بررسی OneVPN

OneVPN جدیدترین ارائه دهنده VPN است که به دنبال دستیابی به جایگاه در یک بازار شلوغ است. صفحه اصلی وب سایت OneVPN با اطمینان اعلام می کند ، “سریعترین VPN در جهان اینجاست!” بنابراین چگونه می توان در مقایسه با سرویس های برتر مانند ExpressVPN رتبه بندی کرد?

هنگامی که ما برای اولین بار OneVPN را در ماه مه آزمایش کردیم ، مطمئناً این یک اغراق بود. از آن زمان ، OneVPN سعی در پر کردن شکاف های تکرار VPN و شن و ماسه در لبه های خشن خود دارد. کاربران آینده نگر می توانند با استفاده از نام و ایمیل ثبت نام کنند.

یک ماه OneVPN 7.95 دلار ، شش ماه با 4.99 دلار در هر ماه هزینه خواهد داشت ، و از زمان نوشتن این شرکت در حال اجرا یک پیشنهاد ویژه “خرید 1 ، 3 سال رایگان” را اجرا می کنید ، که قیمت آن را به پایین می آورد به 1 دلار در هر ماه ، ارزان ترین چیزی است که ما تاکنون دیده ایم تمام برنامه ها با ضمانت برگشت پول هفت روزه ارائه می شوند.

امکانات

ویندوز sv
OneVPN نرم افزار مشتری خاص خود را نمی سازد. درعوض ، به کاربران توصیه می كند كه برنامه OpenConnect منبع باز را بارگیری و نصب كنند. همچنین می توانید از طریق تنظیمات VPN داخلی دستگاه خود ، یک ارتباط PPTP را به صورت دستی تنظیم کنید یا از یک برنامه سازگار با OpenVPN استفاده کنید.

راه اندازی opvonnect onevpn

OpenConnect یک مکان شروع ایده آل برای یک کاربر تازه کار نیست. به یک فرآیند تنظیم نسبتاً پیچیده از جمله وارد کردن دامنه سرور ، گذرواژه‌ها و نصب گواهی نامه های مشتری نیاز دارد. برای بدتر شدن این مسائل ، فهمیدیم که آموزش در وب سایت OneVPN در واقع یک قدم مهم را از دست داده است ، که من مجبور شدم خودم را عیب یابی کنم. همه پرونده ها و گواهینامه های پیکربندی به صورت ناراحت کننده با فرمت .rar فشرده شده ذخیره می شوند ، به این معنی که برای جدا کردن آنها به یک برنامه شخص ثالث مانند WinRaR نیاز دارید..

هر سروری که می خواهید به آن متصل شوید به یک فرآیند پیکربندی مجزا نیاز دارد و اضافه کردن چندین سرور به یک فرآیند خسته کننده تبدیل می شود. من مطمئن نیستم که چرا OpenConnect برنامه پیشنهادی بیش از چیزی بصری تر مانند OpenVPN GUI است که فقط نیاز به بارگیری سریع و وارد کردن پرونده پیکربندی سرور دارد. هنوز هم نیاز به پیکربندی جداگانه برای هر سرور دارد ، اما استفاده از آن بسیار ساده تر است.

  A Surfshark áttekintése 2023-ban

در هر صورت ، اضافه کردن همه سرورهای موجود در OneVPN طولی نمی کشد ، زیرا تنها چهار مورد از آنها وجود دارد. هیچکدام از آنها در ایالات متحده یا انگلیس قرار ندارند. درعوض ، می توانید به سرورهای سنگاپور ، هلند ، کانادا یا فرانسه وصل شوید. این بدان معناست که انسداد محتوای محدود به ایالات متحده و انگلیس ، مانند Netflix US یا iPlayer بی بی سی گزینه ای نیست (در اینجا لیستی از VPN هایی که با iPlayer کار می کنند) است..

از آنجا که OneVPN برنامه خاص خود را ایجاد نمی کند ، بسیاری از ویژگی های آن را از دست نمی دهید. حفاظت از نشت DNS ، سوئیچ کشتن اینترنت ، آزمایش سرعت و آسان گرفتن سرعت پروتکل های امنیتی و اتصال از بین رفته است.

رابط و رابط

OneVPN اکنون برنامه هایی را ارائه می دهد که هنوز در آزمایش بتا برای Mac OSX و Windows هستند. ما نسخه ویندوز را امتحان کردیم ، یک پرونده اجرایی که در یک پوشه zip فشرده شده است که برای اجرای آن نیاز به واسطه های اداری دارد. متأسفانه ، برنامه اصلاً کار نکرد. برای استفاده از OpenVPN ، باید برنامه منبع باز OpenVPN را جداگانه نصب کنید. ما این کار را کردیم اما OneVPN نتوانست آن را پیدا کند ، بنابراین ما به جای آن L2TP را امتحان کردیم. این هم کار نکرد برنامه به هیچ تلاشی برای اتصال به سرور پاسخ نمی دهد.

توصیه می کنیم به جای برنامه پیشنهادی OpenConnect در دسک تاپ از OpenVPN GUI استفاده کنید. پایگاه دانش OneVPN دارای پرونده های پیکربندی قابل بارگیری است که می توانید وارد برنامه شوید. پرونده های پیکربندی برای تنظیمات TCP و UDP در دسترس هستند. TCP معمولاً پایدارتر است در حالی که UDP سریعتر است.

iOS با استفاده از یک برنامه شخص ثالث به یک تنظیم دستی نیاز دارد. AnyConnect برای iOS توصیه می شود.

آندروید onevpn openconnect

تنها برنامه OneVPN تمام شده برای Android است. متأسفانه ما نتوانستیم آن را آزمایش کنیم زیرا پیوند Google Play یک صفحه 404 خطایی پیدا نکرد.

ما تخمین می زنیم که یک فرد تازه کار کاملاً از نیم ساعت تا یک ساعت با استفاده از یک تنظیمات دستی راه اندازی شود ، در حالی که کاربران باتجربه تر احتمالاً می توانند آن را تا 15 یا 20 دقیقه کاهش دهند. آموزشهای مربوط به هر پلتفرم – Windows ، Mac OSX ، iOS ، Android و Linux – همه در پایگاه دانش ذکر شده است. همه آنها برای هر سرور جداگانه به تنظیم دستی احتیاج دارند. عدم وجود برنامه های موقت و پر فشار به نفع OneVPN به نفع عملکرد یا قابلیت استفاده نیست.

  Revizuire privată la acces la internet 2023 - De ce i-am acordat o evaluare 8/10

سرورها و عملکرد

OneVPN تعداد سرورهای موجود در 18 کشور را افزایش داده است که نسبت به چهار اصلی افزایش قابل توجهی داشته است. این ترکیب شامل ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا و استرالیا است. کاربران P2P و تورنترها احتمالاً برای سرور هلند جاذبه می کنند ، جایی که چنین فعالیت هایی غیرقانونی نیست.

پخش ویدئوی 1080p HD با سرعت 60 فریم در ثانیه برای سرورهای آمریکایی مشکلی ندارد و این یک پیشرفت است زیرا آخرین بار OneVPN را آزمایش کردیم. تاخیری که قبلاً در طول بازی آنلاین با آن روبرو بودیم نیز اکنون ناچیز است. اپلیکیشن های جدید همه تا به حال از نوع duds بوده اند ، اما به نظر می رسد حداقل عملکرد سرور بهبود یافته است.

برای تست سرعت بیشتر به صورت تجربی ، ما در همان 9 آزمایش ، سه بار از سه سرور مختلف در سه زمان مختلف در روز و در مجموع نه تست ، همان پرونده 82.7MB (فشرده شده از 103MB) را بارگیری کردیم. به خاطر مقایسه ، ما همین کار را بدون VPN به عنوان یک گروه کنترل انجام دادیم. برای دور جدید تست های ما ، ما به هر سرور در هر ساحل ایالات متحده و یکی در انگلستان متصل شدیم. ما به دلیل مقایسه نتایج آزمایش های قبلی از سایر VPN ها را حذف کردیم. در کادر زیر ، خط سیاه ضخیم نشانگر میانگین بارگیری می باشد ، در حالی که الماس قرمز میانگین را نشان می دهد. پایین بهتر است.

تست سرعت onevpn 2

“سریعترین VPN جهان” ، همانطور که OneVPN در صفحه اصلی خود اعلام می کند ، همچنان یک اغراق گسترده است ، اما قطعاً بهتر می شود. تجربه بهتر ما هنگام پخش ویدئو و بازی آنلاین در نتایج آزمون سرعت آینه شد. نرخ بارگیری بسیار سریعتر و حاشیه سازگارتر از چند ماه پیش بود ، وقتی OneVPN پایین تر از میانگین قرار گرفت. علیرغم نتیجه آهسته سرور UK ، OneVPN TigerVPN را در تمام جبهه ها شکست داد. میانگین بارگیری آن سریعتر از زمان بافر بود ، اگرچه میانگین زمان آن بالاتر بود.

به خاطر داشته باشید که این تست یک شاخص قطعی نیست که سریعترین VPN کدام یک باشد. نوسانات ذاتی اینترنت عامل مهمی از تصادفی بودن را به وجود می آورد ، بنابراین آزمایش های سرعت VPN همیشه باید با یک دانه بزرگ نمک انجام شود. موقعیت اصلی من در بوئنوس آیرس ، آرژانتین است ، جایی که من این آزمایشات را با اتصال 10 Mbps انجام می دهم. کسانی که ارتباطات سریع تری دارند ممکن است اختلاف بیشتری در سرعت ها مشاهده کنند.

امنیت

OneVPN از پروتکل های PPTP و OpenVPN پشتیبانی می کند. ما دومی را به شدت توصیه می کنیم ، زیرا PPTP با وجود این واقعیت که در اکثر سیستم عامل های مدرن ساخته شده است ، آسیب پذیری های امنیتی را شناخته است. OpenVPN بصورت پیش فرض با یک الگوریتم AES 128 بیتی رمزگذاری شده است ، که برای بیشتر اهداف بیش از اندازه کافی است.

  Instalarea clientului și serverului OpenVPN pe un router DD-WRT

در مورد onevpn متصل شوید

اکنون می توانید یک سیاست حفظ حریم خصوصی را در وب سایت بیابید ، این پیشرفت فقط به این دلیل است که قبلاً وجود نداشت. سیاست جدید شامل چهار جمله کلان است. OneVPN هیچ سیاهههای مربوط به فعالیت را حفظ نمی کند اما گزارشهای مربوط به جلسه را ذخیره می کند. این موارد در صورت فعالیت های مجرمانه مانند هک کردن یا کلاهبرداری استفاده می شود ، اما تورنت مجاز است.

مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، OneVPN از آدرس های IP مشترک استفاده می کند. این یک لایه قابل توجهی از ناشناس بودن را اضافه می کند ، زیرا آدرس IP را نمی توان برای یک کاربر واحد ردیابی کرد.

OneVPN از هنگ کنگ مستقر است ، که از لحاظ فنی منطقه ویژه اداری چین است اما در اصل کشوری مستقل است.

خدمات مشتری

پشتیبانی OneVPN 24/7 پشتیبانی چت زنده در وب سایت خود. ما یک شب در زیر دو دقیقه با یک نماینده در ارتباط بودیم. من نمی خواهم پشتیبانی مشتری را به عنوان حرفه ای گره بزنم ، اما مطمئناً مایل به تحت تأثیر قرار دادن هستم. سوالات من در مورد خط مشی های ورود به سیستم و استانداردهای رمزگذاری ، کارمندان را که با آنها صحبت کردم کمی مبهوت کرده است و این ممکن است به دلیل مرحله نوجوانی شرکت یک مسئله دندانپزشکی باشد اما OneVPN روز بعد با جواب های دقیق تر از طریق ایمیل به من بازگشت..

وب سایت من را کمی آرزو کرد. به غیر از صفحه ثبت نام ، تنها محتوای واقعی یک دانش دانش پر از آموزش راه اندازی برای هر سیستم عامل پشتیبانی شده است. ما انتظار داریم که این موضوع بیشتر به آغاز رسمی نزدیک شود.

در حالی که از OneVPN استفاده می کردم ، هیچ وقت ایمیل یا پیام ناخواسته دریافت نکردم. وب سایت بدون آگهی است.

حکم

OneVPN هنوز هم به کارهای زیادی احتیاج دارد. اگر بخواهد با بازیکنان مستقر رقابت کند ، برنامه ها باید اولویت اصلی باشند. سرعت ها به شدت بهبود یافته اند و همین امر باعث شده است تا رتبه نیمی از ستاره را به دست بیاوریم. خدمات مشتری به سرعت پاسخ می دهد و مشتاق کمک به کاربران است. این فضا را تماشا کنید همانطور که به ما گفته شد پیشرفت های بیشتری در آینده وجود دارد.

از OneVPN بازدید کنید

About the author

Comments

  1. لاً می توانند با استفاده از برنامه های OpenVPN GUI و AnyConnect به راحتی به سرورهای OneVPN متصل شوند. با این حال ، OneVPN با ارائه قیمت های بسیار پایین و امکانات امنیتی قابل قبول ، یک گزینه جذاب برای کاربرانی است که به دنبال یک VPN ارزان قیمت هستند. با این حال ، برای کاربرانی که به دنبال یک VPN با رابط کاربری ساده و پشتیبانی قوی هستند ، OneVPN ممکن است یک گزینه مناسب نباشد. در کل ، OneVPN یک VPN قابل قبول با قیمت مناسب است که برای کاربرانی که به دنبال یک VPN ارزان هستند ، گزینه خوبی است.

Comments are closed.