورنت را بهبود بخشد و امکان دسترسی از راه دور به دستگاه ها را فراهم کند. با این حال ، حمل و نقل بندر همچنین می تواند خطرات امنیتی را وارد کند. برای استفاده از حمل و نقل پورت در روتر وای فای خود یا در VPN ، باید نحوه انتقال را بدانید. PrivateVPN یکی از بهترین VPN ها برای حمل و نقل پورت است و امکان انتقال به جلو را با امنیت بالا فراهم می کند. در کل ، حمل و نقل پورت می تواند برای دسترسی به دستگاه ها و برنامه های خاص مفید باشد ، اما باید به خطرات امنیتی آن نیز توجه کرد.

 2. رسی به دستگاه های محلی از طریق اینترنت به راحتی امکان پذیر است. همچنین، حمل و نقل پورت می تواند سرعت تورنت را بهبود بخشد و امکان دسترسی به دستگاه های محلی را از راه دور فراهم کند. اما باید توجه داشت که حمل و نقل بندر می تواند خطرات امنیتی را نیز به همراه داشته باشد. بنابراین، برای استفاده از حمل و نقل پورت باید از راهکارهای امنیتی مناسبی استفاده کرد. در کل، حمل و نقل پورت یک ابزار قدرتمند برای دسترسی به دستگاه های محلی و بهبود سرعت تورنت است، اما باید با احتیاط و از راهکارهای امنیتی مناسب استفاده شود.

 3. این مقاله در مورد حمل و نقل پورت و استفاده از آن در روتر و VPN صحبت می کند. حمل و نقل پورت می تواند سرعت تورنت را بهبود بخشد و امکان دسترسی از راه دور به دستگاه را فراهم کند. با این حال ، حمل و نقل بندر همچنین می تواند خطرات امنیتی را وارد کند. برای استفاده از حمل و نقل پورت در روتر و VPN ، باید به نحوه انتقال روتر به روتر و ارسال به جلو در VPN آشنا باشید. PrivateVPN به عنوان یک VPN خصوصی پیشنهاد می شود که امکان حمل و نقل پورت را فراهم می کند و از خطرات امنیتی جلوگیری می کند. این VPN با محافظت در برابر نشت IPv6 و DNS همراه بوده و از حملات خرابی درگاه جلوگیری می کند. بهترین VPN برای حمل و نقل پورت: PrivateVPN.

Comments are closed.