بررسی CyberGhost

آخرین باری که CyberGhost را مرور کردم ، موضوعاتی مانند نشت DNS و سازگاری محدود با خدمات استریم توصیه کردن برایم سخت شد.

من مشتاق بودم ببینم که آیا سرویس تجدید شده به این موضوعات رسیدگی می کند ...

علاوه بر این ، تغییر در مالکیت سؤالات جدی در مورد شرکت مادر CyberGhost و تاریخچه اسرارآمیز آن ایجاد کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد این بعدا ...

در بررسی CyberGhost من در سال 2019 ، من سرویس را در هر دو میزکار و موبایل تست می کنم تا دریابم:

 • آیا CyberGhost می تواند وب سایت ها را مسدود کند (Netflix ، Amazon Prime ، BBC و غیره)?
 • آیا CyberGhost به اندازه کافی سریع برای پخش ویدئو است?
 • امنیت CyberGhost چقدر خوب است?
 • اگر پیشینه شرکت نگران شما باشد?
 • آیا گزینه های بهتری برای همان قیمت وجود دارد؟ و اگر چنین است ، چه?

و بسیاری از جنبه های دیگر این سرویس همه کاره.

قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم ، در اینجا مروری بر داده های اصلی عملکرد Cyberghost از جمله سرعت ، قابلیت پخش و امنیت.

داده های کلیدی CyberGhost

RANK عمومی: شماره 3 از 42

سرعت

سرعت متوسط ​​*:

پشتیبانی از پخش ویدئو:

جریان

Netflix:

سایر خدمات جریان:

امنیت

نوع رمزگذاری:

کلید کشتار:

خط مشی ورود به سیستم:

پروتکل:

ارزش پول

کمترین هزینه ماهانه:

تضمین بازگشت پول:

سایت اینترنتی

امتیاز: 10/10 بیشتر بخوانید
58 مگابیت بر ثانیه
4K UHD
امتیاز: 9/10 بیشتر بخوانید
آره
Hulu ، HBO Now ، iPlayer BBC ، Crunchyroll
امتیاز: 9/10 بیشتر بخوانید
AES 256 بیتی
آره
هیچ شناسنامه ای نیست
OpenVPN ، IKEv2 ، L2TP
امتیاز: 9/10 بیشتر بخوانید
2.75 دلار
45 روز
https://www.Cyberghost.com

* میانگین سرعت بیش از چندین مکان جهانی مبتنی بر تست های سرعت چندگانه در روز.

در جدیدترین تجربه من با CyberGhost ، از آن برای رفع انسداد جریانهای ویدئویی ، ایمن کردن اتصالات وای فای باز و جلوگیری از نظارت ISP در مرور وب و بارگیری در وب من استفاده کردم..

خلاصه CyberGhost

CyberGhost یک VPN قوی همه جانبه است ، اما من اکیداً آن را به افرادی که مایل هستند توصیه می کنم پخش ویدئو از خارج از کشور. سرعتهای سریع و امنیت هوایی نیز آن را به کاندیدای مناسبی برای تورنت تبدیل می کنند ، و برنامه ها به اندازه کافی آسان برای استفاده هر کسی آسان هستند.

قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم در اینجا نحوه مقایسه CyberGhost با NordVPN و ExpressVPN ، دو بهترین و محبوب ترین VPN در بازار آورده شده است..

CyberghostNordVPNExpressVPN
سرعت متوسط ​​* 58 مگابیت بر ثانیه 17.9 Mbps 106 مگابیت بر ثانیه
نوع رمزگذاری AES 256 بیتی AES 256 بیتی AES 256 بیتی
کلید کشتار 7 به استثنای Android فقط دسک تاپ
اجازه می دهد تا تورنت
سوابق شناسایی سیاههها
Netflix US را مسدود می کند
نخست وزیر Amazon را مسدود می کند
Hulu را مسدود کنید
قفل iPlayer BBC
کمترین هزینه ماهانه 2.75 دلار در هر ماه 3.49 دلار در هر ماه 6.67 دلار در هر ماه
تضمین بازگشت پول 45 روز 30 روز 30 روز
امتیاز کلی 4 4.5 4.5

* میانگین سرعت بیش از چندین مکان جهانی مبتنی بر تست های سرعت چندگانه در روز.

در حالی که در مورد CyberGhost چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد ، این برای همه مناسب نخواهد بود. بیایید غرق شویم و دریابیم که کجا تعالی است و کجا مبارزه می کند.

CyberGhost جوانب مثبت و منفی

در اینجا خلاصه ای از آنچه دوست داشتم و آنچه که از زمان بررسی CyberGhost انجام نگرفتم هست.

من در مورد هر یک از این نکات و بعداً در این مقاله توضیح خواهم داد.

طرفداران:

 • سریعترین VPN 2019 مطابق تست های ما
 • در ارزیابی حریم خصوصی و امنیتی دقیق ما نمره کاملی کسب کرد
 • هفت اتصال همزمان را می دهد
 • رفع انسداد سایتهای پخش از خارج از کشور ، از جمله Netflix ، این کار را آسان می کند
 • پشتیبانی چت زنده
 • صفر سیاههها

منفی:

 • از چین یا امارات قابل اعتماد کار نمی کند
 • برنامه ای برای روتر یا لینوکس وجود ندارد
 • شرکت مادر از اعتبار نامساعدی برخوردار است

سرعت: آیا CyberGhost سریع است?

CyberGhost وقتی سرعت بارگیری خام را می گیرد ، رقابت را کنار می گذارد. این لیست به راحتی در صدر لیست سریعترین VPN های ما در سال 2019 قرار گرفت. در بیشتر مکان ها ، من پهنای باند کافی برای پخش ویدئو 4K داشتم.

CyberGhost در مقایسه تست سرعت ما در سال 2019 با میانگین بارگیری 75 مگابیت در ثانیه در کل مکانها و زمانهای آزمایش شده ، رتبه برتر را بدست آورد. این شامل سرورهای بین المللی در آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا است. اگر به یک اتصال اترنت gigabit دسترسی دارید ، ممکن است متوجه یک کندی شوید ، اما پهنای باند موجود برای کاربر معمولی بیش از حد کافی است.

می توانید پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 یا L2TP را انتخاب کنید ، یا اجازه دهید CyberGhost برای شما انتخاب کند. IKEv2 سریعترین اتصالات را برقرار می کند و برای دستگاه های تلفن همراه که تمایل به از دست دادن اتصال به طور موقت دارند یا اغلب بین داده های wifi و موبایل جابجا می شوند بهترین راه حل است. اگر قصد استفاده از ویژگی استثناها را دارید ، OpenVPN لازم است.

من هنگام استفاده از سرورهای مجاور ایالات متحده قادر به پخش ویدئوی 4K UHD بود. من همچنین قادر به بازی های آنلاین سریع قدم مانند Rocket League و Brawlhalla بدون تاخیر ورودی زیاد اضافه کردم ، تا زمانی که من سروری را انتخاب کردم که در نزدیکی خودم یا سرور بازی باشد. اتصالات قابل اعتماد بوده و هرگز در طول دوره آزمایش کاهش نیافته اند.

سرورهای مربوط به هر کشور در کنار فاصله آنها از کاربر و بار فعلی سرور نمایش داده می شوند. این می تواند به شما ایده ای بدهد تا چه اندازه از تأخیر و پهنای باند انتظار داشته باشید. می توانید یک مکان سرور یا یک سرور خاص را در آن مکان انتخاب کنید.

CyberGhost چقدر سریع است؟برای بزرگنمایی کلیک کنید

توجه داشته باشید که این آزمایشات فقط می تواند به عنوان یک نشانه کلی از عملکردی که ممکن است مشاهده کنید و نمی تواند قطعی در نظر گرفته شود ، عمل کند. نوسانات ذاتی اینترنت عامل مهمی از تصادفی بودن را اضافه می کند. کاربران با اتصالات سریعتر احتمالاً اختلافات بیشتری را در سرعت مشاهده خواهند کرد.

برنامه ها: چه دستگاه هایی با CyberGhost کار می کنند?

من فهمیدم که CyberGhost در اکثر سیستم عاملهای اصلی کار می کند و در هزینه اتصال آن سخاوتمندانه است.

برنامه ها برای همه سیستم عاملهای اصلی جدا از یکی در دسترس هستند ...

CyberGhost به مشترکین امکان اتصال به سیستم را می دهد هفت دستگاه به طور همزمان در یک طرح واحد برنامه ها در دسترس هستند Windows ، MacOS ، iOS ، Android و Amazon Fire TV.

یک برنامه افزودنی مرورگر رایگان در دسترس است ، اما برای مسدود کردن سایتهای جریان عالی نیست ، به همین اندازه امن نیست و فقط به چهار مکان وصل می شود.

کاربران لینوکس باید از برنامه ها چشم پوشی کنند و پیوندها را به صورت دستی پیکربندی کنید.

یک برنامه پرداخت شده امکان دسترسی بیش از حد را فراهم می کند 5،500 سرور در 90 کشور.

Cyberghost 7 ss android

برنامه های CyberGhost برخی از طراحی های جدید طراحی مجدد را برای جدیدترین نسخه ها انجام داده اند. من در رابط دسک تاپ با دو اشکال مواجه شدم و هر زمان که VPN وصل نمی شد ، در سیستم عامل آگاه سازی آزار دهنده آندروید ، اما در طرح بزرگ ، این اشکالاتی جزئی بودند که در به روزرسانی های بعدی به راحتی قابل رفع هستند.

CyberGhost از جدیدترین طراحی دوستانه استفاده نمی کند ، اما بیشتر از چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد تا خود را با همه موارد و مزایده ها آشنا کنید.

جریان ، Netflix و Kodi

آیا CyberGhost با Netflix کار می کند?

آره.

پس از وقفه ای که به دنبال نتیجه جهانی Netflix است ، CyberGhost اکنون با اطمینان می توانید Netflix را از بین ببرد. همچنین می تواند کتابخانه های فرانسوی و آلمانی Netflix را که دارای کاتالوگ هایی متفاوت از نمایش هستند از جمله برخی از آنها در نسخه آمریکایی موجود نیست..

من لیستی از VPN های دیگر را که در اینجا با Netflix کار می کنند گرد آورده ام ، که شامل تجزیه و تحلیل 59 VPN در 30 کشور است.

cyberghost 7 s 4

بیشتر برنامه های VPN به سادگی لیستی از مکان های سرور را برای اتصال به آنها ارائه می دهند ، اما CyberGhost کمی متفاوت عمل می کند. این امکان را به من می دهد که براساس نحوه استفاده از VPN ، سرور انتخاب کنم. علاوه بر لیستی از مکانها ، می توانم مشخص کنم که می خواهم torrent یا stream کنم. گزینه streaming به من اجازه می دهد تا از طریق کانال جریانی که آنها را از حالت انسداد خارج می کنید ، سرورها را جستجو کنم ، از جمله:

 • نتفلیکس ایالات متحده ، فرانسه و آلمان
 • هولو
 • Crunchyroll
 • آمازون نخست فیلم
 • iPlayer بی بی سی

… و خیلی بیشتر. برای اتصال به یک سرور مناسب ، کافی است یکی از این موارد را انتخاب کنید. این رویکرد جدید در مقایسه با VPN های دیگر که به برقراری ارتباط با مشتری نیاز دارند یا به سادگی حدس می زنید که در آن سرورها از حالت قفل خارج می کنند بسیار مناسب است.

من CyberGhost را با چندین افزونه Kodi تست کردم و با همه آنها بی عیب و نقص کار کرد. اگر از ماوس یا صفحه لمسی استفاده نمی کنید ، برنامه های Firestick و Android TV با ریموت کنترل بسیار عالی کار می کنند.

با تشکر از سرعت عالی CyberGhost ، می توانم در HD 1080p و احتمالاً 4K UHD جریان داشته باشم.

آیا CyberGhost اجازه تورنت می دهد?

آره.

CyberGhost اجازه تورنت نامحدود را می دهد و سرورهای زیادی را برای بارگیری ایمن و سریع بهینه سازی می کند. اینها به وضوح در "برای تورنت"بخش برنامه.

محافظت از برنامه به من این امکان را می دهد که مشخص کنم چه برنامه هایی فقط هنگام اتصال VPN باید به اینترنت وصل شوند. به عنوان مثال اگر تورنت کنم ، می توانم مشتری تورنت خود را به این لیست اضافه کنم تا هرگز بدون VPN استفاده نشود. هر وقت من مدیر تورنت خود را راه اندازی کردم ، CyberGhost به طور خودکار متصل می شود.

محافظت از برنامه Cyberghost

سوئیچ های کشتن در هر دو دسک تاپ و برنامه های تلفن همراه موجود است ، که بسیار نادر است- بیشتر VPN ها در نسخه های iOS و Android خود را ندارند. اگر اتصال VPN به طور غیر منتظره افت شود ، یک سوئیچ kill اینترنت را به دستگاه من قطع می کند و از نشت داده های رمزگذاری نشده جلوگیری می کند.

امنیت ، حریم خصوصی و ورود به سیستم

بسیاری از VPN ادعا می کنند هنگامی که در واقع از نشت داده ها و استانداردهای رمزگذاری قدیمی رنج می برند ، امنیت برتر ارائه می دهند. من درگیر این موضوع شدم که آیا CyberGhost مطابق ادعاهای خود عمل می کند یا نه.

نتایج آزمون ipv6 سایبرگوستنتایج آزمون از browserleaks.com

در حالی که CyberGhost در ابتدا در آلمان توسعه یافته بود ، این شرکت بعداً به رومانی نقل مکان کرد ، کشوری که هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات وجود ندارد. این خبر خوبی برای کاربرانی است که به دنبال حفظ حریم خصوصی هستند ، زیرا داده های شخصی فقط در صورت رضایت بدون رضایت داده می توانند حفظ شوند.

CyberGhost وارد سیستم نمی شود رفتار کاربر ، اهداف وب یا ارتباطات. برخی از سیاهههای مربوط به اتصال را حفظ می کند اما هیچکدام را نمی توان به یک کاربر اختصاصی متصل کرد. جزئیات پرداخت و ثبت نام با سرویس VPN مرتبط نیستند و به کاربران شناسه ناشناس اهدا می شود. اگرچه وب سایت CyberGhost مقدار کمی از اطلاعات مربوط به بازدید کنندگان را جمع آوری می کند ، اما هیچ یک از این موارد به استفاده شما از سرویس VPN متصل نیست. برنامه ها برخی از داده های غیر شخصی را برای تجزیه و تحلیل جمع آوری می کنند و آنرا به MixPanel ارسال می کنند. این موارد شامل مواردی مانند تلاش برای اتصال است ، اما نه آدرس IP ، زمان سنج اتصال ، شناسه کاربر یا سرور VPN.

در اینجا جزئیات رمزگذاری آمده است:

 • رمزگذاری AES 256 بیتی
 • کلیدهای RSA 2،048 بیتی
 • احراز هویت SHA256
 • رازداری کامل رو به جلو تضمین می کند که حتی اگر کلید رمزگذاری من به خطر بیفتد ، نمی توان از آن برای رمزگشایی جلسات گذشته استفاده کرد.

CyberGhost از موارد خاص خود استفاده می کند سرورهای DNS خصوصی به طور پیش فرض ، اگرچه من می توانم این موارد را در تنظیمات تغییر دهم. برنامه ها از بروز همه نشت DNS ، IPv6 و WebRTC جلوگیری کنید. IPv6 در هنگام اتصال به هر سرور CyberGhost غیرفعال است ، بنابراین نمی تواند باعث ترافیک IPv6 شود.

جلوگیری از نشت سایبرگوست

من می توانم CyberGhost را تنظیم کنم به طور خودکار محافظت می کند من در شبکه های وای فای ناآشنا ، که هنگام مسافرت مفید است. همانطور که در بخش تورنت ذکر شد ، کلید کشتار و محافظت از برنامه ویژگی های امنیتی مفیدی هستند.

"استثناهااین ویژگی شبیه به تقسیم تونل زنی است که در چند VPN دیگر یافت شده است. در اینجا می توانید مشخص کنید که وب سایت ها حتی اگر به هم وصل شوند از VPN استفاده نمی کنند. اگر وب سایت های خاصی وجود داشته باشد که مایل به بازدید از طریق VPN نباشم ، یا سرور ایمیل من به دلیل جلوگیری از اسپم CyberGhost مسدود شود ، می توانم آنها را به این لیست اضافه کنم.

استثناء cyberghost

مانند اکثر VPN های تجاری ، CyberGhost از آن استفاده می کند آدرس های IP مشترک. این بدان معنی است که وقتی به یک سرور وصل می شوم ، آدرس IP آن سرور را با سایر کاربران VPN همزمان به اشتراک می گذارم. با این کار لایه ای از ناشناس ماندن به اتصال شما اضافه می شود و ردیابی فعالیت های آنلاین به یک شخص یا دستگاه مجزا دشوارتر می شود.

برنامه ها با بار اضافی بسته بندی شده اند ویژگی های اتصال که می توانید در صورت تمایل روشن یا خاموش شوید. می توانید وب سایت های مخرب ، تبلیغات و ردیابی آنلاین را مسدود کنید. با این حال ، برخی از این ویژگی ها هنگام اتصال به وب سایت هایی که از HTTPS استفاده می کنند کار نمی کنند. این روزها ، این وب سایت های بیشتر هستند ، بنابراین بهتر است فقط از یک برنامه جلوگیری از ردیابی و ضد ردیابی در مرورگر خود استفاده کنید.

cyberghost 7 s 2

متراکم سازی داده ها اگر در یک اتصال تلفن همراه با داده های محدود هستید مفید است. HTTPS خودکار تغییر مسیر همیشه شما را برای ایمن کردن نسخه های وب سایت در صورت امکان می فرستد.

آیا زمینه سایبرگ باعث نگرانی است?

چند سال پیش ، CyberGhost توسط شرکت اسرائیلی Crossrider (امروزه Kape) به دست آمد ، که در انگلستان ثبت شده است ، کشوری که مشمول قوانین نگهداری داده است.

Crossrider شرکتی بود که اغلب با توزیع تبلیغات تبلیغاتی همراه بود از طریق بسته نرم افزارهای آلوده و به روزرسانی های جعلی Adobe Flash.

به دور از ایده آل برای یک شرکت با محوریت حفظ حریم خصوصی است.

بدافزار crossrider

کراس رایدر در تلاش برای از بین بردن شهرت بد خود نام خود را به کیپ تغییر داد. CyberGhost اصرار دارد كه همچنان به عنوان يك شركت مستقل مستقر در روماني ادامه خواهد يافت و از اين رو فقط مشمول قوانين روماني خواهد بود. با این حال ، برخی از کاربران ممکن است با تغییر مالکیت کنار گذاشته شوند.

آیا CyberGhost در چین فعالیت می کند?

سفر به چین?

اگرچه ممکن است با استفاده از گزینه "Unblock Block Website Basic" بتوانید از فایروال بزرگ چین دور بزنید ، اما CyberGhost را به افرادی که در چین زندگی می کنند توصیه نمی کنم. متأسفانه ، CyberGhost در تلاش است تا در کشورهایی مانند چین و امارات متحده عربی سانسور کند.

آیا خدمات مشتری CyberGhost خوب است؟?

در صورت نیاز به کمک کمک کنید.

پشتیبانی مشتری به زبانهای انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی موجود است. چت زنده نمایندگان در وب سایت CyberGhost در دسترس هستند. در حالی که این در زمان نوشتن 24/7 کنترل نشده است ، به نظر می رسد کارمندان پشتیبانی انگلیسی در هر دو ساعت کار در آمریکای شمالی و اروپا قابل دسترسی هستند ، و پشتیبانی فرانسه و آلمان در ساعات کاری اروپا در دسترس است.

گفتگوی زنده cyberghost

من ظرف دو دقیقه از پرسیدن یک سؤال در چت زنده ، نماینده گرفتم. و من پس از حدود 10 ساعت انتظار در جواب بلیط بلیت دریافت کردم. اگر حفظ حریم خصوصی یک نگرانی است ، از طریق سیستم بلیط پشتیبانی داخلی داخلی برنامه بلیط ارسال کنید و از وب سایت ، که حاوی تعداد زیادی ردیاب است ، دوری کنید.

وب سایت دارای سؤالات متداول و وبلاگ نسبتاً گسترده ای است که موضوعات مشترک و نحوه استفاده از ویژگی های مختلف را در بر می گیرد.

قیمت گذاری CyberGhost

در بودجه؟ مشکلی نیست.

CyberGhost یک ارائه دهنده مقرون به صرفه است ، به خصوص اگر برای یک سال یا بیشتر از خدمات ثبت نام کنید. به علاوه ، این واقعیت که می توانید به طور همزمان به هفت دستگاه وصل شوید ، آن را به یک گزینه مناسب برای بودجه برای یک خانواده یا افراد خانه دار تبدیل می کند. گرچه ارزان ترین VPN نیست ، قیمت متوسط ​​پایین ، ضمانت برگشت پول و خدمات با کیفیت عالی آن را به یک معامله تبدیل می کند.

کوپن های CyberGhost

شما می توانید جدیدترین و بهترین کوپن CyberGhost را در اینجا بیابید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

آیا باید CyberGhost را بخرم?

بعد از چند هفته استفاده از CyberGhost برای خودم ، توصیه می کنم دیگران آن را بخرند?

کاملا.

اگر می توانید از تاریخچه چک شده آن گذشته استفاده کنید ، گزینه های سرعت ، امنیت و جریان بهتری با قیمت پایین تری پیدا نمی کنید. در حقیقت ، بیشتر ارائه دهندگان دقیق VPN نمی توانند با CyberGhost رقابت کنند, یا من آن را به هر کسی که می خواهد محتوای قفل شده منطقه را از خارج از کشور یا به طور ناشناس تورنت کند ، به شدت توصیه می کنم. این که آیا شما VPN ها تازه وارد هستید یا سالهاست که از آنها استفاده می کنید ، CyberGhost یک سرویس قابل اعتماد و گرد است.

تنها استثناء واقعی این است که اگر در کشورهایی زندگی می کنید که به طور فعال سؤال از VPN را سانسور می کنند ، مانند امارات متحده عربی یا چین.

گزینه های CyberGhost

من واقعاً CyberGhost را دوست دارم ، اما تنها VPN نیست که مورد توجه است.

ExpressVPN یکی دیگر از VPN با برچسب قیمتی بالاتر است که در کشورهایی مانند چین و امارات به شما خدمت می کند ، جایی که مقامات به طور فعال مردم را از اتصال به سرورهای شناخته شده VPN باز می دارند. این قابلیت با سرعت ، امنیت و قابلیت انسداد بالایی قابل مقایسه دارد. این دستگاه بر روی دستگاه های گسترده تری کار می کند و 24/7 پشتیبانی زنده را شامل می شود.

NordVPN از نظر قیمت رقابتی است و در هنگام رسیدن به سرعت CyberGhost در رده دوم قرار دارد. اگر حداقل ورود به سیستم CyberGhost شما را ناراحت کننده کند ، NordVPN به یک خط مشی صحیح در مورد سیاهههای مربوط به صفر پایبند است ، و توسط یک حسابرسی اخیر شخص ثالث این ادعا حمایت می شود. همچنین در چین کار می کند و می تواند طیف گسترده ای از سرویس های پخش را مسدود کند.

از Cyberghost دیدن کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − 23 =

Adblock
detector