زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

حتی اگر در حال تماشای فیلمی به زبان خود هستید ، گاهی اوقات ترجیح می دهید به جای آن ، آنچه را که در صفحه است بخوانید. آیا به دلیل داشتن یک محیط پر سروصدا به عنوان زیرنویس احتیاج دارید یا به دلیل تماشای فیلم یا نمایش تلویزیونی به زبان دیگری ، زیرنویس های Kodi می توانند تقریباً در هر افزونه جریان کار کنند.

نحوه فعال سازی و استفاده از زیرنویس ها در پخش کننده رسانه Kodi کاملاً واضح نیست. به طور پیش فرض ، کلیک بر روی “زیرنویس” در طول یک فیلم ، جعبه گفتگو را با کلمه “فعال” greayed-out ایجاد می کند. هیچ راهی برای تغییر مستقیم این موضوع از درون یک فیلم وجود ندارد.

اگر در تلاش هستید تا آن زیرنویس ها را با افزودنیهای Kodi به روشی صحیح بدست آورید ، این راهنمای کامل در مورد نحوه نصب ، پیکربندی و استفاده از زیرنویس های Kodi باید به حل مشکل شما کمک کند

نحوه استفاده راحت از Kodi

قبل از تلاش برای نصب زیرنویس های Kodi ، مهم است که نحوه استفاده ایمن از Kodi را درک کنید.

اگر در گذشته از HBO Go ، Netflix یا سایر سرویسهای پخش استفاده کرده اید ، احتمالاً به آنها اعتماد کرده اید تا داده های خود را ایمن نگه دارند.

اما Kodi یک سرویس پخش جریان نیست. این دستگاه پخش رسانه ای منبع باز است که به سادگی محتوای شما را از هر وب سایتی که به آن اشاره می کنید نشان می دهد. برای استفاده از آن ، باید افزونه‌های ایجاد شده توسط سایر کاربران را نیز نصب کنید. حتی زیرنویس های Kodi توسط کاربران دیگر و نه توسط خود سازندگان محتوا تهیه شده است.

اگرچه ما معتقدیم که افزونه‌های زیرنویس که در این مقاله لیست می‌کنیم ایمن است ، اما همه افزونه‌های Kodi نیستند. در واقع ، حتی الحاقات احتمالاً بی خطر را می توان ربوده کرد.

برخی از افزونه ها روی سرورهای ناایمن یا محتوای جریانی که ناامن هستند نگه داشته می شوند. این امر باعث می شود آنها در برابر حملات “مرد در وسط” آسیب پذیر باشند ، جایی که هکر می تواند از کد افزونه برای هدایت ترافیک به شبکه شخصی خود استفاده کند ، داده های شما را در این مرحله سرقت می کند.

برای اینکه مسائل را برای کاربران Kodi دشوارتر کند ، برخی از ISP ها می توانند سرعت اینترنت مشتریانی که ویدئو را پخش می کنند ، شتاب دهند. به عنوان مثال ، اخیراً Verizon متهم شده است که این کار را برای مشترکین Netflix انجام داده است.

به دلیل این مشکلات ، همیشه بهتر است هنگام پخش محتوای با Kodi یا هنگام استفاده از افزودنیهای زیرنویس ، از VPN استفاده کنید. یک VPN با رمزگذاری داده هایی که می فرستید و دریافت می کنید از حملات “مرد در وسط” جلوگیری می کند. حتی اگر هکر بتواند داده های شما را رهگیری کند ، قابل خواندن نیست.

  کدی کار نمی کند؟ چگونه برای رفع مشکلات رایج Kodi

همچنین مانع از سوء استفاده سریع اینترنت شما از سرعت اینترنت شما می شود ، زیرا ارائه دهنده هیچ راهی نمی داند که شما در حال پخش ویدیو هستید. در نتیجه ، شما به طور کلی وضوح تصویر بالاتری می گیرید و فیلم های ترشح کمتری دارند.

به طور خلاصه ، استفاده از VPN به شما کمک می کند تا تمام فعالیت های Kodi شما را خصوصی نگه دارید. این به جلوگیری از استفاده هر کسی از دانش در مورد شما برای به خطر انداختن دستگاه شما ، کند شدن سرعت اینترنت یا در غیر این صورت آشفتگی زندگی شما کمک می کند. مهمتر این بدان معنی است که ارائه دهنده اینترنت شما نمی تواند فعالیت آنلاین شما را تحت تأثیر قرار دهد و حریم شخصی شما را به خطر بیاندازد.

برای کاربران Kodi ، ما IPVanish را توصیه می کنیم زیرا این سرویس دهنده های خاص خود را حفظ می کند و به جلوگیری از فیلمبرداری جلوگیری می کند. این پرونده پرونده ای را در اختیار شما قرار نمی دهد تا فعالیت آنلاین شما خصوصی باقی بماند و نصب آن در تمام دستگاه های محبوب از جمله Fires Stick آمازون آسان است. شما می توانید بررسی کامل IPVanish ما را در اینجا بخوانید یا درباره انتخاب گسترده تری از خدمات VPN دوستانه Kodi در اینجا بیاموزید.

معامله خواننده: 60٪ در IPVanish صرفه جویی کنید

همچنین مشاهده کنید: نحوه نصب VPN در Firestick

اکنون بیایید بحث کنیم که چگونه زیرنویس ها برای Kodi کار کنند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

نحوه نصب زیرنویس در Kodi

توجه داشته باشید: هنگامی که این مقاله برای اولین بار در اکتبر سال 2024 منتشر شد ، ما افزونه OpenSubtitles Kodi را به عنوان بهترین روش برای بدست آوردن زیرنویس ها برای کار بر روی Kodi توصیه کردیم. با این حال ، این افزونه اخیراً بروزرسانی نشده است و اکنون برخی از خوانندگان با آن مشکل دارند. به همین دلیل ، در حال حاضر برای بدست آوردن زیرنویسها روش جایگزین زیر را توصیه می کنیم. برای کاربرانی که هنوز مایل به استفاده از افزونه OpenSubtitles هستند ، دستورالعملهای اصلی در پایان این مقاله است.

اگر می خواهید زیرنویس هایی را برای Kodi کار کنید ، باید یک افزودنی را نصب کنید که آنها را برای شما نمایش می دهد. در اینجا مراحل انجام این کار آورده شده است.

 • از فهرست اصلی Kodi ، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید
 • نماد چرخ دنده کد
 • تنظیمات پخش کننده را انتخاب کنید
 • تنظیمات پخش کننده کد
 • در سمت چپ صفحه ، مکان نما خود را روی زبان حرکت دهید
 • زبان تنظیمات پخش کننده کد
 • در سمت راست صفحه ، به پایین بروید و سرویس پیش فرض نمایش تلویزیون را انتخاب کنید
 • سرویس نمایش تلویزیونی پیش فرض Kodi
 • به طور پیش فرض ، هیچ افزونه زیرنویس وجود ندارد. برای دیدن گزینه های بیشتر ، روی دریافت بیشتر … کلیک کنید
 • زیرنویس های بیشتری بدست آورید
 • افزونه زیرنویس مورد نظر برای نصب را انتخاب کنید. Subcene یکی از مواردی است که ما بیشترین استفاده کاربران را توصیه کرده است ، اما باید چندین افزونه را امتحان کنید تا زمانی که موردی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد. هر کدام را انتخاب کنید ، در هر زمان که تماشای یک برنامه تلویزیونی می کنید ، می توانید زیرنویس ها را جستجو کنید
 • افزونه زیرنویس را انتخاب کنید
 • دوباره به زیرمنوی زبان بروید و سرویس فیلم پیش فرض را انتخاب کنید
 • سرویس فیلم پیش فرض Kodi
 • همان افزونه زیرنویس مشابه را برای فیلم ها انتخاب کنید یا برای دریافت موارد دیگر کلیک کنید تا گزینه دیگری را انتخاب کنید
 • گزینه addon 2 را انتخاب کنید
 • پخش فیلم یا برنامه تلویزیونی خود را شروع کنید
 • Kodi Blade II
 • بر روی نماد “زیرنویس” در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید
 • زیرنویس تیغه II را کلیک کنید
 • بارگیری را انتخاب کنید
 • زیرنویس های Kodi را انتخاب کنید
 • پس از جستجوی چند ثانیه ، لیستی از مجموعه های زیرنویس را مشاهده خواهید کرد. ست های دارای پنج ستاره با بالاترین امتیاز هستند. مجموعه زیرنویس مورد نظر خود را انتخاب کنید
 • تیک تیک مجموعه زیرنویس را انتخاب کنید
 • موفقیت در زیرنویس پرچم دوم
  آیا می توانید Bellator 223: Mousasi vs Lovato را روی Kodi تماشا کنید؟

این نصب و استفاده از زیرنویس ها با Kodi وجود دارد.

لیست افزونه های زیرنویس

در اینجا لیستی از فقط برخی از افزونه های زیرنویس موجود است.

فرعی

این برنامه حاوی زیر نویس از subscene.com است.

این زیرنویس انگلیسی ، و همچنین عربی ، اندونزیایی و ویتنامی دارد. به طور کلی ، بیش از 50 زبان در مجموعه زیر نویس های Subcene وجود دارد.

زیرنویس فوق العاده

این افزونه feliratok.info را اسکن می کند تا زیرنویس های فیلم یا نمایش خود را پیدا کنید. به ویژه با داشتن عملکرد جستجوی دقیق شناخته شده است.

Podnapisi

Podnapisi مانند openubtitles.org ، برای استفاده نیاز به ثبت نام دارد. با این حال ، این مجموعه همچنین مجموعه عظیمی از مجموعه های زیرنویس را دارد.

علاوه بر این ، توسعه دهنده برنامه به طور مرتب آن را بروزرسانی می کند ، که بیشتر از آنچه می توان گفت برای بسیاری از افزودنیهای زیرنویس.

Adic7ed

متأسفانه ، این افزودنی از مخزن رسمی kodi در دسترس نیست. بنابراین برای بدست آوردن آن باید مخزن SuperRepo را اضافه کنید.

این ممکن است ارزشش را داشته باشد اگرچه با توجه به اینکه بعضی اوقات زیرنویس های دقیق تری نسبت به زیر مجموعه دارد.

Divxplanet

Divxplanet مجموعه هایی را از PlanetDP.org اسکن می کند تا زمانی که مطلبی را پیدا کند که متناسب با فیلم یا نمایش شما باشد. مانند Podnapisi ، به طور مرتب به روز می شود.

پخش کننده BS

BS Player در سال 2000 به عنوان پخش کننده رسانه ویدیو شروع به کار کرد. با گذشت زمان ، این پایگاه داده عظیمی از زیرنویس ها را برای فیلم ها و نمایش ها ایجاد کرد..

افزونه Kodi BS Player این امکان را به شما می دهد تا به این پایگاه داده دسترسی پیدا کنید.

از آنجا که دستگاه پخش رسانه ای خود بیش از 70،000 کاربر در آن مشارکت دارد ، دسترسی به این پایگاه داده می تواند برای مواقعی که زیر مجموعه آنچه را که شما به دنبال آن نیستید ، بسیار مفید باشد..

نحوه نصب افزونه OpenSubtitles Kodi.

توجه داشته باشید: این روش نصب زیرنویس هایی است که در ابتدا توصیه می کردیم. اکنون به جای این روش ، روش قبلی را توصیه می کنیم. این دستورالعمل ها را برای کاربرانی که هنوز می خواهند از این روش استفاده کنند ، درج می کنیم.

  Covenant Addon برای Kodi: آیا باید آن را نصب کنید؟ آیا این امن است؟

افزودنیهای متفاوتی وجود دارد که می توانید برای دریافت زیرنویس برای Kodi استفاده کنید. اما برای ساده نگه داشتن چیزها ، می خواهم روی OpenSubtitles تمرکز کنم. این محبوب ترین افزودنی زیرنویس برای Kodi است.

مرحله 1 – با OpenSubtitles.org ثبت نام کنید

قبل از نصب این افزونه ، باید آدرس ایمیل خود را با توسعه دهنده برنامه ثبت کنید. برای انجام این کار به اینجا بروید.

آنها برای متوقف کردن رباتها از یک captcha در صفحه استفاده می کنند ، بنابراین مطمئن شوید که مسدود کننده پنجره بازشو را خاموش کرده اید یا فقط یک پیام خطا دریافت خواهید کرد.

هیچ هزینه ای برای این افزونه وجود ندارد. آنها فقط نیاز به ثبت نام دارند.

مرحله 2 – افزودنی را نصب کنید.

از منوی اصلی در Kodi ، کلیک کنید افزودنیها → بارگیری ها → زیرنویس ها → openubtitles.org. یک جعبه گفتگو با تمام دکمه های طعمه ای غیر از “نصب” باز خواهد شد.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

بر روی “نصب” کلیک کنید. شما پیامی دریافت خواهید کرد که openubtitles.org نصب شده است.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

مرحله 3 – افزودنی را پیکربندی کنید.

دوباره روی “openubtitles.org” کلیک کنید. این بار دکمه های دیگر در دسترس خواهد بود.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

بر روی “پیکربندی” کلیک کرده و نام کاربری و رمز عبوری را که در مرحله 1 ایجاد کرده اید قرار دهید.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

اکنون افزودنیهای openubtitles.org آماده است.

مرحله 4 – زیرنویس ها را از درون فیلم خود فعال کنید.

هنگام تماشای فیلم ، روی “زیر نویس” کلیک کنید. یک کادر با چند گزینه باز می شود.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

بر روی “بارگیری” کلیک کنید. بعد از جستجوی چند ثانیه ، لیستی از مجموعه های زیرنویس را مشاهده خواهید کرد.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

هر مجموعه زیرنویس توسط کاربران در مقیاس یک تا پنج رتبه بندی می شود. بنابراین در بیشتر موارد ، چهار یا پنج ستاره دقیق ترین هستند.

مرحله 5 – با کار با زیرنویس Kodi از فیلم خود لذت ببرید.

خودشه. این تنها کاری است که شما باید انجام دهید تا از فیلم شما با زیرنویس لذت ببرید.

به طور پیش فرض ، فقط زیرنویس ها در بار اصلی زبان. اگر فیلم خارجی را تماشا می کنید و می خواهید زیرنویس ها به زبانی متفاوت از نسخه اصلی باشند ، در زیر مشاهده کنید.

چگونه می توانیم زیرنویس های Kodi را با زبانی متفاوت از اصل فیلم بدست آوریم.

برای تغییر زبانی که زیرنویس ها در آن قرار دارند ، از فهرست اصلی شروع کنید. از آنجا ، بر روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و سپس به تنظیمات پخش کننده → language language زبان زیرنویس مورد نظر بروید.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

زبانی را که می خواهید زیرنویس ها در آن باشد انتخاب کنید.

چگونه مشکلات ردیابی را در زیر نویس حل کنیم.

حتی اگر یک مجموعه زیرنویس با رتبه بالا را انتخاب کنید ، هنوز هم می توانید مجموعه هایی را که ردیابی آنها خاموش است ، اجرا کنید. اگر این اتفاق بیفتد ، فیلم را “زیرنویس” انتخاب کنید. سپس بر روی “جبران زیرنویس” کلیک کنید.

کنترلی روی صفحه نمایش داده می شود که می توانید برای تنظیم زمان زیرنویس ها از آنها استفاده کنید تا آنها متناسب با صدا باشند.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

چگونه زیرنویس های Kodi را تنظیم کنیم تا به طور خودکار بارگیری شود.

اگر از زیرنویس های زیادی استفاده می کنید و از اینکه مرتباً آنها را تنظیم کنید هر بار که فیلم تماشا می کنید خسته شده اید ، می توانید هر بار که فیلم را شروع می کنید به طور خودکار منوی بارگیری زیرنویس ها را باز کنید..

به این ترتیب ، تنها قدم بعدی که شما باید بردارید انتخاب یک مجموعه زیرنویس خاص است.

برای انجام این کار ، افزودنیهای → بارگیری → خدمات → autosub را کلیک کنید. افزونه autosub را درست مثل موارد دیگر نصب کنید.

زیرنویس های Kodi: راهنمای کامل در مورد نحوه نصب و استفاده از آنها.

اگر نمی دانید چگونه از آنها استفاده کنید ، استفاده از زیرنویس ها گاهی دشوار است و گزینه های زیادی ارائه شده است. اما صرفنظر از اینکه کدام یک از افزودنیهای زیرنویس را انتخاب می کنید ، مراحل انجام شده در این راهنما را دنبال کنید و برای کار با آنها مشکلی ندارید..

About the author

Comments

 1. این مقاله در مورد نحوه استفاده از زیرنویس های Kodi صحبت می کند. اگرچه استفاده از این افزونه ها می تواند برای تماشای فیلم ها و نمایش تلویزیونی ها به زبان دیگری مفید باشد ، اما باید به این نکته توجه داشت که برخی از افزونه ها ممکن است ناامن باشند. برای جلوگیری از این مشکلات ، بهتر است از VPN استفاده کنید. همچنین ، این مقاله نحوه نصب و استفاده از زیرنویس های Kodi را به طور کامل توضیح می دهد.

 2. این مقاله در مورد نحوه استفاده از زیرنویس های Kodi صحبت می کند. این مقاله به زبان فارسی نوشته شده است و برای کاربران فارسی زبان که به دنبال راهنمایی در مورد نحوه استفاده از زیرنویس های Kodi هستند، مناسب است. این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید زیرنویس های Kodi را نصب و پیکربندی کنید و از آنها در پخش فیلم و نمایش تلویزیونی استفاده کنید. همچنین در این مقاله به شما نشان داده می شود که چگونه می توانید با استفاده از VPN از حملات “مرد در وسط” جلوگیری کنید و حریم خصوصی خود را حفظ کنید. این مقاله برای کاربران Kodi که به دنبال راهنمایی در مورد نحوه استفاده از زیرنویس های Kodi هستند، بسیار مفید است.

 3. این مقاله در مورد نحوه استفاده از زیرنویس های Kodi صحبت می کند. حتی اگر در حال تماشای فیلمی به زبان خود هستید، گاهی اوقات ترجیح می دهید به جای آن، آنچه را که در صفحه است بخوانید. این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید زیرنویس های Kodi را نصب و استفاده کنید. همچنین، این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید مشکلات ردیابی را در زیرنویس حل کنید و آنها را تنظیم کنید تا به طور خودکار بارگیری شوند. همچنین، این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید زیرنویس های Kodi را با زبانی متفاوت از اصل فیلم بدست آورید. در نهایت، این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از VPN برای حفظ حریم خصوصی خود استفاده کنید.

Comments are closed.