VyprVPN Review 2020

بررسی VyprVPN
VyprVPN یک پایه اصلی در صنعت است و بخشی از شرکت سوئیسی GoldenFrog است.
اگرچه GoldenFrog یک شرکت محور محرمانه است ، اما در گذشته ، سیاست ورود به سیستم VyprVPN کاربران آگاهانه درباره حریم خصوصی را از بین برد.
من درباره VyprVPN رزرو کرده ام ، اما با یک سرویس تجدید نظر من را تحت تأثیر قرار گرفت تا ببینم نگرانی های من مطرح شده است ، نه این نگرش VPN در مورد تورنت (بیشتر درباره این بعد).

در بررسی VyprVPN من به جزئیات آنچه دوست دارم در مورد این ارائه دهنده و آنچه در مورد من است علاقه مندم.

اما اول در اینجا داده های کلیدی و نمرات عملکرد ما در VyprVPN گردآوری کردیم.

داده های کلیدی VyprVPN

RANK RANK: # 7 از 42 VPNS

سرعت

سرعت متوسط ​​*:

پشتیبانی از پخش ویدئو:

جریان

Netflix:

سایر خدمات جریان:

امنیت

نوع رمزگذاری:

کلید کشتار:

خط مشی ورود به سیستم:

پروتکل:

ارزش پول

کمترین هزینه ماهانه:

تضمین بازگشت پول:

سایت اینترنتی

امتیاز: 7/10 بیشتر بخوانید
37 مگابیت بر ثانیه
4K UHD
امتیاز: 8/10 بیشتر بخوانید
آره
Hulu ، iPlayer BBC ، Video Prime Amazon ، Sky Go
امتیاز: 8/10 بیشتر بخوانید
AES 256 بیتی
آره
هیچ شناسنامه ای نیست
ChameleonTM ، OpenVPN ، L2TP / IPsec ، PPTP
امتیاز: 7/10 بیشتر بخوانید
6.67 دلار
30 روز
https://www.Vyprvpn.com

* میانگین سرعت بیش از چندین مکان جهانی مبتنی بر تست های سرعت چندگانه در روز.

من در طی ماه های اخیر از VyprVPN روز به روز استفاده کرده ام تا ببینم که چگونه این مقایسه با ده ها VPN دیگر من استفاده کرده ام. به عنوان بخشی از فرآیند ، من سرویس را در معرض معمول آزمایش هایی که VPN ها از طریق آن انجام می دهم ، قرار داده ام. این شامل:

 • تست های سرعت
 • تست نشت (نشت IP ، نشت DNS و غیره)
 • سازگاری جریان
 • دانش سرویس مشتری و سرعت پاسخگویی
 • خواندن خط مشی ورود به سیستم و بررسی چاپ کوچک
 • و خیلی بیشتر….

مانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر, VyprVPN ادعا می کند "سریعترین VPN در جهان". من همیشه نسبت به چنین ادعاهای دیوانه وار شک دارم ، به خصوص مشتاق اجرای ابزار تست سرعت ما بر روی این ارائه دهنده هستیم.

سؤالات دیگری که در این بررسی VyprVPN به آنها پاسخ می دهم عبارتند از:

 • آیا می توانم با استفاده از VyprVPN (Netflix ، بی بی سی ، هولو ، آمازون و غیره) محتوای قفل شده منطقه را پخش کنید.?
 • آیا رویکرد VyprVPN به تورنت تغییر کرده است و اکنون مجاز است؟?
 • VyprVPN چگونه به خوبی از امنیت و حریم شخصی کاربران خود محافظت می کند?
 • آیا در چاپ کوچک خط مشی ورود به سیستم VyprVPN مخفی ، شگفتی ناخوشایند وجود دارد?
 • VyprVPN چه کاری انجام می دهد که VPN های ارزان قیمت نمی توانند?

من VyprVPN را بر روی دسک تاپ و موبایل تست کرده ام تا به شما کمک کنم هر آنچه را که باید در مورد این سرویس بدانید از جمله سرعت ، رفع انسداد محتوا ، محافظت در برابر نشت و موارد دیگر کشف کنید. من قبل از غرق شدن در بررسی کامل ، جوانب مثبت و منفی را در زیر خلاصه کرده ام.

بررسی اجمالی VyprVPN

VyprVPN یک VPN کاملاً مستحکم است ، به خصوص که در سیاست ورود به سیستم اصلاح شده است. VyprVPN می تواند مجموعه ای از سیستم عامل های جریان را از حالت انسداد خارج کند و این گزینه را برای کسانی که به دنبال تماشای محتوای جغرافیایی محدود از خارج هستند ، گزینه خوبی خواهد کرد. این همچنین یک VPN نسبتاً قابل اعتماد برای کاربران در چین است ، هرچند که در بعضی مواقع با مشکلاتی روبرو می شود.

جوانب مثبت و منفی VyprVPN

در زیر خلاصه ای از نقاط قوت و ضعف است که در مدت زمانی که برای بررسی VyprVPN صرف کردم کشف کردم. بعداً اینها را با جزئیات بیشتر توضیح خواهم داد.

طرفداران:

 • مالک آن است
 • گزارش ها را نگه نمی دارد
 • ویژگی های امنیتی قوی را ارائه می دهد
 • اجازه می دهد تا پنج اتصال همزمان
 • یک آزمایش سه روزه رایگان ارائه می دهد
 • 24/7 پشتیبانی چت زنده ارائه می دهد

منفی:

 • سریعترین VPN نیست
 • نشت WebRTC و IPv6
 • بیت کوین را قبول نمی کند

سرعت: VyprVPN چقدر سریع است?

با ادعای جسورانه بودن "سریعترین VPN در جهان" ، من انتظارات بالایی داشتم که VyprVPN وقتی در مقابل رقبای خود قرار گرفت ، عملکرد خوبی داشته باشد.

قبل از رسیدن به نتایج ، ارزش این را دارم که بدانید چرا باید نتایج تست سرعت VPN با یک نمک گرفته شود.

روش آسان اما غیر قابل اطمینان برای تست VPN ، استفاده از تستر سرعت آنلاین است. این روشی است که توسط اکثر نشریات مورد بررسی VPN ها استفاده می شود. این تقریب تقریبی از عملکرد VPN می دهد اما از بسیاری جهات نقص دارد.

ما از روش پیشرفته تر (اما هنوز دور از کامل) برای تست سرعت VPN با استفاده از یک ماشین مجازی استفاده می کنیم.

ما سرعت بارگیری VPN ها را در اتصال اترنت gigabit در آمریکای شمالی اندازه گیری می کنیم. ما VPN را به سه مکان مختلف - ایالات متحده ، انگلستان ، و هنگ کنگ - در سه زمان مختلف در روز و حداقل چهار ساعت از هم متصل می کنیم..

برخلاف ادعاهای خود ، VyprVPN در واقع یکی از کمترین VPN ها در آخرین دور از تست ما بود.

میانگین بارگیری 37 مگابیت در ثانیه در همه زمان ها و مکان ها را نشان می دهد. این سرعت کاملاً سریعتر از کمترین VPN ما تست شده بود ، اما سرعت متوسط ​​کمتر از نیمی از سریعترین VPN بود (ExpressVPN با سرعت متوسط ​​بیش از 100 مگابیت در ثانیه گره خورده است)).

گفته می شود ، سرعت متوسط ​​VyprVPN برای جریانهای SD ، HD و پخش مستقیم HD به اندازه کافی سریع است ، و حتی باید برای 4K UHD خوب باشد.

سرورهای آزمایشی در آمریکای شمالی ، آسیا و اروپا قرار داشتند. اگر مسئله ای نیست ، VyprVPN این مسئله را به شما می دهد گزینه ای برای اتصال به سریعترین سرور برای موقعیت مکانی شما در لیست کشویی سرور ، می توانید سرعت پینگ برای هر سرور را مشاهده کنید. این نشانگر تأخیر است و نشان می دهد ارسال و دریافت درخواست از آن سرور خاص چقدر طول می کشد.

لیست سرورهای بررسی VyprVPN.

من فیلم ویدیویی با کیفیت 1080p HD را بدون بافر پخش کردم و از سرورهای موجود در نقاط مختلف جهان استفاده کردم. من همچنین بدون هیچ مشکلی توانستم بازی های آنلاین را انجام دهم. جابجایی بین سرورها به ندرت بیش از چند ثانیه طول کشید و من در هنگام آزمایش هیچ ارتباط افتادی را تجربه نکردم.

vyprvpn-speed-test-resultsبرای بزرگنمایی کلیک کنید

شایان ذکر است که این آزمایشات باید به عنوان یک شاخص کلی عملکردی که هنگام استفاده از این سرویس ها واقعاً مشاهده خواهید کرد ، مشاهده شود. آنها به هیچ وجه قطعی نیستند زیرا ماهیت اینترنت بدان معنی است که همیشه جایی برای انحرافات تصادفی وجود دارد. بسته به سرعت سرویس اینترنت شما ، ممکن است اختلافات کوچکتر یا بزرگ تری مشاهده کنید.

برنامه ها: VyprVPN با کدام دستگاه کار خواهد کرد?

VyprVPN دارای برنامه هایی برای اکثر سیستم عامل های اصلی از جمله Windows ، iOS ، MacOS و Android است. یک نکته قابل توجه در اینجا لینوکس است ، اگرچه تعداد بسیاری از VPN ها که برنامه های لینوکس را ارائه می دهند وجود ندارد ، و VyprVPN می تواند بصورت دستی با سیستم عامل پیکربندی شود.

برنامه Basic VyprVPN امکان اتصال سه اتصال همزمان را فراهم می کند در حالی که مشترکین Premium می توانند همزمان پنج دستگاه را به هم متصل کنند.

پس از ورود به سیستم VyprVPN ، به شبکه ای با بیش از 700 سرور که در بیش از 70 کشور جهان پوشیده هستند دسترسی دارید.

برنامه VyprVPN دسک تاپ کمی تاریخ دار است و به طور خاص صفحه انتخاب سرور کمی clunky است. با این حال ، بسیار شهودی و سبک است و کار را انجام می دهد. برنامه تلفن همراه (برنامه iOS در زیر نشان داده شده است) کمی دقیق تر است.

VyprVPN برنامه iOS را مرور کنید.

می توانید VyprVPN را روی روترهای انتخاب شده تنظیم کنید. این کار به پیکربندی دستی نیاز دارد ، اما شما را قادر می سازد از هر دستگاهی در شبکه خانگی خود محافظت کنید. برای روترهای موجود در Tomato MIPS / ARM Framework ، یک برنامه روتر به شما امکان می دهد تا کدام دستگاه ها را از طریق VPN وصل کنید و کدام یک از اتصال مستقیم اینترنتی استفاده می کند..

جریان ، Netflix و Kodi?

آیا VyprVPN با Netflix کار می کند?

آره.

VyprVPN با Netflix کار می کند ، اگرچه ممکن است کتابخانه مورد نظر شما را باز نکند. از 30 کشور آزمایش شده ، VyprVPN قادر به مسدود کردن Netflix ایالات متحده و Netflix استرالیا بود. با بیشتر کاربران به دنبال Netflix ایالات متحده (که بیشترین انتخاب نمایش و فیلم را دارد) ، VyprVPN اکثر مردم را خوشحال می کند.

اگر به دنبال فروشگاه های دیگر ، مانند Netflix UK ، ژاپن ، کانادا یا اسپانیا هستید ، احتمالاً شانس زیادی نخواهید داشت. با این حال ، VyprVPN با سیستم عامل های دیگری که اقدامات محدودیت جغرافیایی را اعمال می کنند ، کار می کند.

وقتی از من درباره انسداد محتوای جغرافیایی محدود پرسیدم ، نماینده اظهار داشت که VyprVPN خدمات را در برابر آدرس های IP خود آزمایش نمی کند ، کاری که سایر ارائه دهندگان بطور منظم انجام می دهند.

بخش جریان وب سایت VyprVPN دستورالعمل راهنمایی برای دسترسی به سایت های زیر را ارائه می دهد ، اگرچه تضمین نمی شود که همه آنها همیشه کار می کنند:

 • نتفلیکس ایالات متحده
 • هولو ایالات متحده
 • نخستین فیلم آمازون ایالات متحده
 • iPlayer بی بی سی
 • Sky Go UK
 • Sky Go ایتالیا

اینها برخی از محبوب ترین و بسیار مشهور برای رفع انسداد سایتها هستند ، اما بسیاری از سیستم عامل های دیگر از مناطق مختلف در سراسر جهان وجود دارند که می توانید به یکباره مسلحانه با یک اشتراک VyprVPN دسترسی پیدا کنید..

در حالی که سرعتها سریعترین نیستند ، باید تجربه جریانی بدون استرس و بدون تاخیر و بافر برای 1080p HD داشته باشید.

VyprVPN کمترین پشتیبانی را برای Kodi ارائه می دهد ، اما از طریق راه اندازی دستی با این سیستم عامل کار می کند. شما نیاز به داشتن یک حساب Premium VyprVPN دارید زیرا برنامه اصلی اجازه تنظیم دستی را نمی دهد.

آیا VyprVPN اجازه تورنت می دهد?

VyprVPN اجازه تورنت را می دهد و داده های نامحدود و پهنای باند و آدرس های IP مشترک را در اختیار کاربران قرار می دهد.

اما من مجبور شدم واقعاً در چاپ کوچک حفر شوم تا دقیقاً بدانم سیاست آن چیست.

این چیزی است که من یافتم ...

این سرویس استفاده از آن را برای P2P به روشی که برخی از VPN ها انجام می دهند ، توصیه نمی کند ، اما صریحاً در صفحه سؤالات متداول خود بیان می کند: "از آنجا که سرویس ما با کلیه ترافیک برخورد یکسان است ، ترافیک همتا به همتا و BitTorrent مجاز است."

VyprVPN بخش تورنت را از سوالات متداول مرور کنید.

توجه داشته باشید که شرایط خدمات VyprVPN "نقض حق چاپ ، علائم تجاری و ثبت اختراع" را منع می کند.

شرایط خدمات VyprVPN را مرور کنید.

من می خواستم کمی کار بیشتری انجام دهم تا فقط به این معنی برای کاربران باشد که از طریق Reddit جایی که کارمندان VyprVPN در پاسخ به سؤالات مربوط به خط مشی تورنت پاسخ داده اند ، آسیب ببینند..

این موضوع Reddit به آنچه در سیاست VyprVPN به معنای عملی برای مشتریان خود معنی می کند ، توجه بیشتری نشان می دهد..

موضوع reddit را بررسی کنید VyprVPN.

به طور خلاصه ادعاهای VyprVPN راهی برای تعیین اینکه آیا کسی آن بخش خاص از شرایط خدمات را نقض کرده است ندارد ، بنابراین بعید است که torrenters با مشکلات مواجه شود.

بنابراین VyprVPN چه چیز دیگری را برای حفظ خصوصی فعالیت آنلاین خود ارائه می دهد?

ترافیک را می توان با یک سوئیچ kill در برنامه های دسک تاپ محافظت کرد و از محافظت در برابر نشت DNS نیز محافظت می کند ، اما VyprVPN تضمین کننده نشت IPv6 یا WebRTC را تضمین نمی کند. گفته می شود ، IPv6 و WebRTC در صورت نیاز می توانند هر دو غیرفعال شوند.

امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ورود به سیستم

بسیاری از VPN ادعا می کنند وارد سیستم نمی شوند اما واقعیت همیشه با اعتیاد به بازاریابی مطابقت ندارد.

اگر به حریم شخصی خود اهمیت می دهید ، باید به خط مشی ورود به سیستم VPN خود اهمیت دهید.

ما در گذشته درباره سیاست ورود به سیستم VyprVPN رزرو کرده ایم.

من مشتاق بودم که ببینم آیا پیشرفت های اخیر آن نگران کننده های من بوده است یا خیر.

VyprVPN در سوئیس مستقر است ، کشوری که به دلیل قوانین محرمانه حفظ حریم خصوصی شناخته شده است. به همین ترتیب ، هیچگاه نیازی به ارائه دهنده VPN برای حفظ اطلاعات مربوط به اطلاعات کاربر نبوده است. اما ، تا اواخر سال 2018 ، سیاست شرکت VyprVPN این بود که برخی از ابرداده شناسایی شده از جمله "آدرس IP منبع کاربر ، آدرس IP VyprVPN استفاده شده توسط کاربر ، زمان شروع و توقف اتصال و تعداد کل بایت های استفاده شده را ضبط کند."

اگرچه آدرس های IP معمولاً اطلاعات شناسایی شخصی (PII) در نظر گرفته نمی شوند ، اما می توانند و از آنها برای شناسایی افراد از طریق ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) استفاده شوند. به این ترتیب ، ما سعی می کنیم از توصیه به ارائه دهندگان که چنین گزارش هایی را حفظ می کنند ، خودداری کنیم.

من می خواستم به سیاست های ورود به روز شده VyprVPNs با جزئیات نگاه کنم تا ببینم آیا با ادعاهای "بدون ورود VPN" آن مطابقت دارد.

این همان چیزی است که من پیدا کردم..

خط مشی ورود به سیستم بررسی VyprVPN.بخشی از خط مشی ورود به سیستم جدید VyprVPN.

خوشبختانه ، VpyrVPN سیاست خود را در سال 2018 و اکنون هیچ پرونده ای را نگه نمی دارد. این شرکت حتی خود را در معرض یک ممیزی مستقل قرار داد تا ثابت کند که هیچگونه سیاهه ای حفظ نشده است.

جزئیات رمزگذاری به شرح زیر است:

 • رمزگذاری AES-CBC 256 بیتی
 • کلیدهای RSA 2،048 بیتی
 • احراز هویت SHA256
 • رازداری کامل رو به جلو (این تضمین می کند که برای رمزگذاری جلسات گذشته نمی توان از کلید رمزنگاری به خطر افتاد)

VyprVPN با بسیاری از ارائه دهندگان موجود در آنجا متفاوت است زیرا همه سرورهای خود را در اختیار دارد. بیشتر ارائه دهندگان سرورهای خود را از خدمات میزبانی شخص ثالث اجاره می کنند. در اختیار داشتن سرورهای خود ، کنترل بیشتری بر امنیت و همچنین اطمینان از سرعت قابل اعتماد و بروزرسانی عالی به ارائه دهنده می دهد. VyprVPN همچنین از سرورهای DNS اختصاصی خود استفاده می کند ، اگرچه این برنامه به شما امکان می دهد در صورت تمایل به DNS شخص ثالث بروید..

VyprVPN برگه DNS را مرور کنید.

VyprVPN بصورت پیش فرض از نشت DNS محافظت می کند. ارائه دهنده ادعا نمی کند که از IPv6 یا WebRTC محافظت در برابر نشت استفاده کند ، و در واقع ما یک مسئله را در آزمایش خود پیدا کردیم. عکس های زیر از تست IP browserleaks.com بدون VPN (سمت چپ) و VyprVPN (سمت راست) نشان می دهد که یک نشت مداوم IPv6 WebRTC وجود دارد.

نتایج آزمون مرور مرورگر VyprVPN.

این نگرانی به این معناست که می توان آدرس IP واقعی من را فاش کرد. با این حال ، این نشت خاص برای بیشتر افراد مسئله ای نیست ، به این دلیل که بسیاری از افراد IPv6 ندارند ، و همچنین به این دلیل است که بسیاری از صفحات وب از WebRTC استفاده نمی کنند. علاوه بر این ، IPv6 و WebRTC در صورت نیاز می توانند غیرفعال شوند. براساس آزمایشات من ، VyprVPN IPv6 را بیرون از WebRTC بیرون نمی زند ، و آدرس IPv4 من را از طریق WebRTC به بیرون درز نمی کند.

ویژگی های اضافی شامل سوئیچ kill در برنامه های دسک تاپ است که در صورت افت اتصال اتصال VPN به دلایلی ، اتصال من به اینترنت را قطع می کند. این تضمین می کند که من هرگز به صورت محافظت نشده مرور نمی کنم ، اما توجه داشته باشید که سوئیچ kill به طور پیش فرض غیرفعال است.

برگه ارتباط بررسی VyprVPN.

یک ویژگی محافظت خودکار فای در برنامه های دسک تاپ و موبایل بدان معنی است که من می توانم VPN را تنظیم کنید که هر بار که به یک شبکه غیر قابل اعتماد وصل شوید ، روشن شود. این سرویس از یک فایروال NAT استفاده می کند که از ورود درخواست ها یا بسته های داده ناخواسته به سیستم شما جلوگیری می کند ، اگرچه این موارد محدودیت های خود را دارند.

VyprVPN به شما امکان انتخاب پروتکل را می دهد:

 • ChameleonTM
 • OpenVPN
 • L2TP / IPsec
 • PPTP

برگه پروتکل بررسی VyprVPN.

PPTP امن محسوب نمی شود ، بنابراین OpenVPN و L2TP / IPSec در اکثر موارد گزینه های بهتری هستند. پروتکل ChameleonTM با استفاده از فناوری cloaking برای پوشش دادن ترافیک VPN ، بنابراین گزینه بهتر برای انسداد محتوای محدود در مکانهایی مانند چین یا امارات است..

VyprVPN بررسی پروتکل Chameleon را بررسی می کند.

VyprVPN از آدرس های IP مشترک استفاده می کند. این بدان معنی است که به هر کاربر متصل به یک سرور معین ، همان آدرس IP اختصاص داده می شود. این کار هر کسی را که می خواهد فعالیت خود را به یک فرد بازگرداند ، دشوارتر می کند.

یکی دیگر از ویژگی های دیگر که با یک طرح VyprVPN Premium همراه است VyprVPN Cloud است. این یک راه حل استقرار است که هنگام دسترسی به سرورهای ابری امنیت بیشتری به شما می دهد. در حال حاضر با دیجیتال اقیانوس ، VirtualBox و سرویس وب آمازون (AWS) کار می کند.

آیا VyprVPN در چین کار می کند?

بسیاری از VPN ها نمی توانند از شناسایی پلیس اینترنت چین فرار کنند ، بنابراین من علاقه مند بودم ببینم آیا VyprVPN به اعتبار خود برای فرار از فایروال عالی زندگی کرده است یا خیر؟.

یکی از مواردی که VyprVPN به آن مشهور است توانایی کار در چین است. به تازگی اخیراً در بعضی از موارد پیش آمده است ، اما در زمان نوشتن ، بسیاری از کاربران با استفاده از VPN در چین موفقیت کسب می کنند..

VyprVPN از نرم افزار اختصاصی استفاده می کند و برنامه حق بیمه به شما امکان استفاده از فناوری scrambling Chameleon ™ را می دهد. این به نقاب زدن ترافیک VPN کمک می کند, با استفاده از فناوری بازرسی بسته های عمیق که در فایروال بزرگ چین استفاده می شود ، کمتر تشخیص داده می شود.

ارائه دهنده گزارش می دهد كه برخی از كاربران در چین با یك برنامه Basic استفاده می كنند ، اما توصیه می كند از Chameleon برای Windows ، MacOS و Windows استفاده كند. IKEv2 برای iOS توصیه می شود ، اما به من اطلاع داده شد که در زمان نوشتن برنامه iOS در چین کار نمی کند.

VyprVPN در صفحه به روز رسانی وضعیت خدمات در وب سایت خود ، کاربران را در مورد مسائل چین به روز می کند. در اینجا به شما اطلاع داده می شود که آیا کاربران در چین مشکلی دارند و چگونه مورد بررسی قرار می گیرند.

صفحه وضعیت خدمات بررسی VyprVPN.

برای اینکه بتوانید از تلاش مداوم در جهت حفظ سرویس برای کاربران در چین مطلع شوید ، از دسامبر سال 2018 حداقل یک پست در ماه در صفحه وضعیت خدمات وجود داشته است که مربوط به ممنوعیت VPN China است..

این نبرد همچنین توسط موضوعات متعدد Reddit در مورد این نمونه نشان داده شده است.

VyprVPN بررسی موضوع reddit چین.پاسخی به مسئله مشتری چین در موضوع reddit VyprVPN.

VyprVPN به عنوان یک گره روشن برای کاربران چینی ، Alipay را که دروازه پرداختی مشابه PayPal است و بسیار محبوب در چین است ، می پذیرد..

آیا خدمات مشتری VyprVPN خوب است؟?

اسناد پشتیبانی به چندین زبان از جمله اسپانیایی ، فرانسوی و ترکی موجود است. اگر به پاسخ سریع نیاز دارید ، پشتیبانی مشتری چت زنده به صورت 24 ساعته از طریق وب سایت در دسترس است. این همانطور که از پشتیبانی ایمیل استفاده می شود ، داخلی است ، که برای کاربران بیشتری که دارای آگاهی از حریم خصوصی هستند ، خبر خوشایندی خواهد بود.

از طریق چت زنده ، من پاسخهای سریع و آگاهانه در مورد موضوعاتی از جمله امنیت ، حفظ حریم خصوصی ، پرداخت و موارد دیگر دریافت کردم.

VyprVPN چت زنده را مرور کنید.

سرورها و مکانها

با استفاده از برخی ارائه دهندگان که شبکه گسترده ای از سرورها را کار می کنند ، علاقه مند شدم ببینم VyprVPN چه چیزی ارائه کرده است.

به طور کلی ، این شبکه بسیار خوب است. VyprVPN حدود 700 سرور را کار می کند ، که وقتی فکر می کنید برخی از ارائه دهندگان VPN در برخی موارد به بالاتر از 3،000 و حتی 5،000 پیشنهاد می کنند ، یک شبکه کاملاً کوچک است. با این حال ، شبکه VyprVPN شامل 64 کشور است ، که انتخاب بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

لیست سرورهای بررسی VyprVPN.

سرورهایی در بسیاری از مناطق اروپایی ، آمریکای شمالی و آسیایی و همچنین در دو کشور آفریقایی (الجزایر و مصر) ، چهار مکان در اقیانوسیه و چهار کشور آمریکای جنوبی (آرژانتین ، برزیل ، کلمبیا و اروگوئه) وجود دارد..

لیست های سرور سرعت پینگ برای هر سرور را به شما نشان می دهد ، و می توانید مکان های خاصی را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنید.

قیمت گذاری VyprVPN

VyprVPN قبلاً دارای دو ردیف قیمت گذاری بود اما تصمیم گرفته است تا به یک درجه پایین بیاید. قیمت گذاری ماهانه نسبتاً بالا با 12.95 دلار در ماه است ، اما در صورت طولانی تر شدن تخفیف های تخفیفی وجود دارد. یک برنامه یک ساله 45 دلار (هر ماه 3.75 دلار) و مدت دو ساله 60 دلار (2.50 دلار در هر ماه) هزینه دارد.

قیمت گذاری VyprVPN.

به طور کلی, VyprVPN ارائه دهنده بودجه محسوب نمی شود و از بسیاری از رقبا گران تر است. مانند سایر ارائه دهندگان ، تخفیف ها در هنگام ثبت نام برای مدت طولانی در دسترس هستند (حداکثر مدت 12 ماه).

VyprVPN چند روش پرداخت مختلف ، از جمله کارتهای اعتباری اصلی ، Alipay و PayPal را ارائه می دهد. من از دیدن گزینه بیت کوین یا سایر ارزهای رمزنگاری نشده ناامید شدم ، زیرا این می تواند کمی بیشتر از حریم خصوصی باشد.

کوپن

VyprVPN CouponSave 81٪ در برنامه 2 ساله برنامه GET DEALDiscount بطور خودکار اعمال می شود

آیا باید VyprVPN بخرم?

آیا بعد از آزمایش دقیق VyprVPN ، آن را به دیگران توصیه می کنم?

خلاصه ، بله.

VyprVPN سرعتهای خوبی را ارائه می دهد و می تواند Netflix ایالات متحده و سایر سایتهای محبوب را از حالت مسدود خارج کند و این گزینه ای مناسب برای جریان است. اگرچه ارزان ترین VPN در آنجا نیست ، اما ایمن و قابل اعتماد است و دارای گزینه های مناسبی برای مبتدیان و کاربران پیشرفته تر است. مشتریان پریمیوم می توانند از فن آوری رخت کن ChameleonTM استفاده کنند که این گزینه را به گزینه ای نسبتاً مناسب برای کاربران در چین و امارات تبدیل می کند..

VyprVPN خط مشی رازداری خود را بازنگری کرده است و هیچگونه مشکلی در این زمینه باقی نمی ماند ، اما هنوز نگرانی هایی درباره حریم خصوصی در مورد IPv6 WebRTC وجود دارد و هیچ گزینه ای برای پرداخت از طریق cryptocurrency وجود ندارد. با ارائه دهندگان VPN خصوصی بیشتر ، این ممکن است بهترین گزینه برای تورنت نباشد.

جایگزین، گزینه ها

VyprVPN مطمئناً یکی از ده ارائه دهنده محبوب من است ، به خصوص که سیاست قدیمی ورود به سیستم را پس گرفته است. با این حال ، گزینه های بسیار خوبی در دسترس است.

ExpressVPN با قیمت مناسب با VyprVPN قابل مقایسه است و از نظر امنیت قوی و توانایی کار در چین آن را برآورده می کند.. ExpressVPN وقتی نوبت به جریان می رود ، دارای حواشی است, با داشتن سرعت سریعتر و مسدود کردن بیشتر کتابخانه های محبوب Netflix ، از جمله فهرست هایی از ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ، ژاپن ، هند و اسپانیا.

اگر قیمت مسئله ای باشد ، NordVPN گزینه بودجه برتر من است. این شبکه سرور عظیمی ، بسیاری از ویژگی های امنیتی اضافی و توانایی های عالی برای انسداد را ارائه می دهد. همچنین در چین کار می کند و سرعتهای بالاتر از متوسط ​​را ارائه می دهد.

از VyprVPN بازدید کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 8 = 2

Adblock
detector