نحوه تماشای تلویزیون انگلستان آنلاین در هر نقطه خارج از کشور با VPN

نحوه تماشای تلویزیون انگلستان بصورت آنلاین و خارج از کشور با VPN (1)

در این آموزش ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه برنامه های تلویزیونی انگلستان را در خارج از کشور با VPN تماشا کنید ، خواه در فرانسه ، اسپانیا ، آلمان ، کانادا ، استرالیا ، ایالات متحده آمریکا یا سایر نقاط جهان باشید. می توانید تصحیح تلویزیون انگلیس را از جمله پخش مستقیم تلویزیون و محتوای درخواستی دریافت کنید.

اگر شما می خواهید جلو بروید و دریابید از کدام VPN برای تماشای تلویزیون انگلستان از خارج استفاده می کند بدون خواندن کل مقاله, در اینجا خلاصه ای از انتخاب های برتر ما آورده شده است:

 1. ExpressVPN انتخاب برتر ما. سرورهای عالی در انگلستان ، جریان را بی دردسر می کنند. همه سایتهای اصلی جریان UK را مسدود می کند. حریم خصوصی و امنیت درجه یک. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول.
 2. CyberGhost ارائه دهنده بودجه نمایشهای محبوب انگلستان را مسدود می کند. حریم خصوصی و امنیت عالی.
 3. NordVPN انتخاب بسیار خوبی با تعداد زیادی سرور در انگلستان که قادر به رفع انسداد بیشتر محتوای محدود جغرافیایی هستند. امنیت و حفظ حریم خصوصی.
 4. خصوصی VPN VPN خوب و به روز که با iPlayer BBC و سایر سرویس های پخش خوب کار می کند.
 5. IPVanish سرعت سریع و ویژگی های خوب حریم خصوصی. به طور قابل اعتماد با Netflix یا iPlayer کار نمی کنید.

شکی نیست که بسیاری از کانال های تلویزیونی انگلستان دارای مطالب خارق العاده ای هستند که شما نمی توانید در هر جای دیگری بدست آورید. این که آیا شما به طور دائم از کشور نقل مکان کرده اید یا فقط در حال مسافرت هستید ، احتمال دارد که بخواهید اصلاح خود را انجام دهید. متأسفانه بسیاری از مطالبی که ممکن است برای دیدن در انگلستان استفاده کنید جغرافیایی هستند. این بدان معنی است که اگر ارائه دهنده آدرس IP غیر بریتانیا را تشخیص دهد ، اجازه دسترسی به محتوا را نمی دهد.

به عنوان مثال ، تلاش برای دسترسی به iPlayer BBC از سرور غیر بریتانیا ممکن است پیام زیر را ارائه دهد:

وی گفت: “iPlayer BBC فقط در انگلستان کار می کند. متأسفیم ، به دلیل مشکلات مربوط به حقوق است. “

پیام خطای iPlayer BBC.

خوشبختانه ، راهی وجود دارد که بتواند به طور آزاد مطالب را از سایتهایی مانند iPlayer BBC ، ITV Hub (سابق ITV Player) ، All4 (قبلاً 4OD) ، Netflix UK و سایر موارد مشاهده کنید. راه حل یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است که تمام ترافیک شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور واسطه در یک مکان مورد نظر شما تونل می کند.. یک سرویس VPN آدرس IP واقعی شما را نقاب می کند و آن را با یک کشور انتخاب شده جایگزین می کند. بنابراین با اتصال به سرور انگلستان ، شما می توانید کانال های تلویزیونی انگلیس را تماشا کنید ، انگار که در انگلستان هستید ، از هر نقطه جهان.

علاوه بر این ، با یک VPN ، منابع قدرت دیگری همچون بهبود حریم خصوصی و امنیت و دسترسی به سایر سایتهای محدود جغرافیایی را دریافت می کنید. همه ارائه دهندگان خدمات مشابه ارائه نمی دهند ، بنابراین انتخاب صحیح مهم است.

VPN ها ابزاری فوق العاده محبوب برای میلیون ها نفر برای پیگیری برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود هستند ، با این وجود ، شما فقط باید به محتوا دسترسی پیدا کنید که در آن حق قانونی دارید..

بهترین VPN ها برای تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور

بسیاری از سایت های جریان آدرس های IP را که شناخته شده به ارائه دهندگان VPN تعلق دارند مسدود می کنند. فقط به این دلیل که یک شبکه شامل سرورهایی در انگلستان نیست ، به این معنی نیست که شما دسترسی به محتوای محبوب انگلستان را تضمین کرده اید. به این ترتیب ، باید بدانید که ارائه دهنده انتخابی شما ، در واقع همه محدودیت ها را دور می زند. گذشته از قابلیت پخش ، هنگامی که به دنبال بهترین VPN برای تماشای کانال های انگلیس بصورت آنلاین هستید ، می خواهید مواردی مانند امنیت ، سرعت ، قابلیت اطمینان و سطح پشتیبانی مشتری را در نظر بگیرید.

ما VPN های زیادی را آزمایش کرده ایم و لیستی از بهترین آن ها را برای دسترسی به تلویزیون انگلستان در خارج از کشور جمع کرده ایم. انتخاب های ما مبتنی بر معیارهای زیر است:

 • انتخابی از سرورهای انگلستان دارد
 • دسترسی به محتوای UK ، مانند موارد Netflix UK و iPlayer BBC را امکان پذیر می کند
 • یک اتصال سریع و قابل اطمینان را فراهم می کند
 • از رمزگذاری قوی پشتیبانی شده توسط ویژگی های امنیتی اضافی استفاده می کند
 • هیچ سابقه ای از فعالیت کاربر یا آدرس های IP ندارد

ما به مقالات جداگانه دسترسی به سایتهای خاص جریان UK – iPlayer BBC ، ITV Hub ، Channel 4 ، Sky Go و BT Sport را پوشش داده ایم. اگر به دنبال بهترین VPN ها برای استفاده در حالی هستید که در انگلیس ، ما نیز مقاله ای برای آن داریم. در این قطعه ، ما پوشش هایی را که بهترین VPN برای دسترسی به محتوای انگلستان در خارج از کشور هستند ، پوشش خواهیم داد.

1. ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2024

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN به دلیل توانایی آن در رفع انسداد محتوای جغرافیایی قفل شده ، از جمله سایتهای جریان محبوب مشهور است. این شبکه با بیش از 1500 سرور در بیش از 94 کشور جهان ، از جمله گزیده ای از مکان های انگلستان است. این کتابخانه Netflix را از کشورهای مختلف از جمله انگلستان باز می کند. همچنین می توانید به سایر سایتهای مشهور مانند iPlayer BBC ، ITV Hub ، Sky Go و BT Sport به محتوا دسترسی پیدا کنید. سرعت بسیار عالی و اتصال قابل اعتماد بدان معنی است که هنگام تماشای نمایش های مورد علاقه خود مجبور نیستید با بافر مقابله کنید.

  نحوه دسترسی ایمن به بانکی آنلاین با VPN

یکی دیگر از نقاط فروش ExpressVPN ، پشتیبانی عالی مشتری است. اگر در دسترسی به محتوا مشکل دارید ، می توانید با یک نماینده از طریق چت زنده تماس بگیرید برای گرفتن یک وضوح سریع.

امنیت یکی دیگر از ویژگی های قوی این ارائه دهنده است. از رمزگذاری AES 256 بیتی و رمزگذاری کامل جلو استفاده می کند. سوئیچ kill به این معنی است که در صورت از بین رفتن اتصال VPN نگران نباشید و حفاظت از نشت DNS برای بوت شدن وجود دارد. خط مشی ورود به سیستم ExpressVPN به ما می گوید که فعالیت کاربر هرگز تحت نظارت قرار نمی گیرد و هیچ آدرس IP ثبت نمی شود.

برنامه ها برای روترهای Windows ، MacOS ، iOS ، Android ، Linux و برخی از Wi-Fi در دسترس هستند.

طرفداران:

 • سرورهایی را در 7 شهر انگلستان اجرا می کند که می توانند محتوای تقریباً جغرافیایی را از تقریباً در هر نقطه از حالت مسدود کنند
 • همه سایتهای اصلی جریان UK را مسدود می کند
 • شبکه سرور Superfast برای پخش و بارگیری بسیار عالی است
 • ویژگی های امنیتی درجه بالا و هیچ خط مشی مربوط به گزارش ها از حریم خصوصی شما محافظت نمی کند
 • به طور همزمان به 3 دستگاه وصل شوید
 • پشتیبانی چت زنده 24/7

منفی:

 • به اندازه سایر خدمات ارزان نیست

امتیاز ما:

4.5 بیرون از 5

بهترین VPN برای تلویزیون انگلیس در خارج از کشور: ExpressVPN انتخاب برتر ما است. یک انتخاب سریع و قابل اعتماد ، که همه خدمات اصلی پخش تلویزیون انگلستان از جمله Netflix ، Hulu و Amazon Prime را مسدود می کند. انتخاب بزرگی از سرورهای انگلستان برای سرعت بهینه شده است. راه را با ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی عالی پیش می برد و هیچ مشکلی را در خود نگه نمی دارد. با 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

بررسی کامل ما در مورد ExpressVPN را ببینید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه – 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. CyberGhost

سایبرگوست

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

CyberGhost مستقر در رومانی است و به گسترش شبکه خود با بیش از 5700 سرور ادامه می دهد. CyberGhost تلاش زیادی می کند تا کاربران بتوانند به محتوای جغرافیایی قفل شده دسترسی پیدا کنند و با وجود بیش از 150 سرور در انگلستان ، طرفداران تلویزیون بریتانیا از دست نخواهند داد. با انتخاب هر کانال از طریق سرویس دهنده VPN می توانید به سایت هایی مانند ITV Hub ، All 4 و Eurosport دسترسی پیدا کنید. پس از انتخاب خود ، CyberGhost به طور خودکار شما را به سرور درست وصل می کند.

شما Netflix UK را به عنوان یک گزینه نمی بینید ، اما می توانید از طریق یک سرور آمریکایی به کتابخانه ایالات متحده (که به هر حال گسترده تر است) دسترسی پیدا کنید. CyberGhost مشکلی عجیب با iPlayer BBC ندارد ، بنابراین اگر آن را در لیست مشاهده نمی کنید ، به طور موقت در دسترس نیست. این ارائه دهنده سرعتهای بسیار خوبی را حتی اگر به سرورهای از راه دور جغرافیایی متصل باشد ، بست, بنابراین نباید در هنگام جابجایی به مشکلات خود رسیدگی کنید.

CyberGhost با ارائه رمزگذاری قوی 256 بیتی و اسرار کامل رو به جلو ، یکی دیگر از ارائه دهنده های امن است. خط مشی ورود به سیستم آن به وضوح بیان می کند که گزارش های راهنمایی و رانندگی را حفظ نمی کند و هرگز گزارش های اتصال را که می توان برای یک کاربر خاص ردیابی کرد ، نگه نمی دارد. حریم خصوصی بیشتر توسط یک سوئیچ kill و محافظت از نشت DNS فراهم می شود. برنامه های CyberGhost حداکثر پنج اتصال همزمان را امکان پذیر می کند.

برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

طرفداران:

 • تعداد زیادی از بیش از 400 سرور در انگلستان می توانند محتوای جریان محدود جغرافیایی را از حالت انسداد خارج کنند
 • برنامه های کاربر پسند؛ سایت را برای رفع انسداد انتخاب کنید و سپس برنامه به طور خودکار به بهترین سرور متصل شود
 • رمزگذاری قوی و سیاست محرمانه بودن محرمانه
 • سرعت جریان بسیار خوبی دارد

منفی:

 • در چین یا امارات کار نمی کند

امتیاز ما:

4 بیرون از 5

بهترین VPN BUDGET: CyberGhost تنظیم ساده ای دارد. یک سرویس کاربر پسند که طیف گسترده ای از محتوای جغرافیایی مسدود شده بریتانیا و محتوای ورزشی را برطرف می کند. انتخاب بزرگی از سرورهای انگلیس که سریع و قابل اعتماد هستند. علائم خوب با امنیت و حفظ حریم خصوصی. بسیاری از سایتهای جریان را به عنوان نزدیکترین رقبا از حالت مسدود نخواهید کرد. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

بررسی کامل ما در مورد CyberGhost را مشاهده کنید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

3. NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

مبتنی بر پاناما NordVPN شبکه بزرگی از بیش از 3،300 سرور را اداره می کند ، بیش از 400 نفر از آنها در انگلستان قرار دارند. این بدان معنی است که برای کمک به شما مجهز است دسترسی به مطالب سایتهایی مانند Netflix UK ، iPlayer BBC ، ITV Hub ، Sky Go ، همه 4 و موارد دیگر. سرعت سریع آن ، آن را برای دسترسی به محتوا از طریق سرورهای دوردست جغرافیایی بسیار مناسب می کند.

NordVPN با یک سیاست سختگیرانه از عدم ورود به سیستم استفاده می کند تا به حفظ حریم خصوصی کاربران خود کمک کند. برای امنیت ، رمزگذاری AES 256 بیتی ، رازداری کامل رو به جلو ، محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill دارید. پاداش با این ارائه دهنده است محافظت از فای خودکار, این بدان معناست که شما هیچ وقت نگران اتصال به یک شبکه نا امن در سفر نیستید.

  50+ آمار و آمار فیشینگ برای 2023-2024: ظهور فیشینگ امن SSL

یک طرح NordVPN حداکثر پنج اتصال همزمان را امکان پذیر می کند که برای خانواده ها بسیار عالی است یا اگر تمایل دارید به طور مرتب دستگاه ها را تغییر دهید.

برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

طرفداران:

 • ارائه دهنده بودجه جانباز با بیش از 650 سرور در سراسر انگلیس
 • محتوای مشهور جریان انگلیس را با سرعت HD از خارج از کشور مسدود می کند
 • رمزگذاری درجه 256 بیتی نظامی برای حفظ حریم خصوصی عالی
 • خدمات مشتری از طریق چت زنده 24/7 در دسترس است
 • خط مشی بدون گزارش

منفی:

 • می توانید محل شهر سرورها را انتخاب کنید اما سرورهای خاصی ندارند

امتیاز ما:

4.5 بیرون از 5

ارزش و کارایی: NordVPN برترین ارزش را کسب می کند. همه جانبه با بودجه مناسب که برای انتخاب تلویزیون انگلستان در خارج از کشور با انتخاب خوبی از سرورهای انگلستان مناسب است. از ویژگی های امنیتی قوی برخوردار است و حداکثر 6 دستگاه از آنها به طور همزمان از یک حساب استفاده می شود. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل ما در مورد NordVPN را مشاهده کنید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

4. PrivateVPN

خصوصی VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN تمرکز زیادی را برای اطمینان از دسترسی کاربران به محتویات جغرافیایی فراهم می کند. این شبکه از سرورهای کوچک تری نسبت به بقیه در این لیست برخوردار است ، اما دارای برخی سرعت های رقابتی است و قادر به ارائه مطالب محدود شده در غیر این صورت است. PrivateVPN دارای چهار سرور در انگلیس است که برخی از آنها به طور خاص با سرویسهای پخش محبوب می توانند از حالت انسداد خارج شوند. بین این سرورها باید بتوانید دسترسی به مطالب Netflix UK ، iPlayer BBC ، ITV Hub ، Sky Go و BT Sport را کسب کنید.

این ارائه دهنده از جبهه امنیت و امنیت ناامید نمی شود. با استفاده از رمزگذاری دقیق 128 بیتی یا 256 بیتی و رازداری کامل رو به جلو ، از یک سیاست سختگیرانه صفر در سیاه و سفید پشتیبانی می شود. یک سوئیچ kill و محافظت از نشت DNS به ایمنی بیشتر اطلاعات شما کمک می کند. PrivateVPN اجازه می دهد تا پنج ارتباط همزمان با یک برنامه اصلی.

برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

طرفداران:

 • کسب شهرت کامل برای انسداد محتویات محدود شده جغرافیایی ، از جمله انگلستان
 • حداقل انسداد Netblix UK ، iPlayer BBC ، ITV Hub ، Sky Go و BT Sport
 • ویژگی های امنیتی و محافظت از حریم خصوصی شدید
 • هیچ پرونده ای را در هر صورت نگه نمی دارد
 • سریع تر از بسیاری از ارائه دهندگان دیگر

منفی:

 • برای کار با این نسخهها کار دستی به چین نیاز دارد
 • ممکن است برای یافتن بهترین سرور برای هر سایتی که می خواهید انسداد کنید ، به کمک کارکنان پشتیبانی کند

امتیاز ما:

4.5 بیرون از 5

SPEED GREAT: PrivateVPN یک انتخاب خوب خانوادگی است. با اطمینان می توانید انتخاب خوبی از محتوای جریان UK را مسدود کنید. اجازه می دهد تا حداکثر 6 دستگاه در همان حساب – دارای یک شبکه کوچک از سرورها ، اما اتصالات سریع دارند. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل ما در مورد PrivateVPN را ببینید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه – صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

5. IPVanish

IPVanish

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.IPVanish.com

تضمین بازگشت پول: 7 روز

این شرکت ارائه دهنده مستقر در ایالات متحده با بیش از 1000 سرور در بیش از 60 کشور جهان در بین تورنترها و کاربران Kodi محبوب است. IPVanish معمولاً در جبهه جریان نیز رقابت نمی کنید زیرا تمرکز زیادی روی انسداد Netflix نمی کند. با این حال ، این محتوای UK است که شما بعد از آن هستید و در این حالت ، IPVanish می تواند ارائه کند. با داشتن پنج سرور UK ، امکان دسترسی به محتوا از جمله iPlayer BBC ، ITV Hub ، Sky Go و همه 4 را فراهم می کند..

هیچ ترافیکی یا ثبت اتصال وجود ندارد ، بنابراین نیازی نیست که نگران افشای اطلاعات خود باشید. امنیت در قالب رمزگذاری AES 256 بیتی به همراه اسرار کامل رو به جلو است. برنامه ها دارای یک سوئیچ کشویی داخلی و محافظت از نشت DNS هستند. شما می توانید به طور همزمان با یک برنامه اساسی به پنج دستگاه وصل کنید.

برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

طرفداران:

 • قفل همه سایتهای اصلی جریان UK از خارج از کشور
 • خصوصاً مورد استفاده کاربران کنترل از راه دور با دستگاههای Kodi یا Fire TV Sticks
 • هیچ سابقه ترافیکی یا سیاهههای مربوط به اتصال را حفظ نمی کند

منفی:

 • برنامه ها در چین کار نمی کنند
 • بدون پشتیبانی مشتری زنده
 • بیت کوین را قبول نمی کند

امتیاز ما:

4 بیرون از 5

به 10 دستگاه: IPVanish شبکه بزرگی از سرورها دارد. چندین سرویس پخش اینترنتی در انگلستان را مسدود می کند. عالی برای خانواده هایی که به چندین اتصال همزمان نیاز دارند. با Kodi خوب کار می کنید اما اگر از چین استفاده می کنید به جاهای دیگر نگاه کنید. 7 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل ما در مورد IPVanish را مشاهده کنید.

IPVanish CouponSAVE 60٪ در برنامه سالانه GET DEALDiscount که بطور خودکار اعمال می شود

نحوه تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور با VPN

پس از ثبت نام در یکی از VPN های توصیه شده در بالا ، فقط کافی است این مراحل را دنبال کنید تا انسداد جریانهای تلویزیونی مورد علاقه خود را در انگلستان بردارید:

 1. برنامه VPN را از وب سایت ارائه دهنده یا فروشگاه رسمی برنامه خود روی دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.
 2. برنامه را اجرا کنید و یک سرور VPN را در انگلستان انتخاب کنید.
 3. برای شروع اتصال دکمه اتصال را بزنید.
 4. پس از برقراری اتصال ، ویدئویی را که می خواهید پخش کنید باز کنید. حالا باید از حالت قفل خارج شود انگار در انگلستان هستید.
  بهترین VPN ها برای انسداد فیس بوک در سال 2024

توجه داشته باشید که برخی از سایتها ممکن است شما را ملزم به پاک کردن کوکی های مرورگر و / یا حافظه نهان خود کنند تا از شناسایی شناسه های قبلی که در دستگاه شما ذخیره شده اند خلاص شوید. اگر فیلم هنوز مسدود شده است ، این کار را انجام داده و صفحه را تازه کنید.

آیا می توانم از یک VPN رایگان برای تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور استفاده کنم?

هنگام تحقیق درباره ارائه دهندگان مختلف VPN ، احتمالاً با برخی پیشنهادات رایگان جذاب روبرو خواهید شد. در حالی که برخی از این موارد ممکن است بتوانند شما را به برخی از محتوای انگلیس دسترسی دهند ، خدمات رایگان معمولاً دارای موارد جانبی هستند.

یکی از مشکلات عمده از نقطه نظر جریان این است که یک سرویس VPN رایگان به طور معمول کندتر و قابل اعتماد تر از یک پرداخت هزینه است.. احتمالاً در حین تلاش برای تماشای نمایش ، اتصالات کند یا افت کرده و بافر را تحمل خواهید کرد. علاوه بر این ، به تعداد کمتر سرور دسترسی خواهید داشت و ممکن است مجبور شوید در صف منتظر باشید تا به آنهایی که می خواهید وصل شوید.

گذشته از عدم دیدگاه عملی ، ارائه دهندگان VPN رایگان اغلب از منظر حفظ حریم خصوصی و امنیتی نیز کوتاه نمی آیند. آنها معمولاً باید به نوعی درآمد کسب کنند و مدلهای تجاری مشترک شامل جمع آوری و فروش داده های کاربر و نمایش تبلیغات از طریق این سرویس است. برخی از ارائه دهندگان حتی به حمل بدافزارها نیز شناخته شده اند.

نحوه اتصال و تماشای تلویزیون از طریق سایتهای استریم

هنگامی که با یک VPN تنظیم شدید ، تماشای تلویزیون انگلستان کاملاً ساده است. ابتدا اتصال VPN خود را با استفاده از یک سرور UK آغاز می کنید. به عنوان مثال ، در زیر ما با استفاده از NordVPN به سرور UK وصل می شویم.

اتصال NordVPN UK.

سپس می توانید طبق معمول به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. برای Netflix ، بدون توجه به جایی که هستید ، به یک اشتراک پولی نیاز خواهید داشت. تفاوت در این است که شما به یک سرور انگلستان متصل هستید ، کتابخانه انگلستان Netflix را به جای کتابخانه برای کشور مورد نظر خود مشاهده خواهید کرد.

سایر سایتها به صورت رایگان مطالب را ارائه می دهند اما هنوز هم نیاز دارید که وارد حساب شوید. در سایت هایی مانند iPlayer BBC و ITV Hub ، اگر قبلاً آن را ندارید ، می توانید حساب کاربری خود را تنظیم کنید. ممکن است از شما خواسته شود کد پستی را وارد کنید ، بنابراین حتماً آن را در انگلستان ببینید.

صفحه ثبت نام برای ITVHub.

اگر قبل از اتصال به سرور UK ، سعی کرده اید به یک سایت دسترسی داشته باشید ، ممکن است هنوز هم مشکل دارید. در این صورت ، می توانید حافظه نهان و کوکی ها را پاک کنید یا به یک مرورگر دیگر تغییر دهید.

توجه داشته باشید که پس از اشتراک VPN ، می توانید از آن برای دسترسی به همه نوع محتوا ، نه فقط تلویزیون انگلستان استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید برای به دست آوردن دسترسی به Netflix ، HBO ، Hulu و موارد دیگر به سرور ایالات متحده وصل شوید.

نحوه تماشای تلویزیون انگلستان از طریق برنامه های جریان

اگر می خواهید کانال های تلویزیونی انگلستان را از طریق یک برنامه تلفن همراه برای Android یا iPhone تماشا کنید ، یک VPN نیز می تواند به آن کمک کند. شما فقط باید VPN را در هر دستگاهی که استفاده می کنید تنظیم کنید تا بتوانید IP خود را در آن دستگاه ماسک بزنید. تمام برنامه هایی که در بالا در مورد آنها صحبت کردیم اجازه می دهد تا چندین دستگاه به طور همزمان متصل شوند ، بنابراین در تعطیلات خود مشکلی نخواهید داشت.

اگرچه آدرس IP شما توسط VPN پوشانده می شود ، بسته به تنظیمات دستگاه شما ، GPS آن هنوز می تواند موقعیت واقعی شما را از بین ببرد. اگر مشکلی دارید ، GPS را از فهرست تنظیمات خود غیرفعال کنید.

درمورد مجوز تلویزیون انگلیس چطور؟?

هرکسی که تلویزیون بریتانیا را به طور زنده تماشا می کند ، باید دارای مجوز تلویزیون شود یا می تواند تا 1000 پوند جریمه کند. اگر تلویزیون زنده را تماشا یا ضبط می کنید ، مجوز تلویزیون انگلستان لازم است. اگر به تلویزیون تقاضا یا گیرنده دسترسی دارید ، معمولاً مجوز لازم نیست.

تصویری که نیاز به مجوز تلویزیون را نشان می دهد.

استثنا در اینجا این است که اگر در محتوای iPlayer BBC تماشا می کنید ، در این صورت تصریح می شود که مجوز دارید. قبل از نمایش یک نمایش ، یک پنجره از شما سؤال می کند که آیا مجوز تلویزیون دارید یا خیر. وقتی از خارج از کشور تماشا می کنید ، چیزهایی کمی مشکل می شود. به عنوان مثال ، مگر اینکه در انگلستان زندگی کنید ، مجوز نخواهید داشت. با این حال ، به نظر می رسد که بررسی مجوز تلویزیون تقریباً مبتنی بر سیستم افتخار است و به خوبی اجرا نشده است.

وب سایت مجوز تلویزیون تا حدی آدرس سفر را انجام می دهد. در پاسخ به یک سؤال متداول ، در اصل می گوید اگر مجوز تلویزیون برای آدرس خود دارید ، در هنگام مسافرت اشکالی در تماشای iPlayer BBC در دستگاه خود ندارید. این استثنا در این است که اگر دستگاه شما در یک آدرس دیگر به برق وصل شده باشد. به نظر می رسد اجرای آن کمی دشوار است ، اما این قوانین هستند.

در هنگام سفر به خارج از انگلستان ، در همان بخش به سادگی گفته می شود که iPlayer از خارج از کشور قابل دسترسی نخواهد بود ، اما می توانید نمایش هایی را که قبل از سفر بارگیری کرده اید مشاهده کنید (برای مدت زمان محدود). بنابراین ، دقیقاً مشخص نیست که آیا مجوزهای مربوط به افراد خارج از کشور اعمال می شود یا خیر.

اگر به طور مستقیم به آن پرداخته نشود ، به نظر می رسد اگر مجوز تلویزیون در آدرس منزل خود دارید و دستگاه شما به آن وصل نشده است ، حتماً باید مراقب iPlayer BBC در خارج از کشور باشید. اگرچه برای اشتباه در سمت احتیاط ، ممکن است بخواهید بچسبید. برای دریافت محتوای قبلی یا نمایش از سایتهای دیگر. پس از همه ، شما نمی خواهید با جریمه نامطبوع گیر کنید.

مربوط:

 • چگونه می توانید یک آدرس IP UK دریافت کنید
 • EastEnders را در خارج از کشور تماشا کنید
 • جزیره عشق را در خارج از کشور تماشا کنید

کنترل از راه دور“توسط آدریانو گادینی تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

About the author

Comments

 1. این آموزش بسیار مفید و کاربردی است. با استفاده از یک VPN، می توانید به راحتی برنامه های تلویزیونی انگلستان را در خارج از کشور تماشا کنید. انتخاب یک VPN مناسب بسیار مهم است و باید به معیارهایی مانند امنیت، سرعت و قابلیت اطمینان توجه کنید. از انتخاب های برتری که در این آموزش ذکر شده است، می توان به ExpressVPN، CyberGhost، NordVPN، PrivateVPN و IPVanish اشاره کرد. با استفاده از یک VPN، می توانید به راحتی به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید و از حریم خصوصی و امنیت بیشتری برخوردار شوید. این آموزش را به همه کسانی که به دنبال تماشای برنامه های تلویزیونی انگلستان در خارج از کشور هستند، توصیه می کنم.

 2. این آموزش بسیار مفید و کاربردی است. با استفاده از یک VPN می توانید به راحتی برنامه های تلویزیونی انگلستان را در خارج از کشور تماشا کنید. انتخاب یک VPN مناسب بسیار مهم است و این مقاله بهترین VPN هایی را که برای تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور مناسب هستند، معرفی کرده است. همچنین، این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از طریق VPN به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید. من به شخصه از این آموزش استفاده کرده و به دوستانم نیز توصیه کرده ام.

 3. این آموزش بسیار مفید و کاربردی است. با استفاده از یک VPN می توانید به راحتی برنامه های تلویزیونی انگلستان را در خارج از کشور تماشا کنید. انتخاب یک VPN مناسب بسیار مهم است و این مقاله بهترین VPN هایی را که برای تماشای تلویزیون انگلستان در خارج از کشور مناسب هستند، معرفی کرده است. همچنین، این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از طریق VPN به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید. من به شخصه از این آموزش استفاده کرده و به دوستانم نیز توصیه کرده ام.

Comments are closed.