بررسی IronSocket VPN

IronSocket در ابتدا شروع به کار خود در دنیای مرور ناشناس در سال 2005 کرد که این شرکت HideMyNet.com را راه اندازی کرد. HideMyNet یک سرویس پروکسی بود که برای دور زدن سانسور آنلاین استفاده می شد. در سال 2013 ، این شرکت با تعمیرات اساسی روبرو شد و یک سرویس VPN قوی تر را نیز در بین سایر پیشرفتها به آن افزود.

با این وجود ، به اندازه بیشتر رقبای خود در فضای VPN قوی نیست. قابل توجه ترین ، IronSocket فاقد مشتری VPN خاص خود است ، در عوض به برنامه منبع باز OpenVPN Connect متکی است. این امر باعث می شود که تنظیم IronSocket از بسیاری از ارائه دهندگان VPN در آنجا دشوار باشد و ما بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

یک ردیف سرویس واحد با قیمت های تخفیف برای اشتراک های شش ماهه و یک ساله در دسترس است. این سرویس برای یک ماه تنها 6.99 دلار (4.89 GBP) ، 35.95 دلار (25.17 GBP) به مدت شش ماه و 49.95 دلار (34.98 GBP) برای یک سال هزینه دارد. قیمت سالانه 4.16 دلار (2.91 GBP) در ماه است که نسبتاً رقابتی است.

7 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است. برای کسانی که مایل هستند تا حد امکان ناشناس بمانند ، می توانند با بیت کوین یا حتی یک کارت هدیه بلااستفاده از قبیل استارباکس یا والمارت پرداخت کنند..

امکانات

ironsocket openvpn2

IronSocket به مشتریان اجازه می دهد تا به طور همزمان به سه دستگاه وصل کنند. راه توصیه شده برای اتصال از طریق OpenVPN است ، اما تنظیمات مربوط به L2TP و PPTP نیز موجود است. در بالای دستگاههای معمول Windows ، Mac ، Android و iOS ، IronSocket طیف گسترده ای از روترهای اینترنتی ، کلیه کنسول های بازی اصلی ، تلویزیون های هوشمند و جعبه های تنظیم شده را کار می کند. پهنای باند نامحدود است.

علاوه بر سرویس VPN ، اشتراک IronSocket به یک پروکسی Smart DNS و یک پروکسی HTTP / SOCKS5 نیز ارائه می شود. پروکسی HTTPS و SOCKS5 نوعی شبیه VPN های سبک وزن منهای رمزگذاری هستند.

جالب تر اینکه گنجاندن پروکسی Smart DNS است. چرا؟ از آنجا که اخیراً Netflix و برخی دیگر از سایتهای ویدئویی در حال پخش ، مانع از دسترسی کاربران VPN شده اند ، نشان می دهند که به دلیل محدودیت مجوز ، نمی توانند به طور معمول در کشورهای خود مشاهده کنند. VPN ها وسیله ای رایج برای فرار از محدودیت های جغرافیایی Netflix و دسترسی به فهرست های نمایش بزرگتر ایالات متحده و انگلیس Netflix بودند. نتفلیکس فعلاً متوقف شده است تا کاربران VPN ، اما Smart DNS هوشمند IronSocket هنوز به من اجازه می دهد نمایش هایی را ببینم که در غیر اینصورت در جایی که در بوگوتا ، کلمبیا زندگی می کنم در دسترس نیست. این موارد شامل Attack on Titan و Parks و تفریح ​​بود.

هوشمند dns tut 5

یک پروکسی هوشمند DNS از نظر تئوری باید سریع تر از استفاده از VPN باشد زیرا اتصال شما را رمزگذاری نمی کند و همچنین آدرس IP شما را نقاب نمی کند. کمی تنظیم نیاز دارد و وب سایت IronSocket می تواند از یک آموزش ساده تر استفاده کند ، اما من آن را در کمتر از 20 دقیقه بلند کردم و راه اندازی کردم. توجه داشته باشید که امنیت و حفظ حریم خصوصی به جای VPN ، نباید از Smart DNS استفاده شود ، اما این یک گزینه عالی برای دسترسی به محتویات قفل شده جغرافیایی است که با VPN قابل مشاهده نیست..

از آنجا که IronSocket فاقد مشتری بومی خود است ، فاقد چندین ویژگی است که ما به آنها علاقه داریم که رقبا را دوست داشته باشیم. این دستگاه در هنگام افت اتصال ، هیچگونه تعویض کشتار ، محافظت در برابر نشت DNS و ایجاد هیچ گونه تنظیمات امنیتی را در بین سایر نظارتها ندارد..

رابط و رابط

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، این بزرگترین شکست در IronSocket است. در حالی که بیشتر ارائه دهندگان VPN نرم افزار VPN سفارشی خود را دارند ، IronSocket به مشتریان پیشنهاد می کند از برنامه منبع باز OpenVPN Connect استفاده کنند. در اصل ، IronSocket سرویس دهنده ها را ارائه می دهد ، اما این نرم افزار نیست. برنامه OpenVPN نسبت به اکثر مشتری های رقیب VPN موجود در بازار به فرایند راه اندازی بسیار خسته کننده ای نیاز دارد.
سرورهای ironsocket
شاید بزرگترین ناامیدی این واقعیت باشد که کاربر باید برای هر سروری که می خواهد به آن متصل شود ، یک فایل پیکربندی مجزا را بارگیری و وارد کند. لیست سرورها به راحتی در سرویس گیرنده OpenVPN در دسترس نیست. ما سه هدف میامی ، دالاس و لندن را برای اهداف آزمایش بارگیری کردیم. مگر اینکه شما یک کاربر OpenVPN با تجربه باشید ، این فرایند از شما درخواست می کند که یک آموزش در وب سایت IronSocket ارجاع دهید. بسته به نوع نسخه OpenVPN که استفاده می کنید ، دستورالعمل های گام به گام به خوبی می تواند از آنچه در عمل مشاهده می کنید ، منحرف شود. کافی است بگوییم ، روند راه اندازی می تواند به راحتی کاربران تازه کار را مرعوب کند.

این همان داستان در مورد دستگاه های تلفن همراه است: کاربران باید برنامه OpenVPN Connect را بارگیری و نصب کنند و پرونده پیکربندی هر سرور را به صورت دستی بارگیری و وارد کنند. فایل های پیکربندی بین دستگاه ها همگام نمی شوند ، بنابراین باید آنها را جداگانه برای هر دستگاه اضافه کنید. اگر می خواهید از دستگاه های زیادی استفاده کنید ، این کار به سرعت خسته کننده می شود.

آندروید openvpn دستبند

هنگامی که OpenVPN را نصب کردید و کلیه پرونده های پیکربندی مورد نیاز خود را اضافه کردید ، اتصال کاملاً ساده است. برنامه OpenVPN Connect از سینی سیستم شما اجرا می شود. فقط کلیک راست کنید ، سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید و اعتبار خود را تایپ کنید.

ورود به سیستم اتصال
اگر مشکلی پیش بیاید ، مشخص کردن منبع ممکن است دشوار باشد مگر اینکه تجربه خواندن گزارش اتصال در زمان واقعی را داشته باشید. وقتی نام کاربری و رمزعبور نادرست را تایپ کردم (که باید بعد از باز کردن یک حساب کاربری را از طریق اعتبارنامه های اختصاصی تغییر دهید) ، هرگز پیام "نام کاربری یا گذرواژه نادرست" دریافت نکردم. در عوض ، OpenVPN فقط سعی کرد تا دوباره بی وقفه دوباره وصل شود تا من آن را خاموش کردم.

سرورها و عملکرد

سرورهای IronSocket شامل 36 کشور است و تقریباً در ده مکان در ایالات متحده قرار دارند. این یک انتخاب نسبتاً میان راهی است که در برابر رقبا جمع شود. اتصال به بعضی مواقع می تواند سخیف باشد - انتظار ندارید 100٪ به روز تمام سرورها را داشته باشید - بنابراین داشتن پیکربندی پشتیبان برای سرور دوم در دست ایده خوبی است. پس از اتصال ، IronSocket متصل می شود. نیازی نیست که بخاطر قطع ارتباط اتصال ، بارگیری ها یا جریان را نگران کنیم.

ما هیچ مشکلی درباره پخش ویدیوی HD یا پخش Brawlhalla آنلاین (بازی مبارزه با سبک Super Smash Bros) نداشتیم. ما هیچ یک از بافرها را تجربه نکرده ایم.

برای یک تست سرعت تجربی بیشتر ، ما در همان سرور نه آزمایش ، همان پرونده 82.7MB (فشرده شده از 103MB) را سه بار روی سه سرور مختلف در سه زمان مختلف در روز بارگیری کردیم. ما سه تست اضافی و بدون VPN به عنوان گروه کنترل انجام دادیم. من به سرورهای فلوریدا و تگزاس در ایالات متحده متصل شدم ، که از نظر جغرافیایی به من نزدیک هستند ، و در لندن. در کادر زیر ، خط سیاه ضخیم نشانگر میانگین بارگیری می باشد ، در حالی که الماس قرمز میانگین را نشان می دهد. ما آزمایشهای قبلی ExpressVPN و دسترسی به اینترنت خصوصی را برای مقایسه قرار دادیم. پایین بهتر است.

تست سرعت vpn

اگرچه IronSocket به اندازه کافی سریع برای بازی و تماشای ویدیو بود ، اما سرعت بارگیری را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می داد و به طور قابل توجهی کندتر از دو رقیبی بود که ما در تاریخ قبلی آزمایش کردیم. نه تنها کندتر از آن دو رقبای بود بلکه سرعت بارگیری بسیار فراتر از اندازه مستطیل آبی بود..

به خاطر داشته باشید که این تست یک شاخص قطعی نیست که سریعترین VPN کدام یک باشد. نوسانات ذاتی اینترنت عامل مهمی از تصادفی بودن را به وجود می آورد ، بنابراین آزمایش های سرعت VPN همیشه باید با یک دانه بزرگ نمک انجام شود. محل اصلی من در بوگوتا ، کلمبیا است ، جایی که من این آزمایشات را با اتصال 10 Mbps انجام می دهم. کسانی که ارتباطات سریع تری دارند ممکن است اختلاف بیشتری در سرعت ها مشاهده کنند.

امنیت

هر بار که کاربر یک پرونده پیکربندی را برای یک مکان سرور در وب سایت IronSocket بارگیری کند ، از آنها خواسته می شود بین سه لایه رمزنگاری را انتخاب کنید: قوی ، سبک یا هیچ کدام. قوی ، تنظیمات پیش فرض پیشنهادی و آنچه در تست های سرعت ما استفاده شده است ، از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. نور از Blowfish 128 بیتی استفاده می کند. هیچ کس به هیچ وجه از رمزگذاری استفاده نمی کند ، اما سریعترین دسته است. تمام سطوح رمزگذاری برای تأیید اعتبار از یک کلید 4096 بیتی استفاده می کنند.

به کاربران IronSocket هر بار که وصل می شوند ، یک آدرس IP عمومی مشترک اختصاص می دهند. با این کار مشخص کردن کاربر خاص ، اضافه کردن ناشناس بودن ، کار را دشوارتر می کند. IronSocket آدرس IP اختصاصی / ایستایی ارائه نمی دهد ، که می تواند برای مقاصد خاصی مانند ورود به وب سایتهای حساس به IP مفید باشد (IP های استاتیک همچنین می توانند وسیله ای برای دور زدن ممنوعیت VPN Netflix باشند).

دستبند دستبند

IronSocket گزارش فعالیت هر یک از کاربران خود را ردیابی یا نگه نمی دارد. اگرچه OpenVPN برای هر سرور سیاهههای مربوط به دستگاه محلی را ذخیره می کند.

برخی از سرورهای IronSocket برای انسداد اتصالات P2P پیکربندی شده اند. این بدان معناست که در برخی از مرحله فعالیت کاربر تحت نظارت است ، حتی اگر وارد سیستم نشود. لیست سرورهای موجود در وب سایت نشان می دهد که کدام مکان اجازه بارگیری P2P را نمی دهد (نگاه کنید به: torrent). این سرویس دهنده ها شامل همه سرورهای ایالات متحده و انگلستان است.

خدمات مشتری

IronSocket ادعا می کند که پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهد ، اما واقعاً این فقط سیستم ارسال بلیط است. هیچ چت زنده یا شماره تلفنی برای تماس با شما وجود ندارد. بعد از ارسال بلیط تا اواخر ظهر جمعه ، ظرف شش ساعت پاسخی دریافت کردیم. پاسخ سوالی در مورد حریم خصوصی IronSocket شایسته و قابل توجه بود.

با چنین فرآیند تنظیم پیچیده ای - مجوز IP ، وارد کردن پرونده های پیکربندی ، عیب یابی مشکلات - سیستم ارسال بلیط آن را برای بسیاری از مشتریانی که فقط می خواهند پلاگین و بازی کنند ، کاهش نمی دهد..

IronSocket یک کتابخانه آموزشی مناسب برای راهنمایی کاربران در طی فرایند ارائه می دهد ، اما این واقعیت که من برای تهیه و اجرای آن مجبور شدم به سه آموزش ارجاع دهم ، اثبات این است که چطور IronSocket-غیر دوستانه کاربر می تواند باشد. بخش سؤالات متداول شامل اطلاعاتی در مورد سرویس است ، اما در مورد عیب یابی كمك كمتری است.

در طول مدت حضور با IronSocket ، من هرگز نامه ای ناخواسته یا هرزنامه دیگری از شرکت دریافت نکردم. تبلیغات و تبلیغات به حداقل می رسد.

حکم

IronSocket یک VPN برای کاربر تازه کار نیست. یک مجموعه پیچیده و خسته کننده همراه با عدم پشتیبانی کامل مشتری از مشتری ، می تواند به راحتی مشتریان زرنگ و دانا و غیر فناوری را بیرون بکشد و موهای خود را بیرون بکشد. برای جمعیت پیشرفته تر ، IronSocket یک گزینه مقرون به صرفه با تعداد انگشت شماری از وسایل مفید موجود است که مهمترین آنها شامل سرویس Smart DNS است. به نظر می رسد امنیت کاملاً پایدار است ، اگرچه احتمالاً کاربران P2P باید روشن باشند.

IronSocket پتانسیل را دارد که یک بازار را در بازار VPN قرار دهد ، اما برای سرمایه گذاری در کارمندان بومی و دسکتاپ و موبایل باید سرمایه گذاری کند تا راه اندازی آن برای کاربر نهایی آسانتر شود..

از IronSocket دیدن کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 10 = 12

Adblock
detector