در اینجا نحوه تماشای Youku در خارج از چین آورده شده است

اگر می خواهید Yuoku را در خارج از چین تماشا کنید ، به یک VPN نیاز دارید که بتواند شما را به یک آدرس IP چینی متصل کند ، اما بیشتر VPN ها در چین سرور ندارند. ما با شما صحبت خواهیم کرد که چگونه Youko را از هر مکانی و کدام VPN برای استفاده از انسداد قفل کنید.

تلویزیون آمریکایی youku
VPN در میان افرادی در چین که می خواهند به اینترنت دسترسی داشته باشند که به طور معمول از داخل کشور مسدود شده است ، محبوب هستند (به مقاله ما در مورد بهترین VPN برای چین مراجعه کنید). سیستم سانسور پیشرفته پادشاهی میانه ، که معمولاً تحت عنوان بزرگ فایروال نامیده می شود ، سانسور رسانه های اجتماعی غربی ، رسانه ها ، و پخش سایتهای ویدیویی ، از جمله سایر مطالب است. به همین دلیل ممکن است عجیب به نظر برسد که برخی از کاربران VPN می خواهند درست برعکس عمل کنند: از VPN برای دسترسی به اینترنت در داخل چین استفاده کنید..

نحوه تماشای Youku از خارج از چین

اگر سعی کنید به Youku در خارج از چین دسترسی داشته باشید ، این پیام را دریافت خواهید کرد "متأسفم که این ویدیو فقط در سرزمین اصلی چین قابل پخش است" (ترجمه ما) برای رفع انسداد Youku در هر کشور ، به یک VPN نیاز دارید که دارای سرورهایی در چین مانند PureVPN باشد. ما این روش را آزمایش کرده ایم و یک راه حل ساده برای دسترسی به Youku یا دیگر سایتهای پخش چینی مانند LeTV ، iQiyi ، Sohu و QQ Video از ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، استرالیا ، آلمان ، فرانسه یا هر کشور دیگر در خارج از کشور است. چین در زمان نوشتن ، PureVPN پیشنهاد 31 روزه ضمانت برگشت پول را به شما ارائه می دهد ، بنابراین می توانید این روش را بدون خطر آزمایش کنید.

پرداخت هشدار: PureVPN در حال حاضر تخفیف بزرگی را برای برنامه های 2 و 3 ساله خود ارائه می دهید.

جزئیات:

پرطرفدارترین سایتهای پخش جریان ویدیویی در چین از آنچه انتظار می رود ارائه بیشتری دارند. Youku Tudou ، که اغلب به Youku کوتاه می شود ، میزبان مجموعه گسترده ای از برنامه های تلویزیونی و تماشای رایگان تلویزیون است. فروشگاه آن شامل گنجینه ای از مطالب غربی است که کاربران در ایالات متحده ، انگلیس و کانادا معمولاً مجبور به پرداخت آن می شوند. کلیه مطالب 100 درصد قانونی است و معمولاً حتی برای ثبت احتیاج به ثبت نام نیست.

گرفتن؟ بیننده برای تماشای محتوای مجاز باید در سرزمین اصلی چین باشد. یا حداقل باید به Youku نگاه کند انگار کاربر داخل چین است. در غیر این صورت ، Youku کار نخواهد کرد. در بیشتر موارد ، شما یک صفحه خطایی مانند این دریافت خواهید کرد ، نشان می دهد که این فیلم فقط در سرزمین اصلی چین قابل پخش است:

صفحه خطای youku

خوشبختانه ، کلاهبرداری از موقعیت مکانی شخص با VPN ساده است. برای دسترسی به Youku در ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ، آلمان یا فرانسه ، برنامه های VPN را می توان در رایانه های شخصی ، مک ، آی فون ، اندروید یا iPad نصب کرد..

از چه VPN می توانم برای تماشای Youku استفاده کنم?

در سال 2009 ، Youku شروع به مسدود کردن کاربران با آدرس های IP هنگ کنگ و تایوان از تماشای محتوای ویدیوی مجاز کرد. این بدان معناست که کاربران باید سرورهایی را که در سرزمین اصلی کار می کنند ، VPN را انتخاب کنند. این شرط گزینه ها را بطور چشمگیری کاهش می دهد ، زیرا بیشتر VPN ها با هزینه های اضافی و خطر اجرای سرور در آنجا زحمت نمی کنند.

VPN همچنین باید به اندازه کافی سریع باشد و به داده های کافی اجازه دهد تا با اطمینان از پخش ویدئو ، در عین حال استانداردهای حریم خصوصی را نیز حفظ کنند. به همین دلایل ، ما به شدت می خواهیم سرویس VPN پرداخت شده را به صورت رایگان ارائه دهیم. توصیه برتر ما PureVPN است که سرورهایی را در پکن ، شانگهای و گوانگدونگ کار می کند. علاوه بر سرورهای چینی ، PureVPN دارای انتخاب عظیمی از مکان ها ، اتصالات سریع و کاربردی آسان است. اما ، آدرس IP واقعی کاربران خود را علیرغم خط مشی عدم ورود ، ثبت می کند ، بنابراین کاربران آگاهانه درباره حفظ حریم شخصی باید آگاه باشند که می توان فعالیت آنها را برای آنها جستجو کرد..

سایر موارد ذکر شده محترم شامل EarthVPN ، HideMyAss و Astrill است که همگی در چین سرورهایی دارند و نسبتاً معتبر هستند. FlyVPN و SenVPN هرکدام در چین چند سرور را اجرا می کنند ، اما Comparitech اینها را آزمایش نکرده است و در حال حاضر نمی تواند برای آنها قول بدهد.

چگونه می توانم Youku را از خارج از چین تماشا کنم?

پس از بارگیری ، نصب و وارد VPN مورد نظر خود ، لیست کامل سرورها را پیدا کنید. جستجو برای سرورهای واقع در سرزمین اصلی چین؛ پکن ، شانگهای ، شنژن و گوانگدونگ بزرگترین شهرهایی هستند که احتمالاً سرورها در آن قرار دارند. یکی را انتخاب کنید و به آن متصل شوید.

پس از اتصال ، یک مرورگر را باز کرده و به Youku بروید. اگر به تازگی از سایت بدون VPN بازدید کرده اید ، حتماً ابتدا کوکی های خود را پاک کنید.

اغلب جستجو برای نام انگلیسی نمایش مورد نظر شما نتیجه صحیحی را به همراه خواهد داشت ، اما گاهی ممکن است لازم باشد نام چینی را بدانید. برای پیدا کردن آن ، به Baidu ، معروف ترین موتور جستجوی چین بروید و نام انگلیسی را در آنجا تایپ کنید. این باید نتیجه ای بگیرد (اغلب از Douban.com یا Baidu Baike) که شامل اسامی انگلیسی و چینی است. تلویزیون و فیلم های چینی معمولاً سه یا چهار شخصیت دارند.

نویسه ها را در نوار جستجوی Youku کپی و جایگذاری کنید. به دنبال نتیجه با مدت زمان مناسب ، یعنی بین 20 تا 30 دقیقه به مدت نیم ساعت ، بین 40 تا 75 دقیقه برای یک درام تلویزیونی طولانی تر و غیره باشید. نمایش ها بر اساس فصول تقسیم می شوند ، بنابراین یک بار نمایش مورد نظر خود را پیدا کنید. ، لیست قسمت های آن فصل در سمت راست صفحه نمایش داده می شود.

پخش کننده ویدیو youkuآقای ربات در Youku

اگر فقط ترجیح می دهید در برنامه های تلویزیونی مرور کنید ، به این لینک برای عناوین آمریکایی و در اینجا به کاتالوگ انگلیس نگاه کنید. برای فیلم ، در اینجا فیلم های آمریکایی Youku است ، و شما می توانید flicks انگلیس را در اینجا پیدا کنید. VPN برای مرور فقط برای پخش ویدیو ضروری نیست.

توجه داشته باشید که Youku ممکن است هر فصل از هر نمایش را نداشته باشد ، و در برخی موارد ممکن است فقط چند قسمت داشته باشد. به دلیل قوانین سانسور سخت چین ، ممکن است برخی از مطالب از اصل تغییر یابد ، به ویژه در صحنه هایی که حاوی محتوای جنسی یا خشونت آمیز هستند. بیشتر فیلم ها با زیرنویس چینی به زبان انگلیسی خواهند بود ، اما فیلم ها و به ویژه انیمیشن بعضی از کودکان به دوبله تبدیل می شوند. در آخر ، انتظار داشته باشید که تبلیغات در لحظه های تصادفی ظاهر شوند. مسدود کننده های تبلیغاتی غربی اغلب تبلیغات از شبکه های تبلیغاتی چینی را متوقف نمی کنند.

نمایش ها و فیلم های تلویزیونی غربی در Youku

در اینجا یک لیست الفبایی و جامع از برنامه های تلویزیونی Youku وجود ندارد:

12 میمون ، 2 دختر خردسال ، 24 ، 30 راک ، عوامل شیلد ، داستان آمریکایی ترسناک ، پیکان ، امپراطوری Boardwalk ، استخوان ها ، Breaking Bad ، بروکلین نود و نه ، کالیفرنیایی ، شهر کاگور ، ذهن های جنایی ، CSI ، زنان خانه دار ناامید ، دکتر که ، امپراتوری ، همه عاشق ریموند ، آسمان در حال سقوط ، فارگو ، دوستان ، شایعات دختر ، گاتهام ، آناتومی گری ، گریم ، قهرمانان متولد شده ، وطن ، خانه ، خانه کارتها ، چگونه مادرم را ملاقات کردم ، دروغ گفتن به من ، گمشده ، لویی ، لوتر ، مردان دیوانه ، خانواده مدرن ، آقای ربات ، دختر جدید ، نارنجی سیاه جدید ، یتیم سیاه ، پنی دلسوز ، فرار از زندان ، روان ، رسوایی ، شرلوک ، اسمالویل ، ماوراء طبیعی ، نوجوان گرگ ، آمریکایی ها ، گسترده ، فلش ، The League، The Night Manager، The Office، Tudors، The Vampire Diaries، خون واقعی ، دو و نیم مرد ، زیر گنبد ، Veep ، علفهای هرز ، یقه سفید

و در اینجا نمونه برداری از فیلم های غربی در Youku وجود دارد:

007 فیلم ، 12 سال یک برده ، 28 هفته بعد ، بیگانه ، Alien Versus Predator ، در سرتاسر جهان در 80 روز ، Assassin's Creed ، Avatar ، Batman (همه موارد جدید) ، برونسون ، Chronicles of Narnia ، Concussion ، ادی عقاب ، Eragon، Ex Machina، Fury، Gravity، Green Street Hooligans، فیلم های هری پاتر، هیتمن، هتل رودا، Into the Woods، کونگ فو پاندا، لندن دارای Fallen، Maleficent، Mazerunner، Moon، on the Road، فیلمهای Resident Evil، Superman ، The Boy in Striped Pajamas، The Brothers Grimm، Count of Monte Cristo، The Dark Knight Rises، The Displanance of Alice Creed، The Hitchhiker's Guide to the Galaxy، The Iron Lady، League of the فوق العاده آقایان ، مریخ ، پیانیست ، The Woman in Black، Tinker Tailor Soldier Spy، Tomb Raider، Transporter 3، Tropic Thunder، Troy، X-Men (بیشتر موارد جدید)

سایر سایت های جریان چینی

Youku تنها بازیکن در بازار پخش ویدیو در چین نیست. اگر نمی توانید آنچه را که می خواهید در آنجا پیدا کنید ، LeTV ، iQiyi ، Sohu و QQ Video را امتحان کنید ، همه ما توانستیم با PureVPN در حین آزمایش از حالت قفل خارج کنیم. هرکدام دارای حق مجوز انحصاری با استودیوهای تولیدی مختلف در غرب هستند. به عنوان مثال Youku عناوین زیادی از Paramount و Dreamworks دارد.

همچنین مشاهده کنید: نحوه دریافت آدرس IP چینی

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

Adblock
detector