Cyberghost vs دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

با توجه به تعداد گزینه های موجود در بازار ، انتخاب VPN می تواند دشوار باشد. حتی مقایسه دو سرویس متفاوت یک چالش است. به عنوان مثال CyberGhost و دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) را در نظر بگیرید: هر دو سرویس قوی با ارائه بسیار زیادی. در این پست ، ما این VPN ها را با هم مقایسه می کنیم تا تصمیم بگیریم که کدام یک از این دو برای کاربر متوسط ​​بهتر است.

در ادامه بخوانید تا ببینید که کدام VPN در مرحله مقدماتی Cyberghost vs PIA در صدر جدول قرار گرفت.

CyberGhost vs دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

نکات برجسته

سایبرگوست

  • لغو انسداد با یک کلیک برای سرویس های جریان محبوب
  • طراحی کاربر پسند
  • هیچ اطلاعات شناسایی شخصی را ثبت نمی کند
  • برنامه هایی برای Windows ، MacOS ، iOS ، Android

دسترسی به اینترنت خصوصی

  • طیف گسترده ای از گزینه های امنیتی
  • ارزان
  • خط مشی صفر را امتحان کرده و آزمایش کرده است
  • برنامه هایی برای Windows ، MacOS ، iOS ، Android

قیمت گذاری و تخفیف

سایبرگوست PIA
دوره های اشتراک یک ماه یک ماه
یک سال یک سال
دو سال دو سال
سه سال n / a
پیشنهاد ویژه 79٪ تخفیف در برنامه های سه ساله 65٪ تخفیف در اشتراکهای دو ساله
بالاترین قیمت در هر ماه $ 12.99 9،99 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 2.75 دلار 3.49 دلار
قیمت یک ساله 71.88 دلار 71.88 دلار
تضمین بازگشت پول 14 روز برای اشتراک ماهانه ، 45 روز برای سایرین 7 روز

اگر به دنبال پوشش کوتاه مدت هستید ، CyberGhost از هر دو سرویس گرانتر است. گفته می شود ، شکاف قیمت بطور قابل توجهی در دوره های طولانی تر باریک می شود.

علاوه بر این ، CyberGhost ضمانت بسیار طولانی تر بازگشت پول را ارائه می دهد.  این امکان را برای مشترکین ماهانه فراهم می کند که پس از دو هفته درخواست بازپرداخت کنند و برای کسانی که دارای اشتراک شش ماهه یا سالانه هستند ، این میزان تا 45 روز تمدید می شود. در مقابل ، دسترسی به اینترنت خصوصی فقط به شما امکان می دهد ظرف هفت روز اول ثبت نام مطالبه بازپرداخت کنید. از طرف دیگر ، هیچ سرویس ایجاب نمی کند که دلیل لغو آن را بیان کنید.

معاملات CYBERGHOST: با برنامه سه ساله CyberGhost بیش از 70٪ صرفه جویی کنید.

معاملات دسترسی به اینترنت خصوصی: با برنامه دو ساله دسترسی به دسترسی به اینترنت خصوصی 65٪ صرفه جویی کنید.<

امکانات

سایبرگوست PIA
اتصالات همزمان 7 5
برنامه های سیستم عامل Windows، MacOS، Android، iOS، Amazon Fire Windows ، MacOS ، Android ، iOS
دستگاه های نصب دستی لینوکس ، روتر ، جعبه تنظیم بالا لینوکس ، روتر ، جعبه تنظیم بالا
تقسیم تونل زدن نه نه
موارد اضافی رایگان مسدود کردن آگهی ، اسکن بدافزار ، پسوند مرورگر برای Chrome و Firefox مسدود کردن آگهی ، اسکن بدافزار ، پسوند مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera

هر دوی این VPN ها سازگاری مشابهی را ارائه می دهند ، اما CyberGhost یک اپلیکیشن در فروشگاه رسمی برنامه Fire Fire آمازون دارد, بنابراین در اینجا این مزیت را دارد. CyberGhost همچنین به شما امکان می دهد حداکثر هفت دستگاه را به طور همزمان وصل کنید ، بنابراین کمتر احتمال دارد که برای استفاده از دستگاه دیگر غیرفعال شوید. اگر مایل به محافظت از همه دستگاه های خود هستید ، می توانید هر سرویس را روی روتر خود بصورت دستی نصب کنید.

PIA و CyberGhost هر دو اسکن بدافزار خودکار و مسدود کردن آگهی را ارائه می دهند. این باعث می شود هر دو سرویس برای کاربران کم توان فن آوری کمتری انتخاب شود. به طور خاص ، CyberGhost باعث می شود که امنیت آنلاین بصورت ساده ممکن انجام شود ، زیرا می توانید به جای انتخاب مستقیم سرور ، یک کار (مانند مرور ناشناس ، لغو مسدود کردن سایتهای پخش جریان یا تورنت) را انتخاب کنید..

به اعتبار آن ، PIA شامل پسوندی برای Opera است. با این حال ، توجه به تفاوت بین برنامه های VPN و پسوند مرورگر مهم است. برنامه های VPN تمام ترافیک به و از دستگاه شما را رمزگذاری می کنند ، در حالی که برنامه های افزودنی فقط ترافیک مرورگر را رمزگذاری می کنند. در نتیجه ، برنامه های افزودنی مرورگر به شما امکان نمی دهد با خیال راحت از شبکه های P2P استفاده کنید ، خود را از حملات DDoS محافظت کنید یا از ترافیک وب در برابر سایر برنامه های خود محافظت کنید.

قابلیت های رفع انسداد

سایبرگوست PIA
سرویس جریان
نتفلیکس انگلیس ، ایالات متحده ، دانمارک,
آلمان ، فرانسه ، ایتالیا,
اسپانیا ، هلند ، استرالیا,
و چند نفر دیگر
انگلستان ، ایالات متحده ، کانادا
هولو ایالات متحده ، ژاپن ایالات متحده ، ژاپن
آسمان برو آره آره
آمازون نخست فیلم آره آره
iPlayer بی بی سی آره نه
ABC آره نه
CBS آره آره
NBC آره آره
مرکز ITV آره آره
کانال 4 (همه 4) آره آره

PIA قادر به انسداد چندین سیستم عامل جریان محبوب از خارج از مناطق پخش شده مربوطه است. با این حال ، CyberGhost نه تنها طیف گسترده تری از خدمات را از حالت انسداد خارج می کند ، بلکه می تواند این کار را با یک کلیک انجام دهد. کاربران به سادگی خدماتی را که مایل به دسترسی به آنها در CyberGhost هستند پیدا می کنند انسداد جریان لیست کرده و روی آن کلیک کنید ، پس از آن به طور خودکار به یک سرور مناسب وصل می شوند.

  نحوه راه اندازی روتر مجازی ویندوز برای ایجاد کانون وای فای دارای قابلیت VPN

از آنجا که CyberGhost و دسترسی به اینترنت خصوصی به کاربران امکان می دهند نه تنها کشور مورد نظر خود بلکه شهر خود را نیز انتخاب کنند, حتی می توانید جریانهای مخصوص شهر یا دولت را از حالت انسداد خارج کنید. این امر به ویژه برای دسترسی به پخش کننده های محلی تلویزیون یا دور زدن خاموشی های منطقه ای اعمال شده توسط پخش کنندگان مانند NHL یا MLB مفید است..

چین

هیچ یک از این خدمات برای استفاده در چین توصیه نمی شود. CyberGhost به ما گفته است که نرم افزارهای آن به ندرت در این کشور کار می کند و مشکل این مسئله پیچیده تر از دور زدن فایروال بزرگ چین است. طبق گفته تیم پشتیبانی مشتری ، حتی برخی از ارائه دهندگان خدمات محلی محلی (ISP) دسترسی به وب سایت CyberGhost را مسدود می کنند. هیچ سایت رسمی آینه ای وجود ندارد ، بنابراین نصب این نرم افزار حتی در چین بسیار دشوار است ، چه رسد به استفاده از آن.

دسترسی به اینترنت خصوصی گاه به گاه در چین کار می کند ، اما به آن اعتماد نمی شود. این شرکت اعتراف کرده است که ارائه خدمات آنها “بسیار دشوار” بوده است ، و توصیه می کند از بهترین اتصالات L2TP برای بهترین فرصت برای اتصال به VPN استفاده کنید. با این حال ، وب سایت اصلی در حال حاضر غیرقابل دسترسی است و هیچ آینه رسمی در دسترس نیست. این امر باعث می شود که یک نسخه مشروع از نرم افزار وقتی در چین است یک مشکل واقعی باشد.

این مقاله را برای جمع آوری VPN هایی که در چین کار می کنند ، مشاهده کنید.

رابط و رابط

سایبرگوست PIA
جادوگر راه اندازی خودکار Windows، MacOS، Android، iOS، TV Fire / Amazon Fire TV Windows ، MacOS ، Android ، iOS
انتخاب مکان اصلی مبتنی بر لیست یا وظیفه محور مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
موبایل دوستانه آره آره

برنامه دسک تاپ CyberGhost کاربر پسند ، ساده و ساده است و به یک نکته مستقیم می رسد. پنج کار برای انتخاب وجود دارد (گشت و گذار ناشناس, انسداد جریان, از Wi-Fi محافظت کنید, تورنت ناشناس, و وب سایتهای اصلی را مسدود کنید) ، یا می توانید برای خود سرور انتخاب کنید. با این حال ، منوی تنظیمات نسبتاً سنگین است ، اما فقط تعداد معدودی از گزینه های پیکربندی را انتخاب کنید.

دسک تاپ عکس CyberGhost

در صورت تغییر تنظیمات یا ورود به سیستم ، به ندرت برنامه دسک تاپ PIA را مشاهده خواهید کرد. پس از اتمام سرویس ، می توانید مکان خود را تغییر داده و به سادگی با کلیک راست بر روی نماد در نوار وظیفه خود متصل شوید. توجه: در حالی که PIA به شما امکان اتصال به یک شهر خاص را می دهد ، باید وارد منوی تنظیمات برنامه شوید و اتصال توسط گزینه ای برای منطقه اولین.

منوی نوار وظیفه PIA

هر دوی این VPN ها برنامه های کاربردی موبایل را با کاربرد آسان ارائه می دهند که به شما امکان می دهد تنها با یک کلیک وصل شوید. در صفحه های کوچکتر ، CyberGhost طرح کاشی کاری شده خود را برای یک صفحه کشویی مبادله می کند که به کاربران امکان می دهد به سرعت وظیفه مورد نظر خود را انتخاب کنند. اگر دوست دارید هنوز می توانید یک سرور خاص را انتخاب کنید. CyberGhost حتی اطلاعات مربوط به هر یک را نشان می دهد. این شامل بار فعلی سرور ، و اینکه آیا اجازه اشتراک فایل P2P را می دهند یا از ویژگی های ضد ردیابی استفاده می کنند.

تصاویر طراحی مجدد CyberGhost

در تلفن همراه ، صفحه اصلی PIA همانند تلفن های ساده است. این دستگاه دارای یک کشویی اتصال یک لمسی و یک منوی کشویی انتخاب منطقه است و آدرس IP عمومی فعلی شما را نشان می دهد. ما خوشحال شدیم که متوجه شدیم بیشتر عملکردهای این سرویس در برنامه تلفن همراه حفظ شده است؛ به عنوان مثال ، کاربران هنوز هم می توانند به طور خودکار وصل شوند ، سوئیچ kill را فعال کنند ، پروتکل را تغییر دهند و تبلیغات یا بدافزار را مسدود کنند.

عکسهای تلفن همراه PIA

سرورها و عملکرد

سایبرگوست PIA
کشورهای سرور 61 33
تعداد کل سرورها 3،064 3،160

در حالی که PIA و CyberGhost دارای تعداد مشابهی از سرورها هستند ، CyberGhost تقریباً دو برابر بسیاری از کشورها را پوشش می دهد. همچنین ، تقریبا نیمی از (1450) سرورهای موجود در PIA در ایالات متحده واقع شده اند ، که اگر مکانی دیگر در جهان باشید ، انتخاب های شما را به شدت کاهش می دهد.

در حالی که CyberGhost دارای خوشه های سرور بزرگتری در مناطق پر رفت و آمد مانند ایالات متحده ، انگلستان و فرانسه است ، به همان اندازه شبکه خود را به این مکان ها اختصاص نمی دهد. در عوض ، CyberGhost برای چند صد سرور در این مناطق مستقر می شود تا بتواند بیشتر کره زمین را تحت پوشش خود قرار دهد. کاربران حتی می توانند در صورت تمایل از سریعترین سرور موجود استفاده کنند که این یک افزودنی بسیار خوش آمدید است.

  بهترین VPN برای روترها برای امنیت دستگاههای متصل شده شما

CyberGhost و PIA همیشه در هر یک از مکان های خود حداقل هشت سرور ارائه می دهند ، اما کشورهای کم تقاضا مانند ویتنام یا صربستان معمولاً فقط در یک شهر سرور دارند..

به جدول زیر نگاهی بیندازید تا ببینید که هرکدام از این VPN ها دارای سرور هستند:

سایبرگوستPIA
آلبانی
آرژانتین
استرالیا
اتریش
بلاروس
بلژیک
بوسنی و هرزگوین
برزیل
بلغارستان
کانادا
شیلی
کلمبیا
کاستاریکا
کرواسی
قبرس
جمهوری چک
دانمارک
استونی
فنلاند
فرانسه
آلمان
یونان
هنگ کنگ
مجارستان
ایسلند
هند
اندونزی
ایتالیا
ایرلند
اسرائيل
ژاپن
کنیا
لتونی
لیتوانی
لوکزامبورگ
مقدونیه
مالزی
مکزیک
مولداوی
هلند
نیوزلند
نروژ
پاکستان
لهستان
کشور پرتغال
رومانی
صربستان
سنگاپور
اسلواکی
اسلوونی
آفریقای جنوبی
کره جنوبی
اسپانیا
سوئد
سوئیس
تایوان
تایلند
بوقلمون
امارات متحده عربی
انگلستان
ایالات متحده
اوکراین
ویتنام

امنیت

سایبرگوست PIA
پروتکل های VPN OpenVPN، L2TP، IKEv2 OpenVPN ، L2TP ، PPTP
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-4096
فناوری پنهانکاری هیچ یک هیچ یک
امنیت برنامه محافظت از فای خودکار ، سوئیچ kill کلید کشتار
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

CyberGhost و دسترسی به اینترنت خصوصی هر دو شما را قادر می سازند با استفاده از پروتکل های OpenVPN و L2TP متصل شوید ، اما جyberGhost همچنین شامل IKEv2 است ، در حالی که PIA گزینه استفاده از PPTP را ارائه می دهد. IKEv2 یک پروتکل سریع و ایمن با پشتیبانی خوب از سیستم عامل های موبایل است ، در حالی که PPTP به کاربران امکان می دهد سرعت خود را افزایش دهند اما از امنیت آنها نیز کم شود..

دسک تاپ تنظیمات تصویر CyberGhost

هر دو سرویس از کلیدهای رمزگذاری AES 256 بیتی و کلیدهای RSA 4096 بیتی استفاده می کنند ، بدین معنی که در زمان نوشتن ، رمزگذاری آنها به طور موثر غیر قابل رمزگذاری است. علاوه بر این ، PIA و CyberGhost هر یک از سرورهای DNS خود استفاده می کنند. این میزبان DNS شخص ثالث را از معادله خارج می کند و تضمین می کند که هیچ کس غیر از شما و ارائه دهنده VPN هرگز به ترافیک وب شما دسترسی نداشته باشد.

منوی تنظیمات PIA

معمولاً متوجه می شوید که VPN عملکردهای زیادی را در برنامه های تلفن همراه خود از دست می دهد ، اما تفاوت های عملکردی کمتری بین نسخه های مختلف PIA و CyberGhost وجود دارد. شاید مهمتر از همه ، سوئیچ kill در برنامه مربوط به هر سرویس موجود باشد. علاوه بر این ، CyberGhost به شما امکان می دهد تا به طور خودکار از هر شبکه وای فای که به آن وصل می شوید محافظت کنید ، که در صورت مسافرت و استفاده از شبکه های عمومی بالقوه نا امن ، بسیار مفید است..

حریم خصوصی

سایبرگوست PIA
پایه HQ رومانی ایالات متحده
سیاهههای مربوط به اتصال مقداری هیچ یک
گزارش فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات کاربر برای ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
گزینه های پرداخت ناشناس بیت کوین Mint ، BitPay ، 32 ارز رمزنگاری شامل بیت کوین ، Litecoin و Ethereum

CyberGhost در رومانی مستقر است که عضو اتحادیه اروپا است. از آنجا که نگهداری داده های انبوه در سال 2016 توسط اتحادیه اروپا غیرقانونی تلقی شده بود (به جز در شرایط بسیار خاص) ، فقط شما و CyberGhost تا کنون به ترافیک خود دسترسی دارید. PIA ، از طرف دیگر ، مستقر در ایالات متحده است ، یکی از کشورهای پنج چشم. از نظر تئوری ، این بدان معناست که سایر کشورهای پنج چشم می توانند یک شهروند آمریکایی را تحقیق کنند و آن اطلاعات را با دولت آمریکا به اشتراک بگذارند.

با این حال ، از آنجا که هر دو این سرویس به شما امکان می دهد ناشناسانه ثبت کنید و هیچ اطلاعات شناسایی شخصی را وارد نکنید, هیچ خطری برای واگذاری فعالیت های شما وجود ندارد, حتی اگر فشار قانونی بر ارائه دهنده VPN شما وارد شود.

CyberGhost برخی از اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ می کند ، اما فقط برای اهداف آماری. بررسی می کند که آیا شما یک بار در روز وارد سیستم شده اید یا این اطلاعات را در پایان ماه حذف می کند. با این وجود ، سایتهایی که بازدید می کنید ، طول جلسه ، آدرس های IP عمومی یا زمان اتصال را ردیابی نمی کند.

دسترسی به اینترنت خصوصی درباره سیاست ورود به سیستم کاملاً واضح است. صفحه سؤالات متداول خدمات به شرح زیر توصیف می کند: “PIA کاملاً از هر نوع دوره ای استفاده نمی کند.” برای VPN این ادعا عجیب نیست ، اما در مورد PIA ، اثبات داریم. در دو نوبت از این سرویس خواسته شده است که گزارش های مربوط به کاربر را برای بررسی مداوم ارائه دهد و هر دو بار ، آنها هیچ استفاده ای را ارائه نداده اند.

  بهترین VPN برای اپل تی وی در سال 2024 و نحوه راه اندازی یک Apple VPN اپل

پیکربندی

سایبرگوست PIA
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده به اشتراک گذاشته شده
آدرس IP استاتیک امکان پذیر است نه نه
محافظت DDoS نه نه
فایروال NAT آره آره

این خدمات به روشی بسیار مشابه کار می کنند. به عنوان مثال ، هر دو از اختصاصی آدرس مشترک استفاده می کنند. این بدان معنی است که به هر کس که به طور همزمان به یک سرور خاص وصل می شود ، همان آدرس IP داده می شود. در عمل ، این بدان معناست که حتی اگر ترافیک موجود است (با توجه به اینکه نه CyberGhost و نه PIA این اطلاعات را ثبت نمی کنند) ، گفتن اینکه کدام کاربر متصل از یک سایت خاص بازدید کرده است ، غیرممکن است..

اگرچه هیچ یک از این VPN ها سرویس دهنده های محافظت نشده DDoS ویژه ارائه نمی دهند, با استفاده از VPN می توانید صدمات را تا حدودی کاهش دهید. حملات DDoS آدرس IP را با درخواستها سیل می کند تا سیستم دیگر نتواند پاسخ دهد. با این حال ، هنگام اتصال به یک VPN ، یک مهاجم فقط آدرس IP سرور را می بیند ، نه مال شما. شبکه های VPN قادر به گسترش بار صدها سرور هستند و معمولاً می توانند بدون هیچ مشکلی این حملات را کاهش دهند.

هر دو CyberGhost و PIA دارای فایروال NAT هستند. روتر بی سیم شما نیز یکی است ، اما از آنجا که VPN ترافیک ورودی و خروجی را رمزگذاری می کند ، روترها قادر به دیدن بسته های ورودی که قرار است ارسال شوند نیستند.. فایروال VPN فقط بسته های ورودی را بررسی می کند ، آنهایی که مشکوک به نظر می رسند و کسانی که به آدرس مربوطه هدایت نمی شوند را رها می کنند.. این فایروال ها اکثر بسته های ناخواسته را جذب می کنند ، اما خلاف واقع نیستند. در نتیجه ، آنها باید با یک فایروال ثانویه ، در سطح OS برای بهترین نتایج جفت شوند.

خدمات مشتری

سایبرگوست PIA
چت زنده آره نه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 9 ساعت ، 40 دقیقه 4 ساعت ، 12 دقیقه
پشتیبانی تلفن نه نه
پایگاه دانش قابل جستجو آره آره
راهنماهای ویدیویی آره آره

علاوه بر پشتیبانی از ایمیل و بلیط, CyberGhost چت زنده 24/7 را ارائه می دهد. ما این کار را در ساعات مختلف روز آزمایش کردیم و دریافتیم که در بیشتر موارد ، یک عامل در عرض یک دقیقه پاسخ می دهد. متأسفانه ، PIA چت زنده ارائه نمی دهد ، که هم برای مبتدیان و هم برای کاربران پیشرفته ناامید کننده است. هر دو سرویس دارای راهنماهای ویدئویی ، آموزش ها و پایگاه دانش قابل جستجو هستند.

برای تست زمان پاسخگویی به ایمیل هر سرویس ، ما سه سؤال از طریق ایمیل به هر یک ارسال کردیم. دو مورد اول نسبتاً استاندارد هستند و احتمالاً تیمهای پشتیبانی مشتری پاسخهای از پیش آماده شده برای آنها خواهند داشت. از طرف دیگر ، سؤال نهایی کمی مبهم است و درنظر گرفته شده است تا ببیند که پرسنل چقدر مایل هستند که برای توضیح مسائل پیچیده تر کمک کنند.

سایبرگوست
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
CyberGhost چه نوع سیاهههای مربوط را نگه می دارد? 9 ساعت ، 47 دقیقه 1 آره
آیا می توانم CyberGhost را روی روتر DD-WRT نصب کنم? 15 ساعت ، 20 دقیقه 1 آره
تفاوت بین برنامه CyberGhost و پسوند مرورگر چیست? 4 ساعت ، 4 دقیقه 1 آره
PIA
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
PIA چه نوع سیاهههای مربوط را نگه می دارد? 5 ساعت ، 37 دقیقه 1 آره
آیا می توانم PIA را روی روتر DD-WRT نصب کنم? 3 ساعت ، 49 دقیقه 1 آره
تفاوت بین برنامه PIA و پسوند مرورگر چیست? 3 ساعت ، 11 دقیقه 1 آره

دسترسی به اینترنت خصوصی پاسخ سریعتر از CyberGhost بود. در واقع ، به طور متوسط ​​، آنها تقریبا دو برابر سریع بودند. با این حال ، این می تواند به این دلیل باشد که CyberGhost از طریق سرویس چت زنده خود ، پشتیبانی بالاتری را ارائه می دهد ، ویژگی ای که PIA ندارد..

برای هریک از سؤالات فوق ، پاسخ مختصر و یک یا دو پاراگراف دریافت کردیم. به اعتبار PIA و CyberGhost ، اینها همیشه شامل اطلاعات (یا پیوندهایی به آموزشهای مربوطه) بودند که از آنها درخواست کردیم. علاوه بر این ، کارکنان اطمینان حاصل کردند که همیشه از ما بپرسند آیا چیز دیگری وجود دارد که با آنها مشکل داشتیم.

برنده: CyberGhost

عکس صفحه اصلی Cyberghost

اگرچه هرکدام از این خدمات گزینه قوی خواهد بود ، ما معتقدیم که CyberGhost از نظر دو کاربر بهتر است.

این سرویس با ذهنیت تازه کار طراحی شده است ، اما امنیت را برای دوستانه کاربر قربانی نمی کند. از همه مهمتر ، تنظیمات بسیار کمی لازم است: کاربران فقط تصمیم می گیرند چه کاری دوست دارند انجام دهند ، و نرم افزار به بقیه اهمیت می دهد.

سپس شبکه آن وجود دارد. این VPN تقریباً دو برابر کشور PIA را در بر می گیرد ، به این معنی که می توانید از آن برای رفع انسداد طیف گسترده تری از وب سایت های محدود جغرافیایی استفاده کنید. بعلاوه ، با حداکثر هفت اتصال همزمان ، CyberGhost به شما امکان می دهد بدون نیاز به نصب آن روی روتر خود ، از بسیاری از دستگاه های خود محافظت کنید. حتی به لطف این پشتیبانی چت زنده 24 ساعته و یک پایگاه دانش گسترده ، حتی پشتیبانی نیز ساده است.

About the author

Comments

  1. با توجه به تعداد گزینه های موجود در بازار، انتخاب VPN می تواند دشوار باشد. در این مطلب، مقایسه دو سرویس CyberGhost و دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) را بررسی کرده ایم تا بهترین گزینه را برای کاربران متوسط پیدا کنیم. در مقایسه CyberGhost vs PIA، CyberGhost در مرحله مقدماتی در صدر جدول قرار گرفته است. CyberGhost با ارائه امکاناتی مانند لغو انسداد با یک کلیک، طراحی کاربر پسند، عدم ثبت اطلاعات شناسایی شخصی و طیف گسترده ای از گزینه های امنیتی، بهترین گزینه برای کاربرانی است که به دنبال پوشش کوتاه مدت هستند. اما اگر به دنبال یک سرویس با قیمت مناسب هستید، دسترسی به اینترنت خصوصی می تواند گزینه مناسبی باشد. همچنین، هر دو سرویس اسکن بدافزار خودکار و مسدود کردن آگهی را ارائه می دهند. بنابراین، برای کاربران کم توان فن آوری، هر دو سرویس قابل انتخاب هستند. در نهایت، برای افزایش امنیت آنلاین، CyberGhost به شما امکان می دهد که به جای انتخاب مستقیم سرور، یک کار (مانند مرور ناشناس، لغو مسدود کردن سایتهای پخش جریان یا تورنت) را انتخاب کنید. این ویژگی می تواند برای کاربرانی که به دنبال امنیت بیشتر هستند، بسیار مفید باشد.

Comments are closed.