بهترین VPN برای روترهای Netgear (و نحوه نصب آنها)

بهترین VPN برای روترهای Netgear و نحوه نصب

روترهای Netgear بسته به مدل می توانند با یک یا دو روش با VPN کار کنند:

 • می توانید سرور VPN را روی خود روتر تنظیم کنید و امکان دسترسی از راه دور به شبکه خانگی خود را فراهم کنید
 • می توانید یک اتصال مطمئن به یک سرور VPN را در یک مکان دیگر تنظیم کنید

روترهای Netgear فقط گزینه اول را بطور پیش فرض درج کنید, که دسترسی ایمن ، از راه دور به یک رایانه ، دستگاه های IoT یا یک سرور رسانه در خانه شما را فراهم می کند. اصولاً روتر سرور VPN است.

گزینه دوم اتصال به اینترنت تمام دستگاه های خانه شما را تضمین می کند و به شما امکان می دهد محتوای قفل شده منطقه را از حالت قفل خارج کنید. اگر می خواهید تورنت خصوصی ، رفع انسداد جغرافیایی و امنیت اضافه کنید ، این برای شما مناسب است.

متأسفانه, عملکرد VPN داخلی در سیستم عامل روتر Netgear با گزینه دوم کار نمی کند. بنابراین اگر می خواهید روتر Netgear خود را به یک سرور VPN در یک مکان دیگر متصل کنید ، لازم است سیستم عامل را با چیزی مانند DD-WRT یا Tomato جایگزین کنید.

قرار دادن سیستم عامل جدید روی روتر شما رایگان و به ویژه دشوار نیست ، اما خطرات خاصی از جمله آسیب رساندن به روتر یا لغو ضمانت را به همراه دارد.

بهترین VPN برای روترهای Netgear: ExpressVPN

ExpressVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

اگر می خواهید روتر Netgear خود را به طور ایمن به یک سرور VPN در یک مکان از راه دور متصل کنید ، ما ExpressVPN را به شدت توصیه می کنیم.

ExpressVPN سیستم عامل شخصی خود را تولید می کند ، که با دو مدل روتر محبوب Netgear کار می کند:

 • Nighthawk R6300v2
 • Nighthawk R7000

فایده این سیستم عامل سفارشی این است که پس از نصب ، همه این موارد راه‌اندازی و آماده است. هیچ مشکلی با تنظیمات اتصال و پرونده های پیکربندی وجود ندارد. تغییر سرورها و اتصال و جدا کردن دستگاههای جداگانه از VPN آسان است.

برنامه روتر ExpressVPN

اگر روتر Netgear غیر از آن دو دارید ، ExpressVPN هنوز گزینه ای است ، اما لازم است سیستم عامل را با جایگزین منبع باز جایگزین کنید و به صورت دستی اتصالات را به هر سرور تنظیم کنید.

  نحوه تغییر PSN منطقه در PS4

ExpressVPN سریعترین VPN مورد آزمایش ماست و برای انسداد محتوا قفل شده منطقه مانند Netflix ، Hulu و iPlayer بی بی سی فوق العاده است. همچنین بسیار امن است و هیچ شناسه ای را ذخیره نمی کند. پشتیبانی مشتری از طریق ویژگی چت زنده در وب سایت به صورت 24/7 در دسترس است.

بهترین VPN برای روترهای NETGEAR: ExpressVPN انتخاب شماره 1 سیستم عامل سفارشی ExpressVPN و مجموعه کاملاً مناسب سایر ویژگی ها ، باعث شده است تا بهترین انتخاب ما برای صاحبان روتر Netgear باشد. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود.

ExpressVPN تنها ارائه دهنده VPN است که ما از آن می دانیم که باعث می شود سیستم عامل روتر سازگار با Netgear باشد NordVPN و خصوصی VPN اگر می خواهید یک جایگزین سیستم عامل منبع باز را امتحان کنید ، گزینه های خوبی نیز هستند.

VPN های روتر Netgear توضیح داد

بسیاری از مدل های روتر Netgear از شبکه های خصوصی مجازی پشتیبانی می کنند ، اما این ممکن است به معنای آن چیزی باشد که شما فکر می کنید معنی آن نیست. VPN نصب شده بر روی روتر Netgear سهام بسیار متفاوت از یک برنامه معمولی VPN در تلفن یا لپ تاپ شماست.

Netgear به کاربران اجازه می دهد تا سرور VPN خود را روی خود روتر تنظیم کنند. این به شما امکان می دهد از طریق اینترنت به شبکه خانگی خود دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر خارج از خانه هستید و می خواهید به رایانه شخصی منزل خود ، وسایل اینترنت یا سرور رسانه دسترسی پیدا کنید ، می توانید این کار را انجام دهید.

با این حال ، این تنظیم اتصال اینترنت شما در خانه را تضمین نمی کند یا به شما امکان دسترسی به محتوای قفل شده منطقه را می دهد.

اینجاست که ارائه دهنده VPN مانند ExpressVPN وارد می شود. ارائه دهندگان VPN سرورهایی را در سرتاسر جهان کار می کنند و به شما امکان می دهند از طریق تونل های رمزگذاری شده به آنها وصل شوید. این امکان را برای شما فراهم می کند که به عنوان مثال فقط در کشورهای دیگر در دسترس باشید. همچنین با جلوگیری از ISP ، آژانس های دولتی و هکرهای شما از فعالیت مرور و بارگیری شما ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند..

  راهنمای نظارت بر کارکنان و حفظ حریم خصوصی کار

متأسفانه ، روترهای Netgear از گزینه اتصال به سرور VPN از راه دور پشتیبانی نمی کنند. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، تعویض سیستم عامل ضروری است.

نحوه تنظیم VPN در شبکه خانگی خود روی روتر Netgear

این راه اندازی که به عنوان گزینه سهام در بسیاری از مدل های روتر Netgear امکان دسترسی از راه دور به شبکه خانگی شما را فراهم می کند ، نه به اینترنت. این برای دستگاه های هوشمند خانگی و IoT ، سرورهای رسانه خانگی و دسترسی از راه دور به رایانه ها مفید است. این در نظر گرفته نشده است که یک تونل رمزگذاری شده به اینترنت یا یک آدرس IP عمومی متفاوت به شما ارائه دهد.

netgear genie vpnتصویر از Netgear.com

هر روتر Netgear به این ویژگی مجهز نیست ، اما بسیاری از آنها از جمله همه مدل های ProSafe و Nighthawk استفاده می کنند.

از آنجا که شما یک مشتری و سرور را تنظیم می کنید ، باید VPN را هم در روتر و هم در دستگاهی که می خواهید اتصال برقرار کنید تنظیم کنید..

در اینجا نحوه تنظیم VPN در روتر Netgear آورده شده است:

 1. مرورگر وب را باز کنید و به آن بروید http://www.routerlogin.net.
 2. نام کاربری و رمز عبور را برای پنل مدیریت روتر خود (Netgear Genie) وارد کنید. به طور پیش فرض ، نام کاربری است مدیر و رمز عبور است کلمه عبور, اما اگر قبلاً چنین نکرده اید ، باید این موارد را تغییر دهید.
 3. قابل اعتماد و متخصص پیشرفته > تنظیمات پیشرفته > سرویس VPN.
 4. بررسی سرویس VPN را فعال کنید و کلیک کنید درخواست دادن
 5. تنظیمات سرویس VPN مورد نظر خود را مشخص کنید. این بستگی به چیزی دارد که می خواهید از VPN برای آن استفاده کنید.
 6. فایلهای پیکربندی OpenVPN را برای نوع دستگاهی که می خواهید به آن وصل شوید ، مانند: بارگیری کنید برای ویندوز یا برای تلفن هوشمند.
 7. پرونده ها را روی دستگاه مورد نظر خود برای اتصال به VPN منتقل کرده و آنها را به برنامه مورد نظر OpenVPN خود وارد کنید.
 8. نمایه OpenVPN را که در برنامه ایجاد کردید انتخاب کنید و به آن وصل شوید!

می توانید از برنامه های رسمی و رسمی OpenVPN که برای اکثر سیستم عامل های اصلی موجود است استفاده کنید. آنها معمولاً از فروشگاه برنامه دستگاه یا مخزن پیش فرض دستگاه شما در دسترس هستند.

  Getflix با Netflix کار نمی کند ، این راه حل را امتحان کنید

نحوه جایگزینی سیستم عامل در روتر Netgear

اگر می خواهید روتر خود را به یک سرور VPN از راه دور متصل کنید ، لازم است سیستم عامل را با چیزی که این قابلیت را ارائه می دهد جایگزین کنید. این فرآیند با عنوان "چشمک زن" می تواند به طور دائم به روتر شما آسیب برساند و در صورت عدم اجرای صحیح گارانتی ، از این رو با احتیاط عمل کنید.

 1. سیستم عامل سازگار با VPN را که با مدل روتر خاص Netgear شما کار می کند بارگیری کنید. ما چیزی از انواع DD-WRT یا گوجه فرنگی را توصیه می کنیم.
 2. مرورگر وب را باز کنید و به آن بروید http://www.routerlogin.net.
 3. نام کاربری و رمز عبور را برای پنل مدیریت روتر خود (Netgear Genie) وارد کنید. به طور پیش فرض ، نام کاربری است مدیر و رمز عبور است کلمه عبور, اما اگر قبلاً چنین نکرده اید ، باید این موارد را تغییر دهید.
 4. انتخاب کنید پیشرفته > مدیریت > بروزرسانی روتر.
 5. کلیک مرور کردن و به سیستم عامل که در مرحله 1 بارگیری کرده اید بروید.
 6. کلیک بارگذاری برای فلش روتر.
 7. روتر را مجدداً راه اندازی کنید.

با وجود سیستم عامل جدید خود می توانید اتصال VPN را تنظیم کنید. برای اطلاعات بیشتر مقاله های ما را در مورد بهترین VPN های DD-WRT و بهترین VPN برای روترهای گوجه فرنگی بررسی کنید.

آیا VPN های روتر Netgear رایگان وجود دارد?

همانطور که در بالا بحث شد ، می توانید برخی از روترهای Netgear را به سرورهای VPN تبدیل کنید که به شما امکان می دهد به شبکه خانگی خود متصل شوید. این یک ویژگی داخلی است و می توانید با استفاده از برنامه های VPN رایگان و منبع باز از طریق تلفن یا لپ تاپ به آن وصل شوید.

اگر می خواهید روتر خود را به یک سرور VPN در یک مکان دیگر متصل کنید ، اما گزینه های رایگان وجود ندارد که ما از آن آگاه باشیم. اکثر VPN های رایگان فقط با تلفن و لپ تاپ در سیستم عامل های اصلی کار می کنند.

به هر حال ، بهتر است از VPN های رایگان جلوگیری شود. آنها داده های شما ، بارگیری دریچه گاز را تحت پوشش قرار می دهند و کاربران را مجبور می کنند تا در صف انتظار برای اتصال باشند. بسیاری از فعالیت های آنلاین شما را پیگیری می کنند و داده ها را به اشخاص ثالث مانند تبلیغ کنندگان می فروشند. برخی حتی می توانند دستگاه شما را با بدافزار آلوده کرده یا پهنای باند شما را برای استفاده در حملات بات نت بفروشند.

اگر می خواهید یک سرویس با کیفیت داشته باشید ، از VPN پولی استفاده کنید.

About the author

Comments

 1. As an AI language model, I do not have a native language, but I can understand and generate text in multiple languages. However, based on the content of the text, it appears to be in Persian (Farsi). The text discusses the different ways Netgear routers can work with VPN, including setting up a VPN server on the router or connecting to a secure VPN server in another location. The article also recommends ExpressVPN as the best VPN for Netgear routers and explains how to set up VPN on a Netgear router.

 2. نت‌گیر یکی از برندهای محبوب روتر در بازار است که امکان کار با VPN را در دو حالت مختلف فراهم می کند. شما می توانید سرور VPN را روی خود روتر تنظیم کنید و به راحتی از راه دور به شبکه خانگی خود دسترسی پیدا کنید یا اتصال مطمئنی به یک سرور VPN در یک مکان دیگر تنظیم کنید. با این حال، برای استفاده از گزینه دوم، شما باید سیستم عامل روتر خود را با چیزی مانند DD-WRT یا Tomato جایگزین کنید. به هر حال، ExpressVPN یکی از بهترین انتخاب ها برای روترهای Netgear است که با سیستم عامل شخصی خود کار می کند و به شما امکان می دهد به طور ایمن به یک سرور VPN در یک مکان از راه دور متصل شوید. با این حال، برای استفاده از این سرویس، شما باید هزینه ای را پرداخت کنید. در کل، استفاده از VPN برای روترهای Netgear می تواند به شما کمک کند تا امنیت و حریم خصوصی خود را در اینترنت افزایش دهید.

 3. ظهر خوبی داشته باشید. این مقاله در مورد روترهای Netgear و نحوه کار با VPN صحبت می کند. این روترها دارای دو روش برای کار با VPN هستند: تنظیم سرور VPN روی خود روتر و یا اتصال به یک سرور VPN در یک مکان دیگر. روترهای Netgear فقط گزینه اول را به عنوان پیش فرض در نظر می گیرند. این گزینه به شما امکان دسترسی ایمن و از راه دور به رایانه، دستگاه های IoT و سرور رسانه در خانه شما را می دهد. اما اگر می خواهید به محتوای قفل شده منطقه دسترسی پیدا کنید، باید از گزینه دوم استفاده کنید. متأسفانه، عملکرد VPN داخلی در سیستم عامل روتر Netgear با گزینه دوم کار نمی کند. برای استفاده از این گزینه، باید سیستم عامل را با چیزی مانند DD-WRT یا Tomato جایگزین کنید. بهترین VPN برای روترهای Netgear، ExpressVPN است. این VPN سریع، امن و با سیستم عامل روتر Netgear سازگار است. اگر می خواهید روتر Netgear خود را به طور ایمن به یک سرور VPN در یک مکان از راه دور متصل کنید، ExpressVPN را به شدت توصیه می کنیم. با تشکر از این مقاله مفید.

Comments are closed.