راهنماهای مطالعه گواهینامه CISSP ، برگه + بهترین دوره ها برای امتحان

ورق تقلب CISSP

صدور گواهینامه امنیت سیستم های اطلاعاتی معتبر (CISSP) می تواند باعث افزایش شغلی در امنیت سایبری شما شود. این گواهینامه بیش از دو دهه است که به دست آمده است و دستیابی به آن یکی از بهترین راهها برای اثبات صلاحیت شما در امنیت اطلاعات است.

با این حال ، قبولی در آزمون CISSP به معنای اصلی نیست. با داشتن هشت دامنه برای مطالعه ، هر یک مجموعه ای از موضوعات پیچیده را پوشش می دهند ، آسان است قبل از اینکه حتی مطالعه خود را شروع کنید ، غرق شوید. برای کاهش فشار و کمک به شما در به حداکثر رساندن استفاده از وقت خود ، منابع مفید زیادی داریم.

در زیر پیوندهایی به این صفحه پیدا خواهید کرد “ورق های تقلب” جامع برای کمک به اطمینان از آمادگی کامل در روز آزمون امتحان. ما همچنین به برخی از بهترین راهنماهای مطالعه CISSP پیوند می دهیم و بعضی از دوره های برتر را به شما توصیه می کنیم که بخشی از مقدمات خود را در نظر بگیرید. بیایید شروع کنیم!

ورق های تقلب برای تحصیل در آزمون CISSP

ما برای کمک به شما در امتحان ، برگه های تقلب نهایی را ایجاد کرده ایم. برای دیدن ورقهای عمیق و آسان برای حرکت در هر هشت دامنه CISSP ، پیوندهای زیر را دنبال کنید.

 • دامنه 1: امنیت و مدیریت ریسک
 • دامنه 2: امنیت دارایی
 • دامنه 3: معماری و مهندسی امنیتی
 • دامنه 4: ارتباطات و امنیت شبکه
 • دامنه 5: هویت و مدیریت دسترسی
 • دامنه 6: ارزیابی امنیتی و آزمایش
 • دامنه 7: عملیات امنیتی
 • دامنه 8: امنیت توسعه نرم افزار

راهنماهای مطالعه CISSP و تست های عملی را برای کمک به شما در آماده شدن برای امتحان به شما کمک می کند

اگر شما دانش پایه را بدست آورده اید اما کاملاً در آن حد نیستید که ورق تقلب شما باشد ، بعضی از راهنماهای مطالعه مفید در دسترس هستند که به شما در آماده سازی کمک می کنند..

برای شروع ، مطالب رسمی مطالعه از (ISC) 2 وجود دارد. اینها شامل راهنمای رسمی (ISC) ² راهنمای مطالعه CISSP ، آزمونهای عملی CISSP رسمی (ISC) ، CISSP برای آدمکها ، برنامه های رسمی تست و تمرین CISSP آزمون ها ، و کارت های رسمی رسمی CISSP.

با این حال ، اگر به دنبال گزینه های جایگزین هستید ، منابع بسیار خوبی در دسترس است. توجه داشته باشید که بسیاری از ناشران کتابهای زیر برای همراهی راهنماهای مطالعه برنامه های تلفن همراه ارائه می دهند ، بنابراین می توانید در حین حرکت برای امتحان خود آماده شوید.

کتابهای درسی راهنمای مطالعه:

 • راهنمای امتحان همه در یک CISSP ، چاپ هشتم
 • راهنمای مطالعه CISSP نسخه 3
 • ساعت یازدهم CISSP®: راهنمای مطالعه نسخه 3
 • راهنمای صدور گواهینامه CISSP (ویرایش 3) (راهنمای صدور گواهینامه) نسخه 3
 • CISSP For Dummies (برای Dummies (رایانه / فنی)) نسخه 6

بسیاری از راهنماهای مطالعه فوق و دوره های زیر شامل آزمون و سؤال هستند. با این حال ، اگر شما می خواهید کمی آموزش اضافی ، در اینجا مجموعه ای از تست های تمرین وجود دارد که ممکن است بخواهید دست خود را بگیرید.

سؤالات تمرین اضافی:

 • نسخه CSSSP Official (ISC) 2 Practice Tests نسخه 2
 • امتحانات عملی CISSP ، چاپ پنجم نسخه 5
 • سوالات آمادگی آزمون CISSP ، پاسخ ها & توضیحات
 • موتور مسابقه CCCure

منابعی دیگر که ممکن است در آمادگی برای امتحان مفید واقع شوید ، انجمن reddit CISSP و پادکست CISSP است.

بهترین دوره ها برای آزمون CISSP

برگه های تقلب و راهنماهای مطالعه فوق می تواند در آماده سازی شما برای امتحان به شما کمک کند. اما ممکن است شما به دوره های عمیق تری نیاز داشته باشید که محتوای کامل گواهینامه CISSP را به شما آموزش دهد. بسته به مکانی که در آن قرار دارید ، ممکن است آموزش های درون کلاس برای شما فراهم شود. با این حال ، این برنامه ها در دسترس همه نیستند و اغلب می توانند هزاران دلار برای یک صندلی هزینه کنند.

  بهترین مسدود کننده پنجره چیست؟ ما 12 تست را گذاشتیم

گزینه دیگر گذراندن دوره آنلاین است و گرچه بسیاری از این موارد نیز گران قیمت هستند ، برخی به هیچ وجه بانک را خراب نمی کنند. با داشتن تعداد زیادی در دسترس ، انتخاب گزینه مناسب برای شما دشوار است. در اینجا توصیه های برتر ما برای دوره هایی است که گزینه های کاملاً آنلاین دارند:

 1. StationX: بسته کامل CISSP
 2. رسمی (ISC) Training آموزش خود قدم CISSP
 3. Simplilearn: گواهینامه CISSP
 4. سایبر: CISSP
 5. SANS: MGT414: برنامه آموزش SANS برای صدور گواهینامه CISSP®
 6. دانش جهانی: دوره مقدماتی صدور گواهینامه CISSP
 7. Infosec: اردوگاه راه انداز مجوز CISSP

بیایید نگاهی دقیق تر به هر یک از اینها و آنچه که آنها باید ارائه دهند ، بیاندازیم.

1. StationX: بسته کامل CISSP

StationX: بسته کامل CISSP

بسته کامل CISSP از StationX توصیه برتر ما است. این همه چیز را برای موفقیت در امتحانات ارائه می دهد ، همه با قیمت بسیار پایین. این دوره به منظور پوشش نسخه 2024 گواهینامه CISSP به روز شده است ، به این معنی که مطالب تا سال 2024 (مربوط به زمان بروزرسانی بعدی) است..

این بسته شامل موارد زیر است:

 • معرفی گواهینامه CISSP
 • بیش از 17 ساعت آموزش
 • تقریبا 600 صفحه اسلاید قابل بارگیری
 • یک برنامه مطالعه
 • 1000 سوال تمرین
 • نکاتی درباره مکان یافتن هزاران CPE رایگان

گذشته از آموزش آنچه شما باید بدانید ، این دوره شامل مشاوره ارزشمندی در مورد چگونگی مطالعه کارآمد و رویکرد درست در هنگام پاسخ دادن به سؤالات است. بعد از قبولی در امتحان و مشاوره ، مراحل بعدی را نیز پیدا خواهید کرد تا در صورت عدم موفقیت اولین بار در امتحان ، به شما کمک کنند. این دوره می تواند به CPE اختصاص یابد ، اما ممکن است لازم باشد با (ISC) بررسی کنید تا دقیقاً تعداد آنها را ببینید.

بهترین دوره برای امتحان CISSP: StationX یکی از انتخاب های ما است این دوره معمولاً با هزینه 400 دلار هزینه می شود ، اما می توانید آن را در یک دوره دیگر دریافت کنید قیمت فوق العاده 52 دلار.

2. رسمی (ISC) Training آموزش خود قدم CISSP

رسمی (ISC) Training آموزش خود قدم CISSP

این دوره رسمی است که توسط خود ISC 2 ارائه می شود. بدیهی است که امتیاز اصلی این برنامه این است که می توانید اطمینان کنید که صددرصد مربوط به آزمون صدور گواهینامه CISSP به روز شده است. این قیمت زیادی ندارد (در مقایسه با دوره های دیگر) ، اما ممکن است فراتر از بودجه بسیاری از کنکور باشد.

نکته منفی این است که این مطالب فقط برای مدت زمان محدود پس از پرداخت در دسترس است ، بنابراین اگر این لقب “آموزش خود گام” باشد ، شما نمی توانید با سرعتی بسیار کند پیش بروید. اگر قصد دارید بیش از 120 روز (حدود چهار ماه) برای تحصیل در آزمون شرکت کنید ، ممکن است خود را مجبور به پرداخت مجدد هزینه کنید..

آنچه را می توان از این برنامه آموزشی انتظار داشت:

 • راهنمای رسمی دانشجویان (ISC) 2
 • 30 ساعت آموزش فیلم ، شامل بیش از 300 ضبط
 • 40 CPE کسب کنید
 • کارتهای فلش تعاملی
 • فعالیت هایی برای خواندن مستقل
 • سناریوها و مطالعات موردی در دنیای واقعی
 • با تکمیل هر دامنه ، دانش را بررسی می کنید
 • سوالات ارزیابی پس از اتمام دوره

قیمت: این دوره 849 دلار هزینه دارد که در مقایسه با بسیاری دیگر از این لیست منطقی است.

3. Simplilearn: گواهینامه CISSP

Simplilearn: گواهینامه CISSP

Simiplilearn برای دوره آنلاین خود دو گزینه ارائه می دهد که هر دو سرمایه گذاری بزرگی هستند. یکی این است که با کلاس درس آنلاین Flexi-Pass که در آن شرکت می کنید در کلاس های آنلاین به سرپرستی یک مربی شرکت کنید. این گزینه شامل 90 روز کلاس و دسترسی مادام العمر به مطالب آموزشی است. دوره آموزشی خودپسند اندکی ارزان تر شما امکان دسترسی نامحدود به محتوای دوره را می دهد اما بدون کلاس می باشد.

  کلاهبرداری فیشینگ رایج و نحوه تشخیص و جلوگیری از آنها

هر دو گزینه شامل:

 • 67 ساعت ارزش یادگیری دارد
 • پشتیبانی 24/7
 • 30 CPE
 • 5 مقاله را برای کمک به شما در تهیه آماده کنید
 • کوپن امتحان CISSP

در اکثر مناطق ، Simplilearn ضمانت قبولی در امتحان را ارائه می دهد و اگر اولین باری را پشت سر نگذارید ، یک کوپن امتحان اضافی به شما می دهد..

قیمت: هزینه کلاس آنلاین Flexi-Pass 2،899 دلار هزینه دارد در حالی که برنامه Self Paced Learning کمی با قیمت 2499 دلار کمتر است. ضمانت برگشت پول هفت روزه وجود دارد که معتبر است مگر اینکه به بیش از 25 درصد از محتوای دوره دسترسی نداشته باشید یا در بیش از یک کلاس آنلاین حضور داشته باشید.

4. سایبر: CISSP

سایبر: CISSP

دوره CISSP Cybrary شامل 19 ساعت آموزش ویدیویی است که کلیه حوزه های CISSP را پوشش می دهد. محتوای ویدیویی این دوره رایگان است (باید برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید) ، اما اگر می خواهید ویژگی های اضافی سرویس Cybrary را باز کنید ، باید یک اشتراک را خریداری کنید.

ویژگی های اضافی در دسترس مشترکان شامل آزمایشگاه های مجازی است که به شما کمک می کند تا آنچه را که آموخته اید استفاده کنید و در زمینه خود تجربه بدست آوردید و تست هایی را برای کمک به شما در آماده سازی برای امتحان انجام دهید..

این دوره تبلیغ می کند که ارزش 5 CPE را دارد ، اگرچه ممکن است با (ISC) 2 بررسی کنید تا ببینید که آیا می توانید 19 CPE (یک در هر ساعت) را ادعا کنید. ما CPE ها را با جزئیات بیشتر در زیر بحث می کنیم.

قیمت: اشتراک سایبری به شما امکان می دهد به هر دوره که می خواهید دسترسی پیدا کنید و هر ماه 49 دلار در ماه یا 25 دلار در ماه هزینه می کنید..

5. SANS: MGT414: برنامه آموزش SANS برای صدور گواهینامه CISSP®

SANS: MGT414: برنامه آموزش SANS برای صدور گواهینامه CISSP®

موسسه SANS دوره CISSP خود را در قالبهای مختلفی از جمله بصورت زنده در کلاس یا به صورت آنلاین به صورت آنلاین ارائه می دهد. این گرانترین گزینه در لیست است ، بنابراین اگر بودجه ندارید ، راه حل خوبی نیست. با این حال ، اگر به دنبال یک دوره جامع و جامع هستید و ممکن است یک کارفرما مایل به تهیه صورتحساب باشد ، این دوره ارائه می دهد. موسسه SANS در صنعت امنیت اطلاعات مشهور است و بیش از سی سال است که برنامه های آموزشی و تحقیقاتی را ارائه می دهد.

این دوره 46 CPE به حساب می آید و گذشته از این دوره ها شامل موارد زیر است:

 • کتاب درسی برای هر دامنه
 • بیش از 300 سؤال درباره آزمون و آماده سازی دانش برای هر دامنه
 • فایلهای صوتی محتوای دوره

MGT414 هر هشت حوزه CISSP را در اجزای اصلی آن جدا می کند و نحوه ارتباط آنها با یکدیگر و جنبه های دیگر امنیت سایبری را توضیح می دهد. اگر محتوای CISSP را خشک (که بسیاری از افراد انجام می دهند) خشک هستند ، پس این می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. یكی از اهداف نویسندگان در ایجاد دوره ، زنده كردن محتوای CISSP با استفاده از مطالعات موردی ، نمونه ها و داستانها بود.

قیمت: این دوره با هزینه 7،020 دلار است.

6. دانش جهانی: دوره مقدماتی صدور گواهینامه CISSP

دانش جهانی: دوره مقدماتی صدور گواهینامه CISSP

دانش جهانی برای انتخاب دوره آمادگی صدور گواهینامه CISSP ، دو گزینه را در اختیار شما قرار می دهد: در یک کلاس درس زنده و یا در یک کلاس مجازی. هر دو دوره پنج روز متوالی به طول می انجامند و یک بررسی جامع از محتوای CISSP ارائه می دهند ، با تمرکز بر هشت حوزه اصلی.

اگر ترجیح می دهید به صورت آنلاین با سرعت خود کار کنید ، این یکی مناسب نیست. توجه داشته باشید که در صفحه اصلی محصول آمده است که نسخه درخواستی در دسترس است ، اما در زمان نوشتن در دسترس نیست.

به گفته نماینده شرکت ، شما باید بتوانید 40 CPE را برای این دوره ادعا کنید.

  رمزگذاری RSA چیست و چگونه کار می کند؟

قیمت: دوره های زنده و مجازی هر دو قیمت یکسان است: 3595 دلار.

7. Infosec: اردوگاه راه انداز مجوز CISSP

Infosec: اردوگاه راه انداز مجوز CISSP

دوره های Infosec به دلیل محتوای آنها و کیفیت مدرسان مورد ستایش قرار می گیرد. این دوره دیگری است که می توانید بصورت حضوری و یا در یک کلاس مجازی کلاس درس شرکت کنید. گزینه Flex Classroom شامل دستورالعمل زنده در یک مکان فیزیکی است ، که شامل مواد درسی ، ناهار پذیرایی و دسترسی به انجمن انجمن.

Flex Pro یک دوره همهجانبه و پخش مستقیم برای زبان آموزان آنلاین است. متأسفانه ، امکان پذیر نیست که این دوره را با سرعت خودتان طی کنید ، گرچه اگر تصمیم دارید با گزینه آنلاین بروید ، مطالبی برای بررسی ارائه شده است.

ممکن است مجبور شوید با (ISC) تأیید کنید s چند CPE را می توانید برای این دوره ادعا کنید ، اما باید بتوانید یک ساعت در کلاس ادعا کنید.

قیمت: برای تعیین قیمت دقیق باید با Infosec تماس بگیرید ، اما حدود 4500 دلار به ما نقل شده است.

سؤالات متداول در آزمون CISSP

شما تقریباً آماده مطالعه و مقابله با آزمون صدور گواهینامه CISSP هستید. اما در مرحله اول ، در اینجا جواب چند سؤال متداول آمده است:

پیش نیاز آزمون CISSP چیست؟?

برای دریافت گواهینامه CISSP ، داوطلبان باید حداقل پنج سال سابقه کار را در دامنه های متعدد (دو یا چند) CISSP داشته باشند. دوره کارآموزی پرداخت نشده و پرداخت نشده اشکال قابل قبولی از تجربه کار است. آموزش مرتبط ممکن است حداکثر یک سال تجربه را جایگزین کند ، اما محدودیت هایی وجود دارد. مدرک دانشگاهی چهار ساله یا معادل آن می تواند یک سال سابقه کار حساب کند. از طرف دیگر ، یک معتبر تأیید شده (ISC) 2 تأیید شده ، مانند تستر نفوذ مجاز (GPEN) یا امنیت همکار شبکه معتبر سیسکو (CCNA Security) می تواند یک سال سابقه کار حساب کند..

اگر نمی دانید قبل از CISSP باید کدام گواهینامه هایی را هدف بگیرید ، در واقع مسیرهای زیادی وجود دارد که می توانید طی کنید. گفته می شود ، یکی از مسیرهای رایج این است که قبل از تعقیب (ISC) 2 SSCP و در نهایت (ISC) 2 CISSP ، شبکه CompTIA + و CompTIA Security + را بدست آورید..

قالب امتحان CISSP چیست؟?

در پایان سال 2024 ، فرمت آزمون CISSP تغییر یافت. آخرین نسخه از تست تطبیقی ​​کامپیوتری (CAT) استفاده می کند. با CAT ، امتحان با سطح توانایی کنکور در طول آزمون سازگار می شود. هر سوال بعدی یا مجموعه ای از سؤالات بر اساس نحوه انجام سؤالات قبلی انتخاب شده است.

امتیاز این روش آزمون این است که می توانید توانایی خود را در زمان کمتری ثابت کنید. در حالی که امتحان CISSP به سبک قدیمی شش ساعت طول می کشد و 250 سوال را شامل می شود ، نسخه جدید فقط سه ساعت طول می کشد و می توانید انتظار داشته باشید که 100-150 سؤال را پاسخ دهید.

CPE چیست و سیستم چگونه کار می کند?

اعتبارات ادامه تحصیلات حرفه ای ، به عنوان CPE ، برای آموزش و آموزش مربوط به رشته شما اهدا می شود. آنها برای حفظ گواهینامه CISSP شما لازم هستند. شما باید در چرخه صدور گواهینامه خود در هر سال 40 CPE کسب کنید.

شما می توانید با مطالعه در آزمون CISSP از جمله با گرفتن برنامه های آموزشی فوق ، CPE را بدست آورید. متأسفانه ، (ISC) 2 وقتی صحبت از ویژگی های کسب CPE از طریق مطالعه امتحان می شود ، چندان آینده نیست. با استفاده از اطلاعات ارائه شده در انجمن های رسمی (ISC) 2 ، به طور کلی پذیرفته می شود که شما می توانید حداکثر 30 CPE را برای “خود مطالعه” برای آزمون CISSP درخواست کنید..

پاسخ انجمن CPE.

به نظر می رسد شما می توانید CPE های اضافی را برای تکمیل برنامه های آموزشی مانند مواردی که در بالا در بالای برنامه خودآگاهی ذکر شده است ، مطالبه کنید. با این حال ، این کاملاً واضح نیست ، بنابراین پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مورد خاص خود با (ISC) 2 تماس بگیرید. ما در مورد این موضوع با آنها تماس گرفته ایم اما در زمان نوشتن آنها را نشنیده اید. ما با یادگیری اطلاعات بیشتر ، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

پس از گذراندن آزمون CISSP ، برای ادامه گواهینامه خود ، باید به طور مداوم CPE را بدست آورید. اینها ممکن است به روشهای مختلفی از جمله درآمد کسب شود شرکت در آموزش و همایش مربوط به رشته شما به طور معمول ، برای هر ساعت یک فعالیت خاص یک CPE اعتبار دارد ، اما استثنائاتی نیز وجود دارد. در کتابچه راهنمای (ISC) 2 CPE می توانید اطلاعات بیشتری در مورد CPE کسب کنید.

About the author

Comments

 1. ترتیبی به موضوع صدور گواهینامه امنیت سیستم های اطلاعاتی معتبر (CISSP) در زبان فارسی:

  صدور گواهینامه CISSP می‌تواند به افزایش فرصت‌های شغلی در حوزه امنیت سایبری کمک کند. این گواهینامه بیش از دو دهه است که به دست آمده و بهترین راه برای اثبات صلاحیت در امنیت اطلاعات است. با این حال، قبولی در آزمون CISSP آسان نیست. با داشتن هشت دامنه برای مطالعه، هر یک مجموعه‌ای از موضوعات پیچیده را پوشش می‌دهند و ممکن است قبل از شروع مطالعه، غرق شوید. برای کمک به شما در به حداکثر رساندن استفاده از وقت خود، منابع مفید زیادی وجود دارد. در این مطلب، ورق‌های تقلب، راهنماهای مطالعه و دوره‌های آموزشی برای آزمون CISSP معرفی شده‌اند. برای آمادگی بهتر برای آزمون، می‌توانید از این منابع استفاده کنید.

Comments are closed.