بررسی ZenMate VPN 2020

ZenMate قبلاً به دلیل ارائه رایگان آن شناخته شده بود ، و این به آن کمک کرد تا یک کاربر کاربر بزرگ از بیش از 40 میلیون نفر جمع کند. این روزها ، این تنها یک نسخه پولی را ارائه می دهد ، و کاربرانی را که مایل به پرداخت لوکس بودن اتصالات سریع ، قابل اعتماد و انتخاب گسترده ای از سرورها هستند ، هدف قرار می دهد..


آخرین باری که این VPN را تست کردم ، چند مسئله از جمله خط مشی ورود به سیستم مشکوک ، سرعت آهسته و نشت DNS گرفتار شد..

گفت, ZenMate در تلاش است تا خدمات خود را بهبود بخشد, بنابراین من کنجکاو هستم ببینم چه مقدار تغییر کرده است.

در این بررسی ZenMate در سال 2020 ، من آنچه را که پس از قرار دادن VPN از طریق رژیم آزمایش دقیق خود آموخته ام ، آشکار می کنم. من به شما همه چیزهایی را که باید بدانید برای شما تعریف خواهم کرد تا تصمیم بگیرید که آیا این می تواند خدمات مناسب VPN برای شما باشد یا خیر.

قبل از اینکه به همه جزئیات آبدار بپردازم ، در اینجا یک مرور اجمالی درباره چگونگی هدف قرار دادن ZenMate در برخی مناطق مهم ارائه شده است..

داده های کلیدی ZenMate

RANK RANK: # 10 از 42 VPNS

سرعت

سرعت متوسط ​​*:

پشتیبانی از پخش ویدئو:

جریان

Netflix:

سایر خدمات جریان:

امنیت

نوع رمزگذاری:

کلید کشتار:

خط مشی ورود به سیستم:

پروتکل:

ارزش پول

کمترین هزینه ماهانه:

تضمین بازگشت پول:

سایت اینترنتی

امتیاز: 7/10 بیشتر بخوانید
32 مگابیت بر ثانیه
4K UHD
امتیاز: 8/10 بیشتر بخوانید
آره
Hulu ، iPlayer بی بی سی ، آمازون نخست فیلم ، هاب ITV ، همه 4
امتیاز: 7/10 بیشتر بخوانید
AES w 256 بیتی / رازداری کامل Forward Forward
آره
هنوز مشخص نیست که آیا اتصالات اتصال حفظ می شوند
OpenVPN ، IKEV2 و L2TP
امتیاز: 8/10 بیشتر بخوانید
$ 1.64
30 روز
https://www.zenmate.com

* میانگین سرعت بیش از چندین مکان جهانی بر اساس تست های سرعت چندگانه در روز.

چگونه Zenmate با سایر VPN های محبوب مقایسه می شود?

در اینجا نحوه مقایسه Zenmate با دو مورد از محبوب ترین و دارای امتیاز بسیار بالا VPN در خارج ، ExpressVPN و NordVPN است. تفصیل جزئی تر از ExpressVPN و NordVPN را در اینجا می بینید.

ZenmateExpressVPNNordVPN
سرعت متوسط ​​* 32 مگابیت بر ثانیه 106 مگابیت بر ثانیه 17.9 Mbps
نوع رمزگذاری AES 256 بیتی AES 256 بیتی AES 256 بیتی
کلید کشتار فقط ویندوز فقط دسک تاپ به استثنای Android
اجازه می دهد تا تورنت
سوابق شناسایی سیاههها غیر واضح
Netflix US را مسدود می کند
نخست وزیر Amazon را مسدود می کند
Hulu را مسدود کنید
قفل iPlayer BBC
کمترین هزینه ماهانه $ 1.64 6.67 دلار در هر ماه 3.49 دلار در هر ماه
تضمین بازگشت پول 30 روز 30 روز 30 روز
امتیاز کلی 4.5 4.5 4.5

* میانگین سرعت بیش از چندین مکان جهانی بر اساس تست های سرعت چندگانه در روز.

برای آزمایش ZenMate ، من در چند ماه گذشته از VPN برای فعالیتهای روزمره استفاده کردم. من از آن برای مرور ، پخش و بارگیری استفاده کردم تا ببینم چگونه با سایر VPN مقایسه می شود. علاوه بر این ، من تست های عمیقی را در جنبه های مختلف VPN انجام داده ام ، از جمله:

 • تست های سرعت بارگیری
 • امکان رفع انسداد سایتهای جریان مانند Netflix
 • تست نشت (WebRTC ، IPv6 و DNS)
 • صلاحیت و سریع بودن پشتیبانی مشتری
 • بررسی دقیق سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط خدمات

... و موارد دیگر!

برخی از ادعاهای اصلی ZenMate عبارتند از "سرعت صاعقه" و "خط مشی سختگیرانه"..

سؤالات دیگری که می خواستم به آنها پاسخ دهم عبارتند از:

 • آیا محدودیتهای ZenMate توسط Netflix ، Amazon Prime Video و سایر سایتهای پخش وجود دارد?
 • آیا خدمات ارزش قیمت را دارند؟?
 • استفاده از Zenmate بی خطر است?
 • آیا امنیت ZenMate با سایر ارائه دهندگان مطابقت دارد?
 • پشتیبانی مشتری چگونه است?

… به علاوه یک تن بیشتر درباره این سرویس.

من نسخه های مختلف نرم افزار ZenMate شامل یک برنامه تلفن همراه و یک مشتری دسک تاپ را آزمایش کردم. به این ترتیب ، من نمای کاملی از نحوه عملکرد سرویس برای کاربر چند دستگاهه و همه چیزهایی که برای تصمیم گیری باید بدانید.

نمای کلی و جوانب مثبت و منفی در زیر بینشی مختصر در مورد اینکه در کجا این سرویس می درخشد و جایی که فاقد آن است ، ارائه می دهد.

نمای کلی ZenMate

ZenMate یک شبکه سرور کافی ، امنیت قوی و قابلیت پخش جامد را فراهم می کند. این اجازه می دهد تا torrenting ، اگرچه سرعت کمی ناامید کننده ممکن است تورنت ها را خاموش کند. سیاست حفظ حریم خصوصی فاقد وضوح است و من مطمئن نیستم که آیا این یک VPN بدون گزارش است. ZenMate برای کاربران چین مناسب نیست.

جوانب مثبت و منفی ZenMate

من با جزئیات بیشتر به این موارد می پردازم ، اما در اینجا مهمترین ویژگیهای مثبت و منفی سرویس VPN ZenMate آورده شده است:

طرفداران:

 • بلاک کردن Netflix ، iPlayer BBC ، Video Prime Amazon و موارد دیگر
 • یک آزمایش رایگان 7 روزه و 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهد
 • از رمزگذاری قوی و سایر ویژگی های امنیتی استفاده می کند
 • اجازه می دهد تا پنج اتصال همزمان
 • VPN ارزان قیمت
 • اجازه می دهد تا torrenting

منفی:

 • به عنوان بسیاری از کشورها به عنوان رقیبان برتر پوشش نمی دهد
 • برخی از سرعت های کند
 • خط مشی رازداری مشکوک است
 • پشتیبانی چت زنده ندارید
 • در چین کار نمی کند

سرعت: ZenMate چقدر سریع است?

پس این ادعای سرعت رعد و برق چگونه است؟ از آنجایی که ZenMate آخرین باری که آنرا آزمایش کردم ، در جبهه سرعت همه این موارد را به خوبی انجام نداد ، علاقه مند شدم ببینم آیا بهبود یافته است؟.

در حالی که نتایج تست سرعت باید با یک دانه نمک گرفته شود ، آنها روش مناسبی را برای مقایسه سرعت ارائه دهندگان مختلف ارائه می دهند..

بسیاری از رسانه های مرورگر از یک تستر سرعت آنلاین با اتصال خانه یا محل کار برای تعیین سرعت انواع مختلف VPN استفاده می کنند. این روش بدی نیست و روشی است که ما در صورت عدم دسترسی دیگران از آن استفاده می کنیم ، اما به دلایل بسیاری نقص دارد.

برای ارائه نتایج دقیق تر ، ما در صورت امکان از یک ماشین مجازی برای تست سرعت VPN استفاده می کنیم. این روش نیز کامل نیست ، اما نتایج قابل اطمینان تری را ارائه می دهد.

ما از یک اتصال گیگابیتی در آمریکای شمالی استفاده می کنیم و سرعت بارگیری VPN های تست ما را اندازه گیری می کنیم. آزمایشات با استفاده از سه سرور تست مختلف ، در ایالات متحده ، انگلیس و هنگ کنگ انجام می شود. آزمایشات را در سه زمان مختلف در طول روز تکرار می کنیم که حداقل چهار ساعت از هم فاصله دارند.

تست سرعت بررسی ZenMate.

به نظر می رسد که ZenMate دقیقا مطابق ادعاهای خود عمل نکرد. اگرچه کمترین کندترین VPN ای نیست که ما مورد آزمایش قرار دهیم ، اما مطمئناً سریعترین و "صاعقه" نیست عبارتی است که من برای توصیف آن استفاده می کردم. میانگین بارگیری 32 مگابیت بر ثانیه در کلیه مکان ها و زمان ها بود. این را با سریعترین VPN مورد آزمایش ما مقایسه کنید ، که ExpressVPN با سرعت متوسط ​​بیش از 100 مگابیت در ثانیه بود و می بینید که جایی برای بهبود وجود دارد.

همانطور که انتظار می رفت بهترین سرعتی که مشاهده کردیم روی سرورهای ایالات متحده بود ، در حالی که اتصالات هنگ کنگ بسیار کند بود. به این ترتیب ، سرعت برای یک مکان معین کاملاً مطابق بود ، بنابراین به محض اینکه چند بار به یک مکان وصل شدید ، می دانید چه انتظاری را دارید.

بررسی ZenMate VPN 2020

شایان ذکر است که سرعت متوسط ​​ZenMate هنوز به اندازه کافی سریع برای پخش فیلم SD ، HD و زنده HD است. حتی ممکن است برای 4K UHD خوب نباشد.

مکانهای آزمون ما در اروپا ، آسیا و آمریکای شمالی بود. اگر ترجیح مکان را ندارید و به سادگی اتصال رمزگذاری شده را می خواهید ، می توانید سریعترین سرور را برای موقعیت مکانی خود انتخاب کنید. برای اتصال به سریعترین سرور ، را انتخاب کنید بهترین مکان سرور از لیست کشویی برنامه سرور برنامه.

بهترین لیست سرور ZenMate.

با استفاده از سرورهای مختلف تست ، بازی های آنلاین را انجام دادم و فیلمبرداری ویدیوی 1080p را امتحان کردم. من در ابتدای برخی از فیلم ها ، به طور عمده با اتصال به سرور آمریکایی ، کیفیت پایین را تجربه کردم. اما بعد از چند دقیقه کیفیت بهتر می شود و بعد از آن هیچ مشکلی از جمله تاخیر یا بافر ایجاد نمی شود.

جابجایی بین سرورها سریع بود ، معمولاً فقط چند ثانیه طول می کشد. من با اتصالات قطع شده مشکلی ندارم.

در نظر داشته باشید که این تست ها فقط به عنوان یک نشانگر بسیار کلی عملکرد VPN عمل می کنند. ماهیت اینترنت سطح قابل توجهی از تصادفی را به وجود می آورد. هنگام استفاده از این VPN ، بسته به عواملی مانند موقعیت مکانی و سرعت اینترنت ، ممکن است نتایج بسیار متفاوتی را مشاهده کنید.

برنامه ها: ZenMate با کدام دستگاه ها کار خواهد کرد?

ZenMate برای اکثر سیستم عاملهای اصلی از جمله Windows ، iOS ، MacOS ، Android و Fire TV برنامه های بومی ارائه می دهد.

برنامه های افزودنی مرورگر Zenmate برای Chrome ، Firefox و Opera در دسترس هستند. اینها می توانند برای مرور و جریان مفید باشند اما در نظر داشته باشید که پسوندهای مرورگر فقط ترافیکی را که از طریق مرورگر وب شما انجام می شود رمزگذاری می کنند. همه برنامه های دیگر در دستگاه شما ، به عنوان مثال ، پخش کننده های رسانه و برنامه های torrent ، در معرض دید باقی می مانند. اگر می خواهید فراتر از مرورگر وب خود ، از برنامه های بومی استفاده کنید.

هر برنامه دسترسی به سرورها را در 37 کشور جهان فراهم می کند. این شبکه در کل شامل بیش از 1500 سرور است. اگرچه این یک شبکه با اندازه مناسب است ، به اندازه بسیاری از ارائه دهندگان رقیب نیست. به عنوان مثال ، NordVPN و CyberGhost تعداد سرورهای بیش از 5000 را دارند ، در حالی که ExpressVPN مکانهایی را در 94 کشور ارائه می دهد.

اپلیکیشن ها دارای طراحی تمیز و مدرن هستند و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. برنامه دسک تاپ به یک صفحه کامل که من شخصاً دوست دارم گسترش می یابد. فقط دو برگه تنظیمات وجود دارد, عمومی و ارتباط, با تمام گزینه های مورد نظر شما از نظر تنظیمات ترجیحی و امنیت.

برنامه تلفن همراه با داشتن یک صفحه اصلی اتصال و لیست سرور ساده تر است. یک صفحه تنظیمات وجود دارد ، اما فاقد هرگونه یادداشت است که به شما امکان می دهد VPN را نیشگون بگیرید.

برنامه تلفن همراه ZenMate.

ZenMate را می توان به صورت دستی پیکربندی کرد تا با لینوکس کار کند و روترها را انتخاب کند. یک روتر VPN از تمام دستگاههای متصل به آن محافظت می کند و فقط در یک محدوده دستگاه شما به عنوان یک اتصال حساب می شود. ZenMate به شما امکان می دهد پنج دستگاه را بطور همزمان وصل کنید.

جریان ، Netflix و Kodi

آیا ZenMate با Netflix کار می کند?

بله ،!

انسداد Netflix ایالات متحده با ZenMate نسیم بود. لیست سرور دارای برای پخش برگه ای که لیستی از سرورهای مناسب برای سیستم عامل های جریان محبوب را به شما نشان می دهد. فقط گزینه Netflix US را انتخاب کنید و خوب خواهید بود.

سرورهای جریان بررسی ZenMate.

این برخلاف برخی از ارائه دهندگان دیگر است که برای آنها لازم است با وب سایت مشورت کرده یا با یک نماینده خدمات مشتری مشورت کنید تا ببینید کدام سرور برای اتصال به آن است. این چیز بدی نیست ، اما این یک قدم اضافی در روند است که ZenMate قادر به از بین بردن آن است.

اگر به دنبال انسداد کاتالوگ Netflix از کشورهای دیگر هستید ، ممکن است شانس داشته باشید. ZenMate لیست سرورها را برای نتفلیکس آلمان و نتفلیکس فرانسه و من تأیید کردم که هر دو کار کردند. با این حال ، برای سایر کشورها ، شاید لازم باشد در جای دیگری جستجو کنید. من نمی توانم کتابخانه انگلستان یا سایر مواردی را که امتحان کردم ، از حالت انسداد باز کنم.

آیا می خواهید از ZenMate برای جابجایی سایتهای غیر از Netflix استفاده کنید؟ من هنگام تست با سیستم عامل های زیر شانس داشتم:

 • iPlayer بی بی سی
 • آمازون نخست فیلم
 • هولو
 • همه 4
 • اکنون HBO

همانطور که گفته شد ، در شروع برخی از جریانها چند کیفیت کیفیت وجود دارد ، اما کافی نیست که من را از استفاده از این VPN برای پخش منظم خاموش کنم..

اگر کاربر Kodi هستید ، ZenMate بهترین گزینه VPN نیست. در صورت استفاده از دستگاهی که ZenMate دارای برنامه بومی باشد ، برای مثال ، Windows PC ، Amazon Fire TV یا دستگاه Android شما با Kodi کار می کند. اما اگر از Kodi در سیستم جداگانه ای مانند Linux استفاده می کنید ، توسط ZenMate پشتیبانی نمی شود.

آیا ZenMate اجازه تورنت می دهد?

در گذشته ، ZenMate خود را به عنوان VPN torrenting تبلیغ نمی کرد ، بنابراین من کنجکاو بودم ببینم آیا در این جبهه چیزی تغییر کرده است.

در واقع ، این روزها ، VPN بسیار به عنوان یک تورنت برای تورنت قرار می گیرد. به عنوان مثال ، وب سایت ZenMate یک راهنمای گام به گام برای رفع انسداد سایت های تورنت فراهم می کند.

مشاوره تورنت ZenMate.

علاوه بر این ، این ارائه دهنده پیدا کردن سرور ایده آل برای تورنت را بسیار آسان می کند. هنگام انتخاب سرور ، را انتخاب کنید برای تورنت برای دیدن لیست یک انتخاب مناسب از مکان های سرور از جمله تعداد زیادی در اروپا ، یکی در آمریکای شمالی (کانادا) ، دیگری در آسیا (ژاپن) و دیگری در آفریقا (آفریقای جنوبی) وجود دارد ، بنابراین باید بتوانید یکی از آنها را پیدا کنید که از لحاظ جغرافیایی نزدیک به آن باشد. شما.

ZenMate سرورهای تورنت را مرور کنید.

یکی از نگرانی هایی که من در گذشته با ZenMate داشتم ، سیاست ورود به سیستم مشکوک آن بود. من در بخش بعدی با جزئیات بیشتری به این موضوع می پردازم ، اما در طول این بررسی ، من هنوز نمی توانم اطلاعات کافی را برای توصیه به عنوان ارائه دهنده بدون گزارش تهیه کنم. ضریب سرعت نیز باید در نظر گرفته شود. سرعت کندی که مشاهده کردیم می تواند خاموش کننده تورنت ها باشد.

با توجه به آنچه در بالا ذکر شد ، VPN وجود دارد که برای این منظور مناسب تر هستند.

امنیت ، حریم خصوصی و ورود به سیستم

موضوعی که من در آخرین بررسی خود با ZenMate داشتم ، سیاست حفظ حریم خصوصی آن است ، به همراه احتمال جمع آوری آدرس های IP کاربر. من نمی دانم که آیا در این جبهه چیزی تغییر کرده است.

ZenMate در آلمان مستقر است و عضو اتحاد 14 چشم است. مشارکت در این اتحاد بدان معنی است که دولت های کشورهای عضو می توانند بر شهروندان سایر کشورها ، به عنوان مثال انگلیس یا ایالات متحده نظارت داشته و اطلاعات را بین دولت های مربوطه خود به اشتراک بگذارند.

وقتی صحبت از VPN ها می شود ، این فقط یک مشکل است اگر VPN داده هایی را که نمی خواهید با آنها به اشتراک گذاشته شوید ، از قبیل اطلاعات مربوط به فعالیت آنلاین یا اطلاعات شخصی خود (مثلاً آدرس IP شما) در حال ورود به سیستم است..

ورود به سیستم پیامدهای بسیاری دارد. گزارش های VPN ممکن است توسط ترول های کپی رایت ، اجرای قانون محلی و داخلی و هر کس دیگری که به دنبال شناسایی کاربر است جستجو شود. هر سیاهه ای که ذخیره می شود نیز در معرض خطر قرار گرفتن در معرض نقض اطلاعات است.

ZenMate هنوز مشخص کردن دشوار است این که آیا سیاهههای مربوط را نگه می دارد به نظر می رسد خط مشی رازداری آن بر داده های جمع آوری شده هنگام استفاده از وب سایت متمرکز شده است ، که جای نگرانی چندانی ندارد. این شامل کاربرد برنامه VPN است ، اما به سختی.

در اینجا یک قطعه مربوط به این خط مشی وجود دارد:

"علاوه بر این ، به عنوان بخشی از اقدامات کشف تقلب ، ما داده های مربوط به (i) به اطلاعات مربوط به استفاده از وب سایت ، مانند آدرس IP (اسیر و ذخیره شده در قالب ناشناس) ، محل تقریبی (فقط کشور) و (ii) اطلاعات تراکنش را جمع آوری می کنیم. ، موارد خریداری شده ، قیمت پرداخت شده ، روش صورتحساب ، اطلاعات کارت اعتباری جزئی ، درخواست بازپرداخت ، سفارشات لغو شده. داده های شخصی فوق الذکر به هیچ وجه با هر نوع فعالیتی که کاربر در داخل تونل ZenMate VPN انجام دهد ، ارتباطی ندارد ، که به هیچوجه ثبت ، ثبت و یا ذخیره نشده است. "

خط مشی ورود به سیستم ZenMate.

جمله در اینجا گیج کننده است. ما می توانیم با اطمینان از آخرین جمله ای که هیچ فعالیت سیاهه ای در کاربری آنها حفظ نشده است ، جمع آوری کنیم ، که یک نکته مثبت است. با این حال ، هنوز مشخص نیست که آیا هرگونه ورود به سیستم اتصال در VPN حفظ می شود. من سعی کردم از مشتری پشتیبانی کنم و جواب زیر را گرفتم:

"با توجه به نگرانی شما ، از داده های غیر شخصی مانند آدرس IP که جمع آوری شده است ، معمولاً برای ارائه صحیح محتوای وب سایت ما و بهینه سازی محتوای وب سایت و تبلیغات آن استفاده می شود."

این فقط در مورد مجموعه آدرس IP برای بازدید کنندگان وب سایت صحبت می کند. این گفته "معمولاً" مبهم است و آدرسهای IP را "داده غیر شخصی" می نامد. بخش فوق از سیاست حفظ حریم خصوصی در بالا فقط در مورد داده های شخصی صحبت می کند. به این ترتیب ، پاسخ به این سؤال که آیا هرگونه ورود به سیستم اتصال (به عنوان مثال ، نشانگرهای زمانی) نگهداری می شود و اینکه آیا اینها به آدرس های IP گره خورده اند هنوز ناشناخته است.

من نمی گویم مشکوک هستم که ZenMate در اینجا کار اشتباهی انجام داده است ، اما کاربران شایسته پاسخ روشن در مورد اطلاعات جمع آوری شده در هنگام استفاده از VPN هستند. در حالت ایده آل ، من می خواهم یک پاسخ صریح در مورد جمع آوری آدرس های IP و نشانگرهای زمانی داشته باشم ، زیرا این ترکیب از اطلاعات می تواند برای شناسایی کاربر و نقشه برداری از فعالیت های آنلاین آنها استفاده شود. من با یادگیری بیشتر این بررسی را به روز خواهم کرد.

جزئیات رمزگذاری به شرح زیر است:

 • رمزگذاری AES 256 بیتی
 • کلیدهای RSA 2048 بیتی
 • هش احراز هویت SHA256
 • ECDHE رازداری کامل رو به جلو (این تضمین می کند که جلسات گذشته حتی اگر یک کلید رمزگذاری به خطر بیفتد ، ایمن باقی بماند)

سوئیچ kill در تمام برنامه های ZenMate ساخته شده است. اگر اتصال VPN به هر دلیلی افت کند ، تمام اتصال به اینترنت شما متوقف می شود ، و اطمینان حاصل می کند که داده های شما نشت نمی کنند.

سوئیچ kill به طور پیش فرض فعال شده است و نمی توانید آن را خاموش کنید. به طرز گیج کننده ای ، در سرویس گیرنده ویندوز ، گزینه ای برای خاموش کردن سوئیچ kill در وجود دارد تنظیمات > عمومی. اما اگر این کار را انجام دهید ، یک پیام بازشو دریافت خواهید کرد که نمی تواند غیرفعال شود.

سوئیچ کشتن ZenMate.

حفاظت نشت DNS داخلی است و می توان آنرا روشن و خاموش کرد عمومی برگه ما هنگام آزمایش نشت مشکلی مشاهده نکردیم.

نتایج تست نشت بررسی ZenMate.

حفاظت از WebRTC گنجانده شده است ، اگرچه ما هیچ گونه نشتی در آزمایش خود مشاهده نکردیم. ممکن است بخواهید WebRTC را در مرورگر خود غیرفعال کنید تا در سمت امن باشد.

نتایج آزمون WebRTC مرور ZenMate.

ZenMate محافظت نشت داخلی IPv6 را نیز ارائه نمی دهد ، اما این گزینه را به شما می دهد به طور خودکار اتصالات IPv6 را غیرفعال کنید. من معمولاً توصیه می کنم که اگر نگران نشت هستید ، IPv6 را غیرفعال کنید ، اما این ویژگی مفید از آن برای شما مراقبت می کند.

ویژگی حفاظت نشت ZenMate DNS.

وقتی صحبت از پروتکل ها می شود ، چند گزینه دارید: OpenVPN ، IKEV2 و L2TP. من معمولاً OpenVPN را در هر صورت امكان پذير مي كنم زيرا اين استاندارد طلاي صنعت محسوب مي شود. به گفته این ، IKEv2 یک جایگزین سریع و مطمئن برای دستگاه های تلفن همراه است.

ZenMate از سرورهای DNS خصوصی خود استفاده می کند که یک به علاوه از دیدگاه حریم خصوصی. بسیاری از VPN ها از سرورهای DNS عمومی مانند سرویس دهنده های Google استفاده می کنند. در این موارد ، Google (یا شخص ثالث دیگری) می تواند درخواستهای DNS را ببیند و از کدام وب سایت بازدید می کند.

آیا ZenMate در چین فعالیت می کند?

بلوک های وضع شده توسط دولت چین بدان معنی است که پیدا کردن VPN که در چین کار می کند بسیار دشوار است ، چه رسد به اینکه با اطمینان کار کند. گفته می شود ، چند VPN وجود دارد که تلاش می کنند تعداد گسترده ای از کاربران VPN را در آنجا ارائه دهند.

ZenMate متأسفانه یکی از آنها نیست.

با کمال تعجب برای یک VPN کوچکتر ، Zenmate کاربران در چین را در اولویت قرار نمی دهد. در حالی که برخی از کاربران در کشور شانس داشته اند ، بسیاری از آنها چنین نکرده اند. خود ارائه دهنده حتی به کاربران هشدار می دهد که هزینه اشتراک را پرداخت نکنند با پیش بینی استفاده از خدمات در چین.

حتی اگر شما قادر به بارگیری برنامه در این کشورها هستید ، ما اکیداً توصیه می کنیم که برای اشتراک پولی ثبت نام نکنید. ما مسئول کمبود خدمات هستیم و مسئولیت ارائه بازپرداخت را نداریم. این امر در مورد چین ، ایران و عربستان سعودی صدق می کند.

ZenMate در چین کار نمی کند.

همین مورد در مورد کاربران در ایران و عربستان سعودی نیز صادق است. اگر به یکی از این کشورها یا چین سفر می کنید ، می خواهید VPN را انتخاب کنید که دسترسی به کاربران در سراسر جهان را به وب رایگان در اولویت قرار دهد. من همچنین در مورد امارات متحده عربی سؤال کردم و به من گفته شد که احتمالاً VPN در آنجا کار نخواهد کرد.

آیا خدمات مشتری ZenMate خوب است؟?

یکی از مسائلی که من در گذشته با ZenMate داشتم این واقعیت است که هیچ نوع پشتیبانی زنده ای را ارائه نمی دهد. هر ارائه دهنده VPN که ارزش نمک آن را دارد ، پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد ، بنابراین من خوشبین هستم که این سرویس جدید و پیشرفته شامل این ویژگی باشد.

ناامید شدم.

ZenMate بخش پشتیبانی کاملاً کاملی را در وب سایت خود ارائه می دهد ، راه اندازی ، استفاده از خدمات و عیب یابی را پوشش می دهد.

ZenMate پشتیبانی مشتری را بررسی کنید.

در انصاف ، پشتیبانی ایمیل کاملاً سریع بود با میانگین پاسخگویی به سؤالات اساسی من در حدود یک ساعت.

پاسخهای پشتیبانی مشتری ZenMate.

با این حال ، هنگامی که من شروع به پرسیدن سوالات مفصل تر ، به خصوص در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ، نتوانستم پاسخ رضایت بخشی بدم.

توجه داشته باشید که سیستم پشتیبانی ایمیل به Zendesk - یک شرکت وابسته به شخص ثالث - برون سپرده می شود - که برای کاربران با آگاهی بیشتر درباره حریم شخصی ایده آل نیست.

سرورها و مکانها

ZenMate طی چند سال گذشته تعداد سرورها و مکانهای خود را افزایش داده است ، از بیش از 1000 سرور در 30 کشور به بیش از 1500 در 37 کشور. اینها همه سرورهای فیزیکی برخلاف سرورهای مجازی هستند. ZenMate همه سرورهای خود را در اختیار دارد ، که دیدن آن غیر معمول است - بیشتر VPN ها آنها را اجاره می دهند. این یک مزیت است به ZenMate کنترل کامل سرورهای خود را می دهد از منظر امنیت و عملکرد.

این مکان ها شامل کشورهایی در اروپا ، آسیا اقیانوسیه ، آمریکای شمالی و جنوبی و آفریقا است. بیشترین غلظت سرورها در آلمان ، رومانی ، انگلیس و ایالات متحده است که بیش از 200 سرور در هر یک از این کشورها وجود دارد.

سه کشور از این کشورها (همه به جز رومانی) دارای سرورهایی در چندین مکان هستند. با این وجود ، انتخاب سرور خود بر اساس شهر آن امکان پذیر نیست. به همین ترتیب ، این شانس قرعه کشی است که می توانید کسب کنید. گزینه ای برای انتخاب موقعیت مکانی شما می تواند در برخی شرایط مفید باشد ، به عنوان مثال اگر به دنبال جلوگیری از خاموشی پوشش رویدادهای ورزشی هستید یا می خواهید نزدیکترین سرور را انتخاب کنید.

قیمت گذاری ZenMate

نمی دانید این سرویس چقدر شما را عقب می اندازد؟ ممکن است دلپذیر باشید.

نرخ ماهیانه 9.99 دلار است که تقریباً در حد متوسط ​​صنعت است. برای گرفتن یک تخفیف بزرگ و پرداخت 4.49 دلار در هر ماه ، یک دوره یک ساله را انتخاب کنید. اگرچه ، هنگامی که پیشنهاد سه ساله 1.64 دلار در ماه را مشاهده می کنید ، به سختی قابل جستجو نیست.

قیمت گذاری zenmate

کلیه معاملات با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود.

ZenMate یک آزمایش آزمایشی هفت روزه را به کاربران جدید ارائه می دهد. در حالی که ضمانت برگشت پول طولانی تر است ، ممکن است بی معنی به نظر برسد ، آزمایشی رایگان برای بسیاری از کاربران ارجح است. با یک محاکمه رایگان ، شما مجبور نیستید هدیه ای را به صورت پیش پرداخت بپردازید ، و در مورد ZenMate ، لازم نیست که اطلاعات پرداخت (روی دسک تاپ) را تحویل دهید. در صورتی که فکر نمی کنید خدمات پس از اتمام کارآزمایی مناسب باشند ، از هیچ تلاشی برای تلاش برای بازپرداخت یا لغو پرداخت های خودکار جلوگیری می کنید..

گزینه های پرداخت شامل PayPal و کارت اعتباری است ، اما ارز رمزپرداختی ندارد.

کدهای کوپن ZenMate

Zenmate CouponSlash 83٪ تخفیف ZenMate VPN! GET DEALCoupon را بطور خودکار اعمال کرد

آیا باید ZenMate بخرم?

آیا بعد از تست دقیق این سرویس ، توصیه می کنم که آنرا انجام دهید?

من این VPN را در صدر لیست خود قرار نمی دهم ، اما برای برخی از کاربران آن را مناسب می دانم. سرعت برای جریان و ZenMate بسیاری از سایتهای محدود جغرافیایی را مسدود می کند, بنابراین من آن را به عنوان VPN جریان می پسندم. این یک سرویس ایمن است بنابراین برای مرور عمومی مناسب است.

در حالی که ZenMate اجازه می دهد تا پرونده های P2P را به اشتراک بگذارد و هیچ خبری از داده یا پهنای باند نیست ، من توصیه می کنم اگر به طور مرتب قصد تورنت را دارید ، سریعتر VPN بروید. کاربران در چین نیز باید به مکان دیگری نگاه کنند.

آیا شما یک کاربر تازه کار هستید؟ در این صورت ، ممکن است برای کمک فوری با تنظیم و عیب یابی ، یک ویژگی چت زنده را از دست بدهید.

گزینه های Zenmate

ZenMate خدمات خود را تا حدودی بهبود یافته است از آخرین باری که من آن را آزمایش کردم ، از جمله گسترش شبکه سرور آن و عبور از تست های نشت. به گفته این ، هنوز راه طولانی را باید طی کند تا پیش از این با برخی از صاحبان صنعت در نظر گرفته شود. مناطق اصلی که می توان بر آنها بهبود یافت سرعت و پشتیبانی مشتری است. یک سیاست آشکار حفظ حریم خصوصی می تواند یکی دیگر از موارد مهم دیگر باشد.

سرعت برای اکثر کاربران یک مورد بزرگ است زیرا تقریباً بر همه کارهایی که آنلاین انجام می دهید شامل مرور عمومی ، پخش HD ، و به خصوص بارگیری است. سریعترین VPN ما آزمایش کرده ایم تاکنون ExpressVPN است.

ExpressVPN در انسداد سیستم عاملهای جریان بسیار امن و عالی است. با اکثر دستگاه ها سازگار است و حتی قابل اطمینان در چین کار می کند. علاوه بر این ، پشتیبانی مشتری از هیچ کس دیگری برخوردار نیست و همین امر برای مبتدیان و کاربران پیشرفته نیز بسیار عالی است.

اگر بودجه سختگیری در اختیار دارید ، CyberGhost یک جایگزین عالی است. این شناخته شده است برای توانایی های انسداد و سیاست سختگیرانه عدم وجود آن. CyberGhost از ویژگی های امنیتی قوی ترافیک اینترنت شما محافظت می کند و پشتیبانی عالی را ارائه می دهد.

از Zenmate دیدن کنید

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

About the author

Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 6