مخفی کردن نقد و بررسی من 2020: تعداد زیادی از مثبت اما یک اشکال اساسی

الاغ من را مخفی کن! (HMA!) یک شرکت مستقر در انگلستان است و ادعای شهرت آن را دارد تعداد بسیار زیاد مشترک - امروز بیش از 400 میلیون نفر است. این ارائه دهنده سهم نسبتاً متناقضی از اختلاف نظر در مورد حریم شخصی کاربران را مشاهده کرده است. اخیراً این سرویس به امید بازپرداخت خود و به دست آوردن وفاداری مشترکان خود ، سرویس جدیدی را ارائه داده است.

ما آن را برای یک آزمایش امتحان کردیم تا ببینیم چه مقدار بهبود یافته است و آیا ارزش پول دارد یا خیر.

ویژگی ها و قیمت گذاری

الاغ من را مخفی کن! یک محصول با قیمت های مختلف بسته به مدت زمانی که برای آن ثبت نام کرده اید متفاوت است. قطعاً یکی از ارزانترین خدمات در دسترس نیست ، که ممکن است یک گردش مالی فوری برای برخی از کاربران باشد. یک برنامه 12 ماهه برای شما 6.99 دلار در ماه بازپرداخت می کند که برای مدت مشابه مشابه بالاتر از قیمت متوسط ​​است. از این گذشته ، بسیاری از ارائه دهندگان برتر VPN یک برنامه گسترده ارائه می دهند. به عنوان مثال ، یک دوره دو یا سه ساله حتی با تخفیف های تندتر.

جدول قیمت گذاری الاغ من مخفی شود.

اگر هنوز آماده ثبت نام برای یک دوره یک ساله نیستید ، HMA! آیا برنامه ای شش ماهه را با قیمت 7.99 دلار در هر ماه ارائه می دهد یا می توانید ماهانه با پرداخت 11.99 دلار در ماه پرداخت کنید. این قیمت ها در مقایسه با رقبا کمی بالاتر از حد متوسط ​​هستند.

گزینه های پرداخت شامل کارت های اعتباری عمده ، PayPal و UnionPay می باشد. متأسفانه ، برای کاربران آگاه تر درباره حفظ حریم خصوصی ، بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه روشهای پرداختی مناسب نیستند. 30 روز ضمانت پس انداز پول وجود دارد ، بنابراین اگر کاملاً از خدمات راضی نیستید ، می توانید پرداخت خود را پس بگیرید.

پس برای پول خود چه می کنید؟ الاغ من را مخفی کن! دارای شبکه ای بیش از 850 سرور در بیش از 180 کشور جهان است. برخی از آنها به دسترسی به سایتهای جریان اختصاص داده شده و برخی از سرورها اجازه اشتراک گذاری مجدد P2P را می دهند (بخوانید: torrenting). همه برنامه ها با پهنای باند نامحدود همراه هستند و می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید. برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند. VPN را می توان به صورت دستی با لینوکس و برخی از روتر پیکربندی کرد. روترهای از پیش تنظیم شده به عنوان یک گزینه جایگزین در دسترس هستند.

از دیدگاه امنیتی ، HMA! رمزگذاری قوی ، رازداری کامل رو به جلو ، محافظت از وای فای اتوماتیک و برنامه های دسک تاپ با سوئیچ kill ارائه می دهد. با این حال ، مسائل مربوط به خط مشی ورود به سیستم که در گذشته خدمات را به ستوه آورده اند ، باقی مانده است ، بنابراین حریم خصوصی هنوز هم یک مسئله است.

مبلغ خواندن: هنگام ثبت نام برنامه 12 ماهه در اینجا ، 42٪ صرفه جویی کنید.

رابط و رابط

شروع کار با مخفی کردن الاغ من! بسیار ساده است و برنامه های به روز شده بسیار کاربر پسند هستند. پس از ثبت نام در حساب خود ، به شما کلید مجوز داده می شود. برای ورود به هر برنامه می توانید از این یا اعتبارنامه خود (نام کاربری و رمز عبور) استفاده کنید. به منظور این بررسی ، ما مشتری Windows و برنامه iOS را آزمایش کردیم.

دسکتاپ

هنگامی که مشتری دسک تاپ را راه اندازی کرده و وارد سیستم شوید ، با آن مورد استقبال قرار می گیرید موفقیت! صفحه نمایش به سادگی کلیک کنید فهمیدم! برای دسترسی به صفحه اصلی برنامه. در اینجا شما سه حالت برای حالت ها دارید: حالت فوری, حالت موقعیت مکانی, و حالت آزادی.

که در حالت فوری, می توانید روی پیکان کلیک کنید و برای مکان فعلی خود به سریعترین سرور وصل خواهید شد.

صفحه نمایش اصلی برنامه دسک تاپ HMA.

که در حالت موقعیت مکانی, می توانید به کدام سرور وصل شوید. کلیک تغییر موقعیت مکانی برای دیدن گزینه های خود یک لیست کشویی وجود دارد که شما را قادر می سازد سرورها را بر اساس معیارهای مختلف انتخاب کنید. همه شما یک لیست کشور با حروف الفبا را به شما نشان می دهد. با کلیک روی پیکان سمت چپ هر نام کشور ، مکانهای خاصی را در آن کشور به شما نشان می دهد.

مکانهای رومیزی Ass را مخفی کنید.

دسترسی سریع لیستی از سرورهایی که اخیراً به آنها وصل شده اید ، و همچنین برخی از گزینه های پیشنهادی به شما نشان می دهد. جریان شما یک انتخاب از دو سرور مناسب برای رفع انسداد سرویسهای پخش محبوب مانند Netflix ، یکی در ایالات متحده و دیگری در انگلستان به شما ارائه می دهیم..

نظیر به نظیر به شما سرورهایی را نشان می دهد که امکان اشتراک گذاری مجدد P2P را دارند. سرانجام ، وجود دارد موارد دلخواه گزینه؛ برای علامت گذاری یک سرور به عنوان مورد علاقه ، می توانید بر روی قلب سمت راست نام سرور کلیک کنید.

بازگشت به صفحه اصلی ، گزینه دیگری که در اینجا وجود دارد حالت آزادی, که برای کاربرانی که می خواهند سانسور را دور بزنند ، انجام شده است. این حالت شما را به سرور نزدیکترین کشور که به نظر می رسد عاری از سانسور باشد متصل می کند.

با کلیک روی نماد منو در گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی و انتخاب ، می توانید به تنظیمات دسترسی پیدا کنید اولویت ها. در اینجا ، سه برگه را مشاهده خواهید کرد: عمومی, امنیت شبکه, و کلید کشتار. در عمومی صفحه ، می توانید گزینه های راه اندازی خود را تغییر دهید ، مانند شروع هنگام روشن کردن رایانه یا هنگام راه اندازی برنامه.

شما همچنین یک حریم خصوصی شخصی بخش مسکن یکی از گزینه های مربوط به دسترسی سریع که در حالت موقعیت مکانی. اگر می خواهید تاریخ اخیر خود را پنهان کنید ، می توانید کادر را بردارید.

تنظیمات برگزیده HMA صفحه نمایش.

بعد ، ما باید امنیت شبکه صفحه ای که در آن می توانید تنظیمات محافظت خودکار از فای را انتخاب کنید. همچنین می توانید ویژگی IP shuffle را روشن کنید که تشخیص شخصی برای تغییر موقعیت مکانی توسط شخصی با تغییر دادن آدرس IP ، برای شخصی مشکل تر می کند. یک گزینه دیگر در این صفحه به شما امکان می دهد تا از TCP با OpenVPN استفاده کنید. با این حال ، این تنها در صورت مسدود شدن یا پرتاب شدن UDP توصیه می شود. TCP با ثبات تر است اما UDP معمولاً سریعتر است.

صفحه امنیت شبکه Ass Ass را مخفی کنید ،

برگه آخر است کلید کشتار برگه ، جایی که می توانید روی این ویژگی تغییر دهید تا همه برنامه ها کار کنند. شما همچنین می توانید برنامه های واحدی اضافه کنید و تصمیم بگیرید که آیا آن را در مورد آن اعمال کنید یا خیر.

صفحه کلید سوئیچ HMA kill.

این یک برنامه نسبتاً قوی است و قطعاً هم از نظر زیبایی شناختی و هم کاربردی بسیار لذت بخش است.

سیار

بسیاری از ارائه دهندگان یک برنامه تلفن همراه دارند که در مقایسه با نسخه دسک تاپ غیرقابل تشخیص است. با این حال ، HMA! محصول خود را ساده تر کرده است و برنامه iOS تقریباً مشابه نسخه Windows است.

پس از ورود به سیستم ، به صفحه اصلی خواهید رسید که در واقع همان صفحه اصلی در برنامه دسک تاپ است. در اینجا می توانید انتخاب کنید حالت فوری, حالت موقعیت مکانی, یا حالت آزادی.

صفحه اصلی موبایل My Ass را مخفی کنید.

تنها تفاوت واقعی این است که وقتی شما انتخاب می کنید حالت موقعیت مکانی, گزینه های شما به روشی متفاوت ارائه می شود. شما سه زبانه دارید: کشورها, شهرها, و موارد دلخواه, اما گمشده گزینه های اضافی موجود در مشتری دسک تاپ ، مانند جریان, نظیر به نظیر, و دسترسی سریع.

صفحه مکان تلفن همراه Ass My مخفی شود.

برای دسترسی به سرورهای جریان از برنامه ، باید به این قسمت بروید شهرها سرور Liberty Island را در ایالات متحده ، نیویورک پیدا کرده و پیدا کنید. همچنین سرور UK ، Donkey Town برای دسترسی به Netflix UK و iPlayer UK در این لیست یافت می شود.

با کلیک بر روی نماد منو در گوشه سمت چپ بالای صفحه و انتخاب گزینه های تنظیمات برنامه ، می توانید به برنامه دسترسی پیدا کنید. تنظیمات. در اینجا شما دو گزینه دارید: قوانین اتصال و حریم خصوصی شخصی.

صفحه تنظیمات تلفن همراه Ass My مخفی شود.

در قوانین اتصال در بخش ، می توانید تنظیمات امنیتی wifi را تنظیم کرده و تصمیم بگیرید که در صورت قطع شدن اتصالات فای یا تلفن همراه ، اتصال مجدد خودکار انجام شود.

قوانین و تنظیمات اتصال HMA.

حریم خصوصی شخصی بخش فقط یک گزینه دارد: داده های استفاده را با افراد ثالث برای تجزیه و تحلیل به اشتراک بگذارید, رضایت شما برای "اجازه دادن به داده های استفاده از برنامه و دستگاه برای تجزیه و تحلیل با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شده است." به خاطر داشته باشید که این به طور پیش فرض فعال شده است بنابراین ممکن است یکی از اولین مواردی باشد که می خواهید خاموش کنید.

به طور کلی ، این یک برنامه براق و بصری است ، اما ممکن است برخی از کاربران ویژگی های اضافی مانند سوئیچ kill و گزینه تغییر پروتکل ها را از دست ندهند..

سرورها و عملکرد

مخفی کردن الاغ من! این شبکه شامل بیش از 850 سرور است که بیش از 190 کشور جهان را پوشش می دهد. برخی از این سرویس دهنده های مجازی هستند ، اما یک نماینده خدمات مشتری قادر به گفتن چند نفر نیست.

همانطور که قبلاً بحث کردیم ، HMA ارائه می دهد گزینه های بسیاری برای انتخاب سرور مناسب, از جمله حالت های مختلف و امکان نشانه گذاری سرورها به عنوان موارد دلخواه. سرورهایی که به P2P اجازه می دهند با یک نماد P2P مشخص شده اند.

ما سرورهای مختلفی را در ایالات متحده و انگلیس آزمایش کردیم تا از نظر مرور ، پخش و بارگیری آنها عملکردی داشته باشند. به طور کلی ، هنگام مرور ، هیچ مشکلی قابل توجهی وجود ندارد ، گذشته از اینکه کاهش سرعت بارگیری صفحه هنگام اتصال به یک سرور UK وجود دارد. این برای سرورهای جغرافیایی دوردست غیر معمول نیست (آزمایشات در تورنتو ، کانادا انجام شده است) ، اما می تواند ناامید کننده باشد ، به خصوص برای کاربرانی که سرعت اینترنت کند دارند..

ما هنگام پخش 1080p با استفاده از هر یک از سرورهای آزمایشی هیچ گونه تأخیر و بافر را مشاهده نکردیم و قادر به انجام بازی های آنلاین بدون هیچ مشکلی بودیم.

HideMyAss! عملکرد تست سرعت

برای هر VPN که با روش های تست ما سازگار است ، ما تست های سرعت در حال انجام را اجرا می کنیم که طراحی شده اند تا حد امکان تجربی باشد. ما از یک سرور تست کانادایی برای اتصال به سرورهای VPN در ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، هنگ کنگ و آلمان استفاده می کنیم. برای هر مکان ، یک فایل آزمایشی (اندازه 50 مگابایت) از یک سرور آمریکایی بارگیری می کنیم. این کار چهار بار در روز در فواصل شش ساعته انجام می شود. میانگین سرعت بارگیری برای هر تست ضبط شده و داده های جمع شده نمایش داده می شود.

شما می توانید از ساده نمودار زیر چگونه HMA! با سایر سرویس های VPN ای که آزمایش کرده ایم ، مقایسه می شود. این در حالی است که سریعترین سرعت را ندارد نزدیک جلوی بسته وقتی سرعت بارگیری متوسط ​​می آید.

&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ lt؛ a href = '#'&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ gt؛&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ lt؛ img alt = 'r src = "https:&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ # 47؛&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ # 47؛ public.tableau.com&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ # 47؛ استاتیک&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ # 47؛ تصاویر&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ # 47؛ VP&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ # 47؛ VPNSpeedTestResults&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ # 47؛ ساده&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ # 47؛ 1_rss.png 'style = "مرز: هیچ" /&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ gt؛&آمپ؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ آمپر؛ لیتر؛ / a&amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ amp؛ gt؛

var divElement = document.getElementById ('viz1525284276716')؛ var vizEEELE = divElement.getElementsByTagName ("موضوع") [0]؛ vizElement.style.width = '100٪'؛ vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0.75) + 'px'؛ var scriptElement = document.createElement ("اسکریپت")؛ scriptElement.src = 'https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js'؛ vizElement.parentNode.insert قبل از (scriptElement ، vizElement)؛

با کلیک روی مفصل می توانید مشاهده کنید که گسترش نتایج به اندازه برخی از VPN های تست دیگر تنگ نیست. این بدان معنی است که ممکن است هنگام رسیدن به سرعت ، برخی ناسازگاری ها را مشاهده کنید.

توجه به این نکته مهم است که این آزمایشات قطعی نیستند و فقط می توانند به عنوان یک نشانه کلی از عملکردی که مشاهده می کنید ، باشند. نوسانات ذاتی اینترنت عامل مهمی از تصادفی بودن را اضافه می کند. از این گذشته ، احتمالاً مدت زمان انتظار طولانی تر با اتصال آهسته و اختلافات کوچکتر یا بزرگتر مشاهده خواهید شد.

آیا HideMyAss است! رفع انسداد Netflix?

بله ، الاغ مرا مخفی کنید! Netflix را مسدود کرد! اما انتظار ندارید که به سادگی به هر سرور وصل شوید و بروید. هنگامی که ما سرورهای تصادفی را با Netflix US با استفاده از سرویس گیرنده دسک تاپ آزمایش کردیم ، هیچ شانسی نداشتیم. با این حال ، اگر شما انتخاب کنید جریان گزینه از کشویی درون حالت موقعیت مکانی, دو گزینه را خواهید دید: یک سرور ایالات متحده (ایالات متحده ، نیویورک ، لیبرتی آیلند) و یک سرور انگلیس (انگلیس ، شهر خر). توجه داشته باشید که در برنامه تلفن همراه ، باید این موارد را در داخل برنامه پیدا کنید شهرها لیست در حالت موقعیت مکانی.

اتصال به سرور ایالات متحده به ما امکان دسترسی بدون هیچ مشکلی به Netflix داد. اتصال به انگلستان امکان دسترسی به Netflix UK و همچنین iPlayer BBC را فراهم کرد. بسیاری از ارائه دهندگان فقط بر دسترسی Netflix به ایالات متحده متمرکز هستند ، بنابراین دیدن این نسخه جدید که تلاش می کند به کتابخانه انگلستان نیز دسترسی داشته باشد ، بسیار جالب است. از این گذشته ، iPlayer BBC به طور جدی در استفاده از VPN از بین می رود ، بنابراین امکان رفع انسداد این سرویس کار سختی است.

اگر به دنبال Amazon Prime Video هستید ، شاید مجبور شوید به جای دیگری بروید. HMA! آیا در رفع انسداد این سرویس در این زمان مشکلی وجود دارد و یک نماینده پشتیبانی مشتری به ما اطلاع داد که هیچ بازه زمانی تخمینی برای زمانی که ممکن است دوباره کار کند وجود ندارد..

آیا HideMyAss است! کار در چین?

الاغ من را مخفی کن! قابل اعتماد در چین کار نمی کند. قبلاً ، اما HMA اخیر! پاسخ در انجمن های پشتیبانی نشان می دهد که این سرویس دیگر برای برخی از کاربران کار نمی کند. می توانید شانس خود را امتحان کنید ، اما اگر به یک VPN معتبر چین احتیاج دارید ، بهتر است به جای دیگر نگاه کنید.

امنیت و حریم خصوصی

الاغ من را مخفی کن! مستقر در انگلستان است ، به این معنی که تابع قوانین نگهداری داده است. بریتانیا همچنین یک کشور پنج چشم (و چهارده چشم) است ، به این معنی که بخشی از اتحادی است که امکان نظارت توسط دولتهای خارجی را فراهم می کند. بعلاوه ، این خانه منشور Snooper است که مقرراتی را برای ISP های بریتانیایی اعمال می کند که به شدت بر حریم خصوصی کاربران تأثیر می گذارد.

برای بسیاری از VPN ها ، قوانین حفظ داده در کشور خود واقعاً مسئله ای نیستند. این امر به این دلیل است که آنها با یک خط مشی واقعی برای عدم ورود به سیستم کار می کنند و به موجب آن هیچگونه ترافیکی یا ارتباطی را حفظ نمی کنند. حتی اگر سیاهههای مربوط به اتصال را حفظ کنند ، نمی توان آنها را به یک کاربر اختصاصی پیوند داد.

متأسفانه ، HMA! یکی از این VPN ها نیست و یک خط مشی رازداری دارد که بیشتر کاربران آن را خاموش می دانند. برای یک ، هنگام استفاده از خدمات, می توانید انتظار داشته باشید که آدرس IP شما وارد شود, همراه با timestamps و مقدار داده های مورد استفاده. به طور کلی این یک واقعیت بزرگ برای VPN ها نیست. اگرچه یک آدرس IP به طور جهانی به عنوان اطلاعاتی قابل شناسایی شخصی محسوب نمی شود ، واقعیت این است که این اطلاعات می تواند و برای ردیابی فعالیت افراد استفاده شده است. آدرس های IP در موارد بی شماری برای کمک به یافتن و محکوم کردن مجرمان استفاده شده است. در حالی که ما مطمئناً اقدامات مجرمانه را محکوم نمی کنیم ، ما طرفدار حفظ حریم خصوصی هستیم و این سیاست به سادگی آن را کاهش نمی دهد.

علاوه بر این, الاغ من را مخفی کن! آدرس IP VPN متصل به یک جلسه را وارد می کند. این آدرس IP است که یک اپراتور وب سایت می تواند هنگام بازدید از آن مشاهده و ضبط کند. از آنجا که آدرس IP واقعی و VPN IP ثبت شده است ، بین سیاهههای مربوط به سایت VPN و پایان سایت ، از نظر فنی می توان تمام فعالیت های اینترنت کاربر را بهم ریخت. شما ممکن است اخبار مربوط به یک پرونده FBI در سال 2011 مربوط به HMA را دیده باشید! که در آن گزارش هایی را برای ردیابی یک هکر LulzSec استفاده می کرد. واضح است که این یک علامت سیاه برای حفظ حریم خصوصی است.

یکی از راه های کم کردن این مسئله و شاید کمی گیج کردن مسائل ، استفاده از ویژگی تغییر آدرس IP است. هنگام فعال کردن در امنیت شبکه صفحه برنامه دسک تاپ ، این آدرس IP خود را به صورت دوره ای برای یکی دیگر از گزینه ها تغییر می دهد. این امر شما را غیرقابل ردیابی نمی کند اما می تواند لایه ای از انسداد را اضافه کند.

مسائل حریم خصوصی کنار ، در جبهه امنیتی ، الاغ من را مخفی کنید! بسیار خوب کرایه می کند. از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند که درجه نظامی محسوب می شود. این در ارتباط با کلیدهای RSA 4096 بیتی و رازداری کامل رو به جلو است. این پروتکل به طور پیش فرض از پروتکل OpenVPN روی UDP استفاده می کند ، اما می توانید به TCP در سرویس گیرنده دسک تاپ تغییر دهید. بسته به نوع برنامه ای که استفاده می کنید ، PPTP ، L2TP ، IPSec نیز موجود است.

نسخه های دسک تاپ دارای سوئیچ کشویی داخلی هستند که می تواند متناسب با برنامه های خاص باشد. اگر سوئیچ kill منجر به افت اتصال اتصال VPN شود به دلایلی ، اتصال اینترنت را از بین می برد. این ویژگی در برنامه های تلفن همراه موجود نیست

یک نماینده خدمات مشتری چت زنده به ما اطلاع داد که هیچ گونه محافظت از نشت DNS وجود ندارد. با این حال ، یک نماینده شرکت متفاوت به ما اطمینان داده است که در واقع محافظت نشت DNS و IPv6 وجود دارد ، اما هیچ گونه محافظتی در برابر نشت WebRTC وجود ندارد. در واقع ، هنگامی که ما این سرویس را برای نشت آزمایش کردیم ، هیچ مشکلی برای نشت DNS به جز نشت WebRTC مشاهده نکردیم. HMA! از سرورهای DNS عمومی استفاده نمی کند در حالی که سرویس های خصوصی از نظر حریم شخصی ارجح هستند.

یکی از ویژگی های مفید که مخفی کردن الاغ من! پیشنهادات محافظت از وای فای خودکار است ، که می توان در آن سفارشی شد امنیت شبکه بخش مشتری دسک تاپ یا قوانین اتصال تنظیمات برنامه تلفن همراه.

خدمات مشتری

اگر در حین راه‌اندازی یا استفاده از خدمات به هرگونه کمک نیاز دارید ، HMA! گزینه های مختلفی برای انتخاب شما دارد. با کلیک روی کمک در وب سایت ، یک مورد را پیدا خواهید کرد شروع شدن بخش و الف دانش محور. این هر مقاله خانه مربوط به تنظیم ، عیب یابی و سؤالات کلی است. برخی متقاطع وجود دارد ، بنابراین ممکن است بخواهید قبل از جستجوی گزینه های دیگر ، هر دو را کاوش کنید.

علاوه بر این ، یک مورد را پیدا خواهید کرد انجمن دکمه ای که به بخش انجمن منتهی می شود. این در مباحث مختلفی تفکیک شده است. به نظر می رسد برخی از آنها قدیمی نیستند ، در حالی که برخی دیگر اخیراً فعال هستند. در زیر آن ، برخی سؤالات متداول وجود دارد.

اگر آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا نکردید ، یا پاسخی سریع می خواهید ، می توانید روی آن کلیک کنید چت زنده دکمه در گوشه سمت راست پایین صفحه. این سرویس سریع و آگاه است و ماموران توانستند به سرعت بسیاری از مواردی را که ما با آنها روبرو بود برطرف کنند. در یک زمان ، یک نماینده قادر به پاسخگویی به برخی سوالات امنیتی نبود و توصیه کرد که موضوع را به عنوان درخواست ایمیل تشدید کند. در طی دو ساعت به این پاسخ داده شد که بسیار سریع برای پاسخ به ایمیل است.

حکم

در اکثر موارد ، HMA! یک سرویس عالی ارائه می دهد دارای سرعتی سریع ، پهنای باند نامحدود و شبکه مناسب و سرور است. این سرویس می تواند سرویس های جریان محبوب مانند Netflix US ، Netflix UK و iPlayer BBC را از حالت مسدود کند. به علاوه ، برنامه های بصری ، امنیت قوی و پشتیبانی عالی از مشتری ارائه می دهد.

روی سطح ، به نظر می رسد HMA! گزینه ای مناسب برای تورنت است ، بدون داشتن کلاه داده و برخی سرورهای مناسب برای P2P. با این حال ، مسائل مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی باعث نگرانی کسانی است که به دنبال تورنت هستند و همچنین سایر کاربران آگاهی از حریم خصوصی. در واقع ، این تنها خاموشی مهم برای این ارائه دهنده است ، اما این یک مورد بزرگ است. نگرانی های دیگر شامل عدم توانایی کار با اطمینان در چین و برچسب قیمت بسیار سنگین است.

از مخفی کردن My Ass VPN دیدن کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − = 97

Adblock
detector