چگونه از ردیابی تبلیغات از بزرگترین شبکه های تبلیغاتی خودداری کنیم

گوگل امتناع تبلیغات

همه ما قبلاً چنین اتفاقی افتاده بودیم: روزی شما به راحتی با مقاله ای در مورد پیاده روی Appalachian Trail مرور می کنید ، و صفحه بعدی فیس بوک شما در تلاش است تا شما را برای خرید یک جفت چکمه های پیاده روی که دقیقاً چنین اتفاقی افتاده است ، بخرید. همان لحظه فروش.

اما چگونه چنین شاهکاری ذهن خوانی به دست می آید؟ چگونه وب سایتهای بزرگ مانند گوگل ، فیس بوک یا توییتر به نظر می رسد قبل از خرید برای خرید آن می دانند که چه چیزی را می خواهید بخرید?

همه این موارد از طریق سیستمی موسوم به "ردیابی آگهی" انجام می شود ، تکنیکی که به همان اندازه بحث برانگیز است و در گرفتن افراد برای کلیک بر روی دکمه خرید قبل از اینکه حتی بدانند چه چیزی به آنها ضربه زده است ، موثر است. اما چگونه ردیابی آگهی دقیقاً کار می کند و آیا راهی وجود دارد که بتوانید خود را از رادار تبلیغاتی به طور کامل خارج کنید?

برای اطلاعات در راهنمای ما بخوانید!

ردیابی تبلیغات چگونه کار می کند?

برای ده ها سال ، تبلیغ کنندگان در حال تکمیل هنر دریافت آگهی های صحیح تحویل داده شده به جمعیتی مناسب افرادی هستند که به طور دقیق با محصولات و خدماتی که سعی در فروش آنها دارند متناسب است.

این که آیا این امر از طریق تبلیغات هدفمند در یک روزنامه انجام شده است (مثلاً فروش در یک فروشگاه کالاهای ورزشی در بخش Sports باشد) یا با استفاده از داده های Nielsen فقط برای نمایش یک تبلیغات تلویزیونی خاص در یک شهر یا منطقه انتخابی ، ایده این است که به حداکثر رساندن شانس اینکه یک تبلیغ دقیقاً در زمان مناسب نوع مشتری مناسب خود را پیدا کند.

این روند برای بیشتر قرن بیستم عمدتا مورد تأسف و تأسف قرار گرفت و بیشتر از علم متکی بر هنر بود. سپس اینترنت با ظهور شیوه هایی مانند تبلیغات "رفتاری آنلاین" ، جعبه پاندورا را برای آژانس های تبلیغاتی گشود ، که به آنها امکان می داد هر ساعت شبانه روز مشتری کاملی خود را به طور دقیق و بی هدف هدف قرار دهند.

گاهی اوقات به عنوان تبلیغات "مبتنی بر علاقه" خوانده می شود ، این روش نمایش تبلیغات به ردیابی کوکی ها متکی است تا بتواند نمایه ناهمواری از افرادی که از رایانه استفاده می کنند ، چه نوع محتوا / محصولاتی را که علاقه مند هستند ، و چه دامنه هایی را که دوست دارند خریداری کنند ، ایجاد کند. حداکثر.

اما چگونه این تصویر از شما را می سازد و واقعاً چقدر می داند?

بیایید بگوییم که شما در حال بازدید از یک زن و شوهر از فیلم های YouTube در "10 نکته برتر اسنوبورد مبتدی برتر" بودید ، و ممکن است یک یا دو بار ژاکت برفی را در آمازون جستجو کرده باشید بدون اینکه دکمه خرید را فشار دهید.

یک سیستم ردیابی آگهی رفتاری آنلاین در مورد این الگوهای مرور ذخیره شده در رایانه محلی شما در آنچه که به عنوان "کوکی" شناخته می شود ، دارای ابرداده گسترده ای از ابرداده است. کوکی عکس فوری از داده هایی است که مرورگرهای وب می توانند از آنها استفاده کنند تا اطلاعاتی را مشاهده کنند مانند اگر قبلاً از سایتی بازدید کرده اید ، چه پیوندهایی را کلیک کرده اید یا چه تبلیغاتی را قبلاً دیده اید. پس از ذخیره سازی کوکی ، هر وب سایت که از شبکه های ردیابی آگهی استفاده می کند (بخوانید: تقریباً همه آنها رایگان هستند) به تبلیغ کننده اجازه می دهد تا از آن داده ها بیرون بکشد تا مشخص کند که چه نوع تبلیغات بنر ، محتوای حمایت شده یا پاپ آپ خواننده باید باشد. نشان داده می شود.

با استفاده از جزئیات فوق داده متناوب مانند سن ، جنس ، سطح تحصیلات یا حقوق و دستمزد در برابر داده های سابقه مرور شما ، تبلیغ کنندگان می توانند یک ایده نیمه دقیق را در مورد اینکه چه کسی از رایانه استفاده می کند و نمایش می دهد هر کدام از آگهی ها بیشترین شانس را برای شما ایجاد کند ، تشکیل دهند. شما کلیک کنید.

به عنوان نمونه این احتمال وجود دارد که شبکه های تبلیغاتی که مرا ردیابی می کنند بدانند که من یک مرد هستم ، در جایی بین 25 تا 34 سال سن زندگی می کنم که در پورتلند ، اورگان زندگی می کند و علاقه ای به حفظ حریم خصوصی و فناوری دارد. فراتر از این ، این جزئیات احتمالاً بسیار مبهم تر به نظر می رسند ، زیرا هنوز تبلیغ در ایالات متحده غیرقانونی است که بتواند اطلاعاتی را که می تواند برای شناسایی من یا هرکسی که از دستگاه من استفاده می کند ، جمع آوری یا ردیابی کند..

چرا بد است?

ردیابی آگهی مبتنی بر علاقه ذاتاً چیز بدی نیست ، و بسیاری از مطالبی که به طور رایگان در وب می خوانید / تماشا می کنید ، اگر تبلیغ کنندگان در جایی نباشند که بخشی از این لایحه را نتوانند بمانند ، قادر به ماندن در این راه نیستند..

ردیابی آگهی برای کمک به تبلیغ کنندگان و تولید کنندگان محتوا بیشترین استفاده را از روابط خود داشته است ، و هنگامی که به عنوان هدف کار کرده باشد می تواند برای همه طرف معادله سودمند باشد (خواننده / خریدار نیز شامل می شود). هنگامی که ردیابی آگهی در بهترین حالت باشد ، می تواند شما را در زمان مناسب با یک فروش عالی ، به عنوان مثال ، یک اسنوبرد مبتدی ، که در کمترین قیمت آن درست قبل از برنامه ریزی برای شیب دامنه ها است ، پیدا کند. اطمینان از معامله هایی از این دست در زمان مناسب در چشم مناسب فقط از طریق تکنیک هایی مانند ردیابی آگهی مبتنی بر علاقه امکان پذیر است.

با این وجود ، جایی که ردیابی آگهی کمی آزار دهنده تر می شود ، دقیقاً نحوه استفاده ، فروش و ذخیره داده های کشیده شده از سیستم است..

اگرچه هیچ یک از داده های جمع آوری شده توسط تبلیغ کنندگان هرگز نباید برای شناسایی جسمی شما یا اعضای خانواده تان کافی باشد ، اما هنوز هم برای بعضی از افراد غیرمترقبه است که به هیچ وجه تسلیم هر یک از این اطلاعات شود. دانستن اینکه در وهله اول ردیابی می شوید ، اغلب کافی است که بخواهید سرماخوردگی را در آهنگ های خود متوقف کنید.

نه تنها این ، بلکه وقتی به سایه روشن تر این تاکتیک بازاریابی می پردازید که در آن بسته های پروفایل افراد در بازار تبلیغات آزاد خریداری و فروخته می شود ، مشخص می شود که تقریباً در مورد هر کسی می توان به تئوری دسترسی پیدا کرد و به آن ابرداده دسترسی پیدا کرد و آنرا سیفون کرد. به احزاب کم اعتبار.

این نمی داند که دقیقا چه کسی به جستجوی آن داده ها می پردازد و یا چه چیزی از آن استفاده می شود ، باعث می شود مردم از این همه چیز ناراحت کننده باشند ، و به عقیده ما به درستی چنین است. بنابراین ، چگونه می توانید از ردیابی خود جلوگیری کنید؟ با انتخاب کردن.

امتناع از ردیابی آگهی

به عنوان بخشی از توافق نامه ای که تبلیغ کنندگان می خواهند در صورت تمایل به حتی جمع آوری داده های اساسی در وهله اول به آنها اجازه دهند ، به مشتریان اجازه می دهند درخواست خودداری از هر دستگاهی را که انتخاب می کنند ، ارائه دهند. این بدان معناست که پس از انتخاب ، به جای یک کوکی ردیابی در دستگاه خود ، که به تبلیغ کنندگان می گوید آنچه را که باید برای نمایش یک آگهی هدفمند بدانند ، می گویند ، کوکی امتناع را دریافت می کنند ، این بدان معنی است که به طور پیش فرض نمایش داده می شود تبلیغی که می تواند به هر اندازه از نظر جمعیتی اعمال شود.

برای کاربرانی که نسبت به حفظ حریم خصوصی آگاهی دارند و فکر نمی کنند تجربه تبلیغات catered را از دست بدهند ، کنار گذاشتن از شبکه های تبلیغاتی ساده ترین روش برای رفع مشکل در ناودان است. اما با وجود بسیاری از شبکه های تبلیغاتی ، این امر برای همیشه لازم است تا به صورت دستی از هر یک درخواست کنید تا مرورگر یا دستگاه خاص شما از چرخش خارج شود.

خوشبختانه ، ابزارهای مختلفی در وب وجود دارد که شما را از این عمل تبلیغاتی به طور خودکار برای هر دستگاه یا مرورگری که می خواهید از زیر پنجه ردیابی آنها بیرون بکشید ، دور خواهند کرد..

چگونه از بزرگترین شبکه های تبلیغاتی خودداری کنیم

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، تنها راهی که به تبلیغ کنندگان اجازه مشارکت در تبلیغات مبتنی بر علاقه داده می شود ، موافقت با اجازه مصرف کنندگان از روابط خودداری کردند و این روند را تا حد ممکن ساده و بدون دردسر انجام دادند..

ابزارهای امتناع

گفتگوی وب DAA - اولین وب سایتی که ما توصیه می کنیم از آن استفاده کنیم ، ابزار تبلیغات تبلیغات دیجیتال است ، زیرا بهترین شرط شما برای انصراف به صورت عمده ، حل مشکل در منبع آن است. DAA یک سازمان مستقل و غیرانتفاعی است که به واسطه انجمن های پیشرو تبلیغات و بازاریابی از جمله انجمن تبلیغات ملی ، انجمن آژانس های تبلیغاتی آمریکا ، انجمن بازاریابی مستقیم و سایر موارد فعالیت می کند..

دا آگهی رد کردن

DAA شیوه هایی را که دیکته می کند تبلیغ کنندگان آنلاین چگونه می توانند یا نمی توانند رفتار کنند ، اعمال می کند و منبع اصلی برای به روزرسانی در مورد آنچه هر شبکه تبلیغاتی بزرگ آنلاین درباره شما می داند است. برای امتناع از این شبکه ها ، به سادگی روی پیوند بالا کلیک کنید و ابزار به طور خودکار لیستی از هر تبلیغ کننده عمده آنلاین که یک کوکی برای مرورگر شما در حال حاضر استفاده می کند ، ایجاد می کند..

پس از اتمام اسکن ، لیست کاملی از شبکه های تبلیغاتی را که به صورت آنلاین کار می کنند ، و همچنین نشانگر اینکه کوکی های ردیابی در آن مرورگر و یک کادر انتخاب برای رد کردن دارند را مشاهده می کنید.

برای انصراف از هر شبکه تبلیغ به طور همزمان ، روی پیوند موجود در گوشه بالا سمت راست با برچسب کلیک کنید انتخاب همه, درست تحت گزینه Opt-Out:

این فرایند فقط چند دقیقه طول می کشد ، و شما لیستی را مشاهده خواهید کرد که پس از انجام این کار چقدر شبکه های تبلیغی از این کار خارج شده اند. به خاطر داشته باشید که این ابزار برای کار ، نیاز به ایجاد یک کوکی امتناع بر روی دستگاه محلی خود دارد ، بنابراین قبل از شروع اسکن ، حتما کوکی ها را غیرفعال نکرده اید.

همچنین به یاد داشته باشید که اسکن DAA برای هر مرورگر و دستگاهی که می خواهید از آن استفاده کنید بی نظیر است ، بنابراین اگر می خواهید مطمئن باشید که هیچ یک از دستگاه های شما ردیابی نشده اند ، باید اسکن را روی هر پلتفرم / مرورگر به صورت جداگانه اجرا کنید.

گفته می شود ، DAA همچنین یک برنامه موبایل به نام AppChoices را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید روی هر دستگاه iOS ، Android یا آمازون نصب کنید که به طور خودکار چگونگی جمع آوری داده های مرورگرهای تلفن همراه و همچنین هر برنامه نصب شده روی خود دستگاه را محدود می کند..

افزودنیهای مرورگر ضد ردیابی - مسدود کننده های تبلیغاتی برنامه های افزودنی مرورگر هستند که به سادگی شما را از ردیابی تبلیغات هدفمند رها نمی کنند - آنها تبلیغات را به کلی می کشند. به طور کلی ، این افزونه ها با اسکن صفحات کار می کنند ، زیرا آنها برای محتوای شبکه تبلیغی بارگیری می شوند که در برابر پایگاه داده روزافزون سایتهایشان بررسی شده است..

اگر به نظر می رسد که هرگونه ترافیکی از طرف یک تبلیغ کننده باشد ، مسدود کننده تبلیغات آن را در مسیرهای خود متوقف می کند ، مانع از نمایش تبلیغ و جلوگیری از قرار دادن یک تبلیغ کوکی ردیابی در دستگاه محلی شما می شود. این رویکرد پتو بیشتر برای جلوگیری از ردیابی خود با شناسایی کوکی ها است ، اما همچنین مزایایی مانند افزایش صفحات صفحه ، کاهش بار در دستگاه مرور شما و تجربه مرور پاک کننده در کل را به همراه خواهد داشت..

چرا ردیابی کافی نیست

در این مرحله ممکن است کاربران فایرفاکس یا Chrome از ایده استفاده هر یک از ابزارهای فوق استفاده کنند ، مسخره کنند ، زیرا مانند هر کسی که به حفظ حریم خصوصی خود اهمیت می دهد ، قبلاً کادر "آیا پیگیری نکنید" را در تنظیمات مرورگر خود بررسی کرده اند..

با این حال ، مشکل Do Not Track این است که این درخواست تا حد زیادی توسط شبکه های تبلیغاتی نادیده گرفته می شود ، زیرا بدون هیچ حکومتی در آنجا برای اجرای آن ، شبکه های تبلیغاتی روشهای بیشماری برای گذشت سمت راست پیدا کرده اند. در طول سالها دهها درخواست از FTC وجود داشته است تا بتواند نوعی بدنه نظارتی ایجاد کند که در واقع می تواند تبلیغ کنندگان را به دلیل نادیده گرفتن درخواست Do Not Track پاسخ ندهد ، و از هر کسی که متناسب با آن شرایط را نقض کند جریمه شود. متأسفانه ، تمام تلاش های این جبهه با میلیون ها دلار لابی گری به نمایندگی از آژانس های تبلیغاتی در سطح کشور انجام شده است و ناگهان در مسیرهای آنها متوقف شده است.

این همه عذاب و اندوه نیست ، پرتال DoNotTrack.us وب سایتی است که کلیه شبکه های تبلیغاتی و شرکت های اینترنتی را که متعهد به احترام گذاشتن به هر درخواست درخواست دریافت نمی کنند ، لیست می کند. اما ، هر چقدر که به نظر برسد ، می توانید بگویید که لیست دقیقاً تا زمانی که همه ما می دانیم باید باشد.

آنچه منتفی است متوقف نمی شود

در حالی که کنار گذاشتن بهترین راه برای قرار دادن خود در لیست ضرب المثل "زنگ نزنید" برای تبلیغ کنندگان آنلاین که می خواهند شما را با پیشنهادهای خاص هدف قرار دهند ، تبلیغات به کلی پایان نمی یابد.
بعضی اوقات وب سایت ها هنوز تبلیغات مربوط به محتوای خود را در محلی که تبلیغ هدفمند شما بوده است نگه می دارند ، به این معنی که حتی اگر آن تبلیغ بعدی کفش ممکن است اندازه دقیق شما را نداشته باشد ، باز هم می تواند چشم شما را جلب کند و تبلیغ کند. به هر حال فروش.

اگر می خواهید به طور کامل از تبلیغات خلاص شوید ، باید از بسیاری از مسدود کننده های تبلیغاتی که برای مرورگرهای وب و دستگاه های تلفن همراه در دسترس است استفاده کنید ، و خوشبختانه برای شما Comparitech قبلاً بلند کردن سنگین را انجام داده است تا دریابید که کدام یک از بلاک های مسدودکننده تبلیغات هستند بهتر از بقیه.

نحوه امتناع از ردیابی تبلیغات در Google و Facebook

بدون سؤال یا رقابت ، دو دامنه بزرگ در وب که بیشترین نفع را برای افرادی که مانع از پیگیری تبلیغات نیستند ، سود می برند ، Google و Facebook هستند. هرکدام از اطلاعاتی که جمع آوری کرده اند و برای کاربران خود جمع آوری کرده اند امپراتوری های واقعی ساخته اند ، و به طور مستقل صدها روش جدید تبلیغاتی را ایجاد کرده اند که باعث شده است تا آنها (و تبلیغ کنندگان) پول بیشتری از تولید ناخالص داخلی اکثر دموکراسی های غربی غربی داشته باشند..

اما حتی با وجود تمام اطلاعات آنلاین خود ، Google و Facebook هنوز هم باید مانند همه افراد از همان قوانین پیروی کنند و یک روش ساده و آسان برای درک ساده برای هر کاربر که دارای یک حساب کاربری با سرویس های خود است ، ارائه می دهند..

این گزینه های انتخابی مانع از ردیابی موارد برگزیده تبلیغات شما در Google یا Facebook نمی شوند ، بلکه این سرویس ها را متوقف می کند که تبلیغات شما را بر اساس کوکی های رفتاری که سایر تبلیغ کنندگان در دستگاه شما قرار داده اند ، نمایش دهند..

گوگل

برای انصراف از ردیابی آگهی در Google ، با کلیک روی پیوند در اینجا به صفحه تنظیمات تبلیغات حساب خود (و مطمئن شوید که ابتدا به سیستم وارد شده اید) دسترسی پیدا کنید..

هنگامی که در صفحه تنظیمات تبلیغات هستید ، فقط باید یک مورد اصلی را برای مقابله با آن داشته باشید. Google خاموش کردن ردیابی آگهی برای حساب شما را با یک سوییچ ساده ، که در زیر مشاهده می شود ، ساده می کند:

گوگل امتناع تبلیغات

پس از قطع شدن این کار ، Google دیگر آگهی های مربوط به علایق شما را در جستجوهای Google یا از طریق هیچ یک از تبلیغ کنندگانی که از سکوی شرکت برای نمایش تبلیغات در وب سایتهای مشترک استفاده می کنند نشان نمی دهد.

گوگل امتناع کند

همچنین باید حتما کادر برچسب زده شده را بردارید همچنین از فعالیت و اطلاعات حساب Google برای شخصی سازی تبلیغات و برنامه ها استفاده کنید و آن داده ها را در حساب Google خود ذخیره کنید. این اتصال به اطلاعات شخصی را که تبلیغ کنندگان شریک ممکن است از طریق برنامه Google شما (Gmail ، درایو ، عکس و غیره) از حساب شما جمع کنند ، شناسایی می کند و از ایجاد آن انجمن ها در آینده جلوگیری می کند..

سرانجام ، دقیقاً زیر این دو گزینه Google تمام اطلاعاتی را که در مورد تنظیمات تبلیغات شما از زمان شروع استفاده شما با استفاده از آن حساب خاص جمع کرده اند ، به شما نشان می دهد. این ممکن است کمی آرامش خاطر شما را در مورد چگونگی عمق چاه داده های Google روی شما ایجاد کند ، اما اگر هر یک از مباحث کمی روی بینی باشد ، می تواند به همان اندازه نگران کننده باشد..

برای هر موضوعی که فکر می کنید ممکن است خیلی شخصی باشد یا فقط می خواهید آنها را حذف کنید زیرا مربوط نیستند ، می توانید از طریق آن کلیک کرده و روی کوچک کلیک کنید ایکس در هر موضوع برای حذف لیست آن از Google.

همچنین مشاهده کنید: نحوه حذف سابقه حساب Google شما

فیس بوک

برای امتناع از داشتن تبلیغات مبتنی بر علاقه در Facebook ، با مراجعه به صفحه تنظیمات تبلیغات خود با کلیک روی پیوند اینجا شروع کنید..

در پایین این صفحه ، زبانه ای با نماد چرخ دنده آبی مشاهده خواهید کرد تنظیمات تبلیغات:

تبلیغات فیس بوک را امتناع کنید

می توانید با کلیک بر روی این گزینه ببینید اطلاعاتی که فیس بوک برای نشان دادن تبلیغات به شما نشان می دهد ، و همچنین تنظیمات برگزیده خود را در مورد مکان مجاز به نمایش تبلیغات در Facebook و اینکه اقدامات اجتماعی شما (پسندیده ها و غیره) چگونه به Facebook کمک می کند تبلیغات را به افرادی که در دوستان خود هستند نشان دهید لیست.

هر تنظیماتی که روی آن کلیک کنید یک پنجره بازشو وجود دارد که توضیح می دهد چگونه فیس بوک از تبلیغات استفاده می کند و تغییر تنظیمات چه تاثیری در تجربه تبلیغات شما خواهد داشت. به خاطر این راهنما ، شما باید با استفاده از گزینه منو که در زیر مشاهده می کنید ، هر گزینه زیر تنظیمات Ad را به "خاموش / خیر" تغییر دهید.

مسدود کردن تبلیغات فیس بوک

پس از خاموش شدن هر سه این تنظیمات ، فیس بوک دیگر مجاز به استفاده از کوکی های مبتنی بر علاقه برای نمایش تبلیغات در سرویس های آنها نخواهد بود..

همچنین مشاهده کنید: چگونه می توان حریم شخصی و امنیت Facebook خود را بهبود بخشید

چگونه می توان از دستگاه خود امتناع کرد

iOS

هر کاربر در iOS 10.3.3 یا پایین تر می تواند ردیابی تبلیغات را از طریق برنامه تنظیمات خود غیرفعال کند تنظیمات > حریم خصوصی > تبلیغات. در آنجا یک ضامن را با برچسب مشاهده خواهید کرد محدود کردن ردیابی تبلیغات:

رد آگهی آیفون

این کار را روشن کنید تا در هنگام مرور از طریق مرورگر Safari ، کوکی های رفتاری را در دستگاه خود قرار ندهید. همچنین می توانید روی ضربه بزنید بازنشانی شناسه تبلیغات دکمه ای را برای داشتن هر گونه اطلاعات تبلیغاتی که در حال حاضر از دستگاه Safari بر روی یک صفحه تخته پاک شده ، در دستگاه شما ذخیره شده است:

شناسه تبلیغات iphone را امتناع کنید

از طرف دیگر کاربران iOS 11 مجبور نیستند انگشت خود را بالا بکشند (یا به آن ضربه بزنند) تا ردیابی آگهی را در مرورگر Safari متوقف کنند. اپل با انتشار آخرین به روزرسانی سیستم عامل موبایل خود ، بطور بومی مجموعه ای از دستورات را در مرورگر Safari گنجانده است که مانع از ایجاد آن در ایجاد ردیابی کوکی ها برای مدت زمان طولانی بیش از 30 روز می شود..

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای آیفون

اندروید

برای انصراف از ردیابی آگهی در دستگاه Android (Nougat 7.1.2+) ، با باز کردن برنامه تنظیمات خود و ضربه زدن روی دکمه دارای برچسب شروع کنید. گوگل, در زیر مشاهده می شود:

در صفحه بعدی ، روی دکمه دارای برچسب ضربه بزنید تبلیغات:

تنظیمات اندیشه امتناع می ورزد

از اینجا باید یک ضامن را ببینید انصراف از شخصی سازی تبلیغات:

آندروید را نادیده بگیرید

هنگامی که این موضوع را در تلفن خود تلنگر کنید ، دیگر به تبلیغ کنندگان اجازه نمی دهد از داده های دستگاه شما استفاده کنند تا تبلیغات مبتنی بر علاقه بیشتری پیدا کنند.

در آخر ، برای حذف هرگونه کوکی رفتاری ذخیره شده در دستگاه خود از قبل از فعال شدن ضامن ، به سادگی روی پیوندی که برچسب زده شده است ، ضربه بزنید بازنشانی شناسه تبلیغات برای پاک کردن هر گونه اطلاعات شناسایی.

شناسه تبلیغات Google

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Android

ویندوز 10

مایکروسافت از زمان انتشار ویندوز 10 ، طرف های بد طرفداری در زمینه حفظ حریم خصوصی قرار داشته است ، که به طور غیرقابل انکارترین سیستم عامل تهاجمی است که تا به امروز این شرکت منتشر کرده است. یکی از این ویژگیهای تهاجمی برای حفظ حریم خصوصی ، شناسه تبلیغاتی است که مایکروسافت به تبلیغ کنندگان می دهد که نه تنها وب سایت هایی که از طریق مرورگر Edge بازدید می کنید را ردیابی می کنند ، بلکه نحوه استفاده از برخی برنامه های Windows را نیز ردیابی می کند.. 

برای انصراف از ردیابی تبلیغات برای برنامه های خود ، به برنامه خود بروید منوی شروع و تایپ کنید حریم خصوصی:

حفظ حریم خصوصی ویندوز

این امر شما را به برگه حفظ حریم خصوصی عمومی می برد ، جایی که می توانید ردیابی مبتنی بر علاقه را در دستگاه ویندوز 10 خود تغییر دهید. برای خاموش کردن ردیابی برنامه ، ضامن را تغییر دهید بگذارید برنامه ها از شناسه تبلیغاتی استفاده کنند به خاموش موقعیت:

ویندوز از تنظیمات ضامن امتناع می ورزد

این باعث می شود سیستم عامل شما دیگر به تبلیغ کنندگان اجازه ندهد اطلاعاتی را در مورد نحوه استفاده از مرورگر Edge یا هر یک از برنامه های رسمی ویندوز 10 جمع آوری کنند..

در آخر ، ما همچنین به صفحه Microsoft Choice توصیه می کنیم ، که نه تنها به شما امکان می دهد تا هنگام استفاده از آن مرورگر خاص ، اطلاعاتی را که مایکروسافت در شما جمع می کند ، کنترل کنید بلکه از تبلیغات مبتنی بر علاقه در هر دستگاهی که به حساب Microsoft شما گره خورده باشد نیز جلوگیری می کند. از جمله Xbox یا Windows Phone خود را.

برای خاموش کردن ردیابی آگهی در تمام دستگاه های Windows خود ، هر دو ضرب های این صفحه را به حالت خاموش (و اطمینان حاصل کنید که قبل از ایجاد سوئیچ به حساب Microsoft خود وارد شده اید):

ردیابی آگهی میکروسافت منصرف شود

همچنین مشاهده کنید: نحوه جلوگیری از حمله به حریم خصوصی ویندوز 10

مربوط: بهترین VPN برای ویندوز

بسته شدن

چشم پوشی از شبکه های تبلیغاتی راهی عالی برای تضمین این است که مرورگر وب مورد علاقه شما یا دستگاه تلفن همراه آزادانه نمی توانند اطلاعات مربوط به شما یا خانواده خود را به بالاترین پیشنهاد دهنده ارائه دهند..

این که آیا شما کسی هستید که نگران میزان سطح فرسایش حریم خصوصی هستید که طی چند سال گذشته به طور پیوسته در حال رشد بوده است یا فقط نمی خواهید تبلیغ کنندگان بدانند که قصد دارید تعطیلات بعدی خود را در کجا برنامه ریزی کنید ، از شبکه های تبلیغاتی بزرگ از طریق DAA و به صورت محلی در دستگاه شما دو روش قابل اطمینان برای حل مسئله قبل از خارج شدن توپ های برفی از کنترل شماست.

همچنین ممکن است پروتکل های VPNVPN را توضیح داده و مقایسه کنید VPN چه VNC است و چگونه تفاوت آن با یک VPN است؟ تاریخچه مختصر نظارت و نظارت دولت و VPN و اینکه چگونه به حریم خصوصی شما حمله می کند VPN چگونه به پیکربندی یک سرویس پروکسی DNS هوشمند در روتر DD-WRT

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 9 = 1

Adblock
detector