نحوه تغییر منطقه یا کشور Apple TV با VPN

نحوه تغییر منطقه یا کشور Apple TV با VPN

اگر تلاش می کنید با Apple TV خود به محتوای آنلاین از خارج از کشور دسترسی پیدا کنید ، خبر خوب این است می توانید منطقه یا کشور Apple TV خود را با VPN تغییر دهید. این امر به شما امکان می دهد به محتوای محدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید. VPN برای “شبکه خصوصی مجازی” کوتاه است و اساساً ترافیک یک دستگاه را قبل از انتقال آن از طریق سرور واسطه مورد نظر خود رمزگذاری می کند. این آدرس IP واقعی شما و بنابراین مکان شما را پنهان می کند و باعث افزایش حریم خصوصی شما در این فرآیند می شود.

در حالی که اپل تی وی از نرم افزار VPN پشتیبانی نمی کند ، اگر تلویزیون اپل داشته باشید چند گزینه وجود دارد. به طور خاص ، می توانید VPN را روی روتر خانگی خود نصب کنید یا از DNS هوشمند استفاده کنید. ما کمی بعداً به این موارد نگاه خواهیم کرد.

نحوه تغییر منطقه iTunes اپل تی وی (نسل سوم یا قبل از آن)

تلویزیون های اپل با برنامه های از پیش نصب شده همراه هستند. برای دسترسی به برنامه های منطقه دیگر ، باید منطقه iTunes را در Apple TV خود تغییر دهید.

در اینجا نحوه تغییر منطقه iTunes در Apple TV آورده شده است:

 1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات
 2. انتخاب کنید فروشگاه آیتونز
 3. قابل اعتماد و متخصص محل iTunes > محل
 4. منطقه iTunes مورد نظر خود را انتخاب کنید
 5. برای ظاهر شدن برنامه های جدید ، Apple TV خود را مجدداً راه اندازی کنید
 6. اکنون می توانید محتوا را با یک VPN مناسب مانند ExpressVPN یا از طریق DNS هوشمند مشاهده کنید

نحوه تغییر منطقه iTunes Apple TV (ژنراتور 4 یا بالاتر)

روند تغییر منطقه iTunes Apple TV برای Apple TV 4 متفاوت است. در این حالت ، برای کشور مورد نظر برای تغییر دادن باید یک حساب iTunes داشته باشید. اول از همه ، باید از حساب iTunes فعلی خود خارج شوید:

 1. انتخاب کنید تنظیمات
 2. قابل اعتماد و متخصص فروشگاه آیتونز
 3. انتخاب کنید شناسه های اپل > خروج از سیستم

اکنون می توانید یک حساب iTunes جدید برای کشوری که می خواهید انسداد محتوا را از آن ایجاد کنید ، ایجاد کنید.

در اینجا نحوه تغییر مکان iTunes شما آورده شده است:

 1. به پایین iTunes بروید و کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید
 2. یک برنامه رایگان پیدا کنید و آن را انتخاب کنید
 3. یک Apple ID جدید ایجاد کنید
 4. آدرس ایمیل متفاوتی را با آدرس Apple ID معمولی خود تهیه کنید
 5. “هیچ” در صفحه پرداخت را انتخاب کنید
 6. یک آدرس صدور صورتحساب معتبر برای کشوری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید وارد کنید
 7. با حساب جدید خود وارد اپل تی وی شوید

نحوه استفاده از روتر برای تغییر منطقه تلویزیون اپل با VPN

اپل تی وی به طور پیش فرض از VPN پشتیبانی نمی کند ، بنابراین ما باید VPN را در دستگاه بالادستی پیکربندی کنیم. برای اکثر ما ، این بدان معنی است که VPN را روی روتر wi-fi نصب کنید. اتصال روتر خانگی شما به VPN یکی از راه های تغییر منطقه یا کشور Apple TV شماست. برخی از VPN ها این کار را بسیار آسان می کنند زیرا برنامه هایی برای روتر ارائه می دهند. البته ، باید اطمینان حاصل کنید که روتر شما سازگار است یا یک روتر از پیش تنظیم شده را خریداری کنید. ExpressVPN ، NordVPN و IPVanish همه روترهای از پیش تنظیم شده را می فروشند که قبلاً برای استفاده از سرورهای VPN خود تنظیم شده اند..

با باز کردن مرورگر وب خود و وارد کردن 192.168.1.1 یا 192.168.0.1 می توانید وارد داشبورد روتر خود شوید.. سپس باید اعتبارنامه خود را وارد کنید. هنگامی که روی داشبورد هستید ، می توانید گزینه ای برای تنظیم اتصال VPN پیدا کنید. فرایند تنظیم دقیق بسته به ارائه دهنده VPN و مدل روتر شما متفاوت است.

در غیر این صورت ، گزینه جایگزینی سیستم عامل روتر با دستگاه پشتیبانی از VPN وجود دارد. DD-WRT و Tomato دو گزینه آزاد و منبع باز هستند که ما به خصوص توصیه می کنیم و ExpressVPN بطور خاص سیستم عامل رایگان و کاربردی بسیار خوبی را برای مشترکان با مدلهای روتر سازگار فراهم می کند. با این حال ، چشمک زدن به سیستم عامل خود نیاز به کمی فنی دارد و می تواند در صورت عدم انجام صحیح به دستگاه شما آسیب برساند. اگر از خطرات راحت نیستید ، می توانید روتر از پیش تنظیم شده مانند ExpressVPN را خریداری کنید..

نحوه استفاده از پروکسی DNS یا هوشمند DNS برای تغییر منطقه تلویزیون اپل با VPN

پروکسی DNS یا DNS هوشمند روش دیگری است که در آن می توانید منطقه تلویزیون Apple خود را تغییر دهید. DNS مخفف “Domain Name System” است و نام دامنه را به آدرس های IP ترجمه می کند. باز کردن یک وب سایت در مرورگر شما درخواست DNS را به سرور DNS ارسال می کند ، که آدرس IP مناسب را پیدا می کند. درخواست های DNS معمولاً به سرور ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) – کشوری که در آن قرار دارید ارسال می شود.

بسیاری از سایتهای پخش کننده به منظور تأیید موقعیت مکانی کاربر ، منشأ درخواستهای DNS را بررسی می کنند. با ارسال اپل تی وی ، درخواست های DNS را به سرور در کشور دیگری ارسال می کنید ، می توانید از این محدودیت های جغرافیایی گذشته شوید و محتوای اپل تی وی را از سایر مکانها جدا کنید..

  بهترین VPN برای پی پال

بر خلاف VPN ، اپل تی وی دارای پشتیبانی داخلی از سرورهای DNS سفارشی است.

در اینجا نحوه تغییر سرورهای DNS در Apple TV (ژنراتور 4 و بعد) آورده شده است:

 1. به منوی اصلی اپل تی وی دسترسی پیدا کنید
 2. کلیک تنظیمات > شبکه
 3. انتخاب کنید پیکربندی DNS > کتابچه راهنمای
 4. آدرس سرور DNS هوشمند ارائه دهنده خود را وارد کنید و کلیک کنید انجام شده
 5. اپل تی وی را مجدداً راه اندازی کنید

اگر Apple TV شما نسل 3 یا بالاتر است ، خواهید فهمید که روند کمی متفاوت است. شاید لازم باشد مکان خود را تغییر دهید. در اینجا کارهایی که باید انجام دهید:

 1. هدایت به تنظیمات
 2. کلیک کنید فروشگاه آیتونز و بعد محل
 3. کشور مناسب را برای محتوایی که می خواهید انسداد را انتخاب کنید انتخاب کنید
 4. برگشت به تنظیمات
 5. کلیک عمومی > شبکه
 6. انتخاب کنید وای فای یا شبکه محلی کابلی
 7. انتخاب کنید پیکربندی DNS > کتابچه راهنمای
 8. آدرس DNS را وارد کنید
 9. هدایت به تنظیمات > عمومی > راه اندازی مجدد به منظور راه اندازی مجدد تلویزیون Apple خود برای اعمال تغییرات

اگر تصمیم دارید از این مسیر پایین بروید, ما به خصوص MediaStreamer ExpressVPN را توصیه می کنیم ، که در اشتراک ExpressVPN گنجانده شده است. به شما امکان می دهد از سرورهای DNS ExpressVPN جدا از VPN استفاده کنید.

با یک VPN یک hotspot روتر مجازی روی لپ تاپ خود تنظیم کنید

روش دیگری که می توانید منطقه یا کشور Apple TV خود را تغییر دهید ، استفاده از آن است یک کانون روتر مجازی روی لپ تاپ خود تنظیم کنید. این به شما امکان می دهد تا وای فای را از دیگر لپ تاپ خود به سایر دستگاههای اطراف مانند تلویزیون اپل پخش کنید. هر دستگاهی که به کانون اتصال دهید از طریق VPN نصب شده روی لپ تاپ هدایت می شوید.

اگر پیکربندی روتر فیزیکی یا استفاده از DNS هوشمند گزینه ای نیست ، می توانید آموزش های ما در مورد نحوه راه اندازی روتر مجازی در Macbook و نحوه تنظیم روتر مجازی در ویندوز را دنبال کنید..

بهترین VPN برای Apple TV چیست؟?

در حالی که ما هر یک از بهترین VPN های اپل تی وی را به عمق پوشش خواهیم داد ، در اینجا خلاصه ای سریع از هر یک از موارد کوتاه مدت است:

 1. ExpressVPN: توصیه شماره 1 ما برای تغییر منطقه یا کشور Apple TV. سرورهای سریع و قابل اعتماد در 94 کشور. پشتیبانی 24/7 و امنیت قوی.
 2. NordVPN: بهترین ارزش VPN. شبکه تقریباً 5600 سرور. روترهای از پیش تنظیم شده برای تغییر کشور / منطقه Apple TV. VPN بدون پشتیبانی با پشتیبانی 24/7.
 3. IPVanish: با روترهای انتخابی برای استفاده با Apple TV کار می کند. حداکثر 10 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. خط مشی بدون رمز و رمزگذاری اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد.
 4. PrivateVPN: سرورهای بسیار سریع در ده ها کشور. منطقه / کشور Apple TV را از طریق روترهای سازگار تغییر می دهد. برنامه های مبتدی و رمزگذاری.
 5. VyprVPN: VPN بدون گزارش که گزینه های مختلفی را برای استفاده با Apple TV ارائه می دهد. پشتیبانی 24/7 چت زنده و بسیاری از ویژگی های امنیتی مانند رمزگذاری و سوئیچ کشتن.

نمی دانید که چگونه ما به لیست بالا رسیدیم؟ ما با انتخاب مواردی که معیارهای زیر را دارند ، بهترین VPN ها را برای تغییر منطقه یا کشور تلویزیون Apple Apple شما پیدا کردیم:

 • سرورهای مستقر در سراسر جهان ، به ویژه در کشورهایی که اپل تی وی پشتیبانی می کند
 • سرورهای سریع و قابل اعتماد برای پخش با کیفیت بالا (HD و همچنین در صورت امکان 4K)
 • رمزگذاری قوی و همچنین سایر ویژگیهای مهم امنیتی
 • یک خط مشی بدون گزارش در هنگام مراجعه به داده های شما
 • پشتیبانی مشتری در دسترس با ارائه پاسخهای آگاهانه

بهترین VPN ها برای تغییر منطقه یا کشور Apple TV

در اینجا لیست ما از بهترین VPN های تغییر منطقه در Apple TV آورده شده است:

1. ExpressVPN

ExpressVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN به دلایل مختلف بهترین VPN برای Apple TV است. به خصوص, این VPN از محتوا با محدودیت جغرافیایی بسیار بیشتری نسبت به بیشتر VPN ها باز می کند. این شامل Netflix ، Amazon Prime Video ، Hulu و iPlayer BBC است. با بیش از 3000 سرور VPN در 94 کشور ، ExpressVPN گزینه های زیادی را ارائه می دهد. اتصالات بسیار سریع هستند و این VPN را به یک انتخاب عالی برای پخش در HD و همچنین 4K تبدیل می کنند. اگر با هر مشکلی روبرو شدید ، ExpressVPN پشتیبانی عالی مشتری ، 24/7 ارائه می دهد.

ExpressVPN و همچنین عملکرد عالی همه جانبه ، امنیت بالایی را با رمزگذاری AES با 256 بیتی فراهم می کند. گذشته از محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill ، ExpressVPN دارای تونل زنی اسپلیت VPN است که به شما امکان می دهد تا برخی از وسایل و برنامه های کاربردی را در یک شبکه غیر VPN ادامه دهید. همچنین شایسته است بدانید که ExpressVPN هیچ ارتباط مشخص یا فعالیتهای کاربران خود را حفظ نمی کند.

ما به خصوص ExpressVPN را به عنوان بهترین VPN برای Apple TV توصیه می کنیم زیرا این دو روش راحت ارائه می دهد تا بتوانید منطقه Apple TV خود را تغییر دهید یا کشور یک گزینه استفاده از MediaStreamer ، سرویس پروکسی هوشمند DNS هوشمند ExpressVPN است. MediaStreamer درخواستهای DNS را از طریق یک سرویس پروکسی ارسال می کند ، و محاصره محتوای جغرافیایی را محدود می کند.

در حالی که MediaStreamer بدون اتصال به VPN ، محتوا را مسدود می کند ، برنامه ExpressVPN برای روترها به شما امکان می دهد تا از VPN کامل استفاده کنید. در این حالت دو گزینه وجود دارد: برنامه را روی روتر موجود خود نصب کنید (مطمئن شوید که روتر شما سازگار است) یا یک روتر از پیش تنظیم شده مستقیم از ExpressVPN بخرید..

ExpressVPN برنامه هایی را برای دستگاه های زیر ارائه می دهد: Windows، Mac، Android، iOS و Linux. MediaStreamer با Apple TV ، Amazon Fire TV ، Samsung Smart TV ، Xbox ، PlayStation و Nintendo Switch سازگار است. افزونه های مرورگر VPN را می توان برای Chrome و Firefox بارگیری کرد.

  بهترین VPN برای یوتیوب در سال 2024 - بدون بافر تر!

طرفداران:

 • دو روش ارائه می دهد که می توانید منطقه / کشور Apple TV را تغییر دهید
 • شبکه گسترده ای از بیش از 3000 سرور در 94 کشور
 • بسیاری از سرویسهای پخش محبوب از جمله Netflix را مسدود می کند
 • پشتیبانی چت زنده و ایمیل ، در دسترس 24/7
 • خدمات ایمن به لطف رمزگذاری و عدم وجود شناسه ها
 • به شما امکان می دهد تا حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان وصل شوید

منفی:

 • کمی گران تر از اکثر VPN ها

بهترین VPN برای تلویزیون APPLE: ExpressVPN انتخاب برتر ما است. بیش از 3000 سرور در 94 کشور. یک سرویس پروکسی هوشمند DNS هوشمند و برنامه ای برای روترهای تغییر منطقه یا کشور Apple TV ارائه می دهد. سرویس بسیار امن با رمزگذاری. 30 روز ضمانت برگشت پول به این معنی است که می توانید ExpressVPN را با اپل تی وی بدون ریسک امتحان کنید.

بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه – 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN ارائه دهنده VPN با شبکه مخصوصاً بزرگ سرورهاست. با تقریباً 5600 سرور در 59 کشور ، NordVPN می تواند با موفقیت بسیاری از وب سایتهای محبوب را از حالت مسدود خارج کند. نکته قابل توجه ، NordVPN با Netflix ، Hulu ، iPlayer BBC و Amazon Prime Video همکاری می کند. ما هیچ مشکلی در مورد بافر یا تاخیر در آزمایش خود در مورد این سایت های جریان تجربه نکردیم. این به لطف پهنای باند نامحدود و اتصالات پیوسته است. در صورت نیاز به پشتیبانی چت زنده 24/7 نیز وجود دارد.

هنگامی که امنیت می آید ، NordVPN یک VPN ایمن برای استفاده است. با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی و محافظت در برابر نشت DNS در حالی که یک سوئیچ کشتار خودکار تضمین می کند که در صورت افت اتصال VPN ، ترافیک مسدود شده است. دیگه چی, NordVPN چندین سرور ویژه از جمله Double VPN و IP اختصاصی را ارائه می دهد. خط مشی عدم ثبت اطلاعات به این معنی است که اطلاعات شخصی شما برای شما خصوصی باقی می ماند.

به منظور تنظیم NordVPN در Apple TV ، می توانید آن را روی روتر خود نصب کنید. در حالی که این فرایند برای هر روتر متفاوت است ، NordVPN آموزش ارائه می دهد. اگر روتر شما سازگار با VPN نیست ، شما امکان خرید روتر را دارید که قبلاً با NordVPN تنظیم شده است. از طرف دیگر ، می توانید اتصال VPN را روی لپ تاپ تنظیم کرده و آن را با تلویزیون Apple خود به اشتراک بگذارید.

برنامه های NordVPN برای بارگیری برای Windows ، Mac ، Android ، iOS ، Linux ، Amazon Fire TV و Android TV در دسترس هستند. برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox ارائه می شوند.

طرفداران:

 • شبکه گسترده ای از نزدیک به 5600 سرور در 59 کشور جهان
 • روترهای از پیش تنظیم شده NordVPN را ارائه می دهد
 • با Netflix و Amazon Prime Video کار می کند
 • شامل 24/7 چت زنده و پشتیبانی ایمیل
 • سرورهای تخصصی برای حفظ حریم خصوصی آنلاین حتی بیشتر

منفی:

 • برخی از سرورها با سرعت نسبتاً کند

بهترین VPN BUDGET VPN برای تلویزیون APPLE: روترهای از پیش تنظیم شده NordVPN برای تغییر کشور و منطقه Apple TV. بیش از 5،600 سرور در سراسر جهان. Netflix را مسدود می کند و 24/7 پشتیبانی چت زنده و همچنین سرورهای بهینه شده برای حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

3. IPVanish

IPVanish

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.IPVanish.com

تضمین بازگشت پول: 7 روز

IPVanish از ارائه اتصالات سریع و قابل اعتماد متمایز است. این شبکه بیش از 1100 سرور در 60 کشور جهان دارد. گذشته از اینکه قادر به انسداد iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و HBO Now هستیم ، استفاده از IPVanish با Kodi نیز بسیار آسان است. تجربه مرور ما با IPVanish بسیار روان بود و ما قادر به پخش فیلم های HD بدون وقفه بودیم.

این یک VPN است که از آن زمان ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد می توانید آن را در حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. IPVanish همچنین با ویژگی هایی از جمله رمزگذاری 256 بیتی AES ، سوئیچ kill و محافظت در برابر نشت DNS ، امنیت خوبی را ارائه می دهد. IPVanish دارای یک خط مشی ترافیک صفر سخت است که به منظور محافظت از حریم خصوصی شما است.

هنگامی که نوبت به استفاده از IPVanish با Apple TV خود رسید ، می توانید از روتر DD-WRT یا Tomato استفاده کنید. همه روترها با VPN سازگار نیستند. در این حالت ، همیشه می توانید یک روتر VPN خریداری کنید که از قبل IPVanish فعال باشد. از طرف دیگر ، می توانید اتصال VPN لپ تاپ خود را با Apple TV خود به اشتراک بگذارید.

می توانید برنامه های IPVanish را برای Windows ، Mac ، Android ، iOS و Amazon Fire TV بارگیری کنید ، در حالی که لینوکس به تنظیم دستی نیاز دارد.

طرفداران:

 • با روترهای انتخابی برای تغییر کشور Apple TV قابل تنظیم است
 • از حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کنید
 • به خصوص با Kodi خوب کار می کند
 • داده های شما را با خط مشی رمزگذاری و عدم ثبت اطلاعات ایمن نگه می دارد

منفی:

 • گزینه ای برای پرداخت بیت کوین / cryptocurrency وجود ندارد
 • برنامه های افزودنی مرورگر را ارائه نمی دهید

10 پیوندهای ساده: IPVanish را می توان با روترهای انتخابی برای تغییر منطقه TV Apple پیکربندی کرد. به شما امکان می دهد حداکثر 10 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. سرورهای سریع ، سازگار و خط مشی بدون گزارش. 7 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل IPVanish ما را بخوانید.

IPVanish CouponSAVE 60٪ در برنامه سالانه GET DEALDiscount که بطور خودکار اعمال می شود

4. PrivateVPN

خصوصی VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN است سرویس سریع VPN ایده آل برای پخش محتوای در Apple TV. این VPN است که می تواند سرویس های جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video و iPlayer BBC را از حالت مسدود کند. ارائه دهنده کوچکتر VPN ، PrivateVPN دارای حدود 100 سرور است که در حدود 60 کشور در سراسر جهان واقع شده است و به شما امکان می دهد محتویات محدود شده جغرافیایی را در ایالات متحده ، انگلیس و ژاپن باز کنید. PrivateVPN همچنین به شما امکان می دهد تا به طور همزمان به شش دستگاه وصل شوید.

  فایروال NAT چیست و چگونه کار می کند؟

امنیت دیگر امنیت منطقه ای که PrivateVPN در آن سرآمد است. گذشته از استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی ، محافظت نشتی DNS و lPv6 و یک سوئیچ داخلی قاتل را نیز ارائه می دهد. این VPN دارای خط مشی ورود به سیستم صفر است و اظهار می دارد که هیچ اطلاعی از کار کاربران آنلاین ندارد. می توانید با پیکربندی سرویس در روتر سازگار ، از PrivateVPN با Apple TV خود استفاده کنید.

می توانید از برنامه های PrivateVPN زیر استفاده کنید: Windows، Mac، Android، iOS و Amazon Fire TV. پیکربندی دستی برای لینوکس مورد نیاز است.

طرفداران:

 • با روترهای سازگار برای استفاده با Apple TV قابل تنظیم است
 • سرعت بسیار سریع برای پخش و همچنین تورنت
 • به شما امکان می دهد تا شش اتصال همزمان داشته باشید
 • از خط مشی رمزگذاری و عدم ورود به سیستم از حریم خصوصی شما محافظت می کند

منفی:

 • شبکه کوچکتر از تقریبا 100 سرور
 • انتخاب محدود برنامه ها و افزونه های مرورگر

IDEAL STREAMING: PrivateVPN دارای سرورهای سریع برای پخش بدون وقفه است. سازگار با Apple TV از طریق روترهای انتخاب شده. شش دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. برنامه های بسیار کاربر پسند و همچنین امنیت قوی با رمزگذاری و سوئیچ کشتن. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل PrivateVPN ما را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه – صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

5- VyprVPN

VyprVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.VyprVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

VyprVPN گزینه های مختلفی را برای تغییر منطقه یا کشور تلویزیون Apple خود ارائه می دهد. در واقع ، این VPN با موفقیت مانند Netflix و Hulu را از حالت انسداد جدا می کند. آزمایشات ما نشان می دهد که VyprVPN سریع است. پخش فیلم های HD یک تجربه بدون استرس و بدون وقفه بود. این همچنین یک VPN کاربرپسند است و برنامه های آسان برای افراد مبتدی را دنبال می کند. با این حال ، VyprVPN در صورت بروز هرگونه مشکل هنوز هم پشتیبانی چت زنده 24/7 را ارائه می دهد.

مانند همه VPN های خوب ، VyprVPN از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. از دیگر ویژگی های امنیتی می توان به محافظت در برابر نشت DNS ، سوئیچ kill و گزینه جلوگیری از سایت های مخرب اشاره کرد. VyprVPN اظهار می دارد که هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کند. در واقع ، مستقل حساب شده است تا این نسخه پشتیبان تهیه کند. با این حال ، شایان ذکر است که VyprVPN آدرس IP را به مدت 30 روز وارد نمی کند.

این VPN برای تنظیم VyprVPN با Apple TV سه گزینه دارد. اولین مورد استفاده از برنامه روتر VyprVPN است. با این حال ، این برنامه فقط با روترهای موجود در چارچوب گوجه فرنگی MIPS / ARM سازگار است. اگر روتر شما قادر به اجرای برنامه نیست ، می توانید اتصال اینترنت رایانه شخصی یا Mac خود را با Apple TV خود به اشتراک بگذارید. کاربران DD-WRT می توانند دستورالعمل نحوه تنظیم OpenVPN در روترهای خود را دنبال کنند.

VyprVPN برنامه هایی را برای Windows ، Mac ، Android و iOS و همچنین روترها و Android TV ارائه می دهد. لینوکس به پیکربندی دستی نیاز دارد.

طرفداران:

 • گزینه های متعدد برای تغییر کشور یا منطقه اپل تی وی
 • پشتیبانی چت زنده 24/7 در دسترس است
 • به طور مستقل حسابرسی شده است تا ثابت کند که سیاههها را حفظ نمی کند
 • تعدادی از سرویسهای پخش محبوب را مسدود می کنید

منفی:

 • در مقایسه با برخی از رقبای خود بسیار گران است
 • انتخاب محدود روش پرداخت (بدون گزینه بیت کوین)

SECURE NO-LOGS VPN: VyprVPN بطور مستقل مورد بررسی قرار گرفته است تا ثابت کند که این سیاههها را حفظ نمی کند. تعدادی گزینه برای راه اندازی با Apple TV ارائه می دهد. پشتیبانی چت زنده 24/7 در دسترس است. بسیاری از ویژگی های امنیتی از جمله رمزگذاری. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل VyprVPN ما را بخوانید.

VyprVPN CouponSave 81٪ در برنامه 2 ساله برنامه GET DEALDiscount بطور خودکار اعمال می شود

آیا می توانم از VPN رایگان برای تغییر منطقه در Apple TV استفاده کنم?

بعید نیست که یک VPN رایگان پیدا کنید که با اپل تی وی کار کند ، هرگز به یک مورد خوب توجه نکنید. اکثر VPN های رایگان شما را به استفاده از برنامه های خود احتیاج می دهند ، که تنظیم آنها روی روتر غیرممکن است. حتی اگر راهی برای استفاده از یک VPN رایگان برای تغییر منطقه تلویزیون Apple خود پیدا کردید, بیشتر از آنچه احتمالاً می دانید محدوده پهنای باند یا درپوش داده وجود دارد. این بدان معناست که پخش محتوای تلویزیون اپل مقدار کافی از بافر و تاخیر را در بر می گیرد.

گذشته از اینکه به سادگی با اپل تی وی سازگار نیستید ، VPN های رایگان اغلب برای استفاده ناامن هستند. برخی از آنها با تبلیغات نامناسب به شما اسپم می دهند در حالی که برخی دیگر حتی بدافزار را حمل می کنند. بدتر از این ، رایگان است VPN ها برای ردیابی داده های شما و فروش آن به اشخاص ثالث شناخته شده اند. متأسفانه ، این قیمتی است که هنگام انتخاب سرویس VPN رایگان می پردازید. از این گذشته ، آنها باید به نوعی پول خود را بدست آورند. به طور کلی ، فقط ارزش انتخاب یک VPN رایگان نیست.

برنامه Apple TV در کدام کشورها موجود است?

می توانید از اپلیکیشن Apple TV در Apple TV و همچنین iPhone و iPad خود استفاده کنید. برنامه Apple TV فقط در کشورها و مناطق زیر موجود است:

 • ایالات متحده
 • استرالیا
 • برزیل
 • کانادا
 • فرانسه
 • آلمان
 • مکزیک
 • نروژ
 • سوئد
 • انگلستان

اگر برنامه Apple TV در کشور یا منطقه شما موجود نباشد ، دستگاه Apple شما به جای آن برنامه فیلم ها را خواهد داشت. هر فیلم یا نمایش تلویزیونی که از فروشگاه iTunes خریداری می کنید در آنجا نمایش داده می شود.

چه چیزی را می توانم در تلویزیون اپل تماشا کنم?

با وجود تعداد زیادی برنامه در دسترس ، Apple TV به شما امکان می دهد طیف گسترده ای از برنامه های تلویزیونی و فیلم ها را تماشا کنید. برای تماشای موارد زیر می توانید از Apple TV استفاده کنید:

 • نتفلیکس
 • HBO Now / HBO برو
 • آمازون نخست فیلم
 • PlayStation Vue
 • ESPN
 • هولو
 • YouTube TV
 • Plex
 • کشف برو

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای اپل تی وی در سال 2024

About the author

Comments

 1. زبان فارسی:

  اگر به دنبال دسترسی به محتوای آنلاین خارج از کشور با Apple TV خود هستید، خبر خوب این است که می‌توانید با استفاده از VPN منطقه یا کشور Apple TV خود را تغییر دهید. این کار به شما امکان می‌دهد به محتوای محدود شده جغرافیایی دسترسی پیدا کنید. VPN به معنای “شبکه خصوصی مجازی” است و به طور اساسی ترافیک یک دستگاه را قبل از انتقال آن از طریق سرور واسطه مورد نظر خود رمزگذاری می‌کند. این کار باعث پنهان شدن آدرس IP واقعی شما و بنابراین مکان شما می‌شود و حریم خصوصی شما را در این فرآیند افزایش می‌دهد. اگرچه اپل تی وی از نرم‌افزار VPN پشتیبانی نمی‌کند، اما اگر تلویزیون اپل داشته باشید چند گزینه وجود دارد. به طور خاص، می‌توانید VPN را روی روتر خانگی خود نصب کنید یا از DNS هوشمند استفاده کنید.

  در این مطلب نحوه تغییر منطقه iTunes اپل تی وی (نسل سوم یا قبل از آن)، نحوه تغییر منطقه iTunes Apple TV (ژنراتور 4 یا بالاتر)، نحوه استفاده از روتر برای تغییر منطقه تلویزیون اپل با VPN، نحوه استفاده از پروکسی DNS یا هوشمند DNS برای تغییر منطقه تلویزیون اپل با VPN، بهترین VPN برای Apple TV و بهترین VPN ها برای تغییر منطقه یا کشور Apple TV بررسی شده است. همچنین در این مطلب به سوالاتی مانند آیا می‌توانم از VPN رایگان برای تغییر منطقه در Apple TV استفاده کنم؟ و چه چیزی را می‌توانم در تلویزیون اپل تماشا کنم؟ پاسخ داده شده است.

Comments are closed.