انسداد YouTube: نحوه دسترسی از محل کار ، مدرسه یا هر کشور

انسداد YouTube_ نحوه دسترسی از هر نقطه

خوشبختانه ، مهم نیست که کجا هستید, باید بتوانید YouTube را با استفاده از VPN انسداد دهید (یک شبکه خصوصی مجازی). با این کار همه ترافیک اینترنت شما از طریق یک سرور واسطه در یک مکان مورد نظر شما تونل می شود ، آدرس IP شما را نقاب می کند و به نظر می رسد که در مکان دیگری قرار دارید. شما قادر خواهید بود YouTube (و سایر خدمات مسدود شده) را از دفتر ، مدرسه یا خارج از کشور و هرجای دنیا تماشا کنید.

علاوه بر این ، وقتی از VPN استفاده می کنید ، کل ترافیک شما رمزگذاری می شود ، بنابراین هیچ کس نمی تواند آنچه شما انجام می دهید آنلاین یا پیگیری فعالیت شما باشد. این شامل ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) ، مدیران شبکه و مجرمان سایبری می شود.

در این پست ، ما توضیح خواهیم داد که YouTube کجا و چرا مسدود شده است و بهترین VPN ها را برای انسداد YouTube نشان می دهد. ما همچنین توضیح خواهیم داد که چرا باید از VPN ها و پراکسی های رایگان خودداری کنید و در صورت مسدود شدن VPN ها چه کاری باید انجام دهید.

کجا و چرا YouTube مسدود شده است?

اگر این مطلب را می خوانید ، به احتمال زیاد در یک مقطع یا زمان دیگر مقابل یک بلوک YouTube ظاهر شده اید. شما ممکن است در مکانهایی مانند دفاتر و مدارس با بلوک شبکه ای که توسط سرپرست شبکه ایجاد شده است ، روبرو شوید. سپس بلوک هایی وجود دارد که توسط دولت ها اعمال می شود و کل مناطق را در بر می گیرد. گاهی اوقات کل سایت YouTube غیر محدود است ، در حالی که در موارد دیگر ، این فقط محتوای خاصی است.

YouTube در محل کار مسدود شد

کارفرمایان غالباً دسترسی به سایتهایی را که می توانند مسدود کنند ، مسدود می کنند منبع حواس پرتی ، مانند منابع جریان ، سایت های تجارت الکترونیکی و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی. همانطور که همه ما می دانیم ، YouTube می تواند قاتل بهره وری باشد و جای تعجب نیست که کارفرمایان ترجیح می دهند کارگران خود ساعت ها صرف تماشای فیلم نکنند. توجه داشته باشید که استفاده از VPN برای دور زدن بلوک در محل کار می تواند نقض قرارداد باشد ، بنابراین قبل از شروع این کار را بررسی کنید.

YouTube در مدرسه مسدود شد

در همین راستا ، مدارس می خواهند به دانش آموزان کمک کنند که به جای مطالعه وقت خود در تماشای فیلم ، به مطالعه خود بپردازند. آنها همچنین می خواهند از دانشجویان جلوگیری کنند دسترسی به محتوای نامناسب هنگام مدرسه. توجه داشته باشید که معمولاً مدیران شبکه می توانند دسترسی انتخابی را مسدود کنند ، به طوری که برخی از افراد ، به عنوان مثال اعضای هیئت علمی ، می توانند محتوای YouTube را مشاهده کنند ، در حالی که دیگران (دانشجویان) نمی توانند.

کشورهای خاص

در گذشته کشورهای مختلف YouTube را مسدود کرده اند و تعداد معدودی از آنها بلوک های فعلی دارند. کشورهایی که هم اکنون YouTube را مسدود می کنند شامل چین ، ایران و کره شمالی است. دلایل این بلوک ها شامل کنترل اینکه شهروندان محتوا به آن دسترسی داشته باشند و امکان رونق محلی محلی YouTube را فراهم می کند. اگر YouTube در کشور شما مسدود شده است ، ممکن است به هیچ وجه نتوانید به سایت دسترسی پیدا کنید. اگر محتوای خاصی مسدود شده باشد ، احتمالاً پیام خطایی را مشاهده خواهید کرد که می گوید مواردی از این دست است: "آپلودکننده این فیلم را در کشور شما در دسترس قرار نداده است."

کشور یوتیوب مسدود شده است

نحوه انسداد YouTube با استفاده از VPN

خوشبختانه ، دور زدن از این محدودیت ها ساده است. با استفاده از VPN ، می توانید آدرس IP واقعی خود را نقاب کرده و آن را با یک سرور واسطه در مکان انتخابی خود جایگزین کنید. با این کار به نظر می رسد که شما خارج از شبکه یا منطقه محدود هستید. در اینجا نحوه انسداد YouTube با استفاده از VPN آورده شده است:

 1. با ارائه دهنده VPN انتخابی خود ثبت نام کنید (ما ExpressVPN را توصیه می کنیم) ، پرداخت را ارسال کنید و از نام کاربری و رمزعبور جدید خود یادداشت کنید..
 2. برنامه مناسب دستگاه خود را بارگیری کنید. بیشترین ارائه دهندگان VPN دارای رتبه برتر برنامه هایی را برای ویندوز ، MacOS ، iOS و Android ارائه می دهند.
 3. برنامه را نصب و اجرا کنید و از اعتبار جدید خود (نام کاربری و رمز عبور) برای ورود به سیستم استفاده کنید.
 4. در یک مکان مناسب به یک سرور وصل شوید. به عنوان مثال ، برای یک مدرسه یا دفتر ، ممکن است به سادگی بخواهید به سریعترین سرور به مکان فعلی خود وصل شوید تا سریعترین سرعت را بدست آورید. برای دور زدن محدودیت کشور ، می خواهید سرور را در کشوری انتخاب کنید که دسترسی YouTube محدود نشده باشد.
 5. پس از تأیید اتصال ، می توانید به طور عادی از YouTube لذت ببرید.

توجه داشته باشید که شاید لازم باشد صفحه را تازه کنید یا یک پنجره مرورگر جدید برای آن کار کنید.

استفاده از VPN رایگان برای باز کردن قفل یوتیوب: اگر فقط لازم است YouTube را برای مدت کوتاهی مسدود کنید ، می توانید از دوره آزمایشی 30 روزه ExpressVPN برای دسترسی کاملاً رایگان استفاده کنید. باید اطلاعات پرداخت خود را ثبت نام کنید ، اما می توانید هر زمان را در 30 روز اول به راحتی لغو کنید و بازپرداخت کامل دریافت کنید. اگر فقط به کشوری که YouTube در آن مسدود شده است ، یا به طور موقت در دفتر کار کنید که دسترسی محدود باشد ، این ایده آل است.

بهترین VPN برای انسداد YouTube

از نظر تئوری ، بیشتر VPN ها می توانند به شما در رفع انسداد YouTube کمک کنند. با این حال ، همه VPN ها یکسان نیستند و از نظر سرعت ، قابلیت اطمینان ، امنیت ، خدمات به مشتری و موارد دیگر متفاوت هستند. ما بسیاری از VPN ها را آزمایش می کنیم تا دریابیم نقاط قوت آنها در کجا قرار دارد. ما لیستی از بهترین VPN ها را برای رفع انسداد YouTube بر اساس معیارهای زیر گردآوری کرده ایم:

 • توانایی دور زدن محدودیت های شبکه و کشور YouTube را دارد
 • یک سرویس سریع و قابل اعتماد مناسب برای پخش HD ارائه می دهد
 • شبکه ای از سرورهای جهانی را اداره می کند
 • برنامه های دسک تاپ و موبایل را برای استفاده آسان فراهم می کند
 • از رمزگذاری قوی استفاده می کند و ویژگی های امنیتی اضافی را ارائه می دهد
 • خط مشی عدم ثبت را حفظ می کند
 • پشتیبانی عالی از مشتری ارائه می دهد

در اینجا لیست ما از بهترین VPN برای YouTube آورده شده است:

1. ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

به دلایل مختلف ExpressVPN بهترین VPN برای YouTube است. این شبکه دارای شبکه گسترده ای از بیش از 2000 سرور است که 94 کشور را شامل می شود و همه برای سرعت بهینه شده اند. این ارائه دهنده به دلیل ارتباطات قابل اعتماد و قابلیت انسداد با آن شناخته شده است ، بنابراین می توانید از YouTube و همچنین دسترسی به سایت هایی مانند Netflix ، Amazon Prime Video و موارد دیگر لذت ببرید. حتی در چین هم کار می کند, بنابراین اگر در آنجا زندگی می کنید یا به آنجا سفر می کنید ، می توانید به YouTube دسترسی پیدا کنید. پشتیبانی از سطح بالای مشتری در قالب چت زنده 24/7 بدین معنی است که در صورت بروز مشکلات ، کمک همیشه در دست است.

ExpressVPN دارای یک مجموعه امنیتی در کلاس است ، از جمله رمزگذاری 256 بیتی ، رمزگذاری کامل رو به جلو ، محافظت در برابر نشت DNS و یک سوئیچ kill ، این بدان معناست که اطلاعات شما همیشه در داخل تونل رمزگذاری شده باقی می مانند ، بنابراین هیچ کس نمی تواند گول بزند و کشف کند که شما در حال گذر از بلوک های موجود در محل هستیم. این ارائه دهنده اطلاعات مربوط به اطلاعات شخصی شما را حفظ نمی کند ، بنابراین هرگز لازم نیست نگران انتقال اطلاعات به شخص ثالث باشید.

برنامه ها برای Windows ، MacOS ، Linux ، iOS و Android در دسترس هستند. اگر می خواهید کل شبکه خانگی خود را پوشش دهید ، پیکربندی های مختلف روتر نیز در دسترس است.

معاملات بدون خطر: خوانندگان می توانند 49٪ تخفیف از برنامه سالانه ExpressVPN را به علاوه 3 ماه رایگان دریافت کنند. همانطور که گفته شد ضمانت 30 روز پس انداز پول وجود دارد ، بنابراین به هیچ وجه خطری وجود ندارد.

بررسی کامل ExpressVPN ما را بررسی کنید.

2. CyberGhost

سایبرگوست

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

CyberGhost یکی از ارائه دهندگان VPN است که در زمینه جریان سازی نام خود را ایجاد کرده است. این شبکه سرور رو به رشدی دارد و سرعتهای زیادی را ارائه می دهد. چه چیز دیگری ، آن را دارد اختصاصی حالت "Unblock Streaming" که در آن می توانید کانال را انتخاب کنید می خواهید تماشا کنید و به طور خودکار به سرور مناسب هدایت شوید. YouTube و YouTube Red (Premium) گزینه هایی هستند ، مانند Netflix ، Amazon Prime Video و iPlayer BBC.

با این ارائه دهنده مشکلی نخواهید داشت: از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند و از نشت DNS محافظت می کند. در صورت قطع شدن اتصال VPN ، سوئیچ کشتن ساخته شده است که اتصال به اینترنت را از بین می برد.

برنامه های CyberGhost برای Windows ، Linux ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

ذخیره 77٪: فقط یک سال ثبت نام کنید و 77٪ تخفیف به همراه شش ماه رایگان دریافت کنید. 30 روز ضمانت برگشت پول ، این امر را به خرید بدون ریسک تبدیل می کند.

به بررسی عمیق CyberGhost ما بپردازید.

3. NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN یکی دیگر از ارائه دهندگان عالی است. این شبکه شبکه عظیمی از بیش از 4500 سرور را اجرا می کند ، که بسیاری از آنها برای پخش ویدئو HD بهینه شده اند. این امر می تواند به شما در رفع انسداد YouTube به همراه سرویسهای پخش محبوب مانند Netflix ، Hulu ، iPlayer BBC و Amazon Prime Video کمک کند. NordVPN یکی دیگر از سرویس های VPN است که در چین کار می کند.

این ارائه دهنده یک تمرکز جدی بر امنیت و حفظ حریم خصوصی با یک خط مشی صفر ، رمزگذاری "درجه نظامی" ، رازداری کامل رو به جلو ، محافظت در برابر نشت DNS ، سوئیچ kill و محافظت خودکار از فای.

برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

پیشنهاد منحصر به فرد: شما می توانید پس انداز طولانی صرفه جویی کنید. ثبت نام برای یک برنامه NordVPN دو ساله ، 66٪ تخفیف به شما می دهد ، بنابراین فقط 3.99 دلار در ماه پرداخت خواهید کرد.

بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

4. IPVanish

IPVanish

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.IPVanish.com

تضمین بازگشت پول: 7 روز

IPVanish یک سرویس VPN محبوب و دارای قابلیت پخش عالی است. سریع و قابل اطمینان است و می تواند سرویس های مختلفی از جمله YouTube را از حالت انسداد خارج کند. این یکی هست بسیار محبوب در تورنترها و کاربران Kodi است به دلیل APK Android و این واقعیت که ریموت کنترل آن دوستانه است.

IPVanish به ارائه خدمات ایمن و اختصاصی به کاربران اختصاص داده شده است و هیچ سابقه ای در رابطه با فعالیت کاربر یا سابقه جلسه ندارد. از رمزگذاری 256 بیتی و رمزگذاری کامل رو به جلو استفاده می کند و همراه با سوئیچ kill و حفاظت نشت DNS است.

IPVanish دارای ویندوز و MacOS و برنامه های موبایل برای iOS و Android دارای سرویس های دسک تاپ است.

مبلغ خواندن: خوانندگان ما می توانند 60٪ تخفیف از برنامه IPVanish بگیرند.

بررسی کامل ما درباره IPVanish را بخوانید.

5- PrivateVPN

خصوصی VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

PrivateVPN ارائه دهنده کوچکتر و جدیدتری نسبت به رقبای برتر خود است ، اما به نظر نمی رسد که آن را کند کند. در واقع ، برخی از سریعترین سرعتهایی که ما دیده ایم ، گره خورده و همچنان که تحت تأثیر انسداد خدمات مختلف از جمله YouTube قرار دارد ، تحت تأثیر قرار می گیرد..

PrivateVPN به همان اندازه خصوصی است که می آیند و هیچ پرونده ای را در آن نگهداری نمی کنند. از رمزگذاری قوی استفاده می کند: بسته به پروتکل انتخابی شما ، 128 بیتی یا 256 بیتی. با محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ ساخته شده در کشش احساس امنیت بیشتری خواهید داشت.

این ارائه دهنده برنامه هایی برای Windows ، MacOS ، iOS و Android دارد.

پیشنهاد ویژه: اگر برای برنامه سالانه PrivateVPN ثبت نام کنید ، 70٪ تخفیف و 5 ماه رایگان دریافت خواهید کرد.

بررسی کامل PrivateVPN ما را بررسی کنید.

آیا می توانم از VPN رایگان برای انسداد YouTube استفاده کنم?

اگر تاکنون یک تن از پیشنهادات رایگان VPN را پیدا نکرده اید ، شکی نیست که به زودی کافی خواهید بود. این خدمات برای ارائه خدمات مشابه به همتایان پرداخت شده خود ادعا می کنند ، اما واقعیت معمولاً بسیار متفاوت است.

VPN های رایگان معمولاً تعداد معدودی از سرورها را در چند مکان ارائه می دهند. این موارد باید بین بسیاری از کاربران به اشتراک گذاشته شود (زیرا همه افراد به طور رایگان چیزی را دوست دارند). با این حال ، این به معنی ظرفیت محدود و مدت زمان انتظار بالقوه طولانی برای اتصال به یک سرور ناگزیر آهسته است. حتی اگر بتوانید به یک سرور در مکانی که می خواهید وصل شوید, احتمال دارد که به هر حال YouTube را از حالت انسداد حذف نکنید.

علاوه بر این ، در حین استفاده از این خدمات رایگان ، امنیت و حریم خصوصی شما در معرض خطر است. برخی از VPN های رایگان که ادعا می کنند ترافیک شما را رمزگذاری می کنند ، واقعاً انجام نمی شوند ، و برخی دیگر حتی یک قدم فراتر می روند تا دستگاه شما را با بدافزار آلوده کنند.

حتی افرادی که ترافیک رمزگذاری شده را انجام می دهند ، معمولاً انگیزه جانبی و یک سیاست حفظ حریم خصوصی را زیر سوال می برند. از این گذشته ، آنها باید به نوعی درآمد کسب کنند و این معمولاً شامل سوء استفاده کاربران است. ممکن است از طریق برنامه VPN یا سایتهایی که بازدید می کنید ، تبلیغات آزار دهنده ای به شما ارائه دهند. یا فعالیت شما می تواند به عنوان نمایه کاربر به اشخاص ثالث ردیابی و فروخته شود.

واضح است ، ارزش این را دارد که از این خدمات دوری کنید و مبلغ چند دلار در ماه برای یک ارائه دهنده پولی با رتبه برتر پرداخت کنید.

آیا می توانم از پروکسی برای انسداد YouTube استفاده کنم?

همراه با VPN رایگان ، تبلیغات زیادی برای پروکسی رایگان پیدا خواهید کرد ، برخی از آنها حتی به طور خاص برای رفع انسداد YouTube طراحی شده اند. اگرچه این موارد به خصوص گزینه های متناسب مانند YouTubeProxy.win بسیار جذاب به نظر می رسند ، شما اغلب با بعضی از VPN های رایگان به برخی موارد مشابه خود می پردازید. این سرویس ها تعداد محدودی از مکان ها را دارند و ممکن است نتوانند محدودیت هایی که با آن روبرو هستید را دور بزنید.

به علاوه ، یک سرور پروکسی ترافیک شما را مانند یک VPN رمزگذاری نمی کند ، بنابراین می توانید اطلاعات خود را رها کنید کاملاً در معرض هرکسی که مایل به سر زدن است در مورد آنچه انجام می دهید آنلاین. مهمترین مزیتی که پروکسی نسبت به VPN دارد این است که نباید کندی چشمگیر داشته باشید زیرا هیچ مرحله رمزگذاری وجود ندارد. با این وجود ، با وجود بسیاری از VPN های برتر سرعت بسیار عالی ، امنیت اضافی ارزش آن را دارد.

محدودیت های کشور YouTube

سابقه طولانی در کشورهای مختلف وجود دارد که دسترسی به YouTube را در مرزهای خود منع می کنند. دلایل احتمالی می تواند این باشد که رقیبان محلی بتوانند شکوفا شوند یا کنترل بیشتری بر محتوا داشته باشند که شهروندان به آن دسترسی دارند.

در حال حاضر, YouTube شناخته شده است که در چین ، ایران و کره شمالی مسدود شده است. اما در گذشته توسط دولتهای دیگر کشورها از جمله روسیه ، سودان و تایلند مسدود شده است.

بعضی اوقات ، دولتها محتوای انتخاب را مسدود می کنند ، در حالی که در موارد دیگر ، کل سایت را مسدود می کند. به عنوان مثال ، یوتیوب در دو نوبت کاملاً در سودان مسدود شده است. اولین بلوک ، در سال 2010 ، در پاسخ به انتشار یوتیوب ویدئوی تقلب در انتخابات بود. بلوک دوم در سال 2012 رخ داد و به دلیل عدم پذیرش YouTube از حذف فیلم ضداسلامی ، تلافی شد, معصومیت مسلمانان.

گذشته از YouTube ، دولتها سایتهای دیگری مانند Facebook و Twitter را مسدود می کنند. این برجسته ترین محدودیت ها در چین است. فایروال بزرگ کشور به گونه ای طراحی شده است که تعداد زیادی سایت را مسدود می کند و حتی بیشتر VPN ها را مسدود می کند. خوشبختانه ، چند VPN هنوز در چین کار می کنند و می توانند در بازدید از YouTube و سایتهای دیگر به شما کمک کنند.

چه می شود اگر VPN ها نیز مسدود شوند?

همانطور که در بالا اشاره شد ، فقط وب سایتهایی مانند YouTube ، Facebook و Amazon نیستند که ممکن است پیدا کنید مسدود شده اند. بسیاری از مدیران شبکه به این واقعیت توجه دارند که از پروکسی ها ، از جمله VPN ، برای دور زدن محدودیت های خود استفاده می شود. بنابراین قابل درک است که آنها اقداماتی را برای متوقف کردن آنها انجام داده اند. ممکن است دسترسی به وب سایت های VPN مسدود شده باشد ، و اتصالات VPN نیز قابل شناسایی و مسدود شدن هستند.

به طور مشابه ، برخی کشورها وب سایتها و اتصالات VPN را مسدود می کنند. احتمالاً چین شناخته شده ترین مسدود کننده VPN است. در حالی که آنها کاملاً غیرقانونی نیستند ، برخی از ارائه دهندگان VPN خاموش ، دستگیر و محکوم شده اند. با این وجود ، استفاده از VPN در چین بسیار محبوب است.

این تنها کشور نیست که سعی در استفاده از VPN محدود کنید. بلاروس ، ایران ، عراق ، ترکیه و روسیه همه دارای بلوک VPN هستند و برخی حتی استفاده از VPN را غیرقانونی کرده اند.

با این حال, راه هایی در مورد این محدودیت ها وجود دارد. برای مسدود شدن ترافیک VPN ، باید به عنوان ترافیک VPN شناخته شود. برخی از ارائه دهندگان برتر VPN از فناوری انسداد استفاده می کنند که ترافیک VPN را غیرقابل تشخیص می کند. اگر VPN شما از این فناوری استفاده نمی کند ، ممکن است هنوز شانس داشته باشید. گاهی اوقات تغییر در پورت 443 برای دور زدن فایروال کافی خواهد بود. بندر 443 برای ترافیک HTTPS استفاده می شود ، بنابراین به نظر می رسد اتصال VPN شما فقط به یک وب سایت ایمن دسترسی پیدا می کند. اگر تعویض پورت گزینه ای در سرویس گیرنده VPN شما نیست ، می توانید از ارائه دهنده خود کمک بخواهید. آنها حتی ممکن است سرورهای اختصاصی داشته باشند که به آن درگاه دسترسی پیدا کنند.

سانسور YouTube

این فقط YouTube نیست که توسط دیگران سانسور می شود. مطالب زیادی توسط خود YouTube سانسور می شود. این ممکن است به این دلیل باشد که شرایط استفاده از سکو را نقض می کند ، این می تواند در مورد محتوا نقض حریم خصوصی فرد یا نقض حق نسخه برداری اعمال شود.

YouTube همچنین تحت فشار دولتها ، سازمانها و افراد قرار می گیرد برای حذف مطالب خاص. باز هم ، این ممکن است دارای حق چاپ یا مطالب دارای حق چاپ باشد که باعث نقض حریم خصوصی می شود ، اما می تواند محتوا باشد که شامل مواردی مانند گفتار نفرت یا دیدگاه های سیاسی قوی باشد..

YouTube با اصطلاحات خود اظهار داشت كه محتوای آن به كودكان 13 سال و بزرگتر اختصاص داده شده است ، اما موافقت كرده است فیلم های نامناسب را با هدف كودكان خردسال كاهش دهد.

YouTube و حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربر یکی از مناطقی است که ما هنوز به آن توجه نکرده ایم. YouTube متعلق به Google است ، شرکتی که اطلاعات کاربر را رونق می دهد. مانند سایر محصولات Google ، وقتی از YouTube استفاده می کنید ، Google اطلاعاتی را درباره همه کارهایی که انجام می دهید ، از جمله آنچه شما مشاهده می کنید و آنچه را "دوست دارید" جمع آوری کرده و درباره آنها اظهار نظر می کند. این تبلیغات بر اساس نمایه کاربر شما از این سایت و سایر سایتهایی که در سراسر وب بازدید کرده اید به شما ارائه می دهد.

نحوه پیگیری شما توسط آدرس IP و کوکی های شما است. اما اگر از VPN استفاده می کنید, آدرس IP شما ماسک خواهد شد و به شما گره خورده نخواهد شد, کاربر شخصی همچنین داده های مرور شما را از سرپرستان شبکه و همچنین ISP و سایر برنامه های جاسوسی خود دور نگه می دارد. VPN خود را با حالت "ناشناس" یا "مرور خصوصی" مرورگر وب خود مخفی کنید تا آدرس IP خود را مخفی کنید و از کوکی ها خودداری کنید.

البته این فقط نیست شما حریم خصوصی که شما باید در نظر بگیرید. YouTube با بچه ها در هر سنی بسیار محبوب است ، بنابراین باید حریم خصوصی آنها را نیز در نظر بگیرید. اخیراً شکایات گروههای مدافع کودک درباره این موضوع به کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده شکایت شده است. اما تاکنون YouTube در پشت شرایط و ضوابط خود پنهان شده است و بیان می کند که این افراد به کودکان بالای 13 سال (که به سختی تحت حمایت قوانین حفظ حریم خصوصی نیستند) قرار دارند. در همین حال ، همچنان به جمع آوری داده های کودکان ادامه می دهد. خوشبختانه ، استفاده از VPN و مرور در حالت ناشناس می تواند از ضبط داده های YouTube در مورد فرزند شما جلوگیری کند.

همچنین مشاهده کنید: گزینه های متمرکز حفظ حریم خصوصی برای Google است

سایر محصولات YouTube

در مورد دسترسی به سایر محصولات YouTube مانند YouTube Music ، YouTube Premium (قبلاً YouTube Red) و YouTube TV چیست؟ خوب ، بستگی به شبکه ای دارد که به آن وصل هستید و اینکه آیا آنها تصمیم به مسدود کردن URL های مرتبط با این سرویس ها بستگی دارند.

موسیقی YouTube یک سایت تنها موسیقی است که می توانید به آهنگ ها گوش دهید (اما فیلم های همراه آنها را تماشا نکنید). از آنجا که این سرویس فقط یک سرویس پخش موسیقی است ، بعید نیست که این مسئله را در شبکه دفتر یا مدرسه خود مسدود کنید ، اگرچه می تواند توسط دولت ها مسدود شود. اگر به نظر می رسد خود را در حالت بسته نگه دارید ، یک VPN قادر به کمک به شما خواهد بود.

YouTube Premium یک سرویس اشتراک پولی است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به تحمل تبلیغات ، فیلم های YouTube و محتوای موسیقی YouTube را مشاهده کنید. این سرویس فقط در 17 کشور جهان ، از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ، فرانسه و آلمان قابل استفاده است. اگر خارج از کشورهای واجد شرایط هستید ، نمی توانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید. با این حال ، شما می توانید از یک VPN برای فریب موقعیت مکانی خود و مجددا دسترسی مجدد استفاده کنید.

YouTube TV یک ارائه دهنده برتر در دسترس کاربران ایالات متحده است. این محتوا را از کانالهایی مانند ABC ، ​​CBS و FOX تهیه می کند و محتوای موجود را بر اساس منزل و مکان های فعلی خود متناسب می کند. با این حال ، اگر به سیستم وارد شوید و به خارج از ایالات متحده سفر کنید ، احتمالاً یک پیام خطایی دریافت خواهید کرد که به شما می گوید محتوای آن در دسترس نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید اتصال به یک سرور VPN ایالات متحده است و باید بتوانید دوباره وارد شوید.

اعتبار تصویر: "YouTube" تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − = 85

Adblock
detector