نحوه مسدود کردن سایتهای پخش ویدئو با VPN

این فیلم از مکان شما در دسترس نیست

“این فیلم از مکان شما در دسترس نیست.”

تغییرات این پیام از جمله علل ناامیدی در اینترنت است. محتوا ، معمولاً به صورت ویدئویی ، به دلیل محدودیت جغرافیایی که توسط یک توزیع کننده محتوای بی چهره اعمال می شود ، غیرقابل دسترسی است. هر اتفاقی افتاد که برای اینترنت آزاد و آزاد سال گذشته باشد?

خوشبختانه ، یک راه حل در دسترس است. شاید در گذشته از شبکه های خصوصی مجازی یا VPN ها شنیده باشید. این ابزارهای عالی برای دور زدن سانسور ، ایمن کردن اتصالات اینترنتی و البته برای رفع انسداد فیلم ها و سایر محتوای پخش شده استفاده می شوند.

بسته به سطح تخصص شما و میزان تمایل به پرداخت (در هر صورت) ، سطح خدمات ، عملکرد ، امنیت و سهولت استفاده از VPN تا VPN بسیار متفاوت است. برای رفع انسداد محتوای محدود شده جغرافیایی ، به یک VPN نیاز خواهید داشت که به شما امکان می دهد از بین طیف وسیعی از کشورها انتخاب کنید ، از طریق آن ترافیک وب شما هدایت می شود تا مکان شما را فریب دهد..

انسداد محتوا از خارج از کشور

iPlayer بی بی سی ، ITV Player ، Hulu ، Deezer ، Spotify و ده ها سرویس محتوا در زمینه پخش جریانی محدودیت های جغرافیایی را به وجود می آورند زیرا فقط در کشورهای خاص مجوزهای مربوط به محتوای خود را دارند. بعضی اوقات فقط محتوای خاصی مانند نمایش یا آلبوم مسدود می شود ، در حالی که سایر مواقع کل برنامه یا وب سایت غیرقابل دسترسی است. برای دور زدن این “قفل های جغرافیایی” ، کافیست از VPN خود برای اتصال به کشوری که آن محتوا در دسترس است استفاده کنید. به عنوان مثال برای تماشای iPlayer BBC از ایالات متحده ، به یک سرور در لندن وصل شوید.

  Как да премахнете шпионския софтуер безплатно и кои инструменти да използвате

اگر قبلاً تماشای بدون VPN را امتحان کرده اید ، ممکن است برنامه یا وب سایت این موضوع را به خاطر بسپارند و دسترسی به انسداد را ادامه دهند. برای دستیابی به این مسئله ، برنامه را مجدداً راه اندازی کنید و / یا کوکی های مرورگر خود را پاک کنید و حافظه نهان DNS خود را برافروختید. در تنظیمات ممکن است نیاز به انتخاب کشور محل اقامت خود داشته باشید. اگر نمی خواهید همه کوکی ها را در مرورگر خود پاک کنید ، افزونه ای مانند EditThisCookie را امتحان کنید.

دور زدن ISP پرتاب

اگر اتصال سریع دارید ، اما هنوز هم می دانید که یک ویدیو برای جلوگیری از باتری زیاد باید متوقف شود یا فقط با کیفیت پایین پخش می شود ، یک فرصت خوب وجود دارد که ISP شما پهنای باند پهنای باند را که از آنجا به میزبان ویدیو سفر می کند ، برسد. Comcast ، کابل و ارائه دهنده اینترنت برای یک سوء استفاده بزرگ از ایالات متحده ، پرمخاطب ترین ISP است که از این تاکتیک در برابر Netflix استفاده می کند. یک VPN محتویات و مقصد ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و این امکان را برای Comcast غیرممکن می سازد که مشخص کند آیا این سرورهای نتفلیکس محدود است یا خیر..

پرتاب کردن پهنای باند در مقابل بی طرفی خالص پرواز می کند ، اصولی که می گوید با کلیه محتوای موجود در اینترنت باید به طور یکسان رفتار شود و ارائه دهندگان خدمات اینترنتی باید به همان روشی که سایر سرویس ها انجام می دهند بی طرف باشند..

جریانها و تورنتهای غیرمجاز

ممنوعیت VPN اخیر Netflix احتمالاً منجر به تجدید حیات در دزدی دریایی و جریانهای غیرمجاز خواهد شد. ISP ها ، شرکت ها و اجرای قانون می توانند اتصالات شهروندان را تحت نظارت قرار دهند تا از آنچه در حال بارگیری و جریان هستند ، چشم پوشی کنند. با روشن کردن یک VPN ، با فرض اینکه شامل استانداردهای رمزگذاری و امنیتی استاندارد است ، این اشخاص نمی توانند مشاهده کنند که کاربران چه کاری انجام می دهند یا حتی مکان واقعی خود را تعیین می کنند.

  ZenMate VPN преглед 2023

اگر از سایت های خارج از کشور استریم یا بارگیری می کنید ، در یک VPN بدون دانش یا صفر سرمایه گذاری کنید. این ارائه دهندگان VPN و شرکتهای میزبان سرور که با آنها کار می کنند ، فعالیت شما را تحت نظر ندارند و یا وارد سیستم نمی شوند ، بنابراین اگر MIAA یا برخی از سازمانهای مذهبی دیگر تصمیم به پیگیری قانونی علیه شما بگیرند ، هیچ مدرکی برای تحویل مقامات ندارند. توجه داشته باشید که ما از استفاده از جریانهای غیرقانونی یا تورنت غیر مجاز یا محکوم نمی کنیم.

یادداشتی درباره Netflix

Netflix این هفته تعهد خود را مبنی بر ممنوعیت استفاده از VPN ها ، که محدودیت های صدور مجوز جغرافیایی را دور می زند و به مشتریان اجازه می دهد تا به نمایشهایی که در کشورهای دیگر در دسترس نیست ، دسترسی پیدا کرد این حرکت از توزیع کنندگان محتوا سود می برد – سایر شرکت هایی که دارای حق پخش و یا پخش جریانی در کشورهای دیگر هستند – اما به خود Netflix ، ارائه دهندگان VPN و کاربران نهایی صدمه می زند..

به نظر می رسد نتفلیکس در مورد اجرای برجام جدی است ، اما منتقدین شک کرده اند که در مورد ماندگاری ممنوعیت VPN ها چه مدت ادامه خواهد داشت. سرانجام چند سال پیش هوولو از تاکتیک مشابه خودداری کرد تا کاربران VPN را مسدود کند و تعداد معدودی دیگر حتی اقدام به این کار کردند. رفع انسداد Netflix یک مورد مهم برای مشترکین VPN است ، بنابراین ارائه دهندگان VPN علاقه ای به فرار از این بلاک دارند. بدون شک کاربران خود به دنبال راه هایی برای انجام همان کار هستند ، و اجرای Netflix را به یک بازی بطور فزاینده و پیچیده تند و تیز تبدیل می کند. کلمه در خیابان این است که استفاده از VPN با یک IP خصوصی به جای یک مشترک مشترک برای دور زدن ممنوعیت کافی است.

  PureVPN review 2023: ปัญหาความเป็นส่วนตัวของ VPN นี้ได้รับการแก้ไขแล้วหรือยัง

در حالی که Netflix ممکن است در حال حاضر با VPN غیرقابل دسترسی باشد ، تقریباً هر سرویس محتوای محتوای جریانی دیگر در آنجا هنوز چشم به این عمل می زند. Hulu و iPlayer BBC هر دو کاربران VPN را نیز تا حدودی مسدود کرده اند. این فناوری که ترافیک اینترنت را از طریق یک سرور در محلی که کاربر انتخاب می کند رمزگذاری و مسیریابی می کند ، روز به روز رایج تر می شود. این که آیا می خواهید در هنگام سفر به خارج از کشور فقط به محتوا دسترسی داشته باشید ، فقط به کشور دیگری از کشور خود دسترسی پیدا کنید ، به محتویات دسترسی به پهنای باند که توسط ISP شما ایجاد شده است دسترسی داشته باشید ، یا فقط می خواهید چیزی ناشناس را تماشا کنید ، VPN ها هستند. متوقف کردن راه حل.

به روز رسانی: ما در مورد چگونگی رفع این ممنوعیت در صورتی که Netflix می تواند سرویس VPN شما را مسدود کند ، راهنمایی کرده ایم.

همچنین ممکن است دوست دارید VPN چگونه می توانید از wifi و فضای مجازی در خارج از کشور پیدا کنید و با خیال راحت استفاده کنید VPN چگونه ویروس های جاسوسی را به صورت رایگان از بین ببرید و از چه ابزاری برای استفاده استفاده کنید VPN کدام یک مرد در حمله میانه است و چگونه می توان از آن جلوگیری کرد؟ & روندها [ویرایش 2023]

About the author

Comments

  1. این فیلم از مکان شما در دسترس نیست، اما با استفاده از VPN می توانید به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید. VPN ها ابزاری عالی برای دور زدن سانسور و رفع انسداد محتوای پخش شده هستند. با استفاده از VPN می توانید به محتوای محدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید و از بین طیف وسیعی از کشورها انتخاب کنید. با انتخاب یک VPN با سطح تخصص و امنیت مناسب، می توانید به راحتی به محتوای مورد نظر دسترسی پیدا کنید. اما باید توجه داشت که استفاده از جریانهای غیرقانونی یا تورنت غیر مجاز محکوم است. همچنین، Netflix اخیراً تعهد خود را مبنی بر ممنوعیت استفاده از VPN ها اعلام کرده است.

Comments are closed.