5 بهترین VPN برای IP اختصاصی یا IP استاتیک

بهترین VPN برای IP اختصاصی یا IP استاتیک (1)

یک سیستم آدرس دهی IP پویا به گونه ای کار می کند که به شما همواره همان آدرس IP اختصاص داده نمی شود. بسیاری از ISP ها از آدرس های IP پویا استفاده می کنند زیرا این کارآیی (و امکان پذیر تر) از اختصاص دادن یک آدرس IP ثابت به هر شخص است (شخصی که تغییر نمی دهد) دومی ممکن است در موقعیتهای خاص از دیدگاه کاربر ترجیح داده شود. آدرس IP اختصاصی یک آدرس IP استاتیک است که فقط به یک نفر اختصاص داده می شود و توسط هیچ کس دیگری به اشتراک گذاشته نمی شود.

VPN ها معمولاً از آدرس های IP پویا نیز استفاده می کنند ، اما برخی از آنها گزینه آدرس IP استاتیک یا یک آدرس IP اختصاصی را نیز ارائه می دهند. مختصر برای شبکه خصوصی مجازی ، یک VPN ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور واسطه در یک مکان مورد نظر شما مسیریابی می کند. آدرس IP فعلی شما را ماسک می کند و آن را با یک آدرس جدید از آن مکان جایگزین می کند. اگر یک VPN به شما یک آدرس IP استاتیک به اشتراک می گذارد ، هر بار که به یک سرور خاص وصل می شوید یکی را دریافت کنید ، اما با سایر کاربران به اشتراک گذاشته می شود. اگر یک آدرس IP اختصاصی دریافت کنید ، با دیگران به اشتراک گذاشته نمی شود.

همه VPN ها گزینه آدرس های IP ایستا یا اختصاصی را ارائه نمی دهند و همه کسانی که این کار را دارند ارزش پول ندارند. در این پست بهترین VPN ها را برای یک آدرس IP ثابت یا اختصاصی فاش می کنیم و در مورد گزینه های مختلف و مزایای آنها توضیح بیشتری می دهیم.

اگر فقط نگاهی گذرا به بهترین VPN ها می خواهید ، در اینجا آنها عبارتند از:

 1. NordVPN: بهترین گزینه یک سرویس آدرس IP ایستا و گزینه های اختصاصی آدرس IP را ارائه می دهد
 2. PureVPN: یک سرویس آدرس IP اختصاصی ارائه می دهد
 3. VPNArea: می تواند یک آدرس IP اختصاصی برای شما دریافت کند
 4. عاج: گزینه اختصاصی آدرس IP دارد
 5. نگارش بادکنک: دارای گزینه سرویس آدرس IP استاتیک

نحوه انتخاب بهترین VPN برای یک آدرس IP ثابت یا اختصاصی

برای اینکه در لیست خود قرار بگیریم ، VPN هایی که ما مورد مطالعه قرار دادیم ، نه تنها نیاز به ارائه آدرس های IP مشترک یا اختصاصی دارند ، بلکه باید خوب کار کنند. به طور خاص ، ما به دنبال ویژگی های زیر هستیم:

 • مجموعه ای از مکان های آدرس IP
 • سرعت سریع
 • رمزگذاری قوی
 • اقدامات حریم خصوصی
 • پشتیبانی مشتری جامد
 • در دسترس بودن مداوم ، بنابراین سرور شما آفلاین نمی شود

همه پنج بهترین VPN انتخاب شده ما برای آدرسهای IP اختصاصی یا ایستا ، این استانداردها را رعایت می کنند.

بهترین VPN ها برای آدرس های IP اختصاصی و استاتیک

در اینجا لیست ما از پنج بهترین VPN برای آدرسهای IP اختصاصی یا ایستا قرار دارد:

1. NordVPN

صفحه اصلی nordvpn

NordVPN گزینه هایی را برای آدرس IP استاتیک و یک آدرس IP اختصاصی ارائه می دهد. برنامه شما را قادر می سازد دقیقاً به کدام سرور وصل شوید. هر سرور فقط یک آدرس IP کار می کند ، بنابراین اگر به طور مداوم به همان سرور وصل شوید ، همیشه همان آدرس IP را دریافت خواهید کرد.

سرویس استاندارد NordVPN یک آدرس IP استاتیک اشتراکی به شما می دهد, بنابراین هرکسی که به همان سرور متصل است ، همان آدرس IP را خواهد داشت. اگر می خواهید اتصالات ورودی را دریافت کنید ، این وضعیت خوب نیست.

برای دریافت یک آدرس اختصاصی IP می توانید مبلغ اضافی پرداخت کنید. مکان های موجود شامل ایالات متحده (چهار شهر) ، انگلیس ، آلمان و هلند است. همچنان می توانید از سرویس IP مشترک استفاده کنید که بیش از 5000 سرور در 62 کشور وجود دارد و می توانید حداکثر شش دستگاه را به طور مشترک به سرویس مشترک وصل کنید. این یک VPN عالی برای دسترسی به وب سایت هایی است که محدودیت های دسترسی مرزی مانند Netflix را دارند.

  نحوه دریافت آدرس IP رومانی با استفاده از VPN

NordVPN مجموعه ای از ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد و وب سایت آن دارای دانش گسترده ای و همچنین دسترسی به پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده است. برنامه های VPN را می توان در دستگاه های Windows ، macOS ، Linux ، iOS و Android نصب کرد. افزونه مرورگر NordVPN برای Chrome و Firefox نیز موجود است.

طرفداران:

 • هفت گزینه موقعیت مکانی برای آدرس های IP اختصاصی
 • سرویس اشتراکی گسترده تر که از آدرس های IP ثابت استفاده می کند
 • سرعت شایسته
 • خدمات ایمن ، خصوصی
 • ارزش زیادی برای پول
 • شبکه عظیم سرورهایی که 62 کشور را در بر می گیرد

منفی:

 • اتصال به برخی از سرورها می تواند کند باشد

بهترین VPN برای یک آدرس IP استاتیک یا اختصاصی IP: NordVPN آدرسهای IP ایستایی را در سرویس اصلی خود و یک آدرس IP اختصاصی به عنوان افزونه ارائه می دهد. این سرویس سریع ، ایمن و با پشتیبانی عالی از مشتری است. NordVPN با هر اشتراک 30 روز ضمانت برگشت پول بدون سر و صدا ارائه می دهد تا بتوانید آن را بدون ریسک امتحان کنید.

بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

2. PureVPN

صفحه اصلی PureVPN

PureVPN سرورهای VPN را در 141 کشور جهان کار می کند. آدرس های IP اختصاصی در دسترس هستند در انگلستان ، ایالات متحده ، کانادا ، آلمان ، مالت ، استرالیا ، هنگ کنگ و سنگاپور. این سرویس بیش از یک اشتراک معمولی مبلغی اضافی است که پرداخت می شود. سرویس استاندارد PureVPN برای دور زدن محدودیت های اینترنتی دولتی در هنگام ورود به کشور بسیار مناسب است.

PureVPN سرعت بالایی دارد و دارای امنیت درجه یک است ، از جمله رمزگذاری 256 بیتی و سوئیچ kill. این امر در گذشته مطبوعات بدی برای نگهداری از سیاهههای مربوط داشته است ، اما در حال حاضر هیچ سابقه ای از اطلاعات شخصی شناسایی شده در دست نیست. این سرویس برای رمز گشایی در لیست طولانی از سایتهایی که محدودیت های منطقه ای از جمله Netflix را دارند ، بسیار عالی است.

این سرویس شامل برنامه هایی برای دستگاه های Windows ، macOS ، Linux ، iOS و Android و پسوند مرورگر برای Chrome و Firefox است. PureVPN به عنوان افزونه Kodi در دسترس است و برنامه هایی برای جعبه های تلویزیون Android ، Amazon Fire TV و Amazon Fire Stick وجود دارد..

پنج دستگاه می توانند به طور همزمان وصل شوند. فقط می توانید در هر زمان یک بار از آدرس اختصاصی IP استفاده کنید ، اما می توانید از آن کمک هزینه سرویس مشترک برای سایر دستگاه های خود استفاده کنید.

طرفداران:

 • آدرس های IP اختصاصی در هشت کشور موجود است
 • شبکه گسترده VPN با سرورها در 141 کشور جهان
 • خدمات سریع و ایمن
 • هیچ سابقه ای ندارد
 • مناسب برای استفاده در چین

منفی:

 • برخی از سرورها هنگام اتصال مشکل دارند

گزینه BOLGET SOLID: PureVPN یکی دیگر از گزینه های کم هزینه است و هشت گزینه موقعیت مکانی را برای آدرس های IP اختصاصی ارائه می دهد. در هر اشتراک از یک ضمانت برگشت پول بدون کنوک 31 روزه لذت ببرید.

بررسی کامل PureVPN ما را بخوانید.

3. VPNArea

صفحه اصلی VPNArea

VPNArea یک سرویس VPN مستقر در بلغارستان است که دارای بسیاری از ویژگی های جذاب از جمله دسترسی به سرورها در 70 کشور و اجازه شش اتصال همزمان در سرویس معمولی است. می توانید یک آدرس IP اختصاصی برای ایالات متحده (پنج مکان) ، انگلیس ، کانادا ، استرالیا ، هلند ، رومانی ، سوئد دریافت کنید. بلغارستان و هنگ کنگ. این بزرگترین انتخاب است از همه VPN های موجود در لیست ما. این سرویس مبلغ اضافی با اشتراک استاندارد است.

این سرویس شامل رمزگذاری درجه نظامی ، محافظت در برابر نشت و سوئیچ kill است. یک کمک غیرمعمول از VPNArea این است که اگر یک حساب را با یک دوست به اشتراک بگذارید این شرکت مهم نیست ، که برای اکثر VPN ها خیر است..

برنامه های کاربردی در Windows ، macOS ، Android ، iOS و Ubuntu ، Debian ، Fedora ، CentOS و Mint Linux آسان و قابل نصب هستند. این شرکت سرورهای تخصصی را برای بارگیری و پخش ویدئو اجرا می کند. پشتیبانی مشتری از طریق چت آنلاین به صورت شبانه روزی هر روز از سال در دسترس است. این همچنین یک سرویس خوب برای استفاده در چین است و می تواند توسط Netflix و سایر سایتهای پخش جابجایی کند.

  7 بهترین VPN برای کره جنوبی

طرفداران:

 • آدرس های اختصاصی IP موجود در 13 مکان
 • سرورها در 70 کشور جهان با سرعت سریع ارائه می دهند
 • ویژگی های امنیتی شدید
 • مناسب برای استفاده در چین

منفی:

 • این برنامه کاربر پسند نیست

بزرگ برای به اشتراک گذاری: VPNArea امکان اشتراک گذاری حساب را فراهم می کند و سرورهای تخصصی و سرعت بالایی را ارائه می دهد. VPNArea به هر حساب 7 روز ضمانت بازگشت پول بدون مشکل می دهد.

بررسی کامل VPNArea ما را بخوانید.

4. عاج

صفحه اصلی پیچک

عاج در سنگاپور مستقر است و امکان دسترسی به سرورها در 56 کشور جهان را با اشتراکی استاندارد فراهم می کند. گزینه اختصاصی آدرس IP است قیمت در هر آدرس و در بالای اشتراک معمولی اضافه می شود. مکانهای ارائه شده در انگلستان ، ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، آلمان ، هنگ کنگ و سنگاپور است.

این سرویس سریع است و گزینه بسیار خوبی برای دسترسی به سرویس های محدود تلویزیون آنلاین است. حتی می تواند کتابخانه های مختلف Netflix را از خارج از حالت مسدود کند. شرکت مستقر در جنوب شرقی آسیا ، توجه ویژه ای به ایجاد خدمات برای مردم چین داشته است تا بتوانند محدودیت های دسترسی به اینترنت را در آنجا گول بزنند. این سرویس حتی دسترسی به سرورهای داخل چین را نیز شامل می شود. با تیم پشتیبانی مشتری Ivacy می توان از طریق چت زنده تماس گرفت.

برنامه های VPN برای Windows ، macOS ، Linux ، Android و iOS در دسترس هستند و برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox در دسترس هستند. Ivacy را می توان در Android TV ، Amazon Fire Stick و برخی کنسول های بازی نصب کرد.

می توانید پنج سرویس را به طور همزمان با سرویس استاندارد Ivacy متصل کنید. آدرس IP اختصاصی می تواند به عنوان یکی از آن اتصالات مورد استفاده قرار گیرد ، بنابراین می توانید از چهار سرویس دیگر برای سرویس مشترک استفاده کنید.

طرفداران:

 • آدرس های اختصاصی IP در هفت کشور
 • خدمات سریع و ایمن
 • مناسب برای استفاده در چین
 • کم هزینه

منفی:

 • نمایندگان گپ زنده نمی توانند همیشه به سؤالات فنی پاسخ دهند
 • ارتباط ضعیف با برخی از سرورها

سریع تر: Ivacy سرعت بسیار سریع دارد ، بنابراین اگر از آدرس IP اختصاصی خود برای پخش یا بارگیری استفاده می کنید ، این می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. Ivacy ضمانت 30 روزه پس انداز پول را ارائه می دهد.

بررسی کامل Ivacy ما را بخوانید.

5. ضد باد

صفحه اصلی windscrib

ضد باد آدرس IP اختصاصی ارائه نمی دهید اما می توانید یک آدرس IP ثابت به عنوان افزونه پرداخت شده دریافت کنید. با به روزرسانی در سرویس IP استاتیک ، به شما تضمین می شود که هر بار که به یک سرور وصل می شوید ، همان آدرس IP را بدست آورید ، اما آدرس IP را به اشتراک بگذارید با سایر کاربران.

اگر تعداد آدرس IP استاتیک اضافی را بپردازید ، تعداد افرادی را که سرویس VPN را با آنها به اشتراک می گذارید کاهش می دهید زیرا از آدرسهایی استفاده می کنید که فقط در دسترس مشترکین برنامه بالاتر است. سرویس IP اصلی استاتیک از یک آدرس IP مرکز داده استفاده می کند. یک گزینه با هزینه بالاتر آدرس IP را به شما می دهد که در یک آدرس مسکونی ثبت شده اید – برخی از سرویس های محدود جغرافیایی دسترسی به آدرس های IP تجاری را مسدود می کنند..

این یک سرویس عالی برای دستیابی به محدودیت های منطقه ای است که توسط برخی وب سایت ها اعمال می شود و این شرکت دارای سرورهای ویژه ای برای دسترسی به Netflix و UK Netflix است..

برنامه های Windscrib برای Windows ، macOS ، iOS ، Android و Ubuntu ، Debian ، Fedora و CentOS در دسترس هستند. برنامه های افزودنی برای مرورگرهای Chrome ، Firefox و Opera در دسترس هستند.

شبکه گسترده تر شامل 60 سرور در 60 کشور جهان است و محدودیتی برای تعداد دستگاههایی که می توانید به طور همزمان به سرویس متصل شوید وجود ندارد.

طرفداران:

 • آدرس IP استاتیک در 13 کشور
 • شبکه گسترده VPN با سرور در 60 کشور جهان
 • سرعت بسیار عالی
 • ویژگی های امنیتی اضافی

منفی:

 • پشتیبانی مشتری زنده همیشه اداره نمی شود
 • برنامه تلفن همراه محدود

گزینه های IP STATIC: Windscrib به انتخاب مرکز داده و آدرس های IP مسکونی مسکونی ، دو سطح خدمات را برای شما ارائه می دهد. ویندوز نویسی ضمانت برگشت پول سه روزه را می دهد.

  نحوه استفاده از Psiphon از ابزار سانسور-گردش خون

بررسی کامل Windscrib ما را بخوانید.

آدرس IP پویا و استاتیک توضیح داده شده است

معمولی سرویس اینترنت مسکونی, شما هر بار که وصل می شوید ، همان آدرس IP را دریافت نمی کنید. در عوض ، ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما (ISP) آدرس استخر خود را در اختیار شما قرار می دهد. این سیستم برای کاهش سرعت فرسودگی آدرسهای IPv4 اختراع شده است. فرض بر این است که تعداد مشتریهای ISP که در هر زمان متصل هستند همیشه از تعداد کل مشتریان کم است. بنابراین ، ISP می تواند با داشتن آدرس کمتر با استفاده از یک آدرس ، فاصله یابد سیستم آدرس دهی پویا.

ISP ها معمولاً از این سیستم برای مشتریان تجاری استفاده نمی کنند ، به ویژه برای مشتریانی که سرورهای وب خود را اداره می کنند. دلیل این است که آدرس IP تبلیغاتی که در سرورهای DNS ثبت شده است با URL مورد استفاده برای وب سایت شرکت مرتبط شود. در این سناریوها ، شرکت باید هر سرور DNS در جهان را به روز کند هر زمان که ISP آدرس دیگری را به سرویس اتصال شرکت اختصاص دهد. این خیلی پیچیده است شرکت ها معمولاً یک آدرس IP اختصاصی را برای سرورهای وب خود دریافت می کنند.

بسیاری از VPN ها همچنین آدرس IP پویا را اختصاص می دهند. معمولاً خدمات VPN تعداد کمی آدرس برای هر یک از سرورهای خود دارند. آنها گروههایی از مشتری را به طور تصادفی به هر آدرس که به عنوان کاربر متصل می شوند اختصاص می دهند. برخی از خدمات VPN به طور پیش فرض یا به عنوان یک گزینه آدرس IP ایستا ارائه می دهند.

یک سرویس IP VPN استاتیک مشترک دارای مزایایی نسبت به سرویس IP استاندارد پویا است. در صورتی که یک آدرس IP استاتیک یک افزونه اختیاری است ، این آدرس ها تمایل به استفاده کمتری نسبت به همتایان پویای خود دارند. به دلیل عملکرد سایر افراد در اشتراک گذاری این آدرس IP ، ممکن است هنوز آزادی اینترنت شما مختل شود ، اما با اشتراک گذاری کمتر کاربر ، احتمال پایان یافتن آن آدرس در لیست سیاه کاهش می یابد..

مدل آدرس IP استاتیک اشتراکی در خدمات NordVPN ارائه می شود. این پیکربندی در واقع مزیت های زیادی را نسبت به سیستم آدرس IP پویا ارائه شده توسط سایر VPN ها به شما نمی دهد. تنها محافظت بیشتر از چنین پیکربندی این است که اگر یک آدرس VIP مشترک در لیست سیاه قرار بگیرد ، کلیه مشتریان NordVPN فلج می شوند ، بنابراین به احتمال زیاد این شرکت خیلی سریع آن آدرس را تغییر می دهد.

بسیاری از شرکت های VPN از ارائه آدرس IP اختصاصی خودداری می کنند. دلیل این امر این است که آنها نگران حفاظت از هویت مشتریان خود هستند. حتی اگر یک شرکت VPN گزارش های IP آدرس را حفظ نکرده باشد ، نقشه برداری یک به یک بین یک آدرس IP اختصاصی نماینده و مشتری می تواند خیلی سریع از طریق جزئیات حساب مشتری کشف شود اگر کسی حکم دادگاه را برای سوابق VPN بدست آورد. هر نوع فرمول آدرس اشتراکی به ارائه دهنده VPN این امکان را می دهد که قابلیت ردیابی اتصالات را به کاربر نهایی مسدود کند.

اختصاصی آدرس های IP و مزایای آنها

یک آدرس IP اختصاصی مشترک نیست و فقط به یک مشتری اختصاص می یابد. سناریوهای مختلفی وجود دارد که یک آدرس IP اختصاصی ممکن است برای مثال برای اجرای یک تجارت یا بازی مفید باشد.

همه به دنبال ناشناس بودن کامل نیستند. به ویژه ، کسانی که می خواهند سرورهای آنها کشف شوند ، نمی خواهند حریم خصوصی داشته باشند. آدرس IP اختصاصی سریعترین ، ارزانترین و آسانترین راه برای غلبه بر تأثیرات سیستم اختصاصی آدرس دهی پویا است که از ISP استفاده می کند..

با یک آدرس اختصاصی IP VPN ، می توانید سرور وب کوچک و تجاری خود را با یک سرور بزرگتر جلوی آن قرار دهید قادر به جذب است حملات DDoS و می توانید از یک برنامه خدمات اینترنتی مسکونی ارزان تر استفاده کنید.

افراد دارای آگاهی از حریم شخصی می توانند از VPN به عنوان آدرس سرور بازی های خانگی استفاده کنند و همچنین یک آدرس IP ثابت دریافت کنند که به آنها امکان اتصال به رایانه های خانگی را که به عنوان سرور فایل اجرا می شوند ، می دهد. با یک سرویس آدرس اختصاصی IP ، می توانید آدرس سرور خانگی خود را بدون نگرانی از تغییر دوره ای آن آدرس ، آدرس سرور خانگی خود را تبلیغ کنید.

تصویر: آدرس IP Montage از جانب پیکسابای. حوزه عمومی.

About the author