نحوه تماشای تلویزیون یونان به صورت آنلاین و خارج از کشور با VPN

نحوه تماشای تلویزیون یونان به صورت آنلاین و خارج از کشور با VPN

در حالی که به خارج از کشور سفر می کنید ، سعی کرده اید برنامه های تلویزیونی مورد علاقه یونان خود را بصورت آنلاین تماشا کنید و در دسترس نبودید. به این دلیل است که محتوای آنلاین زیادی از نظر جغرافیایی محدود است و فقط در برخی از کشورها در دسترس است. بنابراین چگونه یک VPN (شبکه خصوصی مجازی) به این امر کمک می کند?

یک VPN ترافیک دستگاه شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور در یک مکان دیگر مسیریابی می کند. با انجام این کار ، آدرس IP دستگاه شما با سرور VPN جایگزین می شود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید تلویزیون یونان را از خارج از یونان تماشا کنید ، باید به سرور VPN در داخل یونان متصل شوید. با یک آدرس IP یونانی ، می توانید تلویزیون یونان را در خارج از کشور پخش کنید. بنابراین یک VPN برای انسداد محتوا بسیار عالی است و همچنین می تواند از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت کند.

در ادامه بخوانید تا بدانید که چگونه تلویزیون یونان را به صورت آنلاین در خارج از کشور و بهترین VPN ها برای تماشای تلویزیون یونان مشاهده کنید. اگر هنوز وقت کافی برای خواندن مقاله کامل ندارید ، در اینجا خلاصه ای از بهترین VPN ها برای تماشای تلویزیون یونان آنلاین در خارج از کشور آمده است:

 1. ExpressVPN: تلویزیون یونان را از آلفا و ANT1 مسدود می کند. سریع و قابل اعتماد VPN با سرورها در 94 کشور. برنامه های کاربر پسند ، پشتیبانی 24/7 چت زنده و با رمزگذاری امن.
 2. CyberGhost: سرورهای سریع زیادی در یونان برای تماشای آلفا ، استار و…. حداکثر 7 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. با یک خط مشی بدون گزارش ایمن شوید.
 3. NordVPN: تلویزیون یونانی را مانند آلفا پخش کنید. 5،000+ سرور در سراسر جهان برای انسداد محتوای جغرافیایی محدود. از حداکثر 6 دستگاه استفاده کنید. پشتیبانی 24/7 و با خط مشی بدون گزارش.
 4. IPVanish: سرویس VPN قابل اعتماد برای پخش تلویزیون یونان در خارج از کشور. رفع انسداد آلفا ، ANT1 و موارد دیگر. با رمزگذاری بسیار ایمن است و حداکثر 10 اتصال را امکان پذیر می کند.
 5. PrivateVPN: سرورهای سریع برای پخش تلویزیون یونان و همچنین Netflix. از حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. امنیت قوی با رمزگذاری و خط مشی بدون گزارش.

نحوه تماشای تلویزیون یونان به صورت آنلاین و خارج از کشور با VPN

برای اینکه بتوانید تلویزیون یونان را در خارج از یونان تماشا کنید ، لازم نیست یک متخصص فناوری باشید. در واقع ، تمام آنچه شما باید انجام دهید موارد زیر است:

 1. یک سرویس VPN با سرورها در یونان انتخاب کنید – ما به خصوص ExpressVPN را برای تماشای تلویزیون یونان آنلاین در خارج از کشور توصیه می کنیم.
 2. با اطمینان از انتخاب نسخه مناسب برای دستگاه خود ، نرم افزار VPN را بارگیری کنید. بهترین VPN ها طیف گسترده ای از برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر را ارائه می دهند.
 3. کوکی های مرورگر خود را پاک کنید. این تضمین می کند که وب سایتی که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید ، آدرس IP واقعی و موقعیت مکانی شما را فراموش کرده و VPN را بپذیرد.
 4. برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر را باز کرده و به یک سرور در یونان متصل شوید.
 5. با محتوای تلویزیون یونان محدود جغرافیایی به وب سایت بروید. اکنون محتوا باید از حالت مسدود خارج شود. اگر اینگونه نباشد ، ارزش این را دارد که سرور دیگری را امتحان کنید یا با پشتیبانی VPN خود تماس بگیرید.

VPN های زیادی (هم رایگان و هم با هزینه) با سرورها در یونان وجود دارد. با این حال ، VPN ها از نظر سرعت سرورها و سطح امنیت ارائه شده از نظر کیفیت متفاوت هستند. همه فاکتورهای اصلی و VPN های انتخابی را که معیارهای زیر را دارند ، در نظر گرفته ایم:

 • سرورهای سریع و قابل اعتماد در یونان و در سراسر جهان
 • محتوای تلویزیون یونانی مانند Alpha ، ANT1 و Skai TV را مسدود می کند
 • با رمزگذاری و خط مشی سخت و صحیح ایمن نیست
 • برنامه های کاربردی آسان برای دسک تاپ و موبایل
 • پشتیبانی مشتری ، ترجیحا با 24/7 چت زنده

بهترین VPN برای تماشای تلویزیون یونان آنلاین در خارج از کشور

در اینجا لیست ما از بهترین VPN ها برای تماشای تلویزیون یونان آنلاین در خارج از کشور:

1. ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2023

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

  5 بهترین VPN برای TF1 ، بنابراین می توانید در هر مکانی تماشا کنید

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN یک VPN است که در همه مناطق عالی است ، و آن را برای تماشای تلویزیون یونان در خارج از کشور ایده آل می کند. گذشته از داشتن سرور در یونان ، ExpressVPN بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان دارد. این بدان معنی است که شما نه تنها می توانید محتوای تلویزیون یونانی را از آلفا و ANT1 مسدود کنید ، بلکه امثال Netflix ، DAZN و Hulu را از بین ببرید. ما سرورهای ExpressVPN را به طور گسترده آزمایش کرده ایم و دریافتیم که این سرویس به همان سرعتی قابل اعتماد است.

شما می توانید تلویزیون یونان را به صورت آنلاین با خارج از کشور با ExpressVPN پخش کنید بدون هیچ گونه بافر یا تاخیری. با تشکر از برنامه های کاربر پسند ExpressVPN کار ساده ای است. شما حتی گزینه افزونه های مرورگر را نیز دارید که بدون شک سریع و راحت قابل استفاده است. اگرچه مسائل بعید است ، ExpressVPN پشتیبانی 24/7 را با ویژگی چت زنده ارائه می دهد. تجربه ما در زمینه پشتیبانی ExpressVPN این است که آنها به سرعت پاسخ می دهند و در پاسخ های آنها بسیار مفید هستند.

یک VPN نه تنها برای انسداد محتویات محدود تلویزیون جغرافیایی محدود بلکه برای ایمن نگه داشتن اینترنت به شدت توصیه می شود. ExpressVPN از رمزنگاری AES 256 بیتی برای محافظت از داده های شما در هر کجا که هستید استفاده می کند. از دیگر ویژگی های مهم امنیتی می توان به سوییچ کش و تونل تقسیم اشاره کرد ، در حالی که محافظت در برابر نشت DNS نیز ارائه می شود. ExpressVPN که مقر آن در جزایر ویرجین بریتانیا قرار دارد ، هیچ گونه گزارش خاصی را حفظ نمی کند که از آن کاربران می توان شناسایی کرد.

ExpressVPN برای موارد زیر موجود است: Windows، Mac، Android، iOS، Linux و روتر. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند. علاوه بر این ، MediaStreamer ExpressVPN یک سرویس پروکسی DNS است که به شما امکان می دهد محتوا را در کنسول های بازی و تلویزیون های هوشمند مسدود کنید..

طرفداران:

 • تلویزیون یونان را از جمله Alpha ، ANT1 و Skai TV باز کنید
 • سرعتهای سریع و مداوم برای مرور و پخش محتوای آن
 • بسیار امن با رمزگذاری و خط مشی عدم ورود به سیستم
 • سرورهای 94 کشور برای انسداد محتوای بین المللی
 • پشتیبانی مشتری ، از طریق ویژگی چت زنده 24/7 در دسترس است
 • طیف گسترده ای از برنامه های کاربر پسند و پسوندهای مرورگر

منفی:

 • فقط اجازه می دهد تا 3 اتصال همزمان

بهترین VPN برای تلویزیون های یونانی: ExpressVPN بهترین توصیه ما است. بسیاری از محتوای تلویزیونهای یونان از جمله Alpha و ANT1 را مسدود می کند. سرورهای سریع و قابل اعتماد در 94 کشور. برنامه های کاربر پسند ، پشتیبانی عالی 24/7 و ایمن بودن با رمزگذاری. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول است ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه – 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. CyberGhost

سایبرگوست

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

CyberGhost دارای 24 سرور در یونان – بیشتر از بیشتر VPN های موجود در بازار امروز. به طور کلی ، بیش از 5700 سرور شبکه CyberGhost را تشکیل می دهند. این یک سرویس سریع و مداوم است که با کانال های تلویزیونی یونان مانند آلفا و استار خوب کار می کند. CyberGhost پهنای باند و ترافیک نامحدودی را ارائه می دهد ، و این گزینه ای مناسب برای پخش و تورنت است. شما می توانید این کار را برای خود بدون ریسک آزمایش کنید زیرا CyberGhost 45 روز ضمانت قابل توجهی برای پس انداز دارد.

یکی از ویژگی های CyberGhost که به ویژه برجسته است این است که می توانید حداکثر تا 7 دستگاه خود اتصالات همزمان داشته باشید. علاوه بر این ، برنامه ها به خوبی طراحی شده اند و در صورت نیاز به پشتیبانی چت زنده 24/7 در دسترس هستند. کاربران به لطف سیاست سختگیرانه عدم ورود به سیستم از CyberGhost محافظت می کنند. CyberGhost همچنین از محافظت در برابر نشت DNS ، رمزگذاری AES 256 بیتی و ویژگی سوئیچ اتوماتیک کشتن ارائه می دهد.

CyberGhost برای Windows ، Mac ، Linux ، iOS ، Android ، Amazon Fire Stick و Android TV در دسترس است. همچنین می توانید پسوند مرورگر را برای Chrome و Firefox بارگیری کنید. با این حال ، روترها نیاز به پیکربندی دستی دارند.

طرفداران:

 • 24 سرور در یونان – بیشتر از بیشتر VPN
 • سرویس سریع و قابل اعتماد VPN برای پخش آلفا ، ستاره و غیره
 • تأثیر چشمگیر 45 روزه بازگشت پول
 • حداکثر 7 اتصال از طریق یک حساب واحد
 • ویژگیهای امنیتی چشمگیر از جمله خط مشی بدون گزارش را ارائه می دهد
  Privacy Shield چیست و چه تأثیری در مصرف کنندگان و مشاغل دارد؟

منفی:

 • در چین یا امارات کار نمی کند

BEST BUDGET VPN: CyberGhost دارای سرورهای سریع زیادی در یونان برای پخش آلفا ، استار و موارد دیگر. اجازه می دهد تا 7 اتصال همزمان. امنیت قوی با رمزگذاری و خط مشی بدون گزارش. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

بررسی کامل CyberGhost ما را بخوانید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

3. NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN دارای بیش از 5200 سرور در سطح جهان ، شش مورد از آنها در یونان واقع شده است. ما دریافتیم که آنها برای رفع انسداد تلویزیون یونان در خارج از یونان ، از جمله امثال آلفا و تلویزیون اسکای ، به خوبی کار می کنند. با داشتن سرورهای موجود در 60 کشور ، NordVPN همچنین می تواند سرویس های پخش جریان مانند Netflix را از حالت مسدود خارج کند, Amazon Prime Video و HBO GO. با وجود بسیاری از سرورها ، NordVPN برای پخش بسیار عالی است زیرا از تراکم کمتر سرور نسبت به بسیاری از VPN ها رنج می برد.

تعدادی از ویژگی ها باعث شده است که NordVPN یک VPN با ارزش عالی برای تماشای تلویزیون یونان آنلاین در خارج از کشور باشد. به طور خاص ، شما می توانید از آن در حداکثر شش دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. علاوه بر این ، NordVPN پشتیبانی چت زنده 24/7 را فراهم می کند. وقتی صحبت از امنیت می شود ، NordVPN هر جعبه را تیک می زند. با ارائه رمزگذاری AES 256 بیتی ، محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill ، بسیار امن است. یک خط مشی بدون ورود به سیستم تضمین می کند که داده های شما برای شما خصوصی باقی می ماند.

می توانید برنامه های NordVPN را برای Windows ، Mac ، Linux ، Android ، iOS و Android TV بارگیری کنید. همچنین گزینه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox وجود دارد. راه اندازی دستی برای روترها لازم است.

طرفداران:

 • با کانال های تلویزیونی یونانی از جمله آلفا به خوبی کار می کند
 • 6 سرور در یونان و بیش از 5200 در سراسر جهان
 • از حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان از NordVPN استفاده کنید
 • ویژگی های پشتیبانی چت زنده ، در دسترس 24/7
 • حریم خصوصی شما را با رمزگذاری و خط مشی بدون محافظت محافظت می کند

منفی:

 • بسیاری از سرورها اما برخی از آنها می توانند کند باشند

ALL-ROUNDER قوی: NordVPN در همه زمینه ها عالی است ، و ارزش زیادی برای پول ارائه می دهد. تلویزیون یونان را در خارج از کشور از جمله آلفا تماشا کنید. این امن است ، شامل پشتیبانی چت زنده و به شما امکان می دهد تا حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان متصل شوید. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

4. IPVanish

IPVanish

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.IPVanish.com

تضمین بازگشت پول: 7 روز

IPVanish یک سرویس VPN با 5 سرور در یونان و 1200 سرور در سراسر جهان است. این نرم افزار سرعت زیادی را برای مرور و پخش در اختیار شما قرار می دهد و با طیف گسترده ای از مطالب محدود جغرافیایی ، خواه تلویزیون یونانی یا خدمات استریم مانند Amazon Prime Video ، به خوبی کار می کند. بسیاری از افراد IPVanish را انتخاب می کنند این اجازه می دهد تا حداکثر 10 اتصال همزمان از طریق یک حساب واحد – این بسیار بیشتر از اکثر VPN ها است و IPVanish را به گزینه ای عالی برای خانواده تبدیل می کند.

حرکت به قابلیت استفاده, IPVanish همه چیز را با برنامه های خود که به راحتی حرکت می کند ، حتی برای مبتدیان ، ساده نگه می دارد. انتخاب و اتصال به سرورها در یونان فقط یک کلیک است ، اگرچه در صورت مواجهه با مشکلی ، پشتیبانی چت زنده 24/7 در دسترس است. آخرین و نه مهم ترین ، IPVanish دستگاه شما را با رمزگذاری AES 256 بیتی ، محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ کشتن ، ایمن می کند. هویت شما به لطف همه اینها و همچنین سیاست سختگیرانه ثبت صفر محافظت می شود.

می توانید از IPVanish در Windows ، Android ، Mac ، iOS و Fire TV استفاده کنید. راه اندازی دستی در مورد لینوکس و روتر مورد نیاز است.

طرفداران:

 • تلویزیون یونانی مانند آلفا و ANT1 را قفل می کند
 • اجازه می دهد تا 10 اتصال همزمان
 • اتصال به سرور سریع و آسان است
 • برای محافظت از دستگاه خود از رمزگذاری استفاده می کند

منفی:

 • رفع انسداد برخی از سرویس های بزرگ جریان امکان پذیر نیست
 • مستقر در ایالات متحده (عضو اتحاد اطلاعاتی پنج چشم)
  نحوه دریافت آدرس IP لهستانی

بزرگ برای خانواده: IPVanish اجازه می دهد تا 10 اتصال همزمان ، که مناسب برای خانواده ها است. پخش سریع تلویزیون یونان در خارج از یونان سریع است و استفاده از آن نیز آسان است. 7 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل IPVanish ما را بخوانید.

IPVanish CouponSAVE 60٪ در برنامه سالانه GET DEALDiscount که بطور خودکار اعمال می شود

5- PrivateVPN

خصوصی VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN ممکن است یک سرویس VPN کوچکتر باشد اما سریع و ایده آل برای پخش تلویزیون یونان در خارج از کشور است. فهمیدیم که با همه چیز از Alpha گرفته تا ANT1 به خوبی کار کرده است بدون هیچ مشکلی برای تاخیر و بافر. گذشته از سرورهای یونان ، PrivateVPN دارای سرورهایی در 60 کشور جهان است. این نرم افزار بسیار خوب در رفع انسداد سرویس های بین المللی جریان دارد ، خواه Netflix یا Amazon Prime Video.

برنامه های ارائه شده توسط PrivateVPN به خوبی طراحی شده و برای حرکت مبتدیان آسان است. اتصال به شش دستگاه شما از طریق یک حساب خصوصی PrivateVPN امکان پذیر است. PrivateVPN مقر این کشور در سوئد است و این را اعلام می کند قوانین حفظ حریم خصوصی سوئد بدان معنی است که آنها هیچگونه ترافیکی را حفظ نمی کنند. دستگاه متصل شده شما با رمزگذاری AES 256 بیتی ایمن است و از نشت DNS محافظت می شود ، در حالی که یک سوئیچ کشتار باید باعث شود که اتصال VPN افت کند ، اینترنت را کاهش دهد..

PrivateVPN را می توان از طریق برنامه های Windows ، Android ، Mac و iOS استفاده کرد. کاربران لینوکس و روتر باید پیکربندی VPN را به صورت دستی انجام دهند.

طرفداران:

 • سرورهای پر سرعت برای پخش محتوای تلویزیون یونان یونان
 • بسیار عالی در رفع انسداد سرویس های جریان مانند Netflix
 • حداکثر 6 دستگاه خود را از طریق یک حساب واحد متصل کنید
 • مقر این کشور در سوئد است و هیچ ترافیکی را حفظ نمی کند

منفی:

 • در حالی که گپ زنده ارائه می شود ، 24/7 در دسترس نیست
 • شبکه ای نسبتاً کوچک با حدود 100 سرور

سرویس دهندگان با سرعت بالا: PrivateVPN یک سرویس سریع VPN برای پخش تلویزیون یونان در خارج از کشور است. آلفا ، تلویزیون اسکای و نتفلیکس یونان را مسدود می کند. از حداکثر 6 دستگاه استفاده کنید. رمزگذاری ارائه می دهد و خط مشی عدم ورود به سیستم را دارد. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل PrivateVPN ما را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه – صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

آیا می توانم از یک VPN رایگان برای تماشای تلویزیون یونان آنلاین در خارج از کشور استفاده کنم?

ممکن است یک VPN رایگان پیدا کنید که در رفع انسداد برخی از تلویزیون های یونان در خارج از کشور کار می کند. با این حال ، اکثریت قریب به اتفاق VPN های رایگان به خوبی کار نمی کنند. در بعضی موارد ، این بدان معنی است که آنها نمی توانند محتوای محدود شده جغرافیایی مورد نظر را از حالت انسداد خارج کنند. در برخی دیگر ، این بدان معنی است که سرورهای VPN رایگان بسیار کند هستند. VPN های رایگان اغلب کاربران زیادی دارند و در واقع پهنای باند شما را برای مدیریت این امر محدود می کنند. این در تأخیر و باتری شما هنگام پخش جریانی مشهود است.

در مقابل ، بهترین VPN های پرداخت شده دارای هزاران سرور سریع هستند و می توانند هر چیزی را از Netflix به iPlayer BBC باز کنند. منطقه دیگری که VPN های رایگان در آن از امنیت بسیار عقب مانده اند. بسیاری از آنها رمزگذاری یا فاقد ویژگی هایی مانند سوئیچ kill را ارائه نمی دهند. دیگه چی, بسیاری از VPN های رایگان در واقع فعالیت شما را ثبت می کنند و این اطلاعات را به اشخاص ثالث می فروشند. آخر اینکه ، برخی از VPN های رایگان حمل بدافزار شناخته شده اند. اگر VPN می خواهید که تلویزیون یونانی محدود با جغرافیایی را مسدود کرده و از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت می کند ، با گزینه امن VPN با کیفیت پرداخت.

چه تلویزیون یونانی را می توانم با یک VPN تماشا کنم?

با استفاده از VPN ، می توانید طیف گسترده ای از تلویزیون یونان را بصورت آنلاین تماشا کنید. این شامل کانال های تلویزیونی محبوب یونان مانند آلفا ، ANT1 ، Skai TV و ستاره. با این حال ، شما همچنین می توانید سرویس های جریان را برای تماشای نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و ورزش های یونان مسدود کنید. برخی از محبوب ترین برنامه ها و فیلم های تلویزیونی یونان عبارتند از:

 • MasterChef یونان
 • خرچنگ
 • 10
 • سگ
 • ایزای به طایور مو
 • شوالیه
 • پنینتا-پنینتا
 • آتتنبرگ
 • به نیسی
 • انگلستان کوچک

به یاد داشته باشید که بهترین VPN ها دارای سرورهایی در ده ها کشور جهان هستند. همچنین می توانید محتوای محدود شده از نظر جغرافیایی را از امثال ایالات متحده ، انگلیس و ژاپن مسدود کنید. به عنوان مثال ، بسیاری از VPN هایی که ما بررسی کرده ایم ، انسداد انسداد Netflix (از جمله Netflix یونان) ، Amazon Prime Video ، iPlayer BBC و ESPN را بررسی کرده ایم.

About the author

Comments

 1. این مقاله در مورد استفاده از VPN برای دسترسی به محتوای تلویزیون یونانی در خارج از کشور صحبت می کند. با استفاده از یک VPN، می توانید آدرس IP دستگاه خود را با آدرس IP سرور VPN در یونان جایگزین کنید و به راحتی به محتوای تلویزیون یونانی دسترسی پیدا کنید. در این مقاله، بهترین VPN ها برای تماشای تلویزیون یونانی در خارج از کشور معرفی شده است. این مقاله برای افرادی که به دنبال راه حلی برای دسترسی به محتوای تلویزیون یونانی در خارج از کشور هستند، بسیار مفید است.

Comments are closed.