کدام VPN ها می توانند Netflix را در کشورهای دیگر غیر از آمریکا از حالت مسدود کنند؟

Netflix_area

در اینجا ، در مقایسه ، ما اغلب تعدادی از VPN را آزمایش می كنیم تا دریابیم كه آیا می توان از آنها برای دسترسی به محتوای Netflix آمریكایی از خارج از ایالات متحده استفاده كرد. می توانید این موارد را در لیست VPN Netflix ما در ایالات متحده بیابید. ما تلاشهای خود را بر روی ایالات متحده متمرکز می کنیم زیرا ، همانطور که داده ها نشان می دهد ، کاتالوگ Netflix ایالات متحده بیش از هر کشور دیگر فیلم و برنامه های تلویزیونی دارد..

تعداد عناوین netflix براساس کشوراطلاعات از extreamist.com ، فوریه 2016

اما آخرین شماره ها نشان می دهد که Netflix US دارای 1200 و 43030 فیلم است. این آمار در مقایسه با دو سال قبل به ترتیب 26 درصد و 33 درصد کاهش یافته است. کارشناسان معتقدند که این کاهش به دلیل رقابت ، تمرکز بیشتر بر روی اصل و حذف عناوین قدیمی غیرقابل انکار است. در همین حال ، سایر کشورها در حال فهرست کردن فهرست های بزرگتر و جدید خود هستند.

ما درخواست های زیادی دریافت کرده ایم که از ما سؤال می کنند ، “آیا X VPN می تواند Netflix را در کشور Y مسدود کند؟” نسخه های دیگر کشورهای نتفلیکس سایر کشورها هنوز هم نمایش های زیادی در ایالات متحده موجود نیست و بینندگان ممکن است فقط در هنگام استفاده از Netflix در برخی از کشورها بتوانند زیرنویس را به زبان مادری خود بدست آورند. بنابراین کدام VPN می توانند دیوار آتش Netflix را در خارج از ایالات متحده دور بزنند?

برای اینکه صاف باشیم ، آزمایش این کار توسط خودمان کار بسیار زیادی است. برای حفظ یک لیست معتبر ، مرتباً به روز ، که VPN ها از Netflix مسدود می کنند که در آن کشورها به خودی خود یک شغل تمام وقت خواهند بود. کاملاً صادقانه بگویم ، تقاضای کافی برای ما برای انجام چنین سرمایه گذاری وجود ندارد.

اما آنچه ما می توانیم انجام دهیم این است که از ارائه دهندگان VPN سؤال کنیم. بنابراین ما ما با شش VPN تماس گرفتیم که از قبل می دانیم قادر به رفع انسداد Netflix هستند تا از آنها بپرسند که آیا آنها می توانند سرویس پخش را در کشورهای زیر مسدود کنند:

 • ایالات متحده
 • انگلستان
 • کانادا
 • استرالیا
 • آفریقای جنوبی
 • هلند
 • آلمان
 • ایتالیا
 • سوئد
 • کشور پرتغال
 • ژاپن

و در اینجا نتایج در یک جدول آمده است ، بنابراین می توانید کنار هم مقایسه کنید (ما همچنین بعداً در مقاله برخی از تخفیف ها و کدهای کوپن را برای بیشتر این خدمات گردآوری کرده ایم):

VPNs_for_Netflix_international (1)

اگر می خواهید به Netflix ایالات متحده ، انگلستان یا کانادا دسترسی داشته باشید ، ما ExpressVPN را دوست داریم و قویترین مجری در نظرسنجی ما هستند..

توجه داشته باشید که ما همچنین در مورد فرانسه ، هند و روسیه سؤال کردیم ، اما همه پاسخ ها برای آن کشورها منفی بود و بنابراین ما آنها را در نتایج آزمون گنجانیدیم.

اگر از طریق تجربه شخصی فهمیدید که این جدول دقیق نیست ، در نظرات با ما در میان بگذارید و ما به این نکته اشاره خواهیم کرد که خودمان آن را آزمایش کنیم.

1. NordVPN

NordVPNژانویه 2023

  هک آزمایشی رایگان ExpressVPN (آزمایش ژانویه 2023)

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN می گوید که می تواند Netflix را در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، استرالیا ، آفریقای جنوبی ، ایتالیا ، سوئد و پرتغال مسدود کند. NordVPN همچنین یکی از تنها VPN ها بود که می تواند برنامه Netflix و Netflix را در یک مرورگر از حالت انسداد خارج کند ، در حالی که اکثر VPN های دیگر قادر به انسداد برنامه نیستند. برای اینکه دریابید از کدام سرور برای استفاده استفاده کنید ، با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید یا با پایگاه دانش در وب سایت NordVPN مشورت کنید. NordVPN برنامه هایی را برای Windows ، MacOS ، iOS و Android ایجاد می کند. این در بررسی امنیتی ما بسیار موفق است و به شش اتصال همزمان با یک اشتراک مشترک اجازه می دهد.

بهترین مجری نظرسنجی: NordVPN همه جانبه است. Netflix را هم در مرورگر و هم در برنامه Netflix مسدود می کند. مجری امنیت و حفظ حریم خصوصی. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول می باشد ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

2. StrongVPN

StrongVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.StrongVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

StrongVPN جعبه های مربوط به ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، استرالیا ، هلند ، آلمان و ژاپن را نشان می دهد. ما طرفداران زیادی برای طراحی برنامه نداریم ، اما نمی توانیم انکار کنیم که StrongVPN در انسداد محتوای جغرافیایی قفل شده است. این مورد در میان کاربران چین بسیار مورد علاقه است زیرا که می بایست دور زدن فایروال بزرگ ، جانباز باشد.

اعتماد و اطمینان: StrongVPN خوب همه جانبه است. عالی برای کاربرانی که می خواهند Netflix و Hulu را از حالت انسداد خارج کنند یا از سانسور خودداری کنند. حتی در چین بسیار عالی عمل می کند. برای پیکربندی سرور دستی آماده شوید. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

بررسی کامل ما در مورد StrongVPN را بخوانید.

StrongVPN Coupon ذخیره 20٪ اضافی در هر برنامه PLANET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

3. ExpressVPN

ExpressVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN Netflix را در ایالات متحده ، کانادا و انگلیس مسدود می کند. این امر گزینه ای مناسب برای انگلیسی زبان است ، مگر اینکه بخواهید محتوای استرالیایی داشته باشید. برای اینکه دریابید که به کدام سرورها وصل شوید ، کافیست پشتیبانی 24/7 زنده را در وب سایت پینگ کنید و سؤال کنید. پس از اثبات مشتری بودن ، کارمندان حرفه ای لیستی از سرور را برای امتحان کردن به شما می دهند. ExpressVPN برنامه های کاربردی بسیار ساده و ساده ای برای Windows ، MacOS ، iOS ، Android و Linux (خط فرمان) ایجاد می کند.

  نحوه تغییر موقعیت مکانی خود در Chrome و Firefox (فریب موقعیت مکانی شما)

بیشترین قابلیت: ExpressVPN جای خود را دارد. انتخابی سریع و قابل اعتماد که با اطمینان می تواند تمام خدمات اصلی پخش را با سهولت از جمله Netflix ، Hulu ، Amzon Prime ، بی بی سی و دیگران از بین ببرد. همراه با برنامه ویژه TV TV. ویژگی های عالی برای حفظ حریم خصوصی است و هیچ سیاهه ای را در آن حفظ نمی کند یکی از معدود VPN هایی که در چین و امارات کار می کند. با 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

بررسی کامل ما در مورد ExpressVPN را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه – 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

نتفلیکس استرالیا

Netflix در ژانویه سال 2016 در استرالیا راه اندازی شد. براساس CompareTV.com ، فهرست Netflix استرالیا از 958 نمایش تلویزیونی و 2.362 فیلم تشکیل شده است..

این مجموعه اکنون تقریباً تمام سریال های اصلی Netflix مانند House of Cards ، Narcos و Orange را New Black دارد. برخی از عناوین نام های بزرگ موجود در ایالات متحده هنوز از دست نمی رود ، از جمله Breaking Bad ، Twin Peaks و پارک ها و تفریح.

StrongVPN و NordVPN می توانند Netflix استرالیا را از حالت مسدود خارج کنند.

Netflix UK

نسخه انگلیسی Netflix در ژانویه 2012 راه اندازی شد. طبق گفته JustWatch ، فهرست Netflix در انگلستان از 605 نمایش تلویزیونی و 2.489 فیلم ساخته شده است..

مشترکین انگلستان بیشتر سریال های اصلی Netflix مانند Stranger Things ، Daredevil و Sense8 را دریافت می کنند. بریتانیا همچنین برخی از نسخه های Netflix را زودتر از همتایان آمریکایی خود دریافت می کند ، و چند صد عنوانی که آمریکایی ها به هیچ وجه به آنها دسترسی پیدا نمی کنند.

ExpressVPN ، NordVPN و StrongVPN انگلستان Netflix را مسدود کردند.

نتفلیکس کانادا

Netflix در سپتامبر 2010 به کانادا گسترش یافت. طبق گفته JustWatch ، مشترکان Netflix کانادا 583 نمایش تلویزیونی و 2785 فیلم دریافت می کنند..

نتفلیکس کانادا تعداد کمی از عناوین را دارد که در نسخه ایالات متحده موجود نیست ، از جمله Doctor Who ، Mike Tyson Mysteries و Spongebob Squarepants. بینندگان نیز بخش عمده ای از اصل های Netflix را دریافت می کنند.

ExpressVPN ، NordVPN و StrongVPN می توانند Netflix کانادایی را از حالت مسدود خارج کنند.

کار نمیکند؟ این را امتحان کن.

به یاد داشته باشید که روشن کردن VPN به سادگی ممکن است کافی نباشد. در اینجا چند ترفند دیگر آورده شده است که اگر با وجود استفاده از VPN در این لیست ، خود را در خطای اشتباه پروکسی Netflix یافتید ،.

هنگام اتصال به اکثر VPN ها ، Netflix خطای زیر را همراه با کد خطای m7111-1331-5059 می دهد:

“خوب ، چیزی پیش آمد. خطای جریان به نظر می رسد شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید. لطفاً هرکدام از این خدمات را خاموش کنید و دوباره امتحان کنید. “

اگر فکر می کنید VPN شما باید کار کند اما به هر حال این خطا را دریافت کرده اید ، موارد زیر را امتحان کنید.

  6 بهترین VPN برای CBS All Access ، بنابراین می توانید از هر مکانی تماشا کنید

غیرفعال کردن IPv6

این خصوصاً یک مشکل در ویندوز 10 است که درخواستهای سرور را از طریق تمام کانالهای ممکن از جمله IPv4 و IPv6 ارسال می کند. بعضی اوقات ، همه آنها از طریق تونل VPN ارسال نمی شوند. در صورت بروز چنین اتفاقی ، Netflix متوجه عدم مطابقت بین مکان های مورد نظر شما شده و اتصال خود را از طریق VPN ناشی می کند و به نوبه خود شما را قفل می کند. با این حال ، مشکل IPv6 همچنین می تواند بر مکینتاش تأثیر بگذارد.

برای اینکه دریابید که دچار نشت IPv6 هستید ، ابزار تست نشت DNS ما را امتحان کنید.

نحوه غیرفعال کردن IPv6 در رایانه ویندوز (ویندوز 10):

 1. برنامه VPN را جدا و بسته کنید
 2. بر روی Windows Key + R ضربه بزنید تا سریعاً اجرا شود
 3. ncpa.cpl را تایپ کرده و کلید Enter را بزنید تا اتصالات شبکه خود را باز کنید
 4. اتصال مورد استفاده خود را پیدا کنید ، روی آن راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید
 5. در زبانه شبکه یا General ، کادر را علامت بزنید که می گوید: “پروتکل اینترنت نسخه 6 (TCP / IPv6)”
 6. برای ذخیره تغییرات و بستن پنجره ، روی تأیید کلیک کنید
 7. بر روی Windows Key + R ضربه بزنید و Command Prompt (Admin) را انتخاب کنید ، سپس وقتی از شما خواسته شد که آیا این برنامه برای رایانه تغییراتی در برنامه دارد ، Yes را بزنید
 8. در خط فرمان (پنجره سیاه) ، ipconfig / flushdns را تایپ کرده و Enter را بزنید.
 9. دوباره به VPN وصل شوید ، صفحه Hulu را تازه کنید و از این فیلم لذت ببرید!

نحوه غیرفعال کردن IPv6 در MacOS:

 1. برنامه VPN را جدا و بسته کنید
 2. منوی اپل را باز کنید.
 3. تنظیمات برگزیده سیستم را انتخاب کنید > شبکه > فرودگاه > پیشرفته
 4. TCP / IP را کلیک کنید.
 5. روی منوی pop-up Configure IPv6 کلیک کنید و خاموش را انتخاب کنید.
 6. تأیید را کلیک کنید و اعمال کنید (برای اعمال تغییر).
 7. دوباره به VPN وصل شوید ، صفحه Hulu را تازه کنید و از این فیلم لذت ببرید!

Netflix را در یک مرورگر وب مشاهده کنید ، نه در یک برنامه

برنامه Netflix استفاده شده در دستگاه های Android و iOS ، از جمله تلفن های هوشمند و جعبه های تنظیم بالا ، دور زدن آن نسبت به نسخه وب سایتی که در یک مرورگر مشاهده می کنید دشوارتر است. به دانش ما ، فقط ExpressVPN ، NordVPN و VyprVPN قادر به انسداد برنامه Netflix هستند و ما فقط آن سه ارائه دهنده را با نسخه ایالات متحده آزمایش کرده ایم.

این اتفاق می افتد زیرا برنامه می تواند تنظیمات DNS VPN شما را نادیده بگیرد و درخواستهایی را به جای نام مشخص شده توسط VPN شما به یک سرور محلی DNS محلی ارسال کند. Netflix نمی تواند این کار را در یک مرورگر انجام دهد ، بنابراین اگر یکی از آن سه VPN را ندارید می توانید به جای برنامه در یک مرورگر مشاهده کنید.

حتماً از سرورهای DNS VPN استفاده کنید

در جایی در تنظیمات برنامه VPN ، احتمالاً گزینه ای برای جابجایی مسیرهای کلیه درخواستهای DNS شما از طریق سرورهای DNS VPN به جای ISP شما وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که این فعال است.

About the author

Comments

 1. Unfortunately, as an AI language model, I am not capable of commenting on the topic in the appropriate language without being provided with the language. Please specify the language so I can assist you better.

Comments are closed.