بررسی TunnelBear 2023

TunnelBear مستقر در کانادا یک سرویس به طور فزاینده شناخته شده است ، عمدتا به دلیل ارائه رایگان VPN. اما گذشته از آن ، این سرویس حق بیمه را تبلیغ می کند که به کاربران امکان می دهد ایمن و خصوصی در وب گشت و گذار کنند ، بدون اینکه نگرانی در مورد کلاه های داده باشد.

اما چگونه مقایسه می شود با سایر ارائه دهندگان برتر در فضا؟ ما سرویس TunnelBear را آزمایش کرده ایم تا ببینیم که چگونه این عملکرد در مقایسه با امثال ExpressVPN و NordVPN جمع می شود.

ویژگی ها و قیمت گذاری

همانطور که گفته شد ، TunnelBear به دلیل خدمات رایگان مشهور است. با این گزینه ، شما به لیست کامل سرورهای TunnelBear ، که بیش از 20 کشور را شامل می شود ، دسترسی پیدا می کنید. این در مقایسه با بسیاری از ارائه دهندگان پرداخت شده بسیار کوچک است ، اما در واقع انتخاب مناسبی برای یک VPN رایگان است. اشکال اصلی سرویس رایگان این است که شما فقط 500 مگابایت دریافت می کنید برای بازی در هر ماه ، که کارهایی را که می توانید در هنگام گشت و گذار ایمن انجام دهید ، محدود می کند.

جدول قیمت گذاری TunnelBear.

اگر ترجیح می دهید اطلاعات نامحدود داشته باشید ، می توانید برای یک برنامه پرداخت شده اقدام کنید و ماهانه یا سالانه پرداخت کنید. برای گزینه ماهانه ، هزینه 9.99 دلار در هر ماه است ، اما هنگامی که برای معامله یک ساله با 5.00 دلار در ماه تصمیم می گیرید تخفیف حدود 50٪ دریافت خواهید کرد. هر طرح به شما امکان می دهد تا حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان متصل شوید. این قیمت ها در حدود متوسط ​​صنعت برای ارائه دهندگان دارای رتبه برتر است. اگرچه ، برخی از تخفیف های تندتر را برای مدت طولانی تر ارائه می دهند ، اما در هر ماه کمتر از 3 دلار است.

برنامه ها با ضمانت 7 روزه پس انداز پول ارائه می دهند ، با توجه به اینکه برخی خدمات دوره آزمایشی 30 روزه را ارائه می دهند ، سخاوتمندانه نیستند. گزینه های پرداخت شامل کارت های اعتباری و بیت کوین است که دومی برای کاربران آگاه تر درباره حریم خصوصی جذاب است.

تخفیف خواننده: TunnelBear در حال حاضر 50٪ تخفیف در اینجا به خوانندگان ما ارائه می دهد.

کلاینت های دسک تاپ برای ویندوز و MacOS در دسترس هستند و برنامه های موبایل برای iOS و Android قابل بارگیری است. برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Opera در دسترس هستند ، اگرچه این تنها از ترافیک مرورگر شما محافظت می کند و کل دستگاه شما را پوشش نمی دهد. این برنامه ها همچنین شامل یک مسدود کننده تبلیغات است که با مرورگر Chrome کار می کند. متأسفانه ، TunnelBear را نمی توان پیکربندی کرد تا با روترهای خانگی کار کند.

این ارائه دهنده از ممنوعیت تورنت استفاده می کرد اما این روزها P2P مجاز است و سرورهای خاصی توصیه می شوند, و این یک گزینه بالقوه برای تورنت است. کاربران TunnelBear از امنیت قدرتمندی برخوردار خواهند شد ، از جمله رمزگذاری “درجه نظامی” ، رازداری کامل رو به جلو ، محافظت در برابر نشت DNS ، محافظت از فای خودکار ، و سوئیچ kill..

رابط و رابط

وقتی صحبت از برنامه ها می شود ، TunnelBear کارها را ساده نگه می دارد. تنظیم آنها ساده و ساده است. برای این بررسی ، ما مشتری دسک تاپ ویندوز و برنامه تلفن همراه iOS را آزمایش کرده ایم. برای شروع ، برنامه صحیح را برای سیستم عامل خود بارگیری کنید ، در صورت لزوم آن را نصب کنید و برنامه را راه اندازی کنید.

قبل از ورود به برنامه ها ، باید توجه داشت: مهم نیست از چه سیستم عامل استفاده می کنید ، باید برای بسیاری از علامت های “خرس” آماده باشید. آنها ظاهراً همه جا ، در اطلاعات وب سایت ، نام ویژگی ها و اعلان های نصب شده پراکنده اند. به نظر می رسد این ارائه دهنده به اندازه کافی کافی نیست این ممکن است برای بعضی از افراد زیبا باشد ، اما ممکن است برای دیگران آزار دهنده باشد. در حال حرکت ، اجازه دهید نگاهی به برنامه ها بیندازیم.

دسکتاپ

مشتری دسک تاپ همان است که شما از نسخه رایگان یا پرداخت شده TunnelBear استفاده می کنید ، همان است. تنها تفاوت در نسخه رایگان این است که خواهید دید که چقدر داده استفاده کرده اید و یک دکمه ارتقا در پایین برنامه است. توجه داشته باشید که ما برای آزمایش خود از نسخه برتر استفاده می کنیم.

  بررسی Surfshark 2023

پس از ورود به برنامه ، یک سری از ویندوزهای خوشآمدگویی را مشاهده خواهید کرد و نکاتی درباره نحوه استفاده از مشتری ارائه می دهد. سپس وارد می شوید سرور صفحه در بالا است روشن خاموش ضامن که می توانید برای اتصال یا قطع اتصال به VPN استفاده کنید. به طور پیش فرض ، در خودکار با سرور متصل خواهید شد که بهترین عملکرد را به شما می دهد.

صفحه اصلی TunnelBear.

اگر ترجیح می دهید مکانی را انتخاب کنید ، می توانید با کلیک کردن روی یکی از نمادهای “honpot” در کشور مورد نظر خود ، این کار را انجام دهید. برای رسیدن به مکان مورد نظر خود ، فقط نگه دارید و بکشید ، روی نماد کلیک کرده و را انتخاب کنید آره برای اتصال. از طرف دیگر ، می توانید از لیست کشویی برای انتخاب کشور خود استفاده کنید.

به طور معمول ، با ارائه دهندگان دیگر ، گزینه هایی برای سازماندهی لیست سرورها ، مانند شهر یا موارد دلخواه ، می بینیم. با این حال ، با توجه به تعداد اندکی از مکان های سرور ، این یک مسئله غیر TunnelBear است.

صفحه اصلی TunnelBear در حالی که متصل است.

با نگاهی به منو در سمت چپ ، در زیر سرور شما باید تنظیمات که شکسته شده است عمومی, امنیت, شبکه های قابل اعتماد, و حساب.

که در عمومی, می توانید تنظیمات مربوط به شروع ، اعلان ها و ظاهر را تنظیم کنید. یکی از گزینه های راه اندازی ، نادیده گرفتن TCP است که می تواند به غلبه بر برخی موارد ، از جمله پرتاب ISP یا مسدود کردن ترافیک UDP کمک کند..

تنظیمات TunnelBear.

امنیت گزینه ها شامل ضامن های VigilantBear و GhostBear هستند ، که هر دو را در زیر توضیح خواهیم داد. به طور پیش فرض غیرفعال می شوند.

برگه امنیت TunnelBear.

در شبکه های قابل اعتماد می توانید شبکه های خاصی را به لیست سفید اضافه کنید. هنگامی که عملکرد شبکه های قابل اعتماد روشن شود ، TunnelBear به طور خودکار در هر شبکه wifi که در لیست شبکه های قابل اعتماد شما فعال نیست ، فعال می شود. بنابراین ، اگر به یک کانون وای فای در یک کافی شاپ یا هتل وصل شوید و در لیست سفید قرار نگرفته اید ، VPN بطور خودکار راه اندازی می شود.

تب TunnelBear Trusted Networks.

برخی از کاربران پیشرفته ممکن است ویژگی های اضافی از جمله انتخاب گسترده تر سرور و امکان تغییر پروتکل ها را از دست ندهند ، اما در کل ، این یک برنامه به خوبی طراحی شده و قوی است.

سیار

برنامه تلفن همراه TunnelBear بسیار شبیه به دسک تاپ است ، البته با گزینه های تنظیمات کمتری. پس از راه اندازی برنامه ، از شما خواسته می شود تنظیمات VPN را روی TunnelBear به دستگاه خود نصب کنید. سپس یک تور سریع از رابط کاربری ساده خواهید داشت.

صفحه اصلی موبایل TunnelBear.

مانند سرویس گیرنده دسک تاپ ، صفحه اصلی نقشه مکانهای سرور را به شما نشان می دهد. می توانید مکان مورد نظر خود را روی نقشه پیدا کنید یا از کشویی برای انتخاب کشور خود استفاده کنید. انتخاب خودکار شما را به سرور متصل می کند که بهترین عملکرد را به شما می دهد.

لیست سرورهای تلفن همراه TunnelBear.

از صفحه اصلی ، روی نماد منو کلیک کنید تا به تنظیمات خود برسید.

صفحه تنظیمات تلفن همراه TunnelBear.

تنها ویژگی یادداشت در اینجا است شبکه های قابل اعتماد گزینه ای که به همان روشی که در برنامه دسک تاپ کار می کند ، کار می کند. در صورتی که ترجیح می دهید از VPN هنگام اتصال به آن شبکه استفاده نکنید ، می توانید یک شبکه قابل اعتماد اضافه کنید.

به طور کلی ، این برنامه جذاب و بسیار ساده برای استفاده است. با این حال ، مانند مشتری دسک تاپ ، کاربران پیشرفته ممکن است به دنبال قابلیت های اضافی از جمله قابلیت تنظیم ویژگی های امنیتی و انتخاب سرورها بر اساس عملکرد باشند..

سرورها و عملکرد

همانطور که گفته شد ، TunnelBear انتخاب سرور بزرگی ندارد. برخلاف اکثر ارائه دهندگان که تعداد سرورهای خود را به شدت تبلیغ می کنند ، TunnelBear نمی تواند به ما بگوید تعداد آنها چقدر است ، فقط این تعداد در نوسان است. ما این را می دانیم این شبکه فقط 22 کشور را در بر می گیرد. اکثر اینها در اروپا است و چهار نفر در آمریکا ، چهار مورد در آسیا و یکی در استرالیا و نیوزلند. وقتی در نظر بگیرید که ارائه دهنده ای مانند NordVPN تقریباً 5000 سرور دارد و ExpressVPN 94 کشور را تحت پوشش خود قرار می دهد ، شما می بینید که شبکه TunnelBear نسبتاً کوچک است.

این ارائه دهنده همچنین با بیشتر VPN ها تفاوت دارد زیرا سرورهای آن همه مجازی هستند و از راه دور اداره می شوند. اینها سرورهای ابری هستند که توسط شرکت های شخص ثالث تهیه شده اند – در مورد TunnelBear ، اینها شامل Digital Ocean و Vultr هستند. در حالی که TunnelBear خاطرنشان می کند که این “ارائه دهندگان معتبر” هستند ، سرورهای مجازی هنوز هم کمتر ایمن به حساب می آیند ، زیرا آنها شخص ثالث را در مدیریت سرور معرفی می کنند. به علاوه ، آنها می توانند بر عملکرد تأثیر بگذارند زیرا چندین شرکت منابع را در همان سرور مجازی به اشتراک می گذارند.

  Mi a VNC és hogyan különbözik a VPN-től?

ما سرورها را در کانادا ، ایالات متحده و انگلیس آزمایش کردیم ، زیرا این مکان ها به نظر می رسد مکانهای پر طرفداری از نظر کاربران باشد. ارتباط کلی در همه سرورها خوب بود و تغییر سرورها سریع و بدون درد بود.

ما قادر به پخش ویدئوی HD ، مرور وب و بازی های آنلاین بدون مشکل بودیم. گفته می شود ، گزارش هایی در مورد کاربران سرویس رایگان ارائه شده است که در هنگام مرور ، مشکلات کندی قابل توجه دارند. متأسفانه ، این یک انتظار کلی با خدمات رایگان VPN است ، و حتی ممکن است یک تاکتیک برای ترغیب کاربران به روز رسانی باشد.

عملکرد تست سرعت TunnelBear

ما تلاش می کنیم تا حد امکان در هنگام اجرای تست های سرعت خود تجربی باشیم و چندین سرور VPN را برای هر ارائه دهنده آزمایش کنیم. ما به طور معمول دو سرور آمریكا و همچنین یكی از آن را در انگلستان آزمایش می كنیم ، اما با توجه به اینكه تنها یك گزینه در ایالات متحده وجود دارد ، تصمیم گرفته ایم كه محل كانادا TunnelBear را آزمایش كنیم. این آزمایشات در تورنتو انجام می شود و مشابه آزمایش هایی است که برای ارائه دهندگان دیگر در نظر گرفته ایم.

در حالی که به یک سرور VPN تست متصل هستیم ، یک پرونده (اندازه 100 مگابایت) از یک سرور در اورگان بارگیری می کنیم. تست ها را در سه زمان مختلف در طول روز تکرار می کنیم. در هر مقطع زمانی ، ما نیز آزمایشات كنترل را بدون سرور VPN انجام می دهیم.

نتایج در نمودارهای زیر نشان داده شده است. خطوطی که جعبه های آبی تیره و روشن با هم ملاقات می کنند سرعت متوسط ​​را نشان می دهد. پایین تر سریعتر است. اندازه کلی جعبه نشان دهنده گسترش نتایج است. کوچکتر یعنی سازگارتر.

بررسی TunnelBear 2023

var divElement = document.getElementById (‘viz1538588508649’)؛ var vizEEELE = divElement.getElementsByTagName (“موضوع”) [0]؛ vizElement.style.width = ‘100٪’؛ vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0.75) + ‘px’؛ var scriptElement = document.createElement (“اسکریپت”)؛ scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’؛ vizElement.parentNode.insert قبل از (scriptElement ، vizElement)؛

همانطور که از نتایج می بینید ، TunnelBear در آزمایشات خوب نتیجه نگرفت. با کمال تعجب ، سرورهای کانادایی ، که احتمالاً از لحاظ جغرافیایی نزدیک به محل آزمایش بودند ، بیش از سه برابر بیشتر از شاهد بودند. مکان ایالات متحده بسیار بهتر انجام شد ، اما سرور انگلستان کمترین سرعت هایی را که در این تست ها دیده ایم به ما داد. پیش بینی می شود سرورهای دوردست از نظر جغرافیایی بسیار کند باشند ، اما این کندی ها بسیار قابل توجه هستند.

شایان ذکر است که این آزمایشات فقط به عنوان یک نشانگر خشن از آنچه ممکن است هنگام استفاده از سرویس مشاهده کنید ، عمل می کند. نوسانات ذاتی اینترنت عامل مهمی از تصادفی بودن را به وجود می آورد ، بنابراین باید این تست ها را با یک دانه نمک انجام داد. آنها هنگام استفاده از اتصال 60 مگابیت در ثانیه اجرا شدند ، بنابراین به احتمال زیاد زمان انتظار طولانی تر با اتصال آهسته تر و اختلافات بالقوه کوچکتر یا بزرگتر را خواهید دید.

آیا TunnelBear Netflix و سایر سایتهای پخش محبوب را مسدود می کند?

نه ، TunnelBear Netflix را مسدود نمی کند. ما به طور معمول حداقل چند سرور ایالات متحده را با Netflix امتحان می کنیم ، اما تنها یک گزینه سرور ایالات متحده با TunnelBear وجود دارد. ما این مورد را بدون هیچ اقدامی امتحان کردیم. یکی از توصیه های صفحه پرسشهای متداول TunnelBear این است که شما سعی کنید اتصال و وصل مجدد اتصال سوئیچ آدرس های IP را امتحان کنید ، به این امید که با یکی از مسدود نشده ها فرود بیایید. ما این کار را چندین بار امتحان کردیم ، اما دوباره ، شانس دسترسی به Netflix را نداشتیم.

ما با پشتیبانی مشتری تماس گرفتیم و یک نماینده پاسخی مبهم به ما داد ، با بیان اینکه “ما کاربران بسیاری داریم که می توانند از خدمات ما برای دسترسی به محتوای مسدود شده منطقه استفاده کنند” و ما را به سمت مقاله عیب یابی هدایت کنند. متأسفانه ، ما هنوز نتوانسته ایم Netflix را به سر کار برسانیم.

ما همچنین Netflix را در حالی که به سرورهای سایر کشورها از جمله انگلستان ، کانادا و فرانسه متصل شده امتحان کردیم. اینها هم کار نکردند ، گرچه این چندان تعجب آور نیست ، زیرا تعداد بسیار کمی از سرویس های VPN می توانند کتابخانه های Netflix را به غیر از ایالات متحده ، انسداد کنند..

در تلاش برای دسترسی به سایر سرویسهای پخش ، نتایج مختصری داشتیم. در حالی که یک سرور کانادایی برای رفع انسداد Prime Prime Video کار می کرد ، یک ایالات متحده و انگلیس چنین کاری نکردند. سرور انگلستان قادر به دسترسی به iPlayer BBC نبود ، اگرچه دسترسی به هاب های 4 و ITV Hub را نیز امکان پذیر کرد.

  การตรวจสอบ ibVPN ในปี 2563: ผู้ให้บริการรายนี้วัดหรือไม่

آیا TunnelBear در چین فعالیت می کند?

بله ، TunnelBear در چین کار می کند. اگرچه به نظر نمی رسد منابع زیادی را برای دسترسی به سرویس های جریان فراهم می کند ، اما روشی را برای کاربران دارد تا از فایروال بزرگ چین دور بزنند. ما GhostBear را قبلاً ذکر کردیم ، و می توان در آن تغییر داد امنیت برگه تنظیمات منو.

این ویژگی – در دسترس برای ویندوز ، MacOS و Android – باعث ترافیک رمزگذاری شده می شود تا ظاهراً از نظر ترافیک اینترنتی معمولی به نظر برسد. دیوار آتش چین از Deep Packet Inspection (DPI) برای مسدود کردن اشکال خاصی از ترافیک استفاده می کند ، اما ترافیک مبهم GhostBear شما می تواند در زیر رادار پرواز کند.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که روند انسداد باعث می شود همه چیز کمی کندتر شود ، اما این یک قیمت کوچک برای پرداخت دسترسی به وب رایگان است.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای چین چیست?

امنیت و حریم خصوصی

TunnelBear در کانادا مستقر است ، که به دلیل داشتن برخی از قوانین کمتر از مطلوب مربوط به نگهداری داده ها و بی طرفی خالص شناخته شده است. بیل 51 ، که به اطلاعات کانادایی قدرت جمع آوری مجموعه ای از اطلاعات خصوصی را می دهد ، برای آگاهی از حریم خصوصی بسیار نگران کننده است. با این حال ، هنگامی که یک VPN حداقل اطلاعات را حفظ می کند ، هیچ یک از این موارد واقعاً نگران کننده نیست.

ورود به سیستم

خوشبختانه ، TunnelBear به یک سیاست سختگیرانه و سختگیرانه پیگیری می کند: “TunnelBear در هنگام اتصال به سرویس ما کاربرانی را که نشانی IP دارند منشاء نمی کنند و بنابراین نمی تواند کاربران را در هنگام ارائه آدرس IP سرورهای ما شناسایی کند. “

این مقدار کمی از داده ها ، از جمله سیستم عامل مورد استفاده شما ، آیا شما در یک ماه گذشته فعال هستید یا خیر ، و کل داده هایی که در ماه استفاده کرده اید ، جمع آوری می کند. این همه برای بسیاری از ارائه دهندگان کاملاً استاندارد است و حریم خصوصی شما را نقض نمی کند.

رمزگذاری

هنگامی که امنیت به میان می آید ، TunnelBear از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند ، که تقریباً به همان اندازه خوب در نظر گرفته می شود. این همراه با یک هش SHA1 یا SHA256 (بسته به سیستم عامل) و کلیدهای RSA 2،048 بیتی جهت احراز هویت ، همراه با رازداری کامل رو به جلو است. گزینه های پروتکل شامل OpenVPN ، IKEV2 ، IPSec است.

همچنین مشاهده کنید: راهنماها و منابع رمزگذاری

محافظت در برابر نشت

محافظت در برابر نشت WebRTC و DNS در داخل و همیشه وجود دارد. این ارائه دهنده از سرورهای DNS اختصاصی خود استفاده می کند که یک مزیت برای حفظ حریم خصوصی است. ما قبلاً به VigilantBear اشاره کردیم؛ این سوئیچ کشتن TunnelBear است. در صورت از بین رفتن اتصال VPN ، VigilantBear تا زمانی که دوباره VPN دوباره وصل شود ، هرگونه ترافیک نا امن را مسدود می کند. این ویژگی در کلاینت های دسک تاپ موجود است اما در برنامه های تلفن همراه وجود ندارد.

خدمات مشتری

اگر هنگام شروع کار یا استفاده از TunnelBear به کمک نیاز دارید ، چند گزینه دارید. صفحات راهنما وب سایت شامل بخش هایی در این زمینه است شروع شدن و عیب یابی. اگر نمی توانید آنچه را که می خواهید در آنجا پیدا کنید ، می توانید از آن استفاده کنید با ما تماس بگیرید فرم. متأسفانه گزینه چت زنده وجود ندارد.

وقتی فرم تماس را ارسال کردیم ، یک پنجره به ما گفت که انتظار داریم ظرف 48 ساعت پاسخی بدست آوریم. این مدت طولانی است که باید منتظر بمانید با توجه به اینکه چند ارائه دهنده مشکل شما را طی چند دقیقه از طریق گفتگوی زنده رفع می کنند.

پیام پشتیبانی مشتری TunnelBear.

خوشبختانه ، لازم نیست دو روز صبر کنیم و در حدود 21 ساعت جواب دادیم. این هنوز یک دوره انتظار طولانی است ، به خصوص اگر مشکلی دارید که در آن چندین بار به عقب و جلو رفته اید.

حکم

در کل ، TunnelBear کاملاً مطابق انتظارات نبود. این برنامه به P2P اجازه می دهد و داده های نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین می تواند گزینه خوبی برای تورنت باشد ، هرچند سرعت بسیار عالی نیست. ممکن است برخی از کاربران به دنبال رفع انسداد سیستم عاملهای جریان شانس داشته باشند. با این حال ، اگر به دنبال دستیابی به برخی از سایتهای دقیق تر مانند Netflix ، Amazon Prime Video و iPlayer BBC هستید ، باید در جای دیگری جستجو کنید.

TunnelBear یک سیاست حفظ حریم خصوصی و امنیت قوی را ارائه می دهد ، بنابراین اگر هدف اصلی شما ایمن و مرور خصوصی است ، پس می تواند مناسب باشد. فقط آماده صبر برای پشتیبانی مشتری باشید. هیچ ویژگی چت زنده وجود ندارد و پشتیبانی ایمیل نسبتاً کند است.

به TunnelBear VPN مراجعه کنید

About the author

Comments

  1. ویژگی های مختلف در دسترس خواهید داشت که شامل انتخاب سرور ، تنظیمات امنیتی ، تنظیمات پروکسی ، محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill می شود. رابط کاربری بسیار ساده و کاربرپسند است و حتی برای کاربران تازه وارد به راحتی قابل فهم است. برای برنامه های موبایل ، رابط کاربری بسیار شبیه به نسخه دسکتاپ است و بسیار ساده و سریع است. در کل ، رابط کاربری TunnelBear بسیار خوب طراحی شده است و برای هر کسی قابل استفاده است. در مورد عملکرد ، TunnelBear بسیار خوب عمل می کند و سرعت بسیار خوبی دارد. در تست سرعت ، ما میانگین سرعت 60 مگابیت بر ثانیه را دریافت کردیم که بسیار خوب است. همچنین ، TunnelBear با Netflix و سایر سایتهای پخش محبوب کار می کند و در چین نیز فعال است. در مورد امنیت ، TunnelBear بسیار قوی است و از رمزگذاری “درجه نظامی” استفاده می کند. همچنین ، این ارائه دهنده از ممنوعیت تورنت استفاده می کرد اما این روزها P2P مجاز است و سرورهای خاصی توصیه می شوند. در کل ، TunnelBear یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN در بازار است و با ExpressVPN و NordVPN رقابت می کند. با توجه به قیمت مناسب و ویژگی های قوی ، ما به شدت توصیه می کنیم این سرویس را امتحان کنید.

Comments are closed.