افزونه NHL.tv Kodi: نحوه نصب NHL.tv برای Kodi

افزونه NHL.tv Kodi

اگر طرفدار هاکی هستید و می خواهید بسیاری از بازی های NHL را تماشا کنید ، شاید پیدا کردن همه بازی هایی که می خواهید بصورت آنلاین مشاهده کنید کار سختی است. این جایی است که افزونه NHL.tv Kodi می تواند کمک کند.

NHL.tv یک سرویس پخش پولی است که توسط لیگ ملی هاکی ارائه می شود. این اجازه می دهد تا شما را به تماشای بازی های NHL که توسط ایستگاه های تلویزیونی محلی شما انجام نمی شود. افزونه NHL.tv Kodi به شما امکان می دهد دسترسی به این سرویس را از طریق Kodi خود انجام دهید ، دقیقاً مانند سایر محتوای پخش کننده.

در این مقاله نحوه نصب و تماشای NHL در Kodi توضیح داده خواهد شد.

همچنین مشاهده کنید: نحوه تماشای NHL در Kodi برای لیست کاملی از گزینه ها.

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه رایگان است که می توانید از آن برای تماشای نمایش های تلویزیونی آنلاین ، فیلم ها ، برنامه های ورزشی و سایر برنامه نویسی در رایانه شخصی استفاده کنید. بر خلاف بسیاری از گزینه های قابل استفاده برای پخش جریان ، Kodi یک رابط بصری دارد که با استفاده از جعبه کابل یا دستگاه پخش دی وی دی مشابه است..

می توان آن را از طریق یک برنامه هوشمند یا از راه دور RF کنترل کرد و می تواند طیف گسترده ای از محتوای جریان را در یک نرم افزار ادغام کند. این امر باعث می شود هر بار که می خواهید چیزی جدید تماشا کنید ، بین برنامه های مختلف و مرورگرهای وب جابجا شوید.

به همین دلایل ، Kodi با “برش سیم” یا افرادی که به دنبال گزینه های آنلاین تلویزیون کابل هستند ، بسیار محبوب شده است..

Kodi را می توان تقریباً به هر دستگاه جریانی ارزان قیمت ، مانند Roku Box ، Amazon Fire TV و Apple TV اضافه کرد ، یا روی هر دستگاه Windows ، iOS ، Mac OS یا Android بارگیری کرد..

اخیراً Kodi توجه رسانه های منفی را به خود جلب کرده است زیرا ادعا می شود ابزاری برای دسترسی به محتوای دزدان دریایی است. با این حال ، در حالی که درست است که از Kodi می توان برای این منظور استفاده کرد ، برنامه های قانونی زیادی نیز برای آن موجود است.

  كدی پس از معرفی مراحل ضد دزدی دریایی در نزول شدید

خطرات حریم خصوصی و امنیتی هنگام استفاده از Kodi وجود دارد ، اما با اقدامات احتیاطی مناسب می توان این موارد را به حداقل رساند.

نحوه استفاده از Kodi با خیال راحت و خصوصی

افزونه NHL.tv بخشی از مخزن رسمی Kodi است. این بدان معناست که در طی مراحل سخت گیری نسبت به اکثر افراد متعهد شخص ثالث ، روند سختگیری بیشتری انجام شده است. با این حال ، هنوز برخی خطرات حفظ حریم خصوصی وجود دارد.

به عنوان مثال ، بسیاری از کاربران Kodi هنگام تلاش برای پخش فیلم ، مشکلات بافر را تجربه کرده اند. در اکثر موارد ، این مشکلات ناشی از مسائل کاملاً عادی مانند سرعت اتصال کم ، مشکلات اتصال به شبکه یا بهینه سازی اندازه حافظه نهان نیست. اما در برخی موارد ، کاربران حتی در مواردی که همه توضیحات معمول رد شده اند ، این مشکل را تجربه کرده اند. اگر این اتفاق برای شما بیفتد ، ممکن است به این معنا باشد که ISP شما سرعت شما را آگاهانه کند می کند زیرا به این ترتیب شما دوست ندارید به جای عضویت در تلویزیون کابل ، ویدیو را پخش کنید.

یکی از راه های مقابله با این مشکل استفاده از VPN است. VPN داده های ارسال شده را جابجا می کند و آدرس IP خود را ماسک می کند. به این ترتیب ، ISP شما فقط می تواند به شما بگوید که داده های زیادی را بارگیری می کنید ، اما به همین دلیل نیستید که این کار را انجام می دهید.

متأسفانه ، بیشتر خدمات VPN برای افرادی که ویدئو پخش می کنند ، ساخته نمی شوند. برخی از آنها سرورهایی را که قدیمی هستند اجاره می کنند و نمی توانند حجم زیادی از داده های مورد نیاز برای فیلم با کیفیت بالا را حفظ کنند. دیگران گزارش فعالیتهای کاربران را حفظ می کنند ، و اطلاعات شخصی درباره عادت جریان شما را برای هکرهای تعیین شده و سایر افراد بدخواه در دسترس می گذارند..

به همین دلایل ، IPVanish را برای کاربران Kodi توصیه می کنیم. این زیرساخت های فیزیکی خاص خود را فراهم می کند تا بتواند سرعت داده ها را بالا نگه دارد. این امر به رفع این مشکل بافر آزار دهنده کمک می کند. همچنین هیچ مشکلی در ذهن شما باقی نمی ماند ، بنابراین می توانید شب ها به آرامی بخوابید با دانستن اطلاعات شخصی در مورد شما به دست اشتباه نمی رسد.

  افزودنیهای P2P Kodi: آنها چیست؟ آیا باید از آنها استفاده کنید؟

مبلغ خواندن: خوانندگان ما فقط می توانند 60٪ در برنامه های IPVanish در اینجا ذخیره کنند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

راهنمای نصب افزونه NHL.tv Kodi

افزونه NHL Kodi را می توان از مخزن رسمی Kodi نصب کرد. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

 • در فهرست اصلی ، نماد ذره بین را در گوشه سمت چپ بالای صفحه انتخاب کنید.
 • کدی
 • روی “افزونه‌های جستجو” کلیک کنید
 • افزونه NHL.tv Kodi: نحوه نصب NHL.tv برای Kodi
 • “NHL” را در کادر جستجو تایپ کرده و بر روی “OK” کلیک کنید
 • وارد
 • از لیست ، “NHL TV” را انتخاب کنید
 • افزونه NHL.tv Kodi: نحوه نصب NHL.tv برای Kodi
 • روی “نصب” کلیک کنید
 • افزونه NHL.tv Kodi: نحوه نصب NHL.tv برای Kodi
 • اگر مخازن شخص ثالث بر روی Kodi شما نصب شده است ، ممکن است پیامی را مشاهده کنید که از آن مخزن می خواهید تلویزیون NHL را نصب کنید. اگر چنین است ، “مخزن افزودنی Kodi” را انتخاب کنید. اگر هیچ مخزن شخص ثالث در Kodi خود ندارید ، باید به طور خودکار از مخزن رسمی نصب شود.

نحوه استفاده از افزونه NHL.tv Kodi

قبل از تلاش برای پخش ویدیو از افزونه NHL.tv ، باید آن را با استفاده از فهرست “تنظیمات” تنظیم کنید. برای دسترسی به این کار ، روی افزونه راست کلیک کرده و “اطلاعات” را انتخاب کرده و “پیکربندی” را انتخاب کنید. مجموعه ای از برگه ها را در سمت چپ با نام “ورود” ، “تصویری” و “اعلان امتیاز” مشاهده خواهید کرد. برگه باید روی “ورود” تنظیم شود.

از منوی ورود به سیستم ، روی “نام کاربری” کلیک کنید تا نام کاربری تلویزیون NHL خود را وارد کنید. همین کار را با قسمت “رمز عبور” انجام دهید تا اعتبار ورود به سیستم تکمیل شود. اگر از طریق Akamai یا سطح سه در تلویزیون NHL مشترک شدید ، ارائه دهنده خود را از فهرست “CDN” انتخاب کنید. اگر مشترک مشترک راجرز هستید ، “مشترک مشترک راجرز” را انتخاب کنید. اگر مستقیماً از طریق وب سایت در تلویزیون NHL مشترک شدید ، قسمت “CDN” را بگذارید تا تنظیم شود “بدون اولویت”.

  شش بهترین افزونه برای تماشای فیلم های رایگان و قانونی در Kodi

برای دیدن لیستی از گزینه های نحوه افزودن ویدیو ، روی زبانه “visual” کلیک کنید. مهمترین این گزینه “کیفیت جریان” است. این را خیلی زیاد تنظیم کنید و بافر را تجربه کنید. آن را خیلی کم تنظیم کنید و فیلم با کیفیت پایین دریافت خواهید کرد. من آزمایش را توصیه می کنم تا زمانی که بهترین بیت ریت را برای سیستم خود پیدا نکنید.

برگه “visual” همچنین به شما امکان می دهد از پنهان کردن یا نشان دادن نمرات ، تیم مورد علاقه خود تنظیم کنید و نحوه نمایش نام تیم را از بین گزینه های دیگر نمایش دهید..

افزونه NHL.tv Kodi: نحوه نصب NHL.tv برای Kodi

“اعلان نمره” را انتخاب کنید تا به افزونه بگویید چگونه هنگام رسیدن به گل ، اعلان ها را نمایش دهید. می توانید کنترل کنید که چند ثانیه اعلان روی صفحه می ماند و اینکه آیا هدف “توصیف” شده است یا صرفاً بیان شده است. همچنین اگر می خواهید حواس پرت باشد ، می توانید اعلان های هدف را به طور کامل خاموش کنید.

بررسی اجمالی افزونه NHL.tv

اگر طرفدار هاکی هستید ، افزودنی NHL.tv یک برنامه عالی برای برنامه Kodi شما است. اگر فقط بخواهید یک تیم واحد را دنبال کنید ، این خدمات را می توانید با حداقل 111.96 دلار در هر فصل خریداری کنید. وقتی در نظر بگیرید که فصل هاکی 9 ماه طول نمی کشد ، این ماه 12.44 دلار است. اگر می خواهید همه تیم ها را دنبال کنید و تمام بازی ها را بدست آورید ، این فصل فقط 139.96 دلار است که در هر فصل برابر است با 15.55 دلار در ماه.

اگر نمی خواهید هزینه خدمات را بپردازید ، از افزونه NHL.tv Kodi نیز می توانید برای تماشای محتوای رایگان از NHLUK استفاده کنید. این شامل کلیپ های کوتاه از بازی های اخیر ، اخبار و ضبط های بازی های کلاسیک از سال 1959-1993 است.

یکی از اشکالات مهم این افزونه این است که اگر حق پخش آنها توسط کانالهای تلویزیونی ملی مانند NHL Network یا NBCSN خریداری شده باشد ، سیاه پوسته می شوند. اگر نمی توانید بازی مورد نظر خود را با استفاده از افزونه Kodi NHL.tv مشاهده کنید ، در لیست بهترین افزونه های ما برای تماشای NHL در Kodi فهرست کنید. شاید بتوانید بازی مورد نظر خود را در یکی از آنها دریافت کنید.

مقالات پیشنهادی:

 • نحوه تماشای NFL در Kodi
 • نحوه تماشای فیلم در Kodi
 • بهترین افزونه های Kodi برای ورزش
 • نحوه تماشای NHL در Kodi

About the author

Comments

 1. As an AI language model, I do not have a preference for hockey or any other sport. However, I can understand that finding all the NHL games you want to watch online can be a difficult task. The NHL.tv Kodi add-on can help with this. NHL.tv is a paid streaming service offered by the National Hockey League that allows you to watch NHL games that are not broadcast by your local TV stations. The NHL.tv Kodi add-on allows you to access this service through your Kodi player, just like any other streaming content. This article explains how to install and watch NHL on Kodi, as well as provides a comprehensive review of the NHL.tv Kodi add-on. It is important to note that while Kodi has been associated with piracy, there are many legal options available for the platform. Additionally, using a VPN like IPVanish can help protect your privacy and security while using Kodi.

Comments are closed.