چگونه می توان با VPN با جغرافیایی مسدود کرد و موقعیت مکانی خود را فریب داد

چگونه جغرافیایی مسدود کردن را با یک VPN ضرب و شتم کنید و موقعیت مکانی خود را فریب دهید

این روزها اکثر سرویس های پخش جریان و همچنین سایت های ورزشی ، بازی و قمار با منطقه قفل شده اند. این بدان معنی است که فقط در کشورهای خاص به آنها دسترسی پیدا می کنند. علاوه بر این ، برخی از کشورها (مانند چین) دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات را محدود می کنند ، برخی از آنها در سایر نقاط فوق العاده محبوب هستند. خوشبختانه ، راهی آسان برای دور زدن جغرافیایی مسدود وجود دارد: اتصال به یک VPN.

VPN ها با روت کردن ترافیک شما از طریق سرور در یک کشور دیگر کار می کنند. این آدرس IP واقعی شما را - که اغلب برای تعیین موقعیت مکانی شما استفاده می شود - پنهان می کند و آن را با یک آدرس IP موقت خاص برای کشور جایگزین می کند. در نتیجه ، اکثر سیستم عامل های محدود جغرافیایی نمی توانند تفاوت بین یک کاربر VPN و کسی را که واقعاً در محل مورد نیاز است ، بیان کنند.

به عنوان یک مزیت اضافی ، VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا کارفرمای شما ، دولت و ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) نتوانند آنچه را که بصورت آنلاین می توانید ببینید. این امر به ویژه در صورتی که در کشوری با سانسور شدید اینترنتی مفید باشید ، بسیار مفید است.

نحوه جلوگیری از مسدود کردن جغرافیایی با VPN

با VPN مناسب ، دسترسی به سرویس های قفل شده منطقه در خارج از کشور آسان است. فقط مراحل زیر را طی کن.

در اینجا چگونگی دستیابی به مسدود کردن جغرافیایی با استفاده از VPN آورده شده است:

 1. با ثبت نام در یک VPN مناسب شروع کنید. ما به خصوص ExpressVPN را توصیه می کنیم ، اما NordVPN و CyberGhost دو گزینه متنوع و کم هزینه هستند.
 2. با در نظر گرفتن نسخه مناسب دستگاه خود ، برنامه VPN را بارگیری و نصب کنید.
 3. به یکی از سرورهای VPN خود در کشور مناسب وصل شوید. به عنوان مثال ، برای رفع انسداد iPlayer BBC یا برنامه آمریکایی برای Hulu ، باید از یک سرور انگلیسی استفاده کنید.
 4. به سرویس انتخابی خود وارد شوید و یک ویدیو پخش کنید. در بیشتر موارد ، باید بلافاصله شروع شود ، اما اگر اینگونه نیست ، حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید ، سپس صفحه را تازه کنید.

اگر همچنان مسائل را تجربه می کنید ، ارزش دارد که مستقیماً با تیم پشتیبانی VPN خود تماس بگیرید تا ببینید سرور خاصی وجود دارد که باید از آن استفاده کنید.

چه موقع با جابجایی روبرو می شوم?

دو حالت اصلی وجود دارد که ممکن است شما از نظر جغرافیایی مسدود شوید. یکی از مواردی است که سعی می کنید در خارج از کشور از خدماتی مانند Netflix ، BBC iPlayer یا ESPN استفاده کنید. برخی از سیستم عامل های جریان دارای کتابخانه های محتوای مختلف برای مناطق مختلف هستند ، در حالی که برخی دیگر از خارج از کشورهای مورد نیاز خود کاملاً غیرقابل دسترسی هستند. به عنوان مثال ، Sling TV مانع از این می شود که حتی وب سایت آن را در خارج از کشور مشاهده کنید ، و بگویید "ما متاسفیم. Sling TV فقط در ایالات متحده موجود است."

دلیل این امر این است که سرویسهای پخش معمولاً فقط حق نشان دادن محتوای خود را در کشورهای خاص دارند. انواع دیگر سایت ها به لحاظ جغرافیایی ، محتوای آنها را محدود می کنند. به عنوان مثال ، وب سایت های شرط بندی معمولاً فقط به افرادی که در کشورهای خاصی قرار دارند ، خدمت می کنند.

وضعیت دیگری که ممکن است در آن با جغرافیایی مسدود شده روبرو شوید ، هنگام تلاش برای دسترسی به مطالب محدود شده ، ممنوع یا خلاف قانون در مکان فعلی شماست. این به معنای لزوماً به معنای این نیست که شما خوب نیستید ؛ برخی از کشورها فقط دارای ارزش های مختلفی هستند و آنها را به سمت مسدود کردن مواردی مانند قمار ، قدمت و سایت های رسانه های اجتماعی سوق می دهد.

بسته به جایی که در جهان هستید ، ممکن است دریابید که حتی نمی توانید از سرویس هایی استفاده کنید که می توانند ضروری تلقی شوند ، مانند WhatsApp ، Skype یا FaceTime. هر سه این موارد و موارد دیگر در کشورهایی مانند چین و امارات مسدود شده است که می تواند ارتباط با دوستان و خانواده را به خانه برگرداند.

چگونه وب سایت ها و خدمات می توانند به کدام کشور بگویند?

بیشتر اوقات ، سرویس ها کاملاً به آدرس IP کاربر متکی هستند تا بفهمند که در کجای دنیا قرار دارند. با این حال ، سیستم عامل های پیشرفته تر اغلب از اقدامات تأیید اضافی استفاده می کنند. اگر به عنوان مثال از یک دستگاه تلفن همراه استفاده می کنید ، می توانید آدرس IP شما را با داده های مکان GPS مرجع کنید ، یا آدرس IP خود را در مقابل لیستی از سرورهای شناخته شده VPN بررسی کنید.

بعضی اوقات ، حتی وب سایتی که سعی دارید به آن دسترسی پیدا کنید ، این اتصال را مسدود می کند ، این دولت است. به عنوان مثال ، فایروال بزرگ چین دارای لیست گسترده ای از وب سایت های مسدود شده است و نظارت بر ترافیک داخلی برای کلمات کلیدی خاص و الگوهای ترافیک قابل تشخیص VPN دارد تا ببیند آیا می خواهید به یک وب سایت مسدود دسترسی پیدا کنید.

آیا می توان فایروال بزرگ چین را با VPN دور زد?

دور زدن محدودیت های منطقه ای در چین به ویژه دشوار است ، اگرچه غیرممکن نیست. شما نمی توانید فقط VPN را نصب کنید و مرور را شروع کنید ، زیرا دولت به طرز خارق العاده ای سعی کرده است تا همه دسترسی به سرویس های متمرکز به حریم خصوصی ، از جمله وب سایت های VPN را مسدود کند. در نتیجه ، فقط چند VPN وجود دارد که با اطمینان در چین کار می کنند.

اگر قصد سفر به چین (یا هر کشوری که دسترسی به VPN ها را محدود می کند) دارید ، باید پیش از موعد VPN را بارگیری و نصب کنید. ما همچنین توصیه می کنیم از هر سایت آینه ای که VPN شما ممکن است کار کند ، یادداشت کنید و همچنین دستورالعمل های مربوط به پیکربندی دستی سرویس را انجام دهید. این اطلاعات باید در یک پرونده محافظت شده با گذرواژه نگه داشته شده و به صورت محلی در دستگاه شما ذخیره شود ، زیرا کشورهایی که سانسور آنلاین جدی دارند ، تمایل دارند مانع دسترسی به سیستم عامل های ذخیره سازی ابری شوند..

مطمئن نیستید که آیا وب سایت خاصی در چین مسدود شده است؟ می توانید قبل از رسیدن با وارد کردن URL به ابزار بزرگ Firewall ما بررسی کنید. به یاد داشته باشید: فایروال بزرگ همیشه به روز می شود ، بنابراین حتی اگر سایتی هم اکنون قابل دسترسی است ، ممکن است هنگام ورود به چین اینگونه نباشد..

آیا می توانم با یک VPN یا پروکسی رایگان جغرافیایی را مسدود کنم?

VPN های رایگان هنگامی که نوبت به رفع انسداد خدمات می رسد ، تمایل دارند. آنها غالباً شبکه های کوچک تری نسبت به رقبای پرداخت شده خود دارند ، بنابراین لیست سیاه کردن همه آدرس های IP خود برای سیستم عامل ها ساده تر است و با داشتن منابع کمتری ، هر زمان که ویژگی های جدید شناسایی VPN معرفی شود ، پیدا کردن راه حل دشوارتر است. پروکسی های رایگان دارای مشکلات عملکرد مشابه هستند و برای بدتر شدن این مسائل ، آنها فقط از ترافیک مرورگر شما محافظت می کنند ، به این معنی که هر کاری که در یک برنامه انجام می دهید باز هم قابل مشاهده خواهد بود.

این سرویس ها معمولاً تعداد زیادی کاربر دارند ، بنابراین مطمئناً سرعت های کند را تجربه خواهید کرد. حتی اگر یک VPN یا پروکسی رایگان سرویس منتخب شما را از بین ببرد ، به احتمال زیاد مجبور خواهید بود با زمان های بافر طولانی و پخش بازیهای خالی از سکنه مقابله کنید.

خدمات رایگان VPN در مورد حریم خصوصی سابقه ضعیفی دارند. با بررسی بیش از 280 برنامه VPN رایگان ، مشخص شد که تقریباً 40٪ دارای بدافزارها و بیش از 80٪ اطلاعات شخصی از طریق IPv6 بودند..

بدتر از همه ، تقریباً از هر پنج مورد از هیچ رمزگذاری استفاده نمی شود ، به این معنی که کاربران آنها از مرور عادی وب ایمن تر نبودند. ما حتی دیده ایم که بازیکنان بزرگی در این فضا از تاکتیک های سایه بان کسب و کار استفاده کنند ، مانند زمانی که هلا گرفتار پهنای باند کاربران خود برای تسهیل یک بات نت شد..

چرا VPN من در حال رفع انسداد سرویس خاصی نیست?

بعضی از سیستم عامل ها از لحاظ جغرافیایی مسدود تر از بقیه هستند. به عنوان مثال ، یک پخش مستقیم تلویزیونی محلی به احتمال زیاد دارای ویژگی های جغرافیایی پیشرفته و تشخیص VPN داخلی نیست. با این حال ، Netflix ، یک شبکه بین المللی که میلیاردها دلار ارزش دارد ، کاملاً انجام می دهد. به همین دلیل است که برخی از کاربران با خطاهایی مانند "به نظر می رسد شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید"هنگام دسترسی به سرویسهای مسدود شده با یک VPN.

حتی اگر خطایی را مشاهده کردید ، ممکن است که VPN شما واقعاً قادر به انسداد سرویس انتخابی شما باشد. گاهی اوقات خواهید فهمید که همه سرورها کار نمی کنند ، بنابراین تلاش برای سرور متفاوت اغلب چیزی است که طول می کشد. اگر مشکل دارید ، می توانید مستقیماً از تیم پشتیبانی VPN بخواهید که کمک کند. بهترین ارائه دهندگان چت زنده 24/7 را ارائه می دهند ، بنابراین شما می توانید در طی چند دقیقه بیدار شوید.

با VPN به چه خدماتی می توانم به خارج از کشور دسترسی پیدا کنم?

با استفاده از VPN مناسب ، می توانید از طیف وسیعی از سایت ها و خدمات جغرافیایی مسدود شده از هر نقطه جهان دسترسی داشته باشید. در زیر ، ما برخی از انواع محتوا را که می توانید از حالت انسداد خارج کنید ، لیست کرده ایم:

 • سایت های پخش کننده تلویزیون (Netflix ، Hulu ، iPlayer بی بی سی ، آمازون نخست فیلم)
 • سایت های جریان ورزش (ESPN ، beIN Sports ، Sportsnet)
 • رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام)
 • سایت های قمار و بازی (Bet365 ، SkyBet ، Steam)
 • خدمات پیام رسانی (WhatsApp ، Telegram)
 • خدمات دوستیابی (Tinder ، Match ، PloughOfFish)
 • وب سایت های خبری (NYTimes ، واشنگتن پست ، نگهبان)
 • وب سایتهای حریم خصوصی (ExpressVPN ، Comparitech ، OpenVPN)
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =

Adblock
detector