نحوه تماشای فصل 10 MasterChef بصورت آنلاین

نحوه تماشای Masterchef Season 10 10 بصورت آنلاین (1)

سرآشپزدهمین فصل از ساعت 5:00 PST (8:00 EST / 1AM BST) در تاریخ 29 مه آغاز می شود. معمولاً حدود 20 قسمت با یک نسخه در هر هفته منتشر می شود ، به این معنی که می توانیم انتظار داشته باشیم که فصل دهم بعضی اوقات پاییز به پایان برسد. قبل از آن ، اما و در زیر ، چیزهای زیادی وجود دارد که می خواهیم به شما بیاموزیم که چگونه تماشا کنید سرآشپز فصل ده زندگی می کنید ، هر کجا که در جهان هستید.

ما فقط به منابع رسمی توصیه خواهیم کرد. در حالی که نمایش های محبوب مانند سرآشپز ما اغلب در سایتهای پخش کننده مجوز در دسترس هستند ، ما توصیه می کنیم از استفاده از آنها استفاده کنید. برای شروع ، فیلم های آنها غالباً کم تحرک و با وضوح پایین هستند. علاوه بر این ، هیچ تضمینی وجود ندارد که این جریانها به دلیل نقض حق نسخه برداری به صورت آفلاین از طریق اینترنت منتقل نشوند ، نمی توانند یک قسمت را تمام کنند. با وجود راه های بسیار قانونی برای تماشای ، هیچ دلیلی برای استفاده از جریان های غیرمجاز وجود ندارد.

خدمات جریان نشان می دهد سرآشپز فصل 10 قفل شده در منطقه است ، بنابراین برای استفاده از آنها از خارج از کشورهای مربوطه به یک VPN نیاز خواهید داشت.

بهترین VPN برای MasterChef: ExpressVPN

ExpressVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند ، از اینکه اشخاص ثالثی مانند ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) ، کارفرما یا دولت خود را از دیدن آنچه که آنلاین می شوید ، جلوگیری می کنند. با این حال ، آنها همچنین به شما امکان می دهند از هر جای دنیا به خدمات محدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید. توصیه می کنیم ExpressVPN: این یک سرویس سریع و قابل اعتماد با توانایی عالی برای رفع انسداد عالی و بیش از 3000 سرور در 94 کشور است.

  نحوه تماشای فصل 1 نانسی درو را بصورت آنلاین و از هر نقطه (به صورت رایگان!)

شروع کار با ExpressVPN فقط چند دقیقه طول می کشد. فقط مدت اشتراک دلخواه خود را انتخاب کنید (یک ماه ، شش ماه یا یک سال) و پرداخت کنید. حتی اگر مایل هستید که تا حد ممکن ناشناس بمانید ، می توانید در Bitcoin پرداخت کنید. ExpressVPN با ضمانت 30 روز پس انداز پول می آید ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید. اگر ناراضی هستید یا فقط برای مدت کوتاهی به VPN احتیاج دارید ، فقط کافی است تا بازپرداخت کامل دریافت کنید.

بهترین VPN برای استراحت: ExpressVPN یک VPN با آگاهی از حریم خصوصی است و دارای ویژگی های امنیتی قوی ، سرورهای پرسرعت در بیش از 90 کشور و امکان رفع انسداد سرویس های پخش رایج مانند Netflix ، FOX و Amazon Prime Video از خارج از کشور است..

نحوه پخش فصل 10 MasterChef در خارج از کشور با VPN

با VPN مناسب ، دستیابی به سیستم عامل های محدود جغرافیایی در خارج از کشور آسان است. برای رفع انسداد و جریان ، مراحل زیر را دنبال کنید سرآشپز فصل 10 از هر نقطه:

 1. ابتدا برای یک VPN مناسب ثبت نام کنید. ما قبلاً به ExpressVPN اشاره کردیم اما اگر به دنبال یک گزینه جایگزین کم هزینه هستید ، NordVPN و CyberGhost هر دو گزینه قوی هستند.
 2. نسخه مناسب این نرم افزار را برای دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.
 3. کدام یک از سرویس های جریان را در زیر می خواهید انسداد را انتخاب کنید.
 4. اتصال به یک سرور در کشور مربوطه. به عنوان مثال ، شما از سرور ایالات متحده برای رفع انسداد FOX یا یک سرور کانادایی برای CTV استفاده می کنید.
 5. یک ویدیو در سرویس انتخابی خود پخش کنید. بیشتر اوقات ، بلافاصله شروع می شود. اگر این کار را نمی کند ، کوکی ها و حافظه نهان مرورگر خود را پاک کنید ، سپس صفحه را تازه کنید.

اگر می خواهید جریان دهید سرآشپز زندگی می کنند ، ما اکیداً توصیه می کنیم VPN خود را با مراحل فوق قبل از شروع نمایش آزمایش کنید. به این ترتیب ، اگر كاری درست عمل نكند همانطور كه ​​انتظار می رود ، فرصت كافی برای كمك به تیم خدمات مشتری VPN خود خواهید داشت..

  نحوه تماشای فصل Supergirl فصل 4 از هرجای دیگر

نحوه تماشای فصل 10 MasterChef به صورت رایگان در تلویزیون ایالات متحده

پرچم ایالات متحده

سرآشپز فصل 10 منحصراً در FOX پخش می شود. اگرچه می توانید حداکثر یک ساعت محتوا را به صورت رایگان تماشا کنید ، برای پخش بیش از یک قسمت ، باید جزئیات ارائه دهنده کابل خود را به سیستم وارد شوید.

اگر کابل ندارید ، می توانید به جای آن در DirecTV Now ، Hulu با Live TV ، Sling TV ، PlayStation Vue یا YouTube TV ثبت نام کنید.. همه این خدمات یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه می دهند (معمولاً یک هفته) اما به همین ترتیب سرآشپز برای چند ماه اجرا می شود ، دیر یا زود ، باید بپردازید. Sling TV با 15 دلار در هر ماه ارزانترین راه برای تماشای آن است سرآشپز بدون کابل.

می توانید هزینه جریان را به شدت کاهش دهید سرآشپز فصل 10 اگر می خواهید چند ساعت صبر کنید. اندکی پس از اتمام پخش ، قسمتهای جدید به کتابخانه مورد نیاز Hulu اضافه می شوند و از آنجا که شما به طور زنده تماشا نخواهید شد ، فقط به اشتراک پایه Hulu نیاز خواهید داشت که هزینه آن 5.99 دلار در ماه است (برای مقایسه ، Hulu با هزینه های تلویزیون زنده 44.99 دلار در هر ماه). با این حال بهتر ، هولو شامل قسمتهای قبلی است سرآشپز و به شما امکان می دهد کارت های هدیه را پرداخت کنید ، بنابراین می توانید از هر مکانی از لحاظ فنی ثبت نام کنید.

خدمات فوق فقط در ایالات متحده موجود است. علاوه بر این ، Sling TV فقط FOX را در مناطق منتخب ارائه می دهد. می توانید با استفاده از VPN برای اتصال به یک سرور آمریکایی ، هر دو مورد را دور بزنید.

آیا می توانم نسخه های بین المللی MasterChef را به صورت زنده پخش کنم?

لزوماً لازم نیست در ایالات متحده باشید تا تماشا کنید سرآشپز. در زیر ، ما توضیح خواهیم داد که کدام شبکه ها نسخه کشور شما را نشان می دهند سرآشپز.

کانادا

پرچم کانادا

CTV در حال حاضر فصل ششم را نشان می دهد MasterChef کانادا. قسمت های جدید هر دوشنبه در ساعت 9 بعد از ظهر PST پخش می شود (11:00 EST) ، اما شایان ذکر است که کانادایی است سرآشپز قسمت های بسیار کمتری در هر فصل دارد. با این حال ، فقط در نیمه راه هستیم ، بنابراین هنوز هم تماشای زیادی وجود دارد.

  نحوه تماشای هری پاتر در Netflix از هر کجای سال 2024

متأسفانه ، CTV قبل از تماشای هر چیزی ، نیاز دارد تا کاربران را با جزئیات ارائه دهنده کابل خود وارد سیستم شوند. بدون داشتن اشتراک مشترک آنلاین ، این پلت فرم تقریبا غیرممکن است مگر اینکه به طور عادی در کانادا زندگی کنید. کانادایی هایی که به طور موقت در کشورهای دیگر هستند ، می توانند با اتصال به یک VPN ، محتوای را به صورت عادی وارد سیستم شده و جریان دهند.

انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

نسخه انگلیسی سرآشپز به تازگی فصل پانزدهم خود را به پایان رسانده است ، اما چیزهای دیگری برای آینده وجود دارد. فصل دیگر استاد مشهور MasterChef به دلیل هوا در سال جاری ، و نمایش هایی از آدریان ادموندسون (افراد جوان) ، ویکی پتیسون (جوردی ساحل) ، و بوکسور دیلیان هاوث ، در میان دیگران.

قابل درک است ، جزئیات در حال حاضر کمیاب هستند ، اما سری جدید از بی بی سی یکی پخش خواهد شد, به این معنی که هر زمان که منتشر شود قادر خواهید بود آن را به صورت زنده در iPlayer BBC تماشا کنید. این پلت فرم جریان مسدود شده در منطقه است ، بنابراین برای دسترسی به خارج از بریتانیا به یک VPN احتیاج دارید.

یونان

پرچم یونان _ پرچم یونان

MasterChef یونان فصل شش ماهانه روزانه در 9:00 EEST (6:00 PST / 8PM EST) در Star. این پلتفرم کاملاً رایگان است و شما حتی نیازی به ایجاد یک حساب کاربری ندارید. لازم به ذکر است ستاره فقط محتوای یونانی را ارائه می دهد, با این حال ، و زیرنویس ها در دسترس نیست.

ستاره محدود به لحاظ جغرافیایی نیست ، به این معنی که از هرجایی می توانید به آن دسترسی داشته باشید. با وجود این ، ما هنوز هم از VPN استفاده می کنیم زیرا بعنوان برخی از ISP ها شناخته شده اند که سرعت شبکه کاربرانی را که به طور مکرر پخش می شوند محدود می کنند..

از فصل 10 MasterChef چه انتظاری می توان داشت?

در تریلر تیزر برای سری دهم سریال سرآشپز, گوردون رامزی ادعا می کند که این فصل هنوز رقابتی ترین فصل خواهد بود. چندین چالش به ویژه دشوار ذکر شده است ، از جمله مواردی كه در آن شركت كنندگان باید مرغ چشم بسته را بشكنند.

و به نظر می رسد با پیشرفت سریال ، اوضاع فقط وحشتناک تر می شوند. به عنوان مثال ، فینالیست ها وظیفه دارند شام را در رستوران معتبر گوردون رامزی در لندن اجرا کنند..

About the author

Comments

 1. شاهد شروع فصل دهم سرآشپز در تاریخ 29 مه باشید. این فصل شامل حدود 20 قسمت است و ممکن است در پاییز به پایان برسد. برای تماشای این برنامه، توصیه می شود از منابع رسمی استفاده کنید و از جریان های غیرمجاز خودداری کنید. برای دسترسی به سرآشپز فصل 10 در مناطقی که قفل شده است، از یک VPN استفاده کنید. ExpressVPN یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور است. با این VPN، می توانید به سیستم عامل های محدود جغرافیایی در خارج از کشور دسترسی پیدا کنید و از خدمات محدود شده جغرافیایی استفاده کنید. برای تماشای سرآشپز فصل 10 به صورت رایگان در تلویزیون ایالات متحده، باید به شبکه FOX مراجعه کنید.

Comments are closed.