افزونه های لیست پخش Kodi UK Turk: چه چیزی است و باید آن را نصب کنید؟

ما به افزودنیهای بسیار پرطرفدار Kodi UK Turk Playlist نگاهی می اندازیم ، از جمله کارهایی که انجام می دهد ، اگر ارزش نصب داشته باشد ، در صورت استفاده از آن بی خطر است و چه گزینه های دیگری وجود دارد.

لیست های ترک لیست UK 1

اگر شما علاقه مند به راه اندازی سیستم سینمای خانگی هستید ، Kodi یکی از ساده ترین راه ها برای انجام آن است. این برنامه رایگان ، منبع باز است و از همه بهتر می توان آن را در طیف وسیعی از دستگاه ها نصب کرد. این که آیا از یک USB ساده USB ، Windows یا Mac PC ، Amazon Fire TV ، Roku ، Raspberry Pi ، iPhone یا Apple TV استفاده می کنید ، می توانید Kodi را نصب کرده و در چند دقیقه محتوای مورد علاقه خود را تماشا کنید.

برای رسیدن به این هدف دو روش وجود دارد. Kodi به شما امکان می دهد به محتوای صوتی یا ویدئویی که در فضای داخلی دستگاه شما ذخیره شده است دسترسی داشته باشید ، اما انتقال مقدار زیادی محتوا به دستگاه تلفن همراه در بهترین حالت ممکن است دست و پا گیر باشد. همچنین شما می توانید بسته های نرم افزاری اضافی به نام های افزونه را نصب کنید. اینها پیوندهایی به محتوا دارند که به صورت آنلاین میزبانی می شوند و به طور کلی محتوای بسیار بیشتری را نسبت به محلی که می توانند ذخیره کنند ، ارائه می دهند.

یکی از محبوب ترین افزودنیهای شخص ثالث Kodi با لیست ترک های UK UK (که بعضاً به عنوان لیست پخش ترک های UK نامیده می شود) نامگذاری شده است. در این مقاله ، ما توضیح خواهیم داد که لیست های ترک لیست UK UK و عملکرد آن چیست. ما همچنین برخی از مسائل مربوط به حریم خصوصی و امنیتی را که همه افزودنیهای Kodi به اشتراک می گذارند ، خواه رسمی باشند یا شخص ثالث.

Kodi کاملاً قانونی برای استفاده است ، اما برخی از افزودنیهای این شرکت با دسترسی به محتوای بدون مجوز ، اعتبار آن را خنثی کرده اند. قانون کپی رایت در بهترین زمان ها گیج کننده است و قوانین متفاوت از یک مکان به مکان دیگر هستند. با توجه به توجه بیشتری که کاربران Kodi به آن توجه کرده اند ، مهمتر از هر زمان دیگری است که شما در مورد قوانین کشور خود در مورد پخش محتوای آنلاین تحقیق می کنید.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید. همیشه تحقیق خود را قبل از دسترسی به هرگونه افزودنی ، جریان یا مخزن Kodi انجام می دهید.

نحوه استفاده راحت از Kodi

در سال های اخیر شبکه های خصوصی مجازی (VPN) به موضوعی داغ تبدیل شده اند. دولتها در سرتاسر جهان قدرت توافق خود را با این توجیه افزایش می دهند که اگر چیزی برای پنهان کردن ندارید ، چیزی برای ترس ندارید. با این حال ، در دنیای همیشه متصل ، دلایل کاملاً موجهی وجود دارد که شخص ممکن است از VPN استفاده کند ، به خصوص اگر کاربر Kodi باشد.

  آیا باید افزونه 9anime Kodi را نصب کنید؟ آیا 9 بار استفاده ، ایمن و قانونی برای استفاده است؟

به عنوان مثال امنیت را در نظر بگیرید. با توجه به زمان کافی ، هر قطعه نرم افزاری در جهان ربوده می شود و افزودنیهای Kodi نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حالی که تمایلات اضافی رسمی با وجود سخت افزارهای امنیتی و تأیید صحیح ایجاد می شوند ، افزودنیهای شخص ثالث هیچ یک از این موارد را ندارند و ریسک بالاتری در نظر گرفته می شوند. پس از به خطر انداختن یک افزودنی ، یک مهاجم می تواند کم و بیش هر کاری که می خواهد با رایانه شما انجام دهد ، از سرقت گذرواژه‌ها تا نظارت بر فعالیتهای شما با حمله Man-in-the-Middle (MitM).

شانس خوبی وجود دارد که ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) نیز از بی طرفی فاصله نگیرد. آنها می توانند تاریخچه مرور شما را بفروشند ، شما را از بازدید از وب سایت های خاص متوقف کنند و حتی سرعت مرور شما را کاهش دهند تا از پخش آنلاین فیلم ها جلوگیری کنید. این امر بدون در نظر گرفتن چقدر پولی که می پردازید و این که آیا محتوای رسمی دارای مجوز را تماشا می کنید یا نه ، صدق می کند.

با این حال ، راهی برای محافظت از این تهدیدها وجود دارد. هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، کلیه ترافیک های ورودی و خروجی رمزگذاری می شود و این کار را برای هر کسی که فعالیت آنلاین شما را بررسی کند بی فایده است. اگر ناظر برای یک سازمان دولتی کار نکند ، رمزگشایی این ترافیک هزاران سال به طول خواهد انجامید.

یکی از بهترین VPN ها برای Kodi نام IPVanish است. بر خلاف بسیاری از رقبای خود ، IPVanish زیرساخت های خاص خود را ایجاد و نگهداری می کند که به آنها امکان می دهد بیشترین سرعت ممکن را در اختیار کاربران خود قرار دهند. این VPN با هر افزونه ای که تاکنون آزمایش کرده ایم نیز کار می کند ، همچنین می تواند بر روی طیف وسیعی از دستگاه ها از جمله Amazon Firestick نصب شود تا بتوانید بدون توجه به جایی که هستید ، محافظت کنید..

علاوه بر این ، IPVanish هیچ مشکلی از ترافیک شما را نگه نمی دارد. این بدان معنی است که اگر از فعالیتهای شما سؤال شود ، آنها قادر به گفتن چیزهایی در مورد عادات مرور و جریان شما نیستند. اگر ISP شما نمی داند که شما چه کاری انجام می دهید ، آنها سرعت اینترنت شما را به طور خودکار شلیک نمی کنند ، بنابراین یک VPN در واقع می تواند از بافر جلوگیری کرده و تجربه Kodi شما را بهبود بخشد.

معامله خواننده: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا صرفه جویی کنید.

افزودنیهای لیست پخش لیست Kodi UK Turk?

لیست پخش لیست ترکان UK 2

لیست های پخش ترکی UK (UK Turk Playlist) یک برنامه افزودنی شخص ثالث Kodi است که هم کانال های تلویزیونی زنده و هم محتوای درخواستی را ارائه می دهد. این افزودنی همان چیزی است که به عنوان scraper link شناخته می شود: پیوندهایی را از وب سایت های مختلف جریان ایجاد می کند و برای دسترسی راحت تر آنها را در یک مکان جمع می کند..

این کتابخانه رسانه ای افزودنی بسیار سازمان یافته تر از رقبای خود است. با این حال ، بخش اعظم آن بدون مجوز است. هیچ راهی برای مشاهده لیست ارائه دهندگان محتوا وجود ندارد ، بنابراین نمی توانید هیچ یک از موارد مورد نظر خود را اضافه کنید ، یا مواردی را که میزبان محتوای بدون مجوز باشد خاموش کنید.

  نحوه رفع خطا "عدم نصب یک وابستگی" در Kodi

به اعتبار آن ، یک بخش اختصاصی برای فیلمهای قبل از 1950 وجود دارد. این موارد بیشتر در حوزه عمومی قرار دارند. با این وجود ، هیچ لیست قطعی از همه این عناوین وجود ندارد و به همین ترتیب ، نمی توان همه محتوای این بخش را تأیید کرد که دارای مجوز هستند. با کمال تعجب ، این بخش حاوی برخی رسانه ها از دهه 1950 مانند 1959 است حمله به زالو غول پیکر (که دامنه عمومی است) ، بنابراین ممکن است از آنچه ظاهر می شود کمتر سازمان یافته باشد.

توسعه دهندگان لیست پخش ترکی Kodi UK یک وب سایت یا نمایه فیس بوک اختصاصی ندارند. یک گروه Discord و یک گروه Telegram وجود دارند که آنها را به زعم اداره می کنند ، اما ما نتوانسته ایم تأیید کنیم که واقعاً آنها هستند. از آنجا که اکثر انجمن ها اجازه نمی دهند که اعضای خود در مورد افزودنیهای شخص ثالث بحث کنند ، اگر این افزودنی را ربوده شد ، شانس خوبی وجود دارد که نمی دانید تا سیستم شما قبلاً به خطر نیفتد.

به دلایل فوق ، ما توصیه نمی کنیم که کاربران Kodi محتوا را با لیست های پخش لیست UK UK نصب یا پخش کنند.

گزینه های اضافی برای افزودنی لیست پخش UK ترکمن

کاربران Kodi که به دنبال پخش محتوای مجوز رسمی با ترک های UK ترکمن هستند ، با یک روند خسته کننده بررسی می کنند که آیا هر عنوان در حوزه عمومی است یا خیر. چندین افزودنی دیگر وجود دارد که بدون تردید فقط با میزبانی مطالب مشروع ، خواه از فیلم ، برنامه تلویزیونی یا موسیقی باشد.

PlayOn

پیلون

PlayOn یکی از بهترین راهها برای ادغام محتوا از چندین سیستم عامل جریان مختلف به Kodi است. به اشتراک PlayOn (2.50 دلار در ماه) نیاز دارید ، به علاوه یک مورد برای هر خدمتی که مایل به استفاده از آن هستید. احتمالاً این هزینه کمتر از یک بسته تلویزیون کابلی است. اگر مطابق انتظارات شما نباشد ، می توانید از سیاست برگشت پول 30 روزه PlayOn استفاده کنید ، بنابراین با امتحان کردن این چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

اگرچه PlayOn چیزی بیش از ارائه محتوای ارائه می دهد. همچنین این امکان را به شما می دهد که به طور خودکار تبلیغات را پرش کنید و رسانه ها را مستقیماً روی کامپیوتر ویندوز ضبط کنید. ضبط ها با فرمت .MP4 ذخیره می شوند ، بنابراین بعد از واقعیت بسیار قابل حمل هستند و تقریباً در هر دستگاه نیمه اخیر قابل مشاهده است.

افزودنیهای کد PlayOn Kodi را می توان در مخزن رسمی افزودنی Kodi یافت.

FilmOn.TV

فيلون

FilmOn.TV خدماتی است که به کاربران خود اجازه می دهد از سراسر جهان به کانال های تلویزیونی و رادیویی زنده دسترسی داشته باشند. همه جریان های ارائه شده کاملاً مشروع هستند. گرچه برخی از آنها به اشتراک FilmOn نیاز دارند ، ده ها نفر وجود ندارند.

در حالی که این افزونه جریانهایی را از چندین کشور فراهم می کند ، یافتن محتوای مورد نظر شما هرگز دشوار نخواهد بود. لیست جریان های آن توسط کشور مبدا آنها و همچنین ژانرها سازماندهی می شود ، بنابراین می توانید به سرعت یک کانال پخش شده را به زبان مادری خود پیدا کنید.

هر سلیقه ای به حساب می آید: FilmOn همه چیز را از اخبار سیاسی گرفته تا وحشت پرنعمت ارائه می دهد ، و حتی یک انتخاب کوچک از محتوای درخواستی برای زمانی که شما نمی توانید هر چیزی را که می خواهید زنده تماشا کنید پیدا کنید.

  نحوه تماشای iPlayer BBC در Kodi (از هر مکان)

افزودنیهای FilmOn.TV برای Kodi را می توان در مخزن ویدیوی SuperRepo Category یافت.

SoundCloud

صدا صدا

SoundCloud سکویی است که به کاربران آن اجازه می دهد تا صدای اصلی خود را به اشتراک بگذارند. این یکی از بهترین مکان ها برای یافتن هنرمندان جدید و آینده است و به لطف افزودنی آن ، می توانید مستقیماً از طریق Kodi به کتابخانه گسترده آن دسترسی پیدا کنید.

این افزونه این امکان را به شما می دهد که به هر آنچه که روند خاصی است گوش دهید و به شما امکان می دهد محتوا را براساس ژانر جستجو کنید. با تشکر از توافق با چندین شرکت ضبط ، کاربران SoundCloud هم اکنون می توانند ریمیکس های مربوط به محتوای مجاز خود را بارگذاری کنند. حتی می توانید آهنگهایی را که از قبل می شناسید گوش دهید ، البته با پیچ و تاب جدید.

این فقط موسیقی نیست ، همچنین پادکست ها ، کتابهای صوتی و بخش های خبری در دسترس است. این باعث می شود SoundCloud برای هر کاربر Kodi به دنبال یک افزودنی صوتی همه کاره ، قابل اعتماد و از همه مهم تر ، گزینه ای قدرتمند باشد.

افزودنی Kodi SoundCloud را می توان در مخزن رسمی افزودنی کد جستجو کرد.

Reddit Viewer

نمایشگر reddit

Reddit یکی از محبوب ترین وب سایت های جهان است و در نتیجه ، یک جریان مداوم از محتوای جدید به اشتراک گذاشته می شود. با کمال تعجب ، یک افزودنی به نام Reddit Viewer وجود دارد که به شما امکان می دهد Reddit را مستقیماً از طریق Kodi مرور کنید..

این افزودنی با برخی از بزرگترین subreddits های مبتنی بر ویدیو که قبلاً اضافه شده است از پیش تنظیم شده است ، اما می توانید به سرعت و به راحتی خود را نیز اضافه کنید. همچنین می توان کاربران را به این لیست اضافه کرد ، تمام موضوعاتی را که در آنها مشارکت داشته اند نشان داده می شود.

Reddit Viewer گزینه های نسبتاً عمیقی دارد. فیلترهایی وجود دارد که به شما امکان می دهد پستها را بر اساس نوع محتوا ، رتبه بلوغ یا زیراندیشی که از آنها بدست می آید مخفی کنید. این به شما امکان می دهد تا حتی در هنگام استفاده از کنترل از راه دور تلویزیون ، منظره ای واقعاً سفارشی از Reddit ایجاد کنید که به راحتی حرکت کند..

افزودنیهای Kodi Reddit Viewer را می توانید در مخزن رسمی افزودنی کد مشاهده کنید.

نمای کلی و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی

افزودنیهای لیست پخش لیست ترکهای Kodi UK ترکمن ، به کاربرانی که به دنبال منابع قانونی مطالب هستند ، پیشنهاد کمی ارائه می دهد. این شامل آب های خاص خود می شود و شامل محتوای بالقوه بدون مجوز پس از سال 1950 در یكی از تنها گروه هایی است كه شامل عناوین حوزه عمومی است.

از آنجا که این یک الحاقی شخص ثالث است ، بیشتر از یک مقام رسمی در معرض خطر هواپیماربایی قرار دارد و با توجه به اینکه توسعه دهندگان دسترسی به حساب رسانه های اجتماعی خود را محدود کرده اند ، هیچ راهی برای اطلاع از اینکه آیا این افزونه وجود دارد یا خیر ، وجود ندارد. بدون اعتماد به منابع بالقوه غیرقابل اعتماد ربوده شده است.

وقتی فکر می کنید تقریباً برای هر نوع محتوا منابع رسمی در دسترس است – بسیاری از آنها رایگان به دسترسی هستند – افزودنیهای Kodi UK ترکمن بخش اعظمی از درخشش خود را از دست می دهد. با افزایش خطر این افزونه ، ما احساس می کنیم که کاربران Kodi بهتر از یک گزینه جایگزین رسمی مجاز استفاده می کنند.

About the author

Comments

  1. سلام، این مقاله در مورد افزودنیهای پرطرفدار Kodi UK Turk Playlist صحبت می‌کند. این افزودنیها امکان دسترسی به محتوای صوتی و ویدئویی آنلاین را فراهم می‌کنند و برای راه‌اندازی سیستم سینمای خانگی از Kodi استفاده می‌شود. با نصب افزودنیهای لیست پخش لیست UK Turk، می‌توانید به محتوای بیشتری دسترسی پیدا کنید. با این حال، باید به حریم خصوصی و امنیت دقت کنید و قبل از دانلود هرگونه افزودنی، تحقیق کنید. استفاده از VPN همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا از تهدیدات امنیتی در حین استفاده از Kodi جلوگیری کنید.

Comments are closed.