نحوه استفاده از VPN برای تغییر کشور در Google Play

نحوه تغییر کشور یا منطقه در Google Play

چندین روش وجود دارد که می توانید کشور یا منطقه Google Play خود را تغییر دهید. متأسفانه همه آنها کار نمی کنند. علاوه بر این ، برخی از روش ها برای برخی افراد کار می کنند اما برای دیگران ناموفق هستند. در اینجا ما دو راه حل ارائه می دهیم که هنگام تلاش برای تغییر کشور Google Play برای ما کار کرده اند.

اگر اخیراً به کشور دیگری منتقل شده اید ، روش زیر ایده آل است. در واقع ، این گزینه فقط درصورتی موجود است که تشخیص دهد که شما یک آدرس IP جدید در کشور دیگری دارید. برای دستیابی به این هدف می توانید از VPN استفاده کنید اما این نکته را بخاطر بسپارید که از کشور موردنظر باید روش پرداخت را وارد کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از این روش به این معنی است که شما قادر نخواهید بود از روش پرداخت فعلی خود یا موجودی موجود در Google Play استفاده کنید و 365 روز دیگر نمی توانید کشور را تغییر دهید.

چگونه می توان کشور را در Google Play تغییر داد?

1. به یک سرور VPN وصل شوید در کشوری که می خواهید Google Play را مرور کنید. انتخاب برتر VPN ما ExpressVPN است اما NordVPN و Cyberghost دو گزینه خوب با هزینه پایین هستند.

2. باز کنید فروشگاه بازی برنامه.

3. بر روی کلیک کنید سه خط افقی در گوشه بالا سمت چپ برای دسترسی به منو.

منوی Google Play

4- بروید حساب.

حساب Google Play

5. به پایین بروید کشور و پروفایل.

کشور Google Play

6. شما باید گزینه را ببینید به کشوری که از آن جستجو می کنید تغییر دهید با VPN.

فروشگاه سوییچ Google Play

7.برای اینکه بتوانید کارت اعتباری یا بدهی (یا حساب پی پال) اضافه کنید تغییر دادن شما کشور Google Play یا منطقه.

8- اعلان هشدار را مرور کرده و کلیک کنید ادامه هید به منظور وارد کردن جزئیات پرداخت.

اخطار کشور Google Play را تغییر دهید

اگر روش فوق کار نمی کند یا برای شما مناسب نیست ، ممکن است بخواهید راه حل زیر را امتحان کنید که به شما امکان می دهد کشور یا منطقه Google Play خود را تغییر دهید بدون اینکه مجبور شوید اطلاعات پرداخت را وارد کنید. آگاه باش که راهنمای زیر حساب Google Play فعلی شما را پاک می کند.

1. به تلفن خود بروید تنظیمات.

تنظیمات منوی تلفن

2. به پایین حرکت کرده و را انتخاب کنید کاربران & حساب ها.

تنظیمات کاربران و حسابها

3. را انتخاب کنید گوگل.

کاربران و حساب های Google

4. کلیک کنید برداشتن.

حساب Google را حذف کنید

5. هشدار را بخوانید و کلیک کنید برداشتن از نو.

6. به یک سرور VPN در کشوری که می خواهید به Google Play دسترسی پیدا کنید ، متصل شوید.

7. باز کردن فروشگاه Google Play جایی که از شما خواسته می شود حساب خود را اضافه کنید. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که اطلاعات پرداخت خود را تنظیم کنید ، اما می توانید از این طریق پرش کنید.

در حالی که ما شما را از طریق هر یک از بهترین VPN ها برای تغییر کشور یا منطقه در Google Play به شما منتقل خواهیم کرد ، در اینجا خلاصه سریع است:

بهترین VPN ها برای تغییر کشور یا منطقه در Google Play

 1. ExpressVPN: سرورهای موجود در 94 کشور. انسداد بیشتر محتوای قفل شده منطقه از جمله Netflix. سرعت سریع و ایمن با رمزگذاری. برنامه های کاربر پسند و پشتیبانی 24/7.
 2. NordVPN: 5،100 سرور. از آن برای تماشای Netflix و iPlayer BBC استفاده کنید. به 6 دستگاه وصل کنید. سرویس VPN بدون گزارش با 24/7 پشتیبانی چت زنده و سرورهای تخصصی.
 3. CyberGhost: VPN را با رمزگذاری و خط مشی بدون ورود به سیستم ایمن کنید. 3،700 سرور در سراسر جهان. سریع و با Google Play و Netflix US کار می کند. از حداکثر 7 دستگاه استفاده کنید.
 4. IPVanish: VPN مستقر در ایالات متحده با سرور در ده ها کشور. به شما امکان می دهد حداکثر 10 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. سرعت و امنیت بسیار خوبی را با رمزگذاری ارائه می دهد.
 5. PrivateVPN: سرورهای پر سرعت برای پخش Netflix. برنامه های کاربردی آسان برای دسک تاپ و موبایل. پشتیبانی از چت زنده و امنیت خوب با یک سیاست سختگیرانه در مورد گزارش ها را ارائه می دهد.
 6. Surfshark: اتصالات همزمان نامحدود را امکان پذیر می کند. انسداد Google Play ، Netflix و موارد دیگر. برنامه های عالی و برنامه های افزودنی مرورگر. بدون گزارش و پشتیبانی 24/7.

شاید تعجب کنید که چگونه ما در انتخاب بهترین VPN ها برای تغییر کشور خود در Google Play تصمیم گرفتیم. ما VPN ها را بر اساس معیارهای زیر انتخاب کردیم:

معیارهای انتخاب بهترین VPN ها برای تغییر کشور Google Play 

 • سرورهایی در ده ها کشور برای انسداد مناطق مختلف Google Play
 • اتصالات سریع و قابل اعتماد برای مرور ، پخش و تورنت
 • امنیت بالایی با رمزگذاری و خط مشی بدون گزارش
 • پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده و همچنین ایمیل
 • برنامه های دسک تاپ و موبایل با کاربرد آسان (و برنامه های افزودنی مرورگر در حالت ایده آل)
 • شامل ضمانت برگشت پول است ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید

بهترین VPN ها برای تغییر کشور در Google Play

1. ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN بهترین شرط بندی شما برای تغییر کشور یا منطقه خود در Google Play است. به این دلیل است این شبکه دارای بیش از 3000 سرور در 94 کشور چشمگیر است. به این ترتیب ، می توانید از این VPN برای دسترسی به کشور یا منطقه تقریباً Google Play استفاده کنید. علاوه بر این ، ExpressVPN قادر به انسداد بیشتر سیستم عامل های قفل شده منطقه از جمله Netflix است. اتصالات سریع و بسیار مطمئن هستند ، به این معنی که شما هیچ مشکلی در عملکرد ندارید.

شما می توانید از این سرویس VPN در حداکثر 3 دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. این پشتیبانی با پشتیبانی 24/7 است که از طریق چت زنده و ایمیل امکان پذیر است. طیف گسترده ای از برنامه های ارائه شده و همچنین پسوند مرورگر وجود دارد که اتصال به سرور را حتی سریعتر و آسان تر می کند. اگر در مورد ExpressVPN شک دارید ، توجه داشته باشید که این کار با ضمانت 30 روزه پس انداز پول همراه است ، بنابراین می توانید بدون هیچ خطری آن را امتحان کنید..

گذشته از همکاری خوب با Google Play ، ExpressVPN یک سرویس بسیار امن است. از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند و از نشت DNS و IPv6 محافظت می کند. همچنین یک ویژگی سوئیچ kill وجود دارد که تضمین می کند هیچ یک از داده های شما در صورت افت اتصال VPN از بین نرود. این یک VPN است که هیچ مشکلی را که با آن شناسایی می شوید ، حفظ نمی کند. به طور خاص ، ExpressVPN آدرس IP ، سابقه مرور ، ابرداده یا سؤالات DNS شما را ذخیره نمی کند.

ExpressVPN برای ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ، لینوکس و روتر در دسترس است. برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox ارائه می شوند.

طرفداران:

 • سرورهای موجود در 94 کشور جهان به دلیل انسداد نسخه های مختلف Google Play
 • سرعت بسیار عالی برای استفاده از برنامه ها و بازی های مورد علاقه خود
 • قفل محبوب ترین سیستم عامل های جریان از جمله Netflix است
 • پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده ارائه می دهد
 • ویژگی های امنیتی شامل رمزگذاری و رمزگذاری سوئیچ است
 • طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی آسان و برنامه های افزودنی مرورگر در دسترس است

منفی:

 • به اندازه سایر گزینه های موجود در این لیست به اندازه بودجه مناسب نیست

بهترین VPN برای بازی GOOGLE: ExpressVPN انتخاب برتر ما برای تغییر کشور یا منطقه شما در Google Play است. همچنین Netflix را مسدود می کند. بیش از 3000 سرور در 94 کشور. سرعت های سریع و برنامه های کاربر پسند. برای امنیت داده های خود از رمزگذاری استفاده می کند و 24/7 پشتیبانی چت زنده را شامل می شود. با 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه - 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN گزینه ای است که ارزش توجه دارد زیرا یکی از گسترده ترین شبکه های سرور از هر VPN را دارد. در کل ، این تعداد حدود 5100 سرور در 60 کشور جهان دارد. این شامل سرورهای ایالات متحده و انگلیس است. این VPN در رفع انسداد محتوای قفل شده منطقه ، چه در Google Play یا امثال Netflix بسیار عالی است و نخست وزیر آمازون. این می تواند برای اتصال حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان استفاده شود و به شما امکان می دهد تمام دستگاه های خود را ایمن کنید.

خواهید فهمید که NordVPN طیف وسیعی از سرورهای تخصصی را برای اشتراک فایل و همچنین امنیت آنلاین پیشرفته ارائه می دهد. همچنین پشتیبانی چت زنده وجود دارد که در صورت نیاز 24/7 در دسترس است. به طور کلی ، این یک سرویس VPN بسیار امن است که از رمزگذاری AES 256 بیتی و همچنین حفاظت نشت DNS و IPv6 استفاده می کند. گذشته از یک سوئیچ kill ، یک سیاست سختگیرانه در مورد محافظت از حریم خصوصی شما نیز وجود دارد.

می توانید برنامه های NordVPN را برای Windows ، Mac ، Android ، iOS ، Linux و Android TV بارگیری کنید. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند. با این حال ، روترها نیاز به تنظیم دستی دارند.

طرفداران:

 • به شما امکان می دهد منطقه Google Play خود را تغییر دهید و همچنین Netflix را مسدود کنید
 • شبکه چشمگیر با بیش از 5000 سرور در 60 کشور جهان
 • از آن برای اتصال همزمان 6 دستگاه استفاده کنید
 • امنیت شدید با یک سیاست سختگیرانه و همچنین سرورهای ویژه
 • عالی 24/7 پشتیبانی چت زنده

منفی:

 • سرعت و قابلیت اطمینان سرورها می تواند تا حدودی متفاوت باشد

گزینه ارزشمند بزرگ: NordVPN دارای شبکه ای با بیش از 5،000 سرور است. از آن برای دسترسی به Google Play در هر کشور استفاده کنید. Netflix و Amazon Prime Video را مسدود کرده و به شما امکان می دهد تا 6 دستگاه را به هم متصل کنید. بدون رمزگذاری VPN با رمزگذاری و پشتیبانی چت زنده 24/7. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

3. CyberGhost

سایبرگوست

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

CyberGhost یک VPN بسیار امن است که می توانید برای تغییر کشور یا منطقه Google Play خود استفاده کنید. شما می توانید از شبکه بزرگ آن نزدیک به 3700 سرور که در 60 کشور جهان قرار دارند ، استفاده کنید. به خصوص, این VPN دارای سرعت سریع و پهنای باند نامحدود است که برای برنامه ها و بازی های Google Play ایده آل است که به اتصال به اینترنت متکی هستند. علاوه بر این ، سرورهای پر سرعت CyberGhost برای پخش Netflix ایالات متحده مناسب هستند.

این VPN پشتیبانی 24/7 چت زنده را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تا حداکثر 7 اتصال همزمان داشته باشید. این برنامه انتخاب گسترده ای از برنامه های کاربر پسند برای دسک تاپ و موبایل (از جمله Android) و حتی TV Android را ارائه می دهد. داده های شما از طریق رمزگذاری 256 بیتی رمزگذاری AES در CyberGhost محافظت می شوند. همچنین از نشت DNS و IPv6 و سوئیچ قاتل خودکار محافظت می شود. همانقدر مهم است که سیاست سختگیری در مورد عدم ورود به سیستم اطمینان حاصل شود که اطلاعات شخصی شما خصوصی باقی می ماند.

برنامه های CyberGhost برای سیستم عامل های زیر در دسترس هستند: Windows، Mac، Android، iOS، Amazon Fire Stick / Fire TV و Android TV. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز ارائه می شوند. نصب دستی برای لینوکس و روترها لازم است.

طرفداران:

 • سرعت های سریع برای برنامه ها و بازی های Google Play که نیاز به اتصال به اینترنت دارند
 • رمزگذاری برای محافظت از داده های شما و خط مشی بدون گزارش برای محافظت از حریم خصوصی
 • برنامه های کاربر پسند برای طیف گسترده ای از سیستم عامل ها
 • به شما امکان می دهد تا حداکثر 7 اتصال همزمان داشته باشید
 • پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده 24/7 در دسترس است

منفی:

 • می تواند کمی آهسته برای اتصال به برخی از سرورها باشد

SPEED STREAMING: CyberGhost دارای سرورهای سریع برای پخش و تورنت است. Google Play را مسدود کنید. 3700 سرور در 60 کشور جهان و به شما امکان می دهد تا 7 دستگاه را متصل کنید. پشتیبانی 24/7 چت زنده و امنیت شدید با یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

بررسی کامل CyberGhost ما را بخوانید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

4. IPVanish

IPVanish

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.IPVanish.com

تضمین بازگشت پول: 7 روز

IPVanish مقر آن در ایالات متحده است و سرورهایی در ده ها کشور در سراسر جهان دارد. این بدان معنی است که می توانید از آن برای دسترسی به کتابخانه های Google Play ایالات متحده ، انگلیس و حتی ژاپن استفاده کنید. این که آیا شما بازی های ویدئویی را بصورت آنلاین انجام می دهید یا محتوای مورد علاقه خود را پخش می کنید ، IPVanish سرعت کمتری برای حداقل وقفه دارد. بهتر است این VPN به شما امکان می دهد تا حداکثر 10 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید که بسیار بیشتر از بسیاری از رقبا است.

برای رفع انسداد طیف گسترده ای از محتوای جغرافیایی قفل شده مانند Netflix US ، می توانید از IPVanish استفاده کنید. اگرچه برنامه ها به اندازه کافی ساده برای استفاده هستند ، در صورت بروز هرگونه مشکلی ، پشتیبانی چت زنده وجود دارد. این یک سرویس بدون گزارش است که به جای اجاره سرورهای خود ، صاحب آن است. این محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 است و از رمزگذاری AES 256 بیتی برای ایمن سازی اطلاعات شما استفاده می کند. یک ویژگی سوئیچ kill kill نیز گنجانده شده است.

بارگیری برنامه های IPVanish برای Windows ، Mac ، Android ، iOS و Amazon Fire TV / Fire Stick امکان پذیر است. پیکربندی دستی در مورد لینوکس و روتر مورد نیاز است.

طرفداران:

 • سرورهای دهها کشور برای نسخه های مختلف Google Play
 • حداکثر 10 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید
 • شامل پشتیبانی چت زنده است
 • VPN بدون گزارش نیست که از داده های شما با سطح بالایی از رمزگذاری محافظت می کند

منفی:

 • رفع انسداد برخی از سرویس های جریان امکان پذیر نیست
 • فقط ضمانت 7 روزه برگشت پول را ارائه می دهید (برخی از VPN ها 30 روز یا بیشتر ارائه می دهند)

10 پیوندهای ساده: IPVanish به شما امکان می دهد تا حداکثر 10 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. از آن استفاده کنید تا کشور یا منطقه Google Play خود را تغییر دهید. سرورها در ده ها کشور در سطح جهان. پشتیبانی چت زنده ارائه می دهد و خط مشی عدم ورود به سیستم را دارد. 7 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل IPVanish ما را بخوانید.

IPVanish CouponSAVE 60٪ در برنامه سالانه GET DEALDiscount که بطور خودکار اعمال می شود

5- PrivateVPN

خصوصی VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN یک VPN سوئدی کوچک با شبکه ای تقریبا 100 سرور است. با این حال ، این سرورها در 60 کشور پخش شده اند ، و آن را آسان می کند محتوا را از طیف گسترده ای از خدمات بین المللی مسدود کنید. و همچنین کار با Google Play, این VPN قادر به مسدود کردن محبوب ترین سرویسهای پخش از جمله Netflix ، BBC iPlayer و HBO Go است. از این گذشته ، سرعت بسیار عالی را ارائه می دهد ، بنابراین بعید به نظر می رسد بارگیری های کند یا مدت طولانی بافر را تجربه کنید.

این سرویس مخصوصاً مبتدی است زیرا پشتیبانی چت زنده و حتی کمک و نصب از راه دور را ارائه می دهد. حرکت برنامه ها بسیار آسان است و اتصال به یک سرور فقط چند ثانیه طول می کشد. همچنین می توانید حداکثر 6 دستگاه را به طور همزمان ایمن کنید. حریم خصوصی شما با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی AES توسط PrivateVPN محافظت می شود. از دیگر ویژگی های امنیتی می توان به محافظت در برابر نشت DNS ، سوئیچ kill و خط مشی بدون گزارش اشاره کرد.

برنامه های PrivateVPN برای Windows ، Mac ، Android و iOS در دسترس هستند. لینوکس و روترها به نصب دستی نیاز دارند.

طرفداران:

 • سرورهای سریع برای استفاده با برنامه ها و بازی های Google Play
 • همه چیز را از Netflix گرفته تا Amazon Prime Video باز می کند
 • پشتیبانی چت زنده و کمک و نصب از راه دور
 • شامل یک خط مشی بدون گزارش است که به شما کمک می کند بصورت آنلاین ناشناس بمانید

منفی:

 • تعداد محدودی از سرورها را انتخاب کنید
 • فقط برنامه هایی را برای دسک تاپ و موبایل ارائه می دهد (و هیچ پسوندی در مرورگر)

FAST SERVERS :: PrivateVPN یک سرویس با سرعت بالا برای پخش و تورنت است. با Google Play ، Netflix و موارد دیگر به خوبی کار می کند. قابل استفاده برای مبتدیان و پشتیبانی از چت زنده است. به 6 دستگاه وصل کنید. از رمزگذاری استفاده می کند و خط مشی عدم ورود به سیستم را دارد. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل PrivateVPN ما را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه - صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

6. Surfshark

SurfShark VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Surfshark.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

سورفشارک به شما امکان می دهد کشور یا منطقه Google Play خود را تغییر دهید و همچنین انسداد محتوای جغرافیایی محدود در خارج از کشور را از حالت انسداد خارج کنید. به طور خاص ، Surfshark با امثال Netflix ، Hulu و iPlayer بی بی سی خوب کار می کند. با این حال, این VPN برای ارائه تعداد نامحدودی از اتصالات همزمان قابل توجه است که بدیهی است برای به اشتراک گذاشتن VPN با خانواده عالی است. با Surfshark ، به صدها سرور در 50 کشور جهان دسترسی خواهید داشت.

برنامه های Surfshark جستجو و انتخاب سرور را ساده تر می کند. همچنین تنظیم تنظیمات مختلف و فعال کردن ویژگی هایی از جمله مسدود کننده تبلیغات بسیار آسان است. Surfshark امنیت شما را جدی می گیرد و این در استفاده از رمزگذاری 256 بیتی AES و حفاظت نشت DNS مشهود است. این VPN همچنین شامل سوئیچ kill و یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود است. شما حتی می توانید پرداخت کنید در cryptocurrency. اگر سوالی دارید ، پشتیبانی چت زنده 24/7 نیز شامل می شود.

برنامه های Surfshark برای دسک تاپ (ویندوز و مک) ، موبایل (اندروید و iOS) و آمازون فایر TV / Fire Stick در دسترس هستند. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند. لینوکس و روترها باید بصورت دستی تنظیم شوند.

طرفداران:

 • کشور Google Play را تغییر دهید و از Netflix ، iPlayer BBC جدا شوید
 • تعداد نامحدودی از اتصالات همزمان
 • برنامه های مبتدی مبتدی و افزونه های مرورگر
 • پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق چت زنده ارائه می دهد

منفی:

 • شبکه ای نسبتاً کوچک با حدود 800 سرور
 • کاربران Linux باید VPN را بصورت دستی تنظیم کنند (بدون برنامه)

پیوندهای نامحدود: Surfshark یک انتخاب عالی برای خانواده ها است زیرا امکان ارتباط همزمان نامحدود را فراهم می کند. Google Play و Netflix را مسدود کنید. برنامه های مبتدی و پسوند مرورگر و همچنین پشتیبانی 24/7. با خط مشی بدون گزارش از حریم خصوصی شما محافظت می کند. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل Surfshark ما را بخوانید.

Surfshark Coupon معامله خاص - صرفه جویی 83٪ + 3 ماه رایگان مبلغ تخفیف به طور خودکار اعمال می شود

آیا می توانم از VPN رایگان برای تغییر کشور یا منطقه در Google Play استفاده کنم?

برای تغییر کشور یا منطقه Google Play خود می توانید از برخی VPN های رایگان استفاده کنید. با این حال ، ما به چند دلیل توصیه نمی کنیم از VPN های رایگان استفاده کنید. برای مبتدیان, VPN های رایگان در انسداد محتوا خیلی خوب نیستند. بنابراین اگر قصد دارید امثال Netflix یا HBO Go را پخش کنید ، بهترین شرط بندی شما با یک سرویس VPN با کیفیت پرداخت شده است.

حتی اگر یک VPN رایگان بتواند یک سایت یا سرویس محدود جغرافیایی را مسدود کند ، احتمال وجود دارد که عملکرد ضعیف باشد. مرور ، پخش و تورنت با VPN رایگان می تواند ناامید کننده باشد. به این دلیل است که VPN های رایگان معمولاً سرورهای زیادی ندارند. از این گذشته ، این سرویس ها اغلب تعداد کاربران زیادی دارند که به معنی بار زیاد سرور و مشکلات عملکرد است.

به نظر می رسد که قادر به انسداد محتوا و سرعت آهسته کافی نیست, VPN های رایگان هیچ تلاشی برای امنیت آنلاین شما انجام نمی دهند. بسیاری از آنها برای تأمین امنیت داده های خود از رمزگذاری استفاده نمی کنند در حالی که دیگران فاقد ویژگی های امنیتی مهم مانند سوئیچ kill هستند. سرانجام ، بسیاری از VPN های رایگان داده های کاربران را ثبت می کنند ، و آن را به اشخاص ثالث می فروشند. اگر به حریم خصوصی آنلاین خود ارزش قائل باشید ، از VPN های رایگان به سادگی به بهترین وجه جلوگیری می شود.

Google نسخه های کدام کشور در دسترس است?

Google Play در اکثر کشورها موجود است که همه نسخه Google Store Play خود را دارند. در اینجا لیست کوتاهی از برخی از نسخه های Google Play وجود دارد که می توانید هنگام تغییر کشور یا منطقه خود به آنها دسترسی پیدا کنید:

 • ایالات متحده آمریکا
 • انگلستان
 • فرانسه
 • آلمان
 • استرالیا
 • کانادا
 • اسپانیا
 • ژاپن
 • ایتالیا
 • روسیه
 • و موارد دیگر!
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 60 = 62

Adblock
detector