نحوه نصب YesPlayer در Firestick

نحوه نصب YesPlayer در Firestick

سه روش برای تماشای تلویزیون زنده بر روی دستگاه آمازون آمازون وجود دارد. اول ، می توانید ببینید که آیا برنامه ای برای خدمتی که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید وجود دارد (سیستم عامل های اصلی معمولاً دارای یک ایستگاه تلویزیونی محلی کوچک اما کوچکتر هستند ، تقریباً هرگز انجام نمی دهند). از طرف دیگر ، می توانید از مرورگر وب Firestick برای تماشای آنلاین یا دسترسی مستقیم به جریان با استفاده از برنامه هایی مانند YesPlayer استفاده کنید. در این پست ، ما گزینه سوم را راهنمایی خواهیم کرد ، زیرا دو مورد اول کاملاً توضیح دهنده هستند.

مشکل این است که YesPlayer در فروشگاه رسمی برنامه آمازون گنجانده نشده است. با این حال ، نصب آن (و هر برنامه Android دیگری که می توانید در مورد آن فکر کنید) ممکن است با چند دقیقه تنظیم قبل از آن امکان پذیر باشد. شایان ذکر است که مراحل زیر هم در Amazon Firestick و هم در Fire TV کار خواهد کرد ، مادامی که از دستگاه نسل دوم یا بعد استفاده می کنید.

اطلاعیه مهم: Comparitech با استفاده از برنامه های sideloaded یا VPN برای پخش محتوای غیرقانونی تشویق یا تحریک نمی کند. ما توصیه می کنیم قبل از استفاده از VPN برای دسترسی به محتوای آنها در مورد قوانین کشور و شرایط استفاده برای سیستم عاملهای خاص جریان ، تحقیق کنید. 

نحوه نصب YesPlayer: راهنمایی یک نگاه

در زیر مراحل اساسی را که می توانید برای نصب YesPlayer در Amazon Firestick یا FireTV خود مشاهده کنید ، پیدا خواهید کرد. برای دستورالعمل های دقیق تر بخوانید.

در اینجا نحوه نصب YesPlayer در Firestick (یا Fire TV) آورده شده است:

  1. نصب از منابع ناشناخته را در فهرست تنظیمات Firestick یا Fire TV فعال کنید.
  2. برنامه Downloader را از فروشگاه برنامه آمازون نصب کنید.
  3. آدرس YesPlayer .APK را در برنامه Downloader وارد کنید.
  4. YesPlayer را نصب کنید ، آدرس جریان خود را وارد کنید و روی آن کلیک کنید خوب دکمه.

در زیر ، آموزش نصب عمیق تری با تصاویر زیاد مشاهده خواهید کرد تا به شما کمک کنند.

مهم: هنگام پخش از یک VPN استفاده کنید

اگرچه YesPlayer به شما امکان می دهد محتوای محلی را تماشا کنید ، بیشتر برای دسترسی به پخش مستقیم استفاده می شود. به گفته این ، اکثر سیستم عاملهای جریان اکنون محتوای آنها را محدود می کنند ، به این معنی که فقط از کشورهای خاص به آنها دسترسی پیدا می کند. می توانید با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ، مکان خود را فریب داده و از خارج از کشور تماشا کنید. علاوه بر این ، VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند ، مانع از نظارت بر فعالیت های شما توسط هکرها ، سرپرستان شبکه و ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) می شود. شناخته شده است که برخی از ISP ها سرعت کاربرانی را که اغلب جریان دارند ، محدود می کنند ، بنابراین یک VPN می تواند تجربه شما را تا حد زیادی بهبود بخشد.

چوب آتش ipvanish

برای استفاده با دستگاه های Firestick و Fire TV, ما IPVanish را توصیه می کنیم. این یک VPN سبک وزن است که سرعت و بیش از 1100 سرور را در 60+ کشور در سراسر جهان فراهم می کند. مهمتر از همه ، هیچ اطلاعات شناسایی شخصی را وارد نمی کند و شامل چندین ویژگی امنیتی پیشرفته است. IPVanish مستقیماً از فروشگاه برنامه آمازون در دسترس است و دارای رابط کاربری با کنترل از راه دور است ، بنابراین برای Firestick ایده آل است.

بدون خطر با خطر مواجه شوید: خوانندگان ما می توانند 60٪ در برنامه های IPVanish صرفه جویی کنند. این سرویس شامل ضمانت 7 روزه پس انداز پول است ، بنابراین می توانید بدون هیچ گونه خطری آن را امتحان کنید.

مرحله 1: آماده سازی Amazon Firestick برای برنامه های شخص ثالث

به طور پیش فرض ، Amazon Firestick فقط به شما امکان می دهد برنامه هایی را از فروشگاه رسمی نصب کنید. برای استفاده از YesPlayer باید این کار را تغییر دهیم. با رفتن به تنظیمات روی منو کلیک کنید تلویزیون آتش من.

منابع ناشناخته را در Firestick فعال کنید

بعد ، انتخاب کنید گزینه های توسعه دهنده از لیست غالباً ، راهنماها به شما می گویند که اشکال زدایی ABD را فعال کنید ، اما این در واقع لازم نیست مگر اینکه بخواهید از Firestick عکس بگیرید. در عوض ، فقط روشن کنید برنامه ها از منابع ناشناس گزینه و بازگشت به صفحه اصلی.

مرحله 2: نصب برنامه Downloader

در مرحله بعد ، ما باید راهی برای دریافت پرونده YesPlayer .APK را در دستگاه خود پیدا کنیم. تلویزیون های آتش اجازه می دهد تا فایل ها را از طریق کارت SD منتقل کنید ، اما راه بسیار سریع تر و آسان تر نصب برنامه Downloader است. این فایلهایی را که به صورت آنلاین میزبانی می شوند ، دریافت می کند و آنها را مستقیماً در Firestick یا Fire TV خود بارگیری می کند.

اگر کنترل از راه دور شما دارای قابلیت جستجوی صوتی است ، می توانید دکمه میکروفون را پایین نگه دارید و بگویید "Downloader" مستقیماً به برنامه منتقل می شود. اگر اینطور نیست ، کافی است در صفحه اصلی سمت چپ را فشار داده و "Downloader" (بدون نقل قول) را در جعبه جستجو تایپ کنید. هنگامی که آن را پیدا کردید ، دکمه مرکزی را فشار داده و کلیک کنید دانلود.

مرحله 3: نصب برنامه YesPlayer

پس از آماده شدن ، برنامه Downloader را باز کنید. استفاده از آن بسیار ساده است: کافی است آدرسی را که پرونده .APK مورد نظر شما در آن میزبان است وارد کنید.

اکنون ، YesPlayer یک وب سایت رسمی ندارد ، بنابراین ضروری است که قبل از نصب آن یک نسخه امن از برنامه میزبانی شده در یک سایت معتبر را پیدا کنید. این بسیار شایع است که افراد بتوانند برنامه های موجود و مشروعیت موجود را با بدافزار بازپرداخت کنند و آن را به عنوان نسخه به روز شده یا در غیر این صورت بهبود یافته منتقل کنند. در مورد YesPlayer ، باید بتوانید نسخه تأیید شده را در APKMirror.com پیدا کنید.

به نوار آدرس برنامه بارگیری بروید و آدرس اینترنتی زیر را وارد کنید. توجه: این آدرس حساس به مورد است ، بنابراین دقیقاً همانطور که نشان داده شده است تایپ کنید ، به یاد داشته باشید که علائم را حذف کنید:

"https://www.apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php؟id=415274"

نحوه نصب YesPlayer از طریق Downloader

وقتی آماده شد ، روی آن کلیک کنید برو دکمه شروع به بارگیری پرونده پس از نصب ، از شما خواسته می شود مجوزهای برنامه را تأیید کنید. اگر موافقید ، روی کلیک کنید نصب دکمه در سمت راست پایین اکنون می توانید YesPlayer را مستقیماً باز کنید یا بعداً آن را در صفحه اصلی پیدا کنید.

Amazon Fire TV و Firestick هر دو از یک معماری 32 بیتی استفاده می کنند ، بنابراین شما نمی توانید از برنامه های 64 بیتی استفاده کنید. با این وجود ، به غیر از این محدودیت ، هیچ محدودیتی در مورد نصب آن با استفاده از این روش وجود ندارد.

مرحله 4: استفاده از YesPlayer

YesPlayer یکی از ساده ترین واسط های کاربری در اطراف است ، بنابراین کار کردن با کار دشوار نیست. هر پرونده ویدیویی که در محلی ذخیره شده است باید روی صفحه اصلی نمایش داده شود ، اما اگر مایل به تماشای جریان های آنلاین هستید ، باید روی سه نقطه در بالا سمت راست کلیک کنید ، سپس کلیک کنید جریان شبکه.

نحوه استفاده از YesPlayer در Firestick

تنها چیزی که باقی مانده اینست که آدرس جریان خود را وارد کنید. اگر یک ارائه دهنده IPTV (اینترنت پروتکل تلویزیون) دارید ، آنها لیستی از آدرس ها را در اختیار شما قرار می دهند: فقط کافی است یکی را در اینجا تایپ کنید و پس از یک تبلیغات کوتاه شروع به بازی می کند..

ورودی جریان YesPlayer

متأسفانه ، YesPlayer اجازه نمی دهد جریان را ذخیره کنید ، بنابراین باید هر بار که مایل به تماشای آن هستید ، آن را وارد کنید. علاوه بر این ، در حالی که این برنامه طیف گسترده ای از قالب های مختلف ویدیویی را پشتیبانی می کند ، قادر به اداره کردن چیز دیگری غیر از ویدیو تنها نیست. برای مثال فقط نمی توانید یک URL YouTube وارد کنید.

آیا YesPlayer قانونی است?

YesPlayer به سادگی آنچه را که سایر پخش کننده های رسانه انجام می دهند انجام می دهد: به شما امکان می دهد فایلهای ویدیویی ذخیره شده را بصورت محلی یا آنلاین مشاهده کنید. مزیت اصلی آن این است که به شما امکان می دهد به جریانهایی دسترسی پیدا کنید که هیچ برنامه رسمی در فروشگاه وجود ندارد. سوال واقعی این است که آیا جریانی که از آنها استفاده می کنید دارای مجوز مناسب هستند یا خیر.

اگر در ازای دریافت لیست جریان های IPTV ، به یک شرکت معتبر و تأسیس پرداخت می کنید ، احتمالاً جریان های قانونی را تماشا می کنید. از سوی دیگر, اگر لیستی از آدرسهایی را پیدا کنید که ادعا می کنند می توانید آخرین فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی blockbuster یا رویدادهای ورزشی مستقیم را به صورت رایگان تماشا کنید ، آنها تقریباً بدون مجوز هستند. این جریان ها معمولاً فقط با وضوح پایین در دسترس هستند ، و شانس خوبی وجود دارد که تا زمان یافتن آنها ، جریانها به صورت آفلاین برداشته شوند..

نحوه حذف YesPlayer در Firestick

با فرض درست نصب شدن ، می توانید YesPlayer (یا سایر برنامه های نصب شده از طریق Downloader) را به همان روشی که هر برنامه دیگری نصب کرده است ، حذف کنید. فقط دکمه را فشار دهید منو دکمه کنترل از راه دور خود را ، به پایین حرکت دهید برنامه ها و کانال های شما ردیف ، و کلیک کنید همه را ببین. از اینجا ، YesPlayer را در لیست پیدا کنید ، مطبوعات را فشار دهید منو دوباره دکمه ، و کلیک کنید حذف نصب کنید.

همچنین مشاهده کنید: 

چگونه به فرار از زندان TV TV

نحوه نصب Kodi Leia 18.3 بر روی firestick

VPN خصوصی برای Firestick

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 12 =

Adblock
detector