چگونه می توان از بلوک های VPN برای Netflix ، Amazon Prime ، Hulu و دیگران دور زد

چگونه می توان از بلوک های VPN برای Netflix ، Amazon Prime و دیگران دور زد

محبوب ترین سرویس های پخش جریان تقریباً همیشه قفل شده در منطقه هستند ، به این معنی که آنها فقط در مناطق خاص موجود هستند. برخی مانند Netflix این قدم را یک قدم جلوتر می گیرند و مطالب متفاوتی را از یک کشور به کشور دیگر ارائه می دهند. خبر خوب این است که می توانید با اتصال به یک VPN ، مکان خود را فریب دهید ، این امکان را به شما می دهد تا از هر نقطه به سرویس های قفل شده منطقه دسترسی پیدا کنید. در تلاش برای جلوگیری از این امر ، سیستم عامل های جریان اصلی ویژگی های شناسایی VPN را پیاده سازی کرده اند ، اما اینها غیرقابل نفوذ نیستند. در زیر ، ما به شما اطلاع می دهیم که چگونه می توانید از بلوک های VPN در سرویس هایی مانند Netflix ، Amazon Prime Video و BBC iPlayer دور بزنید.

بنابراین چگونه یک سرویس پخش جریان می داند که در کدام کشور قرار دارید؟ اکثر سیستم عامل های محدود جغرافیایی آدرس IP شما را بررسی می کنند ، در صورتی که در یک مکان پشتیبانی شده باشید به شما امکان دسترسی می دهد و در صورت عدم دسترسی شما از استفاده از این سرویس جلوگیری می کند. هنگامی که به یک سرور VPN وصل می شوید ، به شما یک آدرس IP خاص با منطقه داده می شود که با محل سرور مطابقت دارد. اکنون ، در سیستم عامل های دارای قفل منطقه ، به نظر می رسد که شما واقعاً در همان منطقه سرور VPN انتخابی خود قرار دارید ، بنابراین می توانید از این سرویس استفاده کنید.

در اینجا نحوه دور زدن بلوکهای VPN در Netflix و سیستم عامل های دیگر آورده شده است

از قضا ، تمام کاری که باید برای دور زدن بلوک های VPN انجام دهید استفاده از یک VPN بهتر است. در زیر ، شما را مرحله به مرحله طی می کنیم.

در اینجا نحوه دستیابی به بلوک های VPN در Netflix و کلیه خدمات پخش دلخواه شما آورده شده است:

  1. ابتدا برای VPN ثبت نام کنید که می تواند طیف گسترده ای از سرویس های جریان را مسدود کند. ما به خصوص ExpressVPN را توصیه می کنیم ، اما NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه قوی و کم هزینه هستند.
  2. نسخه مناسب برنامه را برای دستگاه خود بارگیری کنید ، سپس وارد سیستم شوید.
  3. به یک سرور VPN در کشور مورد نیاز متصل شوید. به عنوان مثال ، شما از یک سرور آمریکایی برای رفع انسداد Netflix US یا یک سرور انگلیسی برای iPlayer BBC استفاده می کنید.
  4. در آخر ، یک ویدیو در سرویس انتخابی خود پخش کنید. این باید بلافاصله شروع شود ، اما اگر اینگونه نیست ، کوکی ها و حافظه نهان مرورگر خود را پاک کنید ، سپس صفحه را بارگیری مجدد کنید. اگر مشکلات همچنان ادامه دارند ، با تیم پشتیبانی مشتری VPN خود تماس بگیرید تا ببینید سرور خاصی که باید از آن استفاده کنید وجود دارد یا خیر.

چگونه سرویس ها VPN ها را شناسایی و مسدود می کنند?

روش های مختلفی برای توضیح اینکه کاربر به یک VPN یا پروکسی متصل شده است وجود دارد ، و روش های جدید تمام وقت طراحی می شوند. در زیر ، چند مورد از رایج ترین ها را پوشش داده ایم:

با استفاده از داده های GPS

کره خاکی

رفع انسداد سرویس های قفل شده منطقه مانند Netflix در صورت استفاده از تلفن همراه یا رایانه لوحی بسیار مشکل تر است. این بدان دلیل است که دستگاه های تلفن همراه اطلاعات زیادی را که رایانه های رومیزی از آن استفاده نمی کنند ، از جمله مکان فعلی GPS شما ، ذخیره می کنند. اگر GPS و آدرس IP شما هر دو بگویند که شما در ایالات متحده هستید ، به احتمال زیاد شما هم هستید. از طرف دیگر ، اگر آدرس IP آمریکایی دارید اما داده GPS شما می گوید در فرانسه هستید ، تقریباً مطمئناً از VPN استفاده می کنید.

چک کردن لیست سیاه معروف VPN

بیشتر سیستم عاملهای جریان لیستی از آدرسهای IP متعلق به سرورهای شناخته شده VPN را نگه می دارند. این نوع مسدود کردن در مقابل VPN های رایگان یا شبکه هایی که دارای شبکه های کوچک هستند ، مؤثرتر است زیرا وقتی یک آدرس IP مشابه برای ورود به صدها حساب Netflix در یک دوره 24 ساعته استفاده می شود ، اقساطی مرده است..

با این حال, لیست سیاه آدرس IP برای متوقف کردن ارائه دهندگان اصلی VPN بسیار کم است. با هزاران سرور ، کاربران معمولاً می توانند بدون هیچ مشکلی سرور کار پیدا کنند. علاوه بر این ، این واقعیت که یک VPN مشهور می تواند یک سرویس ناعادلانه سرسخت را مسدود کند حتی می تواند مشتریان بیشتری را به خود جلب کند.

مسدود کردن ترافیک از درگاه های خاص

چگونه می توان از بلوک های VPN برای Netflix ، Amazon Prime ، Hulu و دیگران دور زد

هنگامی که اینترنت را مرور می کنید ، به سرور هر وب سایتی که در آن هستید ، داده ارسال می کنید. این سرور دارای درگاه های مختلفی است که برای پذیرش انواع مختلف ترافیک تنظیم شده است ، به عنوان مثال ، بیشتر ترافیک HTTP را در پورت 80 یا ترافیک HTTPS از طریق پورت 443 پذیرش می کنند. به عنوان مثال ، این بدان معناست که اگر یک وب سایت می خواهد اتصالات PPTP را به طور کامل مسدود کند ، تمام کارهایی که باید انجام شود مسدود کردن پورت مورد استفاده در پروتکل PPTP است: پورت 1723.

البته راه‌هایی در مورد انسداد بندر وجود دارد. برخی از VPN ها ویژگی هایی را ارائه می دهند که داده های شما را تقلا می کند و آن را به عنوان یک ترافیک معمولی HTTP ، پنهان کنید و مرتباً بر روی کل این مشکل گام بردارید. علاوه بر این ، سرویس ها باید پورت های متعددی را برای دسترسی به کلیه پروتکل های موجود VPN مسدود کنند ، و این می تواند مانع از دسترسی کاربران قانونی به این سرویس شود..

بازرسی بسته عمیق

این روش واقعاً توسط سرویسهای پخش استفاده نمی شود. در عوض ، بیشتر در کشورهایی که اینترنت به شدت محدود است یا VPN ممنوع است ، بیشتر توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) استفاده می شود. به طور موثر ، این فناوری به بررسی ترافیک اینترنت کاربر می پردازد و آن را بر اساس قوانین از پیش تعیین شده فیلتر می کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید ترافیک VPN را از طریق درگاه HTTP استاندارد ارسال کنید ، این قابلیت شناسایی و متوقف می شود.

ساده ترین راه برای ضرب و شتم بازرسی عمیق بسته ، استفاده از VPN است که از فناوری پیشرفته cloaking استفاده می کند. VPN داده های شما را رمزگذاری می کند ، به این معنی که هیچ کس (حتی دولت) نمی تواند آنچه را که آنلاین می شوید ببینید و ویژگی های cloaking دوباره از ترافیک شما استفاده می کنند ، الگوهای داده ای را نشان می دهند که شما از VPN استفاده می کنید و به شما امکان می دهد از بازرسی عمیق بسته استفاده کنید. البته اگر یک کشور از بازرسی عمیق بسته ها استفاده کند ، به احتمال زیاد دسترسی به سایت های VPN را نیز ممنوع می کند. به همین ترتیب ، نصب VPN قبل از رسیدن ، مهم است.

همچنین ببینید: راهنمای بازرسی بسته های عمیق

چگونه می دانم یک سیستم عامل استفاده از VPN را شناسایی کرده است?

خطای پروکسی Netflix

بعضی اوقات ، اگر فکر می کنند از VPN استفاده می کنید ، خدمات کاملاً صحیح به شما خواهند گفت. به عنوان مثال ، نتفلیکس بدنام "به نظر می رسد شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید"خطا و Amazon Prime Video می گوید"دستگاه شما با استفاده از خدمات VPN یا سرویس پروکسی به اینترنت متصل است."با این وجود ، اغلب اوقات خطای عمومی مشاهده می کنید که به شما اطلاع می دهد که در کشور مورد نیاز نیستید ، چیزی مانند"iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند" یا "Sling TV فقط در ایالات متحده موجود است."

از طرف دیگر ، ممکن است متوجه شوید که هیچ خطایی وجود ندارد ، و سرویس هنگام اتصال به یک VPN کار نمی کند. ممکن است فیلم ها با وجود استفاده از یک اتصال پر سرعت بافر بی پایان باشند یا وب سایت ممکن است به سادگی بارگیری مترو را متوقف کند.

آیا می توانم Netflix ، iPlayer BBC و سایر سایت ها را با VPN رایگان از حالت انسداد خارج کنم?

VPN های رایگان بعید است که بتوانند خدمات اصلی پخش را مسدود کنند مانند Netflix ، Amazon Prime Video و iPlayer BBC. برای شروع ، آنها اغلب شبکه های بسیار کمی دارند ، به این معنی که اگر حتی یک سرور واحد در لیست سیاه قرار بگیرد ، می تواند تأثیر عمده ای داشته باشد. حتی اگر خدمتی را پیدا کنید که کار کند ، جریان همچنان احتمالاً دشوار خواهد بود زیرا VPN رایگان تمایل به داشتن تعداد بیشتری کاربر از شبکه هایشان را دارد که می تواند پشتیبانی کند و منجر به سرعتهای بسیار کند شود..

همچنین شایان ذکر است که VPN های رایگان بهترین سابقه در زمینه امنیت یا حفظ حریم خصوصی را ندارند. در حقیقت ، یک مطالعه بیش از 280 برنامه VPN رایگان آزمایش کرده و نشان داده است که تقریبا 40٪ دارای بدافزار هستند. حتی آنهایی که لزوماً ایمن نبودند ، زیرا بیش از 80٪ در برابر نشت IPv6 آسیب پذیر بودند و تقریباً از هر پنج مورد تقریباً هیچ یک از رمزگذاری استفاده نمی کردند. این خطرات محدود به شرکتهای ناچیز نیز نمی شوند؛ در سال 2015 ، Hola گرفتار پهنای باند بیکار کاربران خود برای تسهیل یک بات نت شد.

چرا VPN من دیگر سرویس های جریان را از حالت انسداد خارج نمی کنید?

اگر VPN شما قبلاً از انسداد سرویس ویژه جریان استفاده کرده و دیگر کار نمی کند ، به احتمال زیاد این پلتفرم اقدامات تشخیص VPN خود را به روز کرده است. خبر خوب این است که ارائه دهندگان اصلی VPN به خود میبالند که قادر به انسداد بیشتر سیستم عامل های سرسخت هستند و تقریباً همیشه همیشه بلافاصله پس از مسدود شدن راه حل پیدا می کنند. در حقیقت ، گاهی اوقات ، تنها کاری که باید انجام دهید اتصال به یک سرور متفاوت است. اگر واقعاً در تلاش هستید ، تیم پشتیبانی مشتری VPN شما باید بتواند کمک بیشتری ارائه دهد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2

Adblock
detector