چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

نحوه به اشتراک گذاشتن آلبوم های عکس به صورت خصوصی با خانواده و دوستان (1)

کیف های خود را بسته بندی کردید و هتل رزرو کردید. هوا گرمتر درحال افزایش است؛ زمان استراحت و لذت بردن از کمبود تعطیلات. در حال حاضر در حال رؤیای مناظر طلسم و مناظر خیره کننده هستید. دوستان و همكاران نزديك مشغول مسافرت هستند و نمي توانند منتظر بمانند تا هنگامي كه در جاده هستند ، عکس هاي شما را ببينند. فقط یک مشکل وجود دارد: شما نمی خواهید غریبه ها از تصاویر تعطیلات خود چشم پوشی کنند. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آلبوم های عکس خصوصی را بصورت آنلاین و بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن عکس های خصوصی ایجاد کنید.

در حالی که رسانه های اجتماعی فرهنگ اشتراکی همه را تشویق می کنند و غالباً به اشتراک می گذارند ، حتی فعالترین کاربران لحظاتی را که قصد دیدن جهان را ندارند ، دارند. همیشه اتفاقاتی در زندگی شما رخ خواهد داد که فقط می خواهید با تعداد معدودی از آنها به اشتراک بگذارید. شاید این اجتماع یک جشن صمیمی باشد ، مانند مراسم جشن عصر یا مراسم مذهبی. شاید با عاقلانه آرزو کنید که اجازه ندهید همه افراد در منطقه شما بدانند که از خانه دور هستید. طبق گزارش ABC ، ​​سارقین در بالا از رسانه های اجتماعی برای یافتن قربانی استفاده نمی کنند. در بعضی جاها ممکن است مشاوره هایی درمورد اشتراک بیش از حد وجود داشته باشد. به عنوان مثال ، در صورت داشتن سافاری ، این عکس از یک کرگدن زرق و برق دار آفریقایی ممکن است توجه شکارچیان بالقوه را به خود جلب کند ، به خصوص اگر این تصویر شامل ابرداده هایی باشد که در آن صحنه فیلمبرداری شده است..

بنابراین چگونه می توانید عکس ها را برای به اشتراک گذاشتن با خانواده و دوستان بارگذاری کنید ، اما آنها را از غریبه های تصادفی محفوظ نگه دارید؟ در حالی که نگهداری کامل از تصاویر آنلاین کاملاً محرمانه دشوار است ، اما می توانید افرادی را که می توانند آنها را ببینید ، کم کنید.

در اینجا پنج روش برای به اشتراک گذاشتن عکس های شما بصورت آنلاین وجود دارد:

1. یک پوشه ابر مشترک را تنظیم کنید

آیا با DropBox ، Google ، iCloud ، Microsoft OneDrive یا یک ارائه دهنده ابر دیگر یک حساب کاربری دارید؟ اگر چنین است ، یک راه برای به اشتراک گذاشتن عکسهای خصوصی در حال حاضر در نوک انگشتان شماست. بیشتر ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری به کاربران خود اجازه می دهند “پوشه مشترک” ایجاد کنند: پوشه هایی از مواردی که دیگران می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند ، چه به حساب کاربری خود وارد شوند یا با دسترسی به پیوند مشترک..  

به عنوان مثال ، بگویید که می خواهید پوشه عکس را برای به اشتراک گذاری با استفاده از Google تنظیم کنید. 

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

ابتدا به درایو Google خود دسترسی پیدا کرده و پوشه خود را تنظیم کنید.

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

وقتی پوشه درایو شماست ، برای گزینه‌ها راست کلیک کنید. شما باید یک منوی کشویی را با چند عمل مشاهده کنید ، از جمله “اشتراک گذاری+“پوشه یا”پیوند اشتراک گذاری را دریافت کنید” هر دو گزینه به شما امکان می دهد محتوای پوشه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای اکثر کاربران ، گزینه “پیوند قابل قبولی بگیرید“کافی خواهد بود: Google پیوندی را برای شما فراهم می کند که می توانید متن مشاهده ، پیام ، یا ایمیل برای خانواده و دوستان خود را برای مشاهده محتوای پوشه ارسال کنید. 

  نحوه نصب VPN در Nvidia Shield

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

اگر گزینه های بیشتری را می خواهید ، پس از ایجاد پیوند مشترک ، “اشتراک گذاری +“.

منوی اشتراک گذاری گزینه های بیشتری را ارائه می دهد: به افرادی که پیوند را دارند می توانند موارد را مشاهده کنند ، موارد را ویرایش کنند یا دسترسی کامل به تعداد انتخابی از کاربران Google را محدود کنند..

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریمچگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

DropBox و سایر ارائه دهندگان غالباً تنظیمات مشابهی دارند ، با ویژگی های اضافی یا گزینه های منحصر به فرد برای هر سیستم عامل. با استفاده از برنامه های تلفن و رایانه لوحی ، به حسابهای رایانه ذخیره سازی درایو ابری نیز می توانید دسترسی پیدا کنید ، به شما امکان می دهد تصاویر را مستقیماً از آلبوم عکس دستگاه بارگذاری کنید. این کار قفل کردن لپ تاپ را راحت تر می کند تا اینکه آن را در جاده ریسک کنید. 

2. گروه های فیس بوک بسته یا مخفی 

به عنوان یک قاعده ، اطلاعات در فیس بوک هرگز نباید واقعاً “خصوصی” تلقی شوند. همانطور که لسلی واکر برای Lifewire می نویسد ، “به طور پیش فرض ، فیس بوک اغلب اغلب عکس ها و مطالبی را که در شبکه های اجتماعی ارسال می کنید ، به صورت عمومی منتشر می کند ، به این معنی که هر کسی می تواند آن را ببیند.” اگر شما و افرادی که می خواهید عکس های خود را با آنها به اشتراک بگذارید ، در حال حاضر پروفایل دارید ، به ویژه ، گروه های فیس بوک ممکن است گزینه ای جذاب باشد. 

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

در صفحه اصلی ، به صفحه کاوش – گروه ها بر روی “کلیک کنید”+ ایجاد گروه“برای ایجاد یک گروه جدید برای حساب کاربری خود. “ایجاد گروه“درست از بعد از فهرست کشویی منوی اصلی نیز موجود است ایجاد / مدیریت صفحات.

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

شما باید گروه خود را یک نام بگذارید ، برای دعوت به برخی دوستان یا خانواده خود وارد شوید و البته یک تنظیم حریم خصوصی را انتخاب کنید. از بین گروه های مختلف ، می خواهید selectگروه بسته‘ یا ‘گروه مخفیبرای نگه داشتن هرگونه عکسی که با گروه به اشتراک می گذارید خصوصی است. با یک گروه “بسته” ، هر کس آنلاین می تواند ببیند چه کسی عضو این گروه است ، اما فقط اعضای گروه می توانند محتوای ارسال شده را ببینند. با گروه “مخفی” هم محتوا را دارند و هم کسانی که می توانند آن را برای بازدیدکنندگان شبکه نامرئی کنند. 

3. تنظیمات حریم خصوصی در شبکه عکاسی مورد علاقه خود. 

برخی از شبکه های اجتماعی عمداً برای به اشتراک گذاشتن عکس ها بصورت آنلاین ساخته شده اند و می توانند محدودیت هایی برای اشتراک گذاری داشته باشند. سرویس میزبانی تصویر Flickr شامل قابلیت های جغرافیایی است – محدود کردن دسترسی به عکس بر اساس موقعیت مکانی بیننده.  

یک شبکه عکاس دیگر ، SmugMug ، تنظیمات حریم خصوصی بالاتری را برای حسابهای “پاور” پرداخت شده و بالاتر در بر می گیرد. کاربران می توانند به گزینه های اشتراک گذاری در زیر دسترسی پیدا کنند آلبوم عکس > امنیت, سپس میهمانانی را که تصاویر با آنها به اشتراک گذاشته می شود دعوت کنید.  

  نحوه رفع کد خطای Netflix m7111-1331-5059

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

اگر قبلاً در شبکه دیگری حضور پیدا کرده اید ، در تنظیمات و مستندات سؤالات متداول جستجو کنید. اینکه چگونه کارهای مشترک “خصوصی” به سایت یا برنامه بستگی دارد. 

4. برنامه های اشتراک گذاری عکس “خصوصی”. 

اگر قبلاً در یک شبکه اشتراکی قرار ندارید ، در نظر داشته باشید که یک حساب کاربری برای اشتراک خصوصی تنظیم کنید. برنامه های کاربردی از جمله Cluster.io و 23 Snaps محبوب هستند و با توجه به گروه های خصوصی ساخته می شوند. Cluster می گوید: “فقط کاربران دعوت شده می توانند آلبوم ها را مشاهده و ارسال کنند”. طبق گفته 23 اسنپ ، لحظه های ذخیره شده “برای شما و خانواده و دوستانی که با آنها ارتباط برقرار می کنید قابل مشاهده است – هیچ کس دیگر.”

در صورت ثبت نام برای یک سیستم عامل جدید ، بررسی کنید که آیا کاربران می توانند به تنهایی از طریق یک لینک دعوت شوند یا اینکه آیا آنها نیاز به ثبت یک حساب کاربری دارند یا خیر. به عنوان مثال ، اینستاگرام امکان اشتراک گذاری خصوصی را فراهم می کند. با این وجود ، برای ارسال خصوصی باید حساب خود را قفل کنید ، فقط افرادی که در اینستاگرام هستند می توانند عکسهای ارسال شده شما را مشاهده کنند. همه برای پیوستن به سرویس دیگری یا بارگیری یک برنامه جدید برای استفاده یکبار آماده نیستند. اگر خانواده یا دوستان نیز به دنبال راههای بهتری برای به اشتراک گذاشتن لحظات خصوصی هستند ، ممکن است یک ابزار جدید پیدا کنید که دقیقاً همان چیزی است که همه به دنبال آن هستند.

5- متون گروه

آیا علاقه ای به ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید یا بارگیری برنامه دیگری ندارید؟ دل داشته باشید ، هنوز یک راه حل برای اشتراک گذاری عکس های خصوصی وجود دارد ، به خصوص اگر همه افراد در لیست شما دارای تلفن هوشمند باشند. تعدادی از پیام رسان های فوری گزینه های “چت گروهی” را ارائه می دهند ، به شما امکان می دهد به طور هم زمان متن و تصاویر را به گروه منتخبی از افراد ارسال کنید. برخی از برنامه ها همچنین اجازه بازخورد از این گروه را می دهند ، در واقع راه اندازی یک اتاق چت خصوصی! iMessage ، مسنجر Android ، Telegram ، WhatsApp ، Facebook Messenger و Signal همه برنامه هایی هستند که امکان ارسال پیام رسان گروهی را دارند.

iMessage: در iOS ، پیام ها را باز کرده و یک پیام جدید شروع کنید. شماره مخاطبی را که ارسال می کنید وارد کنید ، سپس متن ، عکس ها را وارد کنید و روی “ارسال” کلیک کنید.

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریمچگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

مسنجر Android: همان ویژگی پیام رسانی گروهی می تواند در مسنجر Android انجام شود ، اما ممکن است ابتدا لازم باشد MMS را تنظیم کنید. شما نیاز به رفتن به ‘تنظیمات’ و انتخاب کنید “پیشرفته”

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

تحت پیام رسانی گروهی ، ضامنMMS گروهی” این به شما امکان می دهد متون گروهی را از طریق پروتکل پیام Android ارسال کنید.

واتس اپ: اگر از طریق برنامه محبوب WhatsApp ارتباط برقرار می کنید ، خبر خوب: چت های گروهی و به اشتراک گذاری عکس گزینه ای آسان است. برای تنظیم پیام برای اشتراک گذاری گروه ، برنامه را باز کرده و روی “چت ها “ تب برای iphone ، “گزینه منو در Android. بزن به “پیام جدید“نماد” ، سپس روی دکمه “گروه جدید” مخاطبین خود و یک خط موضوع را اضافه کنید و سپس طبق معمول متن خود را توسعه دهید. 

  6 بهترین VPN برای Hotstar ، بنابراین می توانید از هرجایی به آن دسترسی پیدا کنید

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریمچگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

تلگرام: Telegram دو گزینه برای اشتراک گذاری محدود دارد: کانال ها و گروه ها. تفاوت های کلیدی بین این دو ، تعداد کاربران و قابلیت ویرایش است. گروه ها برای به اشتراک گذاشتن با افرادی که می شناسید بهتر است: آنها عضو هستند و به همه افراد متصل اجازه می دهند تا دوباره پست کنند. کانال ها مشترکین دارند و در حالی که می توانند عمومی یا خصوصی باشند ، برای تشویق پخش مطالبی که ارسال می کنید ساخته شده اند. به منظور به اشتراک گذاشتن با اتصالات نزدیک ، گروه به طور معمول راه است.   

برای راه اندازی یک گروه ، برنامه را باز کنید ، روی “گپ ها“در گوشه پایین (آیفون) یا مداد مدور دکمه در گوشه پایین سمت راست (Android). در آنجا ، باید یک پیام ارسال پیام از جمله تنظیم و ارسال به گروه ها را مشاهده کنید. 

چگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریمچگونه آلبوم های عکس را بصورت آنلاین با خانواده و دوستان به اشتراک بگذاریم

اصابت “گروه جدید“، مخاطبی را که قصد ارسال به آنها دارید اضافه کنید و به گروه خود نام دهید. پس از افزودن ، تصاویر و متن را به همان روشی که پیامهای دیگر را با سیستم عامل ارسال می کنید ، به گروه های خود ارسال کنید. 

سیستم عامل های دیگر ، از جمله سیگنال و فیس بوک مسنجر ، عملکردهای مشابهی با پیام های گروهی دارند ، اما دارای دستورالعمل های مختلف تنظیم هستند. اگر مرتبا از یک بستر پیام رسانی استفاده می کنید ، به تنظیمات خود نگاهی بیندازید و ببینید ارسال پیامک گروهی گزینه ای است. 

نگرانی های متقابل

یک نکته توصیه ای هنگام انتخاب بهترین راه برای ارسال عکس های خصوصی: به مخاطبان خود فکر کنید. بسیاری از برنامه ها هنگام اجازه به اشتراک گذاری با کاربران سیستم عامل های دیگر ، رمزگذاری را از دست می دهند ، و این از این که پیام خصوصی واقع شود متوقف می شود. به عنوان مثال iMessage یا WhatsApp را بگیرید. اگر پیامی را از طریق واتس اپ به یک کاربر دیگر WhatsApp ارسال کنید ، این پیام رمزگذاری می شود. اما اگر آن را به یک دوست بدون WhatsApp که با استفاده از iMessage وصل می شود ارسال کنید ، رمزگذاری از بین می رود. پیام شما هنوز به سیستم عامل های عمومی نمی رود ، اما به اشتراک گذاری آنها و یا آسان تر شدن حمل و نقل برای حمل و نقل آسان تر خواهد شد. بسیاری از خدمات فقط می توانند وعده حفظ حریم خصوصی را بدهند در صورتی که همه افراد از همان بستر خصوصی استفاده کنند. 

برنامه های اشتراک عکس اغلب مشکلات مشابهی را متحمل می شوند. به عنوان مثال یک اینستاگرام خصوصی می تواند اشتراک عکس را فقط به اتصالات تأیید شده در اینستاگرام محدود کند؛ اما اگر قصد دارید با دوستانی که از سیستم عامل استفاده نمی کنند به اشتراک بگذارید ، آنها یا باید یک حساب کاربری ایجاد کنند یا باید حریم خصوصی را برای مشاهده عکس ها خاموش کنید..  

اشتراک گذاری ایمن

سرانجام ، اگر حساسیت یک نگرانی بزرگ است ، قبل از عکس گرفتن از عکس ها و ارسال عکس ، با مخاطبان خود صحبت کنید. به عنوان مثال بسیاری از سیستم عامل ها نمی توانند مانع از بارگیری تصاویر یا تصاویر شوند. اگر نمی خواهید رئیس خود در تمام ساعات خوب ساحل عکس هایی را ببینید ، حتماً به همکاران دوستانه عکس هایی را که باید به اشتراک بگذارید یادآوری کنید نه در پایان مجدداً در رسانه های اجتماعی شرکت منتشر شد!  

About the author