اتصال VPN چیست ، چه کاری انجام می دهد و چگونه یکی را تنظیم می کنید؟

اتصال VPN چیست.

شاید در سالهای اخیر اصطلاح VPN را بطور مکرر بکار برده باشید. VPN مخفف شبکه خصوصی مجازی است ، یک VPN اهداف مختلفی را شامل می شود امنیت بیشتر فعالیت های آنلاین. به همین دلیل تنها ، توصیه می کنیم همه از VPN استفاده کنند.

گذشته از بهبود امنیت ، یک VPN مزایای دیگری نیز دارد ، از جمله آن کاربران را قادر می سازد تا محتوای محدود شده جغرافیایی را محدود کنند و سانسور دولت را دور بزنند. اگر می خواهید در مورد VPN بیشتر بدانید ، به مکان مناسبی رسیده اید. ما به طور مداوم بهترین VPN های موجود در بازار را بررسی و آزمایش می کنیم (و برخی از آنها نیز نه چندان عالی) ، بنابراین ما می توانیم همه چیزهایی را که باید بدانید برای شما تعریف کنیم..

در این پست ، جزئیات بیشتری راجع به اینکه VPN ها چیست ، نحوه کارکرد آنها و کارهایی که می توانید با آنها انجام دهید ، توضیح خواهیم داد. ما همچنین برخی از نشانگرها را برای انتخاب سرویس صحیح VPN ارائه خواهیم داد و در مورد برخی از ارائه دهندگان برتر VPN با کیفیت برای شما تعریف خواهیم کرد. بیایید وارد بشویم!

اتصال VPN چیست و چگونه کار می کند?

یک VPN معمولی متشکل از شبکه ای از سرورهاست که معمولاً در نقاط مختلف جهان ، توسط یک ارائه دهنده VPN اجرا می شوند. هنگامی که یک کاربر ثبت نام کرده و یک دستگاه را به یک سرویس VPN وصل می کند ، دو اتفاق عمده رخ می دهد:

 • کلیه ترافیکی که از طریق دستگاه متصل به و از آنجا متصل می شوید رمزگذاری می شود.
 • ترافیک رمزگذاری شده از طریق سرور واسطه ای انجام می شود ، که مکان آن توسط کاربر انتخاب می شود.

بگذارید هر دو ویژگی را بطور جداگانه بررسی کنیم و فواید آن را توضیح دهیم.

VPN تمام ترافیک اینترنت را رمزگذاری می کند

داشتن همه رمزگذاری شده در ترافیک شما بدان معنی است که فعالیت آنلاین شما قابل نظارت نیست و تمام اطلاعات شما ایمن است. هرکسی که ترافیک شما را رهگیری می کند ، نمی تواند آن را رمزگشایی کند. بدون VPN ، ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) می تواند همه کارهایی را که بصورت آنلاین انجام می دهید ، از جمله سایتهایی که بازدید می کنید ، برنامه هایی که از آنها استفاده می کنید ، و پرونده هایی که بارگیری می کنید مشاهده کنید. آنها هنگام استفاده از VPN نمی توانند این کار را انجام دهند.

این همچنین بدان معنی است که دیگران که ممکن است شبکه را نظارت کنند نمی توانند فعالیت شما را ببینند. این می تواند یک مدیر شبکه (به عنوان مثال ، در یک مدرسه یا دفتر) ، یک سازمان دولتی یا یک هکر باشد. اگر تمایل به سفر به نقاط مهم وای فای عمومی دارید ، مهمترین تهدید ممکن است یک تهدید ویژه باشد. شناخته شده است که هکرها در انتظار شبکه های نا امن در انتظار سرقت اطلاعات شما هستند. برای ایمن ماندن ، باید هر بار از VPN استفاده کنید شما به یک شبکه WiFi باز وصل می شوید.

با استفاده از VPN ، می توانید فعالیتهای آنلاین عادی خود را بدون نگرانی از چشم کنجکاو انجام دهید. این شامل مرور ، جریان ، تورنت ، بازی است – هر کاری که انجام دهید شامل یک اتصال اینترنتی است. بسیاری از مشاغل از VPN ها به عنوان وسیله ای برای تأمین ارتباطات و فرایندها استفاده می کنند ، و اطمینان حاصل نمی کنند که اطلاعات حساس فاش نشده و آسیب پذیری هکرها را کاهش می دهد.

ممکن است از شما سؤال شود که آیا VPN قانونی است یا خیر. در واقع ، کاملاً عالی است قانونی برای استفاده از VPN تقریباً در هر کشور.

VPN آدرس IP شما را ماسک می کند

بنابراین در مورد قسمت سرور واسطه چیست؟ خوب ، اینجاست که همه چیز سرگرم کننده است.

هر قطعه سخت افزار در یک شبکه دارای یک است شناسه منحصر به فرد به نام آدرس پروتکل اینترنت (آدرس IP). این سرویس توسط ISP شما اختصاص داده شده است و می تواند مکان کلی شما را به وب سایت هایی که بازدید می کنید نشان دهد.

ما قبلاً اشاره کردیم که کاربران VPN می توانند محل سرور را انتخاب کنید آنها به هم وصل می شوند. همه ارائه دهندگان به شما این امکان را می دهند که یک سرور را بر اساس کشوری که در آن قرار دارد انتخاب کنید. برخی از ارائه دهندگان به شما امکان می دهند مشخصات خاص تری داشته باشید و گزینه انتخاب مکان را با توجه به شهر به شما ارائه می دهند.

در هر صورت ، پس از وصل شدن ، خودتان هستید آدرس IP موجود کاملاً نقاب شده است و مکان دیگری را که انتخاب کرده اید جایگزین آن کنید. آدرس های IP توسط وب سایت ها برای شناسایی مکان دستگاه شما استفاده می شود. بسیاری از سایت ها دسترسی به محتوا را تنها بر اساس آدرس های IP مسدود می کنند.

بنابراین اگر می توانید آدرس IP خود را جایگزین کنید ، خودتان هستید مکان خود را فریب دهید, به نظر می رسد شما در جایی هستید که نیستید.

اطلاعات گشت و گذار در Cyberghost.

این چند مزیت عمده دارد:

به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید

این امکان را برای شما فراهم می کند که به وب سایت های محدود جغرافیایی ، از جمله:

نوع سایت نمونه ها
سایتهای محبوب جریان Netflix ، Hulu ، HBO ، Amazon Prime Video و iPlayer BBC
وب سایت های اختصاصی جریان ورزش beIN sports ، ESPN ، BT Sport و Eurosport
سایتهای پخش جانی Screambox ، Twitch و Hotstar
شرط بندی و وب سایت های بازی Bet365 و Betfair

شما می توانید با اتصال به یک سرور VPN در منطقه ای که منبع پخش اجازه دسترسی را می دهد ، از محتوای مورد نظر خود لذت ببرید.

از سانسور دولت دوری کنید

یک VPN به شما امکان می دهد به سایتهایی دسترسی پیدا کنید که در کشور شما مسدود شده باشد. به عنوان مثال ، برخی از کشورها Facebook ، Google ، YouTube ، Skype ، WhatsApp و موارد دیگر را مسدود می کنند. هنگامی که از طریق VPN به این سایت ها دسترسی پیدا می کنید ، ترافیک شما از طریق سرور VPN واسطه تونل می شود. از آنجا که سرور VPN در لیست سانسور نشده قرار دارد ، بنابراین ترافیک مسدود نخواهد شد ، و می توانید بدون هیچ گونه شماره ای به مطالب سانسور شده در غیر این صورت دسترسی پیدا کنید.

تورنت ناشناس است

بیشتر ارائه دهندگان VPN از آدرس های IP مشترک استفاده می کنند. این بدان معنی است که وقتی یک آدرس IP به شما اختصاص داده اید ، سایر کاربران از همان آدرس استفاده می کنند. این امر ردیابی فعالیتهایی مانند torrenting برای یک کاربر واحد را تقریباً غیرممکن می کند. از آنجا که ترافیک رمزگذاری شده است ، snoopers مانند ISP شما نمی توانند آنچه را که به هر حال بارگیری می شود ببینند. از طرف دیگر ، اگر snooper به شبکه torrenting وصل شود ، آنها می توانند آنچه را که بارگیری می شود ، مشاهده کنند ، همانند ترول های کپی رایت. با این حال ، با اتصال VPN ، آنها نمی توانند ببینند شما چه کسی هستید.

  بهترین VPN برای روترهای DD-WRT و نحوه تنظیم OpenVPN در DD-WRT

نحوه تنظیم VPN

هنگامی که در مورد ارائه دهنده VPN تصمیم می گیرید ، استفاده از این سرویس معمولاً ساده است. اگرچه ممکن است بین ارائه دهندگان تفاوت هایی وجود داشته باشد ، اما مراحل اساسی به شرح زیر است:

 1. ارائه دهنده معتبری را انتخاب کنید که می تواند نیازهای شما را برآورده کند ما ExpressVPN را توصیه می کنیم.
 2. ثبت نام در یک طرح آزمایشی یا پرداخت شده. این معمولاً از طریق وب سایت ارائه دهنده ارائه می شود اما برخی از آنها شما را قادر می سازند از طریق برنامه مربوطه ثبت نام کنید (مشترک برای دستگاه های تلفن همراه).
 3. به اعتبارنامه VPN توجه کنید, اغلب از طریق ایمیل ارائه می شود.
 4. برنامه مربوطه را بارگیری و نصب کنید برای سیستم عامل خود بیشتر ارائه دهندگان برتر دارای مشتری های دسک تاپ برای ویندوز و MacOS و همچنین برنامه های موبایل برای Android و iOS هستند. برخی می توانند به صورت دستی با سایر سیستم عامل ها و دستگاه ها پیکربندی شوند.
 5. برنامه را راه اندازی کنید و با استفاده از اطلاعات خود وارد سیستم شوید.
 6. تنظیمات و تنظیمات برگزیده را تنظیم کنید در صورت لزوم.
 7. یک مکان سرور را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا برنامه اتصال را تأیید کند.
 8. از اینترنت استفاده کن و هر برنامه دیگری را طبق معمول انجام دهید.

اگر با هر یک از این مراحل مشکلی دارید ، می توانید با تیم پشتیبانی مشتری ارائه دهنده VPN خود تماس بگیرید تا در این زمینه کمک کنید.

نحوه انتخاب VPN

هنگام انتخاب یک VPN ، عوامل مختلفی وجود دارد که باید به دنبال آن باشید. در اینجا یک لیست چک سریع وجود دارد ، اما ما جزئیات بیشتری را در زیر مشاهده خواهیم کرد:

 • دسترسی به محتوای جغرافیایی محدود
 • سرعت سریع
 • رمزگذاری قوی و ویژگی های امنیتی اضافی
 • حداقل ورود به سیستم
 • پشتیبانی از چند پلتفرم
 • ارزش پول
 • پشتیبانی عالی مشتری

دسترسی به محتوای جغرافیایی محدود

یکی از بزرگترین دلایلی که افراد از VPN استفاده می کنند ، دسترسی به سایتهای محدود جغرافیایی مانند Netflix ، Hulu ، iPlayer BBC و موارد دیگر است. بسیاری از این وب سایت ها باعث کاهش استفاده از VPN می شوند. آنها منابع را اختصاص می دهند تا دریابند که آدرس های IP از طریق VPN ها چیست و به طور فعال آنها را مسدود می کند. این بدان معنی است که حتی اگر به سرور VPN در کشوری که واقعاً در آن هستید متصل هستید ، هنوز هم می توانید خطای پروکسی را مشاهده کنید.

خطای پروکسی Netflix.

خوشبختانه ، برخی از ارائه دهندگان VPN قادر به یک قدم جلوتر هستند و کاربران هنوز هم می توانند از دسترسی به این محتوا لذت ببرند. اما به دلیل این امر منابع را می طلبد, همه ارائه دهندگان هنوز در بازی نیستند. اگر دسترسی به محتوای محدود برای شما یک اولویت است ، باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده انتخابی شما این موضوع را در اولویت قرار داده است.

سرعت سریع

زیرا ترافیک از طریق سرور واسطه هدایت می شود, استفاده از VPN سرعت اینترنت شما را کندتر خواهد کرد. برخی خدمات VPN تأثیر بسیار بیشتری در سرعت نسبت به سایرین دارد. بعضی اوقات به اندازه کافی تأثیر قابل توجهی در مرور دارد ، در حالی که در موارد دیگر ، اثر فقط هنگام انجام کارهایی مانند بارگیری یا بارگذاری پرونده های بزرگ احساس می شود.

وقتی خدمات VPN را مرور می کنیم ، به سرعت توجه می کنیم و آنها را در رتبه بندی خود قرار می دهیم. ما بطور منظم برترین VPN ها را برای عملکرد سرعت تست می کنیم و می توانید نتایج به روز را در نمودار زیر مشاهده کنید.

&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ lt؛ a href = ‘#’&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ gt؛&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ lt؛ img alt = ‘r src = “https:&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ # 47؛&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ # 47؛ public.tableau.com&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ # 47؛ استاتیک&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ # 47؛ تصاویر&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ # 47؛ VP&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ # 47؛ VPNSpeedTestResults&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ # 47؛ ساده&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ # 47؛ 1_rss.png ‘style = “مرز: هیچ” /&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ gt؛&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ lt؛ / a&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ gt؛

var divElement = document.getElementById (‘viz1525284276716’)؛ var vizEEELE = divElement.getElementsByTagName (“موضوع”) [0]؛ vizElement.style.width = ‘100٪’؛ vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0.75) + ‘px’؛ var scriptElement = document.createElement (“اسکریپت”)؛ scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’؛ vizElement.parentNode.insert قبل از (scriptElement ، vizElement)؛

رمزگذاری قوی و ویژگی های امنیتی اضافی

عملی بودن کنار ، باید بدانید که داده های شما ایمن است. این بدان معنی است که شما باید انتظار داشته باشید که یک سرویس VPN رمزگذاری قوی را ارائه دهد. رمزگذاری AES 128 بیتی و 256 بیتی معمولاً استفاده می شود و بسیار ایمن در نظر گرفته می شوند.

در تحقیقات خود ، بدون شک به پروتکل ها نیز اشاره می کنید. این فرمی است که در آن VPN داده را انتقال می دهد. پروتکل های مختلف سطوح مختلف امنیتی و سرعت را ارائه می دهند. ما معمولاً پروتکل OpenVPN را توصیف می کنیم که از متن باز و در معرض ممیزی عمومی باشد. پروتکل های محبوب دیگر شامل L2TP / IPSec ، SSTP ، IKEv2 و PPTP است. آخرین مورد کمترین امنیت است و فقط باید به عنوان آخرین راه حل در نظر گرفته شود.

VPN های برتر همچنین دارای ویژگی های اضافی مانند:

 • حفاظت نشت DNS: از ارسال درخواست DNS به خارج از تونل رمزگذاری شده VPN جلوگیری کنید.
 • سوئیچ kill: در صورت افت ارتباط اتصال VPN ، اتصال به اینترنت را می کشد.
 • محافظت از فای خودکار: اتصال VPN را هر بار که به یک کانون وای فای وصل می شوید ، شروع می کند.
 • سرورهای ضد DDoS: سرورهای تخصصی برای محافظت در برابر حملات DDoS.

مکانهای سرور NordVPN VPN.برخی از مکان های سرور NordVPN به عنوان قابلیت ضد DDoS مشخص شده اند.

مهمترین ویژگی های امنیتی اضافی حفاظت نشت DNS و سوئیچ kill است ، اما سایر موارد ممکن است برای نیازهای خاص شما مهم باشند.

حداقل ورود به سیستم

بیشتر ارائه دهندگان پرونده ها را به نوعی نگه می دارند ، اما انواع مختلفی از پرونده ها را در نظر می گیرند. اول ، شما باید پرونده های راهنمایی و رانندگی داشته باشید که مواردی مانند وب سایت هایی را که بازدید می کنید و پرونده هایی که بارگیری می کنید ، شامل شود. هیچ ارائه دهنده ای محترم VPN نباید از هر نوع ترافیک نگهداری کند. ادعاهایی مانند “بدون سیاهه” یا “ورود به سیستم صفر” معمولاً به این نوع گزارش ها اشاره دارد.

از طرف دیگر ، بسیاری از ارائه دهندگان اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ می کنند. اینها معمولاً به صورت ابرداده مانند پهنای باند مورد استفاده و زمان اتصال و مدت زمان استفاده قرار می گیرند. در صورت نگه داشتن ، این موارد اغلب برای مواردی مانند عیب یابی یا اطمینان از عدم استفاده از اطلاعات بیشتر در مورد داده ها استفاده می شوند. مهمترین چیز شماست نمی خواهید ارائه دهنده شما هرگونه اطلاعات شخصی را ثبت کند, از جمله آدرس IP.

  نحوه دریافت آدرس IP پاکستان از هر نقطه در سال 2023 با VPN

اگر می خواهید ناشناستر آنلاین بمانید ، ممکن است به دنبال یک VPN باشید که به حداکثر تعداد جزئیات نیاز داشته باشد. بسیاری از ارائه دهندگان این امکان را دارند که با استفاده از بیت کوین یا سایر cryptocur ارزها پرداخت کنند و برخی نیز دارای نسخه یونیون سایت خود هستند تا بتوانید از طریق مرورگر Tor به آن دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، ExpressVPN بیت کوین را می پذیرد و دارای سایت .onion است, بنابراین اگر از یک آدرس ایمیل مشعل استفاده می کنید ، می توانید تقریباً به طور ناشناس ثبت نام کنید (هیچ چیز کاملاً ناشناس نیست).

پشتیبانی از چند پلتفرم

شما باید اطمینان حاصل کنید که برنامه VPN برای همه دستگاه های شما برنامه دارد. در حالی که پیکربندی دستی اغلب ممکن است ، همیشه داشتن یک برنامه کاربر پسند بهتر است. Windows ، MacOS ، iOS و Android معمولاً تحت پوشش قرار می گیرند ، اما برخی از ارائه دهندگان برنامه های یک یا چند مورد از دست رفته را ندارند.

دکمه های سیستم عامل های مختلف را بارگیری کنید.

اگر کاربر لینوکس هستید ، بسیاری از ارائه دهندگان برنامه اختصاصی ایجاد نمی کنند ، اگرچه تعداد زیادی پشتیبانی از سیستم عامل را ارائه می دهند. و اگر به دنبال محافظت از ترافیک خود در سطح روتر هستید ، بیشتر VPN ها نیز می توانند به آنجا کمک کنند. بسیاری از آنها می توانند با روترهای خاصی پیکربندی شوند و برخی حتی روترهایی را می فروشند که قبلاً با VPN تنظیم شده اند. در واقع ، ExpressVPN روتر سیستم عامل خود را می سازد.

ارزش پول

مانند بسیاری از چیزهایی که برای آنها خرید می کنید ، می خواهید از VPN انتخابی خود ارزش پول بخواهید. بعداً در مورد خطرات VPN رایگان صحبت خواهیم کرد ، اما در مورد گزینه های پرداخت شده طیف گسترده ای از قیمت ها وجود دارد. هنگام فکر کردن در مورد ارزش پول ، می خواهید تمام موارد موجود در این لیست را در نظر بگیرید ، اما چند عامل دیگر وجود دارد.

یکی است تعداد اتصالات همزمان ارایه شده. در حالت ایده آل ، شما می خواهید همه دستگاه های خود را تحت یک طرح محافظت کنید ، بنابراین لازم نیست که هزینه دیگری را بپردازید. استاندارد صنعت پنج اتصال همزمان است ، اما بعضی دیگر تعداد کمتری ارائه می دهند در حالی که برخی دیگر تعداد بیشتری ارائه می دهند.

عامل مهم دیگر وجود یا نبودن آن است درپوش باند.

جدول قیمت گذاری Keenow.برنامه رایگان Keenow دارای کلاهک 512MB در روز است.

اگرچه این ممکن است برای مرور عمومی اهمیت زیادی نداشته باشد ، اما می تواند توانایی پخش و تورنت را محدود کند. بیشتر VPN های پولی پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهند اما برخی از آنها بسته های سطح پایین تری دارند.

پشتیبانی عالی مشتری

هنگام استفاده از VPN ، احتمالاً در بعضی مواقع به کمک نیاز خواهید داشت. این که آیا در تنظیمات مشکل دارید یا نمی توانید به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید ، ممکن است پشتیبانی مشتری لازم باشد.

بیشتر ارائه دهندگان VPN بخش هایی از پشتیبانی آنلاین را با مواردی مانند راهنماهای تنظیم ، راهنمایی عیب یابی و پاسخ های پرسش و پاسخ ارائه می دهند.

مرکز پشتیبانی PureVPN.PureVPN یک مرکز پشتیبانی کاملاً جامع را ارائه می دهد.

در صورت نیاز به کمک واقعی بشر ، بیشتر افراد گزینه ارسال بلیط از طریق ایمیل را نیز ارائه می دهند. این عالی است ، اما پاسخ ها ممکن است در بعضی موارد از ساعت ها تا روزها ، حتی هفته ها انجام شود. اگر به رفع سریع نیاز دارید ، این ایده آل نیست.

خوشبختانه ، بسیاری از ارائه دهندگان ارائه می دهند پشتیبانی مشتری چت زنده بنابراین شما می توانید کمک در محل دریافت کنید. این نوع سرویس معمولاً برون سپاری است بنابراین ممکن است برای کاربران آگاه در زمینه حفظ حریم خصوصی ایده آل نباشد. این همچنین بدان معنی است که شما ممکن است دانش آگاهانه ترین پاسخ را نداشته باشید و ممکن است از شما خواسته شود که برای مسائل فنی بیشتر بلیط تهیه کنید. با این وجود ، گپ زنده 24/7 همیشه یک امتیاز خوب و چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

ارائه دهندگان بالاترین امتیاز VPN

اکنون که می دانید چرا به VPN احتیاج دارید و چه عواملی را در انتخاب یکی از آنها باید در نظر بگیرید ، ممکن است شما آماده باشید تا پیش بروید و برای بسته بندی ثبت نام کنید. ما خدمات بسیاری از ارائه دهندگان را آزمایش کرده ایم و لیستی از گزینه های برتر ما را آورده ایم:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. IPVanish
 5. خصوصی VPN

بیایید کمی با جزئیات بیشتری به این موارد بپردازیم ، بنابراین می دانید چه انتظاری دارید.

1. ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2023

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

این ارائه دهنده VPN یک سطح رده بالا است. شبکه سرور آن 94 کشور را در بر می گیرد و می توانید مکان های عظیمی را انتخاب کنید. ExpressVPN از رمزگذاری قوی استفاده می کند و از ویژگی های امنیتی اضافی مانند سوئیچ kill برخوردار است. سرعت آن سریع است و قادر به باز کردن سرویس های پخش محبوب است. پنج اتصال همزمان مجاز است و برنامه هایی برای سیستم عامل های اصلی از جمله لینوکس در دسترس است.

طرفداران:

 • اتصالات فوق العاده سریع و بدون محدودیت پهنای باند یا داده
 • ویژگی های امنیتی و محافظت از حریم خصوصی طبقه بالا
 • برنامه های کاربرپسند برای انواع سیستم عامل ها
 • پشتیبانی 24/7 چت زنده

منفی:

 • اندکی گرانتر از سایر ارائه دهندگان

امتیاز بالای VPN ما: ExpressVPN انتخاب شماره 1 ماست. یک سرویس سریع و قابل اعتماد عالی برای رفع انسداد کلیه سرویسهای پخش جغرافیایی محدود و محتوای محدود یا سانسور شده است. خصوصیات امنیتی و امنیتی بالا در آن قرار دارد و هیچ مشکلی در آن باقی نمی ماند. با 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

بررسی دقیق ما در مورد ExpressVPN را مشاهده کنید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه – 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN گزینه جامد دیگری است و دارای شبکه ای عظیم از بیش از 5،000 سرور است. بسیاری از این موارد برای مواردی مانند استریمینگ ، Double VPN ، Tor over VPN و Anti-DDoS تخصصی هستند. این سرویس VPN هنگام امنیت و حفظ حریم خصوصی ، پشت شما را دارد. این هیچ پرونده ای را حفظ نمی کند و دارای محافظت داخلی wifi خودکار است. برنامه ها را می توان برای ویندوز ، MacOS ، iOS و اندروید بارگیری کرد و شش دستگاه را می توان در یک زمان معین پوشش داد.

طرفداران:

 • بیش از 5000 سرور در 60 کشور جهان را فعال می کند
 • ارائه دهنده بودجه که در سرعت یا امنیت سازش نمی کند
 • از اطلاعات شخصی محافظت می شود زیرا هیچ پرونده ای در آن نگهداری نمی شود
 • پشتیبانی چت شبانه روزی
  7 بهترین VPN برای تلویزیون های هوشمند در سال 2023 و نحوه تنظیم آنها

منفی:

 • برنامه دسک تاپ عادت می کند

BEST BUDGET VPN: NordVPN یک انتخاب با ارزش خوب است. گزینه ارزشمندی که با پخش جیبی قابل اعتماد باشد. به حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان وصل می شود. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل ما در مورد NordVPN را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

3. CyberGhost

سایبرگوست

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

CyberGhost یک شبکه در حال رشد را اجرا می کند و امنیت قوی را با سرعت های سریع تلفیق می کند ، و آنرا یک همه جانبه دیگر می کند. اگر دوست دارید جریان داشته باشید ، می توانید به سادگی منبع جریان خود را از طریق سرویس دهنده CyberGhost انتخاب کنید و به طور خودکار شما را به سرور مناسب وصل می کند. این ارائه دهنده کم هزینه هیچ سیاهه ای را حفظ نمی کند ، بنابراین اطلاعات شما بی خطر می ماند. این اجازه می دهد تا پنج اتصال به طور همزمان و برنامه هایی برای دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه داشته باشد.

طرفداران:

 • بیش از 3700 سرور در سراسر جهان در 60 کشور جهان کار می کند
 • گزینه کم هزینه با برنامه های دوستانه مبتدی
 • سایت ها و محتویات محدود جغرافیایی بسیار خوب و رفع انسداد
 • رمزگذاری قوی و سیاست محرمانه بودن محرمانه

منفی:

 • برای کسانی که نیاز به کنترل ویژگی های پیشرفته دارند مناسب نیست

GREAT FOR STAMAMING: CyberGhost دسترسی به بسیاری از مطالب محدود جغرافیایی را فراهم می کند و برنامه های کاربردی آسان آن برای مبتدیان ایده آل است. حفظ حریم خصوصی و امنیت. به عنوان بسیاری از سایت های پخش جریان محبوب ، مانند برخی از رقبای خود ، آن را از حالت مسدود نخواهید کرد. برنامه ها با ضمانت برگشت پول 45 روزه ارائه می شوند.

به بررسی کامل CyberGhost ما مراجعه کنید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

4. IPVanish

IPVanish

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.IPVanish.com

تضمین بازگشت پول: 7 روز

IPVanish یک سرویس VPN بسیار محبوب برای کاربران و تورنت های Kodi است ، اما برای پخش نیز عالی است. دارای سرعت های چشمگیری است و اخیراً تعداد اتصالات همزمان خود را به ده در هر طرح ارتقا داده است. کاربران آگاه امنیتی از رمزگذاری قوی و ویژگی های اضافی مانند یک سوئیچ kill خوشحال خواهند شد. برنامه ها برای محبوب ترین سیستم عامل ها در دسترس هستند.

طرفداران:

 • خصوصاً مورد استفاده کاربران کنترل از راه دور با دستگاههای Kodi یا Fire TV Sticks
 • هیچ سیاهه ای ندارد ، دارای سوئیچ kill kill و محافظت از wifi است
 • سرورهای 1200+ می توانند محتوای محبوب جریان را از حالت انسداد خارج کنند

منفی:

 • پشتیبانی مشتری کمی آهسته است

به 10 دستگاه: IPVanish شبکه بزرگی از سرورها دارد. چندین اتصالات همزمان را به خوبی انجام می دهد. از استانداردهای بالای خود را برای حفظ حریم خصوصی توصیه کنید ، اما اگر می خواهید Netflix را از حالت انسداد خارج کنید ، خرید خود را ادامه دهید. 7 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی IPVanish ما را بررسی کنید.

IPVanish CouponSAVE 60٪ در برنامه سالانه GET DEALDiscount که بطور خودکار اعمال می شود

5- PrivateVPN

خصوصی VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ارائه دهنده جدیدتر و کوچکتر از بسیاری از رقبای خود, خصوصی VPN مقدار زیادی برای ارائه دارد این شهر به دلیل سرعت و توانایی سریع خود در رفع انسداد بسیاری از سایتهای پخش جریان معروف شناخته شده است. علاوه بر این امن و اطلاعات شما را وارد نمی کند. با قیمت مناسب ، شش اتصال همزمان و برنامه برای همه سیستم عاملهای اصلی ، قطعاً ارزش نگاه دوم را دارد.

طرفداران:

 • کسب اعتبار برای انسداد سایتهای جریان محبوب
 • آزمایشات ما سرعت چشمگیر را نشان داد
 • می تواند به طور همزمان به شش دستگاه وصل شود

منفی:

 • ارائه دهنده جدید هنوز هم شبکه خود را گسترش می دهد ، سرورهای کمتری برای انتخاب دارد
 • کارمندان پشتیبانی فقط در ساعات کاری اروپا فعالیت می کنند

SPEEDS خوب: PrivateVPN یک انتخاب خوب خانوادگی است. به طور کلی برای جریان HD خوب است. حداکثر 6 دستگاه را در همان حساب مجاز می سازد. خصوصیات امنیتی و امنیتی خوبی است. می تواند با داشتن سرورهای بیشتر و فاقد پشتیبانی 24/7 انجام شود. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی عمیق PrivateVPN ما را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه – صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

اخطار در مورد VPN های رایگان

هنگامی که شروع به تحقیق در مورد خدمات مختلف VPN در دسترس کنید ، بدون شک با یک تن از پیشنهادات رایگان روبرو خواهید شد. بدیهی است پرداخت هزینه ای برای این نوع خدمات بسیار جذاب به نظر نمی رسد. اما مواردی وجود دارد که باید قبل از شروع اجرای برنامه های آنها ، در مورد خدمات رایگان بدانید.

آنها اغلب فاقد امنیت و حریم خصوصی هستند

در قسمت امنیتی و حفظ حریم خصوصی ، VPN های رایگان می توانند صدمات بیشتری نسبت به خوبی ایجاد کنند. فقط به این دلیل که این مشاغل مستقیماً از شما هزینه نمی گیرند ، این بدان معنا نیست که آنها به نوعی از شما سود نمی برند. زیاد فعالیت کاربر را ردیابی کنید و حتی پروفایل خود را بسازید برای فروش به تبلیغ کنندگان برخی دیگر از امنیت آنها مبالغه می کنند و برخی از برنامه های VPN حتی دارای بدافزار هستند.

آنها ممکن است یک تجربه کاربری ضعیف را ارائه دهند

البته امنیت و حفظ حریم خصوصی از اهمیت بالایی برخوردار است ، اما در مورد جنبه های عملی VPN های رایگان نیز مواردی وجود دارد. ما به فروش نمایه شما به تبلیغ کنندگان اشاره کردیم. خوب ، برخی از خدمات به سادگی تبلیغات و کوکی ها را به سایت هایی که بازدید می کنید تزریق کنید هنگام مرور یا قرار دادن آنها در سرویس گیرنده VPN خود.

اما چیزهای بیشتری وجود دارد سرویس های رایگان VPN معمولاً تعداد بسیار بالایی از کاربران دارند که همه آنها تعداد کمی از سرورهایی با ظرفیت محدود به اشتراک می گذارند. این منجر به سیستم های صف بندی با زمان انتظار بالقوه طولانی می شود. و هنگامی که به هم وصل شوید ، شانس دارید که یک مورد را تجربه کنید کند و غیرقابل اعتماد بودن و نمی توانید به سایت های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

با توجه به همه این عوامل مختلف ، ما به طور کلی توصیه می کنیم که از خدمات VPN رایگان استفاده کنید ، مگر اینکه واقعاً دچار مشکل شوید.

در مورد استفاده از پروکسی?

اگر در درجه اول به دنبال جریانی محتوای هستید ، ممکن است با ارائه دهنده های پروکسی DNS روبرو شوید که ادعا می کنند این کار را انجام داده است. با این حال ، مسدود کردن این موارد برای Netflix بسیار آسان است خدمات. در واقع ، با سرکوب آن در استفاده از پراکسی برای دسترسی به خدمات آن ، ممکن است شانس زیادی نداشته باشید.

علاوه بر این ، پراکسی DNS تقریباً شبیه VPN رایگان است به طور معمول مکان انتخابی زیادی ندارید. یکی از پراکسی هایی که این مشکل را ندارد و قابل اعتماد با سرویس های جریان کار می کند خدمات ExpressVPN MediaStreamer DNS است. این همراه با هر اشتراکی است و می توان با سرویس VPN یا جداگانه از آن استفاده کرد.

تفاوت عمده بین یک VPN و یک پروکسی DNS رمزگذاری است. دومی ترافیک شما رمزگذاری نمی شود, بنابراین فعالیت شما در معرض دید شماست این بدان معناست که یک ISP ، سرپرست شبکه ، هکر یا هر عملگر دیگری می تواند کارهای شما را بصورت آنلاین ببیند.

نکته دیگری که باید در مورد این سرویس ها توجه داشته باشید این است که آنها اغلب از روش های مشابه برای آزاد کردن VPN ها استفاده می کنند ، از جمله فروش اطلاعات شما ، تزریق تبلیغات و سایر روشهای سایه بان کسب و کار.

اعتبار تصویر: “VPNتوسط Gino Crescoli دارای مجوز تحت CC BY 2.0.

About the author

Comments

 1. در مورد VPN و اهمیت آن در حفظ امنیت و حریم خصوصی آنلاین صحبت کردیم. با استفاده از VPN می توانید از سانسور دولت دوری کنید و به محتوای محدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید. همچنین ، VPN به شما امکان می دهد تمام ترافیک اینترنتی خود را رمزگذاری کنید و از نظارت دیگران جلوگیری کنید. در این مطلب ، بهترین VPN های موجود در بازار را بررسی کرده و نشانگرهایی را برای انتخاب سرویس صحیح VPN ارائه دادیم. با استفاده از VPN ، می توانید از امنیت و حریم خصوصی آنلاین خود اطمینان حاصل کنید.

 2. در مورد VPN و اهمیت آن در حفظ امنیت و حریم خصوصی آنلاین صحبت کردیم. با استفاده از VPN می توانید از سانسور دولت دوری کنید و به محتوای محدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید. همچنین ، VPN به شما امکان می دهد تمام ترافیک اینترنتی خود را رمزگذاری کنید و از نظارت دیگران جلوگیری کنید. در این مطلب ، بهترین VPN های موجود در بازار را بررسی کرده و نشانگرهایی را برای انتخاب سرویس صحیح VPN ارائه دادیم. با استفاده از VPN ، می توانید از امنیت و حریم خصوصی آنلاین خود اطمینان حاصل کنید.

 3. در مورد VPN و اهمیت آن در حفظ امنیت و حریم خصوصی آنلاین صحبت کردیم. با استفاده از VPN می توانید از سانسور دولت دوری کنید و به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید. همچنین ، VPN به شما امکان می دهد تمام ترافیک اینترنتی خود را رمزگذاری کنید و از نظارت دیگران جلوگیری کنید. در این مطلب ، بهترین VPN های موجود در بازار را بررسی کرده و نشانگرهایی را برای انتخاب سرویس صحیح VPN ارائه دادیم. با استفاده از VPN ، می توانید از امنیت و حریم خصوصی آنلاین خود اطمینان حاصل کنید.

Comments are closed.