از بین رفتن بی طرفی خالص بدان معنی است که بیشتر آمریکایی ها باید از VPN استفاده کنند. به همین دلیل

ajit pai fcc

تصمیم اخیر FCC مبنی بر لغو یک قانون در دوران اوباما که ارائه دهندگان خدمات اینترنتی را به عنوان حامل های مشترک عنوان دوم طبقه بندی می کند ضربه بزرگی به بی طرفی خالص وارد کرد. ISP ها همواره توانایی فنی و انگیزه شغلی برای مسدود کردن ، دریچه گاز ، سانسور و / یا سرعت بخشیدن به وب سایت ها و خدمات خاص داشته اند. اکنون آنها نیز حق قانونی دارند که این کار را انجام دهند.

نبرد از بین می رود ، اما جنگ خیلی به پایان رسیده است. طرفداران بی طرفی خالص FCC را در دادگاه ها و Capitol Hill به چالش می کشند. در این میان ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که ISP ها شروع به سرمایه گذاری در این لغو کنند. این دومین پیروزی بزرگ سیاسی برای ISP ها در سال جاری است. یکی دیگر از لغو مقررات در اوایل سال جاری ، قوانینی را در مورد چگونگی جمع آوری ، استفاده و به اشتراک گذاری داده های مرور مشتریان از بین برد..

اکنون که ISP ها همه کارت را دارند ، VPN برای کاربران اینترنت در ایالات متحده از همه مهمتر است. مختصر برای شبکه خصوصی مجازی ، یک VPN ترافیک اینترنت یک دستگاه را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور واسطه در یک مکان انتخابی شما مسیریابی می کند..

با اتصال به یک VPN ، ISP شما دیگر نمی تواند از محتوای ترافیک اینترنت شما یا جایی که می خواهد چشم پوشی کند. تمام ISP مشاهده می کند داده رمزگذاری شده به سرور و از طریق آن است. وقتی صحبت از بی طرفی خالص می شود ، ISP دیگر نمی تواند در مورد برخی وب سایت ها ، خدمات یا فعالیت های آنلاین تبعیض قائل شود. و هنگامی که صحبت از حریم خصوصی است ، ISP ها نمی توانند اطلاعات مفیدی مانند سابقه وب ، خریدها یا محتوای ایمیل و پیام های شما را جمع کنند. به همین ترتیب ، نظارت به رهبری دولت زمان بسیار سخت تری برای ردیابی فعالیت و محل زندگی شما خواهد داشت.

به طور خلاصه ، استفاده از VPN ، شبکه را حداقل برای خودتان خنثی و خصوصی نگه می دارد.

انتخاب VPN مناسب

صدها برنامه و خدمات VPN نتایج جستجوی بسترها و فروشگاه های برنامه. بسیاری از آنها رایگان هستند. اکثریت قریب به اتفاق وقت شما را ندارد.

ما اکیداً توصیه می کنیم از یک سرویس VPN با اعتبار معتبر استفاده کنید. VPN های رایگان تمایل به حفظ خصوصی فعالیت های شما ندارند. آنها ممکن است از رمزگذاری به اندازه کافی قوی و یا حتی اصلاً رمزگذاری استفاده نکنند. VPN های رایگان اغلب محدودیت های پهنای باند یا کلاه های داده را تحمیل می کنند. برخی از کاربران نیاز دارند که قبل از اتصال در صف انتظار بنشینند و اکثر آنها انتخاب بسیار محدودی از سرورها دارند.

اگر این مسئله برای قانع کردن شما کافی نیست ، بدانید که برخی از برنامه های VPN در واقع می توانند برای تلاش های شما برای حفظ حریم خصوصی اثر منفی داشته باشند. آنها ممکن است تبلیغات را در صفحات وب قرار دهند ، کوکی های ردیابی را به مرورگر شما تزریق کنند ، یا اطلاعات شما را که می توانند به اشخاص ثالث فروخته شوند ، از ترافیک شما استفاده کنند..

بنابراین گزینه های رایگان را پرش کنید و چند دلار در هر ماه پرداخت کنید تا از حمایت واقعی برخوردار شوید. یک VPN با استانداردهای رمزگذاری به روز ، سرعت سریع و یک خط مشی دقیق در مورد عدم ورود پیدا کنید. هشدار داده می شود که بسیاری از VPN ها ادعا می کنند خط مشی عدم ورود به سیستم را در سطح دارند ، اما در واقع این خط مشی دارای چندین نتیجه است اگر کمی عمیق تر بروید. در حالی که ممکن است محتوای ترافیک اینترنت شما را جمع آوری نکنند ، می توانند وب سایتهایی را که بازدید می کنید یا آدرس IP واقعی شما ثبت کنند. این امر باعث می شود که آنها بهتر از ISP های متوقف نباشند.

در حالی که هیچ راه تضمینی وجود ندارد که بدانید یک VPN شما را ردیابی نمی کند یا اطلاعات شخصی را جمع آوری می کند ، اما اعتبار و شفافیت ارائه دهنده VPN غالباً شاخص های قدرتمندی است. اگر یک VPN هزاران یا حتی میلیون ها مشتری داشته باشد و هیچ کس تاکنون علناً از شکایت یا عدم اشتراک آنها در مورد اشخاص ثالث شکایت نداشته باشد ، این نشانه خوبی است.

Comparitech به طور مرتب VPN را برای هر تعداد مورد استفاده مقایسه و بررسی می کند. وقتی صحبت از بی طرفی و حفظ حریم خصوصی می شود ، برخی از کاندیداهای ایده آل شامل ExpressVPN ، NordVPN و IPVanish هستند..

رفع انسداد

علاوه بر همه مزایایی که در بالا توضیح داده شد ، VPN ها نیز محبوب هستند زیرا می توانند محتوای محدود شده جغرافیایی را از حالت انسداد خارج کنند. به عنوان مثال ، آمریکایی ها نمی توانند Blue Planet II را در iPlayer BBC تماشا کنند ، زیرا این امر محدود به ساکنان انگلستان است. با اتصال به یک سرور VPN در انگلستان ، می توانید موقعیت مکانی خود را "فریب دهید" و به کلیه محتویات قفل شده جغرافیایی بی بی سی دسترسی پیدا کنید.

چه در مورد تور?

Tor یک شبکه ناشناس است که از هزاران گره داوطلب در سراسر جهان تشکیل شده است. هنگامی که با استفاده از چیزی مانند مرورگر Tor به شبکه Tor وصل می شوید ، ترافیک اینترنت شما از طریق چندین مورد از این گره ها به صورت تصادفی "هاپ" می شود و ردیابی فعالیت به یک منبع واحد تقریباً غیرممکن است. بر خلاف VPN ، یک نهاد واحد کنترل کننده همه سرورها نیست.

تور برای ماندن آنلاین ناشناس آنلاین فوق العاده است ، اما اشکالاتی دارد. اول از همه ، استفاده از شبکه Tor ممکن است توجه ناخواسته را از اجرای قانون جلب کند. Tor اغلب برای انجام فعالیتهای جنایی مانند خرید کالاهای غیرقانونی از DarkNet استفاده می شود.

دوم ، Tor بسیار کندتر از VPN است. مناسب برای بارگیری های زیاد یا پخش فیلم نیست. پهنای باند موجود واقعاً فقط برای مرور اولیه وب مناسب است.

سرانجام ، بسیاری از وب سایت ها کاربران Tor را مسدود می کنند. در موارد دیگر ، کاربران Tor فقط برای دسترسی به وب سایت باید آزمایش CAPTCHA را انجام دهند. مرورگر Tor ، آنچه اکثر افراد برای اتصال به شبکه Tor استفاده می کنند ، کاملاً اساسی است و با پسوندها یا افزونه ها به راحتی قابل ارتقا نیست. این امر باعث می شود که وبگردی در مقایسه با یک VPN ناراحت تر شود.

محدودیت های VPN

VPN ها همه چیز را نادرست در اینترنت و عدم اجرای اخیر اجرای بی طرفی خالص برطرف نمی کنند. ISP ها از نظر تئوری می توانند ارتباطات یا سرعتی را به سرورهای VPN مسدود کنند ، اگرچه ما هنوز در ایالات متحده شاهد این امر نبوده ایم.

برنامه های رتبه بندی صفر و بسته بندی تقریباً مطمئناً در سالهای بعد رایج تر می شوند. هنگامی که یک برنامه یا سرویس دارای "صفر درجه" است ، نمی تواند درمورد سهم داده ماهانه ISP شما حساب کند. اگر یک سرویس با برنامه اینترنتی شما همراه است ، شما خدمات را به صورت رایگان یا با تخفیف دریافت می کنید. چنین طرح هایی در ابتدا برای کاربران مفید به نظر می رسد ، هزینه در نهایت به مشتری منتقل می شود. برنامه ها و سرویس هایی که دارای رتبه صفر یا همراه نیستند ، با ضرر جدی روبرو می شوند و باعث ایجاد نوآوری و رقابت می شوند. T-Mobile اکنون خدمات خود را با Netflix ، AT بسته بندی می کند&T با HBO ، و Sprint با Hulu.

یک VPN به دلیل بسته بندی و رتبه صفر عملکرد خوبی نخواهد داشت. در حقیقت ، اتصال به یک VPN در حالی که از یک سرویس دارای رتبه صفر استفاده می کنید ، در واقع می تواند نتیجه مثبتی داشته باشد زیرا این داده ها در برابر حد ماهانه شما خواهد بود.

VPN ها خدمات ارزان قیمت هستند که برای افرادی که هزینه آنها را پرداخت می کنند ، طیف وسیعی از مزایا دارند. آنها 100٪ در ایالات متحده و سایر کشورها قانونی هستند. اما اگر واقعاً به مقوله خصوصی و بی طرفی به حریم شخصی و بی طرفی اهمیت می دهید ، پس از آن به مبارزه بپیوندید و شروع به تماس با قانون گذاران خود کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 + = 62

Adblock
detector