آیا VPN شما سیاهههای مربوط را نگه می دارد؟ 123 خط مشی ورود به VPN فاش شد

تقریباً هر ارائه دهنده VPN که با آن روبرو می شوید ، یک نوع ادعا در رابطه با پرونده ها دارند. ارائه خدمات بی پروا اغلب به عنوان یک نقطه فروش کلیدی مشاهده می شود. بسیاری از کاربران به VPN ها به عنوان ابزاری برای بهبود حریم شخصی و افزایش ناشناس بودن نگاه می کنند. منطقی است که آنها فقط نمی خواهند از ISP ها ردیابی کنند و آنها را به یک شرکت دیگر که همان کار را انجام می دهد ، ردیابی کنند.

اگرچه اگر همه VPN ها به راحتی اصلاً بدون هیچ مشکلی نگهداری شوند ، خوب و ساده خواهد بود ، واقعیت این است که بسیاری از آنها سوابق خود را حفظ می کنند. این موارد ممکن است شامل سیاهههای مربوط به وب سایتهای بازدید شده باشد (این موارد نادر هستند) یا سیاهههای مربوط به استفاده مانند زمان اتصال به VPN و میزان پهنای باند استفاده شده. دلایل مختلفی برای نگهداری از سیاهههای مربوط وجود دارد. به عنوان مثال ، در صورت وجود کلاه برای هر کاربر در هر ماه ، پهنای باند قابل ضبط است. در بعضی موارد ، سیاهههای مربوط به پشتیبانی از یک مدل تجاری که به داده های اضافی نیاز دارد ، نگهداری می شوند. به عنوان مثال ، یک ارائه دهنده ممکن است از تبلیغاتی که در وب سایتهای معمولی بازدید می شود سود ببرد.

معنای همه اینها برای کاربران این است که آنها نمی توانند حریم خصوصی مورد نظر خود را بدست آورند. اگر یک مورد وجود دارد که باید در سیاست حفظ حریم خصوصی یک VPN جستجو کنید ، این خط مشی ورود به سیستم است. قبل از انتخاب ارائه دهنده ، باید دقیقاً بدانید که چه اطلاعاتی ضبط خواهد شد و از چه چیزی استفاده می شود یا می تواند استفاده شود.

نمرات خط مشی ورود به سیستم VPN براساس کشور.هر مربع در این نمودار ارائه دهنده VPN است که در زیر بررسی کرده ایم.

در این راهنما انواع مختلف گزارش هایی را که ممکن است توسط ارائه دهندگان VPN نگهداری شود و نحوه استفاده از آنها را توضیح خواهیم داد. ما همچنین اهمیت مکان ارائه دهندگان VPN را از نظر کشورهای پنج چشم و 14 کشور چشم توضیح خواهیم داد. سپس ما به نوبه خود به سیاست ورود به سیستم برای هر ارائه دهنده خواهیم پرداخت تا دقیقاً رویکرد آن را نشان دهیم.

نکته: VPN هایی که گزارش های مربوط به آنها را حفظ نمی کنند در تورنت بسیار محبوب هستند ، اما همه VPN ها اجازه نمی دهند که در شبکه خود torrent شوند. ما مجموعه ای از بهترین VPN ها را برای تورنت در اینجا و مقاله ای در مورد قانونی بودن تورنت در اینجا داریم.

توجه: در نظر داشته باشید که این مقاله تفسیرهای ما را از خط مشی های ورود به سیستم رله خواهد کرد ، که برخی از آنها می تواند برای رمزگشایی مشکل باشد. ما خوشحال می شویم که در صورت مشاهده نادرست ها را ویرایش کنیم. علاوه بر این ، سیاست ها با گذشت زمان در معرض تغییر هستند و اگرچه ما سعی می کنیم به صورت دوره ای از این مقاله تجدید نظر کنیم ، نمی توانیم هر تغییری را هرچه اتفاق می افتد پیگیری کنیم.

Contents

انواع سیاههها و نحوه استفاده آنها

سیاهههای مربوط به VPN داده هایی هستند که ارائه دهندگان در مورد استفاده از خدمات خود نگه می دارند. وقتی صحبت از آنچه آنها می توانند ذخیره کنند ، می بایست به یاد داشته باشید که ارائه دهنده شما به تمام فعالیت های اینترنتی شما دسترسی دارد. بنابراین هر آنچه که ISP شما معمولاً مشاهده می کند اکنون از نظر فنی توسط ارائه دهنده VPN شما قابل دسترسی است. البته ، اگر ارائه دهندگان در واقع تمام داده ها را ثبت و ذخیره کرده اند ، آنها خدمات بسیار جذابی را ارائه نمی دهند و بدون شک بسیاری از مشتریان را از دست می دهند. درعوض ، عدم وجود سیاههها یکی از اصلی ترین ویژگی های فروش است که توسط بسیاری از ارائه دهندگان پخش می شود تا در جهت جلب مصرف کننده استفاده کنند.

اصولاً هرچه تعداد سیاههها کمتر باشد ، از این سرویس جذابیت بیشتری پیدا می کند. که ما را به ادعاهای متداول "بدون گزارش" ، "ثبت صفر" یا "بدون log" تبدیل می کند. البته ، شما فقط نمی توانید این ادعاها را با ارزش واقعی در نظر بگیرید. بسیاری از ارائه دهندگان ادعا می کنند که هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کنند ، اما در واقعیت ، بیشتر نوعی از پرونده ها را نگه می دارند. ابهام به وجود می آید زیرا انواع مختلفی از گزارش ها وجود دارد که ممکن است آنها را نگه دارند. شما باید در سیاستهای حفظ حریم خصوصی و / یا شرایط خدمات عمیق تر تحقیق کنید تا دریابید که در صورت وجود چه اطلاعاتی ضبط می شود.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید اینست که چه مدت سیاهههای مربوط در واقع ذخیره می شوند. برخی از ارائه دهندگان به طور خودکار داده ها را بعد از 24 ساعت حذف می کنند در حالی که برخی دیگر ممکن است آن را برای مدت طولانی تر ، حتی به طور نامحدود ذخیره کنند. البته از دید کاربر ، اولی بهتر است.

نکته ای که باید قبل از ورود به انواع مختلف گزارش ها به آن توجه داشته باشید این است که شما در سیاست های حفظ حریم خصوصی ردیابی و کوکی ها در وب سایت خود ارائه دهنده اغلب ذکر می کنید. این کاملاً جدا از استفاده VPN است و یک قسمت عادی از هر تجارت آنلاین است.

حال ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم به انواع مختلفی از سیاهههای مربوط هنگام تحقیق در ارائه دهندگان.

سیاهههای مربوط به اتصال

اینها ممکن است به عنوان ابرداده ، گزارشهای تشخیصی یا سیاهههای مربوط به استفاده شناخته شوند. آنها ممکن است شامل زمان های زمانی ، که سرور VPN استفاده می شود ، و میزان پهنای باند مصرفی را شامل شود. بعضی اوقات این داده ها به یک حساب شخصی گره خورده اند اما در موارد دیگر فقط به صورت کل جمع آوری می شوند.

معمولاً از این سوابق برای بهبود و نگهداری عملیات استفاده می شود. بر اساس یک کاربر خاص ، یک ارائه دهنده ممکن است نیاز به پیگیری تعداد اتصالات همزمان یا میزان انتقال داده در هر روز یا ماه داشته باشد. همچنین معقول است که یک ارائه دهنده می خواهد بداند که چند نفر در یک زمان از یک سرور معین استفاده می کنند و بارگذاری شده بر روی آن سرور قرار می گیرد تا بتواند خدمات را بهینه کند..

وقتی صحبت از حریم خصوصی است ، داده های جمع آوری شده به طور کلی خطری جدی ندارند. سیاهههای مربوط به اتصال به یک کاربر خاص کمی پیچیده است. این به طبیعت سیاههها و اینکه آیا آنها به هر گونه اطلاعات شخصی شناسایی شده (PII) ارتباط دارند بستگی دارد. اگر گزارش ها به یک حساب کاربری گره خورده باشند ، ممکن است این اشکال ندارد. برخی از ارائه دهندگان شما را قادر می سازند حساب خود را بدون تحویل PII باز کنید. به عنوان مثال ، یک حساب کاربری ایجاد شده با استفاده از آدرس ایمیل یکبار مصرف و پرداخت از طریق Bitcoin در صورت عدم نیاز PII برای شخص قابل ردیابی نیست.

نکته مهمی که در اینجا باید به آن توجه کنیم ، تعریف PII است. برخی از ارائه دهندگان اظهار داشتند که نیازی به PII ندارند اما آدرس IP کاربر را ضبط می کنند. این ممکن است هنگام ثبت نام به حساب وصل شود یا به عنوان بخشی از پرونده های اتصال ضبط شود. این ما را به نوع بعدی ورود به سیستم می رساند.

گزارش های IP

ورود به سیستم آدرس IP جایی است که بسیاری از ارائه دهندگان ظاهراً "بدون گزارش" دچار مشکل می شوند. آدرس IP می تواند به راحتی به یک شخص یا حداقل یک روتر وای فای اختصاص داده شود ، و باید واقعاً PII در نظر گرفته شود. یک آدرس IP متصل به یک timestamp می تواند فعالیت واقعی را به یک فرد مرتبط کند. در واقع ، این سناریو در برخی مواردی است که ما از طریق فهرست VPN خود به آنها اشاره می کنیم.

یکی از دلایل اصلی استفاده از VPN مخفی کردن آدرس IP شماست. هنگامی که این اطلاعات وارد شده و ذخیره می شود ، این امکان وجود دارد که در معرض اشخاص ثالث قرار گیرد. در بهترین حالت ، این امر می تواند با تبلیغ آزار دهنده هایی که سعی در ایجاد پروفایل در اطراف هر کاربر دارند ، حاصل شود. در بدترین حالت ، این می تواند به دست هکرهای مخرب ، ترول های حق چاپ یا سازمان های دولتی سقوط کند.

ترافیک

سرانجام ، اما شاید مهمتر از همه ، ما ترافیک داریم. وقتی صحبت از VPN می شود ، اینها بدترین نوع گزارش ها هستند. آنها شامل محتویات ترافیک اینترنت ، مانند تاریخچه مرور ، پرونده های بارگیری شده ، خریدهای انجام شده ، پیام های ارسالی و نرم افزار مورد استفاده هستند. در واقع ، هیچ کس حتی نباید VPN را که گزارش شده است برای نگه داشتن این نوع گزارش ها در نظر بگیرد. این در واقع یکی از اهداف اصلی داشتن VPN در وهله اول - حریم خصوصی را شکست می دهد.

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است این سیاههها حفظ شود ، اما اصلی ترین آن سود است. به همین دلیل مهم است که به ویژه در خدمات رایگان VPN محتاط باشید. این ارائه دهندگان باید به نوعی درآمد کسب کنند و داده ها با ارزش هستند. داده هایی که به ایجاد پروفایل در اطراف یک کاربر اختصاصی کمک می کنند ، به ویژه چنین هستند و می توانند به تبلیغ کنندگان یا اشخاص ثالث فروخته شوند. در حالت بدتر ، هکرها یا snoopers می توانند دست خود را بر روی این سیاههها بگیرند و شما را در معرض حملات قرار دهند. به طور خاص ، اطلاعات شخصی فاش شده به راحتی می تواند منجر به سرقت هویت شود.

گارانتی قناری

قبل از شروع به کار ، یک اصطلاح دیگر که لازم به ذکر است ، "ضمانت اجباری" است. اینها توسط برخی از ارائه دهندگان به عنوان راهی برای کمک به حفظ حریم خصوصی تبلیغ می شود. قناری گارانتی معمولاً یک صفحه وب واحد است ، که معمولاً یک بار در ماه به روز می شود ، که بیان می دارد هیچ حکم نامه مخفی دولت برای ارائه دهنده صادر نشده است. به طور پیش فرض ، اگر این بیانیه حذف شود ، این نشان می دهد که پرونده احضاریه صادر شده است و به همین ترتیب به کاربران هشدار می دهد.

البته ، اگر ارائه دهنده کاملاً بدون سیستم باشد ، به هیچ وجه داده ای برای تحویل ندارد. به همین ترتیب ، بسیاری از ارائه دهندگان دارای سیاست های واقعی عدم وجود گزارش می گویند که قناری ضمانت بی معنی است. بعلاوه ، این واقعیت که آنها اغلب فقط یک بار در ماه به روز می شوند ، باعث می شود که آنها حتی کمتری از آن استفاده کنند. با این وجود ، ما در این پست قناری های ضمانت نامه را به عنوان مناسب برای ارائه دهندگان ذکر خواهیم کرد.

پنج چشم و 14 کشور چشم

یکی دیگر از عوامل ارزش برجسته در چارچوب سیاست های ورود به سیستم ، موقعیت مکانی کشور هر ارائه دهنده است. به طور خاص ، مفید است بدانید ارائه دهنده شما در یک کشور پنج چشم یا 14 چشم مستقر است یا خیر. «پنج چشم» (FVEY) یک پیمان اطلاعاتی یا اتحاد بین کشورهایی است که در توافق نامه UKUSA دخیل هستند. اینها استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلیس و ایالات متحده آمریکا هستند. براساس توافق نامه ، این کشورها هوش سیگنالهایی را با یکدیگر به اشتراک می گذارند.

یکی از پیامدهای توافق نامه FVEY ، که برای کاربران VPN بسیار مهم است ، این است که این امکان را برای کشورهای شرکت کننده فراهم می کند تا قوانین نظارت خود را دور بزنند. کشورهای مختلف قوانین مختلفی دارند و ممکن است دولتها مجاز به نظارت بر مردم در کشورهای دیگر باشند اما نه خودشان. اشتراک اطلاعات بین کشورها بدان معنی است که دولت ها می توانند از شهروندان یکدیگر و اطلاعات تجاری جاسوسی کنند.

شاید شما نیز درباره 14 چشم شنیده باشید. این مربوط به گروه گسترده ای از کشورها است که شامل نه کشور دیگر: بلژیک ، دانمارک ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، هلند ، نروژ ، اسپانیا و سوئد است. این کشورها به روشهای مختلف در اشتراک اطلاعات سیگنال شرکت می کنند.

سایر کشورهایی که گفته می شود درگیر اتحاد پنج چشم هستند کره جنوبی و سنگاپور هستند. ژاپن نیز به دلیل روابط نظارتی خود با آمریکا ، مانند اسرائیل ، در اخبار بوده است.

ممکن است برخی از کاربران با آگاهی بیشتر درباره حریم خصوصی ، از استفاده از ارائه دهندگان مستقر در هر یک از این کشورها جلوگیری کنند. حتی ممکن است بخواهید در صورت امکان از اتصال به سرورهای مستقر در این کشورها جلوگیری کنید.

خط مشی VPN آشکار شد

اکنون که انواع گزارش هایی را که ممکن است توسط ارائه دهندگان نگهداری شود و مواردی را که می توان برای آنها استفاده کرد ، پوشش داده ایم ، شما ایده بسیار بهتری خواهید داشت که هنگام بررسی سیاست های ورود به سیستم از ارائه دهندگان مختلف ، چه چیزی را جستجو کنید. وقت آن است که گیر بیفتیم و دقیقاً مشخص کنیم این ارائه دهندگان چه چیزی را ردیابی و ذخیره می کنند ، تا به شما کمک کنند تصمیم بگیرید کدام یک ممکن است بهترین برای شما باشد.

آ

AceVPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
سیاهههای مربوط به ترافیک: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

آیا ادعای "هیچ سیاهه ای از AceVPN" تحمل نشده است؟ خوب ، سیاست حفظ حریم خصوصی آن می گوید: "ما به کاربران خود جاسوسی نمی کنیم و بر استفاده از اینترنت آنها نظارت نمی کنیم. اگر دلایل منطقی داشته باشیم که گمان کنیم کاربر نهایی درگیر فعالیتهای مجرمانه است ، ما حق داریم به اطلاع دستگاههای اجرای قانون بپردازیم. "

در صفحه سؤالات متداول آمده است كه: "ما دوره را وارد نمی كنیم. بدون ورود به سیستم داده متا ، بدون ورود به سایت ترافیک و ردیابی استفاده از پهنای باند. "این بدان معنی است که این ارائه دهنده عاری از هرگونه گزارش ترافیکی و سیاهههای مربوط به اتصال است.

AirVPN (ایتالیا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، اما آنها سیاهههای مربوط به هم هستند
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در بخش سؤالات متداول AirVPN ، در پاسخ به سؤال "آیا شما جلسات جلسات یا هر نوع دیگری از سیاهههای مربوط را می توان برای ردیابی هویت و فعالیت خالص استفاده کرد؟" پاسخ می دهد: "نه ، ما اینگونه پرونده ها را نگه نداریم. به این ترتیب ، می توان نتیجه گرفت که هیچگونه ترافیک ذخیره نمی شود.

در سیاست حفظ حریم خصوصی ، اظهار شده است که "سرورهای هوایی و رویه های نرم افزاری فقط داده های شخصی را که برای عملکرد فنی سرویس ، به عنوان مثال آدرس IP ضروری هستند ، به دست می آورند."

این می تواند باعث نگرانی شود. با این حال ، بعداً بیان شده است که "داده ها به صورت ناشناس برای گزارش های آماری در مورد استفاده از سرورها ، استرس CPU ، مسائل فنی به منظور بهبود خدمات ، رفع اشکالات و به عنوان یک اقدامات متقابل در برابر حملات خالص جمع می شوند." این نشان می دهد که تمام سیاهههای مربوط به اتصال هستند. جمع شده است به این معنی که آنها با یک کاربر جداگانه در ارتباط نیستند.

آنونین (انگلستان) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در صفحه اصلی خود ، این VPN ادعا می کند: "همیشه ناشناس ، هیچ چیزی در آن ثبت نشده است." طبق مقررات پردازنده پرداخت ممکن است اطلاعات مربوط به پرداخت ها ثبت شود. "این به نظر خوب می رسد زیرا به نظر می رسد هیچگونه ترافیک یا اتصال در آن ذخیره نشده است..

ناشناس (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در صفحه اصلی وب سایت Anonymizer ، این شرکت با اعلام اینکه "هرگز وب سایتهایی که بازدید می کنید ، مشاهده یا ردیابی یا نگهداشت آنها نخواهد بود" را شروع می کند. "اما از نظر کاربرد ، جمله زیر وجود دارد:

"حداکثر تا حد مجاز توسط قانون قابل اجرا ، Annonizer می تواند نامه الکترونیکی ، یا سایر ارتباطات الکترونیکی را رصد کند و ممکن است چنین اطلاعاتی را در صورت داشتن دلیل حسن نیت فاش کند ، برای این که معتقد باشد برای اطمینان از رعایت شما از این توافق نامه ضروری است ، و حمایت از حقوق ، دارایی و منافع احزاب ناشناس یا هر مشتری از یک حزب ناشناس. "

این به نظر می رسد نگران کننده است ، اما این را نمی گوید که چنین نظارت بطور مداوم انجام می شود. این تنها بخش در سایت است که به گزارش سیاههها و ردیابی مربوط می شود ، بنابراین ما از تیم پشتیبانی اطلاعات بیشتری خواستیم. آنها پاسخ دادند كه "ناشناس هرگز اطلاعات مربوط به كاربر را كه از طريق كاربر / برنامه صورت مي گيرد ، نگه نمي دارد. ما هیچ برچسب زمانی ، پهنای باند یا سایت هایی را بازدید نمی کنیم. "

VPN ناشناس (سیشل) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

وب سایت ناشناس VPN ادعاهای جسورانه ای دارد:

"هیچ سیاهه ای که همیشه نیست. ما در این باره جدی مرده ایم. ما هیچ مشکلی از فعالیت آنلاین شما ذخیره نمی کنیم. بنابراین اگر فشار به سمت بیل شود و دولتها از ما بخواهند گزارش های کاربران خود را تحویل دهیم ، ما فقط به آنها می گوییم "مردمی متاسفم ، نمی توانند به شما کمک کنند زیرا ما سیاههها را حفظ نمی کنیم". ساده است."

پس از بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی ، متوجه شدیم که در واقع این ارائه دهنده هیچگونه گزارش ترافیکی را حفظ نمی کند ، بنابراین سابقه مرور شما هرگز ثبت نمی شود. این گزارشات مربوط به اتصال ، از جمله مکان سرور ، زمانهای زمانی و مقدار داده منتقل شده را حفظ می کند.

AnonVPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

خط مشی رازداری AnonVPN بیان می کند که: "ما گزارش های زمان اتصال ، فعالیت یا IP های اصلی را حفظ نمی کنیم. آنچه ما جمع آوری نمی کنیم قابل درخواست نیست..

Astrill VPN (سیشل) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در بخش سؤالات متداول خود ، Astrill VPN توضیح می دهد که داده های اتصال ، از جمله IP و زمان اتصال را در طول جلسات فعال وارد می کند تا بر تعداد اتصالات همزمان از یک حساب واحد نظارت کند. این امر بیان می کند که این موارد بلافاصله پس از پایان جلسه برداشته می شوند یا می توانید آنها را (احتمالاً طی یک جلسه) از ناحیه عضو پاک کنید..

در همان پاسخ توضیح داده می شود که سیاهههای مربوط به اتصال از جمله زمان اتصال و مدت زمان ، کشور و نوع دستگاه برای 20 اتصال اخیر (در هر کاربر) ثبت شده است. اگرچه ، هیچ اطلاعات شناسایی شخصی (مانند آدرس IP) وجود ندارد.

Avira Phantom VPN (آلمان) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، اما می تواند خاموش باشد
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در بخش سؤالات متداول در صفحه اصلی این ارائه دهنده ، صریحاً بیان شده است که اطلاعات شناسایی شخصی مانند آدرس IP ردیابی نمی شوند. Avira Phantom VPN برخی از گزارش های اتصال از جمله میزان داده های مورد استفاده و داده های تشخیصی (به عنوان مثال اشکالات درگیر) را در خود نگه می دارد. دومی را می توان در رابط محصول خاموش کرد.

AzireVPN (سوئد) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

AzireVPN تقسیم کاملاً واضح از خط مشی صفر خود را در شرایط خدمات (TOS) خود ارائه می دهد:

AzireVPN هنگام استفاده از خدمات ما هیچگونه ترافیک یا فعالیت کاربر را وارد نمی کند.
AzireVPN زمانهای مشخص یا هرگونه اطلاعاتی را که کاربر در هنگام اتصال یا قطع خدمات ما از آن استفاده می کند ، وارد نمی شوید.
AzireVPN هیچ پهنای باندی را روی سرورهای ما وارد نمی کند.
AzireVPN آدرس IP IP کاربران ما را هنگام اتصال یا آدرس IP AzireVPN خود هنگام استفاده از خدمات ما وارد نمی کند.
AzireVPN تعداد جلسات فعال یا کل جلسات شما را وارد نمی کند.
AzireVPN درخواستهای DNS شما را روی سرورهای ما وارد نمی کند. "

این دقیقاً همان نوع سیاست ورود به سیستم روشن است که امیدوارید در وب سایت های همه ارائه دهندگان مشاهده کنید.

Avast SecureLine VPN (جمهوری چک) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، حداکثر 30 روز نگهداری می شود
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

Avast مجموعه کاملی از محصولات حفظ حریم خصوصی و امنیتی را ارائه می دهد و در نتیجه دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی طولانی است. در اینجا آنچه مربوط به سرویس VPN است:

"Avast SecureLine: هنگامی که شما از خدمات شبکه خصوصی مجازی Avast SecureLine (VPN) استفاده می کنید ، سرور ممکن است داده های اساسی خاصی مانند زمان و مکان شبکه ای که اتصال VPN از آن ساخته شده است و مدت زمان اتصال VPN را ضبط کند. این اطلاعات به طور معمول طی 30 روز حذف می شود. علاوه بر این ، سیستم ممکن است داده ها را در پهنای باند منتقل شده در هر جلسه ذخیره کند. "

بنابراین ممکن است سیاهههای مربوط به اتصال تا 30 روز حفظ شود ، اما هیچ ترافیک وجود ندارد و آدرسهای IP ثبت نمی شوند.

ب

موز VPN (انگلستان / قبرس) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، به مدت دو هفته ذخیره می شود
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

همانطور که در بخش سؤالات مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی بیان شد:

"س: - آیا پرونده های فعالیت کاربر را نگه دارید و تا چه مدت؟ پاسخ: - VPN موز هیچ فعالیتی در مورد کاربر (سایتهایی که بازدید می شوند ، جستجوی کاربر ، ایمیل و غیره) نمی باشد. ما فقط تلاش های دسترسی به سرورهای خود (برای امنیت و عیب یابی) ، مدت زمان جلسه و پهنای باند استفاده می کنیم. اینها به مدت 2 هفته نگهداری می شوند. "

بنابراین ، به طور خلاصه ، موز VPN سیاهههای مربوط به راهنمایی و رانندگی را حفظ نمی کند ، اما این اطلاعات را به مدت دو هفته ذخیره می کند. آنچه در اینجا مشخص نیست اینست که آیا این گزارش ها به یک IP کاربر واقعی گره خورده اند یا خیر. از ما درخواست شفاف سازی کردیم و به ما گفته شد که آدرس های IP شامل هستند.

Betternet (کانادا) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: بله ، سیاهههای مربوط به ترافیک جمع شده (1 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

Betternet اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ می کند اما فقط در طی یک جلسه فعال ، که پس از آن آدرس IP کاربر حذف می شود. در معرفی سیاست حفظ حریم خصوصی ، در مورد این واقعیت صحبت می کند که PII شما ، از جمله آدرس IP شما را با فعالیت مرور آنلاین شما مرتبط نمی کند. این نشان می دهد که برخی از ترافیک وجود دارد و در واقع این بعداً در این خط مشی روشن می شود.

Betternet داده های جمع آوری شده درباره وب سایت بازدید شده و برنامه های مورد استفاده را ذخیره می کند. یکی از دلایل قرار دادن تبلیغات عمومی در سایت ها یا برنامه های خاص است. اگرچه در واقع سابقه مرور را به یک کاربر خاص وصل نمی کند ، ممکن است برخی از این ایده که وجود ترافیک وجود دارد ناراحت کننده باشند.

blackVPN (هنگ کنگ) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به ddress IP: نه (1 امتیاز)

اولین ادعا در صفحه اصلی وب سایت blackVPN "عدم وجود ترافیک است. هیچ ارتباطی وجود ندارد هیچ پرونده DNS وجود ندارد. آدرس IP واقعی شما هرگز وارد نشده است. " بعداً فهمید که این به شهرت یک ارائه دهنده خصوصی و امن آسیب می زند. به این ترتیب ، دیگر این سیاههها را نگه نمی دارد و در پایان هر جلسه تمام داده ها حذف می شوند.

BolehVPN (مالزی) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، سیاهههای مربوط به کل
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

BolehVPN سیاهههای مربوط به ترافیک را حفظ نمی کند و فعالیت کاربر را زیر نظر نمی گیرد. به طور معمول سیاهههای مربوط به اتصال مانند زمانهای زمانی یا استفاده از پهنای باند را برای کاربران خاص نگه نمی دارد. اما ترافیک کلی و تعداد اتصالات برای هر سرور را ردیابی می کند. این خوب است زیرا به هیچ کاربر خاصی وصل نشده است. سیاست حفظ حریم خصوصی بیان می کند که "ممکن است سیاهههای مربوط را به طور موقت روشن کند تا سوءاستفاده از خدمات ما را شناسایی کند ..." و این اتفاق رخ داده است "چندین بار در سالها فعالیت ما".

Boxpn (ترکیه) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در خط مشی رازداری خود ، Boxpn به کاربران می گوید "ما هیچ وقت فعالیتهای آنلاین را نگه نداریم یا اطلاعات خصوصی را درباره فعالیت های کاربر شخصی در شبکه خود ذخیره می کنیم." ما با ارائه دهنده در مورد گزارش های اتصال دو بار بررسی کردیم و یک نماینده تأیید کرد که هیچ گونه سیاهه ای نگهداری نمی شود..

BTGuard (کانادا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

وب سایت BTGuard دقیقاً آنچه را انجام می دهد یا جمع آوری نمی کند ، تجزیه و تحلیل نمی کند ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی بیان می کند "Netcrawled LLC آدرس های پروتکل اینترنت (IP) یا استفاده مشتری را جمع نمی کند." این به اندازه IP خوب است. ضبط نشده است.

بافر (جبل الطارق) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، به مدت 30 روز ذخیره می شود
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

در صفحه اصلی این سایت ارائه دهندگان آمده است: "در Buffered VPN ما هیچگونه فعالیت آنلاین خود را تحت هر شرایطی وارد نمی کنیم." این در TOS ساخته شده است که به ما می گوید هیچ ترافیکی وجود ندارد اما برخی از سیاهههای مربوط به اتصال به مدت 30 روز ذخیره می شوند. . اینها شامل آدرس IP واقعی شما ، مدت زمان اتصال و میزان داده منتقل شده است.

BulletVPN (استونی) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

سیاست حفظ حریم خصوصی BulletVPN دقیقاً مشخص می کند که چه اطلاعاتی را انجام می دهد و جمع آوری نمی کند. هیچ سابقه ترافیکی و هیچ ارتباطی در ارتباط با IP نیست. BulletVPN کل داده های مورد استفاده برای هر کاربر را ردیابی می کند و بر تعداد اتصالات همزمان در هر حساب نظارت می کند.

ج

CactusVPN (مولدووا) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

CactusVPN مطابق با شرایط آن ، هیچ سیاستی در رابطه با ثبت ندارد & صفحه شرایط: "این بدان معنی است که ما با استفاده از هر یک از راه حل های حفظ حریم خصوصی ما داده ای را که مربوط به فعالیت های شما باشد ذخیره نمی کنیم و هیچ یک از اطلاعات شما را ضبط ، نظارت ، ثبت یا ذخیره نمی کنیم. CactusVPN همچنین تضمین می کند که هیچ یک از اطلاعات شما به شخص ثالث منتقل نمی شود. ما هیچ گونه آدرس IP ، سیاهههای مربوط به ترافیک ، زمانهای اتصال ، اطلاعاتی از پهنای باند یا مدت زمان جلسه را که می توان برای یک شخص مجزا ردیابی کرد ، ذخیره نمی کنیم. "

CitizenVPN (دانمارک / باهاما) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

پایه دانمارک این ارائه دهنده ممکن است چند زنگ خطر را صدا کند. با این حال ، همانطور که در وب سایت آن شرح داده شده است ، خدمات VPN آن از باهاما ارائه می شود. این بدان معنی است که CitizenVPN مشمول قوانین نگهداری داده های اتحادیه اروپا نیست. علاوه بر این ، سیاست حفظ حریم خصوصی آن توضیح می دهد که اگرچه برخی از ورود به سیستم اتصال را حفظ می کند ، تضمین می کند که هر گونه اطلاعات ضمیمه IP ناشناس شود..

CyberGhost (رومانی) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، اما فقط اتصال را امتحان کرده و به کاربران گره خورده نیست
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

همانطور که در سیاست حفظ حریم خصوصی CyberGhost آمده است ، "از طریق خط مشی سخت و بدون هیچگونه گزارش ، اطمینان حاصل می کنیم که ما ترافیک کاربرانی را که در داخل تونل CyberGhost VPN انجام می شود ، ردیابی نمی کنیم ، مانند: تاریخچه مرور ، مقصد ترافیک ، تنظیمات برگزیده ، محتوای داده ، آدرس IP یا نمایش داده شد DNS. "

به طور خلاصه ، CyberGhost هیچگونه گزارش ترافیکی را حفظ نمی کند و هیچ ارتباطی را که می تواند به یک کاربر اختصاصی متصل شود ، ندارد. تنها مواردی که در آن مشاهده می شود ، تلاش برای اتصال و موفقیت یا عدم موفقیت آنها است ، اما این اطلاعات به حساب های کاربر مرتبط نیست.

CyberSilent (لهستان) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در TOS خود ، CyberSilent صریحاً خط مشی های مربوط به صفر را تنظیم می کند: «CyberSilent VPN سیاهههای مربوط را برای هر مشتری VPN نظارت نمی کند ، ذخیره یا ضبط نمی کند. ما تمبرهای زمانی را ذخیره نمی کنیم ، از داده های مورد استفاده ، اطلاعات مربوط به فعالیت ها ، آدرس های IP استفاده نمی کنیم. "

د

DefenceVPN (کانادا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در صفحه اصلی DefenceVPN آمده است: "ما در DefenceVPN به اینجا وارد نمی شویم ، به این ترتیب اطلاعات شما از اشخاص ثالث کاملاً ایمن است." VPN). ما کل داده های استفاده شده در طول جلسه را که توسط نام کاربری ذخیره می شود ، وارد می کنیم. ما در طول یک جلسه ، ترافیک ، نشانهای ورودی یا خروجی ، آدرس های IP را نگه نمی داریم. "

بنابراین تنها سیاهه ای که نگه داشته می شود کل داده های مورد استفاده در هر کاربر در طی یک جلسه است. این ارائه دهنده پهنای باند نامحدود را ارائه می دهد ، بنابراین این گزارش احتمالاً برای جلوگیری و شناسایی سوءاستفاده از سرویس توسط یک شخص استفاده می شود.

DefenceVPN قناری ضمانت ارائه می دهد که در هنگام نوشتن یک لایحه تمیز گزارش داده است.

Doublehop (سیشل) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

Doublehop خود را به عنوان "راه اندازی تازه VPN با هدف خاموش كردن قایق ..." به بازار عرضه می كند و در واقع به نظر می رسد كه رویكردی متفاوت و متفاوت در سراسر هیئت مدیره دارد. سیاست خصوصی و واضح حفظ حریم خصوصی آن ، فریاد برخی از اسناد ضعیف یا پر از حرف است که مجبور به تحمل برخی از ارائه دهندگان شده ایم. وقتی صحبت از گزارش ها می شود ، این چیزی است که Doublehop برای گفتن دارد:

صفر ، زیپ ، زیلچ ، نادا. برای realsies ، / dev / null 2>&1. ما هیچ چیزی برای اشتراک با مقامات نداریم ، حتی اگر احساس اجباری کنیم.

عدم وجود ترافیک
بدون ثبت درخواست DNS
بدون ورود به زمان
بدون ورود به پهنای باند
بدون ورود به آدرس IP "

برای ما خوب به نظر می رسد!

ه

EarthVPN (قبرس) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بالقوه (0 امتیاز)

خط مشی رازداری EarthVPN در مورد موضوع ورود به سیستم کمی گیج کننده است. از سویی می گوید: "آدرس IP شما توسط ما وارد شده است تا بتوانیم از هرگونه اسپم ، کلاهبرداری یا سوء استفاده از سایت و خدمات خود جلوگیری کنیم."

بعداً این جمله وجود دارد که "EarthVPN نه استفاده از VPN و نه فعالیت کاربر را ثبت نمی کند. نه ما و نه اشخاص ثالث از نظر فنی قادر نیستیم آدرس IP را با یک حساب کاربری مطابقت دهیم. »به نظر می رسد قسمت دوم این با آنچه در گذشته گفته شد مغایرت دارد. ما از ارائه دهنده درخواست توضیح دادیم اما در زمان نوشتن پاسخی دریافت نکردیم.

IP مخفی آسان (سیشل) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

Easy-Hide-IP یک خط مشی درستی ندارد. "ما هیچ وقت نگارشهای فعالیت آنلاین را حفظ نمی کنیم یا اطلاعات خصوصی در مورد فعالیتهای کاربر شخصی را در شبکه خود ذخیره می کنیم."

ExpressVPN (جزایر ویرجین بریتانیا) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

ExpressVPN هیچ گزارش ترافیکی را حفظ نمی کند و فعالیت کاربر را نظارت نمی کند. این کار باعث می شود تا اطلاعات مربوط به اتصال از جمله تاریخ اتصال (نه زمان) و سرور مورد استفاده حفظ شود. همچنین کل داده منتقل شده در هر کاربر نیز مورد بررسی قرار می گیرد. ExpressVPN آدرس IP شما را وارد نمی کند ، اما گزارش های اتصال به حساب کاربری گره خورده است. با این حال ، از آنجا که می توانید بدون تحویل PII (با استفاده از بیت کوین و یک ایمیل مشعل) در ExpressVPN ثبت نام کنید ، این بدان معنی نیست که گزارش ها می توانند به یک فرد مرتبط باشند.

توجه داشته باشید که ExpressVPN عبارت "سیاهههای مربوط به اتصال" را کمی متفاوت با نحوه تعریف آن در بالا تعریف می کند ، و مطابق تعریف آنها (که شامل داده های مربوط به داده یا مقدار داده منتقل نشده) ، آنها هیچ ارتباطی را حفظ نمی کنند. این اختلافات به کنار ، نکته مهم در اینجا این است که شرکت هیچ گونه اطلاعاتی را که می تواند برای شناسایی کاربر منفرد استفاده شود ، ندارد..

یک مورد اخیر که مقامات ترکیه از سرور ExpressVPN به عنوان بخشی از تحقیقات توقیف کردند. با این حال ، آنها هیچ اطلاعات مفیدی را پیدا نکردند ، واقعیتی که به منظور تهیه نسخه پشتیبان از ادعاهای بدون ثبت شرکت است.

ف

F-Secure Freedome VPN (فنلاند) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم؟ نه (1 امتیاز)
سیاهههای مربوط به ترافیک: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

صفحه اصلی این ارائه دهنده می گوید که هیچ ترافیک وجود ندارد. در خط مشی رازداری ما یاد می گیریم که F-Secure "سیاهههای موقت که شامل مدت زمان جلسات VPN ، میزان داده منتقل شده ، شناسه دستگاه و آدرس IP عمومی از جایی باشد که مشتری VPN به خدمات ما وصل می شود ، حفظ کند." به مدت 90 روز نگه داشته می شوند.

Faceless.Me (قبرس) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

این ارائه دهنده ادعا می کند که یک خط مشی واقعی برای عدم ورود به سیستم دارد. حتی در صفحه اصلی خود اعلام می کند که "ما فعالیت های شما را نگه نمی داریم ، بنابراین اگر FBI سؤال کند - هیچ چیزی وجود ندارد." با مراجعه به صفحه سؤالات متداول ، وقتی از سوالات مربوط به فعالیت آنلاین پرسیده می شود ، پاسخ این است: "نه! قطعا نه! ما فقط جمع استفاده داده ها و آدرس IP شما را که برای حسابداری داخلی ما لازم است ، ردیابی می کنیم. و حتی این داده ها برای مدت محدود در سرورهای ما نگهداری می شوند. "

بنابراین در واقع ، سیاهههای مربوط به شکل سیاهههای مربوط به اتصال وجود دارد و اینها شامل آدرسهای IP کاربر واقعی است.

FinchVPN (مالزی) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در خط مشی رازداری ، FinchVPN توضیح می دهد که هیچ گونه داده استفاده از اینترنت را ضبط نمی کند و فعالیت کاربر را ردیابی نمی کند. این کار برخی از سیاهههای مربوط به اتصالات از جمله Timestamps و استفاده از پهنای باند را حفظ می کند. اینها به جای IP های کاربر واقعی به حساب های کاربری متصل می شوند. از آنجا که پرداخت سکه را می پذیرد ، شناسه کاربر لزوماً PII را تشکیل نمی دهد.

Flow VPN (کانادا) 0/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: بله (0 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

بیشتر ارائه دهندگان ما تا کنون با آنها روبرو شده ایم که اطلاعات خط مشی ورود به سیستم را به راحتی در سایت خود در دسترس دارند. این معمولاً در خط مشی رازداری یا TOS است که یکی از آنها یا هر دوی آنها را می توانید در صفحه وب سایت پیدا کنید. این مورد با Flow VPN اتفاق نمی افتد ، اما پس از جستجوی سریع ، ما خط مشی مربوط به سیاههها را پیدا کردیم.

جای تعجبی نیست که پنهان است ، زیرا زیبا نیست. این ارائه دهنده "حق ورود اطلاعات اشتراک (از جمله منابع معامله) ، اتصال آدرس IP ، درخواست تأیید اعتبار ، داده های جلسه (IP اختصاص داده شده ، تاریخ اتصال ، زمان ، مدت زمان و غیره) را برای خود محفوظ می دارد." بنابراین بله ، این انواع گزارش های اتصال و آنهاست. به یک آدرس IP منبع وصل شده اید.

اما این بدترین قسمت نیست. "ما برای رعایت الزامات ارائه دهندگان پهنای باند ما حق خود را برای ورود به سیستم در شبکه خود و استفاده از سیستم های خودکار برای نظارت بر فعالیت شبکه برای سوءاستفاده (مانند استفاده از BitTorrent و به اشتراک گذاری فایل های همتا به همتا) به دست می آوریم." هر کاری که هنگام اتصال با این ارائه دهنده انجام دهید ممکن است وارد سیستم شوید!

FlyVPN (ایالات متحده) 1/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر ، اما IP های منبع و مقصد ثبت شده اند (1 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

FlyVPN هیچ سابقه ترافیکی را حفظ نمی کند. این یک لیست کامل از گزارش های اتصال ، از جمله آدرس IP ، زمان سنج ، IP مقصد و شماره پورت شما را نگه می دارد. بخاطر داشته باشید که با جمع آوری IP واقعی ، زمانهای مکانی و IP مقصد خود ، این ارائه دهنده ممکن است در حال نگه داشتن سیاهههای مربوط به ترافیک باشد.

FrootVPN (سوئد) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

صفحه اصلی FrootVPN می گوید: "ما به حفظ حریم خصوصی اینترنت شما اهمیت می دهیم و به همین دلیل به هیچ وجه چیزی را وارد نمی کنیم. جزئیات شما هرگز با شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود. "این بیشتر در صفحه" بدون ورود به سیستم "مشخص می شود که تأیید می کند که هیچ سیاهه ارتباطی مانند نشان های زمانی ذخیره نشده اند.

Freedom-IP (فرانسه) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

Freedom-IP هیچ گزارش ترافیکی را ثبت نمی کند و درمورد داده هایی که از هر جلسه جمع می کند جلو است:

"آدرس IP اتصال
زمان شروع جلسه
زمان پایان جلسه
اطلاعات دریافت شده از جلسه
داده ارسال شده از جلسه "

البته این شامل آدرس IP کاربر نیز می شود که ایده آل نیست.

FrostVPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

FrostVPN هیچ اطلاعات ترافیکی را وارد نمی کند. ضبط می کند "زمان ، تاریخ و مکان اتصال VPN ایجاد شده است." با این وجود ، این اطلاعات را نمی توان به کاربر شخصی متصل کرد که نشان می دهد آدرس های IP جزئی از سیاهههای مربوط به اتصال نیستند..

ج

GhostPath (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

GhostPath یک خط مشی صحیح صفر است. همانطور که در خط مشی رازداری آن مشخص شده است "ما فعالیتهایی را خارج از سایت Ghost Path دنبال نمی کنیم" ، و "ما هیچ داده ای مربوط به جلسات VPN شما را وارد نمی کنیم."

GOOSE VPN (هلند) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، به مدت 30 روز ذخیره می شود
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

GOOSE VPN سیاهههای مربوط به ترافیک را حفظ نمی کند و فعالیت کاربر را زیر نظر نمی گیرد. این نشانه های اتصال ، از جمله تمبر تاریخ ، سیستم عامل (OS) ، موقعیت جغرافیایی عمومی و چند مورد دیگر را حفظ می کند. آدرس های IP کاربر ثبت نمی شوند و داده های اتصال به طور خودکار جمع می شوند. سپس به مدت 30 روز قبل از حذف ذخیره می شود.

GoTrusted VPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در خط مشی رازداری ، GoTrusted VPN ذکر می کند که ممکن است "اطلاعات مربوط به اطلاعات اتصال ، از جمله زمان و اندازه تمام بسته های ارسال شده از طریق اینترنت را در طول جلسه جمع آوری کند." و اینکه آیا سیاهههای مربوط به اتصال شامل آدرس IP هستند.

ما این سوال را به GoTrusted مطرح کردیم و آنها پاسخ دادند که اگرچه عملکرد کلی شبکه نظارت می شود ، "GoTrusted URL هایی را که مرور می کنید وارد نمی کند یا ترافیک جلسات فردی را کنترل می کند."

ح

HeadVPN (انگلستان) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در ارائه خط مشی رازداری VPN در صفحه شرایط و ضوابط خود ، این ارائه دهنده می گوید: "وب سایت فعالیت های کاربر را برای رفتارهای نامناسب نظارت نمی کند ، و نخواهد داشت ، و همچنین ما فعالیت های اینترنتی هر مشتری را حفظ نمی کنیم." گزارش های مربوط به اتصال ، اما وقتی از مشتری پشتیبانی کردیم ، یکی از نمایندگان به ما گفت که هیچ اتصال به سیستم وجود ندارد.

Hide.me (مالزی) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، برای چند ساعت ذخیره می شود
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

Hide.me سیاهههای مربوط به ترافیک را نگه نمی دارد و فعالیت کاربر را نظارت نمی کند. اگر شک دارید ، می توانید در واقع گواهی صادر شده توسط یک تحلیلگر امنیتی مستقل را تأیید کنید که تمام ادعاهای موجود در وب سایت را تأیید می کند. برخی از اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ می کند ، اما اینها آدرسهای IP واقعی کاربر را شامل نمی شوند و "هر چند ساعت" پاک می شوند.

Hide.me گزارش شفافیت را در زمان صدور گواهینامه فوق منتشر کرد (که می توانید در همان لینک مشاهده کنید.) نکته قابل توجه ، درخواست های بسیاری در طول سالهای تحت پوشش در گزارش وجود داشته است ، اما Hide.me اظهار دارد که پاسخ آن هر بار "veş.me نمی تواند و هیچ گزارش را ندارد. از این رو ما نمی توانیم اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع به شما ارائه دهیم. "

HideIPVPN (مولدووا) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

HideIPVPN "آدرس IP ، تاریخچه مرور ، مقصد ترافیک یا نمایش داده شدگان DNS را ذخیره نمی کند." گرچه بعداً در سیاست حفظ حریم خصوصی به ما هشدار داده می شود که "HideIPVPN از مشتریان خود می خواهد فرض کنند که تمام ارتباطات آنلاین آنها ناامن است." دقیقاً اعتماد به نفس در توانایی های خود به عنوان ارائه دهنده فریاد نمی زند.

HideMyAss (انگلستان) 1/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: نه ، اما آدرسهای IP و VPN IP را ضبط می کند (1 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

HideMyAss اطلاعاتی در مورد وب سایت هایی که بازدید می کنید ذخیره نمی کند ، اما گزارش های اتصال کاملاً مفصلی را ذخیره می کند. اینها شامل آدرس IP ، آدرس IP VPN ، زمان سنج و مقدار داده های استفاده شده است. آدرس IP نگران کننده است ، به خصوص که با آدرس IP VPN همراه است. این بدان معنی است که فعالیت به راحتی می تواند به راحتی به یک کاربر اختصاص داده شود ، بنابراین ممکن است سوابق راهنمایی و رانندگی را نیز حفظ کند.

در واقع ، این ارائه دهنده در سال 2011 درگیر پرونده FBI بود که در آن جزئیاتی را که برای ردیابی یک هکر LulzSec استفاده شده بود ، به او تحویل داد..

هولا (اسرائیل) 1/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: بله (0 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

به نظر می رسد Hola دارای یک "خط مشی همه پرونده ها" در خط مشی رازداری است: "داده های گزارش ممکن است اطلاعات مربوط به دستگاه شما را شامل شود: آدرس IP شما ، نوع مرورگر ، صفحات وب که بازدید می کنید ، زمان سپری شده در آن صفحات ، زمان دسترسی و تاریخ ، و شناسه منحصر به فرد ایجاد شده برای دستگاه شما (اگر از دستگاه های تلفن همراه خود از خدمات استفاده می کنید ، ممکن است چنین شناسه ای شماره تلفن همراه شما باشد). "(که می تواند شماره تلفن شما باشد!)

در ادامه می گوید: "ما از چنین داده هایی به شکل جمع شده استفاده می کنیم و با هیچ اطلاعات شخصی تلفیقی ندارد." واضح است که شماره تلفن PII است ، و به همین ترتیب یک آدرس IP است. هر دو به راحتی می توانند در یک کاربر شخصی ردیابی شوند.

Hotspot Shield (سوئیس) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: بله ، سیاهههای مربوط به کل (1 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

Hotspot Shield برخی از گزارش های ارتباطی ، از جمله IP واقعی شما را حفظ می کند. با این حال ، اینها در پایان هر جلسه حذف می شوند. در حالی که می گوید آدرس های IP کاربر واقعی را به فعالیت آنلاین پیوند نمی دهد ، باعث می شود که گزارش های وب سایتهای بازدید شده و برنامه های استفاده شده را جمع آوری کند.

در حقیقت ، در مورد این VPN اختلاف نظر وجود داشته است ، و حتی شکایتی نیز علیه آن توسط یک گروه مدافع حریم خصوصی مطرح شده است. همچنین یکی از موضوعات در گزارش سال 2016 بود که برخی از فعالیت های مشکوک آن ، از جمله هدایت ترافیک از طریق لینک های وابسته را روشن کرد. اگرچه حفظ حریم خصوصی ممکن است در اینجا نگران کننده نباشد ، این تاکتیک ها برای خاموش کردن بسیاری از کاربران کافی است.

من

ibVPN (رومانی) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

ibVPN فعالیتهای مرور کاربران سرویس VPN را ردیابی نمی کند. "ibVPN هیچ گونه ترافیکی یا استفاده از خدمات شبکه خصوصی مجازی خود را جمع آوری یا وارد نمی کند. ما نمی توانیم فعالیت خاصی را با هر کاربر خاص در ارتباط داشته باشیم. "اگرچه" استفاده "حاوی گزارش های اتصال است ، اما صریح در مورد آنها صحبت نمی شود ، بنابراین ما این سؤال را مطرح کردیم. یک نماینده پشتیبانی مشتری تأیید کرد که هیچگونه سابقه اتصال حفظ نمی شود.

IdentityCloaker (جمهوری چک) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله ، اما قابل پنهان است (1 امتیاز)

خط مشی رازداری IdentityCloaker می گوید:

وی گفت: "در حین گشت و گذار در وب از طریق سرورهای پروکسی Identity Cloaker یا VPN ، ما آدرس وب سایت های بازدید شده یا منابع دیگر را ذخیره نمی کنیم و هیچ داده های حمل شده را برای مدت طولانی تر از زمان لازم برای پایان بخشیدن به انتقال داده اینترنت ذخیره نمی کنیم. هیچ حافظه پنهانی در رسانه ضبط دائم (برای مثال هارد دیسک) مورد استفاده قرار نمی گیرد. "

قطعاً در اینجا ترافیک وجود ندارد و جمله آخر دلالت بر عدم وجود ارتباط در ارتباط ندارد ، اما ما فقط خواسته ایم تا اطمینان حاصل کنیم. معلوم می شود که زمان های زمانی و استفاده از داده ها هستند به عنوان آدرس های IP ثبت شده است. اما ، "اگر از برنامه Identity Cloaker استفاده می کنید و در حالت رمزگذاری شده متصل می شوید ، گزارش نمی تواند آدرس IP واقعی شما را ضبط کند و در عوض IP سرور پروکسی را ضبط می کند." سیاهههای مربوط به اتصال شش ماه قبل از حذف نگه داشته می شوند..

IPinator (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، سیاهههای مربوط به کل
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

TOS IPinator هنگام ورود به سیستم کمی مبهم است: "اگرچه ما از مطالب استفاده از مطالب استفاده نمی کنیم یا اطلاعات شخصی شما را با شخص ثالث به اشتراک نمی گذاریم ، ما هرگونه اطلاعاتی را که در صورت لزوم انجام دهیم طبق قانون برمی گردانیم. . "به نظر می رسد که هیچ ترافیکی را حفظ نمی کند اما کاملاً مشخص نیست. در ادامه می گوید: "IPinator.com. ممکن است جنبه های خاصی از شبکه را برای مدیریت سوءاستفاده ، حفظ و یا بهبود خدمات نظارت کند. "این به نظر می رسد که اطلاعات مربوط به اتصال هستند ، اما مجدداً فاقد جزئیات.

بخش سوالات متداول کمی بینش بیشتری را ارائه می دهد: «ما سوابق محتوای ترافیک را حفظ نمی کنیم. برای اطمینان از کیفیت خدمات ، ممکن است متغیرهای دیگر مانند پهنای باند و بار سرور را کنترل و جمع کنیم. "

بنابراین ما هیچ گزارش ترافیکی نداریم و فقط داده های اتصال کل هستند.

IPredator (قبرس) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

IPredator سیاهههای مربوط به ترافیک را به هیچ وجه نگه نمی دارد. به طور موقت داده های جلسه شامل محل سرور و نام کاربری را ذخیره می کند ، اما هیچ آدرس IP واقعی ندارد. علاوه بر این ، این داده ها فقط برای محدود کردن ورود همزمان استفاده می شود و پس از پایان جلسه حذف می شود. به همین ترتیب ، به هر حال این موارد به نظر نمی رسد که به سیستم اتصال تبدیل شوند.

IPVanish (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

یكی از اولین ادعاهای موجود در صفحه اصلی IPVanish چنین می گوید: "خط مشی دقیق ثبت صفر ، هویت شما را تحت پوشش قرار می دهد. ما به منظور حفظ حق شهروندی شما برای حفظ حریم خصوصی ، هیچگونه فعالیت شما را هنگام اتصال به برنامه های خود ثبت نمی کنیم. " ما از پشتیبانی درخواست کردیم و مطلع شدیم که این ارائه دهنده "فعالیتهای VPN هر مشتری واحد را نظارت ، ضبط یا ذخیره نمی کند."

به تازگی مشاهده شده است که از گزارشهای IPVanish در تحقیقات امنیت میهن استفاده شده است. با این حال ، شرکت در آن زمان تحت مالکیت متفاوت بوده و صاحبان فعلی به کاربران اطمینان داده اند که IPVanish در کنار خط مشی عدم ثبت موجود است..

IronSocket (هنگ کنگ) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: نه ، اما آدرس IP و منبع VPN را به مدت 72 ساعت (1 امتیاز) ذخیره می کند
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

IronSocket هیچ گزارش ترافیکی را حفظ نمی کند و فعالیت کاربر را نظارت نمی کند. همانطور که در خط مشی رازداری مشخص شده است ، سوابق اتصال را ضبط می کند:

"پس از استفاده از خدمات ، ما علاوه بر این اطلاعات جلسه زیر را جمع آوری می کنیم:

 • زمان و تاریخ اتصال جلسه و قطع ارتباط؛
 • آدرس IP مورد استفاده برای جلسه و به کدام سرور وصل شده است. و
 • نمایندگی عددی که کل بایت های منتقل شده در هر جلسه را نشان می دهد؛ "

کاملاً مشخص نیست که "آدرس IP استفاده شده برای جلسه" به آدرس IP کاربر واقعی یا شماره صادر شده توسط ارائه دهنده مراجعه کند. ما خواستار شفاف سازی شدیم و به نظر می رسد که هر دو ضبط شده اند. خاطرنشان می شود که این داده ها فقط 72 ساعت قبل از پاکسازی ذخیره می شوند.

Ivacy (سنگاپور) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

Ivacy با یک خط مشی واقعی بدون علائم عمل می کند. این نظارت بر ترافیک یا ضبط داده های جلسه ، "به این معنی است که ما نمی توانیم یک فعالیت خاص را با یک کاربر خاص از خدمات خود شناسایی و متصل کنیم."

IVPN (جبل الطارق) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

IVPN یکی دیگر از ارائه دهندگان است که از یک خط مشی بدون گزارش استفاده می کند. این سرویس بر روی ترافیک وب نظارت نمی کند و هیچ داده ای از جلسه ، مانند زمان سنج یا استفاده از پهنای باند را ضبط نمی کند.

ک

کسپرسکی (ایالات متحده آمریکا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

ما به دنبال سرویس خدمات یا خط مشی رازداری برای سرویس VPN کسپرسکی بودیم اما نتوانستیم چیزی پیدا کنیم. یک نماینده پشتیبانی مشتری توانست ما را به سمت پروانه پروانه هدایت کند اما در اینجا چیزی در مورد ورود به سیستم وجود ندارد. با این حال ، نماینده به ما اطمینان داد كه هیچگونه ترافیك یا اتصال به سیستم حفظ نمی شود. اگر مشکلی در سرویس وجود داشته باشد ، ممکن است سیاهههای مربوط برای تشخیص مسئله جمع آوری شوند.

کینو (اسرائیل) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

Keenow اطلاعات مربوط به ترافیک را حفظ نمی کند و فعالیت کاربر را نظارت نمی کند. این کارگاه ها شامل اتصالات اتصال ، از جمله آدرس IP واقعی ، استفاده از پهنای باند و زمان های زمانی ذخیره می شود. البته ، یکی از اطلاعات نگران کننده اینجا ، آدرس IP کاربر واقعی است که می تواند برای یک فرد قابل ردیابی باشد.

ل

لو VPN (هنگ کنگ) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر ، اما هر دو IP منبع IP و VPN IP ثبت شده اند (1 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

Le VPN داده های استفاده مانند وب سایت های بازدید شده را ذخیره یا نظارت نمی کند. این نشانه های اتصال ، از جمله آدرس IP واقعی ، زمان سنج ، آدرس IP VPN و مقدار داده های مورد استفاده را حفظ می کند. این واقعیت که یک آدرس IP واقعی به همراه IP جدید ذخیره می شود ، بدین معنی است که می توان همه فعالیت ها را برای کاربر شخصی ردیابی کرد. علاوه بر این ، داده ها برای "مدت معینی از زمان ذخیره می شوند حتی اگر ما هیچگونه تعهدی برای ذخیره چنین داده ای نداریم".

لیبرتی شیلد (انگلیس) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

خط مشی حریم خصوصی لیبرتی شیلد در پایین TOS آن به خاک سپرده شده است ، اما اینگونه بیان می کند: "ما به حفظ حریم خصوصی شما متعهد هستیم و داده های ترافیک یا فعالیت مرور را از طریق کاربران متصل به VPN ما جمع آوری یا ثبت نمی کنیم." سیاهههای مربوط به اتصال ، اما این محدود به محدوده زمانی ، مکان سرور و مقدار داده منتقل شده محدود می شود.

LimeVPN (هنگ کنگ) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

LimeVPN در حقیقت صفحه ای را برای توصیف خط مشی ورود به سیستم اختصاص داده است. در اینجا ، توضیح می دهد که هیچگونه ترافیکی از جمله بارگیری ها یا رسانه ها حفظ نشده است. این امر بیان می کند که برخی از سیاهههای مربوط به اتصال ، از جمله زمان سنج ، مدت زمان اتصال و استفاده از پهنای باند نگهداری می شوند. این داده ها برای یک دوره زمانی نامشخص نگهداری می شوند اما "به طور مرتب در سرورهای ما چرخانده می شوند". بلافاصله مشخص نیست که آیا این داده ها به یک IP کاربر متصل شده است ، اما چند سطر پایین آورده شده است: "نه ما و نه شخص ثالث از نظر فنی امکان پذیر نیستند. برای مطابقت با یک آدرس IP با یک حساب. "بنابراین با اطمینان می توان گفت که آدرس های IP مسئله ای نیستند.

LiquidVPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: خیر ، مگر در صورت سوءاستفاده از خدمات
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

LiquidVPN هیچ سابقه ترافیکی را ثبت نمی کند. برخی از ابرداده در زمان واقعی را کنترل می کند ، از جمله اینکه شما وارد سیستم شوید یا نه و چند دستگاه در یک حساب استفاده می شوند.

TOS آن اظهار داشت كه در صورت سوءاستفاده از این سرویس ، ابرداده بیشتری را ذخیره می كند. این ممکن است شامل آدرس های IP و از راه دور IP ، نشانگرهای زمانی و نام کاربری باشد. با این حال ، قبل از هرگونه ورود به سیستم ، در صفحه شفافیت اعلانی وجود خواهد داشت. LiquidVPN همچنین قناری ضمانتی را ارائه می دهد.

م

مولود (سوئد) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در حالی که یافتن سیاست حفظ حریم خصوصی این ارائه دهنده کمی دشوار است (هیچ پیوند مستقیمی از صفحه اصلی وجود ندارد) ، در نهایت این یک سیاست سختگیرانه بر روی نقشه ها نیست. هیچ سابقه فعالیت وجود ندارد و هیچ ابرداده به یک کاربر اختصاص داده نمی شود. در عوض ، مولود به سادگی ردیف پهنای باند کل سرور ، تعداد کل اتصالات فعلی و بار CPU در هر هسته را ردیابی می کند.

MyIP.io (ایالات متحده) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

در صفحه اصلی MyIP.io آمده است که هیچ سابقه فعالیتی وجود ندارد ، که بسیار عالی است. در خط مشی رازداری یا TOS هیچ مشکلی ذکر نشده است ، بنابراین مشخص نیست که آیا ارتباطات مربوط به ارتباط وجود دارد یا خیر. ما خواستار توضیح شدیم و به آنها گفتیم که سیاههها هستند هستند "از جمله سایر اطلاعات" ، نشانگرهای زمانی و IP واقعی را شامل می شود.

ن

NoodleVPN (مالزی) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

صفحه اصلی وب سایت NoodleVPN می گوید:

NoodleVPN به دلیل تجهیزات ویژه هیچگونه اطلاعاتی را در مشتری ذخیره نمی کند و نمی داند کاربران در اینترنت چه کاری انجام می دهند. تنها چیزی که ما می شناسیم [زیبا] در مورد کاربران ، آدرس ایمیل و نام کاربری آنها است. "

به نظر می رسد این هر دو گزارش ترافیک و اتصالات را در بر می گیرد ، اما ما برای اطمینان از این کار در تماس بودیم. یک نماینده پشتیبانی مشتری به ما اطمینان داد که هیچگونه سیاهه ای در هر صورت نگهداری نمی شود.

NordVPN (پاناما) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

NordVPN "سرویس سختگیرانه عدم دسترسی به سیستم" را از خدمات VPN خود تضمین می کند. گذشته از سیاهههای مربوط به ترافیک ، این شامل نشانگرهای زمانی ، پهنای باند و آدرسهای IP واقعی است.

nVPN (بوسنی) 4/ 4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

nVPN یکی دیگر از ارائه دهندگان با خط مشی بدون گزارش است. هیچ سابقه ترافیکی وجود ندارد و فعالیت کاربر کنترل نمی شود. علاوه بر این ، آن را به ثبت زمان های زمانی ، پهنای باند استفاده شده و یا آدرس های IP کاربر واقعی نیست.

ای

OctaneVPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، جمع
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

OctaneVPN در مورد نگرانی کاربران در مورد ورود به سیستم بسیار جلو است. در خط مشی رازداری خود خاطرنشان می کند: "وقتی محصولی را می فروشید که باعث حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن می شود ، سؤالات مربوط به ورود به سیستم مطرح می شود." در واقع ، این یک خط مشی واقعی برای عدم ثبت است که هیچ گونه سیاهههای مربوط به کاربر دیگری را نمی توان در آن نگه داشت . تنها سیاهههای مربوط به اتصال نگه داشته می شوند که مربوط به هر سرور جداگانه هستند ، از جمله تعداد اتصالات و استفاده از پهنای باند.

OneVPN (هنگ کنگ) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: مشخص نیست
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

خط مشی رازداری OneVPN روشن می کند که این ارائه دهنده نظارت بر فعالیت های آنلاین ندارد. همچنین بیان می کند که هیچ آدرس IP وارد نشده است. هیچ اشاره ای به گزارش های اتصال نیست ، اما حتی اگر آنها ثبت شده باشند ، هیچ آدرس IP ذخیره نشده است ، بنابراین همه چیز خوب است.

OverPlay (انگلستان) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

خط مشی رازداری OverPlay کوتاه و شیرین است ، با بیان اینکه "Overplay، Inc. هیچ گونه ترافیکی یا استفاده از سرویس شبکه Virtual Private Virtual خود را جمع آوری یا وارد نمی کند." کلمه "استفاده" ممکن است به پرونده های اتصال اشاره داشته باشد ، اما ما از آنها خواسته ایم تا اطمینان حاصل کنند. . در پاسخ ، به ما گفته شد كه هرگونه كاری در ارتباط نیست.

OVPN (سوئد) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

OVPN اظهار دارد كه حريم كاربر را بسيار جدی مي پذيرد ، و در واقع سياست سختگيري در مورد عدم وجود آن را دارد. بدون داشتن ترافیک و یا ورود به سیستم اتصال ، اظهار می دارد که تنها اطلاعاتی که تاکنون به یک شخص درخواست کننده ارائه داده می تواند روش پرداخت مورد استفاده باشد. همانطور که در خط مشی رازداری گفته شده است: "مجوزهای نوشتن برای فرآیندهای OpenVPN از سرورهای سرویس دهنده VPN ما حذف شده اند. این مانع از ورود هرگونه اطلاعات کاربر در هر زمان می شود. "

پ

PandaPow (هنگ کنگ) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

PandaPow تحت هیچ شرایطی سیاهههای مربوط به راهنمایی و رانندگی را حفظ نمی کند یا فعالیت کاربر را نظارت می کند. این اطلاعات باعث می شود تا اطلاعات مربوط به اتصال ، از جمله آدرس IP ، زمان سنج ، میزان داده منتقل شده و سرعت انتقال حفظ شود. البته بیشترین نگرانی در اینجا آدرس IP است. PandaPow مشخص نمی کند که داده ها برای چه مدت ذخیره می شوند.

حریم شخصی ایده آل (سوئیس) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

خط مشی رازداری کامل حریم خصوصی فقط دو پاراگراف طولانی است ، اما مشخص شده است که هیچ گزارش مربوط به افراد را ثبت نمی کند. این تنها استفاده کل را در سرورهای خود ثبت می کند.

دسترسی به اینترنت خصوصی (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در صفحه اصلی این ارائه دهنده ، یکی از اصلی ترین ویژگی ها "No VPN Traffic Logs" ذکر شده است ، بنابراین حداقل پاک می شود. هیچ چیز دیگری مربوط به سیاهههای مربوط به خط مشی رازداری یا TOS نیست. در بخش سؤالات متداول ، آنچه را که ما به دنبال آن هستیم ، پیدا می کنیم. در اینجا ، یک نماینده اظهار می دارد "PIA کاملاً از هر نوع گزارش و نگهداری نمی باشد." سپس پاسخ به جزئیات بیشتری می رسد:

وی گفت: "ما به طور واضح می توانیم اظهار كنیم كه شركت ما اطلاعات مربوط به دسترسی متادیتا را در مورد دسترسی یك مشترك به سرویس VPN ، مدت استفاده یك مشترك و مدت زمان استفاده از یك مشترك و از چه نشانی اینترنتی حفظ نمی كند. علاوه بر این ، سیستم رمزگذاری به ما اجازه نمی دهد تا آنچه را که IP از مشترکین بازدید می کند یا بازدید کرده است را مشاهده و ثبت کنیم. "

به نظر می رسد مانند یک خط مشی کاملاً صفر برای ورود به سیستم.

PrivateVPN (سوئد) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

PrivateVPN همچنین خط مشی بدون گزارش را ارائه می دهد. در خط مشی رازداری خود اعلام كرده است كه "PrivateVPN هیچگونه ترافیکی یا استفاده از خدمات خود را جمع آوری یا وارد نمی کند." ما فقط برای ارسال نامه از طریق ایمیل برای بررسی اینكه آیا این مربوط به سیاهههای مربوط به اتصال است یا خیر ، ارسال كردیم..

تونل خصوصی (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در سیاست حفظ حریم خصوصی تونل خصوصی هیچ اشاره ای به سیاست ورود به سیستم نیست ، اما در TOS ، این جمله وجود دارد:

پرونده های ذخیره شده در سرورهای ما فقط برای نظارت بر عملکرد سرور ، شناسایی اشکالات نرم افزاری ، شناسایی هرگونه نقض امنیتی احتمالی و به منظور شناسایی کاربران سوء استفاده می شوند. پرونده های log برای نظارت یا سانسور فعالیت های اینترنت شما استفاده نمی شوند. ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم ما علاقه ای به انجام کارهای شما در اینترنت نداریم. "

ما می توانیم از این مسئله اطمینان حاصل کنیم که هیچ ترافیک وجود ندارد اما پرونده های ثبت نام وجود دارد. ما از ارائه دهنده خواسته ایم تا این موارد را توضیح دهد. به ما گفته شد که سیاههها مربوط به زمان اتصال و میزان پهنای باند مورد استفاده هستند. آنها به یک ایمیل کاربر مرتبط هستند اما به یک آدرس IP کاربر واقعی مرتبط نیستند.

فای خصوصی (ایالات متحده) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

فای خصوصی برخی از اطلاعات خط مشی ورود به سیستم را در بخش سؤالات متداول خود ارائه می دهد. در اینجا می فهمیم که قطعاً هیچ ترافیکی در این ارائه دهنده نگهداری نشده است اما برخی از اطلاعات مربوط به اتصال وجود دارد. "ما مجموعه ای از سیاهههای مربوط به استفاده را حفظ می کنیم ، از جمله زمان روشن و خاموش کردن شبکه و کل بایت های منتقل شده." بعداً بیان می شود که این موارد را می توان به کاربر وصل کرد ، اما بیان نمی کند که آنها آدرس IP کاربر را ضبط می کنند یا خیر. از ما خواسته شده است که بدانیم و در واقع آدرس های IP به عنوان یک قسمت استاندارد از اطلاعات حساب ثبت می شوند. به این ترتیب ، می توان نتیجه گرفت که timestamps به یک IP کاربر واقعی متصل می شوند.

خصوصی (جمهوری چک) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: غیر واضح
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بالقوه (0 امتیاز)

خط مشی رازداری Privatia با ضعف های زیادی بیان نشده است ، اما کاملاً واضح است که هیچ ترافیکی توسط این ارائه دهنده نگهداری نمی شود. از گزارش های ارتباطی سؤال کردیم ، اما در هنگام نوشتن پاسخی دریافت نکرده ایم.

ProtonVPN (سوئیس) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

صفحه اصلی ProtonVPN می گوید "ما به عنوان یک ارائه دهنده VPN سوئیسی ، فعالیت کاربر را وارد نمی کنیم یا داده های خود را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم.".

در خط مشی رازداری ، ما می آموزیم که در حقیقت ProtonVPN آخرین تلاش ورود به سیستم موفقیت آمیز را ثبت می کند. می توان آن را به طور نامحدود ذخیره کرد ، اما با هر تلاش موفقیت آمیز مورد استفاده قرار نمی گیرد. هنوز مشخص نیست که آیا این مربوط به یک حساب کاربری است یا یک IP واقعی ، بنابراین ما این سؤال را مطرح کردیم. به ما گفته شد كه نشانهای زمانی فقط با حساب مرتبط هستند و هیچ آدرس IP واقعی ذخیره نمی شوند.

proXPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در صفحه اصلی ، یکی از جمله ها این است که "نرم افزار VPN proXPN به شما امکان می دهد همانطور که در نظر گرفته شده است در وب گشت و گذار کنید: به صورت ناشناس و بدون ورود و پیگیری فعالیت خود." پس اطلاعات مربوط به اتصال چیست؟ در صفحه خط مشی رازداری ، ما می آموزیم ، "ما گزارش های زمان اتصال ، فعالیت یا IP های اصلی را حفظ نمی کنیم." بنابراین همه ما در اینجا واضح هستیم.

Proxy.sh (سیشل) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در وب سایت Proxy.sh ، آنچه را که می خواهیم در بخش سؤالات متداول پیدا کنیم. این ارائه دهنده هیچ سابقه ترافیکی و هیچ ارتباطی را در اختیار شما قرار نمی دهد. این بیان می کند که در بعضی مواقع ، نیاز به مشاهده اتصالات در زمان واقعی است. در حالی که هشدارهایی را در این موارد فراهم می کند ، مجددا تکرار می شود که اتصالات به کاربران منسوب نیست.

PureVPN (هنگ کنگ) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

خط مشی رازداری PureVPN می نویسد: "ما هیچ سابقه ای از فعالیتهای مرور شما ، سیاهههای مربوط به اتصال ، سوابق IP های VPN اختصاص یافته به شما ، IPهای اصلی شما ، زمان اتصال شما ، تاریخچه مرور شما ، سایتهایی که بازدید کرده اید ، خروجی شما را نگه نمی داریم. ترافیک ، محتوا یا داده هایی که به آنها دسترسی پیدا کرده اید یا نمایش داده شد DNS ایجاد شده توسط شما. "

ما از یک پرونده FBI 2017 می دانیم که از آن برای ضبط آدرس های IP استفاده می کرد. در این شرایط ، timestamps و یک آدرس IP واقعی با داده های شرکت های دیگر در ارتباط با کاربر در ارتباط بودند.

از آنجا که ما به لیست می پردازیم ، مشخص است که PureVPN مطمئناً تنها ارائه دهنده نگهداری از این انواع گزارش ها نیست. با این حال ، قرار گرفتن در مرکز چنین موردی پر مخاطره که گزارش می شود اعتماد مصرف کننده نقض شده است برای تجارت خوب نیست. این شرکت بر جلب اعتماد کاربران متمرکز شده است ، و یک سیاست جدید رازداری را تنظیم کرده است که می گوید هیچ ارتباطی را در هر زمینه ثبت نمی کند.

علاوه بر این ، PureVPN گام دیگری برای درگیر کردن یک شرکت حسابرسی مستقل (Altius IT) برای ممیزی سیستم های شرکت و خط مشی ورود به سیستم برداشته است. نتایج ممیزی تأیید کرد که PureVPN هیچ داده ای را که می تواند شخص را شناسایی کند ، ثبت نمی کند.

"[ما] هیچ مدرکی درمورد گزارش های موجود پیدا نکردیم که می تواند منجر به شناسایی یک شخص خاص یا فعالیت شخص هنگام استفاده از سرویس PureVPN شود." - Altius IT

س

SaferVPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

SaferVPN هرگونه گزارش ترافیکی را حفظ نمی کند و فعالیت کاربر را نظارت نمی کند. بسیار واضح است که در آن متادیتا ثبت می شود و شامل زمان های زمانی ، مقدار داده منتقل شده و محل سرور است. آدرس های IP را ضبط نمی کند.

SaturnVPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

به نظر نمی رسد SaturnVPN اطلاعاتی درباره سیاست ورود به سیستم ارائه می دهد. وقتی از ارائه دهنده اطلاعات خواستیم به ما گفته شد كه هیچگونه ترافیك یا سیاهههای مربوط به اتصال در آن نگهداری نمی شود.

SecurityKISS (ایرلند) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله ، ده روز نگه داشته شده (0 امتیاز)

این ارائه دهنده یک خط مشی رازداری کوتاه و مختصر ، شامل اطلاعات واضح درباره خط مشی ورود به سیستم خود ارسال می کند:

"ما هرگونه فعالیت اتصال را کنترل نمی کنیم ، ضبط یا ذخیره می کنیم ، به جز موارد زیر:

 • زمان و مدت زمان اتصال کاربر VPN
 • پهنای باند در طول اتصال استفاده می شود
 • آدرس IP کاربر "

همانطور که مشاهده می کنید ، این شامل آدرس IP کاربر است. اگرچه ، از طرف علاوه ، اکثر این سیاههها پس از ده روز حذف می شوند. تنها چیزی که مدت زمان بیشتری ذخیره می شود ، کل استفاده در هر دوره صورتحساب برای هر مشتری است.

Seed4.me (تایوان) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، سیاهههای مربوط به کل
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

این ارائه دهنده خط مشی رازداری ندارد و گزارش های TOS خود را شامل نمی شود. درعوض ، این مسئله به گزارش سیاههها در پست وبلاگ می پردازد. در اینجا ، توضیح می دهد كه داده های اتصال كلی را ضبط می كند. این قبل از حذف دائمی هفت روز ذخیره می شود.

سایه تو (هلند) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

Shade You خط مشی صحیح صفر است و هر نوع پرونده ای را نگه نمی دارد. "ما سیاهههای مربوط را نگه نمی داریم ، بنابراین ما به سادگی اطلاعاتی را نداریم که بتواند به اشخاص ثالث منتقل شود."

Shellfire VPN (آلمان) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

صفحه اصلی Shellfire VPN می گوید: "ما هیچگونه داده اتصال را وارد نمی کنیم. شما کاملاً ایمن و ناشناس گشت و گذار می کنید! ".

SlickVPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

این ارائه دهنده خط مشی صفر است اما به صراحت در مورد گزارش های اتصال صحبت نمی کند. از یک نماینده سؤال کردیم و به ما گفته شد که هیچگونه ترافیک یا سیاهه اتصال به هیچ وجه نگهداری نمی شود.

SmartVPN (سیشل) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

SmartVPN هیچ اطلاعاتی درباره خط مشی ورود به سیستم در وب سایت خود ارائه نمی دهد ، بنابراین ما در تماس هستیم. یک پاسخ چت زنده ادعا کرد که هرگونه سابقه ای در آن نگهداری نمی شود.

Speedify (ایالات متحده) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

خط مشی رازداری Speedify با "TL؛ DR: ما انجام می دهیم چه کاری انجام می دهید یا از چه سایت هایی بازدید می کنید از طریق سرویس Speedify." بنابراین ، قطعاً در اینجا هیچ ترافیکی وجود ندارد. سیاست حفظ حریم خصوصی همچنین بیان می کند که Speedify آدرس IP را جمع نمی کند. با این حال ، هنگامی که وارد برنامه می شوید ، یک اعلان به شما می گوید که آدرس های IP به طور موقت ، به همراه زمان های زمانی ، مقدار داده منتقل شده و مدت زمان اتصال ذخیره می شوند..

SpyOff (سن مارینو) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

ما در وب سایت SpyOff نمی توانیم اطلاعاتی را که مربوط به خط مشی ورود به سیستم است ، پیدا کنیم بنابراین یک ایمیل ارسال کردیم. یک نماینده به ما اطلاع داد كه "ما هیچ مشکلی درمورد سیاهههای مربوط به راهنمایی و رانندگی یا سیاهههای مربوط به اتصال ، تمبرهای زمانی ، پهنای باند ، آدرسهای IP نداریم."

StrongVPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

خط مشی رازداری این ارائه دهنده می گوید: "StrongVPN هیچگونه ترافیکی یا استفاده از خدمات شبکه مجازی خصوصی خود را جمع آوری یا وارد نمی کند." باز هم ، "استفاده" احتمالاً به گزارش های اتصال اشاره دارد اما کمی مبهم است. ما به پشتیبانی از مشتری ایمیل دادیم و آنها تأیید كردند كه هیچگونه كتیبه ای از ارتباطات نگهداری نمی شود.

SurfEasy VPN (کانادا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، سیاهههای مربوط به کل
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

SurfEasy VPN اطلاعات مربوط به ترافیک را حفظ نمی کند ، اما بیان می کند:

ما مدیریت ترافیک خودکار مبتنی بر قوانین را به منظور حفظ و بهبود خدمات خود انجام می دهیم. استفاده از این قوانین ممکن است نیاز به تجزیه و تحلیل در زمان واقعی ترافیک اینترنت و داده ها از جمله وب سایت های مقصد یا آدرس های IP ، با نشانی های IP داشته باشد. "

این اطلاعات وارد نشده است ، اما بیشتر از آنچه می خواهید انتظار داشته باشید و از یک ارائه دهنده VPN انتظار دارید ، مزاحم به نظر می رسد. در رابطه با سیاهههای مربوط به اتصال ، پهنای باند کل استفاده شده را ذخیره می کند اما هیچ آدرس IP وجود ندارد.

Surfshark (جزایر ویرجین بریتانیا) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، فقط جمع
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

Surfshark هیچ سابقه ترافیکی را نگه نمی دارد. هیچ گزارش ارتباطی را که می تواند به یک کاربر اختصاصی مانند آدرس های IP وصل شود ، نگه نمی دارد. برخی از داده های جمع شده را برای اهداف تشخیصی ، مانند تلاش برای اتصال ناموفق ذخیره می کند ، اما اینها به حساب های کاربر مرتبط نیستند.

SunVPN (ایالات متحده) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

سیاست حفظ حریم خصوصی SunVPN بسیار مختصر است و دقیقاً آنچه را که در فرم لیست ثبت شده است ، بیان می کند. خوب است که این نوع شفافیت را مشاهده می کنید و هیچگونه ترافیکی در آن نگهداری نمی شود. با این حال ، مشخص است که آدرس های IP کاربر واقعی به همراه زمان های زمانی و پهنای باند استفاده شده وارد شده اند.

SwissVPN (سوئیس) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله ، شش ماه نگه داشته شده (0 امتیاز)

ما نمی توانیم یک خط مشی رازداری یا سند TOS برای SwissVPN پیدا کنیم ، بنابراین از مشتری برای برخی از اطلاعات درخواست کردیم. این چیزی است که ما فهمیدیم:

وی افزود: "SwissVPN بر اساس قانون ارتباطات از راه دور و حفاظت از داده های شخصی سوئیس اداره می شود. IP جلسه (بازدید نشده از محتوا ، وب سایت ، نامه و غیره) به مدت 6 ماه وارد سیستم می شوید. در صورت جرم و جنایت طبق قانون سوئیس ، مقامات سوئیس می توانند اطلاعاتی را بر اساس: http://www.admin.ch/ch/d/sr/7/780.1.de.pdf درخواست کنند. "

SwitchVPN (هند) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

"SwitchVPN هیچگونه ترافیکی یا استفاده از خدمات شبکه خصوصی مجازی خود را جمع آوری یا وارد نمی کند." سیاست حفظ حریم خصوصی در مورد اطلاعات شخصی صحبت می کند ، اما گیج کننده است. ما برای دریافت برخی توضیحات ، ایمیلی ارسال کردیم و به ما گفته شد که هیچ مشکلی در آن نگهداری نمی شود.

تی

TigerVPN (اسلواکی) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

این ارائه دهنده "داده های ترافیک یا فعالیت مرور را از اعضای شخصی که به VPN ما وصل شده اند ، جمع آوری یا وارد نمی کند." این اطلاعات مربوط به اتصال را نگه می دارد ، اما مشابه ExpressVPN ، تاریخ های اتصال را به جای زمان های زمانی ثبت می کند. سایر داده های جمع آوری شده شامل انتخاب سرور و مقدار کل داده های منتقل شده در روز است ، اما هیچ آدرس IP کاربر واقعی وجود ندارد.

Torguard (ایالات متحده آمریکا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

Torguard یک خط مشی صحیح برای ورود به سیستم صفر است و "هیچگونه ترافیکی یا استفاده از شبکه شخصی مجازی خود (VPN) یا Proxy را ذخیره یا وارد نمی کند."

TorVPN (انگلستان) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بالقوه (0 امتیاز)

بدون اطلاع از خط مشی ورود به سیستم در وب سایت ، از این ارائه دهنده سؤال کردیم که آیا هرگونه لاگ نگهداری می شود. به ما گفته شد كه قطعاً هیچ ترافیكی نگهداری نشده و فعالیت كاربری نیز تحت نظارت قرار نمی گیرد. برخی از سیاهههای مربوط به اتصال از جمله پهنای باند مورد استفاده قرار می گیرند ، اما اطلاعات بیشتری در این مورد ارائه نشده است. معلوم نیست زمانهای ثبت شده ضبط شده و یا اینکه سیاهههای مربوط به اتصال به یک آدرس IP کاربر متصل هستند.

کل VPN (انگلیس) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

همانطور که در خط مشی رازداری خود بیان شده است ، Total VPN "اطلاعات مربوط به محتوایی را که از طریق سرویس ها یا وب سایت های خاصی که بازدید می کنید منتقل نمی شوید" جمع آوری می کند..

Trust.Zone (سیشل) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در خط مشی رازداری خود ، TrustZone به صراحت نمی گوید که چه مواردی را نگه می دارد ، هرچند که باعث استفاده از پرونده ها می شود. اظهارات آن در مورد سیاهههای مربوط کمی گیج کننده است: "همه سرورهای VPN ما در سراسر جهان برای حفظ امنیت حریم خصوصی شما هیچ گونه پرونده log را ذخیره نمی کنند. تمام داده های استفاده ناشناس است و به آدرس IP واقعی شما وصل نشده است. "ما خط اول را تفسیر می کنیم به این معنی که اطلاعات ترافیکی را حفظ نمی کند. به نظر می رسد که اخیراً به این واقعیت اشاره دارد که سیاهههای مربوط به اتصال نگه داشته می شوند اما آدرسهای IP کاربر واقعی را شامل نمی شوند.

TunnelBear (کانادا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

TunnelBear سیاهههای مربوط به ترافیک را جمع نمی کند و هیچ فعالیتی از کاربر نظارت نمی کند. این داده ها از جمله سیستم عامل شما ، که آیا در این ماه فعال بوده اید یا خیر ، و کل داده های مورد استفاده در طی یک ماه را جمع آوری می کند. با این حال ، "TunnelBear کاربرانی را که نشانی های IP را در هنگام اتصال به سرویس ما متصل می کنند ، ذخیره نمی کند و بنابراین نمی تواند کاربران را هنگام ارائه آدرس IP سرورهای ما شناسایی کند."

تو

Unlocator (دانمارک) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بالقوه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله (0 امتیاز)

صفحه اصلی Unlocator دارای بیانیه "بدون گزارش" نیست ، اما خط مشی رازداری آن در غیر این صورت پیشنهاد می کند: "آدرس IP شما ذخیره می شود تا بتوانید حساب خود را با خدمات ما مشخص کنید. یک گزارش فعالیت عمومی فقط به مدت 24 ساعت ذخیره می شود […] "

حتی اگر داده ها فقط به مدت 24 ساعت نگه داشته شوند ، از نظر ایده آل می خواهیم بدانیم که این به چه معنی است. ما از نماینده مشتری سؤال کردیم و به شما گفته شد که گزارش فعالیت به "[…] دنباله IPهایی که شما در سیستم ما به روز می کنید" اشاره دارد. این واقعاً مسائل را روشن نمی کند ، بنابراین ما دوباره خواسته ایم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم.

UnoTelly (کانادا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

UnoTelly نظارت بر استفاده از اینترنت نمی کند ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی این ارائه دهنده کمی ناامید کننده است. در رابطه با استفاده از VPN ، اینگونه بیان می کند:

UnoTelly زمان ورود ، زمان ورود به سیستم و پهنای باند مورد استفاده برای UnoVPN را نگه می دارد. ما همچنین حداقل اطلاعات لازم را برای برآورده کردن شرایط صلاحیت سرور VPN خود انجام می دهیم و در صورت لزوم طبق قانون ، برای اشخاص مجاز مجاز می شویم. "

در حالی که هیچ اشاره ای به آدرس های IP نیست ، "حداقل مقدار ورود" بسیار مبهم است. از ما درخواست شفاف سازی کردیم و به ما گفتند که هیچ سیاهه ای به غیر از زمان های زمانی و پهنای باند استفاده نمی شود.

Unspyable (ایالات متحده آمریکا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

این ارائه دهنده تأکید می کند که هیچگونه ترافیکی را به هیچ وجه حفظ نمی کند. خط مشی رازداری آن اعلام کرده است: "ما هیچگونه گزارش کاربر را در دست نداریم." ما می توانیم فرض کنیم که این مربوط به پرونده های اتصال است ، اما ما فقط بررسی کردیم تا مطمئن شویم. در پاسخ به این سؤال که آیا هرگونه گزارش مربوط به ارتباط حفظ می شود ، ما یک "Nope" کاملاً واضح دریافت کردیم. خوب ، این است که ، پس.

V

VersaVPN (فیلیپین) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

همانطور که در TOS خود بیان شد ، VersaVPN هیچگونه ترافیک را حفظ نمی کند. هیچ اشاره ای به گزارش های اتصال نیست ، بنابراین ما از پشتیبانی مشتری درخواست کردیم. به ما گفته شد كه مطلقاً هیچ كاری از اتصال حفظ نمی شود.

وایکینگ VPN (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه ، جز در صورت حمله مخرب
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

همانطور که در صفحه اصلی Viking VPN آمده است: "Viking VPN هرگز فعالیت شما را روی سرورهای ما ثبت نمی کند." بنابراین هیچ ترافیکی در اینجا وجود ندارد. Viking VPN همچنین از جمع آوری پرونده های اتصال خودداری می کند: "ما اطلاعات مربوط به فعالیت کاربر ، آدرس IP کاربر ، استفاده از پهنای باند کاربر یا زمان ورود به سیستم / ورود به سیستم کاربر را جمع آوری نمی کنیم." تنها داده ای که جمع آوری می کند ، استفاده از پهنای باند کل است. سرورهای آن خاطرنشان می شود در صورت حمله مخرب ممکن است ورود به سیستم موقت اعمال شود ، اما این پرونده ها به زودی نابود می شوند. تاکنون ، این اتفاق نیفتاده است.

VPN بارون (رومانی) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

VPN Baron هیچگونه گزارش ترافیکی را حفظ نمی کند و فعالیت کاربر را نظارت نمی کند. این اطلاعات باعث می شود تا اطلاعات مربوط به اتصال ، از جمله Timestamps ، مکان سرور و میزان داده های منتقل شده در هر جلسه ، حفظ شود. اگرچه ، آدرس IP کاربر واقعی را ضبط نمی کند.

VPN نامحدود (ایالات متحده) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

این سرویس VPN توسط شرکت KeepSolid ارائه شده است. این ارائه دهنده "هیچ فعالیتی در هنگام استفاده از هر سرویس VPN خود را جمع آوری و وارد نمی کند ، به جز کل میزان ترافیک وب برای هر جلسه و تاریخ جلسه." بنابراین ما هیچ ترافیکی نداریم و حداقل اتصال به اینترنت ، بدون آدرس IP کاربر واقعی.

VPN.ac (رومانی) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله ، اما فقط برای یک روز ذخیره می شود (0 امتیاز)

همانطور که در صفحه اصلی خود گفته شد ، VPN.ac هیچ سابقه فعالیت را در خود نگه نمی دارد. در خط مشی رازداری ، متوجه می شویم که نگارخانه های اتصال حفظ می شوند. این موارد شامل استفاده از پهنای باند ، زمان سنج ها و آدرس های IP منبع می باشد. از طرف علاوه ، زمانهای تمبر و آدرسهای IP فقط قبل از حذف یک روز ذخیره می شوند.

VPN.asia (بلیز) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

این ارائه دهنده هیچ ترافیک وب سایت را وارد نمی کند و فعالیت کاربر را نظارت نمی کند. در خط مشی رازداری آمده است: "VPN.asia هیچگونه ترافیکی یا استفاده از خدمات شبکه مجازی خصوصی خود را جمع آوری یا وارد نمی کند." به ما اطمینان داده شد كه هیچگونه سیاهه ای در دست نیست.

VPN.ht (بلیز) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

در خط مشی رازداری ، VPN.ht می گوید "داده های ترافیک یا فعالیت مرور را از کاربران شخصی جمع نمی کند یا وارد نمی کند." هیچ اشاره ای به گزارش های اتصال نیست ، بنابراین ما خواستار توضیح هستیم. یک نماینده خدمات مشتری به ما گفت که مطلقاً هیچ سیاهه ای نگهداری نمی شود. با این وجود ، این ارائه دهنده قناری ضمانت ارائه می دهد.

VPN4All (سیشل) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

سرویس VPN4All توسط Web Broadcasting Ltd. ارائه می شود. این یک خط مشی بدون ورود به سیستم است و هیچگونه ترافیک یا سیاهههای مربوط به اتصال را حفظ نمی کند. تنها چیزی که ردیابی می کند استفاده از پهنای باند در هر شماره مجوز است.

VPNArea (بلغارستان) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

VPNArea یک بخش ورود به سیستم با طراوت واضح و روشن در خط مشی رازداری خود دارد و در واقع یک موضع صفر را در اختیار شما قرار می دهد: "ما فعالیت های VPN یك مشتری را نظارت ، ضبط یا ذخیره نمی كنیم. ما هیچگونه تاریخ ورود ، زمان سنجی ، آدرس های IP ورودی و خروجی ، آمار پهنای باند یا سایر داده های قابل شناسایی سایر کاربران VPN را با استفاده از سرورهای VPN مانیتور ، ضبط یا ذخیره نمی کنیم. "

VPNBook (سوئیس) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله ، حداکثر یک هفته نگه داشته شده (0 امتیاز)

خط مشی رازداری VPNBook ، که به طور عجیب و غریب در صفحه مخاطب آن قرار دارد ، توضیح می دهد که وقتی فعالیت اینترنتی انجام می شود ، هیچ داده ای ثبت نمی شود برخی از سیاهههای مربوط به اتصال ، بخصوص زمانهای مکانی و آدرسهای IP کاربر نگهداری می شوند. این سیاهههای مربوط هر هفته به صورت خودکار حذف می شوند و این بدان معنی است که ممکن است آنها تا حداکثر هفت روز ذخیره شوند. در سال 2013 ، این ارائه دهنده متهم به تحویل سیاهههای مربوط به پیگرد اعضای گروه هکرهای ناشناس بود.

VPNLand (کانادا) 2/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: بله ، اما فقط برای ثبت نام (0 امتیاز)

در صفحه اصلی VPNLand آمده است: "ما لاگ ها را نگه نمی داریم و اطلاعات شما را با شخص ثالث به اشتراک نخواهیم گذاشت." امنیت. پس از آن پرونده های ورود به سیستم از روی سرورهای ما حذف می شوند. "

از این دقیقاً مشخص نیست که چه اطلاعاتی نگهداری می شوند. از ما سؤال كردند و به ما گفته شد كه هیچگونه فعالیت فعالیت آنلاین ذخیره نمی شود اما هنگام ثبت نام مشتری برای جلوگیری از تقلب ، آدرس IP ثبت می شود. با این حال ، این مورد در معاملات بیت کوین یا اتریوم صدق نمی کند.

VPNLUX (بلیز) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

VPNLUX سیاهههای مربوط به داده های ترافیک را ذخیره نمی کند. همانطور که در سیاست حفظ حریم خصوصی آن به وضوح بیان شده است ، برخی از سیاهههای مربوط به اتصالات ، از جمله زمان سنج و استفاده از پهنای باند را ذخیره می کند. اینها با شماره شناسه حساب مرتبط هستند و نه یک کاربر واقعی IP واقعی.

VPNSecure (استرالیا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

VPNSecure TOS به ما می گوید:

وی افزود: "ما هنگام اتصال به سرویس خود هیچ اطلاعات شخصی را وارد نمی کنیم.

"هر داده" به معنای اما به موارد زیر محدود نمی شود:

 • آدرس آی پی نه وارد شده
 • جدول زمانی اتصال نه وارد شده
 • علامت زمانی را قطع کنید نه وارد شده
 • پهنای باند استفاده شده است نه وارد شده
 • درخواست DNS نه وارد شده "

این ارائه دهنده حتی اگر ثبت نشده است ضبط می شود.

بروزرسانی ماه مه 2019 - قناری ضمانت شده آخرین بار در دسامبر 2018 در Archive.org ضبط شد.

VPNTunnel (سیشل) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

همانطور که در خط مشی رازداری آن مشخص شده است ، VPNTunnel هرگز فعالیت های مربوط به فعالیت خود را حفظ نمی کند. به طور صریح به گزارش های ارتباطی اشاره نمی کند ، بنابراین ما از مشتری پشتیبانی کردیم. به ما گفته شد كه كاملاً هیچ سیاهه ای نگهداری نمی شود اما در صورت نیاز به راهنمایی برای عیب یابی ، کاربر می تواند سیاهههای مربوط را آغاز كند.

VyprVPN (سوئیس) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

VyprVPN از طلای قورباغه هیچگونه اطلاعات ترافیکی را ثبت نمی کند و فعالیت کاربر را نظارت نمی کند. این برای نگه داشتن سیاهههای مربوط به اتصال ، از جمله آدرس IP منبع کاربر و آدرس IP VyprVPN استفاده می کرد. با این حال ، از نوامبر سال 2018 ، این یک سرویس بدون گزارش است و دیگر این اطلاعات یا سایر اطلاعات مربوط به اتصال را ثبت نمی کند. این ادعاها توسط ممیزی انجام شده توسط گروه امنیتی Leviathan تأیید می شود.

W

Windscrib (کانادا) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

این ارائه دهنده هیچگونه گزارش ترافیکی را حفظ نمی کند و سیاهههای مربوط به اتصال به حداقل ممکن نگاه داشته می شوند. "ما مقدار پهنای باندی را که اکانت شما در مدت زمان 1 ماه مصرف کرده است ، ذخیره می کنیم که هر روز در روز ثبت نام شما بازنشانی می شود." این همچنین یک زمان سنج آخرین فعالیت مرتبط با یک حساب را برای شناسایی حساب های غیرفعال ذخیره می کند. اما ، این به یک حساب کاربری مرتبط است و نه یک آدرس IP.

WorldVPN (انگلیس) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 5 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

WorldVPN فعالیتهای اینترنتی را نظارت نمی کند اما برخی از اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ می کند. این موارد شامل مدت زمان اتصال VPN و میزان پهنای باند مورد استفاده در طول اتصال است. توجه داشته باشید که آنها دارای نشانهای زمانی یا آدرس های IP کاربر واقعی نیستند ، بنابراین می توان این یک سیاست نسبتاً محکم را برای عدم ورود به سیستم در نظر گرفت..

ز

ZenMate (آلمان) 3/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? بله ، 14 چشم (0 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، برای حسابهای دارای درپوش داده
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

ZenMate با خط مشی بدون گزارش عمل می کند. این هر نوع ترافیک را نگه نمی دارد. داده های منتقل شده را ردیابی می کند ، اما فقط برای حسابهایی که دارای یک کلاه داده هستند. در سیاست حفظ حریم خصوصی اشارات بسیاری از آدرسهای IP وجود دارد و در ابتدا به نظر می رسد که این موارد وارد شده اند. پس از مرتب سازی بر اساس jargon ، مشخص می شود که آدرس های IP فقط به طور موقت پردازش می شوند و وارد سایت نمی شوند.

ZenVPN (دومینیکا) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: آره
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

ZenVPN هیچ سابقه ترافیکی را حفظ نمی کند. تنها داده ارتباطی که ردیابی می کند ، استفاده روزانه از پهنای باند روزانه هر کاربر است.

ZoogVPN (Isle of Man) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

خط مشی رازداری این ارائه دهنده درباره آنچه انجام می دهد و پیگیری نمی کند ، کاملاً صریح است. در واقع ، ما یکی دیگر از ارائه دهندگان ثبت صفر را داریم. هیچ فعالیتی در اینترنت یا ابرداده های متصل به یک کاربر خاص وجود ندارد. تنها موردی که ردیابی می کند ، استفاده از پهنای باند کل در سرورهای آن است.

ZorroVPN (بلیز) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: نه
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

ZorroVPN در TOS بسیار مختصر خود (هیچ سیاست حفظ حریم خصوصی وجود ندارد) اظهار داشت: "ما هیچگونه فعالیتی را برای ورود به سیستم تضمین نمی کنیم." با این وجود ، هیچ اشاره ای به گزارش های اتصال نیست. برای فهمیدن آنها با آنها تماس گرفتیم و به ما گفته شد كه هیچگونه كاری در ارتباط نیست. ZorroVPN قناری ضمانت به روز را ارائه می دهد.

ZPN (امارات متحده عربی) 4/4

مبتنی بر 5 چشم یا 14 چشم? نه (1 امتیاز)
گزارش های راهنمایی و رانندگی: خیر (2 امتیاز)
سیاهههای مربوط به اتصال: بله ، برای حسابهای دارای درپوش داده
سیاهههای مربوط به آدرس IP: نه (1 امتیاز)

ZPN بر ترافیک یا فعالیت کاربر نظارت نمی کند. در TOS آمده است: "ما فقط برای محاسبه سهمیه ماهانه به استثنای حساب های حق بیمه ، استفاده از پهنای باند را ثبت می کنیم." بنابراین برای دارندگان حساب های حق بیمه بدون کلاهک داده ، هیچ سیاهه ای وجود ندارد.

نظرات نهایی

همانطور که مشاهده می کنید ، وقتی صحبت از خط مشی های ورود به سیستم است ، تغییرات زیادی وجود دارد. در حالی که بیشتر ارائه دهندگان ادعا می کنند که آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند ، این به طور معمول به گزارش های راهنمایی و رانندگی اشاره دارد. وقتی عمیق تر حفاری می شویم ، اغلب متوجه می شویم که برخی از داده ها جمع می شوند ، معمولاً به صورت سیاهههای مربوط به اتصال ، گاهی اوقات شامل آدرس های IP.

گذشته از داشتن خط مشی های مختلف ، ارائه دهندگان همچنین در نحوه ی ارائه این سیاست ها به کاربران متفاوت هستند. برخی درباره آنچه جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن بسیار صریح است ، در حالی که برخی دیگر خط مشی ورود به سیستم را در هر مکانی در سایت خود ذکر نمی کنند.

از هر رویکردی که استفاده کنند ، باید به خاطر داشته باشیم که دانش خود را بر اساس ادعاهای هر ارائه دهنده پایه می گذاریم. ما هیچ راهی برای تأیید این موضوع نداریم که آنها در واقع از این سیاست ها پیروی می کنند. به همین ترتیب ، هنگام انتخاب ارائه دهنده ، شما باید ارزیابی کنید که آیا آن را به اندازه کافی قابل اعتماد است تا به ادعاهای آن پایبند باشد.

همچنین ممکن است شما دوست داشته باشید VPN چگونه می توانید سایت های جریان ویدئو را با منابع VPNVPNEncryption مسدود کنید: لیست بزرگی از ابزارها و راهنماهاVPN چگونه کارمندان اجرای قانون می توانند از حریم خصوصی خود محافظت کنند VPNMost VPNs علیرغم ادعای خلاف می توانند داده های شخصی را بیرون بکشند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − 47 =

Adblock
detector