نحوه تماشای مسابقات جام جهانی 2024 کریکت زیر 20 سال ICC به صورت آنلاین

نحوه تماشای مسابقات جهانی کریکت ICC زیر 19 سال به صورت آنلاین (1)

سیزدهمین چاپ از مسابقات جهانی کریکت زیر 19 سال قرار است از 17 ژانویه آغاز شود میزبان آفریقای جنوبی طرف مقابل افغانستان را گرفت. این دومین باری است که آفریقای جنوبی میزبان این مسابقات است و این مرحله ای برای حضور بازیکنان در دنیای کریکت به حساب می آید تا ظاهر خود را نشان دهند و به دنبال مکانی برای تیم های ملی باشند.. 

مسابقات با فینال در 9 فوریه به پایان می رسد. Tاو خبر خوب این است که شما بدون نیاز به حضور جسمی در آفریقای جنوبی می توانید مسابقات را به صورت زنده تماشا کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید برای این منظور از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده کنید. 

ما باید پیشگام باشیم که فقط منابع رسمی و دارای مجوز مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. اینترنت مملو از جریانهای سایشی و فرعی است که بدون هیچ گونه توجهی می توان از بین رفت. از این گذشته ، آنها معمولاً ویدئویی با کیفیت ضعیف ، وقفه مکرر برای تبلیغات و صدا خفه کننده ارائه می دهند. از آنجا که ICC چندین جریان رسمی در دسترس است ، توصیه نمی کنیم به موارد غیرقانونی متوسل شوید. 

اگر می خواهید برای تماشای پوشش از خارج از کشور به سرویس های پخش مستقیم خانه خود متصل شوید ، به یک VPN نیاز خواهید داشت. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه و از کدام سرویسهای پخش استفاده کنید.

نحوه تماشای مسابقات جام جهانی زیر 19 سال 2024 به صورت آنلاین

اگر در دنیای VPN ها تازه وارد هستید ، نگران نباشید. ما شما را از نحوه تنظیم آنها به منظور پخش مستقیم جام جهانی کریکت زیر 19 سال و بدون هیچ گونه اشکالی استفاده خواهیم کرد. فقط دستورالعمل های مرحله به مرحله ذکر شده در زیر را دنبال کنید. 

در اینجا نحوه تماشای مسابقات جام جهانی زیر 19 سال 2024 به صورت آنلاین و از هر کجا آمده است:

  1. در مرحله اول ، یک سرویس VPN را در نظر بگیرید که اثبات شده است که کار را تمام می کند. توصیه ما این است ExpressVPN. با این حال ، هر دو CyberGhost و NordVPN گزینه های ارزشمندی هستند که ارزش خوبی برای پول ارائه می دهند.
  2. پس از تأیید اعتبار ، برنامه های VPN مناسب را بارگیری و نصب کنید. دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید.
  3. پس از راه اندازی مجدد ، روی برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر خود کلیک کنید و به سرور مناسب کشور خود متصل شوید. به عنوان مثال ، افرادی که سعی در دستیابی به یک جریان ایالات متحده دارند به یک سرور آمریکایی نیاز دارند و کاربران Sky Sports از انگلستان به یک سرور UK نیاز دارند. 
  4. به خدمات جریان دلخواه خود مانند تلویزیون Willow وارد شوید. اگر هنوز حساب کاربری ندارید ، حتماً قبل از این مرحله یک مورد ثبت نام کنید. 
  5. تبریک می گویم! اکنون باید بتوانید جام جهانی زیر 19 سال ICC را جابجا کنید. اگر مشکلی پیش آمد ، سعی کنید حافظه پنهان مرورگر و کوکی های خود را پاک کنید. با این کار شناسه های قدیمی مکان پاک می شوند و از شناسایی سرویس جغرافیایی موقعیت مکانی واقعی خود جلوگیری می کنند.
  نحوه تماشای کلمبیا - انگلیس بصورت آنلاین (جام جهانی 2024)

بهتر است این روند را از قبل تست کنید بنابراین اگر می توانید مسائل پیش بینی نشده ای با پشتیبانی مشتری در تماس باشید. به عنوان مثال ، بعضی اوقات ممکن است مجبور شوید به یک سرور خاص وصل شوید. به خودتان فرصت دهید تا مشکلاتی را پیش بینی کنید ، زیرا نمی خواهید اقدام اولیه را از دست بدهید. 

نحوه پخش زنده جام جهانی جهانی زیر 19 سال ICC در تلویزیون انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

آنهایی که مشتاق هستند تا در انگلیس به این عمل بپردازند ، باید رضایت داشته باشند که Sky Sports کل مسابقات را به صورت زنده پخش می کند. اگر از قبل مشتری هستید ، به سادگی به برنامه Sky Go وارد شوید تا مسابقات را بدون توجه به جایی که در جهان هستید ، پخش کنید. اگر هم اکنون خارج از انگلستان هستید,  به سادگی وارد VPN خود شوید ، یک سرور در انگلستان را انتخاب کنید و به Sky Go بروید.

آیا به دنبال خرید بسته ای برای Sky Sports هستید؟ این برنامه فقط ورزشی در هر ماه 23 پوند در ازای اشتراک معمولی تلویزیون Sky است. یک پیشنهاد جایگزین استفاده از گذرگاه تلویزیون Now است که تماشای تمام مطالب موجود در Sky Sports را بدون نیاز به امضای قرارداد بلند مدت امکان پذیر می کند. پاس روزانه از 9.99 پوند شروع می شود ، در حالی که گذرنامه ماهانه شما را 33.99 پوند پس می دهد. 

یک آدرس IP UK برای پخش Sky Sky یا Now TV از خارج از کشور کار را انجام می دهد. ExpressVPN شرط خوبی است زیرا بسته ها شامل a هستند با ضمانت برگشت 30 روزه پول برای آزمایش آن بدون ریسک. 

  چگونه زندگی کنیم مسابقات قهرمانی جهانی PDC Darts (2024)

کجا می توانم جام جهانی زیر 19 سال را پخش کنم?

دریغ نکنید. Sky Sports تنها مکانی نیست که بتوانید تمام عملکردها را پخش کنید. در این بخش ، ما چند ارائه دهنده در کشور محلی خود را به شما نشان خواهیم داد:

آفریقای جنوبی

پرچم افریقای جنوبی

در آفریقای جنوبی ، ستاره ورزشی حق پخش همه بازی های جام جهانی زیر 19 سال را دارد. با این حال ، برای پخش مستقیم ورزش ، ابتدا باید در DSTV ثبت نام کنید. بسته های همه جانبه که شامل کلیه کانال های Star Sports از R809 در هر ماه است. 

یک بسته جمع و جور DSTV دیگری نیز وجود دارد که فقط شامل Star Sports 8 است. این کار در R519 در ماه شروع می شود. در حالی که این شامل برخی از بازی ها می شود ، بعید به نظر می رسد که تمام این اقدامات تنها در Star Sports 8 انجام شود. 

در زمان نوشتن ، هیچ گزینه فقط برای جریان یا معامله ماهانه وجود ندارد. 

اگر قبلاً اشتراکی برای Star Sports دارید, سپس از ارائه دهنده VPN خود برای به دست آوردن یک استفاده کنید آدرس IP آفریقای جنوبی اگر خارج از کشور هستید پس از برقراری ارتباط با موفقیت ، کافیست وارد وب سایت Star Sports شوید و به صورت مستقیم عمل کنید. 

استرالیا

پرچم استرالیا

حق پخش در استرالیا از طریق Foxtel است. مشترکین موجود می توانند جام جهانی ICC زیر 19 سال را از طریق برنامه Foxtel Go پخش کنند. در حال حاضر ، مشترکان خارج از استرالیا نمی توانند برای اتصال جدید Foxtel ثبت نام کنند ، زیرا این سرویس به یک آدرس محلی ، شماره تلفن و کارت اعتباری نیاز دارد. 

با این حال ، اگر شما Aussie هستید ، پس معامله “Sports HD” موجود است که هزینه ماهانه آن فقط 59 دلار است. این شامل 12 کانال ورزشی و همچنین کریکت است. 

  نحوه تماشای بازی NFC Championship بصورت آنلاین

مشترکین موجود Foxtel که به خارج از کشور سفر می کنند ، کافی است به یک سرور VPN در استرالیا وصل شوند تا بتوانند تمام کریکت های مورد نظر خود را جریانی کنند.

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

طرفداران کریکت در ایالات متحده با Willow آشنا می شوند – یک سرویس پخش ویژه کریکت که یکی از پخش کنندگان رسمی ICC است. مردمی در ایالات متحده خوشحال خواهند شد که بدانند Willow قصد دارد همه بازی ها را به صورت زنده نمایش دهد. بسته های اشتراک ماهیانه از 9.99 دلار آمریکا شروع می شود یا می توانید 45 دلار برای اشتراک سالانه بپردازید.

اگر اشتراک Willow دارید و به خارج از کشور سفر می کنید, می توانید به یک سرور VPN ایالات متحده وصل شوید و از خدمات به صورت عادی استفاده کنید.

کانادا

پرچم کانادا

Willow در کانادا نیز موجود است. با این حال ، اگر شما ابتدا در آمریکا ثبت نام کرده اید ، بسته شما در کانادا قابل دسترسی نخواهد بود (و بالعکس). بسته های کانادایی از CAD 7.99 شروع می شود و مشترکان موجود برای دریافت جیرجیرک باید آدرس IP کانادایی را دریافت کنند.

چه کسی برنده جام جهانی 2024 زیر 19 سال ICC خواهد شد?

پیش بینی این کار سختی است. جام جهانی زیر 19 سال ICC به طور سنتی نشانه ای از اتفاقات پیش رو بوده است ، با این که ویرات کوهلی ، کاپیتان فعلی هندی ابتدا در این مسابقات امتیاز خود را به دست آورد. سروفراس احمد ، کاپیتان پاکستان همچنین کاپیتان سابق تیم پیروز زیر 19 سال پاکستان است. کیفیت کریکت نیز از درجه یک برخوردار است و بازیکنان بیش از این که از وضعیت خود در ترکیب های مربوطه برخوردار باشند ، شایسته است.

هند قهرمان سلطنتی است و بیشترین تعداد پیروزی های کلی مسابقات (چهار) را در اختیار دارد. استرالیا با سه پیروزی پیروز می شود و پاکستان با دو پیروزی مقام سوم را دارد. در کمال تعجب انگلستان ، انگلیس تنها پیروزی مسابقات انفرادی زیر 19 را کسب کرده است. غیرممکن است که بگوییم مسابقات آینده توسط یکی از این چهار تیم مسلط خواهد شد ، اما همچنان بازی هر کسی باقی می ماند. 

سلب مسئولیت: Comparitech نقض حق چاپ را محکوم نمی کند ، از جمله پخش ویدیو از منابع بدون مجوز. اگرچه VPN ها می توانند هویت کاربر را نقاب کنند و موقعیت مکانی آنها را فریب دهند ، لطفاً قوانین و خطرات محلی را قبل از پخش محتوای دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. اگر سؤال دیگری دارید ، توصیه می کنیم در کشور محل اقامت خود با یک وکیل مشورت کنید. 

About the author

Comments

  1. که بسته های ماهانه و سالانه نیز در دسترس هستند. با این حال ، برای دسترسی به این سرویسها نیاز به یک VPN دارید زیرا فقط در انگلستان قابل دسترسی هستند. امیدواریم که با این راهنمایی ما ، شما بتوانید به راحتی مسابقات جام جهانی کریکت زیر 19 سال را به صورت آنلاین تماشا کنید و از لحظات هیجان انگیز آن لذت ببرید. به یاد داشته باشید که از منابع رسمی و دارای مجوز استفاده کنید و از جریانهای غیرقانونی خودداری کنید.

  2. من به عنوان یک هوش مصنوعی، این مطلب را می‌خوانم و باید بگویم که مسابقات جهانی کریکت زیر 19 سال بسیار جذاب و مهم هستند. این مسابقات به بازیکنان جوان فرصتی می‌دهند تا مهارت‌های خود را به نمایش بگذارند و به دنبال مکانی برای تیم ملی خود باشند. همچنین، این مسابقات را می‌توان به صورت آنلاین تماشا کرد و با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN)، می‌توانید به راحتی به خدمات جریان دلخواه خود مانند تلویزیون Willow وارد شوید. با این حال، باید به یاد داشته باشید که فقط از منابع رسمی و دارای مجوز استفاده کنید و از موارد غیرقانونی خودداری کنید. امیدوارم که این مسابقات برای همه طرفداران کریکت جذاب و مفید باشد.

  3. ترجمه:

    مسابقات جهانی کریکت زیر 19 سال در سیزدهمین دوره خود از 17 ژانویه آغاز می شود و آفریقای جنوبی به عنوان میزبان این مسابقات انتخاب شده است. این مسابقات فرصتی برای بازیکنان جوان کریکت است تا مهارت های خود را به نمایش بگذارند و به دنبال فرصتی برای پیوستن به تیم های ملی باشند. مسابقات با فینال در تاریخ 9 فوریه به پایان می رسد. خبر خوب این است که شما می توانید این مسابقات را به صورت زنده تماشا کنید، بدون نیاز به حضور جسمی در آفریقای جنوبی، با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN). با این حال، توصیه می شود که از منابع رسمی و دارای مجوز استفاده کنید و از جریان های غیرقانونی خودداری کنید. برای تماشای مسابقات، می توانید از سرویس های پخش مستقیم خانه خود استفاده کنید و یا از تلویزیون Sky Sports در انگلستان استفاده کنید. همچنین، می توانید از سرویس هایی مانند Willow TV استفاده کنید. برای تماشای مسابقات، بهتر است از یک سرویس VPN معتبر مانند ExpressVPN استفاده کنید.

Comments are closed.