بررسی Hotspot Shield (2023)

آخرین باری که سرویس Premium VPN Hotspot Shield را به طور گسترده آزمایش کردم ، خوب شد اما خیلی فاصله داشت ، اما هنوز یک راه طولانی برای در نظر گرفتن یک ارائه دهنده برتر رتبه بندی نشده بود.

موضوعات برجسته شامل یک سیاست حفظ حریم خصوصی ضعیف ، تعداد محدودی از مکان های سرور و عدم توانایی انسداد Netflix است.

از آن زمان ، این شرکت در حال بازسازی خدمات خود ، از جمله گسترش شبکه خود و رعایت پروتکل اختصاصی خود است.

اما آیا اوضاع خیلی تغییر کرده است?

مشتاقانه مشتاقانه می دانم تا چه اندازه این VPN به بازار رسیده است. برای اینکه به شما کمک کنم تصمیم بگیرید که آیا ارزش پرداخت پول خود را دارید ، در بررسی من در سال 2023 ، من سرویس Hotspot Shield VPN را کاملاً آزمایش کرده ام.

قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم ، در اینجا یک نگاه اجمالی به داده های کلیدی و نمرات ثبت شده هنگام ارزیابی من از Hotspot Shield است. توجه داشته باشید که گرچه Hotspot Shield یک نسخه رایگان محدود ارائه می دهد, من روی خدمات حق بیمه (پولی) تمرکز خواهم کرد در این بررسی.

اطلاعات کلید Hotspot Shield

RANK RANK: # 4 از 42 VPNS

سرعت

سرعت متوسط ​​*:

پشتیبانی از پخش ویدئو:

جریان

Netflix:

سایر خدمات جریان:

امنیت

نوع رمزگذاری:

کلید کشتار:

خط مشی ورود به سیستم:

پروتکل:

ارزش پول

کمترین هزینه ماهانه:

تضمین بازگشت پول:

سایت اینترنتی

امتیاز: 9/10 بیشتر بخوانید
29 مگابیت در ثانیه
4K UHD
امتیاز: 9/10 بیشتر بخوانید
آره
Hulu ، iPlayer بی بی سی ، آمازون نخست فیلم ، هاب ITV
امتیاز: 8/10 بیشتر بخوانید
AES w 256 بیتی / رازداری کامل Forward Forward
آره
آدرس IP برای مدت زمان جلسه وارد شده است
منجنیق هیدرا
امتیاز: 8/10 بیشتر بخوانید
$ 2.99
45 روز
www.hotspotshield.com

* میانگین سرعت بیش از چندین مکان جهانی مبتنی بر تست های سرعت چندگانه در روز.

من طی دو ماه گذشته از روز به روز Hotspot Shield را استفاده کرده ام تا ببینم که چگونه در مقابل سایر VPN هایی که آزمایش کرده ام ، جمع می شود. گذشته از استفاده از آن برای مرور وب ، این سرویس را از طریق آزمایش دقیق معمول خودم قرار داده ام از جمله:

 • تست های سرعت
 • قابلیت جریان
 • تست نشت (WebRTC و DNS)
 • شایستگی و سرعت پشتیبانی مشتری
 • سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط بررسی خدمات

…و خیلی بیشتر!

هنگامی که سرعت آن فرا می رسد ، Hotspot Shield ادعا می کند که سریعترین صنعت در این صنعت است ، اما البته بسیاری از رقبا ادعاهای مشابهی را مطرح می کنند. من یک چالش را دوست دارم و می خواستم به این نتیجه برسم که آیا ادعاها در این مورد واقعاً هستند یا خیر.

علاوه بر این ، من تصمیم گرفتم به سؤالات سوزش زیر پاسخ دهم:

 • آیا Hotspot Shield سیاست حفظ حریم خصوصی خود را بهبود بخشیده است?
 • آیا می توانم از آن برای رفع انسداد سایتهای جریان مانند Netflix ، iPlayer BBC و Amazon Prime Video استفاده کنم?
 • آیا Hotspot Shield ارزش پول را ارائه می دهد?
 • ویژگیهای امنیتی Hotspot Shield چگونه با سایر ارائه دهندگان دارای رتبه برتر مقایسه می شوند?

… به علاوه چیزهای بیشتری درباره این سرویس محبوب.

من از Hotspot Shield هم در موبایل و هم برای دسک تاپ استفاده کردم تا اطمینان حاصل کنم که کل تجربه کاربری را بدست آورده ام و تمام آنچه را که باید در مورد سرویس بدانید برای شما فراهم کردم. اگر فقط باید به سرعت فهمید که آیا این سرویس برای شما مناسب است یا خیر ، می توانید از مرور کلی و جوانب مثبت و منفی من در زیر دیدن کنید.

بررسی اجمالی Hotspot Shield

Hotspot Shield یک VPN امن برای پخش جریان است. این گزینه دارای یک تن از گزینه های موقعیت مکانی است ، در حالت انسداد عالی است و سرعت بسیار بالایی را می خورد. این ارائه دهنده خط مشی ورود به سیستم مشکوک است ، بنابراین ممکن است بهترین برای تورنت نباشد. این ممکن است گزینه خوبی برای کاربران چین باشد.

جوانب مثبت و منفی Hotspot Shield

در اینجا برخی از مزایای و اشکالاتی اساسی که هنگام استفاده از این سرویس کشف کردم. جزئیات بیشتری درباره هر یک از زیر پیدا خواهید کرد.

طرفداران:

 • سرعت بسیار عالی
 • شبکه سرور گسترده
 • بلاک کردن Netflix و سایتهای دیگر
 • 5 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید
 • ضمانت برگشت پول 45 روزه
 • ممکن است در چین کار کند

منفی:

 • هیچ پشتیبانی از لینوکس یا روتر نیست
 • پشتیبانی مشتری Lackluster
 • بدون پرداخت رمزنگاری
 • مسائل مربوط به حریم خصوصی گذشته

سرعت: Hotspot Shield چقدر سریع است?

برچسب Hotspot Shield “سریعترین امن ترین سرویس VPN” است. بعداً به قسمت امنیتی خواهم رسید ، اما ابتدا ، اجازه دهید در مورد این ادعای سرعت بدانیم.

قبل از اینکه نتایج آزمایش خود را فاش کنم ، شایان ذکر است که تست های سرعت VPN باید با یک دانه نمک انجام شود.

روش تست معمول من از یک ماشین مجازی استفاده می کند. با این حال ، این با پروتکل اختصاصی Hotspot Shield کار نمی کند ، بنابراین مجبور شدم برای استفاده از تست کننده سرعت آنلاین تسویه حساب کنم. این مورد توسط بیشتر انتشارات بررسی VPN استفاده می شود ، و هنوز هم ایده خوبی در مورد سرعت Hotspot Shield در مقایسه با مواردی که هنگام استفاده از VPN استفاده نمی کنید.

تست سرعت سرور هنگ کنگ

من برای اندازه گیری سرعت بارگیری سرورهای مختلف از اتصال 60 مگابیت بر ثانیه در آمریکای شمالی استفاده کردم. من سه مکان سرور VPN – انگلستان ، ایالات متحده و هنگ کنگ را در آن تست کردم سه زمان مختلف در طول روز. زمان آزمون حداقل چهار ساعت از هم فاصله داشت.

بنابراین چگونه Hotspot Shield اندازه گیری شد?

هیچ سرور VPNUK ServerUS ServerHK وجود ندارد
9 صبح EST 34 مگابیت در ثانیه 11 مگابیت در ثانیه 21 مگابیت در ثانیه 26 مگابیت بر ثانیه
3 بعد از ظهر EST 43 مگابیت در ثانیه 36 مگابیت بر ثانیه 43 مگابیت در ثانیه 45 مگابیت در ثانیه
9 عصر EST 30 مگابیت بر ثانیه 27 مگابیت در ثانیه 25 مگابیت در ثانیه 28 مگابیت بر ثانیه

همانطور که مشاهده می کنید ، Hotspot Shield در تست های سرعت بسیار خوب از آن استفاده کرد. این سرعت متوسط ​​29 مگابیت در ثانیه بود که در هنگام استفاده از VPN تنها 7 مگابیت در ثانیه کندتر از میانگین سرعت است. یک نتیجه غیر عادی هنگام اتصال به سرور انگلستان در حدود 2 PM BST که در آن سرعت فقط در حدود یک سوم از سرعت کنترل بود. دیدن این غیر معمول نیست ، به ویژه با سرورهایی که از لحاظ جغرافیایی از محل آزمایش فاصله دارند.

  Ce este un VNC și cum se diferențiază de un VPN?

شاید نکته قابل توجه این است که چند تست انجام می شود سرعت را سریعتر از کنترل نشان داد. این بدان معنی است که اتصال به Hotspot Shield در واقع سرعت اتصال من (البته بسیار اندک) در بعضی موارد را بهبود می بخشد.

به نظر می رسد با توجه به اینکه سرعت باید در هنگام اتصال به یک سرور VPN سرعت کند کند. از این گذشته ، ترافیک باید رمزگذاری شود و از طریق سرور اضافی عبور کند ، بنابراین قوانین فیزیک نشان می دهد که سرعت بالا غیر ممکن است.

طبق گفته Hotspot Shield ، پروتکل اختصاصی شرکت Catapult Hydra به ثبت رسیده است. این تنها پروتکل ارائه شده در این سرویس است ، و گرچه منبع آزاد نیست ، توسط چندین شرکت معتبر امنیت سایبری از جمله مک آفی و بیتدفندر استفاده می شود.

طبق وب سایت Hotspot Shield:

منحصر به فرد بودن پروتکل که به آن یک مزیت عملکرد بزرگ می دهد ، نحوه تحویل بار در داخل تونل های امن بین مشتری و سرور است..

و در اینجا یک قطعه مربوط به Catapult Hydra از صفحات سؤالات متداول Hotspot Shield وجود دارد:

ما به هیچ وجه رمزگذاری را تغییر نمی دهیم ، اما ما به میزان قابل توجهی عملکرد را تحت تأثیر قرار می دهیم تا سریعترین فناوری VPN در جهان را هم برای کاربران و هم برای مشاغل فراهم کنیم..

اطلاعات Catapult Hydra.

شایان ذکر است که آخرین باری که تست این سرویس را دیدم ، نتایج مشابهی را دیدم ، بنابراین احتمالاً گله ای نیست.

برای یک مکان معین ، باید به طور خودکار به سریعترین سرور وصل شوید. بسیاری از VPN های برتر سریعترین سرورها را برای موقعیت مکانی خود به شما نشان می دهند یا سرعت پینگ (نشانگر تأخیر) برای هر سرور را لیست می کنند ، اما در اینجا اینگونه نیست.

گفته می شود ، اگر به سرور ایالات متحده متصل هستید ، می توانید یک شهر را انتخاب کنید. انتخاب سرور نزدیک جغرافیایی به طور کلی باید ارتباط سریع تری به شما بدهد.

لیست سرور Hotspot Shield.

جابجایی بین سرورها بسیار سریع است ، معمولاً فقط چند ثانیه طول می کشد. من قادر به پخش ویدئوی 1080p HD با استفاده از سرورهای مختلف و بدون مشکل بود. من هنگام مرور ، شاهد هیچ کندی قابل توجه نبودم و هیچ گونه افت اتصال را تجربه نکردم.

توجه داشته باشید که این آزمایشات فقط به عنوان یک راهنمای کلی انجام می شود در مورد آنچه ممکن است هنگام استفاده از سرویس مشاهده کنید. ماهیت تصادفی اینترنت و عوامل زیادی که می تواند بر سرعت تأثیر بگذارد بدان معنی است که شما ممکن است نتایج بسیار متفاوتی را مشاهده کنید.

برنامه ها: Hotspot Shield با کدام دستگاه کار خواهد کرد?

Hotspot Shield برنامه هایی را برای همه سیستم عاملهای اصلی از جمله Windows ، MacOS ، iOS و Android فراهم می کند. افزونه Chrome نیز وجود دارد ، اما این تنها رمزگذاری مرورگر شما را رمزگذاری می کند ، و برنامه های دیگر را در دستگاه شما قرار می دهد.

می توانید همزمان با یک برنامه پرداختی حداکثر پنج دستگاه را به هم وصل کنید. هر دستگاه به همه 20000 سرور Hotspot Shield که در بیش از 70 کشور جهان پخش شده اند ، دسترسی دارد.

در کل ، برنامه ها مدرن و کاربر پسند هستند. برنامه دسک تاپ فقط یک صفحه تنظیمات دارد که برای مبتدیان بسیار عالی است اما به این معنی است که گزینه های محدودی برای کاربران پیشرفته وجود دارد.

یکی از تفاوت های مزخرف و کمی آزار دهنده این است که شما باید قبل از تغییر سرورها به یک سرور وصل شوید. به طور پیش فرض ، شما در آخرین محلی که انتخاب کرده اید به یک سرور متصل خواهید شد و پس از اتصال ، می توانید به لیست کشویی دسترسی پیدا کنید تا یک مکان جدید انتخاب کنید.

این هم در برنامه های موبایل و هم برای دسک تاپ یکسان است. برنامه تلفن همراه در طراحی با مشتری دسک تاپ مشابه است ، اما صفحه تنظیمات فقط یک گزینه دارد: اتصال ناامن. این یک ویژگی محافظت خودکار وای فای است. با فعال کردن ، وقتی به یک شبکه Wi-Fi ناایمن وصل می شوید ، دستگاه شما به طور خودکار به VPN متصل خواهد شد (شبکه ای که نیازی به رمز عبور ندارد).

رابط برنامه تلفن همراه Hotspot Shield.

در حالی که تعداد کمی از VPN ها یک برنامه لینوکس ارائه می دهند ، بیشتر آنها آموزش راه اندازی با لینوکس را ارائه می دهند. با این حال ، Hotspot Shield اظهار می دارد که پشتیبانی از لینوکس را ارائه نمی دهد ، بنابراین این کاربران باید در جای دیگری جستجو کنند.

هیچ پشتیبانی برای پیکربندی روتر نیز وجود ندارد. بیشتر ارائه دهندگان برتر به شما این امکان را می دهند که یک روتر از پیش تنظیم شده یا پیکربندی یک روتر با VPN را به صورت دستی انجام دهید ، اما Hotspot Shield هیچ یک از این گزینه ها را ارائه نمی دهد.

جریان ، Netflix و Kodi

آیا Hotspot Shield با Netflix کار می کند?

آره!

هات اسپات شیلد به راحتی Unflix US را مسدود می کند, Netflix UK و تعداد معدودی از کتابخانه ها. من آن را با چندین سرور آمریکایی از جمله آنهایی که در شیکاگو ، پورتلند و میامی قرار دارند آزمایش کردم و همه آنها بدون هیچ مشکلی کار کردند.

برای بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، شما باید از مشتری پشتیبانی کنید که از کدام سرور استفاده کند. اگرچه این یک دردسر زیاد نیست ، خوب نیست که مجبور شوید آن مرحله را طی کنید.

صفحه Netflix.

علاوه بر Netflix ایالات متحده ، Hotspot Shield با اطمینان می تواند کاتالوگ انگلستان را از حالت قفل خارج کند. کشورهای دیگر مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند. سوئد و اسپانیا برای من کار کردند در حالی که استرالیا و کانادا خطا می کردند.

به دنبال جریانی از سایت های دیگر هستید؟ Hotspot Shield در هنگام آزمایش موارد زیر را مسدود کرد:

 • iPlayer بی بی سی
 • هولو
 • آمازون نخست فیلم
 • مرکز ITV
 • همه 4

از زمانی که آخرین بار این سرویس را امتحان کردم ، به طور قطع توانایی های انسداد آن را بهبود بخشیده است. و با سرعت زیاد ، باید بتوانید ویدیوی HD را به اندازه دلخواه خود پخش کنید.

  TunnelBear ทบทวน 2023

آیا شما یک کاربر Kodi هستید؟ متأسفانه, Hotspot Shield از پیکربندی Kodi پشتیبانی نمی کند. همچنین برای استفاده با دستگاههای دیگر که اغلب می توانند با VPN ها پیکربندی شوند ، مانند Chromecast ، Amazon Fire TV یا Windows Phone مناسب نیست..

آیا Hotspot Shield اجازه تورنت را می دهد?

Hotspot Shield اجازه تورنت را می دهد و عمل توسط پهنای باند و داده های نامحدود و استفاده از آدرس های IP مشترک پشتیبانی می شود. با این حال ، آنچه که تورنترها واقعاً باید بدانند این است که آیا این سرویس در هنگام حفظ حریم خصوصی کمرنگ است یا خیر. Hotspot Shield هم همینطور مناسب برای تورنت؟ بیایید.

این شرکت استفاده از خدمات خود را برای تورنت با استفاده از uTorrent و BitTorrent ترویج می کند.

صفحه تورنت Hotspot Shield.

و در بخش سؤالات متداول خود ، Hotspot Shield به جزئیات بیشتری در مورد دلیل استفاده از سرویس برای پنهان کردن هویت خود در هنگام تورنت ، از جمله انجام وعده زیر می پردازد:

[…] ما می توانیم 100٪ درصد از حریم خصوصی و ناشناس بودن را هنگام استفاده از برنامه خود تضمین کنیم.

اطلاعات تورنت Hotspot Shield.

با وجود این ادعاها ، به نظر می رسد که این شرکت آدرس های IP کاربر واقعی را وارد می کند ، البته به طور موقت. در بخش بعدی بیشتر به خط مشی رازداری Hotspot Shield حفر می کنم ، اما خلاصه اینکه ، قبل از استفاده از آن برای تورنت فکر می کنم دو بار فکر کنم.

Hotspot Shield برخی از خصوصیات خصوصی دیگر را دارد که برای تورنت ها مفید است ، از جمله سوئیچ kill (اما فقط در سرویس گیرنده ویندوز) و محافظت در برابر نشت DNS.

امنیت ، حریم خصوصی و ورود به سیستم

Hotspot Shield در گذشته به دلیل شیوه های مشکوک در مورد ورود به سیستم ، تحت آتش سوزی قرار گرفته است ، بنابراین من مشتاق بودم که ببینم تکرار کنونی سرویس چگونه از حریم شخصی کاربران محافظت می کند.

Hotspot Shield محصولی از AnchorFree ، یک شرکت مستقر در سوئیس است. سوئیس به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی شناخته شده است و هیچ دلیلی در این سطح برای شرکت برای حفظ هر نوع پرونده کاربر وجود ندارد..

با این حال ، سیاست حفظ حریم خصوصی Hotspot Shield کمترین گفتن را گیج کننده است. واضح است که ارائه دهنده هیچگونه ترافیک را ذخیره نمی کند ، اما موضوع سیاهههای مربوط به اتصال تیره است.

به طور خاص ، من می خواهم بدانم که آیا VPN آدرس IP من را ضبط می کند ، زیرا این اطلاعات برای شناسایی من استفاده می شود.

این شرکت در برخی از بخش های ادبیات خود اظهار داشته است که هرگز آدرس های IP را وارد یا ذخیره نمی کند. این مورد را از مرکز راهنمای وب سایت بگیرید:

ما هیچ شناسه دائمی از جمله آدرس های IP را جمع آوری ، ذخیره یا اشتراک نمی کنیم.

Hotspot Shield ادعای سیاههها را حفظ نمی کند.

با این حال ، نمای کلی سیاست حفظ حریم خصوصی آن می گوید:

محصول VPN ما هرگز آدرس IP شما را بیش از مدت زمان جلسه VPN شما ذخیره یا وارد نمی کند و ما همیشه آدرس IP شما را پس از قطع ارتباط از VPN حذف می کنیم..

این بدان معنی است که آدرس های IP در برخی از نقاط جمع آوری و ذخیره می شوند, و در واقع ، این بعداً در نمای کلی سیاست تأیید می شود.

گرچه ایده آل نیست ، ذخیره موقتی آدرس IP واقعی شما بدترین سناریو نیست. و لازم به ذکر است که آدرس IP رمزگذاری شده است بنابراین نباید برای اشخاص ثالث قابل خواندن باشد.

نکته قابل توجه در اینجا عدم شفافیت در زبان مورد استفاده است ، با چند جمله که آشکارا متناقض یکدیگر هستند.

علاوه بر نگرانی ، Hotspot Shield دقیقاً گذشته از گل سرخ گذشته نیست. گزارشی از سال 2016 برخی فعالیتهای مشکوک این شرکت از جمله استفاده از کدهای جاوا اسکریپت برای اهداف تبلیغ و ردیابی و هدایت مجدد تجارت الکترونیکی از طریق پیوندهای وابسته.

علاوه بر این ، یک گروه مدافع حریم خصوصی ، مرکز دموکراسی و فناوری ، شکایت مرتبط با Hotspot Shield را به کمیسیون تجارت فدرال در ماه آگوست سال 2023 ارائه داد..

توجه داشته باشید که Hotspot Shield در حال به روز کردن خط مشی رازداری است. این سیاست جدید از ابتدای اکتبر 2023 شروع به کار خواهد کرد ، اما از قبل منتشر شده است. به نظر می رسد از نظر ورود موقت آدرس های IP رمزگذاری شده تغییر زیادی نکرده است ، اما از نظر انصاف در Hotspot Shield ، زبان مورد استفاده در نسخه به روز شده روشن تر است.

جزئیات رمزگذاری به شرح زیر است:

 • رمزگذاری AES GCM 256 بیتی
 • کلیدهای RSA 2048 بیتی
 • ECDHE برای رازداری کامل رو به جلو (برای اطمینان از اینکه اگر کلید رمزگذاری به خطر بیفتد نمی توان جلسات گذشته را مشاهده کرد)

برنامه Windows تنها برنامه ای است که دارای سوئیچ kill است ، اگرچه برنامه هایی برای اضافه کردن آنها به نسخه های دیگر نیز وجود دارد. در صورت از بین رفتن اتصال VPN ، سوئیچ kill اتصال اینترنت شما را متوقف می کند. این به طور پیش فرض رفع می شود ، بنابراین برای روشن کردن آن باید به صفحه تنظیمات بروید.

صفحه تنظیمات امنیتی Hotspot Shield.

برنامه ویندوز همچنین دارای محافظت در برابر نشت داخلی DNS (دارای برچسب) است از نشت IP جلوگیری کنید) این به طور پیش فرض فعال شده است اما می تواند در صفحه تنظیمات خاموش شود. این سرویس محافظت در برابر نشت WebRTC را تضمین نمی کند اما من برای این نشت ها تست کردم و هیچکدام را مشاهده نکردم.

نتایج آزمون Browserleaks.com.سمت چپ: بدون VPN (از انگلیس). درست: با سرور Hotspot Shield ایالات متحده.

حفاظت IPv6 در هیچ کدام ساخته نشده است ، بنابراین ممکن است بخواهید این (و شاید WebRTC) را غیرفعال کنید تا در سمت امن باشد.

Hotspot Shield هیچ گزینه پروتکل در اختیار شما قرار نمی دهد که ممکن است برای کاربران پیشرفته تر ناامید کننده باشد. در عوض ، همیشه از پروتکل اختصاصی Catapult Hydra خود استفاده می کند.

من معمولاً پروتکل OpenVPN را به عنوان استاندارد طلا در صنعت توصیه می کنم. یکی از مزایای آن این است که منبع آزاد است بنابراین می تواند توسط کارشناسان امنیتی بررسی شود. فقدان فرصت بررسی همسالان نیز یکی از دلایلی است که بعضاً من نسبت به پروتکل های اختصاصی ارائه دهندگان VPN تردید می کنم.

با این حال ، این پرونده متفاوت از پروتکل Hotspot Shields است مورد استفاده برخی از شرکتهای برتر امنیت سایبری است, از جمله مک آفی و بیتدفندر. این شرکت ها پروتکل را قبل از استفاده از آن ارزیابی می کنند ، و من می گویم می توانیم به قضاوت آنها اعتماد کنیم.

آیا Hotspot Shield در چین فعالیت می کند?

تعداد بسیار کمی VPN در چین قابل اطمینان کار می کنند ، بنابراین من مشتاقانه فهمیدم که Hotspot Shield یکی از آنهاست یا خیر..

  Revizuirea VyprVPN 2023

وقتی در چین استفاده می شود ، واقعاً سه دسته VPN وجود دارد: معدودی که اکثر اوقات با اطمینان کار می کنند ، دیگران که مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. و اکثریتی که اصلاً کار نمی کنند.

Hotspot Shield در برخی از کاربران با سرویس و برخی دیگر با مشکل مواجه شده است.

بخشی از وب سایت تأیید می کند که در چین و برخی از کشورهای دیگر مواردی وجود دارد و به کاربران توصیه می کند در صورت بروز مشکلات ، دستگاه دیگری را امتحان کنند. با توجه به Hotspot Shield:

مشکلات اتصال ممکن است از نظر پلتفرم متفاوت باشد زیرا از آنها برای ایجاد اتصال از سرورهای مختلف استفاده می کنند.

صفحه مسدود شده شناخته شده

یک نماینده پشتیبانی مشتری اعلام کرد که بسیاری از کاربران فعال Hotspot Shield در چین وجود دارد ، و یک کاربر reddit تأیید کرده است که اخیراً نسبتاً کار می کند.

موضوع VPN Reddit China.

توجه داشته باشید که وب سایت Hotspot Shield در چین مسدود شده است, همراه با سایت های بیشتر ارائه دهندگان VPN دیگر. به این ترتیب ، قبل از ورود به کشور باید نرم افزار و راهنماهای نصب و عیب یابی را بارگیری کنید.

آیا خدمات مشتری Hotspot Shield خوب است؟?

Hotspot Shield در بخش پشتیبانی از وب سایت خود آموزش ها و سؤالات متفاوتی ارائه می دهد. اگر هنوز درگیر مشکلات هستید ، دو گزینه دارید. برای دریافت سریع پاسخ ، می توانید از ویژگی چت زنده 24/7 (برون سپاری به Zendesk) استفاده کرده یا از طریق فرم در قسمت پشتیبانی وب سایت از طریق ایمیل بفرستید..

در تجربه من نمایندگان پشتیبانی مشتری چت زنده و دوستانه بودند. با این حال ، آنها در پاسخ دادن به سؤالات اساسی درباره ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی سرویس مشکل داشتند.

با این وجود ، اگر به دنبال پاسخی برای یک مسئله سر راست هستید ، به عنوان مثال در مورد حساب ها ، جریان و یا مسائل فنی جزئی ، می توانید گفتگوی زنده مکان مناسبی برای شروع باشد.

Hotspot Shield ضبط چت زنده.

با یک ویژگی چت زنده تا حدودی فرعی ، امیدوارید که پشتیبانی ایمیل سریع و دانش باشد. با این حال ، سوالات ایمیل من از زمان نوشتن بی پاسخ مانده است.

سرورها و مکانها

هنگامی که آخرین بار Hotspot Shield را آزمایش کردم ، تعداد زیادی سرور دارای تعداد مکانهای نسبتاً کمی (در آن زمان فقط 25) بود. اکنون این تعداد تقریباً به بیش از 70 مکان سه برابر شده است و بیش از 3200 سرور در آنها پخش شده است.

صفحه سرور Hotspot Shield.

این احتمال وجود دارد که برخی از این مکان ها دارای سرورهای مجازی باشند. با این حال, نمایندگان پشتیبانی مشتری افشا نمی کنند آیا این مورد است یا خیر. آنها همچنین درباره اینکه آیا Hotspot Shield صاحب یا اجاره سرورهای آن است ، تردید داشتند. اکثر شرکت ها سرورهای خود را اجاره می دهند بنابراین اتفاق بزرگی نیست ، اما داشتن آنها برای حفظ حریم خصوصی و عملکرد بهتر است.

مکانهای سرور شامل کشورهایی در آسیا ، آفریقا ، اروپا و آمریکا می شود. 27 شهر ایالات متحده برای انتخاب وجود دارد و می توانید به سرورهای روسیه و چین متصل شوید.

بخشی از لیست سرورهای Hotspot Shield.

قیمت گذاری Hotspot Shield

مهم نیست که یک سرویس چقدر عالی است ، من همیشه این سؤال را می پرسم: آیا ارزش پول را ارائه می دهد؟?

قیمت گذاری Hotspot Shield.

Hotspot Shield در صورت پرداخت ماهانه 12.99 دلار هزینه دارد که قابل مقایسه با بسیاری از ارائه دهندگان دارای رتبه برتر برای همان مدت است. تخفیف های شفاف را برای مدت طولانی تر ارائه می دهد و اشتراک یک ساله هزینه ای معادل 6.99 دلار در ماه دارد ، در حالی که مدت سه ساله فقط 2.99 دلار در ماه هزینه دارد.

Hotspot Shield چند روش مختلف پرداخت از جمله کارت اعتباری ، پی پال ، Neosurf ، Alipay و چند مورد دیگر را ارائه می دهد. هیچ گزینه cryptocurrency وجود ندارد که برای برخی از کاربران با آگاهی از حریم خصوصی ناامید کننده باشد.

برنامه ها با 45 روز ضمانت برگشت پول ارائه می شوند.

کدهای کوپن Hotspot Shield

هیچ کد کوپن رسمی برای Hotspot Shield وجود ندارد ، اما معامله 2 ساله تخفیف با 2.99 دلار در ماه نشان دهنده بزرگترین پس انداز موجود است.

Hotspot Shield Coupon معاملات ویژه – صرفه جویی 75٪ در برنامه 3 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

آیا باید Hotspot Shield را بخرم?

آیا بعد از انجام آزمایشات جدی ، Hotspot Shield را توصیه می کنم؟?

به طور خلاصه ، بله ، اما فقط برای برخی از کاربران خاص.

از زمانی که آخرین بار آن را امتحان کردم ، پیشنهاد Hotspot Shield بهبود یافته است. اینک یک شبکه سرور با برخی از ارائه دهندگان برتر در صنعت و سرعت بسیار خوبی برای بوت شدن در رقابت است.

با توجه به پتانسیل انسداد آن برای Netflix و سایر سایتهای جریان ، این می تواند یکی از این موارد باشد VPN ایده آل برای کسانی که به طور منظم به جریان می روند. همچنین می تواند گزینه مناسبی برای کاربران چین باشد.

اگر عمدتاً به دنبال تورنت هستید ، من در انتخاب این سرویس بر روی دیگران با سیاستهای بهتر حفظ حریم مردد نیستم. با توجه به عدم پشتیبانی مشتری از سوی Hotspot Shield ، مبتدیان نیز ممکن است با ارائه دهندگان دیگر بهتر باشند.

جایگزین، گزینه ها

اگرچه Hotspot Shield مرا تحت تأثیر قرار داده است ، اما هنوز هم دارای چند نکته جانبی است: نگرانی های مربوط به حریم خصوصی گذشته و پشتیبانی. خوشبختانه ، اگر این موارد برای شما معامله گران باشد ، شما گزینه های بسیار خوبی برای بررسی آنها دارید.

ExpressVPN ارزان ترین VPN در بازار نیست ، بلکه آن است تقریباً در هر منطقه دیگر از رقبای خود بهتر است. هرگز اطلاعاتی را که می تواند کاربران را شناسایی کند و با مجموعه ای از ویژگی های امنیتی همراه نیست ، وارد نمی کند. این یک سایت از جریان را مسدود می کند ، در چین کار می کند ، دارای سرعت های چشمگیر و چشمگیر است و تقریباً با هر دستگاهی کار می کند.

اگر قیمت یک مشکل است ، پس از آن NordVPN یک ارائه دهنده بودجه عالی است. این کشور در چین کار می کند ، و دارای یک شبکه سرور گسترده ، امنیت درجه یک و امکان رفع انسداد تعداد زیادی از سایت های پخش جریان محبوب.

نسخه رایگان Hotspot Shield

همانطور که گفته شد Hotspot Shield یک پیشنهاد رایگان ارائه می دهد. با این حال ، این بسیار محدود است و احتمالاً ارزش وقت شما را ندارد. شما می توانید به یک مکان سرور واحد ، سرعت اتصال آهسته ، حد روزانه 500 مگابایت دسترسی داشته باشید (برای جابجایی حدود نیم ساعت Netflix) ، بدون پشتیبانی چت زنده و تبلیغات زیادی.

با توجه بیشتر ، سیاست حفظ حریم خصوصی Hotspot Shield به طور خاص ذکر می کند که کاربران نسخه رایگان تحت شرایطی متفاوت با کاربران پرداخت شده قرار دارند. مسئله اصلی این است که اشخاص ثالث ممکن است به آدرسهای IP واقعی کاربران دسترسی داشته باشند.

اگر به فکر استفاده از این سرویس هستید ، توصیه می کنیم به جای آن به دنبال ارائه دهنده بودجه ای مانند NordVPN بروید.

از Hotspot Shield دیدن کنید

About the author