بررسی VPN نامحدود 2020

ارائه دهنده نسبتاً كوچك مستقر در آمریكا كه متعلق به شركت KeepSolid است ، VPN نامحدود قول می دهد "دسترسی نامحدود به اطلاعات اینترنتی را در اختیار کاربران اینترنت قرار دهد ، در عین حال حریم شخصی آنها را تا حد كامل تضمین می كند." ، بحث در مورد اینکه آیا VPN Unlimited واقعاً می تواند وعده های خود را برای رفع انسداد سرویس های محدود جغرافیایی ، ایمن و خصوصی انجام دهد ، یا خیر؟.

ما این سرویس را برای یک تست آزمایشی انجام داده ایم تا ببینیم که چطور با امثال ExpressVPN ، NordVPN و سایر VPN های محبوب مطابقت دارد. در ادامه بخوانید تا همه چیزهایی را که باید بدانید برای تصمیم گیری در مورد مناسب بودن VPN نامحدود برای شما بخوانید.

ویژگی ها و قیمت گذاری

VPN نامحدود فقط یک طرح در دسترس دارد اما در صورت انتخاب شرایط طولانی تر تخفیف های شفاف را ارائه می دهید.

قیمت گذاری نامحدود VPN.

اگر ماهانه پرداخت می کنید ، ماهانه 9.99 دلار هزینه خواهید کرد. اما می توانید هنگام ثبت نام برای یک ترمینال سالانه ، تقریباً نیمی از این قیمت را دریافت کنید و 5.00 دلار در ماه بپردازید. رفتن به مدت سه سال معامله ای حتی بهتر با 2.78 دلار در ماه است.

گذشته از برنامه استاندارد ، افزونه های اختیاری شامل سرور شخصی VPN شخصی شما (با شروع از 18.33 دلار در هر ماه) یا یک آدرس IP شخصی شخصی (با شروع از 12.50 دلار در هر ماه).

vpn نامحدود vpn شخصی

هر طرح شما را قادر می سازد به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید. روتر فقط یک دستگاه محسوب می شود ، بنابراین باید بتوانید به راحتی یک خانه را با یک پلان بپوشانید.

اینها کلی معاملات بسیار خوب است و اگرچه موارد مشابهی توسط رقبا ارائه می شود ، اما آنها در انتهای پایین تر از مقیاس هستند و قطعاً گزینه های مناسب تر نیز وجود دارند. برنامه ها با ضمانت 7 روزه برگشت پول ارائه می شوند ، که نسبت به بسیاری از رقبا که 14 روز یا حتی 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، سخاوتمندانه تر هستند..

پرداخت به صورت کارت اعتباری ، پی پال ، آمازون ، بیت کوین ، MINT ، AliPay ، برخی از کارتهای هدیه به علاوه چند گزینه دیگر پذیرفته می شود. برنامه ها را می توان برای Windows ، MacOS ، iOS ، Android ، Linux و Windows Phone بارگیری کرد. اگر می خواهید از روتر خانگی خود محافظت کنید ، می توانید یک روتر از پیش تنظیم شده را از FlashRouters خریداری کنید ، یا یک روتر سازگار را به صورت دستی پیکربندی کنید.

برنامه ها به شما امکان دسترسی می دهند بیش از 400 سرور در بیش از 70 مکان. درپوش داده ای وجود ندارد ، بنابراین شما به راحتی می توانید از مرور ، پخش و بارگیری لذت ببرید. P2P در سرورهای خاصی مجاز است ، بنابراین VPN نامحدود برای تورنت مناسب است.

نکات برجسته امنیتی شامل رمزگذاری قوی ، پنهان کاری کامل رو به جلو ، محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill است. یک انتخاب پروتکل از جمله OpenVPN و پروتکل خود KeepSolid با عنوان KeepSolid Wise وجود دارد.

رابط و رابط

پس از ثبت نام در VPN نامحدود ، تنظیم بسیار ساده است. فقط برنامه مناسب دستگاه خود را بارگیری کنید ، سپس آن را نصب و اجرا کنید. برای اهداف این بررسی ، مشتری دسک تاپ ویندوز و برنامه موبایل iOS را امتحان کردیم.

دسکتاپ

برای نسخه دسک تاپ ویندوز ، پس از راه اندازی برنامه ، از شما خواسته می شود تا با استفاده از اعتبارنامه خود وارد سیستم شوید. سپس به شما کمک می کند تا یک حرکت سریع از برنامه به شما کمک کند تا در بخش های مختلف حرکت کنید.

صفحه اصلی دسک تاپ نامحدود VPN.

این مورد واقعاً لازم نیست ، زیرا خود برنامه عموماً بصری و کاربردی است. هنگامی که در صفحه اصلی هستید ، می توانید از کلید جابجایی سمت چپ بالا برای اتصال و قطع اتصال استفاده کنید.

صفحه سرور VPN نامحدود.

اگر سرور خاصی را انتخاب نمی کنید ، به سریعترین سرور مکان خود وصل خواهید شد. برای انتخاب کدام یک می خواهید به آن متصل شوید ، می توانید انتخاب کنید سرور برای دیدن لیستی از گزینه ها.

لیست سرورهای VPN نامحدود.

چند انتخاب اول هستند بهینه و چندین گزینه جریان. بهینه انتخاب به طور خودکار شما را به سریعترین سرور منتقل می کند. گزینه های جریان در آنجا وجود دارد تا شما را قادر به رفع انسداد سیستم عامل هایی مانند Netflix و BBC iPlayer کنید.

باقیمانده این لیست به ترتیب حروف الفبا توسط کشور است ، اما این شهر در کنار نام کشور قرار دارد. با کلیک روی ستاره در سمت راست آن ، می توانید یک مکان را به عنوان مورد علاقه خود علامت گذاری کنید. سپس ، هنگامی که شما به تغییر دهید موارد دلخواه برگه ، مکان ستاره دار نشان داده می شود. همچنین یک عملکرد جستجو در لیست وجود دارد که پس از پیمایش باید آن را جستجو کند تا آنچه را که می خواهید جستجو کنید.

تنظیمات نامحدود VPN.

حرکت به سمت تنظیمات در اینجا کمی انتخاب تصادفی از گزینه های ارائه شده به ترتیب خاص پیدا نمی کنید. بازگرداندن یک کد و گذرواژه حساب را تغییر دهید تبیین شده اند.

فقط در زیر ، شما باید تنظیمات شبکه. در اینجا می توانید با انتخاب هایی از جمله OpenVPN و KeepSolid Wise تصمیم بگیرید که از کدام پروتکل استفاده کنید. در کنار هر گزینه ، توضیحی مختصر درباره آنچه می توان از نظر پروتکل از نظر امنیت و عملکرد انتظار داشت ، وجود دارد.

تنظیمات شبکه نامحدود VPN.

بازگشت به تنظیمات گزینه بعدی است شبکه های قابل اعتماد جایی که می توانید غیرفعال کردن اتصال VPN برای شبکه های قابل اعتماد را انتخاب کنید.

شبکه های قابل اعتماد VPN نامحدود.

در کل ، مشتری دسک تاپ خوب به نظر می رسد و کاربردی آسان دارد ، اگرچه کمی بی نظم است.

سیار

برنامه تلفن همراه برای VPN Unlimited به اندازه زیبایی از نظر رومیزی متفاوت است که هیچ کس حدس نمی زند که آنها بخشی از همان سرویس باشند. با این حال ، استخوان برنامه ها بسیار مشابه است.

پس از ورود به برنامه iOS ، مستقیماً به صفحه سرور منتقل خواهید شد. این نقشه تعاملی با نقاط علامت گذاری مکان سرور دارد. می توانید با ضربه زدن به یک نقطه ، سرور را انتخاب کنید. با استفاده از نام محل و نماد روشن / خاموش ، پنجره ای ظاهر می شود. با کلیک بر روی آن نماد ، شما را به آن سرور وصل می کند. اتصال را می توان در پایین صفحه روشن و خاموش کرد.

VPN نامحدود صفحه اصلی موبایل و لیست سرور.

از طرف دیگر می توانید از گزینه dropdown برای انتخاب سرور مورد نظر خود استفاده کنید. در اینجا ، چندین گزینه لیست وجود دارد: توصیه شده, موارد دلخواه, جریان, و همه.

برای دسترسی به تنظیمات ، نماد منو را در گوشه سمت چپ بالای صفحه انتخاب کرده و را انتخاب کنید تنظیمات. در اینجا می توانید محافظت خودکار وای فای (بیشتر در مورد آن در زیر) را فعال کنید ، رمز عبور و تنظیمات آن را تغییر داده و فعال کنید تشخیص شناسه را لمس کنید.

تنظیمات نامحدود تلفن همراه VPN.

در نزدیکی پایین صفحه ، شما دارید پروتکل ها. به طور پیش فرض فعال است بهینه, که برنامه را قادر می سازد برای شرایط فعلی بهترین پروتکل را انتخاب کند. در غیر این صورت ، می توانید با استفاده از منوی زیر ، پروتکل ها را به صورت دستی جابجا کنید.

پروتکل های تلفن همراه VPN نامحدود و شبکه های قابل اعتماد.

بازگشت در تنظیمات صفحه ، زیر پروتکل ها را دارید شبکه های قابل اعتماد. مشابه برنامه دسک تاپ ، می توانید شبکه هایی را که به آنها اعتماد دارید اضافه کنید تا ایمن باشند. در صورت فعال شدن ، وقتی به یکی از شبکه های مورد اعتماد خود وصل می شوید ، VPN متصل نخواهد شد.

سرورها و عملکرد

VPN Unlimited در بیش از 50 کشور جهان شبکه نسبتاً کوچکی از بیش از 400 سرور را اداره می كند. در حالی که این شبکه بزرگتر از برخی از ارائه دهندگان مانند PrivateVPN است ، در مقایسه با شبکه ای مانند NordVPN ، متشکل از 4500+ سرور.

برای انتخاب سرور خود ، روی آن کلیک کنید سرور در سمت چپ مشتری کلیک کنید و یک لیست کامل مشاهده کنید. در بالا ، شما می توانید نوع خاصی از سرور ، از جمله ، را انتخاب کنید بهینه برای سریعترین ، یا جریان (برای سرویس های خاص جریان) برخی از ارائه دهندگان شما را قادر می سازند سرورها را براساس شهر مشاهده کنید ، اما VPN نامحدود فقط الفبای کشور را به شما القا می کند و شهر را در کنار شما نشان می دهد.

در زیر هر مکان سرور ، می توانید بار فعلی را در آن سرور مشاهده کنید. با کلیک روی ستاره در سمت راست می توانید یک سرور به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید و با کلیک بر روی لیست مورد علاقه های خود را مشاهده کنید موارد دلخواه برگه سرورهایی که به P2P اجازه می دهند دارای برچسب هستند TORRENTS. لیست سرورهای موجود در برنامه تلفن همراه مشابه نسخه موجود در نسخه دسک تاپ است ، با این تفاوت که سرورهای P2P مشخص نیستند.

ما چندین سرور در ایالات متحده و انگلیس را از محل آزمایش ما در کانادا آزمایش کردیم. ما اکثرا قادر به پخش ویدئوی HD بدون بافر بودیم و بدون مشکل می توانستیم بازی های آنلاین انجام دهیم. مدت زمان لازم برای اتصال به یک سرور هرگز بیش از چند ثانیه بیشتر نبود و در بیشتر مواقع ، در هنگام مرور هیچ کاهش سرعت قابل توجهی مشاهده نشد.

استثناء سرور انگلستان بود كه ما آن را آزمایش كردیم و قطعاً برای مرور كلی در آنجا كاهش قابل توجهی وجود داشت. ما همچنین هنگام پخش ویدئوی HD از طریق این سرور بافر را تجربه کردیم. این دورترین سرور جغرافیایی مورد آزمایش ما بود ، بنابراین می توانست این مسئله باشد. به این ترتیب ، ارزش دارد که همیشه سعی کنید در صورت امکان به سرور مجاور وصل شوید.

عملکرد تست سرعت نامحدود VPN

هدف ما این است که تست های سرعت خود را تا حد ممکن تجربی انجام دهیم ، بنابراین به مکان های مختلف سرور وصل می شویم و برای هر چهار بار در روز (در فواصل شش ساعته) آزمایشات را اجرا می کنیم. ما سرورهای VPN را در انگلستان ، ایالات متحده ، هنگ کنگ ، آلمان و استرالیا آزمایش می کنیم. این آزمایشات از کانادا اجرا شده و یک فایل آزمایشی 50 مگابایت از یک سرور آمریکایی بارگیری می شود.

برای هر آزمایشی که اجرا شده است ، میانگین سرعت بارگیری ثبت می شود و داده های جمع شده در نمودار تعاملی زیر نمایش داده می شود. در ساده در برگه ، می توانید ببینید که چگونه VPN نامحدود با سایر ارائه دهندگان VPN که آزمایش کرده ایم وقتی سرعت بارگیری متوسط ​​می آید ، مقایسه می شود. همانطور که می بینید ، کمترین کندترین موردی است که ما تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم.

&lt؛ a href = "#"&gt؛&lt؛ img alt = '‘src =" https:&آمپر ؛ # 47؛&amp؛ # 47؛ public.tableau.com&آمپر ؛ # 47 ؛ استاتیک&amp؛ # 47؛ تصاویر&amp؛ # 47؛ VP&amp؛ # 47؛ VPNSpeedTestResults&آمپر ؛ # 47 ؛ ساده&amp؛ # 47؛ 1_rss.png 'style = "مرز: هیچ" /&gt؛&lt؛ / a&gt؛

var divElement = document.getElementById ('viz1525284276716')؛ var vizEEELE = divElement.getElementsByTagName ("موضوع") [0]؛ vizElement.style.width = '100٪'؛ vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0.75) + 'px'؛ var scriptElement = document.createElement ("اسکریپت")؛ scriptElement.src = 'https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js'؛ vizElement.parentNode.insert قبل از (scriptElement ، vizElement)؛

انتقال به مفصل برگه نسخه عمیق تری از نتایج را به شما نشان می دهد. شما می توانید در اینجا مشاهده کنید که VPN نامحدود به سادگی با رقابت نمی تواند اندازه گیری کند و به هیچ وجه سرعت سرعتی را در نظر نمی گیرد. از طرف مثبت ، گسترش نتایج نسبتاً تنگ است ، بنابراین حداقل می دانید وقتی مدتی از آن استفاده کرده اید انتظار دارید.

توجه داشته باشید که این آزمایشات فقط می تواند به عنوان یک نشانه کلی از عملکردی که ممکن است مشاهده کنید و نمی تواند قطعی در نظر گرفته شود ، عمل کند. نوسانات ذاتی اینترنت عامل مهمی از تصادفی بودن را اضافه می کند. علاوه بر این ، ممکن است بسته به اتصال خود ، کندتر یا سریعتر یا سرعت بیشتری مشاهده کنید و اختلافات کوچکتر یا بزرگتر در نتایج حاصل شود.

آیا VPN نامحدود Netflix را مسدود می کند?

بله ، VPN Unlimited Netflix را از حالت انسداد خارج می کند. هنگام آزمایش Netflix ، معمولاً ابتدا چند سرور تصادفی را آزمایش می کنیم تا ببینند که آنها کار می کنند یا خیر. ما از چندین سرور واقع در شرق و غرب ایالات متحده استفاده کردیم ، اما بدون هیچ شانسی. هر بار خطای پراکسی مخوف Netflix را گرفتیم.

با این حال ، همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، در لیست سرورهای VPN Unlimited ، می توانید گزینه های ویژه جریان را انتخاب کنید. وقتی انتخاب کردیم استریمینگ ، نتفلیکس ، هولو ، کالیفرنیا ، سان فرانسیسکو, ما قادر به تماشای یکپارچه نتفلیکس بود.

با خنثی سازی Netflix استفاده از VPN ها برای دسترسی به محتوای آنها ، بسیاری از ارائه دهندگان به سادگی نمی توانند دسترسی کاربران به سرویس را فعال کنند. برخی دیگر نیاز دارند که کاربران جهت هدایت به سرور مناسب با پشتیبانی مشتری تماس بگیرند. اگرچه فکر کردن در یک چت زنده امری فاحش نیست ، مطمئناً فریبنده است که بتوانید در اوقات فراغت بتوانید به راحتی کلیک کنید و به آن وصل شوید.

مانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ، به نظر می رسد VPN نامحدود فقط برای انسداد کتابخانه Netflix ایالات متحده کار می کند. این یکی از محبوب ترین ها است ، بنابراین ارائه دهندگان تمایل دارند که منابع اضافی را صرف تلاش برای انسداد دیگران نکنند ، اگرچه مواردی وجود دارد که.

گذشته از Netflix ، ما همچنین سعی کردیم به سایر سرویسهای جریان دسترسی پیدا کنیم. کسانی که به دنبال محتوای انگلستان هستند خوشحال خواهند شد که سرور جریان انگلیس ، iPlayer BBC ، All 4 و ITV Hub را مسدود نکرد. متأسفانه ، ما این شانس را نداشتیم که سعی کنیم به سرور استریم آمریکا یا سایر سرورهای آمریکایی برای دسترسی به Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنیم.

آیا VPN نامحدود در چین کار می کند?

بله ، VPN نامحدود باید در چین کار کند. با تقویت فایروال بزرگ چین و ضرب و شتم روز افزون ، بسیاری از ارائه دهندگان VPN از تلاش برای خدمت رسانی به کاربران در چین صرف نظر کرده اند. VPN Unlimited یکی از معدود مواردی است که سعی در ارائه گزینه های دسترسی به کاربران چینی به کاربران چینی دارد..

ادعا می شود شش گزینه موقعیت مکانی را ارائه می دهد: کانادا ، ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان ، سنگاپور و هنگ کنگ. با این حال ، برای بهترین فرصت برای اتصال ، باید از پروتکل KeepSolid Wise استفاده کنید ، یک پروتکل مخفی کاری که برای ضرب و شتم قویترین فایروال ها طراحی شده است..

امنیت و حریم خصوصی

VPN Unlimited متعلق به شرکت KeepSolid ، یک شرکت مستقر در ایالات متحده است ، که ممکن است برخی از زنگ های هشدار را برای کسانی که نگران نگهداری اطلاعات هستند ، زنگ بزند. در واقع ، ایالات متحده یک کشور پنج چشم (و چهارده چشم) است. این بدان معناست که آژانس های دولتی سایر کشورها در این اتحاد می توانند به طور بالقوه از کاربران جاسوسی کرده و سفارشات gag را برای شرکت VPN قرار دهند. بهترین محافظت در برابر نظارت برای این است که در وهله اول هیچ اطلاعاتی برای کسی وجود نداشته باشد و خوشبختانه VPN Unlimited در آن جبهه ارائه می دهد.

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی ، مالک VPN نامحدود ، شرکت KeepSolid ، "هنگام استفاده از هر نوع سرویس VPN خود ، فعالیتهای کاربر را جمع آوری و وارد نمی کند, به جز مقدار کل ترافیک وب برای هر جلسه و تاریخ جلسه. "خط مشی عدم ثبت آن به معنای عدم ذخیره داده های مربوط به ترافیک و فقط داده های حداقل جلسه است ، بنابراین هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که بتواند به کاربر شخصی ردیابی شود. حتی اگر کسی بخواهد اطلاعات را تحویل دهد ، چیزی برای ارائه نخواهد داشت.

این ارائه دهنده بسته به پروتکل مورد استفاده شما از رمزگذاری AES 128 بیتی یا رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. این همراه با کلیدهای RSA 2.048 بیتی جهت تأیید اعتبار و همچنین رازداری کامل رو به جلو است. چندین گزینه پروتکل برای انتخاب وجود دارد ، از جمله OpenVPN ، L2TP / IPSec ، IKEv2 ، KeepSolid Wise و PPTP.

KeepSolid Wise یک پروتکل خفا است که از درگاه های TCP 443 و UDP 33434 برای دور زدن حتی سخت ترین محدودیت های وب استفاده می کند ، اگرچه ارائه دهنده هشدار می دهد که ممکن است عملکرد را کاهش دهد. می توانید پروتکل های خود را تغییر دهید تنظیمات > تنظیمات شبکه.

برنامه ها با استفاده از محافظت درز نوری DNS ساخته شده اند تا آدرس IP شما از فرار از تونل رمزگذاری شده جلوگیری کند. VPN Unlimited از سرورهای DNS عمومی - که توسط Google اداره می شود - بر خلاف سرویس های خصوصی استفاده نمی کند. این بدان معنی است که Google می تواند تاریخچه مرور را از طریق درخواست DNS ردیابی کند ، اگرچه در واقع نمی تواند آدرس IP واقعی شما را ببیند. حفاظت نشت DNS را می توان روشن و خاموش کرد تنظیمات > تنظیمات شبکه.

یک سوئیچ kill در داخل ساخته شده است که اگر اتصال VPN به دلایلی از بین برود ، با از بین بردن اتصال به اینترنت به عنوان پشتیبان عمل می کند. سوئیچ kill به طور پیش فرض فعال شده است و گزینه ای برای خاموش کردن آن وجود ندارد.

یک چیز دیگر که ارزش کمی بیشتر جزئیات آن را دارد شبکه های قابل اعتماد ویژگی. این واقعاً یک ویژگی امنیتی نیست زیرا امنیت را کاهش می دهد ، اما می تواند مفید باشد. در اصل ، می توانید VPN را به طور خودکار هنگام اتصال به شبکه های قابل اعتماد خاموش کنید. ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید اگر در حال انجام فعالیتهایی هستید که به امنیت و حریم خصوصی زیادی نیاز ندارند و با استفاده از VPN کاهش یافته یا مختل می شود..

در آخر ، محافظت خودکار فای وجود دارد. با روشن شدن ، این کار به طور خودکار VPN را مجبور می کند هر بار که به یک شبکه WiFi وصل می شوید ، متصل شوید.

خدمات مشتری

اگر در هنگام استفاده از سرویس VPN برای راه اندازی یا هرگونه مشکلی به کمک نیاز دارید ، احتمالاً به کمک مشتری نیاز خواهید داشت. اولین درگاه تماس شما ممکن است صفحات پرسش و پاسخ باشد. اینها بسیار کامل ، منظم و آسان برای استفاده هستند. در کنار آنها ، کتابچه راهنمای کاربر را برای جزئیات برنامه های مختلف و پیکربندی دستی نیز پیدا خواهید کرد.

اگر نیاز دارید با یکی از اعضای تیم پشتیبانی مشتری صحبت کنید, متأسفانه چت زنده موجود نیست. درعوض ، می توانید یک ایمیل ارسال کنید یا فرم تماس را پر کنید. در گوشه سمت راست پایین وب سایت ، a پشتیبانی دکمه آنچه به نظر می رسد مانند یک پنجره گفتگوی زنده است ، اما در واقع این یک فرم ایمیل دیگر است. با این حال ، ما توسط نمایندگان اطمینان داریم که عملکرد چت زنده در آثار است.

VPN نامحدود ادعا می کند که میانگین زمان پاسخگویی آن یک ساعت است. ما در حدود نیم ساعت تا یک ساعت و نیم به سؤالات ما پاسخ دادیم ، بنابراین به نظر می رسد ادعای آنها همچنان ادامه دارد. این کار به اندازه چت زنده مفید نیست ، اما کاملاً سریع است.

حکم

به طور کلی ، VPN نامحدود ارائه جامعی را ارائه می دهد. این امکان را برای رفع انسداد Netflix ایالات متحده ، iPlayer BBC و موارد دیگر فراهم می کند ، بنابراین گزینه خوبی برای پخش کنندگان است. با این حال ، برای جلوگیری از ایجاد بافر ، باید به یک سرور نزدیک جغرافیایی وصل شوید. ترکیبی از سرورهای دوستدار P2P ، داده های نامحدود و خط مشی عدم ورود به سیستم بدان معنی است که این باید یک سرویس عالی برای تورنت ها نیز باشد. با این حال ، سرعت آهسته باعث جذابیت کمتری می شود.

VPN نامحدود باید در چین کار کند ، بنابراین هرکسی که در آنجا زندگی می کند یا مسافرت می کند ممکن است این گزینه را یک گزینه عالی تلقی کند. اگرچه ، عدم وجود گپ زنده 24/7 ممکن است عاملی برای برخی از کاربران به خصوص مبتدیانی باشد که به دنبال پشتیبانی آسان در دسترس هستند.

از UnlimitedVPN بازدید کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 84

Adblock
detector