بهترین VPN برای تورنت با توجه به کاربران Reddit (رایگان و پرداخت شده)

بهترین VPN برای تورنت با توجه به کاربران reddit

اگر یک چیز وجود دارد که Redditor بیش از همه دوست دارد ، این حریم خصوصی است. طراحی Reddit با نیاز به اطلاعات بسیار کمی برای ثبت نام ، بر ناشناسی بودن کاربران تأکید دارد. بنابراین جای تعجب ندارد که بسیاری از Redditor ها و به خصوص کسانی که تورنت می کنند از VPN (شبکه های خصوصی مجازی) نیز استفاده و توصیه می کنند. اگرچه بیش از 100 VPN در بازار وجود دارد ، اما کاربران Reddit فقط تعداد معدودی از آنها را توصیه می کنند.

reddit torrent vpnsمنبع: Reddit

ما از طریق چندین انجمن محبوب در Redditor که تورنت می کنند ریختیم ، به دنبال پاسخ دادن به یک سؤال ساده هستیم: به گفته کاربران Reddit ، بهترین VPN برای تورنت چیست؟ Redditor برخی از VPN ها را دوست دارند (و برخی از آنها متنفر هستند) ، اما برای تورنت ، یک برنده واضح وجود دارد.

TL؛ DR: NordVPN بیشترین رأی روی Reddit است

اگر در Reddit جستجو کنید ، احتمالاً VPN های متفاوتی را که در اینجا یا آنجا ذکر شده است پیدا خواهید کرد. با این حال ، خدمتی که در مورد آن صحبت می شود اکثر برای تورنت NordVPN است.

reddit torrent vpns nordvpnمنبع: Reddit

این را نمی گویم که این تنها سرویس VPN در خارج است که در حال حاضر توسط کاربران Reddit توصیه شده است. دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) و ملاوند نیز اغلب در میان Redditor هایی که torrent می کنند ذکر می شود. با این حال ، تجزیه و تحلیل ما در مورد انجمن های Reddit که در بین کاربران تورنت محبوب است ، می یابد که NordVPN بیشترین ذکر را دارد و با تعداد زیادی توصیه مثبت از سوی کاربران فعلی.

چرا NordVPN را برای تورنت انتخاب می کنید?

این سرویس بیش از 5500 سرور در 60 کشور جهان ارائه می دهد. هر سرور از لحاظ فنی می تواند برای تورنت مورد استفاده قرار گیرد ، اما NordVPN در ارائه سرورهای اختصاصی P2P بی نظیر است. این سرورها ضمن حفظ سطح مورد انتظار امنیت شبکه ، به حداکثر رساندن سرعت بارگیری کمک می کنند. 

reddit torrent vpns nordمنبع: Reddit

NordVPN همچنین با استفاده از سیاست سختگیرانه در عدم امکان محافظت از کاربران در برابر کشف. هیچ یک از فعالیت های آنلاین شما از طریق سرویس حفظ نمی شود.

مهمتر از همه ، NordVPN به خوبی با مشتریان تورنت ادغام می شود تا به اطمینان و حفظ ناشناس بودن شما در شبکه های تورنت کمک کند. این سرویس با اتصال شما به سرورهای امن آن از طریق یک تونل VPN خصوصی ، آدرس IP شما را نقاب می کند. همچنین از ویژگی هایی مانند سوئیچ kill و محافظت در برابر نشت DNS استفاده می کند تا مطمئن شود مکان واقعی شما هنگام اتصال به VPN نشت نمی کند.

NordVPN حتی شامل ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد برنامه های خاصی را انتخاب کنید تا با سوئیچ kill خود را بپوشانید. با این کار دسترسی به اینترنت به برنامه های مشخص شده شما (مانند یک سرویس گیرنده تورنت) در صورت عدم استفاده از VPN شما مسدود خواهد شد.

reddit torrent vpns nordمنبع: Reddit

NordVPN چندین فن آوری کلیدی را به شما ارائه می دهد که به سرعت بارگیری عالی برای تورنت کمک می کند. در نتیجه ، این مورد در بین کاربران Reddit که تورنت می کنند بسیار مورد علاقه قرار گرفته است (و کسی که نمی خواهد اظهار لطف خود را اعلام کند).

reddit torrent vpns nordvpnمنبع: Reddit

گفته می شود ، NordVPN اشکالات تورنت را دارد. تست های سرعت مرتب و مرتب شده ما نشان داده اند که NordVPN سریعترین VPN در بلوک نیست. با این حال ، سرعتها متفاوت هستند و شما می توانید با استفاده از سرور نزدیک به محل واقعی خود و انتخاب سرور کم جمعیت ، سرعت متوسط ​​خود را افزایش دهید.

همچنین ، گاهی اوقات مشاهده خواهید کرد برخی از Redditor ها با انتقاد از VPN های بزرگتر مانند NordVPN به دلیل عدم ارائه حمل و نقل درگاه. ما در مورد حمل و نقل درگاه کمی بیشتر در زیر صحبت خواهیم کرد. با این حال ، توجه داشته باشید که در حالی که حمل و نقل پورت می تواند سرعت بارگیری شما را افزایش دهد ، همچنین باعث می شود اتصال شما از امنیت کمتری برخوردار شود. 

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

من شنیده ام که NordVPN در زمینه داده کاوی فعالیت دارد. آیا این درست است?

برای برطرف کردن این شایعات: علی رغم شایعات دروغین در Reddit ، NordVPN داده های من را ندارد. این شرکت در وبلاگ خود از خود دفاع کرد ، در حالی که تحقیقات مستقل تأیید کردند که این شرکت با داده های کاربر درگیر فعالیت های ناعادلانه نیست. در عین حال ، شایعات در Reddit بسیار سخت است ، اگرچه بسیاری از کاربران Reddit اکنون تمام تلاش خود را برای اطمینان از مرگ این شایعه انجام می دهند..

reddit torrent vpns nordvpnمنبع: Reddit

دیگر VPN ها Redditor عاشق تورنت هستند

NordVPN ممکن است بحث برانگیزترین و پرحجم ترین VPN برای تورنت باشد ، اما این تنها گزینه نیست. دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) ، مولود ، ویندوز رونق و TorGuard ذکر های محترم است. ما دریافتیم که وقتی مباحث تورنت VPN در Reddit مطرح می شوند ، هر یک از این موارد اغلب به عنوان گزینه های NordVPN توصیه می شوند ، و تمایل به دریافت بازخورد و نظرات مثبت دارند..

Redditor عاشق کم هزینه PIA و ویژگی های حفظ حریم خصوصی تأیید شده هستند

دسترسی به اینترنت خصوصی یکی از بزرگترین و قدیمی ترین ارائه دهندگان VPN است. در کنار NordVPN و ExpressVPN (که بسیار برای طرفداری از سرویس های پخش جریان مطلوب است) ، این سرویس دارای هزاران سرور در ده ها کشور است.

به طور خاص ، PIA دارای سرورهای پر سرعت در 30+ کشور ، با بیش از 3،300 سرور است. همچنین دارای یک سیاست دقیق بدون وقفه ، رمزگذاری AES-256 ، محافظت در برابر نشت DNS ، سرعت سریع و پهنای باند نامحدود. 

این سرویس دو بار در دادگاه مورد تأیید قرار گرفته است ، و تأیید می کند که هیچ مشکلی در دست نیست و اطلاعات کاربر را کاملاً ناشناس می کند.

reddit torrent vpns pia دسترسی به اینترنت خصوصیمنبع: Reddit

خوشبختانه ، PIA با مشتریان تورنت محبوب ادغام می شود تا از عدم امنیت ناشناس بودن شما در شبکه اطمینان حاصل کند ، حتی اگر برنامه یا اتصال اینترنت شما با شکست مواجه شود.

reddit torrent vpns pia دسترسی به اینترنت خصوصیمنبع: Reddit

اگر کاملاً به گزینه حمل و نقل پورت با گزینه VPN خود نیاز دارید ، PIA یک جایگزین خوب و محبوب برای NordVPN است. این سرویس همچنین دستورالعمل هایی را برای نحوه راه اندازی انتقال پورت هنگام اتصال به سرورهای VPN ارائه می دهد.

Redditor ها سرعت مولود را دوست دارند

در مقایسه با دسترسی به اینترنت خصوصی و NordVPN ، ممکن است مولود یک مدعی کوچک به نظر برسد. با داشتن 400+ سرور در کمتر از 40 کشور ، منابع زیادی برای انتخاب ندارند. با این حال ، این شرکت برای حفظ حریم خصوصی و امنیت از استانداردهای بالایی برخوردار است و حتی از حسابهای شماره گذاری شده ای استفاده می کند که فاقد هرگونه اطلاعات شخصی هستند. مولود همچنین یکی از تنها ارائه دهندگان VPN است که به شما این امکان را می دهد تا با پول نقد جسمی با احتیاط پرداخت کنید ، ردپای هویت موجود خود را کاهش دهید. 

مانند سایر خدمات ، ملاود دارای سیاست سختگیری بدون نقشه و استانداردهای رمزگذاری درجه نظامی است. متأسفانه ، ملاوند فاقد سوئیچ kill (که با NordVPN یا PIA پیدا خواهید کرد). این شرکت در مورد وب سایت خود دستورالعمل هایی را برای چگونگی دریافت ارائه می دهد ، اما اگر می خواهید یک بسته کامل را داشته باشید ، ممکن است مولود دقیقاً آنچه را که شما نیاز دارید ارائه نمی دهد.

reddit torrent vpns mullvadمنبع: Reddit

مانند PIA ، ملاوند همچنین با استفاده از خدمات خود امکان ارسال پورت را فراهم می کند. این سرویس همچنین دستورالعمل هایی را برای ارسال پورت از طریق سرورهای خود ارائه می دهد.

Redditor قیمت و سرعت Windscrib را دوست دارند

یک مورد که ما در مقابل توصیه می کنیم (و توضیح بیشتر در زیر) VPN رایگان است. با این وجود ، همیشه استثنائات متعددی از این قانون وجود دارد و این شامل Windscrib است. این سرویس گزینه رایگان و پولی دارد. همانطور که انتظار دارید ، گزینه رایگان دارای درپوش داده: 2 گیگابایت در ماه یا 10 گیگابایت در ماه اگر آدرس ایمیل و سایر اطلاعات را به آنها بدهید.. 

reddit torrent vpns windscribمنبع: Reddit

Windscrib همچنین مطمئن ترین گزینه نیست ، اما برخی از ویژگی های لازم را برای محافظت از شما در هنگام تورنت ارائه می دهد. به طور مرتب توسط کسانی که در حال تورنت هستند ، در Reddit ذکر شده است و اظهارات منفی در مورد آن وجود دارد که ما می توانیم پیدا کنیم.

reddit torrent vpns windscribمنبع: Reddit

این سرویس سوییچ کشتار و حمل و نقل پورت را برای کسانی که هنگام تورنت در حال بذر شدن نیاز دارند ، ارائه می دهد. اگر می خواهید گزینه ای نامحدود داشته باشید ، Windscrib یک برنامه سالانه کم هزینه ، گزینه "Build a Plan" را با شروع از 1 دلار در هر ماه و گزینه خرید IP ایستا که به شما امکان ارسال پورت را می دهد ، ارائه می دهد. همچنین به همه سرورهای Windscrib و مکانهای سرور دسترسی خواهید داشت.

Redditor ویژگی های TorGuard را دوست دارند

Torguard معمولاً به عنوان NordVPN یا PIA ذکر نمی شود ، اما وقتی این کار را انجام داد ، معمولاً به عنوان جایگزینی برای این موارد ارسال می شود. Redditor ها به طور کلی TorGuard را برای مجموعه ای از ویژگی های آن توصیه می کنند: یک سوئیچ kill ، استانداردهای رمزگذاری قوی ، حمل و نقل پورت ، یک سیاست سختگیرانه از عدم ورود و سرورهای 3000+ در 50 کشور.

reddit torrent vpns torguardمنبع: Reddit

هنگامی که این VPN توصیه می شود ، اغلب در کنار مولود توصیه می شود.

reddit torrent vpns torguardمنبع: Reddit

TorGuard ارزان ترین گزینه در دسترس نیست ، اما این سرویس اغلب با کدهای تخفیف در دسترس است. 

Redditor ها به طور کلی از VPN های رایگان بیزار و بی اعتماد نیستند

در کنار ناشناس بودن ، کاربران Reddit تمایل دارند که پس انداز کنند. به همین ترتیب ، موضوع VPN های رایگان هر چند وقت یکبار مطرح می شود. افراد تازه وارد VPN تمایل دارند این سؤال را بپرسند ، و با دلیل خوبی. از این گذشته ، اگر گزینه های پرداخت خوبی برای یک محصول وجود داشته باشد ، مطمئنا گزینه های رایگان خوبی نیز وجود دارد?

با VPN ها ، این طور نیست.

reddit torrent vpns vpns freeمنبع: Reddit

اگرچه آنها می توانند در هزینه شما پس انداز کنند ، اما VPN های رایگان با محدودیت های قابل توجهی همراه هستند که آنها را به عنوان جایگزین ضعیف برای گزینه پرداخت شده تبدیل می کند. آنها همچنین یک کابوس برای حفظ حریم خصوصی هستند ، همانطور که یکی از کاربران Reddit خاطرنشان کرد:

reddit torrent vpns freeمنبع: Reddit

تجربه این کاربر به یک دلیل اساسی برای جلوگیری از VPN های رایگان کمک می کند: آنها تمایل به محافظت از حریم خصوصی مناسب ندارند.

در کنار این ، VPN های رایگان معمولاً از داده های کم و پهنای باند ضعیف برخوردار هستند که باعث می شود آنها برای تورنت در اکثر موارد غیرقابل استفاده باشند. همچنین بسیاری از VPN های رایگان با جمع آوری و فروش داده های کاربر از کسب درآمد می کنند.

حمل و نقل پورت چیست؟ آیا من نیاز به ارسال بندر به تورنت دارم?

هنگامی که شما Reddit را برای مشاوره در مورد تورنت خصوصی و ایمن شستشو می دهید ، ممکن است اصطلاح "حمل و نقل بندر" را اجرا کنید. اکثر کاربران تورنت با تجربه در Reddit فرض خواهند کرد که شما می دانید این به چه معنی است ، بنابراین ممکن است با مشکل روبرو شوید و توضیح روشنی در انجمن های Reddit دریافت کنید.

به زبان ساده ، ارسال پورت اتصال ایمن بین یك دستگاه و وسیله ریموت دیگر ایجاد می كند. به عنوان مثال ، می توانید از حمل و نقل پورت برای اتصال از راه دور به یک دوربین امنیتی خانگی در حالی که از خانه دور هستید ، استفاده کنید. این فرآیند گاهی به شماره تلفن با استفاده از برنامه افزودنی گفته می شود — وقتی از راه دور به یک شبکه وصل می شوید ، به جای پیش فرض شدن در یک مکان خاص (یا پورت) به یک مکان دقیق در آن شبکه می رسید.. 

مربوط: حمل و نقل بندر و راه اندازی بندر - تفاوت ها چیست?

حمل و نقل پورت برای torrenting مشکل ساز است ، با این وجود ، زیرا از دیوار آتش استفاده می کند که سرویس VPN شما ممکن است از آن استفاده کند. این باعث می شود تا بتوانید هویت واقعی خود را در شبکه کشف کنید. بنابراین اگر ممکن است شما سرعت بیشتری داشته باشید ، انتقال پورت نیز امنیت شما را کاهش می دهد. همچنین ، فایروال های VPN بیشتر به جای ترشح (بارگیری) از شبکه با بذر (اشتراک) در شبکه تداخل دارند..

با این وجود ، برخی از شبکه های تورنت اگر شما بذر نکنید در حالی که تورنت را دانلود می کنید ، شما را با کاهش سرعت مجازات می کنند. بسته به شبکه torrent ای که قصد استفاده از آن را دارید ، ممکن است استفاده از سرویس VPN با ارسال پورت را ضروری بدانید تا از کاهش سرعت بارگیری خود جلوگیری کنید. 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 75 = 81

Adblock
detector