8 بهترین مدیر رمز عبور برای شرکت ها و شبکه ها

8 بهترین مدیر رمز عبور برای شرکت ها و شبکه ها

ابزارهای مدیریت رمز عبور ، مدت زمانی را که کارکنان پشتیبانی فناوری اطلاعات شما باید برای کمک به کاربران صرف کنند ، تا حد زیادی کاهش می دهند. سیستم های مدیریت رمز عبور باید قادر به اجرای سیاست های شرکت در مورد قدرت و چرخش رمز عبور باشند. همچنین این سیستم باید بتواند کاربران را در مورد قالبهای رمزعبور مناسب آگاه سازد ، رمزهای عبور پیشنهادی ، فیلدهای رمزگذاری خودکار را ایجاد کند و در صورت امکان تأیید هویت چند عاملی را ارائه دهد..

اگر وقت کافی برای خواندن کل پست دارید ، در اینجا آمده است لیست ما از بهترین مدیران رمز عبور شبکه:

  1. گذرنامه SolarWinds (GET DEMO) مدیر رمز عبور و مدیر اسناد با هدف ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده است.
  2. ITBoost مدیر رمز عبور آنلاین برای MSP ها با سیستم مدیریت اسناد همراه.
  3. چسب IT سیستم مدیریت رمزعبور مبتنی بر ابر و مدیر اسناد با سایر ابزارهای مدیریت سیستم گنجانده شده است.
  4. هایپرواول این مدیر رمز عبور برای بخش های فناوری اطلاعات یا MSP ها مناسب است. از ابر تحویل داده شده است.
  5. تجارت تجاری مدیر گذرواژه ابری که دارای برنامه هایی برای Windows ، MacOS ، iOS و Android است.
  6. گذرگاه انتخاب نسخه های داخلی یا ابری از این مدیر رمز عبور که با AD و LDAP ادغام می شود.
  7. تیم های LastPass مدیر رمز عبور آنلاین که شامل یک طاق رمز عبور مبتنی بر ابر است.
  8. ManageEngine Manager Manager Pro مدیریت جامع رمز عبور در محل.

از آنجا که استانداردهای حفاظت از داده اهمیت بیشتری پیدا می کنند ، مشاغل باید بتوانند انطباق را نشان دهند. اجرای این استانداردها غالباً برای جلب رضایت مشتری ضروری است و پیروی از امنیت دسترسی تنگ ، همچنین شرکت را از دادخواست در برابر از دست دادن داده ها محافظت می کند.

مدیران رمز عبور وظایف زیادی را که تیم پشتیبانی IT شما برای انجام شبکه و تجهیزات ، داده ها و برنامه های کاربردی در دسترس افراد مناسب انجام می دهد ، به طور خودکار انجام می دهد. یک مدیر کل رمز عبور شامل یک پورتال سلف سرویس ، کاهش استرس است که می تواند باعث شود کاربران نادرست از کلمه عبور خود استفاده کنند و همچنین در صورت فراموش کردن آنها ، آنها را قادر به تنظیم مجدد رمزهای عبور خود می کند..

سیستم های مدیریت صحیح پسورد خطرات مربوط به اطلاعات شرکت شما را کاهش داده و هزینه پشتیبانی از کاربران را کاهش می دهد.

بهترین مدیران رمز عبور شبکه

سیستم های مدیریت رمزعبور زیادی در بازار وجود دارد و اگر این وظیفه شماست که برای شرکت خود یک نرم افزار جدید بخرید ، زمان زیادی را صرف تحقیق در بازار و تحقیق در مورد هر گزینه می کنید.

در این گزارش ، در مورد بهترین مدیران رمز عبور برای شرکت ها و شبکه های آنها خواهید خواند. لیست کوتاهی که ارائه می دهیم با برجسته کردن بهترین مدیر رمز عبور موجود امروز ، زمان مورد نیاز برای تحقیق خود را کاهش می دهد.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از این گزینه ها در بخش های بعدی بخوانید.

1. گذرنامه SolarWinds (GET DEMO)

صفحه رمزهای عبور پاسپورت

SolarWinds Passportal است سرویس مبتنی بر ابر که شامل یک مدیر رمز عبور و یک مدیر اسناد امن است. به نظر می رسد این یک ترکیب غیرمعمول از خدمات است. با این حال ، هر دو رشته این بسته بندی به ذخیره سازی ایمن نیاز دارند ، بنابراین نقاط مشترک زیادی بین آنها وجود دارد.

این مجموعه خدمات ارائه می شود ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP), اما می تواند به همین راحتی برای بخش های فناوری اطلاعات کار کند. مفهوم ارائه خدمات به MSP ها این است که آن مشاغل می توانند خدمات حساب مدیریت شده را به شرکت های مشتری بفروشند. خدمات با اشتراک هزینه می شوند.

مدیر رمز عبور می تواند به عنوان هدف اصلی برای لیستی از سیستم های مدیریت دسترسی به مشاغل از جمله فعالیت کند دایرکتوری فعال, دفتر 365, لاجوردی سرورها ، و LDAP پیاده سازی ها.

توانایی Passportal برای رابط با سیستم های دسترسی به دسترسی مدیران سیستم را قادر می سازد همه وظایف مربوط به گذرواژه را در یک رابط متمرکز کنید. تغییرات ایجاد شده در Passportal به طور خودکار به سیستمهای دسترسی دسترسی که از شبکه ، دستگاهها ، سرورها و برنامه های کاربردی مورد استفاده شرکت محافظت می شود ، منتقل می شوند. یک ابزار اضافی که می تواند به Passportal اضافه شود ، نامیده می شود چشم انداز گذرنامه. این یک ویژگی سلف سرویس است که به کاربران امکان تغییر رمزهای عبور خود را می دهد. این ابزار تعداد تماسهایی را که باید از قسمت Help Desk برای فیلد ارسال شود ، به میزان زیادی کاهش می دهد.

  6 بهترین ابزار IPAM برای Windows و Linux

همچنین در Passportal یک ویژگی autodiscovery است که مشخص می کند برنامه های محافظت شده با رمز عبور که باید در مدیر رمز عبور گنجانده شود. ابزار می تواند چرخش رمز عبور را اجرا کنید و شامل می شود ژنراتور رمز عبور برای ایجاد رمزهای عبور پیچیده و غیرقابل شکست. این گذرواژه‌ها در یک انبار ذخیره می‌شوند طاق رمزگذاری شده و برنامه هایی که کاربران سعی می کنند به آنها دسترسی پیدا کنند ، می توانند برای تکمیل خودکار آن رمزهای عبور غیرقابل یادداشت تنظیم شوند. یک دنباله حسابرسی دسترسی به مدیر رمز عبور را ردیابی می کند و همه دسترسی به برنامه های محافظت شده ثبت می شوند. تو می توانی درخواست نسخه ی نمایشی با پر کردن جزئیات خود در وب سایت آنها.

SolarWinds PassportalGet Demo

2. ITBoost

داشبورد ITBoost

ITBoost همچنین است سرویس مبتنی بر ابر که به MSP ها بازاریابی می شود. هیچ دلیلی وجود ندارد که بخش های فناوری اطلاعات داخلی نیز نباید از این سیستم برای مدیریت کلمه عبور شرکتهای خود استفاده کنند. این تجارت بخشی از آن است ConnectWise, که ارائه دهنده سیستم های مدیریت زیرساخت IT است و همچنین تعدادی سیستم عامل نرم افزاری را برای MSP ایجاد می کند. این سیستم مدیریت گذرواژه با یک مدیر اسناد و یک مدیر پیکربندی همراه است.

مدیر رمز عبور یک مدیر را قادر می سازد تا حساب های کاربر را در شبکه و در سراسر شرکت ایجاد و ابطال کند. همچنین این مدیر سیستم را قادر به تنظیم مجدد گذرواژه‌ها می کند. این سرویس شامل یک طاق رمز عبور است و همه تلاشهای دسترسی را برای اهداف حسابرسی و امنیت به ثبت می رساند.

هدف اصلی سیستم مدیریت اسناد مرتبط با مدیر رمز عبور ایجاد و مدیریت آن است پایگاه دانش. این سرویس شامل فضای ذخیره سازی است و امکان ذخیره انواع فایل ها در درایوهای ابر وجود دارد.

ITBoost با خدمات مدیریت سیستم ConnectWise ادغام می شود: ConnectWise Control, ConnectWise Automate, و ConnectWise مدیریت. همچنین با MSP RMM و نرم افزار PSA تولید شده توسط سایر ارائه دهندگان از جمله Pulseway ، SolarWinds ، Atera و Kaseya ادغام می شود..

خدمات ITBoost در سه نسخه موجود است: پایه ای, به علاوه, و حق بیمه. مدیر رمز عبور و ویژگیهای حسابرسی دسترسی در همه نسخه ها گنجانده شده است. ITBoost در یک آزمایش رایگان 14 روزه در دسترس است.

3. چسب IT

ITGlue

چسب IT بسیار شبیه ITBoost و Passportal است. همچنین مدیریت رمز عبور و مدیریت اسناد و مدیریت رمز عبور را در یک بسته مبتنی بر ابر ترکیب می کند. چسب IT به عنوان بازار عرضه می شود یک سرویس برای MSP اما می تواند توسط بخش IT برای مدیریت رمز عبور درون خانه نیز مورد استفاده قرار گیرد. این سرویس آنلاین یک بخش است کاسیا, که تولید نرم افزار نظارت بر سیستم ، از جمله نرم افزار RMM و PSA برای MSP ها.

این مدیر رمز عبور قادر است با آنها رابط و همگام سازی کند دایرکتوری فعال, که آن را به ابزاری عالی برای مدیرانی که ساختار AD گیج کننده و رابط بومی آن بی فایده هستند تبدیل می کند. ابزار شامل ردیابی دسترسی و وجود دارد طاق رمز عبور ایمن ذخیره شده در ابر. یکی دیگر از ویژگی های خوب ، توانایی این ابزار برای شناسایی حساب های در معرض خطر و هشدار دادن به مدیر برای بستن آنها است.

افزونه ای برای اشتراک اولیه IT Glue سیستمی است که می توان مستقیماً توسط آن دسته از مشتری های MSP که ترجیح می دهند کلمه عبور خود را در خانه مدیریت کنند ، دسترسی پیدا کرد. به این گفته می شود MyGlue و می توان آن را توسط بخش های IT به عنوان یک بسته مستقل به جای چسب IT مستقر کرد.

هزینه های چسب IT به ازای هر کاربر در هر ماه به صورت اشتراکی واریز می شود. سه نسخه از خدمات وجود دارد: پایه ای, کسب و کار, و شرکت، پروژه. مدیریت رمز عبور در همه آنها گنجانده شده است.

  راهنمای سرور برنامه WebSphere و ابزارهای مدیریت

4. هایپرواول

هایپرواول

هایپرواولت است سرویس مبتنی بر ابر. این ابزار بر دسترسی به شبکه ها ، دستگاه ها ، نقاط پایانی ، سرورها و برنامه ها نظارت دارد. این یک ابزار مناسب هم برای بخش های فناوری اطلاعات و هم برای MSP است.

سیستم مدیریت رمز عبور قادر به مدیریت حق دسترسی برای تیم هایی با هر اندازه است. رابطه بین کاربران و منابع می تواند مانند سلسله مرجع اکتیو دایرکتوری در یک سلسله مراتب ترسیم شود. همچنین امکان تنظیم وجود دارد دسترسی به گروه به منابع Hypervault قادر است به همان صورت عمل کند جلوی یکپارچه برای بسیاری از سیستمهای مختلف دسترسی به حق دسترسی که احتمالاً در حال حاضر روی شبکه خود کار می کنید.

بسته Hypervault را شامل می شود یک کتابخانه از الگوهای. اینها واقعاً بین نقشه های مدیریت گذرواژه Hypervault و یک سیستم حقوق دسترسی دیگر مطابقت دارد. با وساطت قالب ها ، بسیاری از سیستم های مدیریت پسورد ناسازگار می توانند در کنسول مدیریت Hypervault ادغام شوند. هرگونه ایجاد حساب یا تغییراتی که در Hypervault ایجاد شده است به طور خودکار به مدیر حقوق مربوط به دسترسی در سایت منتقل می شود. تمام سوابق تنظیم شده در هایپرواولت در آن ذخیره می شوند طاق رمز عبور امن میزبان ابر. کلیه ارتباطات بین Hypervault و سایت مشتری رمزگذاری شده و دسترسی به مرورگر به کنسول سیستم نیز دسترسی دارد.

مدیر رمز عبور Hypervault قادر به تحمیل است یک سیستم دسترسی چند عاملی در مورد منابعی که محافظت می کند. دسترسی به کنسول نیز می تواند با تأیید هویت دو عاملی محافظت شود.

از ویژگی های مفید سیستم Hypervault این است که می تواند دارای برچسب سفید باشد ، به این معنی که می توانید نام و آرم شرکت خود را روی داشبورد ، تمام رابط های دیگر و تمام گزارش های موجود در سیستم قرار دهید..

هزینه اشتراک Hypervault شارژ می شود در هر کاربر در هر ماه. حساب هایی که تعداد کاربران بیشتری دارند ، در هر کاربر نرخ کمتری دریافت می کنند. نیز وجود دارد تخفیف 10 درصد این قیمت برای شرکتهایی که سالانه خدمات را پرداخت می کنند ، کاهش می یابد. سیستم Hypervault را می توانید در یک آزمایش آزمایشی 7 روزه آزمایش کنید.

5. تجارت Dashlane

تجارت تجاری

Dashlane Business یک سیستم مدیریت رمز عبور توسط ابر است. هم رابط کاربری و هم کنسول مدیریت از طریق برنامه هایی از سیستم عامل های مختلف قابل دسترسی هستند. این نسخه از سرویس محافظت از رمز عبور Dashlane با هدف مدیریت کلمه عبور برای تیم ها ارائه شده است.

مشترکین سرویس Dashlane Business دریافت می کنند طاق رمز عبور و فضای ذخیره سازی ایمن, هر دو در سرورهای Dashlane میزبانی شده اند. فضای مرحله ابری که در طرح Dashlane گنجانده شده است به ازای هر کاربر تقسیم می شود و همچنین فضای ذخیره سازی گسترده تجاری نیز در آن گنجانده شده است.

از دیگر ویژگی های این سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد ژنراتور رمز عبور برای ایجاد رمزهای عبور قوی با کاراکترهای تصادفی. این رمزهای عبور طولانی به یاد ماندنی نیستند ، بنابراین برنامه کاربر Dashlane خواهد شد فیلدهای گذرواژه را به طور خودکار پر کنید برای کاربران نهایی سیستم سرپرستان سیستم همچنین می توانند تحمیل کنند احراز هویت دو عاملی برای دسترسی به شبکه و منابع دیگر مشاغل. سیستم Dashlane تمام اقدامات لازم را برای اجرای موفقیت آمیز این سیاست اجرا خواهد کرد.

Dashlane Business صفحات وب را رصد می کند و صفحات آلوده یا خطرناک را از بارگیری در مرورگرهای کارمندان مشاغل باز می کند. ترکیبی از برنامه ها و نظارت ایمن از مرورگر ، دسترسی به منابع کسب و کار را از بسیاری از دستگاه های مختلف ایمن می کند. برنامه Dashlane برای آن موجود است پنجره ها, سیستم عامل مک, iOS, و اندروید.

سرویس شارژ می شود در هر کاربر در هر ماه و در یک آزمایش رایگان در دسترس است.

6. گذرگاه

گذرگاه

Passbolt هم در محل و هم به عنوان سرویس ابری در دسترس است. نیز وجود دارد نسخه رایگان از نرم افزار داخلی سیستم گذرواژه کلیه منابع شرکت از جمله شبکه ، سرورها ، نقاط پایانی و برنامه های کاربردی روی آنها را در بر می گیرد.

کنسول Passbolt مدیر ایجاد حساب کاربری برای افراد و همچنین رمزهای ورود گروهی را امکان پذیر می کند.

  11 بهترین ابزار APM برای مدیریت عملکرد و نظارت بر عملکرد

نسخه رایگان Passbolt نام دارد انجمن. دو نسخه پرداخت شده وجود دارد ، به نام کسب و کار و شرکت، پروژه. نسخه های شارژ شده Passbolt دارای ویژگی های قابل توجهی بیشتر از نسخه رایگان هستند. به عنوان مثال ، Business و Enterprise Passbolt می توانند با آنها همزمان شوند دایرکتوری فعال و LDAP سیستم های. سایر ابزارهای مفید در این دو طرح عبارتند از تأیید هویت چند عاملی ، ورود به سیستم دسترسی و حسابرسی سیستم.

نرم افزارهای داخلی روی Debian و CentOS Linux نصب می شوند. این سیستم همچنین از طریق مجازی سازی Docker می تواند بر روی ویندوز کار کند. Passbolt Cloud در یک آزمایش رایگان 14 روزه در دسترس است.

7. تیم های LastPass

تیم های LastPass

LastPass Teams نسخه تجاری LastPass است که نسخه پایه آن برای افراد ساخته شده است. خدمات است تحویل از ابر و کنسول مدیر را مرکز می کند. مرکز مدیریت سیستم رمز عبور جایی است که مدیر سیستم حسابهای کاربری را تنظیم می کند. این حسابها همچنین می توانند به حالت تعلیق درآیند یا حذف شوند و کلمه عبور آنها دوباره تنظیم شود.

کاربران قادر هستند برای به اشتراک گذاشتن گذرواژه‌ها برای پرونده های خاص این پرونده ها باید روی ساکن باشند فضای ذخیره سازی ایمن که در سیستم تیمهای LastPass گنجانده شده است. فضای ذخیره سازی با رمزگذاری همانطور که همه انتقال ها بین سرور LastPass و شبکه های مشتری های آن انجام شده ایمن است.

مشاغل مشترک در سرویس LastPass Teams نیازی به نصب نرم افزاری در سایت ندارند. این کنسول از طریق هر مرورگر اینترنتی قابل دسترسی است. تیم های LastPass در یک آزمایش رایگان 14 روزه موجود است.

8. ManagerEngine Manager Manager Pro

ManageEngine Manager Manager Pro

ManageEngine Password Manager Pro یک نرم افزار داخلی است که اجرا می شود پنجره ها و لینوکس سرورها این سیستم محدود به نظارت بر گذرواژه‌ها در رایانه میزبان نیست. همچنین رمزهای عبور را در دستگاههای MacOS ، Unix ، Oracle ، Sybase ، MySQL ، SQL Server ، Juniper Networks و Cisco Systems مدیریت خواهد کرد. این سیستم فعالیت های مشکوک حساب را برای پیشگیری از دست دادن داده ها مشاهده می کند.

می توانید از این مدیر رمز عبور برای تنظیم و مدیریت گذرواژه‌ها در تمام منابع شرکت استفاده کنید. امکانات شامل تنظیم مجدد گذرواژه و اجرای قدرت رمز عبور همچنین قادر به پیاده سازی است احراز هویت چند عاملی. ویژگی های گزارشگری شامل عملکردهای حسابرسی برای اثبات انطباق با استانداردهای حفاظت از داده ها ، مانند موارد دیگر است PCI-DSS و HIPAA.

این سیستم شامل یک طاق رمز رمزگذاری شده است. با این حال ، به یاد داشته باشید که این یک سیستم داخلی است. این شرکت مجبور است سازماندهی ذخیره سازی از راه دور خود را به انجام دهد پشتیبان گیری از پایگاه داده رمز عبور با خیال راحت برای برنامه ریزی برای بازیابی فاجعه. خوشبختانه ، Password Manager Pro برای اجرای این خط مشی ها شامل سرویس های تکراری و طاقدار است.

چهار نسخه از Password Manager Pro وجود دارد: رایگان, استاندارد, حق بیمه, و شرکت، پروژه. نسخه رایگان محدود به محافظت از ده منبع است. قیمت نسخه های پرداخت شده بستگی به تعداد مدیرانی دارد که از سیستم استفاده می کنند. نسخه Enterprise از Password Manager Pro در یک محاکمه رایگان 30 روزه برای دو مدیر در دسترس است.

انتخاب مدیر رمز عبور شبکه شرکت ها

مدیریت گذرواژه کار مهمی است که نباید در مورد فرآیندهای دستی مانع از آن شود. بسیاری از مدیران سیستم برای ذخیره اطلاعات حساب کاربر ، به صفحات گسترده تکیه می کنند. حتی برای مشاغل کوچک ، این استراتژی به اندازه کافی خوب نیست. از یک چیز ، هر هکری که ضمن کشف منابع متصل به شبکه ، آن پرونده را کشف کند ، فوراً کشف می شود دسترسی نامحدود به دست آورید به تمام داده های شرکت هرکسی که بتواند وارد حساب مدیر مالی شود ، بلافاصله به عملکردهای مجوز پرداخت دسترسی پیدا می کند و می تواند حساب بانکی شرکت را پاک کند.

شرکت های بزرگتر قطعاً نیاز به سرمایه گذاری در یک سیستم مدیریت رمز عبور دارید. حتی فقط یک طاق رمز عبور شروع خوبی خواهد بود. ابزارهای موجود در این لیست از مدیران رمز عبور شرکتی و شبکه ای ، در عملکرد متفاوت است. با جستجوی توضیحات این ابزارها ، باید یکی از ویژگی های مورد نیاز شرکت خود را شناسایی کنید.

از آزمایشات رایگان که بسیاری از ابزارهای موجود در لیست ما ارائه می دهند ، استفاده کنید. هنگامی که می توانید این ابزارها را به صورت عملی مشاهده کنید ، ایده بهتری خواهید گرفت که کدام یک برای شرکت شما بهترین است.

تصویر: ماسک رمز عبور از Pixabay. حوزه عمومی.

About the author

Comments

  1. ین اجازه می دهد تا به راحتی و با امنیت بالا به گذرواژه های خود دسترسی داشته باشند و آنها را مدیریت کنند. با استفاده از گذرنامه ، کاربران می توانند به راحتی گذرواژه های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و همچنین به راحتی آنها را تغییر دهند. Passportal با ارائه امکاناتی مانند چرخش گذرواژه ، تأیید هویت دو عاملی و ایجاد گذرواژه های پیشنهادی ، به شرکت ها کمک می کند تا امنیت داده های خود را حفظ کنند و هزینه های پشتیبانی را کاهش دهند.

Comments are closed.